logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Od czego pasuje przewód od pompy wspomagania do magla w Capri mk3

Od czego pasuje przewód od pompy wspomagania do magla w Capri mk3

Jak w tytule. Strzelił mi przewód i teraz mam problem od czego dobrać chyba że ktoś ma zbędny zapasowy to prosze o info.
Pozdro

Bridgestone Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-16 08:21:50 /


Jesli strzelił odcinek gumowy, to jedz do sklepu z hydrauliką, tam gdzie maja cześci do wózków widłowych. Przeważnie mają prasy do zaciskania końcowek, wykorzystaja oryginalne przewody metalowe i założą nowy przewod elastyczny.

Jesli przetarła sie rurka stalowa mozna odciąć na równo i założyć złączkę do przewodu ciśnieniowego, czyli rurke z nakrętkami i baryłkami, rowniez sklepy z hydrauliką siłową.

Wąż oryginalny powinien podejść od granady IIa, maglownica zeliwna motorcraft.
Oczywiście mowa o przewodzie cisnieniowym pompy, bo powrotny mozna założyć na rurkę i dokręcić na opaskę.

Mysza liil (EM) / 2006-03-16 09:27:22 /


Warszawa ul. Domeyki 3 - zreanimują lub nawet zrobią Ci nowy

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-16 10:42:40 /


jak juz waz cisnieniowy padl to warto zrobic go calego od nowa, u mnie po zalataniu cyna czesci metalowej puscilo na nastepnym zgieciu

Maciasek_3M / 2006-03-18 00:03:06 /


Silnik2,9 wraz pompą wspomagania,magiel z granady -trzeba połączyć.Kawałek rurki z oczkiem od pompy i kawałek rurki od magla mam.Potrzeba kawałek przewodu i połączyć.Ile takie coś może kosztować, choć rząd wielkiości

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-06 19:41:42 /


Polecam ten zakład o którym pisał MK (Domeyki 3) z tym że znajduje się teraz na ul.Grochowska 45 .Dorobili przewód od początku do końca za 80 pln.I to dokładnie według wzoru.

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-10 23:05:25 /