logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » A cóż to mam za czujnik?

A cóż to mam za czujnik?

Witam wszystkich serdecznie :)
Mam w Granadzie taki czujnik jak na foto - czy jest to czujnik - włącznik elektrycznego wentylatora chłodnicy? Oczywiście kabelki nie są nigdzie odpięte, elektrycznego wentylatora również nie mam. Bardzo serdecznie proszę o poradę coż to takiego...

berliet / 2006-02-18 21:45:04 /


Zjadło mi "p", oczywiście kabelki nie są nigdzie PODPIĘTE

berliet / 2006-02-18 21:46:13 /


a czy nie jest to czujnik do elektrycznego ssania? i nie masz ich podpietych bo masz ssanie sterowane woda?

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-18 21:53:17 /


owszem, ssanie mam sterowane wodą/cieczą ;) Więc chodzi o to, że mam inny gaźnik niż był pierwotnie?

berliet / 2006-02-18 22:09:49 /


Jest to "czujnik" regulujacy praca ssania elektrycznego. Niekoniecznie musisz miec inny gaznik. Moze po awarii alternatora z wyjsciem na instalacje ssania elektrycznego i po jego zmianie na typ bez tego wyjscia, ktos zmienił sam element grzejny (zamienil grzałke elektryczna na wodną), reszta gaznika w obu rozwiazaniach ssania (po odkreceniu tego ostrojstwa na 3 srubki) jest taka sama. Byc moze masz kolektor ssacy od nowszego silnika, a moze masz nowszy silnik i starszy gaznik - za tym nie trafisz ;)

Mysza liil (EM) / 2006-02-18 22:28:32 /


Ok, więc już wszystko jasne - dzięki :)

berliet / 2006-02-19 01:33:35 /