logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Youngtimer Party Poznań - 11.03.2006

Youngtimer Party Poznań - 11.03.2006



za yougtimer.pl (http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?pid=14040)

start cytatu :P

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych - impreza przewidziana jest na 30 załóg (auto, kierowca + pilot) - pierwszeństwo w uczestnictwie mają Członkowie Sekcji Youngtimer AW
Zapraszamy również widzów - ktoś przecież musi dopingować startujących...

Zgłoszenia uczestników: kierować do Rufi'ego - kontakt na forum jest...

Ogólne ramy imprezy na Torze Poznań

Organizator: Sekcja Youngtimer Automobilklubu Wielkopolskiego
Data: 11.03.2006
Godziny: od 10:00 lub 11:00 do późnych godzin popołudniowych (do zmroku najprawdopodobniej), wieczorem niewykluczone spotkanie w "lokalu"...
Koszty: 10 zł / osoba (20 zł od załogi) - w cenie organizacja, drobne nagrody i posiłek w trakcie imprezy
Dopuszczone auta: wszystkie z ogólnej definicji "youngtimera" - kontrowersje/wyjątki muszą być wcześniej wyjaśnione/zatwierdzone, nie dopuszczone do startu będą "auta zastępcze" (wszelkie "plastiki" itp zostają na parkingu, kierowcy z nie youngtimerowego auta występić mogą oczywiście w pożyczonym aucie <ROTFL> albo jako widzowie).

Najprawdopodobniej zaczniemy od krótkiej (ok. 2 godziny) trasy nawigacyjnej (kłania się szkolenie o jeździe wg itinerera), później 2-3 próby na placach na terenie toru - próby będą tak ustawione żeby dać wyrównane szansa niezależnie od auta, szybszy przejazd po torze kartingowym, lub jeśli to będzie możliwe główną nitką toru...

kaski nie są wymagane... jednak auto musi być sprawne i dopuszczone do ruchu (OC, przegląd itp)
Będą profesjonalni sędziowie sportowi

Szczegółowy plan imprezy będzie - jak zwykle - niespodzianką, jednak na co się macie szykować - chyba jasne...

Jeszcze raz - zgłoszenia do Rufiego, "w razie czego" do mnie, proszę o możliwie szybkie zgłoszenia - nikt chyba nie chciałby żeby impreza odbywła się w gronie 4-5 załóg...

koniec cytatu :P

Kontakt i zgłoszenia do Rufiego: gg:4729476
Lub do mnie gg:17973

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-01 16:35:35 /


przedsmak... ;)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-11 18:27:28 /


No dobra nikt nic nie pisze to cos skrobne.

Generalnie mimo okropnej pogody, padającego śniegu, i dość niskich temperatur impreze należy zaliczyć do mocno udanych. Mnóstwo świetnych samochodów miła atmosfera dobra organizacja. Liste załóg wkleje poniżej żeby każdy mógł zobaczyć co stracił. Ekipa z capri.pl nie zawiodła. Serdeczne gratulacje dla cOka i Michała za zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji ogólne rajdu.



Oprócz nich na torze zjawili się równiez Segal, Monika, Hrabia, Boria, Piotrek vel Wujek Sam Złom, no i Ander który odnalazł się w roli sędziego-asystenta.



Wpierw odbyła jedna próba sprawnościowa na torze kartingowym następnie ekipy wyruszały na trase rajdu orientacyjnego. No i tutaj zaczynały sie problemy ;) Generalnie mało było ekip które wykonały płynny przejazd według itinerera. Załoga latającego Fiata ze mną i bratem w składzie odpadła gdzies w połowie. Trasa rajdu liczyła 43 kilometry a my w połowie mielismy nakulane 50:). Potem wróciliśmy na tor i kontynuowaliśmy próby sprawnościowe. W sumie było ich 6. Na koniec organiatorzy przygotowali Super OES. Wszystko świetnie tylko szkoda ze było mnóstwo śniegu i niektóre ekipy miały problem żeby nawet wystartować. Wspomniec należy równiez iż organizatorzy zadbali o nasze brzuchy i każdy z uczestników dostał grchówe i drożdzówe;)

Wieczorkiem było afterparty ale ja jak zwykle byłem niedoinformowany więc tutaj ktoś inny musi zdac relacje.

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 13:19:09 /


Wyniki:

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 13:20:08 /


i galeria:

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 13:21:20 /


i ciąg dalszy...

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 13:29:35 /


i końcówka...

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 13:31:10 /


yyyyyyyyy CZYJA TA RIVIERA?? Zawsze chciałem miec taki woz :)

Mysza liil (EM) / 2006-03-12 15:21:09 /


nie wiem czyja, ale wiem ze troche ona zmęczona była ;) ale właściciel zażekał się że zrobi z niej cudo. No i to SIEDEMIPOŁLITRA....:D

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 17:06:01 /


mysza, wystarczy spojezec na liste zawodników :P a nam możesz śmiało pogratulować :D hehehehe

Impreza byla fajna nawet z prawego fotela :) na tym komiksie jakos sobie poradzilismy, po torze sie pokręciliśmy, no i jakos tak wyszło, ze dzbanek zabraliśmy do domu :) Niestety fordy nie dopisaly z roznych powodów i jedyny zielony caprik bronił honoru błekitnego ovalu, naszczescie dość skutecznie.
Korzystajac z okazji pragne pozdrowic uczestników, organizatorów no i oczywiśćie KIBICÓW! :)

pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 17:48:17 /


Nie mogłem sie rozerwać i być na obu torach na raz , ale co straciłem to właśnie sobie obejżałem.pozdrawiam.;)

cortinas !G.O.P! / 2006-03-12 18:14:52 /


Heh, nie spojrzalem nadruga liste :P Congratulations!! :D

Mysza liil (EM) / 2006-03-12 18:36:43 /


http://www.e21.pl/index.php?c=teksty&kogo12=poznan1

Koledzy od beemek wkleili kilka fotek

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-14 10:10:09 /


A mnie cholewa jakieś h5n1 rozłożyło po tym spocie...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-14 11:25:36 /


A ja wyskoczę z takim czymś: forum to nie jest dobre miejsce na relacje ze spotów, bo to ginie w tłumie. W celu popełnienia relacji ze spotu, każdy może założyć nową stronę, analogiczną do prezentacji samochodu, tyle że niezwiązaną z żadnym samochodem i tam zrobić stosowną relację - stanowi to osobną całość, jest miejsce na więcej zdjęć, łatwiej to podlinkować do spisu relacji ze zlotów, ogólnie więcej sensu. Nową stronę każdy może założyć w ustawieniach swojego konta, z łatwością zbliżoną do zakładania wątku.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-14 11:35:41 /


Pełna relacja i zdjęcia już na łamach www.youngtimer.pl

http://www.youngtimer.pl/www/index.php?option=com_content&task=view&id=149&Itemid=41

zapraszamy

Core^Cap / 2006-03-15 15:53:19 /