logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Robie remont i potrzebuje pomocy!!!

Robie remont i potrzebuje pomocy!!!

Cześć,robie remont mojego Capri i potrzebuje od was pomocy.Oddaje moje ukochane autko do blacharza niedługo.Problem w tym ze koleś zna sie na starych samochodach ale pierwszy raz bedzie Capri robił i poprosił mnie żebym mu jakieś fotki dostarczył.Między innymi zdjęcie przodu samochodu-takie z bliska i bez zderzaka,zdjecie komory silnika,zdjęcie przodu bez błotników,tyłu bez zderzaka itd itp.Jeżeli ktoś z Was ma jakieś fotki-może jak robił remont swojego samochodu,lub może ktoś wie gdzie znaleźć takie fotki bardziej "techniczne".Jak możecie mi pomóc to fotki wysyłajcie na gumbas18@interia.pl.Wysyłajcie wysyłajcie!!! Z góry dziekuje wszystkim za pomoc.Pozdrawiam

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-10 21:10:49 /


Miałeś jakieś zderzenie z walcem że blacharz nie wie co z tego zrobić? Na czy m polega ten remont , usuwasz rdzę czy masz jakieś przeszczepy do usunięcia?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 16:21:01 /


Moze na razie wychodzi ciagle przystanek autobusowy ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 16:44:09 /


nie rozumiem po co zdjecia:) chyba ze masz usmiech od syrenki a blacharz jak robil inne samochody to powienienen wiedziec jak go zrobic:) chyba ze ten blacharz nie wie za co ma sie wziasc:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 16:50:55 /


a moze ty nam pokarzesz zdjecia swojego capri:) i pochwalisz sie nam swoim nabytkiem

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 16:52:18 /


Dal dobra Twojego i Capri moze lepiej poszukaj innego blacharza?

Pozdro

Govar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 16:54:43 /


bez przesady nie ma żadnej rzeźby, kształty sa zachowane, dużo gorzej wygladaja progi, podłużnice itp.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 16:54:59 /


Znam to auto. Właściciel był u rodziny w Brzegu i przypadkiem na nie trafiłem ;-) Obiecał mi przejażdżkę, ale musiał wcześniej wyjechać :-( Z tego, co pamiętam siedzi tam zagazowane 2800ccm V6, które według zapewnień właściciela ma 180KM <lol> Wnętrze z wczesnego mk3 w wersji S (recaro w krateczkę).
Powodzenia w remoncie

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 17:14:58 /


Co do blacharza to koles sie zna na starych samochodach a zdjecie chciał tak dla pewności żeby mieć,chodzi o przód w gruncie rzeczy-niejsce osadzenia swiateł bo troche pordzewiały i zgniły ale koleś sobie da rade.cOke to dokładnie ten samochód co na zdjeciach(skąd masz)-tylko że wtedy stał na kołach a teraz jest troche w częściach do blacharki i lakierowania przygotowany.Koniu o 2,8 to ja nic nie wiem mi koleś od którego go kupiłem mówił że to 2,3 a zarejestroway to jest w ogóle na 2,0-prawde mówiąc sam sie teraz zamieszałem-jak sprawdzic pojemność silnika? Zółty jeszcze jestem bo Capri mam od tygodnia ,ale każdy kiedyś był, stąd to pytanie dla niektórych banalne:) Pozdrawiam

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 19:59:57 /


http://cgi.ebay.de/Original-Lampenschale-FORD-CAPRI-rechts_W0QQitemZ8037776159QQcategoryZ64930QQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Original-Lampenschale-FORD-CAPRI-links_W0QQitemZ8037775514QQcategoryZ64930QQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Frontoberteil-FORD-CAPRI-original-neu_W0QQitemZ8037777035QQcategoryZ64930QQrdZ1QQcmdZViewItem

Postaram sie o kilka fotek newralgicznych miejsc ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 20:16:52 /


W sumie to aukcje przejdą i zdjęcia znikną więc :

tak to mniejwiecej wyglada bez błotnika.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 20:27:36 /


a w polsce takie cuda mozna kupic????? bo podobno im wiecej nowych czesci blacharskich tym lepiej;)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 20:37:54 /


Takie cuda można zazwyczaj kupić tylko w 2 krajach na świecie - tam gdzie produkowano Capri i było ich najwięcej tj. Niemczech i Anglii/Wlk. Brytanii.

ale Chuder i Camaro też mają w ofercie czasem takie nietypowe rzeczy ;-)

a oczywiście zdarzają sie jakieś cuda typu nowy błotnik do Capri Mk1 gdzieś z
magazynu w Polsce ..... ale niezbyt często (i coraz rzadziej) : taki zakup można uznać za niebotyczny fuks.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 20:51:01 /


MikeB4 wielkie dzieki za fotki-napewno się przydadzą.Co ja bym bez Was zrobił...

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 23:22:23 /


te fotki z ogłoszenia na capri z jesieni 2004, a dziurki ogladałem pozniej jak stało w komisie na poznańskiej ławicy, ogladałem go dla jednego z klubowiczów ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-12 03:43:12 /


cichymk weź wyluzuj w końcu... nie wiem, może zanim napiszesz kolejną niezbyt trafną odpowiedź, to poogladaj sobie telewizję, myslę że jak dokładnie przejrzysz kilka kanałów to trzeźwiej (albo i nie ;D) rozpatrzysz temat.

p.s sorry za OT ale Twoje wypowiedzi cichymk zaczynaja mmnie powoli drażnić.

pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-14 20:07:24 /


co ty nie powiesz zawsze ciebie draznia moze ja jestem drazniacy????? lepiej sie przyzwyczaj:) kazdy moze zadawac i odpowiadac na te pytania jezeli tobie sie nie podobaja to po prostu ich nie czytaj ok:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-14 20:22:38 /


jakos od 2 lat tutaj jestem i to tylko tobie przeszkadza nie wiem czemu spytac sie nawet o glupoty kazdy moze od tego jest forum pozdrowienia z zasniezonego nowogardu:) hehehe

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-14 20:26:14 /


Nie no chłopaki zluzujcie... Treetopek wypijemy browarka na zlocie, zrelaksujemy się... nie denerwuj się;) Chyba, że nie masz na broffka to rozumiem, a jak masz na broffka to nie masz powodu do nerwów;) hehhe:)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-14 23:33:53 /


na browka mam zawsze i dlatego też wyluzowany jestem, ale mam tez tak że mówie co myśle... chciałem na priv ale nie dość że kolega cichymk ma w profilu podanego nie swojego maila, no chyba że na drugie ma Danuta ;D to jeszcze ten mail nie działa :D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-15 21:38:40 /


dziala dziala i to dobrze pewnie ci komp sie zwiesza:) a co do priwa to chciales mi walentynke wyslac????????

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-15 21:59:13 /


Hahha właśnie chłopaki wyślijcie sobie po spóźnionej walentynce...;) Treetop ja wiem, że zawsze jesteś wyluzowany i szczery i to jest plus, ale coś tam czasem na forum można przemilczeć;) A na browarkach oszczędzaj, bo na zlocik kaski nie zostanie:P A będzie co opijać, bo w kwietniu skończę osiemnastkę... no i na najbliższym zlocie trzeba ją mooooooocno oblać. hehhe;) Pozdroxy!

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 01:10:00 /


Wroniasty, znaczy impreza na SO???

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 07:12:30 /


taaaaaaa a jak wezme ze soba 2 skrzyny browca to bede zaproszony na twoja 18???? i daniel moze na zgode wypijemy pare browarkow:) i damy sobie po walentynce;) hihihi

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 08:27:40 /


No ja też się piszę na browca i walentynki i urodzinki i wogóle:)przywiozę zimnego Specjala z Mazur:D a Wroniasty-napiłbym się jakiegoś Magnata Mocnego,(niezapomniany smak studiów):)

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 08:56:59 /


Jarek... no wygląda na to, że na Spring Open zabalujemy;) Cichy dwie skrzynki browca to może być za mało, weź trzy:P hehhe:D Jeeeej a ja to chyba cały bagażnik będę musiał wziąść:D

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 10:52:21 /


ja tam sie z nikim nie kłóciłem, więc nie koniecznie na zgode ;) tak czy siak napić sie możemy... bardzo chętnie :)

no to Wroniasty stawiasz flaszke.

pozdro.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 18:16:14 /