logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Schemat instalacji elektrycznej Taunus mk1a L i GXL / GT

Schemat instalacji elektrycznej Taunus mk1a L i GXL / GT

Witam.
Chciałbym spytać, czy ktoś spotkał się kiedyś w jakiejś książce, manualu, serwisówce z dobrymi schematami instalacji elektrycznej do Taunusa mk1 ze skośną deską w wersji L oraz GXL/GT. W książkach Workshop Manual cortina/taunus (900 stron),lub w "Jetz helfe...coś tam", wszędzie są schematy do wersji XL. Uprzejmie proszę o podanie jakichś pozycji literackich :-) lub stron www, w/na których można znaleźć schematy L i GXL. Gdzie tego szukać? Czy ktoś kiedykolwiek widział schemat do GT? :-) Rozumiem że w róznych wersjach nawet kable kostki wchodzącej w zegary różniły się?
Pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-01 19:19:20 /


w niemieckiej oryginalnej fordowskiej ksiazce serwisowej (niebieski segregator) jest schemat do wersji GT

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-03 09:10:48 /


wielkie podziękowania dla Camaro za przesłanie schematów.
ponadto informuję że jestem wzw. z tym w posiadaniu schematów el. do Taunusa mk1. W wersji:L, XL, GXL/GT. Jeśli ktoś potrzebuje, proszę pisać. Wysyłam kserówki
Pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 17:01:01 /


Witam, poszukuję schematów elektryki do Taunusa TC1 w wersji GT właśnie. W sieci występuje tylko taki schemat do L-ki.
Czy ktoś może takowe posiada w wersji elektronicznej i mógłby podesłać na krzysztofsmaga@wp.pl?
Z góry dziękuję:)

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-16 19:45:32 /


hej posiadam całego workshopa manual 1970- 1976 sa tam wszystkie scheamty instalacji jak cos cie interesuje to daj cynka to ci pokseruje

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-16 19:56:48 /


kurde ale faktycznie GT to tutaj nie ma ale jest GXL to może cię zainteresuje

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-16 20:00:38 /


No to zadzwonię do ciebie niedługo, to by moja a dziewczyna odebrała może to jakoś od ciebie, teraz będzie jeszcze w Człuchowie.. Chyba że byś mógł fotkę strzelić schematom od GT/GXL i mi wysłać, zawsze będzie lepsza jakość... a i zachodu chyba mniej.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-16 20:01:18 /


poszło na majla

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-16 20:10:53 /


mam schematy od GXL, GT, XL oraz L... wiem, miałem wysłać, ale kurde, ciągle w trasie. Dziś będę w domu, to ciachnę fotki i wieczorem prześlę, albo postaram się zamieścić tutaj

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-17 09:44:10 /


wrzucam narazie schemat dla Dziobaka ze skośną dechą dla wersji XL.
(proszę się nie sugerować opisem na schematach, że jest to także dla wersji L -nie jest to prawdą. Dla wersji L zapodam za chwilkę.)

Schemat wygląda tak: pierwsze zdjęcie to jego lewa część, drugie zdjęcie to jego prawa część (tak więc trzeba złączyć sobie obie kartki). Trzecia fotka to opis do schematu.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-17 12:27:37 /


schemat instalacji elektrycznej dla wersji L Dziobaka ze skośną dechą
(fotki analogicznie jak dla wersji XL)

wersja GXL/GT wieczorem, bo chyba mam ją w garażu.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-17 12:37:45 /


Rybagość dzięki, Zoggon dziękuję bardzo, te schematy na pewno się przydadzą nie tylko mi, fajnie że takie czytelne foty, ale jeszcze jakby ci się udało te GT/GXL no to już by było znakomicie:)

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-18 13:14:02 /


zapodaję schemat el. dla Dziobaka skośna decha wersja GXL/GT
(analogicznie jak w poprzednich postach)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-19 15:32:00 /


Czy ktoś posiada skany z GT w lepszej jakości?? Bo nie wiem czy jestem lewy czy co ale nie moge odczytać kolorów kabli....

Morel Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-04 12:37:54 /


a zaglądałeś na stronę Konara? http://pl.fordopedia.org/
Wesołych wszystkim :)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-04 13:04:21 /