logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » /czy ktoś wie coś na temat tej granady

/czy ktoś wie coś na temat tej granady

Pytanie mam odnośnie granady z ogłoszenia. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej?
https://sprzedajemy.pl/ford-granada-kombi-gija-magdalenka-6bea9f-nr34275737
Zakładam, że w świecie może być znana. A wiecie, ja żółtodziób, nie światowy.

Kosiek / 2018-01-08 19:59:34 /


Tak, wiemy.
Jest warta z 2000. Stała tam już w 2012 na pewno, bo wtedy ją oglądałem. Już wtedy była warta niewiele. Kilka osób było ją oglądać.....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-01-08 20:45:07 /


Czyli zapuściła już korzenie i jej wartość to jej części... OK

Kosiek / 2018-01-08 20:55:03 /


a taka szyba (ta co na masce leży) to chyba się po pewnym czasie trochę wyprostuje i później nie pasuje? Dzieje się tak z szybami czy coś mi się ubzdurało?

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-01-08 22:38:43 /


Dawałem gościowi za nią 3 tys ale delikatnie mówiąc mnie wyśmiał i stwierdził ze woli żeby zgniła niż sprzedać za te grosze. Pewnie tak sie stanie...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-01-08 23:08:06 /


RAV - myślę że jak szyba leży w tej pozycji kilka lat, podparta tylko na bokach, poddana grawitacji, warunkom atmosferycznym, zmianą temperatur - to całkiem prawdopodobne że się odkształci :)

Jachym / 2018-01-09 10:12:17 /


W sumie szkło jest materiałem, który ciągle pracuje. Nawet szyby w oknach domowych z czasem się deformują :)

Kosiek / 2018-01-09 10:22:49 /


soczewki też,

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-01-10 15:10:47 /


Byłem tam, bo też miałem chrapkę - mrowisko w środku i stoi w szuwarach od 300 lat, ciężko gościa nakłonić, żeby ją wyciągnął, mamony nie wiadomo jakiej chce. Mam trochę zdjęć z zeszłego lata, jak chcesz to daj maila, podeślę :)
Ogólnie należałoby ją wyciągnąć... I wtedy wymacać co ma jeszcze pod spodem i albo na taile brać, albo ją ratować. Ale gość jest słaby w czynach. A fakt, teraz tam to trzeba dźwigiem :)

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-01-11 11:00:52 /


Z tego opisu to się ubawiłem, ale szkoda, ze to taki stan.
Myślę, że to, że to już jest już któryś raz kiedy widziałem ogłoszenie w Internecie, Wasze relacje są takie a nie inna to już nie muszę oglądać zdjęć.
Widzę we własnym garażu jak wygląda podłoga granadý z której wyciągam napęd.
Można spod niej zamiatać do wiaderka od samego trzaskania drzwiami, a z tego co wiem, to nie stała aż w takim plenerze :-)
Co prawda blacharki się nie boję, ale przy moim zamiłowaniu do czystej pracy i rozwiercania zgrzein niechcialbym się wpakować w niekończącą się robotę :-)

Kosiek / 2018-01-11 13:49:13 /