logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » układ chłodzenia » Czy do obudowy nagrzewnicy Capri MK3 są mocowane jakieś elementy/obudowy?

Czy do obudowy nagrzewnicy Capri MK3 są mocowane jakieś elementy/obudowy?

Zaczynam trochę składać mojego Białasa i wziąłem się za nagrzewnice. Z trzech sztuk obudów, które posiadam, żadna nie jest idealna. Jedna z lepszych połówek ma uszkodzone ucho jak na zdjęciu. Czy to ucho jest do czegoś wykorzystywane, bo nie mogę sobie przypomnieć? W katalogu części też nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Na drugim uchu, które jest całe nie widać odciśniętego śladu śrub / nakrętek.

Sorki za jakość zdjęć - stary kalkulator w słońcu....

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-08-16 23:53:41 /


U mnie też nie ma śladu aby cokolwiek sie tego trzymało

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-08-17 09:25:53 /


Na Twoim zdjęciu idealnie widać te uszy. Więc pytanko do kolegów - czy jest coś do nich przykręcane?

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-08-17 10:07:35 /


Nie przypominam sobie, żeby tam coś było przykręcane.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-08-17 10:26:43 /


Nagrzewnica ma 4 szt uszu. Przykręca się ją 4ema srubami/wkrętami z podkładkami koloru czarnego.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-08-20 21:05:15 /


Konrad - sęk w tym, że nagrzewnica ma 6 uszu, 4 które służą do przykręcenia do grodzi i 2 dodatkowe widoczne wyraźnie na zdjęciu od Meits-a. Wszystko wskazuje na to, że te dwa nie sa do niczego wykorzystane (przynajmniej w Capri).

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-08-20 22:09:54 /


Nie są u mnie nic do nich nie było przykręcone, moze to jakieś uchwyty do klimatyzacji na rynek usa ?

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-08-21 10:03:59 /