capri.pl » rejestracja » formularz

Rejestracja nowego użytkownika

Dane podstawowe (obowiązkowe):

Login  -  dowolna nazwa, służąca wyłącznie do logowania się, nigdzie indziej nie używana, tym samym najlepsza jest względnie krótka, zwięzła, same małe litery, mogą być też cyfry - ale przede wszystkim taka, którą dobrze zapamiętasz
Hasło  -  ciąg znaków, służący do autoryzacji przy logowaniu
Nick  -  w tym polu wpisz nazwę użytkownika, pod jaką chcesz występować. Może to być pseudonim, imię, imię i nazwisko, cokolwiek. To co tam wpiszesz, będzie używane jako Twój podpis
E-mail  -  adres Twojej skrzynki pocztowej

Login:
Hasło:
Hasło jeszcze raz:
Nick:
E-mail:

Dodatkowe, opcjonalne informacje:

Poniższe informacje są opcjonalne, jednak proszę w miarę dobrej woli podać te dane - stanowią one wartość informacyjną dla innych użytkowników serwisu, a niektóre używane są do statystyk (rok urodzenia), geograficznej listy kontaktów (miasto), importu danych do gadu-gadu (numer gg), itd.

Imię i nazwisko:
Rok urodzenia: (w postaci 4-cyfrowej, np. 1974)
Adres: (nie jest udostępniany publicznie innym użytkownikom)
Kod pocztowy: (w postaci XX-XXX)
Miasto:
Rejon:
Telefon:
Strona WWW: http://
O sobie (cokolwiek):

Zapamiętaj login i hasło:

Jeżeli komputer z którego korzystasz i konto użytkownika na tym komputerze są "bezpieczne" w tym sensie, że nikt inny z nich nie korzysta, możesz sobie ułatwić procedurę logowania zapamiętując odpowiednie dane w swojej przeglądarce. Wystarczy zaznaczyć tą opcję (w przeglądarce musi być jednocześnie włączona obsługa "cookies"), i przy każdej kolejnej wizycie, zostaniesz automatycznie rozpoznany bez potrzeby logowania.
Jeśli zaś istnieje taka możliwość, że kto inny będzie korzystał z Twojego komputera/konta (np. komputer jest ogólnodostępny i nie ma żadnych kont), i nie chcesz aby ktokolwiek inny był rozpoznany jako Ty, to raczej nie zaznaczaj tej opcji. W takim wypadku, po zalogowaniu się, będziesz rozpoznawany jako "Ty" do czasu gdy zarządzisz wylogowanie się (na stronie, nie ze swojego komputera/konta), lub zakończenia pracy Twojej przeglądarki. Przy każdej wizycie, gdy zajdzie potrzeba "zidentyfikowania" Ciebie, będziesz musiał się zalogować.
Jeżeli korzystasz z różnych komputerów/kont, na każdym z nich możesz mieć niezależnie od siebie ustawioną tą opcję.

Zapamiętaj login i hasło

Pytanie kontrolne:

Podaj rok rozpoczęcia produkcji Forda Capri: