logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Puchar Capri 2017 - Atrakcje dla dzieci

Puchar Capri 2017 - Atrakcje dla dzieci

W związku z coraz liczniejszą reprezentacją mocno nieletnich uczestników Pucharu, jest możliwość zapewnienia im nieco atrakcji w tym dniu. Wiąże się to jednak z kosztem, który trzeba by pokryć składką zainteresowanych. Poniżej linki do tego co może być do dyspozycji przez 6 godzin w cenie 3700 zł (dobrane z pomocą doświadczenia organizatorów i cena tylko dla nas).
Proponuję zrobić listę chętnych i zobaczymy jak ta kwota by się rozłożyła.

http://dart-pol.pl/atrakcje-dla-dzieci/zjezdzalnie/western/
http://dart-pol.pl/atrakcje-dla-dzieci/gasienica-megi/
http://dart-pol.pl/atrakcje-dla-dzieci/cymbergaj/

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-15 17:06:55 /


Inicjatywa bardzo słuszna i, że tak powiem jestem w targecie, ale 3700 za 6 godzin to fchooooj. Ja tam będę miał z 2/3 sztuki co by się łapały, ale chyba więcej niż 50zł nie chciał bym na to wydać...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-16 18:55:20 /


Fajnie że obecność młodych Fordziarzy na PC została zauważona, ale myślę że trochę nie tędy droga. Można zorganizować jakiś konkursy, wyścigi czy atrakcje, żeby dzieciarnia fajniej zapamiętała zmagania tatusiów na torze. Ale raczej sposobem "coś z niczego" ... jak to robią Czesi z Fordever czy choćby my na pierwszych Zdworzach. Oczywiście to wymaga chęci, czasu i zaangażowania, ale na pewno nie kosztuje parę tysi.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-05-17 09:57:19 /


Oj marudy....
"Atrakcja" była szukana ze względu na kręcenie noskami niektórych niezadowolonych tatusiów, że nie ma nic dla dzieci - zarząd wyszedł na przeciw.
Odzew jak widać żaden, więc proszę - kto chce niech organizuje sobie atrakcje we własnym zakresie.
Panowie chcieli dobrze, ale nie będą teraz drążyć, kto co woli do zabawy - to nie ta impreza. Chłopaki i bez tego mają cały dzień wyjęty z życia a i przed jest w ch** do zrobienia.
Nie to nie, i nie ma co dyskutować.
Amen

Mała Mi Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 12:28:14 /


Marudo Rozjechany .... to może Ty coś powiesz? Bo może po "amen" to już nie wypada, czy jak ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-05-17 13:06:51 /


Ja maruda ? nie bardzo rozumiem.
Niezadowoleni tatusiowie, że nie ma atrakcji dla dzieci na PC?! to też jakieś nieporozumienie chyba...
Jeśli było by coś dla dzieci - super, ale jeśli nie było to nie pojmuję, jak można oczekiwać tego typu atrakcji od zarządu...

Raz jeszcze powtórzę, temat słuszny, jeśli tylko ktoś się czuje na siłach ma pomysł - super.
Można się zastanowić czy/co i gdzie zorganizować, może jakiś choćby kąt wyznaczony (odgrodzony?) w którym młodzież będzie się mogła spotkać.
Jakieś piłki, plastikowe kręgle, hula hop czy może nawet mały stoki i kredki, ja pewnie tak czy inaczej większość powyższego będę miał ze sobą...

Reasumując, niezadowolony tatuś niech się za starego forda weźmie, to będzie startował a dzieciak kibicował.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 19:28:57 /


To jest PC a nie piknik rodzinny, nie przeginajmy w drugą stronę (mam na myśli kręcących nosami).

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 19:30:54 /


Przypomniała mi się historia z wyjazdu motocyklowego. Akurat nocowaliśmy w bieszczadzkiej przystani motocyklowej. Było ognisko, było picie. Ok 24 ktoś przyszedł (chyba nawet właściciel) i poprosił czy możemy odpalić motocykle i trochę pogazować bo ktoś miał urodziny. Tak zrobiliśmy. Po paru minutach z pokoju wyskoczyła jakaś mamusia i ryknęła że dziecko spać nie może, na co jeden z kumpli ryknął że to nie jest miejsce dla dzieci. Pani sobie poszła, wszyscy poza nią byli zadowoleni. Nie wiem co sobie wyobrażała zatrzymując się w miejscu zbudowanym dla motocyklistów ;)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 19:50:59 /


Pająk - ostatnio na polu na Miedzianej jest coraz więcej ludzi w kampingach, którym przeszkadza głośne zachowanie wieczorem. I nie mówię tu o pałowaniu silników tylko śmiechy, śpiewanie, gwar itp.
Też się zastanawiam czego oni oczekują przyjeżdżając na weekend na pole graniczące z torem?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 20:28:45 /


Tor torem, w nocy nic się na nim nie dzieje, a ludzie przyjeżdżający poprostu są nie świadomi, że my też tam będziemy a tym bardziej czego się po nas spodziewać :) ale to nie w temacie.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 20:53:02 /


Przecież ostatnie lata to jak na pikniku emerytów. Kto pamięta laczka na dachu transita?;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 20:59:28 /


Ja! Ja! I siatball jeszcze ;)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-17 21:14:40 /


Ooo siatball:) kurde ale to bylo zajebiste:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-18 08:01:59 /


Siatballa i laczka na dachu też pamiętam, to były czasy!

A ślub szatanistyczny? :D

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-18 09:37:52 /


A "Faktura"? :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-18 09:42:06 /


To chyba Mysza byl scigany za uszkodzenia asfaltu paleniem laka czy jakoa tak?

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-18 23:36:44 /


Nooo to mamy coraz dłuższą listę atrakcji dla dzieci :) jestem za, niech wiedzą co to PC i po co tam się jest.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-19 08:24:16 /


taaaa jest ... koszty nie graja roli ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2017-05-19 09:24:12 /


Faktur nie przysylaja ;)

Mysza liil (EM) / 2017-05-19 13:17:52 /


pan się bawi złotem płaci ... :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-05-19 16:26:32 /