logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Kto ma rysunki białych zegarów

Kto ma rysunki białych zegarów

Jeśli ktoś posiada rysunki tarcz białych zegarów do FC Mk3 to fajnie jak by zamieścił tu gotowe do wydrukowania bo te z "garażu" to są w kiepskiej rozdzielczośći i nie ma co drukować.
Z góry dziękuje i pozdrawiam!!!

mlodyzz / 2002-12-01 23:04:00 /


corel draw w kiepskiej rozdzielczosci?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-01 23:18:47 /


Otwierałem je w corelu powiększałem rozdzielczosć i nic nie pomogło Chodzi mi o te z pomaranczowymi cyframi mil nawet ich nie mogłem rozczytać bo takie zamazane.

mlodyzz / 2002-12-01 23:29:11 /


a czy masz tam obrotomierz bo ja nie moglem go odtworzyc??

soft74 / 2003-01-24 18:05:36 /


Jeżeli chodzi o przeróbkę nr 6, to tiff'y, które są w zipie należy drukować w 300DPI. I rzeczywiście przy próbie wypakowania rpm.tiff wywala CRC error. Trudno mi powiedzieć, gdzie leży pies pogrzebany, czyli czy to ja nawaliłem przy pakowaniu czy coś po przesłaniu do MK się stało. Dałbym sobie głowę uciąć, że spakowałem dobrze, ale także Michała nie posądzam o majstrowania przy zipie :) Tak czy siak, popakuje dzisiaj (albo najpóźniej jutro) jeszcze raz i podeślę na stronę. Jak ktoś chce to udostępniam te zegary w formacie PSD, gdzie wszystko ładnie na warstwach jest więc można sobie pomajstrować i ulepszać. Po PSD proszę pisać na adres: kliner@acn.waw.pl

kliner aka cleaning / 2003-01-24 19:55:45 /


HEJ!!
ja też bawie sie projektownie zegarów.Jakbyś chciał to mogę ci coś zaprojektowac.niedawno kupiłem sobie 6 zegarków do mojgo R4 i zaczynam zabawę...Mam tylko jeden problem :potrzebuje skali na obrotomierzu 4 cyl...ale to tylko tak aprpoos tematu...



jak zrobie to wam pokaze na stronce....

m.i.c.r.o.n. / 2003-01-26 18:33:18 /