logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » poczatek

poczatek

Koniec tego, po blisko 3ech latach milczenia i bycia biernym czytaczem capri.pl postanowilem wyjsc z podziemia ;-) I pomimo tego, ze co prawda swojego oldmobila nie posiadam, to mam nadzieje ze w tym roku sytuacja sie zmieni i ... zmieni sie w przeciwienstwie do autorow postow ktorzy pisali podobnie trafiajac przypadkiem na strone or somethin' like that. Przy okazji pozdrawiam klubowego reniferka (consul rulezz) przez ktorego to wszystko zaczelo sie u mnie na powaznie.

Sprawa wyglada nastepujaco mam sasiada wlasciciela dwoch Oplów rekordow z 75 i 77 roku jest ich pierwsyzm wlascicielem, 2x 1.9 kolejno automat (cynkowane blachy) i manual bla bla bla... stan muzealno-bliski :-)
Wiem ze to nie ford no ale coz jesli nadazylaby sie okazja-trzeba korzystac. Nie mniej jednak sentyment d*** sciska co jest moze i zrozumiale... Czekam na wasze argumenty jakimi mozna go przekonac wpadajac na niego co rano :-D

na dobry poczatek...

1. Nacieszyl sie pan nim przez 30 lat, nich teraz pozwoli pan nacieszyc sie nimi innym.


Pozdrawiam,
Daro

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-16 20:52:27 /


http://www.capri.pl/forum/31069 poczytaj ;)

Mysza liil (EM) / 2006-03-16 20:56:22 /


Złóż mu propozycje nie do odrzucenia jak w Ojcu Chrzestnym.Albo na umowie znajdzie sie jego podpis albo mózg.

Arni12 / 2006-03-16 20:58:04 /


staralem sie wyszukac ale jak widac sie nie "wstrzelilem" w tytul tematu ;-)

Pozdrawiam

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-16 21:01:18 /


Zaprzedaj duszę. Będzie warto.. Powodzenia! :)
P.S.: jak na wyjście z podziemia po takim czasie i "podglądania" na forum, to masz chłopie jaja, żeby z takim wątkiem wyskakiwać jako pierwszym..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-20 15:49:30 /


"podgladania na forum" to Ty to powiedziales Milo, raczej do forum sie nie zapuszczalem o czym bede dyskutowal o marzeniach? : >
Pozdrawiam,

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-20 18:17:46 /