logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » prace konserwacyjne

prace konserwacyjne

Możliwe jest wystąpienie przejściowych kłopotów z działaniem strony w nabliższym czasie, ponieważ przeprowadzam trochę prac konserwacyjnych, jakieś różne upgrade'y software'u, zmiany w bazie danych, itp, itd, wszystko związane z wprowadzeniem trochę zmian na stronie. To jeszcze jako całość dobrą chwilę potrwa, w międzyczasie mogą być różne drobne problemy.
Dziś w porze wieczornej (po północy) będzie szczególnie wzmożona aktywność, proszę jakby co nie regulować odbiorników.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-06 11:09:36 /


ok przyjelem to nie bede latal po 24 na stronce pozdro

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-06 11:46:11 /


A jakich zmian można się spodziewać? Oprócz tego, że na lepsze oczywiście :)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-06 16:13:11 /


Zmiany to opiszę jak będzie o czym pisać, a póki co to jutro ciąg dalszy prac, przewidywane zakłócenia w działaniu w godzinach 13-17.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-26 19:04:33 /


I co ja bede w pracy robil od 13:00 :(

Mysza liil (EM) / 2006-02-26 19:54:50 /


a ja mam wtedy okienko w zajeciach...?! i co forum gazety mam czytac? :]
eh to zycie.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-26 23:15:40 /


Spokojnie, przerwa nie będzie trwać 4 ciągłych godzin (znaczy się mam taką nadzieję, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem), jedynie w tym zakresie godzinowym przewiduję się za to zabrać, a realny czas to od pół godziny do godziny.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-26 23:43:21 /


Dalszy ciąg prac około piątku, wtedy będą kolejne przerwy. Jak dobre pójdzie, to będzie to już lekko odświeżona wersja strony.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-01 00:07:10 /


Jutro w godzinach okołopopołudniowych muszę wyłączyć na trochę serwer. Nie powinno potrwać zbyt długo, ale kto wie co się wydarzy. Jakaś tam przerwa w działaniu będzie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-02 11:15:00 /


Będzie wystrój świąteczny? :) Trzymamy kciuki!

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-02 12:25:36 /


To ja poproszę na okres świąt, bombkę i niebieskie mrugające diodki przy logo capri :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-02 13:54:19 /


...i magnetyzer na strumień przesyłu danych, żeby wszelkie niemerytoryczne treści się automatycznie uporządkowywały :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-02 14:03:49 /


Wystrój świąteczny to nie moja specjalność, podłączam capri.pl pod IPv6 i trzeba sporo towaru przekompilować bo wcześniej była optymalizacja i całe IPv6 było w ogóle wycięte.

Ale jeśli ktoś chciałby zarzucić jakąś nutę gwiazdkową na banner z góry strony, to proszę bardzo - zamontuję, jeśli będzie to jakoś z sensem wyglądać.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-02 15:17:37 /


Michale a dałoby się zrobić coś aby Capri.pl nie pojawiało się tak często w wyszukiwarkach pod różnymi hasłami ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-02 21:51:54 /


Dziś nie zdążyłem, zakłócenia będą jutro.

> Michale a dałoby się zrobić coś aby Capri.pl nie pojawiało się tak często w wyszukiwarkach pod różnymi hasłami ?

Ogólnie trudna sprawa, co konkretnie przeszkadza ? LPG ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-03 18:48:23 /


Ogólnie dość często wyskakuje w google z czołowymi wynikami ....

np. Silnik V6 , 2,8 v6, szkoda całkowita

przeróżne inne zagadnienia mniej lub bardziej związane z motoryzacją wpisywane w google zazwyczaj wynikowo gdzieś przewijało się Capri.pl

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 03:15:49 /


Mike prawdę mówiąc nie znam strony na której jest więcej materiałów o tych silnikach czy innej, szeroko pojętej motoryzacji. To, że my znamy capri.pl od podszewki, nie znaczy, że ktoś "obcy" nie powinien tu trafić. Proponuje w google szukać z przełącznikiem -capri.pl :)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 10:02:48 /


Wszystkim w Polsce ? ;-) Chodzi o to aby każdy problem motoryzacyjny nie wyskakiwał w google z linkiem Capri.pl ... nie wiem jak działa mechanizm wyszukiwanych słów - ale bardzo często wynikową jest właśnie tutejsze forum

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 10:14:06 /


Mike, działanie mechanizmu indeksowania googla urosło praktycznie do odrębnej dziedziny wiedzy -> np. http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showforum=33

Nie tak łatwo wpływać na te wyniki :) Z tego co pamiętam można sobie zażyczyć, żeby G usunął stronę całkowicie z indeksu, ale to będzie raczej wylanie dziecka z kąpielą...

Konar / 2009-12-04 10:19:16 /


Mike, niech barany wiedzą, że jak im plastik na drodze stanie, to pomocy trzeba szukać u właściciela starego forda, bo inni to nic nie umieją.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-04 10:45:04 /