logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Spotkanko sie szykuje

Spotkanko sie szykuje

Witam wszystkich w imieniu znanej ekipy lobuziakoow ze 100licy.
Zapraszam wszystkich starych i nowych posiadaczy Fordzikoow na bibe taneczna, ktoora zmiksuje konkretny kole$$ i wlasciciel nieslabego dzioba w slusznych kolorach.
...Panie, Panowie to jest biba dla was, z mysla o was. Czas wychylic wspoolnie pucharek i jak to w naszym towarzystwie przystalo dobrze pobawic. Wiec bibe oprawimy w fajne filmiki, teledyski "dobra muze" - w swoim gatunku zmotywowana dzwiekami autek i palonymi laczkami. Pare zakminek i zaskoczek bedzie nawet moze niemalych. Wiec zapraszam wszystkich, sklady dalsze i blizsze, chlopakoow przejazdem, tych co maja smutki, tych co im zimno, tych co z nami zawsze i na wszystkich.... wszystkich innych tez... Bo milo bedzie sie spotkac w konkretnym klimatycznym miejscu mimo iz srodek tygodnia....tu sorrka, innaczej sie nie dalo. Przybadzcie zabawic bo nic sie nie stanie jak sie troche poozniej polozycie - przezyjecie }:)

A i nawet jak nie bedziecie fura bo biba jest pijana to kwity na furki prosze miec, bo one sa tarcza dla waszych portweliqf. Bedzie za ich okazaniem tanszy browarek i zabierajcie znajomqf bo miejsca jest oporowo duzo.


Zaraszam i licze ze dzieki wszystkim bedzie diabelsk fajna atmosfera....

22 luty /środa/ godz 19:00 Klub-Dziennikarza ulica Nowy Swiat 58. Miejsce dla furki przy Ordynackiej.

NARRA }:D

Q_Back / 2006-02-16 22:08:06 /


Kurcze gdyby to nie był środek tygodnia... eeeh;) No nic, jeszcze będzie czas:D

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-16 22:25:15 /


Qback gdybym mieszkal wstolicy to bym bym ..cie pieron. Uwierz mi ze chiałbym być i jaki browar wychylić..Jak sie pokaże w wawie to masz mnie na karku na stówe...pozdro wielkie.:)

cortinas !G.O.P! / 2006-02-17 10:11:46 /


Będę, wpradzie z samym dowodem, ale będę. W taką pogodę samochodu z garażu nie ruszam :D Jeszcze by zmarzł ;]

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-18 10:19:59 /


branie samochodow raczej nie jest wskazane, branie dowodow ]:-> oplacalne....

nmd / 2006-02-18 11:05:15 /


Ja pierdykam ;) Do knajpy idziemy czy na badanie techniczne?? :P

Mysza liil (EM) / 2006-02-18 11:33:24 /


znizka na browar powazna (wg zapewnien Pani Marii-wlascicielki lokalu).
lubimy ta Panią :)

nmd / 2006-02-18 16:49:11 /


szkoda że w środku tygodnia... ale i tak sie napije :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-18 20:11:07 /


postaram sie zajechać do Was do Stolicy choć 12okm drogi ...Do zobaczenia:)

motonales / 2006-02-19 18:58:09 /


Dobry dystans zeby wymienic poglad na temat 32ki... NIe watpie ze warty
pozdroofko

Q_Back / 2006-02-20 01:02:15 /


No ja to chyba tam zabłądzę też jakoś :]
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-20 14:08:18 /


chłopaki,mam nadzieje ze swoje sliczne dziewczyny zabierzecie ze sobą. Zeby mial sie kto przy tej muzyce bawic. ja mimo iz to srodek tygodnia mam zamiar byc i bawic sie do białego rano. w końcu to karnawał! Ruda

Gosia Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-20 22:14:04 /


Na środę wieczór biorę zwolnienie od żony i dzieciaka ;))
Ps. Dzięki za info Q_back! Dobrze będzie zobaczyć Tffoją Belzebbubską gembe!;)

dziobak74 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-21 10:13:03 /


Ruda, no pewnie że zabieramy, w końcu ktoś nas musi po imprezie do domów poodwozić ;D pozdro liil

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-21 17:24:57 /


no tak a ja mam poprawke w piatek...
fuck

Szymon Bluntowski / 2006-02-21 17:29:47 /


...no to caaały czwartek na naukę ;)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-21 19:07:09 /


spoko, ja mam we czwartek egzam :D, damy rade, a no i laski to obowiazkowo ze soba zabierac panowie [wyzywajace ciuchy mile widziane :]

dyra / 2006-02-21 19:12:15 /


no i zabierać papierki od fordzikoof bo z nimi broffczyk po 5 zeta :]

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-21 19:55:51 /


a no raczej bede sie okazalo... :D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-22 18:13:53 /


Witam
Gdzie i jakie spotkanko jestem bardzo zaaaa!!!
Mam nadzieję że jakj pojawię się Granadą to mnie nikt ni wyprosi??

adamo1 / 2006-02-22 18:29:52 /


Szok, środek tygodnia, a ludzi pełno. Przepraszam jeżeli się z kimś nie przywitałem, ale ciągle nie wszystkich znam z twarzy :). Ogólnie bardzo miło i rzeczywiście piwo bardzo tanie. Niestety musiałem wcześniej wyjść bo zdrowie nie pozwoliło na więcej :). Kto miał blisko niech żałuje, kto miał daleko jest wytłumaczony, ale niech się szykuje bo belzebuby myślą o następnych imprezach :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-22 23:38:15 /


no i dobrze , byle by juz cieplo bylo co by sie fura pokazac... ;)

a spotkanko bardzo fajne, piwo w tej cenie tez super, popieram taka inicjatywe... ;)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-22 23:52:12 /


Marian, tanczący na beczce na srodku parkietu. tak bylo :)
wielki respect dla niego za pomoc w targaniu pewnego V6.
podsumowujac
dziekujemy wszystkim za przybycie.
obiecujemy nastepnym razem bedziemy jeszcze gorsi. ];->

nmd / 2006-02-23 03:37:45 /


Witam wszystkich w imieniu znanej ekipy lobuziakoow ze 100licy.
}:) Mam nadzieje ze nikt nie zaluje ze przybyl. Gosiu szkoda, ze tak wczesnie opuscilas nas starrsky i tak odwozil wszystkich do pooznych godzin nocnych wiec pewnie i wam by sie udalo a to co sie dzialo poozniej przeszlo chyba oczekiwania wszystkich. Dzieki wielkie i respectan za chec odwiedzenia nas wszystkim tym ktoorzy pokonali wielkie dystanse. By nas poznac pokminic o fajowych samochodzikowych klimatach i fajnie sie zbibowac. Wszytkim zapowiedzianym i niezapowiedzianym gosciom.
Podziekowania kieruje tez w strone wspoolorganizatoroow p. Mari i ekipy z Klubu Dziennikarza za mila wspoolprace i cieple przyjecie. Dziewczynom za to ze nie pospadaly z beczki, zimom .... No i dziekuje Marianowi z ekipy liil - bardzo zlej za taniec koncowy oraz poozniejsza pomoc przy ladowaniu gadgetoow imprezowych po bibie.
My teraz postaramy sie ponadrabiac zaleglosci z zeszlego, maloaktywnego roku wiec prosze szykowac sie psychicznie na inne imprezy o ktoorych niebawem na łamach tej witrynki roowniez.

Narra

Q_Back / 2006-02-23 08:57:56 /


A ja poproszę na przyszłość mniej upierdliwą "muzę"
No i termin jakiś normalniejszy, bo teraz siedzę w robocie i się od dwóch godzin zastanawiam co ja tu k... robię :(
Ale ogólnie było OK.
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-23 09:44:54 /


a to Maryjan musiał zaszaleć HEHE :))
Generalnie bardzo ok, tylko didżej taka jakaś popierdułka ;) bo muza ... nie ten klimat :((
Ja Gryź wcale lepiej nie wyglądałem w pracy i jeszcze 3h szkolenia z nowej aplikacji, a ja nie mam pojęcia o co chodzi ;))
Było warto, czekamy na next time :)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-23 17:13:45 /


no biba bardzo fajna, szkoda że tak szybko musiałem sie zawinać, no ale cóż siła wyższa ;) ale... im więcej imprez tym lepiej. Pozdro liil

p.s jakies fotki na eFTePie sie pojawią?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-23 17:36:00 /


No ładnie, tylko was na chwile samych zostawić! JA nie żałuje że byłam, super imprezka. Żałuje troche ze wyszłam, ale i tak zaspałam do pracy wiec jak bym została dłuzej to bym chyba wcale nie dotarła. A niestety charakter mojej pracy wymaga odemnie minimum przytomnosci. Licze na kolejne imprezki i czekam na zdjecia . Pozdrawiam. Ruda

Gosia Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-23 17:59:58 /


kto ma mój przedłużacz?

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-23 21:32:15 /


Fotki sie pojawia kiedy nie wiem .... Postaram sie szybciutko
Pajak kabel badz informacje o nim ma ten komu go wreczyle nie pamietasz?? }:) Tu w ogoole dzieki za pomoc -
Narra

Q_Back / 2006-02-24 03:06:54 /


No ja tyż na małą chwilę z rodzinką wpadłem:))
Niestety dla Juniora muza za głosna była, więc zaczął grymasić troszku.

Do zobaczyska następną raza:))

pozdro for all

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-24 07:00:45 /


ja mam :) podjade dzis jutro :)

nmd / 2006-02-24 10:00:33 /


Kuba, myśle jednak że dobrze zrobiłam wczesniej wychodząc. Bo znów by było na mnie ze z Xenią "toples" na beczce tańczyłysmy, a tak wszyscy mieli okazje ujrzeć czarujący taniec brzucha Mariana. Marian - aby tak dalej!!!!! Ruda

Gosia Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-24 19:34:10 /


Wiesz co, tak calkiem serio... Nastepna Bibe dedykuje Tobie i Xeni Jestescie najlepsze w ich rozkrecaniu wielkie "Respecta" THX THX THX - buuuuuu$$$$$$$ka

Od teraz podstawowe haslo "nie ma beczki - nie ma imprezki"


Narra }:)

Q_Back / 2006-02-24 21:31:05 /


Fotorelacja z biby juz gotowa
----> www.belzebubs.org ----> zloty i upadki ---> Driving House


Narra

Q_Back / 2006-03-03 22:35:38 /


do relacji z imprezy dołozylismy jeszcze pliczek z większa ilościa fotek. Do pobrania na dole strony z relacją.

pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-05 23:51:46 /