logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Ford Capri S 2.0 V6 srebrny poszukiwany

Ford Capri S 2.0 V6 srebrny poszukiwany

około 1992-93 roku miałem takiego w Gdańsku, kolor srebrny, tapicerka czarna z pasami w szkocką krate po srodku, fotele kubełkowe, kierownica Momo. po bokach samochodu pomiedzy kołami org. naklejki S z cieniowanym pasem oraz orginalny spojler dumowy na tylnej klapie. lakier orginalny z tyłu na klapie org. naklejka Capri 2.0. charakterystycznie stłuczony tylny lewy naroznik samochodu z wgieciem wielkosci piesci oraz tłumiki skrócone i czarna gałka biegów w kształcie piłki do golfa na aluminowym drazku. sprzedałem go na ul. Grobla Angielska a potem chyba pooszło do Zielonej Góry. moze ktos wie co sie z nim teraz dzieje, czy jeszcze zyje? meczy mnie to co jakis czas i chetnie czegos sie dowiem.
pozdr.dawers

dawers FordForever Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-02 11:17:38 /


Kartka dotarła do właściciela? ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-08 00:58:49 /


jasne, dzieki. ciesze sie ze mam sasiada w temacie. mieszkam w Poz. od roku z kawałkiem wiec nie zdazylismy sie poznac ale mysle ze znajde czas i podejde sie przywitac.

dawers FordForever Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-09 11:00:31 /


Ja już nawet kiedyś Ciebie widziałem jak się kręciłeś koło samochodu, ale byłem dość daleko, a nie miałem wtedy czasu, żeby zagadać.
Najlepiej to wpadnij na jakieś spotkanko poznańskiej ekipy. Np. w sobotę jest najbliższe w kanciapie PCK (u Hrabiego na Bajkowym).
Jakby co to mieszkam pod 30, a nie w tym domu przy którym auto stoi ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-09 16:27:45 /