logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Kto ze stołecznych Klubowiczów ma najbliżej na Bródno ??

Kto ze stołecznych Klubowiczów ma najbliżej na Bródno ??

Mam taką prośbę: na jednym z portali tuningowych trafiłem wystawione na sprzedaż 2 oponki w interesującym mnie rozmiarze/stanie oraz CENIE. Gostek nie ma konta na Allegro ani Ebayu i trzeba je odebrać osobiście. Ja będę w Wawie dopiero na początku kwietnia, stąd prośba, kto z PT Koleżeństwa mógłby te oponki:
1. zobaczyć [mam fotki, bieżnik ~6mm, ale chodzi o ewentualne dotarcia od zblokowanych hamulców albo uszkodzenia bocznych ścianek]
2. jeśli są OK to wypłacić 170zł [przelewam na wskazane konto jeszcze dziś]
3. zabrać do swojego garażu i przetrzymać 4 tygodnie zanim pojawię się w 100lycy
Opony są do odebrania na Bródnie, dysponuję mailem i telefonem do sprzedawcy.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-10 13:18:26 /


Na Bródnie nie mieszkam, ale w razie czego chętnie pomogę. Z tym, że dziś długo w pracy siedzę więc mógłbym podjechać dopiero jutro rano. Jeśli nikt wczesniej się nie zgłosi to zadzwoń.

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-10 14:13:46 /


Witam! Jadę dzis na Bródno w interesach, mógłbym podjechać i po te opony dla ciebie ale co do sprawdzania ich stanu nie chcę brać na siebie odpowiedzialności- dojadę tam około 22giej, po 15 godzinach pracy... Poza tym amator ze mnie :)

Śmietan / 2006-03-10 14:23:14 /


Krk, ja bede po drugiej stronie Wisły, niedaleko Bródna w sobote i w niedziele też na uczelni to moge sie z gosciem ustawić i to załatwić... z tym że musiałbyś mi dokładnie i szczegółowo opowiedzieć jak te oponki sprawdzić. Jakby co to tel w profilu aktualny. Pozdro.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-10 15:30:34 /


jak będzie trzeba to i ja pomoge

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-10 22:48:00 /


Dzięki wszystkim ochotnym do pomocy - Irpacowi, Śmietanowi, Treetopowi i Pająkowi. Jako że temat był aktualny tylko w piątek do 20:00, skorzystałem z pomocy Domina. Oponki leżą już u niego - browar chłodzi się w Kraku :)
Natomiast gdyby ktoś z PT Koleżeństwa leciał autkiem w moją stronę PRZED 11 kwietnia, to inny czteropak [chyba że ktoś woli mocniejsze trunki, to też się da zrobić] oczekuje za przerzut owej parki maleńkich Dunlopów do Kraka.
Raz jeszcze dzięki dla Domina i całego w/w kwartetu.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-11 11:30:31 /