logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Wybaczcie ale czy ktoš zna te sierre?

Wybaczcie ale czy ktoš zna te sierre?

Czołem!

Przepraszam ,że zawracam dupe dupowozem lecz..

Czy ktoś z Was zna może te sierre? Czy ten rocznik winien tak wyglądać? Czy w tym roczniku bedzie OHC czy DOHC?

Wiem, że wóz od handlarza więc od niego sie pewnie za dużo nie dowiem ale jeśli będzie skłonny do negocjacji...

https://www.olx.pl/oferta/ford-sierra-stan-bdb-CID5-IDmXni0.html

LiveLetDie / 2017-07-20 00:00:21 /


Rocznik z dupy, bo w 88 było już MK2. Co do silnika, to w MK1 nie było DOHCa(no oprócz YB), więc to OHC na gaźniku.
Na sierrafan.pl piszą o niej tak:

"Kumpel oglądał. Wg vinu wychodzi druga polowa 1985 roku, motor 2.0 ohc. Ciężko cokolwiek stwierdzić blacharsko, ponieważ od spodu jest cała mocno ubrudzona piaskiem lub błotem. Opony stare smietniki. Z zewnątrz ponoć sprawia dość pozytywne wrażenie jesli chodzi o stan blacharki. Długo stoi - mech na uszczelkach. Przednia lampa ma odprysk, tylna klapa porysowana. Zderzaki mocno wypłowiale. Pod maską widoczne ślady ulania olejem. W srodku pokrowce, pod nimi welur. Deska nie popekana, z glosnikami po bokach i chromami. Właściciel nie potrafil nic więcej powiedzieć ponad to, ze jeździ i nic nie puka nic nie stuka. Z dyskusji na Facebooku wynika że kupil ją za 800 zł. Pytając o cenę, ponoć nie podlega ona żadnej negocjacji. Tyle udalo mi sie dowiedziec. Rozwazalem, ale cena jest zniechecajaca."

Moim skromnym zdaniem niczego jej nie brakuje i wygląda na fajny egzemplarz. Nóż mi się w kieszeni otwiera, bo od jakiegoś czasu poluję na jakiekolwiek jeżdżące MK1 w jednym kawałku i pomijając fakt, że większością tego złomu już dawno się golimy, to ocalałe egzemplarze marnują się przez takich Januszy jak ten z ogłoszenia. Ogólnie temat znany - Dziad nie sprzeda za żadne skarby świata, a potem przychodzi pan handlarz, kupuje za 500 i ostatecznie auto i tak ląduje w kontenerze.

DrStein / 2017-07-20 00:31:49 /


2.0 może też być v6 jeśli mnie pamięć nie myli.

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-07-20 00:42:27 /


2.0 OHC w tym roczniku (1985 wg VINu) to wtrysk?

LiveLetDie / 2017-08-08 23:28:36 /


Niekoniecznie. Tylko "i S" był na wtrysku. Reszta - gaźnikowa.

Konar / 2017-08-08 23:49:42 /


oho. Dziękuje za odpowiedz.!

LiveLetDie / 2017-08-09 04:54:29 /