logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Jak podłąćzyć wtrysku w 2.9 efi

Jak podłąćzyć wtrysku w 2.9 efi

Na początku witam wszystkich jestem pośadaczem granady 2.8 ghia kombi ale nie o tym niedawno uroił mi się pomysł na wsadzenie silnika od scorpio 2.9 asb do transita z 85 roku więc go realizuje, silniczek już siedzi i skrzynka dostala nową podporeale mam mały problem z podłączeniem EEC IV do silnika pośadam oryginalną wiązke ale przydałoby się ją troche odchudzić potrzebuje schematu instalacji do wtrysku lub jeśli ktoś przerabiał, przekładał silnik z wiązka do caprika lub czegoś podobnego i ma doświadczenie mugłby pomuc zgury dziękuje.
Generalnie problem jest w tym że niewiem co moge wyciąć z wiązki idzie pare kabli w strone głuwnej skrzynki bezpieczników(scorpio2.9) i niewiem zabardzo do czego zakładam że jakiś plus po stacyjce,przekażnik,bezpiecznik ale musze wiedzieć co jest co.

blizniak / 2006-03-19 17:06:53 /


Odezwij się do Trójkąta(z capri.pl) on napewno ma zajebiście duże pojęcie w tych sprawach.A i schemacik napewno gdzieś znajdzie :)

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-19 17:23:05 /


Bliźniak zmień nicka... tak Cie posze.... :P

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-19 17:32:38 /


istnieje coś takiego jak wyszukiwarka na forum i należy z niej kożystać zanim zadamy kolejne pytanie!!!
silnik 2,9 był maglowany we wszystkie chyba możliwe strony!
schematy znajdziesz na ftp capri w moim katalogu.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-19 17:52:34 /