logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Jak to jest z przechodzeniem zniżek na współwłasciela pojazdu ??

Jak to jest z przechodzeniem zniżek na współwłasciela pojazdu ??

Witam wszystkich,interesuje mnie jak sam tytuł wskazuje przechodzenie zniżek na współwłasciciela.Zamierzam sobie kupić auto w niedługim czasie,ale pech chciał że mój wiek mnie nie uprawnia do żadanych zniżek.Mój ojciec ubezpieczony w PZU ma max. ,słyszałem coś o przechodzeniu ich podczas resjestracji obu osób.Po rocznym odstępie czasu zniżki te przechodza na mnie? .Kwestia druga to taka iż mój ojciec jest strasznie strachliwy i będzie się bał ażeby w trakcie stuknięcia z mojej winy przykłądowo straci kilka procent zniżki w Pzu,Tak więc zapytanie drugie to czy przypuścmy zarejestrowalibyśy auto w firmie tkaiej jak Allianz miało by się jakoś do Pzu,czy tylko utrata w przypadku stłuczki była by w Alianzie a nie kolidowałoby to z PZu.?I czy faktycznie ten okres przechodzenia to rok czy tylko wybujała fajntazja i nie ma takiego czegoś..? z Góry dziękuje..

Soldier_M / 2006-03-12 18:27:32 /


Było juz o tym na forum. Sprawa jest prosta. Kupujesz auto na 2 współwłaścicieli. Idziesz do PZU po zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia (załatwisz w 5 minut). Z tym idziesz do allianz i tam naliczą ubezpieczenia ze zniżkami ojca (wybieraja osobę z dowodu z korzyścia dla klienta). Więc jesli ty nie masz zniżek, a Twój ojciec ma to bedziesz miał zniżki ojca i to bez zwyżek za wiek:):):):):) A to czy przy$%%%$$% w coś to już PZU nie interesuje i ojciec w PZU znizek nie straci. Mam nadzieje, że jasno się wyraziłem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 19:14:44 /


jaśniej chyba nie można było

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-12 19:41:17 /


Sider chyba pyta o to czy po roku przechodzą na niego zniżki ojca.Nie przechodzą ale zaczynasz zbierać swoje zniżki za lata bezwypadkowaj jazdy.Po roku 10% po 2 czy trzech latach kolejne 10% i tak dalej.

Arni12 / 2006-03-12 19:51:39 /


Spiader tylko Soldier_M, sorry za pomyłkę.

Arni12 / 2006-03-12 19:52:48 /


Dzięki bardzo za odpowiedź :-)

Soldier_M / 2006-03-13 16:20:49 /


Do 25 roku życia ,wzwyżka 30% ,zabierają z procentów Ojca .Tak mnie zabrali, jak zarejestrowałem się z synem." w Unice."

aeroarte / 2006-03-13 16:55:20 /