logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Łodziaki!!!!

Łodziaki!!!!

Cholera. Tak sobie jechałem tramwajem pare dni temu i pomyślałem. Pomorze sie zorganizowało, Wielkopolska/Poznan sie zorganizowała. Może i my sie wezmiemy w kupe i cos pomyslimy. Spotkania pod Geantem co tydzien chyba sie zbytnio nie sprawdzają. To moze bysmy wykombinowali cos, pomysleli i wybrali jakis fajny lokal gdzie moglibysmy sie spotykac, powiedzmy raz w miesiacu, posiedziec, napic sie "bezalkoholowego". Jakies miejsce z parkingiem, gdzie moglibysmy postawic nasze autka i cieszyc sie nimi. Jakis lokal z duszą, charakterem!!!!
Jest nas juz troche wiec mozna by tez pomyslec o naszej stronie z klubowiczami, cos na kształt 3M, z linkami, zdjeciami, tak by to bylo jakos bardziej zorganizowane.
Cholera jasna!! No Polska Centralna chyba tez moze cos zrobic!!
Co Wy na to?? Powiedzcie co o tym myslicie!!!! Pozdrawiam.
"Central Poland Capri Club"?? :-)

cygan / 2006-02-10 21:59:54 /


Ja bym proponował (jeśli mogę :)) nazwę Capri Club Central Poland - byście mieli skrót CCCP :P a na poważnie organizujta sie, organizujta.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-10 22:57:06 /


Ten sam pomysł mi chodzi po głowie od dłuższego czasu. Próbowałem też coś działać nawet w tej kwestii parę razy nawet na łamach tego forum.
Nazwa CCCo nawet fajna :)
Co do lokalu z parkingiem znam takie miejsce, parking strzezony zamknięty i klub fajny właściciel jest dobrym znajomym mojego brata może dało by się coś załatwić...
Tylko niech przyjda roztopy i działamy!!!
Ja jestem za!!
Pozdro dla Łódzkiej ekipy fordziarzy! (nie możemy pozwolić żeby Opel był lepszy! ;) )

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 00:48:17 /


Poza tym Arku, że to jest nie gramatycznie to spoko ;)
A tak serio mówiąc... czy naprawdę wszędzie musimy wiecznie pchać jakieś angielskie nazwy?
Czy nie może być po prostu Łódzki Klub Capri, albo Klub Capri - Polska Centrum, czy coś w tym guście?
Bo wszechobecne angielskie nazwy trochę mnie drażnią, nie mówiąc już o tym, że często ze stricte językowego punktu widzenia są totalnie niegramatyczne i bez sensu. Chyba jeszcze gęśmi się nie staliśmy, co?

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 00:49:08 /


niało być CCCP tek klawisze takie zdradliwe po "leszku" 0,65l :)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 00:49:37 /


Central Capri Club Poland to juz bardziej gramatyczne ale w sumie masz rację nazwa powinna być po polsku

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 00:51:24 /


Centralnie Capri Całkiem Polską (nazwą jest) ;-)


Chłopaki (i Dziewczęta)
Chcą
Capri
Pomykać ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 01:57:24 /


Snuffy jeśli przetłumaczyć Twoje CCCP, to to jest mniej więcej: Klub Centralnego Capri Polska

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 02:19:33 /


G.R.A.T.

Grupa
Restaurująca
Auta
Tylnonapędowe

tylko że inne niż Ford też podejdą :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 02:43:30 /


Snuffy - twój akronim CCCP jest dobry, ale ze względów gramatycznych między drugim a trzecim wyrazem brakuje maleńkiego "of" - Capri Club of Central Poland, czyli po polsku Capri Club Centralnej Polski.
Ale nie znaczy to, że wogóle CCCP jakkolwiek z Capri mi się kojarzy :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 11:32:42 /


hmmm krk4m "Central Capri Club Poland" z Twoim dodatkiem to "Central Capri of Club Poland" czyli "Centralne Capri Klubu Polskiego". To chyba nie to :) Ew. Capri Club of Central Poland .... Chociaż polska nazwa też byłaby dobra. Może nawet lepsza ... nie tak tuningowa. Nic oczywiście nie ujmując kolegom z PCK :D.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-11 23:22:25 /


bebejsza nie wiem jak to czytałeś ale Krk4M podał to co Ty w wariancie ewentualnie.

Mi sie to kojarzy z Cep Cepa Cepem Pogania ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 23:33:30 /


Babejsza - co Ty bierzesz? W każdym razie przestań, bo Cię lubię, a na wzrok szkodzi na pewno :D
Zobacz parę linijek wyżej - Cygan zapodał Central Poland Capri Club - idealną konstrukcję semantyczno-gramatyczną z dopełnieniem w Nominativie. Jeden feler - nie ta kolejność liter w akronimie: CPCC.
Potem był Arek3M ze swoim Capri Club Central Poland - prawidłowy akronim, ale gramatycznie kicha, bowiem brakuje owego "of", czyniącego z CP dopełnienie dla CC.
Snuffy nie trafił z kolejnością wyrazów, co celnie wypunktował mu Kżyho. Ja zaś nie trafiłem z adresatem mej uwagi - bo owo "of" miało wzbogacić wariant Arka3M, a nie Snuffy'ego.
Ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że zamieściłem przecie prawidłową formę opartą o szyk Arka [Capri Club of Central Poland], a nie Grzesia [Central Capri of Club Poland] - chyba czegoś nie doczytałeś. Stąd mój apel - zmień prochy :)
Pozdreaux.


KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-11 23:46:06 /


To ja chyba nie dowidzę :)

przykłady, które były podawane przez kolegów to:

Capri Club Central Poland - Arek TrzyEm
Central Capri Club Poland - Snuffy
Chłopaki (i Dziewczęta) Chcą Capri Pomykać ;-) - MikeB4

Ja podałem swój przykład nie konsultując się wcześniej z treścią postu krk4m, tu mój błąd. Lecz mimo wszystko Snuffiego przykład z "of" między drugim, a trzecim słowem nic nie da.

Ale krk4m rzeczywiście ma racje, przyjąłem dziś weekendową porcję piwa i mogłem czegoś nie doczytać, za co z góry przepraszam :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-12 00:31:48 /


zaraz mój w tłumaczeniu to miało być Centralny Klub Capri Polska

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-12 00:54:33 /


hehe nie dałem tego of, bo to by było CCOCP :P a poza tym po pijaku dla zartów to wymyśliłem, a Wy tutaj to podłapaliście :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-12 09:53:10 /


tak dlatego skrót

United States of America ..... to jest:

USOA _ _ a nie _ _ USA

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-12 13:21:05 /


a dlaczego akurat CCCP ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-12 19:44:15 /


Jak zobaczyłem pierwszą wersję nazwy to tak jakoś pod wpływem % mi sie skojarzyło ;]

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-12 22:16:43 /


Hmmm.....Łódź miała miejsce miała garaż klubowy tylko jakoś tych zapalonych Capri maniaków zabrakło…. Garaż był duży na terenie zakładów strzeżony z wielkim betonowym placem do testowania maszyn, nawet miał swoją nazwę polską. „Niewierze Garaż”, a to, dlatego iż działy się tam niewiarygodne rzeczy, oczywiście przy remontach aut ;D.
Pozdrawiam

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-13 08:27:26 /


O jasna cholera... ale odzew... To z dwa kluby mozna by skręcić...

cygan / 2006-02-15 22:21:22 /


teraz tylko nasuwa się pytanie, czy będzie jakieś spotkanie, na którym przy "bezalkoholowym" dopracuje się nazwę, czy może tylko na forum będziecie działać?

BeaTa / 2006-02-16 08:34:22 /


No cóż wirtualne kluby są na topie ;D

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 08:38:30 /


Ja narazie troche wypadłem z obiegu:( Ale jak skończe szkołe a to zaledwie 3 miechy to wracam do klimatu FORDA hehe więc też jestem jak najbardziej za integracją łódzkiej ekipy:D

Julek / 2006-02-16 08:58:02 /


"Niewierze Garage" nie umarło, czasowo zawiesiło działalnośc z powodów lokalowych... ale ptaszki ćwierkają iż niedługo wznowi swą działalność. :)

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 14:04:19 /


teraz zobaczylem ze jest poruszana sprawa klubu lodzkiego. fajnie ze ktos o tym pomyslal. chetnie dolacze sie do ekipy ktora wkrotce moze sie stworzy w lodzi.
pozdrawiam.

firefighter Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-14 11:40:45 /


Nietylnapędowe ;-)
Nieklimatowe ;-)
Niefordowe ;-)

a jednak mające grubo ponad 20 lat fordy są w łodzi obecne , zorganizowane i spotykająsiew miarę reguralnie .

hmm. No fakt ale to przecież prawdziwych fordomaniaków czujących klimat nie interesuje ;-)

ps : do zobaczena na szosie :-)

CzarnyMatowy / 2006-03-14 22:26:23 /


No to powiedz kiedy te spotkania sie odbywają i gdzie...

cygan / 2006-03-14 22:47:41 /


KIEDY zachodzi potrzeba i

tam GDZIE akurat jest najbliżej

a co chcesz sieprzyłączyć?

do zobaczenia na szosie :)

CzarnyMatowy / 2006-03-14 23:37:18 /


czesc cygan moze jakos sie stykniemy ???????

firefighter Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-15 19:28:27 /


No ja jestem za, ale mozna by skrzyknac jeszcze kilka innych osob i sie spotkac. Bo przeciez, do cholery, troche Capri w tej Łodzi jest!! A Ciebie gdzie i kiedy mozna spotkac??

cygan / 2006-03-15 21:16:27 /


normalnie mozna mnie spotkac na wolczanskiej w komendzie wojewodzkiej panstwowej strazy pozarnej, do 15.30. pozniej trzeba mnie lapac na telefon. na roboczo mozemy spotkac sie gdzies na kawie i pogadac. mozna sie wkoncu poznac.

firefighter Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-15 21:46:01 /


Witam
Również zamieściłem wątek dotyczący zgrania Łódzkiej ekipy ale nic ciekawego oprócz chęci nie wyszło..... kożystając z okazji SPRING OPEN może jest szansa żeby zebrać pare osób i pojechać razem..... może w końcu uda się zebrać parę osób i pociągnąć to dalej....

SmalGuy / 2006-04-23 15:35:38 /


Chętnie bym się wybrał ale akurat w długi weelend mam okazje wreście poskładać Essiego po blacharce i lakierze.
Zato niedługo bo w następny weekend jest zlot youngtimerów w Borkach,
tam by możen podjechać :)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-23 16:17:08 /


Ja chętnie się wybiore na każde możliwe spotkanie.... Na SPRING OPEN jadę i fajnie by było jakby ktoś jeszcze z Łodzi jechał.
Dla wszystkich chętnych tworzeniem Łódzkiej Ekipy podaję link do stworzonej grupy mailowej: http://groups.yahoo.com/group/Capri_Lodz/. Może dzięki temu będzie trochę lepszy kontakt.
A ten zlot w Borkach to mam nadzieje że w następny weekend po majowym....? Jeśli tak to też chętnie się wybiorę.
Pozdrawiam

SmalGuy / 2006-04-23 20:16:38 /


Ja w Borkach jestem na 100% ale jadę z kumplem kadettem C (przepraszam bardzo za zdradę :P)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-23 23:52:53 /


Coś nie poszło z tym łączeniem się w klub.Widzę że nikt tu nie zaglądał od roku. Trochę to smutne.Z kolegą Cyganem poznałem się na stacji Statoil na Wyszyńskiego,z kolegą STICHEM niedawno na ul. Perla. Myślę że sprawa jest do dogrania tylko chęci brak.Ja moim "Bastardem" jeżdzę na codzień choc do świetności mu dużo brakuje, więc niech ktoś rzuci jakiś termin a się zjawię.Jak nie Fordem(w razie awarii) to jakimś innym toczydełkiem, lub po prostu MPK ale będę, bo myślę,że warto czasem pogadac z ludzmi co myślą podobnie do mnie. Moi znajomi jak widzą ile czasu i kasy pochłania mój Ford(czasem) to klepią się w czoło.Więc o czym z nimi mam gadac. Pozdrowienia.
Jestem tu nowy i może się wygłupiłem..............ale ponowic próbę zawsze można. He he

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 23:35:17 /


możemy spotykać się u mnie w Firmie są schodki z widokiem na parking i sklep z ..... piwem, więc nie widzę problemu.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-15 23:56:34 /


Próbuj próbuj zawada. Ani ja ani Młody nigdy jakoś nie mogliśmy się wiekszego klubiku doczekać. Zawsze coś było przeciw albo ludzie jacyś nie tego... No i nagle powiał jakiś dziwny wiatr i pojawiły się nowe twarze na horyzoncie... i wiesz co? Razem, prawie w komplecie, zjawiliśmy się na SO w tym roku :) Kto by pomyslał? Połowa z nas poznała się jakieś dwa tygodnie przed SO a teraz, po SO jest już kolejna osoba, kolejna - kumpelsko nam pomaga (chociaż nie ma Forda, tylko Merca) i kolejna maszyna prawie wyjechała na ulicę. Tak więc w końcu się ktoś zgłosi..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 23:56:49 /


Ja dopiero teraz trafiłem na ten temat, chętnie bym sie zintegrował z ludzmi z mojego województwa :)

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 23:57:13 /


Jestem za i nawet nie przeciw.
Kiedy gdzie to nawet rowerem podjade (byle nie wtorek) bo moj fiolet na kolkach narazie stoi.

mlsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 10:19:56 /


Fakt widziałem otatnio w Łodzi kilka nowych, starych fordów.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 10:26:05 /


Choć niedługo wyjeżdżam, to jednak za jakiś czas wracam i fajni byłoby pogadać i wypić piwko, nie oddalając się zbytnio, z ludźmi mającymi tak jak ja, problemy ze samym sobą, dokonujących nieracjonalnych zakupów, przepuszczających ciężko zarobione pieniądze na przedmioty, które dla ogółu populacji powinny się znaleźć w Hucie Katowice:))

Pozdrawiam

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 11:54:59 /


A jest kilku specjalistów w Łodzi od tego typu zakupów.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 12:19:33 /


:):):):):):):)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 12:53:00 /


może za jakieś 1,5 miecha mój dziobak wróci na drogi :)

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 13:17:40 /


Może za 1,5 roku moja Cortina w ogóle na nie wyjedzie :]]

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 13:18:33 /


Może dziś moje Capri wyjedzie, wybierać nowym zawieszeniem łódzkie dziury. ;((

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 13:31:02 /


mój essi już wczoraj zamiatał przednią belka po asfalcie, teraz tylko ostatnie poprawki
ja również bardzo chętnie się spotkam, może jeszcze przed PC uda się jakiś klubik sklecic??

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 20:00:59 /


To panowie kiedy?Trza kuc żelazo póki gorące bo znowu nikt wątka przez rok nie odwiedzi. Z tego co rozumię do STICHA można podjechac do firmy(jeżeli nie to proszę mnie poprawic). Zmówmy się na jakiś termin.Kto może to będzie,a kto nie może będzie następnym razem bo myślę,że będzie kolejny raz i że na jednym się nie skończy(no chyba,że wyjątkowo sobie do gustu nie przypadniemy;) ) Rzuccie jakieś terminy i godziny bo pewnie nie każdy kończy roboty w tym samym czasie. POZDRO śLE

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 20:14:10 /


Za tydzień w sobotę o 20 gdzieś?

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 20:18:17 /


właśnie można by jakieś spotkanie cykliczne zrobic, soboty wieczorem to fajny pomysł
a gdzie się mieści ta firma stich'a?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 21:23:38 /


To już może sam STICH..................

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 21:51:29 /


na osiedlu Mireckiego / zdaje się, że było dzisiaj w TV w związku z jakimś biedakiem, który tak jakby umarł niemalże pod moim balkonem /. czyli okolice parku Zdrowie, Lunaparku, Zoo i tak dalej, konkretnie ul. Perla 5, 100 m od Srebrzyńskiej i 100 m od Al. Unii, zapraszam.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 22:12:25 /


to co może 1 spotkanie w tą sobotę? o 18-19
jak się firma nazywa, to jakiś teren zamknięty?

jakąś nazwę klubu trzeba by obmyślić :D

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 22:15:13 /


firma nazywa się Studio Tam-Tam, teren nie jest zamknięty, 18, sobota ok, ja będę resztę zapraszam.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 22:47:34 /


Myślę, że nazwa jest mało ważna, byle mieć chętnych do zaciągnięcia się pod tę banderę:)
Tak jak pisałem wcześniej, ja wyjeżdżam, ale postaram się wnieść swoje 2 grosze. Spotkania cykliczne w sobotnie wieczory to utopia, chyba, że to będzie np. pierwsza sobota każdego miesiąca, prawda jest taka, że jeśli będzie tych spotkań zbyt wiele (przynajmniej narazie), to pomysł legnie, prędzej niż powstał. Niemniej jednak powinno powstać takie grono wzajemnej adoracji:), bo pewnym jest, że przy chorobie jaką posiadamy, wspieranie się wzajemnie wiele daje. Jeśli spotkanie miałoby się odbyć już teraz w tym tygodniu, tak na łapu capu, to osobiście myślałbym o niedzieli, sobota raczej pokrzyżuje plany znacznej części. Piszcie i sugerujcie, zróbmy coś.

Pozdrawiam

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 22:49:44 /


Stich, ubiegłeś mnie:)

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 22:51:21 /


STICh mialeś kiedyś fajne logo na stronie samochodu tylko niepamietam dokładnie cośtam Syndicate :) ja chętnie bym sie zjawiłe ale puki co brak transportu chyba że się pojawie transportem szynowym :P

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 23:21:51 /


ok to konkretnie ustawiamy się na 1 spotkanie:

Sobota 19.05.2007 godzina 18 (chyba że większość woli niedziele o tej samej porze)
kto będzie?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 23:29:08 /


Ja będe:)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 00:20:38 /


Ja też.

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 00:31:33 /


no i of course ja.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 00:51:43 /


postaram się być.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 08:24:07 /


I ja postaram się zameldować.

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 10:38:24 /


Z tymi spotkaniami cyklicznymi to nie glupie rozwiazanie ale jakis PUB by sie przydal.
W poczatkach IRC-a (kto jeszcze pamieta taki sposob komunikacji...?) zrobilismy to tak ze byl staly PUB i w kazdy czwartek kto mial ochote to przychodzi od 18.
Nie zdarzylo sie raczej zeby nikogo nie bylo zawsze ktos przyszedl.

mlsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 14:04:42 /


Spoko tak jak ustalone kto może niech przyjeżdza

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 15:17:21 /


te spotkania będa raz w miesiącu?

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 15:59:02 /


To chyba możemy za dwa dni ustalić, gdzie i z jaką częstotliwością. Mam tylko pytanie odnośnie soboty, takie dość jednoznaczne, mam przyjechać samochodem czy ma mnie ktoś przywieźć, a później odebrać?:]

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 16:57:07 /


Cóż ja będę autem napewno bo niestety mam po powrocie jeszcze pewne sprawy do załatwienia i muszę "trzeźwo myślec" (jeżeli w moim wypadku wogóle jest możliwe).
A wy panowie jak chcecie to wolny kraj :)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 18:22:50 /


co do alkoholu, to ja mieszkam blisko wiec zapewne jakies piwo wypije, co do pozostalych jak komu pasuje mysle

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 20:00:17 /


stich to fajnie że blosko mieszkac jak się impreza rozkręci będzie się do kogo wbić na chatę

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 20:08:22 /


zapomniałem dodac ;P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 20:10:28 /


w najblizsza sobote z moja chata bedzie tak sobie, bo moj syn ma w niedziele komunie, raczej powinienem byc spionizowany i ogolony w trakcie

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 20:33:40 /


Ja chyba na inauguracyjne spotkanie niedam rady wpaść choć bardzo bym chciał, prosze więc kolegów o przyciskanie za mnie guzików do głosowania :D
mam nadzieje że na kolejne spotkanie stawie się już swoim samochodem

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 21:52:49 /


stich z tym zwaleniem na chatę to była żart

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 22:16:25 /


sorki, że się tak wtrące ale może mi ktoś odpowie na pytanie:
Na czym polega tzw. "Łódzki manewr" ?
Mam kumpla w robocie a pochodzi właśnie z Łodzi i opowiadał coś tam kiedyś o jakimś wyprzedzaniu czy wymuszaniu pierwszeństwa na skrzyżowaniu...
Dostałem kiedyś propozycę, że pokarze mi naczym to polega ale jazda z gościem, który robi trasę kraków-łódź w 2h 20min polonezem niewydaje mi się w pełni bezpieczna, tym bardziej, że już kiedyś wsiadłem do jego samochodu tylko na przejażdzkę jedną ulicą po mieście i miałem ... dosyć.

Dziękuje i pozdrawiam Łodziaków

paras / 2007-05-17 22:40:00 /


Hmm..... szczerze mówiac pierwsze słyszę. Ale po tym co pisałeś boję się nawet domyślac...

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 23:26:27 /


może to tylko zwykłe pier... gościa, który jeździ jak wariat i tyle?
poprostu spytałem, tak z ciekawości.

paras / 2007-05-17 23:40:21 /


Łódzki manewr to wyprzedzanie kolumny stojących pojazdów...

U nas w mieście są wiecznie zakorkowane ulice jest taka przykładowo Kilińskiego, nie dość że wąska to jeszcze dodatkowo jeżdżą po niej tramwaje. W dzień tworzą się tam gigantyczne korki i po przeważnie w jedną stronę, z drugim kierunku jest dużo luźniej. Manewr ten polega na "śmignięciu" ok 20 aut stojących za tramwajem i usytuowaniem się przed pojazdem szynowym.

Pozdro!

P.S. Nie polecam takich manewrów, to jest dla ludzi o bardzo małej wyobraźni, delikatnie mówiąc

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 23:44:22 /


Eeee to co to za manewr Łódzki jak wszędzie się tak jeździ

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 09:33:33 /


:]

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 11:02:06 /


Jak milo wreszcie widziec zrzeszajacych sie Lodziakow...Ja sie melduje od 28 w "Boat City" ;) wiec napewno pojawie sie 'Mechaniczna Pomarancza' na spotkaniach cyklcznych.
Pozdawiam wszystkich i do zobacznia wkrotce!

Adriano Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-20 14:03:11 /


No nO Panowie! To mi sie podoba! Cykliczne spotkanka w gronie fordowcow brzmi zachecajaco! Cos czuje ze zanim na dobre wroce do Lodzi Mateczki to sie klubik jakis powazny wykluje:)))
Ale od 19.05 juz pare dni minelo i zadnych komentarzy na temat spotkania nie widze!(?)

Pozdrawiam

Porter Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-24 12:33:01 /


Dobra juz znalazlem ten watek gdzie o sporkaniu piszecie:)
od dolu jechalem a ze dawno nie zaglodalem to troche sie tego zebralo:P

Porter Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-24 12:39:31 /


witam

jest prośba

mam zamiar kupić monitor od pewnej firmy w łodzi z tym że odbiór jest jedynie osobisty na Piotrkowskiej 94, I piętro, pokój 16 w godz. 8-16 w dni robocze. Jeśli ktoś za pare browarów byłby w stanie zabrać go i posłać mi pocztą to byłbym wdzięczny. (lcd więc za ciężko nie będzie:)

wierzę że ktoś się podejmie:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-17 13:16:11 /


Kiedy to trza odebrać? Jak co to wal na telefon może dam radę.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-17 13:56:31 /


już nie trzeba:) ale dzięki za dobre chęci... przelicytowali mnie na tyle że się przestało mi opłacać

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-17 15:47:29 /


Odkopuje temat!
Proponuje jakiś meeting, tylko kwestia gdzie i kiedy.

P.S. z nudów nawet ostatnio nawet takie logo skleciłem ;)
'EL FORD' to moja propozycja nazwy naszego oddziału.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-08 23:40:19 /


JESTEM ZA!!!!!!

krzys escort mk2 / 2009-07-08 23:42:34 /


Na PC 2009 ;)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-08 23:42:52 /


no widzę za zarząd czuwa :D do PC jeszcze sporo czasu może coś w najbliższy weekend? :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-08 23:46:21 /


W sobotę jestem od rana u Krzyśka i Mariusza. Niedziela odpada.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-08 23:59:23 /


Były plany kiedyś odnośnie ewentualnego logo.

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-09 01:01:36 /


U nas by to wyglądało DO CAPRI lub DO FORDA :)

Arek7719 / 2009-07-09 15:21:27 /


D4 IRPAC

CAPRI 4D

4D = Ford

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-09 23:31:57 /


Mike, ale Capri jest 2d ;)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-10 01:09:52 /


to nie temat o wydumkach tablicach! :P bo zgłoszę do moderacji

P.S.
ja zawsze chciałem E5 CORT :D

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-10 11:21:33 /


zgadzam sie :) może być Cort :)

cortinas !G.O.P! / 2009-07-10 15:57:01 /


może jakiś midnight crusing? ;)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-15 20:21:25 /


Jestem już dziś po kilku browarach he he

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-15 20:54:37 /


a ja po dwóch drinkach, no chyba, ze załatwisz atrakcyjnego kierowce płci przeciwnej :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-15 21:52:04 /


dziś o 19 pod halą sportową podobno ma być kilka starszych autek
ktoś z fordziarzy reflektuje?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-27 16:43:29 /


ta ja reflektuje ale dobrego blacharza

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-28 22:48:34 /


mam prośbę do Łodziaków,
potrzebuje jakiś parking w okolicy Piotrkowskiej 48....
albo żeby ktoś przetrzymał auto przez 4 - 5 dni u siebie

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-15 15:47:06 /


Sam trzymam auto pod blokiem i to daleko od Piotrkowskiej, niestety nie pomogę.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-15 19:35:06 /


mogę wystawić jeden swój , ale to tylko podwórko na niezamkniętym osiedlu bliżej Manufaktury i tej nowej mega Hali Sportowej.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 22:07:20 /


http://www.capri.pl/forum/351585 pisze się ktoś?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-16 19:34:03 /


Jak w ten weekend to odpadam, zresztą mam tyle roboty, że nie wiem czy wogóle :(

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-16 22:25:02 /


No i jak, wiosna się zbliża trzeba by jakieś otwarcie sezonu.
Borki będą pewnie w maju, ale może coś wcześniej się uda?

Jak tam zbrojenia maszyn?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-03 11:41:45 /


Taunus szt. 1 melduje jeżdżenie.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-04 17:35:45 /


No ja nadal w lesie i pewnie dopiero na Borki się uda

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-04 19:48:15 /


Kasia, a w Twoim przypadku to dłuższy postój w Łodzi, bo zupełnie nie ogarniam?

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-04 20:16:50 /


jeśli ma to wpłynąć na prędkość zorganizowania jakiegoś spotu to tak- tylko na parę dni ;P
ale po weekendzie znowu wracam i tak jeszcze przez 2,5 roku ;)
A teraz na ludzki język- studiuję tu dziennie, zamieszkuję tereny lumumbowa, czasem na weekendy wypadam do 3M.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-04 20:41:50 /


Ach te dzikie tereny Lumumby... ;)
No Essi póki co nie pojedzie z prozaicznego powodu, kółek nie ma.
Kto pożyczy jakiś felunek póki nie wykończę szerokiej stali?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-04 21:48:34 /


jak chcesz to mogę ci dać za piwko ofelunek na zawsze

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-05 12:44:48 /


widziałem te felgi niestety nie wejdą one na przód do escorta

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-05 13:53:49 /


a szkoda bo by się komuś przydały

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-06 09:04:36 /


a co to za felgi ?:)

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-06 10:30:00 /


Takie oto cuda http://www.capri.pl/market/36976

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-06 16:57:56 /


to jak w takiej cenie jak wyżej napisałeś to był bym chętny :) tylko słabiejz transportem bo nie mieszkam w Łodzi

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-07 08:26:40 /


kwestie transportu musisz załatwić bo wysyłać ich nie będę

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-07 16:34:17 /


Witam Łodziaków - podepne się tutaj coby nowych wątków nie mnożyć
w piątek wybieram się do Łodzi na Rammsteina - kapela tak mało popularna, że nawet nie pytam czy ktoś idzie ;o) - prawdopodobnie rzucę się Granadą i w związku z tym mam pytanie organizacyjne czy możecie polecić jakieś bezpieczne miejsce w pobliżu Hali Arena do przechowania auta przez parę godzin? Łodzi nie znam więc raczej takie miejsca, do których trafi nawigacja i potem ja po koncercie :o)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 05:41:31 /


postaw ja u mnie przed firma , masz do hali 2000 m. Studio Tam-Tam Perla 5, normalna ulica ale wybitnie spokojne miejsce.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 07:55:11 /


oki dzięki, będę celował tak między 17 a 18tą więc pewnie firmę już zamkniesz :o)
a te 2000 to do przejścia czy przejechania? pytam tak bardziej o powrót w nocy czy spokojny czy mogą się trafić jakieś atrakcje

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-11 01:57:00 /


idziesz sobie spokojnie ulica wzdłuż parku,
co do atrakcji, to zakładam, ze jednocześnie nie będzie meczu LKS - Legia wiec raczej powinno być bezproblemowo,
przejechać tez na upartego można ale to zajmuje dłużej niż spacerek,
nad schodami biura mam kamerę,
teoretycznie na takim małym i zamkniętym osiedlu jak moje wszyscy ewentualni drobni bandyci powinni ja zauważyć,

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-11 07:26:30 /


super, dzięki Stichu faktycznie w googlach wygląda na proste ładne dojście w ładnych okolicznościach przyrody :o), tak naprawdę dopiero jutro okaże się czym jadę, jak nie wyrobię się z robotą i nie zdążę się położyć spać to chyba zostanie mi pociąg bo znajomi jadą wcześniej, trochę kicha z powrotem ale przynajmniej załapię się na aftera :o)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-11 13:33:42 /


Witam,
to mój pierwszy post na tym forum, mimo że czytam regularnie od długiego czasu.
Miałbym poważną prośbę do kogoś z Łodzi bądź okolic. Czy za symboliczną zgrzewkę dobrego piwka ktoś podjąłby się misji pomocy przy oglądaniu pewnej padaki z okolic Łodzi? Z tego co wiem, to Capri wymaga wyspawania a silnik jeszcze niedawno odpalał.

PS. Jeśli łódzka brać fordowska szuka super miejsca, gdzie można zostawić samochód, posiedzieć przy ognisku czy nawet przenocować to zapraszam do mnie! Wiosna idzie przecież ;)

Pozdrawiam

Norbert

517 230 388

norbertheider@norbertheider.com

Norbick Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 14:01:32 /


Chętnie pomogę ale w godzinach wieczornych (od ok 19) ponieważ wcześniej pracuje.

Jak coś kontakt do mnie masz w profilu.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-24 14:09:08 /


Hej

Norbick - a tak z ciekawości - co za Capri wypatrzyłeś w łódzkich okolicach?

Wojtas84 / 2010-03-24 20:57:21 /


http://allegro.pl/item963092633_ford_capri_1982r_2_0.html
taki potworek, nie spodziewam sie cudow, ale mam ochote troche pokląć, porzucać kluczami i puścić morze pieniędzy w bagno :P

Norbick Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 21:01:23 /


Powodzenia w takim razie :)

Wojtas84 / 2010-03-24 21:02:38 /


Znam to auto, stało bardzo długo (2-3) pod chmurką. Podsyłałem nawet fotki na forum ale teraz nie mogę znaleźc. Blacha tam jest do konkretnej roboty, i pewnie nie tylko po takim długim przestoju.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-24 21:42:25 /


2-3 lata*

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-24 21:42:41 /


http://www.capri.pl/image/forum/359666/123408 znalazłem, z prawej strony miał zagnieciony błotnik i drzwi chyba...

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-24 22:05:09 /


Dzieki za pomoc! Dzwonilem do faceta dzisiaj i twierdzi, ze przed zimą auto jeszcze odpalało. Robienie blachy to się chyba nie boję, najbardziej zależy mi na tym, żeby ktoś pomógł określić, czy w ogole jest sens cokolwiek z tym robic. Bo jak mocno bity albo podluznice zjedzone na amen, to sie chyba nie oplaca...?

Norbick Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 22:48:27 /


Widzę ,że łodzki klub forda sie rozrasta

krzys escort mk2 / 2010-03-24 23:05:05 /


Jak juz wspomnialem w poscie wyzej, skoro wiosenna pogoda coraz lepsza, to mozna sie u mnie na Andrzejowie zorganizowac, duzo miejsca, duzy parking itp. ;) Chetnie sie zapoznam z wesołą gromadką :P

Norbick Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 23:06:37 /


Rozrasta się, rozrasta. Może starsi posiadacze chcieliby poznać nowych fordziarzy i w tym celu zorganizować jakiś 1. wiosenny meeting??

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-25 00:38:30 /


Ja tam z przyjemnością, ponieważ ciepło się robi.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-25 10:01:15 /


Też bym się chętnie podpiął i poznał lokalną ekipę :).

Wojtas84 / 2010-03-25 12:30:18 /


Norbick nie ma problemu oblukamy furę, na stronie jest temat z dokładnym opisem na co warto zwrócić uwagę. Auto stało nie ruszane w centrum łodzi, możliwe że ten handlarz co ma go teraz to go odpalał ale szczerze w to wątpię.

Co do spotkania to pewnie będą Borki jak zwykle w maju, co nie oznacza że wcześniej nie można coś sklecić, ja zawsze otwarty na propozycje.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-25 13:03:53 /


Wycofuję się z tego co pisałam o jeżdżącym Fordzie. Ale mobilna jako tako jestem (w ładną pogodę) i bardzo chętnie się zjawię, np w ten weekend. Sobota?

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-25 16:09:02 /


Taunus się popsuł?! Skandal!! ;)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-25 16:29:46 /


To ja nieśmiało oferuję miejsce. Szancera 22, Łódź Andrzejów. Mapka jest u mnie na profilu. Jest gdzie zaparkować, 7 psów przypilnuje, jest gdzie zrobić grilla, tylko prognoza pogody średnio korzystna :(
No chyba ze jest jakaś inna propozycja, to się nie będę upierał i chętnie dołączę :)

Norbick Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-25 17:09:53 /


Mysle ze miejsce moze byc. Chyba ze komus bardziej cos blizej bedzie odpowiadalo, jakis pub czy cos. Dla mnie sob odpada niestety.

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 00:27:13 /


U mnie też ta sobota odpada.

Wojtas84 / 2010-03-26 10:47:04 /


W sobotę od rana paprze się w smarach, a wieczorem idę na koncert, więc również passsss

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 15:51:10 /


Motor swap?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-26 16:01:29 /


Nie, czysta rekreacja :)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 16:12:42 /


To po pinciak jeszcze pojeździ w tym sezonie?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-26 16:14:48 /


Nie wiem, zależy jak będzie z czasem.
Ale nie ukrywam, że zrobię wszystko, żeby pinto opuściło komorę silnika i pojawiło się coś w zamian.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 16:25:49 /


SZYBKO!!! SPOT!! TAUNUS JEŹDZI!!!
Albo inaczej- nie będę go ruszać do spotkania żeby nie popsuć ;) W każdym razie we wtorek jadę do 3M i na następny weekend mnie nie ma (ale i tak pewnie wszyscy będą zajęci świętowaniem :) )
Mam jednak nadzieję że kiedyś jednak uda się wszystkich zebrać.
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 18:21:16 /


To pozwolę sobie zaproponować środę wieczór lub popołudnie.

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 19:30:08 /


Większość chyba ma auta rozgrzebane, chyba że przyjedziemy naszymi plastikami. :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-27 12:58:15 /


Ja się będę wstydził swój wóz pokazać :P

Norbick Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-27 17:27:58 /


A moze gdzies w lagiewnikach ustawka Zgierz terz przybedzie

mixer Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-27 22:17:45 /


Jeśli jeszcze się nie przejedliście tym ciągłym spotykaniem się to może jutro wybierzemy się do Iron Horse'a w celach daleko odbiegających od prowadzenia pojazdów mechanicznych i obgadamy co zrobić w weekend żeby przewietrzyć auta.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-22 11:12:18 /


U nas to trak zawsze było, do tej pory to może z jedno góra dwa spotkania się odbyły.
Grupa silnie nieintegracyjna z różnych powodów. :D

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-22 11:43:47 /


Sobotnie popołudnie gdzieś na mieście?

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-22 23:45:55 /


Auta jeszcze nie jezdzą :(

krzys escort mk2 / 2010-04-23 08:25:46 /


Przyznać się który z Fordziarzy w Łodzi porusza się Taunusem TCIII chyba 2.0 w kolorze Czesio-zielonym?
Widziany dziś w centrum o 11.19 ja jechałem prosto (w kierunku Kaliskiej) a ten ktoś skręcał sobie w prawo - twarz nieogolona, włosy spięte w kucyk :)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-05 15:57:48 /


poszukuje kogoś w okolicach Łodzi kto się zna na v6 i Granadach ;)

Adriano Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-24 18:05:12 /


Witka
Czy ktoś zna (najlepiej z autopsji) konkretny warsztat w Łodzi który podejmie się dwóch rzeczy: prawidłowego podpięcia węży układu chłodzenia silnika 2.9 EFI 12V oraz ogarnięcia elektryki kokpitu tak żeby wszystkie wskaźniki działały? Pytam bo póki co moje autko jest w pewnym warsztacie od połowy grudnia i chłopaki próbują je ogarnąć ale po tak długim czasie zaczynam się bać czy w ogóle w tym roku Capri stamtąd wyjedzie... będę dźwięczny za jakiekolwiek info...pytałem w paru miejscach w Łodzi i okolicach, większość nawet by się nie podjęła ;p

Wojtas84 / 2010-06-30 19:54:32 /


Dzisiaj (18 lipca) robimy z kolegą Marcinho małe spotkanie na parkingu manufaktury tak o 20:30. Zapraszamy wszystkich zdolnych do wytoczenia pojazdu

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-18 15:16:47 /


Tak jak pisałem w mailu - jakby cuś to ja chętnie wpadnę chyba że będzie tragiczna pogoda...

Wojtas84 / 2010-07-18 15:53:21 /


Zbierzmy się od strony drewnowskiej

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-18 18:12:46 /


Fuck ;(

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-18 23:10:24 /


ja chętnie bym się stawił gdyby nie fakt że jestem jakieś 3500 km od domu ;)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-18 23:56:35 /


Ja niestety tez nie byłem w domu ale smsa dostałem z info wielkie dzieki moze nastepny weekend np niedziela ustawmy jakies spotkanie kazdy bedzie miał czas na zorganizowanie sobie czasu

krzys escort mk2 / 2010-07-19 08:33:03 /


Wyszło to trochę tak na szybko
Zjawiliśmy się w trójkę. Jak ogarne foty to jakąś załączę

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-19 11:50:01 /


marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-20 22:55:23 /


Ponawiamy takie spotkanko w niedziele ja jestem chętny?

krzys escort mk2 / 2010-07-20 23:22:04 /


Ja prawdopodobnie też :)

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-21 11:54:05 /


Beze mnie. Remont się zaczął.

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-22 00:41:26 /


DO pucharu już tydzień tylko więc pozwalam sobie poruszyć temat grupowego wyjazdu. Treningi są w piątek tak po południu, więc chciałbym na nich być. W poprzednim roku mi się nie udało bo urwałem wahacz przed wyjazdem :) Czekam na propozycje

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-24 17:12:06 /


Ja tez chciałbym ruszyc w piątek ale o ktorej to jeszcze nie wiem

krzys escort mk2 / 2010-07-24 20:04:57 /


a dziś coś się dzieję czy odpuszczamy?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 12:13:17 /


Teraz jeszcze trzezwieje :)

krzys escort mk2 / 2010-07-25 12:22:11 /


Ja też trzeźwieje. Jak coś to tylko wieczorem

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-25 15:00:14 /


To jak, spot dzisiaj ?

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-25 16:06:15 /


Pilne jak zwykle. Zestaw montażowy szczęk do Taunusa. Na małe bębny. Ma ktoś, wie gdzie szukać ?

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-27 12:01:59 /


ja do escorta zestaw dostałem w InterCars, do taunusa też widzę:

QUICK BRAKE 0640 QB0640 46,82 zł

DELPHI LY1167 LY1167 33,06 zł

pytaj w jakiś takich właśnie dużych firmach po numerach katalogowych

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-27 14:12:42 /


dzieki, sprawdze zaraz

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-27 16:36:12 /


sprawdziłem, że jest to zestaw na duże bębny a ja muszę mieć na małe bo mam most od 1.6 (lepiej się kręci)

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-27 16:56:24 /


Ooo nawet mechaniczna pomarańcza z Pabianic była.

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-28 19:39:50 /


Skoro mamy babie lato w pełni może sklecimy jakiś zlocik w weekend?
Co na to drogie Panie i zacni Panowie?

Propozycje miejsca i czasu mile widziane.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-24 11:45:02 /


niedziela wieczór ??

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-24 13:04:23 /


Ja jestem elastyczny, ale muszę troszkę wcześniej wiedzieć żeby być w stanie autem jeździć wieczorem. ;)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-24 14:21:18 /


Sobota wieczorem ?

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-24 15:08:33 /


jak sobota to kolo 20 wiec może jednak niedziela??
zły wujek nie może w nd??

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-24 16:05:42 /


W sobotę to jednakże chyba lepiej jakiego browara wprowadzić, żeby w niedziele odespać a w niedziele wieczorem grzecznie coby w poniedziałek w pracy na kacu nie siedzieć. Więc niedziele wydaja się lepsza na spotkanie samochodziarzy.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-24 16:49:49 /


Zły wujek w nd będzie bawił w rzeszowie

Hubert_M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-24 20:32:03 /


Jak słusznie kolega powyżej zauważył w niedziele w w rzeszowie już będę. Auto puki co działa i nawet jeździ więc ja preferuje sobote najlepiej koło 19 bo potem w trase

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-24 21:44:34 /


to ja moglbym w sobote ale o 20

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-24 23:01:08 /


W sumie mnie też pasuje ale będę niezbyt długo :)

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-25 12:37:30 /


mnie w sumie też dziś pasuje. czy ktoś jeszcze się pisze? może jakaś akcja sms'owa jak ostatnio...

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-25 13:46:35 /


Dobra to wstępnie parking Pasaż Łódzki godz 20, później można by się poturlać do ikei porobić w podziemiach jakieś foty (tylko dobry aparat by się przydał).

Idę w takim razie do garażu po Niuńka, kontakt sms lub telefoniczny pod numerem 888 414 777.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-25 14:13:35 /


Można by spróbować. Ja teraz biore się za pakowanie i inne przedwyjazdowe pierdy więc będę po za zasięgiem internetu :)
Jak ustalicie miejscówe to prosiłbym o kontakt sms na 693400191 to przyjade z lekkim opóźnieniem jak zwykle...

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-25 14:14:34 /


http://www.facebook.com/event.php?eid=141756299202560

zapraszamy innych chętnych, idę do garażu, więc póki co kontakt tylko tel.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-25 14:28:53 /


wysłałem kilka sms do łodzaków jak możecie to też spraszajcie.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-25 17:16:06 /


Odbyło się...

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-09-25 22:38:47 /


Potwierdzam. Zły wujek dotarł do Rzeszy w czasie 3:40 (w tym wizyta w Mcdonaldzie) :)

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-26 15:28:51 /


Akurat nie mogłem wpaść, ale dzięki za info.

Wojtas84 / 2010-09-27 01:32:44 /


Może skorzystamy z ostatnich słonecznych dni?
Ktoś chętny na spota?

Można by wypróbować parking koło Wuja...

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-10 15:41:36 /


Dzisiaj chetniebym podjechał tylko zeby wczesniej ktos dał znac:)

krzys escort mk2 / 2010-10-10 18:11:14 /


Parking polecam, mnie niestety nie będzie bo w Rzeszowie koczuje :)

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-10 21:08:03 /


Jutro akcja fotorelacja!

Kto się pisze?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-16 22:29:07 /


ja muszę być we Wrocławiu , sorry

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-16 23:13:29 /


jutro czyli dzisiaj? gdzie i o której?

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-17 11:33:56 /


planujemy spotkanie ok 14-15 jeszcze nie do końca wiemy gdzie.
chodzi o jakieś fajne miejscówki na fotki.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-17 12:43:23 /


14:30 pod moim garażem na Kilińskiego 114 się spotykamy, później pojeździmy szukać fajnych miejsc na foty.

kontakt tel: 721777721

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-17 13:50:42 /


Polska złota jesień

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-17 20:20:19 /


inne lokalizacje

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-17 20:30:13 /


Cudna Katrelka :) tylko te felgi jakoś mi na niej nie leżą.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-17 20:39:57 /


a może korzystając z ostatnich chwil pogodnych spróbowalibyśmy sie spotkac tradycyjnie w niedziele ale za to w większym gronie. Wczesniej ustalimy to wiecej osob sie dowie na czas

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-20 14:21:21 /


Jak będzie pogoda to ja oczywiście chętnie, tylko że zapowiadają śnieg z deszczem. :(

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-20 14:44:22 /


Pogoda ma byc tylko chętnych nie widac. :(
Kaśka, Wujo, Krzysiek x2 , Zawada i reszta! WTF?!

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-22 16:58:29 /


http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=123530514370238

może uda się troszkę szersze grono zaprosić nie koniecznie tylko fordy.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-22 17:56:55 /


no ja wstepnie sie pisze tylko zobacze jak po sobocie bo kumplowi sie dziecko urodziło wiec ...

krzys escort mk2 / 2010-10-22 18:24:46 /


Ja studiuje w Rzeszowie więc raczej kiepsko z dojazdami :)

Zły wujek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-22 18:33:07 /


początek semestru więc można zwagarować.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-22 19:13:19 /


dobra ludziska konkretnie wpisywać kto się pojawi:

1. Snuffy

na innych forach kilka osób napisało że wpadnie, tylko u nas cisza :(

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-23 13:04:33 /


A co gdzie i kiedy, bo nie mam konta na facebooku i nic mnie się nie wyświetla? Chętnie bym wpadł, najwyżej bez Caprika który będzie "ogarniany" w przyszłym tygodniu :(.

Wojtas84 / 2010-10-23 13:23:16 /


Termin: 24 październik · 15:00 -

Lokalizacja: Łódź, parking pod sądem Jaracza 55

Więcej informacji: Plan taki żeby zebrać kilka starszych autek. Takie mini zakończenie sezonu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Cultstylowców i ortodoksów czyli wielbicieli oryginału. Pogoda ma dopisać. Duży ładny parking do dyspozycji.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-23 14:31:59 /


No ja bym się pisał rzecz jasna
tylko ta godzina ehhhh
Ja mógłbym dojechać dopiero na 20:30 (praca) więc troche późno
Dałoby sie to przełożyć przy najmniej na 18?? Wtedy pewnie wytrzymalibyście do tej 20:30 ;]
?????????????????

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-23 16:31:43 /


wojtas a co z twoim kapciem??

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-23 16:34:30 /


Jeździ ale nie pali na wszystkie gary, nie dopala beny itp. szkoda nim w tym stanie jeździć, trzeba spróbować ogarnąć...

Wojtas84 / 2010-10-23 19:38:53 /


Niestety z powodu praktycznie zerowego zainteresowania jestem zmuszony odwołać spotkanie. :(

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-24 13:38:49 /


Odświeżam kotleta. Zwracam się do koleżanek/kolegów łodziaków.

Posiadam zaproszenia na specjalny, zamknięty, premierowy pokaz filmu: 'Niepokonani'.

http://www.filmweb.pl/film/Niepokonani-2010-496469

Zaproszenia oczywiście przekażę klubowiczom nieodpłatnie, warunek: osoba odbierająca zaproszenie zobowiązuje się na 100% pojawić w kinie. ;)

Osoby zainteresowane są proszone o kontakt najpóźniej do środy wieczorem celem rezerwacji zaproszeń (najlepiej telefonicznie).

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-04-05 22:04:31 /


Witam serdecznie i zapraszam Wszystkich kto bedzie miał tylko ochote nie koniecznie samych łodziakow szczegoły na zaproszeniu.Pozdrawiam

krzys escort mk2 / 2011-05-25 20:26:46 /


:)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-27 20:49:41 /


Rzucę luźno ...

Najbliższa niedziela wieczór, tudzież popołudnie późne - spotkanie połączone z mini cruisingiem??????????????

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-13 23:03:53 /


Jeśli okoliczności mi pozwolą to chętnie podjadę :).

Wojtas84 / 2011-07-13 23:18:44 /


Przecież PC tuż tuż... trzeba auta ogarniać :D

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-14 00:11:08 /


Ja w sobotę od rana jadę wymienić wydech i montować chłodnicę oleju.
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to chętnie się pojawię.
Pod halą sportową czy inne miejsce?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-14 12:12:43 /


Raczej dupowozem, lub jako pasażer, ale chętnie ;)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-14 15:31:27 /


Ja tez tylko chyba bede na działce i nie wiem o ktorej wroce a wstepnie na ktora godzine ?pozdrawiam

krzys escort mk2 / 2011-07-14 17:29:01 /


o 15 na kaloryferze spotyka się łódzki oddział Ford Klub Polska, to może się podłączymy i zrobimy zamieszanie? :)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-14 19:40:13 /


Co to jest kaloryfer?

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-15 11:44:35 /


ja na 15 sie nie wyrobie. Myslalem raczej o 18 - 19. Tez ponawiam zapytanie o kaloryfer??

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-15 12:00:18 /


To jest kaloryfer.

k4414 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-15 14:58:30 /


Miejscówka może i fajna ale niech będzie może jednak tak jak ostatnio - pasaż Łódzki.

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-15 22:41:20 /


I jak, coś wieczorem będzie?

Wojtas84 / 2011-07-17 12:53:37 /


Ja odpadam niestety.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-17 15:08:12 /


Niestety wyszło jak zwykle...

Ja na wytłumaczenie dodam, że dopiero co dotarłem z garażu.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-17 19:54:47 /


Dobra okazja jedyna w roku, więc trzeba się zgadać.

Wyjazd na PC, kto kiedy jak?
My z Krzychem i Zawadą jak zwykle na BP pod carrefour na chojnach się spotykamy pewnie w okolicach 16-17 wyjdzie.
Po drodze mają do nas dołączyć birddog i Piotrek dwoma granadami.

Wojtek, Marcin też jakoś mieli jechać, jak reszta Łodziaków i okolicznych?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-27 23:45:16 /


Witam,Panowie,ja też się wybieram ,ja planowałem koło 15 wyjechać,ale nie wiem jak to wyjdzie bo żonę z pacy muszę odebrać,i wszystko zależy jak się wyrobi??ale z chęcią bym z wami pojechał.

Yellow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-28 22:06:04 /


ja jadym oczywisto sprawo tak jak mówił ;]
Daj znać dokładnie snuff, o której będziesz już pod Carrefurem. Krzych mówił coś o okolicach 17-18.

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-28 23:12:09 /


Chłopoki zbierzmy się w kupę bo w kupie razniej i jedymy :)17-18

krzys escort mk2 / 2011-07-29 00:01:21 /


Zróbmy bliżej 17 bo mieliśmy jeszcze potrenować, a tak znów wyjdzie że 2 kółka i będzie trzeba zjechać. :P

Telefony nasze macie w profilu, więc komunikować się.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-29 09:41:58 /


STRZAŁA WIDZIAŁEM WCZORAJ U MNIE NA WSI W ZGIERZU NIEBIESKIE CAPRI MK3 NA ŁÓDZKICH NUMERACH WIECIE KTO TO?DWA LATA TEMU WIDZIAŁEM JE W ŁODZI KIEROWCA W WIEKU PO 50 ROKU ŻYCIA.POZDRO TRZYMAJCIE SIE

mixer Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-09-11 21:24:54 /


W Zgierzu stoi obecnie moja granada, ale do capri to podobna nie jest:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-09-11 22:06:53 /


Nigdy nie widziałem tego kapcia...

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-09-11 22:30:12 /


WIDZIAŁEM TA GRANADE WCZORAJ NAWET JECHAŁEM ZA NIA JAKIS NR STARTOWY MIALA NA BOCZNEJ SZYBIE.CO ONA TU ROBI

mixer Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-09-13 11:57:26 /


To ja:) Robotę mam w Zgierzu i w Łodzi i będę tam się pojawiał przez najbliższych kilka miesięcy po 1-2 dni w tygodniu.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-09-13 12:31:10 /


Ktoś chętny na jakiegoś spontanicznego browarka dzisiaj?

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-03 20:01:52 /


http://www.facebook.com/events/243297245749154/

dziś chyba większość była na ewencie z linku powyżej.
Nocny Mocny Łódzki Spot Aut Wszystkich Marek VOLUME 2

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-04 01:27:44 /


Zbadajcie też Łódzkie Klasyki Nocą, spoty będą co tydzień :)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-04 02:55:19 /


Zapodaj jakiś link, bo wójaszek google nic nie wie w temacie.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-04 15:07:14 /


Tworzy się jeszcze, za niedługo powinno ruszyć z fanpagem to dam Wam znać.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-05 00:13:08 /


Fajnie że coś się w Łodzi dzieje.
Mam pytanie - czy ktoś z łodziaków albo z okolic zna jakiegoś dobrego elektryka który przejrzał by wiązkę do 2.9 w poszukiwaniu zagubionej iskry?
pozdro
Wojtek

Wojtas84 / 2012-03-05 09:17:56 /


Dajcie znaka jak się jakieś spoty urodzą
Snuff, ja tu ostatnio rzadko zaglądam więc prosiłbym Cię o danie mi sygnału jak coś się będzie dziać.

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-10 21:27:38 /


jak bedzie sie cos dzialo to dajcie znac na forum moze uda mi sie wyrwac na chwile tez bym gdzies wyskoczyl od czasu do czasu tylko problem ze nigdy nie mam czasu ale cos wymysle

Baytek Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-10 21:37:58 /


Panie i Panowie w sobote szykuje się kolejny "Nocny Mocny" w sobotę 07.07. ktoś się wybiera?

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/523059,lodz-zlot-wszystkich-marek-zdjecia,id,t.html?cookie=1

Wrzucam artykuł o ostatnim wczesno-wiosennym zlocie jakby ktoś nie kojarzył.


...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-07-05 23:33:31 /


tak wiem wdało się powtórzenie w pierwszym zdaniu :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-07-05 23:34:06 /


Ja może dotrę...

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-06 17:48:42 /


Z tego co na zdjeciach, to zabytkow tam jak na lekarstwo ...

Jak było ostatnio Snuff?

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-06 22:16:48 /


Cos dodam jeszcze.

Ostatnio niejaki Andrzej z Łodzi zatrzymał mnie swoim czerwonym Porsche 911 i opowiadał o inicjatywie ClassicCars Łodz.
Robia imprezy, zloty w naszym regionie. Przyjezdza mnostwo przeróżnych aut.

Wiedział, że są ciekawe fordy w Łodzi, wieć mocno zachęcał do uczestnictwa

Ciekawa sprawa

Ich strona:

http://classiccarslodz.pl/

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-06 22:22:21 /


Ta jest z 15 takich zrzeszeń i przesto wszyst5ko traci zajebiście na impecie.
Zamiast zroibić raz a porządnie.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-07-06 22:24:42 /


kurde ale ze impreze zorganizowali na torze w kielcach fajjna sprawa

krzys escort mk2 / 2012-07-06 23:02:53 /


Mialem wrazenie ze gosc, z ktorym gadalem naprawde wie co robi i wie co chcialby osiagnac. Czyli by zrzeszyc jak najwiecej fanów autoklasyki.

Kilka dobrych imprez juz zrobili.

Mozna byloby dolaczyc jakas grupa..

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-08 23:36:49 /


nalezaloby dowieedziec sie gdzie sie teraz organizuja i podjechac zobaczyc jak to wyglada

krzys escort mk2 / 2012-07-09 08:03:00 /


Łódź -> PC 12: kto? jak? i kiedy?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-07-31 23:21:08 /


Z tego co wiem Kamel, Cypis piątek rano, Ja i Krzyś piątek godzina popołudniowo-wieczorna-bliżej nieznana, Marcinho i Kasza Capri nie jadą najprawdopodobniej,
więcej grzechów nie pamiętam :)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-31 23:49:38 /


Rano jak rano, pewnie koło południa wyjedziemy ;)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-01 00:11:27 /


Proszę szanownych kolegów Łodziaków o przypomnienie koledze Kamelowi o pewnej zaległości pieniężnej, którą ma wobec mnie.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-01 07:13:24 /


a clevelendowi, że jest palantem.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-01 10:30:39 /


Witam serdecznie Panowie moze ruszymy dupy w koncu i zorganizujemy jakies łodzkie spotkanie np w najblizszą niedziele kto pisałby się .Pozdrawiam

krzys escort mk2 / 2012-09-06 23:16:26 /


jakby co to chętnie podjadę :)

Wojtas84 / 2012-09-07 00:15:57 /


To jest nas 2ch:)

krzys escort mk2 / 2012-09-07 08:16:17 /


Ja chętnie, ale ford stoi 1. raz od 3 lat i nie będzie w stanie ruszyć się ;/

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-07 10:17:47 /


Fajnie by było zrobić jakiś plener, pogoda ma być więc i grill by dało rade.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-07 10:59:55 /


Marcin przyjedź plastikiem tu bardziej chodzi o integracje niż zlot samochodowy.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-07 11:00:48 /


Ja również postaram sie być, mój ford z kolei jeździ pierwszy raz od trzech lat :)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-07 13:05:00 /


kiedy i gdzie? pod Manufakturą koło 16-tej niedziela?

Wojtas84 / 2012-09-08 09:00:08 /


taka tylko luźna propozycja ;P

Wojtas84 / 2012-09-08 09:00:32 /


trochę mi głupio bo sam sie wyrwałem z checia spotkania ale wypadła mi pilna sprawa i jezeli dałbym radę to wolałbym w niedziele ale w godzinach jeszcze bardziej popołudniowych mam nadzieje ze się wyrobię.

krzys escort mk2 / 2012-09-08 16:16:07 /


koło 20 parking manu?

Wojtas84 / 2012-09-09 02:04:51 /


ustalmy godzine 19 parking manu ja bede teraz bez neta wiec sms albo bedziemy sie zdzwaniac wiec komu pasuje niech daje nak.pozdrawiam

krzys escort mk2 / 2012-09-09 10:04:11 /


ok postaram się dotrzeć, tylko parking manu jest dosć duży... więc może jakieś sprecyzowanie?

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-09 10:27:41 /


Nie wiem chłopacy, może kto przyjedzie pierwszy niech poszuka jakiegoś mniej zawalonego miejsca i da cynka gdzie jest. Możliwe że będę pierwszy to dryndnę ;p.

Wojtas84 / 2012-09-09 12:24:11 /


Aha i 19 tak ok.

Wojtas84 / 2012-09-09 12:24:42 /


Normalnie nawiększy Łódzki spot w historii. :)
Miło było się spotkać i porozmawiać, oby częściej.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-10 10:14:49 /


Też byłem pod wrażeniem :) Tylko ten przerywacz mi spać nie daje.... :)

Kasza Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-10 16:45:12 /


nie tyle spać co przyspieszać :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-10 17:26:52 /


Fajnie było wpaść na chwilę. Wrzucam kilka zdjęć w jakości młotkowej. Bastard super zap....la, dzięki za małą przewózkę.

Wojtas84 / 2012-09-10 17:56:30 /


Jest koncepcja, może przy okazji Nocnego Mocnego vol. IV znów zrobić spocik?

www.facebook.com/events/126588584153581/

Przy okazji pokażemy auta szerszemu gronu.
Można wziąć grill'a, jakieś napoje, posiedzieć, pogwarzyć... :)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-11 22:32:31 /


jak dla mnie gut

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-12 08:25:23 /


kto by jeszcze się pisał?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-18 20:54:50 /


Coś słyszałem, że dwie godziny przed rozpoczęciem ma być wysyłana infromacja (sms) o zmianie miejsca imprezy... Poza tym godzina 20 to jak dla mnie zbyt wcześnie na taką akcję, ruch w mieście jeszcze jest spory, ludzie się kręcą itp. Wcześniejsze edycje ze startem o 24 były przecież OK...

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-18 21:01:40 /


Ta ma być na legalu Piotrek, więc dlatego wcześniej.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-18 21:21:59 /


Na legalu to miało być na POLROSIE, i tak ma niby być do dwóch godzin przed startem imprezy, a potem ma być nagła zmiana organizacji czyli na 90% nielegal...

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-09-18 21:41:23 /


aż mi dreszcz emocji po plecach przeleciał :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-18 22:45:58 /


Zarząd Automobilklubu Łódzkiego zaprasza posiadaczy pojazdów zabytkowych
dn. 21 października 2012 (niedziela)
na wycieczkę - kończącą sezon motorowy do ZOO SAFARI - Borysew k/ Poddębic

- spotkanie dn. 21.10.2012 godz. 9:30 na terenie "Motodromu"
Łódź ul. Drewnowska 147.
- wyjazd do Borysewa godz. 10:00
- zoo safari - zwiedzanie z przewodnikiem (ok. 2-2,5 godz.)
- dla dzieci również "Figloraj"- na terenie
- po zakończeniu zwiedzania - ciepły poczęstunek
- zwiedzanie zabytkowego kościoła
- planowany powrót ok. godz. 16:00-17:00

Zapisy do dn. 18.10.2012
(marka pojazdu, model, rok produkcji,
ilość osób dorosłych / dzieci)

Koszt uczestnictwa:
- osoba dorosła - 15 zł.
- dzieci wstęp wolny.

Zgłoszenia:
e-mail: automobilklublodzki@op.pl
tel. 501-051-858 - Darek Pająk
forum AŁ

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-10-16 23:32:48 /


Darek Pająk? Serio? :)

Konar / 2012-10-16 23:45:58 /


"Kopiuj - wklej" , więc chyba razczej serio. :)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-10-17 14:35:51 /


Łodziaki moze w niedziele jakies zamkniecie sezonu ladnie ma byc więc skrzyknijmy sie jeszcze raz kto się pisałby :)

krzys escort mk2 / 2012-10-18 00:03:25 /


No ja chyba zaczynam w piątek remont mieszkania, ale będę śledził wątek, a może dam radę się wyrwać na chwilkę.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-10-18 00:42:08 /


Krzychu czytaj powyżej, w niedziele jest zamknięcie sezonu właśnie z PZM w Łodzi.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-10-18 11:05:33 /


W niedziele chłopaki z PŁ organizują kjs na terenie uczelni z tego co wiem zaczyna sie o 8 30 na wólczanskiej ja planuje podjechac o 11 jakby ktos miał ochotę to zdzwaniamy się.Pozdrawiam

krzys escort mk2 / 2012-11-10 20:39:23 /


To jest KZK "konkurs zapamiętywania karteczki".
Mam jeszcze gdzieś filmik z Twojego przejazdu z Zawadą w roli pilota z pod Tesco w podobnej konkurencji... :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-10 22:03:58 /


Po pierwszych czterech slupkach nie wiedzialem gdzie mamy jechac

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-11 00:46:06 /


I jak była impreza?
Może jakiś kończący sezon spot?
Bo ja już jeżdżący

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-12 08:16:51 /


Do ślubu pojechałeś Capciem?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-12 11:48:07 /


A podjechałem ;], a raczej doczłapałem się ;]

marcinho Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-12 15:23:21 /


Witam jak jadą łodziaki na pc jakos razem czy kazdy sobie?

krzys escort mk2 / 2013-07-14 19:50:24 /


Fajnie było by się wybrać większą ekipą na PC, ja planuję wyjazd w piątek po pracy jakoś w okolicach 17:). Może jakiś wspólny lans po Łodzi, któregoś razu? :)

belmondo_mlecznych_barów / 2013-07-14 21:17:23 /


Wiesz Krzysiek, jesli jedziesz swoim essim, to muszę wyjechać dwie godziny wcześniej, aby razem na miedzianej zawitać. :)

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-14 22:47:15 /


No niestety w tym roku rowniez jako widz:) wiec mozemy sie jakos zgrac

krzys escort mk2 / 2013-07-14 23:43:57 /


Ja też bym chciał w piątek po robocie.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-15 12:13:03 /


Ja tam mam urlop zaplanowany, więc się dopasować mogę.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-15 23:38:34 /


Witam więc jak jutro jedziemy wstępnie 16 pasuje wiekszosci .pozdrawiam i do zobaczenia

krzys escort mk2 / 2013-08-01 08:34:16 /


Ja raczej będę startował w okolicach godziny 17 z okoli ronda Lotników Lwowskich. Do 16 w robocie gniję Pozdrawiam

belmondo_mlecznych_barów / 2013-08-01 19:10:33 /


jak nie po drodze to spotkamy sie na polu w takim razie

krzys escort mk2 / 2013-08-01 20:38:18 /


jasna i oczywista sprawa, jakoś się ogarniemy na polu i nie tylko Pozdro

belmondo_mlecznych_barów / 2013-08-01 22:15:38 /


Rok czasu 0 aktywności. :(

Czy ktoś z Łodzi i okolic wybiera się na PC?

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-13 10:26:02 /


się wybieram, z tego co wiem to Kamel również.

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-13 11:35:27 /


Ja tradycyjnie jadą, ale startować będę jakoś o 18.30

belmondo_mlecznych_barów / 2014-08-13 17:07:03 /


Ja też jadę, ale tylko dzięki uprzejmości Mada.
Niestety ręka w gipsie mnie zdyskwalifikowała ze ścigania na tegorocznym PC.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-13 20:58:42 /


Łodziaki wstępnie ustawiliśmy się z Kamelem na przyszłą sobote na jakiegos browara w koncu może cos sie ruszy kto jest chetny?

krzys escort mk2 / 2014-11-30 21:48:53 /


Jak będę w Łodzi to chętnie.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-12-01 05:54:55 /


moje zdanie znasz, czyli chętnie ale nie wiem jak będzie z juniorem...?!

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-12-02 16:32:58 /


Na chwile obecną widzimy sie w sobote :Ja, Kamel, Zawada ,Dempsey,kto ma ochote to smiało sie odzywać.

krzys escort mk2 / 2015-03-23 19:54:24 /


Łodziaki w sobote jest opijanie pucharu u kamela w garazu wszyscy fordziarze mile widziani godzina nie jest jeszcze dokladnie znana wszystko na telefonie blizej soboty bedzie wiadomo

krzys escort mk2 / 2015-09-16 00:08:19 /


:)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-16 16:12:33 /


nie ciesz się znowu ci się może kaszanka trafić :)

dempsey / 2015-09-16 20:57:32 /


A może przed Imprezą garażową, sparing gokartami z mistrzem ;) o jednym chętnym wiem.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-16 21:57:11 /


jaki tam ze mnie mistrz, nie przesadzaj

dempsey / 2015-09-16 22:02:02 /


Hmmm miałem na myśli dekarza, ale zgadzam się z Twoją opinią ;)

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-16 22:16:43 /


...a bedzie do wygrania jakiś puchar ? :))

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-17 02:01:46 /


Puchar zrobili w moją pracującą sobotę, oblewania w dzień przeprowadzki.
Ja to mam farta, chyba totka puszczę :P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-09-17 14:16:48 /


Nie jade na gokarty...nie mają dachu he he he he

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-17 19:46:39 /


Normalnie się posikalem

dempsey / 2015-09-17 19:55:21 /


Nie posikałem, tylko jedziecie jednym kartem ;)

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-17 21:13:22 /


Ja go zabiorę:] Grzesiek nie pierdziel dawaj opijemy puchar a pózniej pojedziemy do Ciebie na nowe mieszkanie i też je opijemy heheh

krzys escort mk2 / 2015-09-17 21:46:28 /


Jakaś godzina spotkania jest znana?

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-19 01:30:23 /


i co odbyło się?
jakieś foto story może...? :D

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-09-22 14:39:22 /


cenzura nie pozwala niestety :)

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-22 21:55:45 /


Było fajnie na foty nie było czasu bo kiełba stygła:)

krzys escort mk2 / 2015-09-22 22:14:10 /


witam w sobote u kamela spotkanie piwne i cgyba grillowe tez godzina jeszcze nei ustalona

krzys escort mk2 / 2016-01-27 12:50:01 /


godzina spotkania musi uwzględniać czas na gokarty
trzeba w końcu złoić dupsko obecnemu mistrzowi
ja i Mad się nie trykamy
co na to reszta?

dempsey / 2016-01-29 18:27:30 /


Ja pewnie sie na gokarty nie wyrobie a poza tym ciężko to wywrócić więc co to za frajda:]dzwońcie z tą godzina co i jak

krzys escort mk2 / 2016-01-29 20:04:27 /