logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Capri i Manta

Capri i Manta

mam pytanie
od kad mam capri myslem ze jestesmy rywalami
bo jak wiece pojawiaja sie kolesie z glupimi kolesiami na stronie "manta lepsza "poznalem kolesia co ma mante spoczko gostek
i przegladam strone manty i widze ze byly zloty wspolne
capri i manta-moze oni nie sa tacy zli ja te poszcegolne jednostki:)
a widac ze tez podziwiaja i szanuja capri(zazdroszcza nam V-ek:))
moze fajnei by bylo zrobic jakis wspolny zlocik??
co wy na to? macie jakies doswiadczenia z manciarzami?
ja chetnie zobaczylbm manty na jakims zlocie capri ale nei tak pare tylko moze by zrobic 1 wspolny jak gryzliny manty i capri?? all brothers

co wy na to
p.s. wiem ze do wiosny daleko ale sie tak rozmarzylem:)

Hoover 3M / 2002-11-19 21:50:30 /


Można by było bo ja to jeszcze nigdy Manty z bliska nie widziałem :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-19 22:07:04 /


respekt :)

pozdrowienia dla klubu manty plhttp://www.kreator.pl/forum/read.php?f=3&i=7118&t=7118
odnośnie motorow w mantahw mam filmik gdzie naprawde diabelna manta pali laki i to jak !!! moge przesłać na maila

mozna by taki zlocik zrobić w sumie

starrsky / 2002-11-20 07:21:13 /


Hoover na Gryzlinach byla jedna Manta
mam respekt do tych aut i faktycznie moznaby sprobowac sie jakos skumac
kiedys na stronie Manty czytalem ze spotykali sie w niedziele na pasie na Zaspie

Maciasek_3M / 2002-11-20 09:32:51 /


Temat Capri-Manta był już poddawany eksperymentom, za czasów jak większości z Was jeszcze tu nie było. Przykładowo można sobie rzucić okiem tutaj:

http://www.capri.pl/club/okecie-skra-2000.php
http://www.capri.pl/club/plac-teatralny-skra-2000.php
Mi osobiście wydaje się, że między naszymi "obozami" istnieje pewna różnica w mentalności. Nam odpowiada chyba jednak inny klimat imprez. Toruński zlot tuningowy wydaje się być dla Mant kluczową imprezą sezonu - ogrodzony sektor klubowy, sztandary, itp. O stopniu ważności takich imprez tuningowych dla klubu Manty wnioskuję po liczebności ich załogi akurat na takich imprezach. Dla nas z kolei takie imprezy to zoo, które omijamy z daleka, wolimy bardziej "kameralne" spotkania, bez ścigających się wkoło Golfów z Matizami. Pomysł Mant w Gryźlinach też nie jest nowy - zapraszaliśmy Manty do Gryźlin raz, drugi raz, i jakoś im nie po drodze. Ja bynajmniej nie mam nic do nich, "spoko gostki", tyle że po prostu chyba w czym innym upatrujemy frajdę.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-20 10:55:57 /


mam nadzieje ze dojada kiedys do Miedzianej Gory coby sie troche pscigac na torze. zreszta automobil klub kielecki jest otwary na inicjatywy i mozemy stworzyc tam wlasna impreze, wlasny plan zajec i hulac do woli. ja osobiscie uwazam ze warto. moze stworzyc nowy watek na ten temat?

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-20 12:27:18 /


Wiadomo że wśród każdego towarzystwa (nawet Capri) zawsze znajdzie się jakiś frajer. Ja tak samo nie mam nic do manciarzy. Poza tym Manta A ma z tyłu okrągłe światła:) i to jest czad (chociaż wole takie jakie ma Capri Mk1).

I szkoda że z fordowskich v-ek nie ma wiecej koni jak na takie pojemności.
A tak poza tym V-ka rulez:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-20 17:07:23 /


Bynajmniej nie o to mi chodziło, żeby wypowiadać się na temat Manciarzy na gruncie personalnym - to jest wiadomo, że wszędzie są owce w różnych kolorach - a ja całkowicie i zupełnie nic do nich nie mam - raczej chodziło mi o ich ogół, który woli spotykać się tam, gdzie my wolimy się nie spotykać. Taka moja obserwacja ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-20 18:50:23 /


Michal czyba nie mowisz o mnie?? Czarna owca juz nie rzucamy tak sobie:)bo u nas jest czarna owca w stadzie:)
kiedy bedzi eopisik i reszta zdjec??

Hoover 3M / 2002-11-20 21:36:51 /


A dlaczego zaraz miałbym niby mówić o Tobie ? No chyba że się poczuwasz. Ja nie miałem nikogo konkretnego na myśli.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-20 23:28:04 /


TO TAKI JOKE BO MOJA BESTYJKA TO CZRNA OWCA:)

Hoover 3M / 2002-11-21 08:38:45 /


bardzo mi sie podoba
"wszędzie są owce w różnych kolorach" to jest dopiero takt i kultura ;)))

Maciasek_3M / 2002-11-21 10:30:03 /


:) czarnemasz moze auto ale raczej czarna owca nie jestes hoover a co do spodkania man z capri to jestem w sumie za w koncu manty z blikska nie ogladalem jedynie je zostawialem za soba :) ale manta nie bedzie miala tylko jednego dzwieku v-ki i to jest prawda :) przynajmniej to jest nasza przewaga :)

Zajenty / 2002-11-23 17:21:00 /


Wybaczcie ze sie wtrace, ale ja tu widze jakies ksenofobiczne objawy w stosunkach manta - capri ;) Sam jestem ex-manciarzem (sprzedalem swoja Mante A dwa miesiace temu), ale siedze nadal w klubie manty poniewaz mam tam nadal wielu znajomych ;)
Co do spotkania to bardzo chetnie, jedno mnie zastanawia - znajomy z klubu Manty zapraszal was chlopaki w jeden z weekendow okolo miesiac temu na spotkanie klubow Manty & Fiata...zjawil sie jeden Taunus i to na dodatek nie zwiazany z klubem Capri. Nie po drodze wam;)?
Hoover: my nie jestesmy straszni, naprawde :P Z tego co wiem od starszych czlonkow kiedys kluby Manty i Capri spotykaly sie dosyc regularnie razem. Dzisiaj tak nie jest. Czemu? Nie wiem. A pogadanki o to co lepsze, manta czy capri sa bez sensu, kwestia gustu (osobiscie bardziej podoba mi sie Capri niz Manta B - koledzy z klubu mnie zlinczuja, ale na usprawiedliwienie dodam ze Manta A podoba mi sie bardziej niz jakiekolwiek capri ;)
Panie Michale Konieczny: nie prawda nie prawda nie prawda ;) W tym roku mielismy duzo spotkan "kameralnych", np. klubowy zlot w Borkach czy spotkania w weekendy.
Co do Mant w Gryzlinach, to pierwsze slysze. A chetnie bym wzial paru kumpli i przyjechal (niestety juz nie manta).
Goras: w Miedzianej Gorze bylem (czerwonym Fiatem 124 Sport), bylo tez dwoch kolegow z klubu Mantami B (nie startowali, pojawili sie na chwile). Masz racje, Mant na torze nie bylo (mial dotrzec znajomy z Kielc ale nie dotarl).

Co do spotkania na Miedzianej Gorze to jestem za - sam mysle o zorganizowaniu takiej imprezy w okolicach kwietnia, zeby youngtimery mogly troche poszalec po torze. Sa chetni z klubu Manty tak samo jak z klubu Fiata (www.oldtimerfiat.club.prv.pl) - moze polaczymy wysilki?

Co do waszych V-ek, i zazdroscimy (co prawda w zeliwnych mantowskich 2 litrowych silnikach tez drzemie potezna moc, tylko trzeba ja mlotem kowalskim wybic ;), ale wy mantom mozecie zazdroscic solidniejszego zawieszenia (sprezynki i solidniejszy przod ;)

Jeszcze jednej rzeczy zazdroszcze wam w klubie - organizacji i zgrania.
To tyle, Pozdrawiam
Marcin "Tolya" Kalinowski

Tolya / 2002-11-26 18:01:06 /


Siemka Marcin
widze ze jestes z 3M lub okolic
czy Manciarze spotykaja sie jeszcze na Zaspie??
mysle ze mozemy w weekend jakis zmontowac spotkanko ludzi z 3M, jest nas jakies 20 Fordow w porywach

Maciasek_3M / 2002-11-26 18:25:04 /


no ja tez bym poogladal manty z bliska
spoko zrobimy cos z tym
Hoover mowi spotkanie 3miasta niech bedzie na Zaspie!

Hoover 3M / 2002-11-26 21:34:44 /


CHŁOPAKI PISZCIE KIEDY TO JAK COŚSIENIE ROZJEBIE W MOIM GRANATNIKU TO JAKOŚ DOJADE. ALBO MNIE PRZYCIĄGNIE STARY POLDOLOTEM, BO PCHAĆ NIE BĘDE.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-27 08:49:17 /


Hej,
Niestety nie jestem z 3M tylko z Warszawt (wiem ze moj mail jest mylacy).

Tolya / 2002-11-29 18:47:15 /


To moze daj namiary na Manciarzy z 3M

Maciasek_3M / 2002-12-02 10:36:01 /


gadalem z goscimi z manty
ale ekipa 3 miasta ta interaktivna to cos piszczy cienko
ze auta wszykie maj w garazach i remontuja:)
i jeden stycznen, drugi luty a 3 nie wie
Ciesze sie ze mam capri:)

Hoover 3M / 2002-12-02 12:40:05 /