logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Od czego dopasować błotniki ???

Od czego dopasować błotniki ???

Konkretnie chodzi mi o przednie błotniki do Capri Mk II .Chcę założyć coś jak najszybciej bo błocko wlatuje mi do rogów nadkoli i naraz zacznie gnić wo wszystko.Chodzi mi o wasze doświadczenia i o to co najłatwiej tam wstawić !!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-25 16:05:22 /


chyba masz na mysli dopasowanie nadkoli a nie blotnikow?
ktos cos juz pisal o Transicie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-25 16:33:11 /


chyba chodzi ci o plastikowe nadkola a nie błotniki?? bo wygladaja zdrowo:))
Nadkola slyszalem ze od tylu z transita pasuja po paru przerobkach sam nigdy nie mialem okazji sie z tym bawic ale temat juz byl na forum pare razy.
Pozdro

jagoolmk2 / 2002-11-25 16:33:17 /


to ze do tyłu od tranzita pasuję to juz czytałem ale ja potrzebuję do przodu !! I niech wam będzie ze to są nadkola :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-25 17:00:02 /


Widocznie mało dokładnie czytałeś:

"Nadkola - latem złożyłem nadkola od TRANZITA cały komplet najlepiej pasuje od tego samochodu do Capri. Byłem na giełdzie samochodowej w Poznaniu i gość przebierał dużo maregk też od golfa - wszystkie były przymierzane na samochodzie bo akurat wpadłem na koniec giełdy i udało mi się podjechać Capri pod stoisko gościa .
Z przymierzonych około 20 kompletów nawet mieszanych największe i najlepiej leżące były od Forada Tranzita mam już od 4 miesięcy założone i wyglądaja jakby były na miarę robionę - tylko trzeba sie trochę powawić w ciecie bo od tranzita chyba przód czyli tył jest za duży. Właśnie najważniejsze ja mam założony tył tranzita na przód Capri i przód od tranzita na tył Capri. Sprawdzcie sami polecam żadna woda mnie nie straszna i śnieg.

Gościu [2002-11-06 10:02:00]"

Marek_MK1 / 2002-11-25 17:10:35 /