logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Zloty zjazdy zajazdy pojazdy podjazdy najazdy wyjazdy objazdy przejazdy.

Zloty zjazdy zajazdy pojazdy podjazdy najazdy wyjazdy objazdy przejazdy.

Wiem ze pogoda juz jest srednia i coraz mniej sie chce ruszac z domu na lono natury, ale moze by tak wrocic do naszych cyklicznych spotkan np. raz w miesiacu. Dostalismy piekne zaproszenie od Youngtimer.pl i moze wpolnymi silami moglibysmy cos zoorganizowac w tajkiej frekwencji by chociaz atmosfera byla goraca...:) Ja jestem bardzo chetny i obiecuje przyjezdzac zawsze dziobakiem!!!:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-08 23:25:30 /


Dobrze mieć wzloty, naloty, przeloty, odloty, wloty, poloty, wyloty, obloty czy tam kaszaloty (ale tylko na części ;))

Mysza liil (EM) / 2007-11-08 23:32:59 /


a najlepiej wzwody, w pojazdach, zajazdach, przejazdach i na wyjazdach :D

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-08 23:41:16 /


ewentualnie wzwody na zawody w pojazdach na wyjazdach ;P

Mysza liil (EM) / 2007-11-09 00:22:06 /


dobra skończcie już te wywody i zawody w wzwody. :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-09 09:12:07 /


Ja zawsze chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-09 11:42:20 /


proponuję fregaty, regaty, dupy, sałaty, arbuzy, meduzy i wrota do szrota :))))

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-09 19:32:17 /


A na koniec baty...

Mysza liil (EM) / 2007-11-09 20:23:04 /


nEon, jak widzisz odzew ogromny, tylko nie na temat :P. W związku z tym proponuję bliższą integrację z Łajką i jego wesołą kompanią :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-09 20:24:19 /


ale jak nie na temat, jak na temat ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 00:04:31 /


Młody, jak widzisz fordziarze są zbyt niepoważni... może przerzucimy się na Alfy i Lancie? :p
Ja tymczasem też jestem chętny na zloty ale przyjazd mogę obiecać tylko przy pomocy ikarusa lub jelcza

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-10 10:20:44 /


Ja zawsze chętnie. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 14:14:52 /


moze i ja sie w koncu pojawie:P

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 23:20:05 /


No dobra, to może ja zapoczątkuje i przerwę gadanio-narzekanie :)
Co powiecie na zlocik jutro? Czyli już dziś - tj. w niedzielę. ??
Mamy gościa bądź co bądź, bo Hervol się pojawił we Wrocku. Już z Nim gadałem i chłopak jest chętny na spotkanko. Co Wy na to? Aha, jakoś wcześniej niż w nocy..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 00:04:46 /


mi odpowiada - w sumie cały dzień mam wolny

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 02:24:30 /


mi również pasuje, tylko wolałbym późnym popołudniem, tak coś koło 18.00-19.00? Jeśli można prosić, to wyśle ktoś sms-a o godzinie i lokalizacji bo w trasie będę.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 05:01:46 /


No i co z tym spotkaniem? Dupa?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 18:48:45 /


Dupa.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 20:17:16 /


proponuje dawać znac ludziom poprzez sms nie wszyscy zagladaja tutaj co godzine a moze sa chetni na spota pozdro

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 22:33:23 /


Tazzman, przecież Ty i tak nie przyjeżdżasz..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 23:50:42 /


bo i tak nie wiem ze są jakiekolwiek spoty, a gdy sie dowiaduje i o dziwo mam czas to jest juz za pozno

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-12 12:53:29 /


Hej MILO - dzięki za info o spocie...ale miałem ciężką niedziele.
Więc i czasu brakło - swoją drogą pogoda mocno ostraszyła.

Lajka / 2007-11-12 16:47:27 /


Tazzman, jak organizujemy jakikolwiek grill albo zlot, to zawsze pytam kto i kogo zawiadomił. I zawsze ktoś tam wspomni, że Ciebie informował. Inni są, Ciebie nie ma :/
A co do tych smsów, to widać jak jest - jak wysyłam smsy to nawet mi ludziska nie odpiszą, że mogą/nie mogą/mają w dupie/inna opcja. Lajka - pierwszy minus :)

To może na następnym jakimś spotkanku (o ile się odbędzie) zastanowimy się nad jakimś systemem wczesnego ostrzegania, żeby każdy był zadowolony? Np. ktoś tam coś wymyśla (jakiś spontan) i daje znać komuś esem i pisze kto już wie lub kogo zawiadomił. Następna osoba zawiadamia tego, kogo nie ma na liście... Co Wy na to? Przemyślcie.

Tylko trzeba mieć pewność, że nie ma osób, co nie odpisują, bo nie odbierają tel.bo są w pracy (jak Neon), nie odpisują bo nie mają kasy na koncie (jak Młody), nie odpisują, bo nie odpisują (jak Zombi), nie odpisują bo nie kumają o co chodzi (jak Vaax) itd.
No i każdy musi mieć komplet numerów do wszystkich..
Ale sądzę, że takie rzeczy to tylko w Erze.. ://
Jak się nie możemy kurde skrzyknąć raz a porządnie to co dopiero..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-12 17:41:56 /


... albo nie odpisują bo nie dostali żadnego esemesa (jak remon) :p
Milo Twój system jest trochę skomplikowany, zwłaszcza jak na liczebność wFe (raptem kilka osób)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-12 20:17:50 /


Ale mi sie tam mlody bardzo podoba ten odzew... lepsiejszy taki niz zadny a przy okazji zabawnie jest. Co do spotkania namierzam pierwszy lepszy suchy dzien i wam dam znac ze bedzie jakies spotkanie. Co do ssmansow to wiadomo roznie z nimi bywa a ci co chca byc to beda a ci co nie chca lub nie moga nie beda chocby im skrzynke cala w telefonie zapchac.... swoja droga.... pogoda.onet.pl .... bingo COMPUTER SAYS YES mamy sucho w sobote to co siakis grill wieczorkiem albo moze jakies knajpki ;) bez alcholowe na placu zimnego lokcia?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 00:09:04 /


Jaki Młody, Neon? Do kogo Ty piszesz?
A podobno ja jestem zakręcony... :))

Odnośnie ewentualnego spotkanka, to mam prośbę generalnie do wszystkich, żeby ewentualnie planować jakiś dzień z możliwie jak największym wyprzedzeniem, bo mi praca nie pozwala na jakieś spontaniczne urywanie się i chcę sobie możliwie wcześniej załatwić zastępstwo. Ja pracuję też w sobotę i niedzielę, więc może być krucho...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 12:12:05 /


Ja zawsze chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 13:14:52 /


Ok to jest konkretna propozycja w sobote wieczorem kolo 18-19 np w dominikanie nie wieje mocno mozna pogadac z godzinke a pozniej po miescie pojezdzic.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 13:46:56 /


Milo: sądzę że Neon nawiązywał do postu Młodego z 2007-11-09 godz 20:24:19.
każdego z nas można posądzać o zakręcenie ale na pewno nie Neona :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 13:48:08 /


Milo: sądzę że Neon nawiązywał do postu Młodego z 2007-11-09 godz 20:24:19.
każdego z nas można posądzać o zakręcenie ale na pewno nie Neona :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 13:51:58 /


sorki za zdublowanie postu, coś się zawiesiło
sobota mi odpowiada, ale w drugiej części będę chyba musiał się do kogoś doczepić jako pasażer

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 13:57:15 /


Remon dzieki za wyjasnienie wlasnie mialem pisac;) Co do doczepiania mam duzo miejsca w dziobaku moge po ciebie podjechac jak chcesz np. pod Korone lub na psia krzyzowke bo chyba bede bral z wilczyc fure na zlot wieczorem.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 14:01:33 /


Mnie nie będzie w takim razie, ale w innym terminie zawsze chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 14:47:11 /


Może niedziela? W niedzielę ja bardzo chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 14:47:36 /


sssuper Neon! w sumie to jeszcze nawet nie widziałem tego dzioba :)
co do terminu to dla mnie może być i sobota i niedziela

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 18:15:53 /


ok spytam jeszcze youngtimerowcow jak im pasuje i dam znac!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 18:49:18 /


Jak Młody nie może w sobotę to można zrobić w niedzielę. Byleby ustalić to jakoś wcześniej.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 18:54:03 /


ja nie mogę w sobotę, za to w niedzielę bardzo chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 19:07:28 /


Napisałeś wcześniej..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 20:01:02 /


Ja proponuje podejść do tematu w troche inny sposób;)
Mamy zimo-jesień pogoda jaka jest każdy widzi...
...ale, raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie pogoda się poprawia.
Proponuje celować w tąpoprawe, najlepiej w weekendy, te suche z odrobiną słońca - a jeśli jakiś grill ( choć teraz to już chyba ognisko prędzej) to najlepiej w godzinach zapdania zmroku:P
Czytaj między 15 a 17;]

Nie ma co się sztucznie oszukiwać - lepszy jest mniej liczebny spontan w małej grupce przy ładnej pogodzie...niż większy spocik w deszczu i ujemnie powiewającym wiaterku.
Taką mamy pogodę - i może pod nią się dostosujmy:)

Lajka / 2007-11-14 22:26:23 /


No wlasnie Lajka gdybys uwaznie przeczytal co pisalem wczesniej to pogoda wlasnie bedzie 6st i zero opadow! W takim razie ustalamy niedziela o 19.00 na parkingu kolo placy wolnosci w niedziele czesto jest tam duzo miejsca:) Mlody, milo bedziecie? A co robimy z reszta? Lajka napisz prosze na waszym forum ze spotykamy sie w niedziele bo ja mam problemy dalej z logowaniem. Pozdrawiam

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 10:41:08 /


Ja bardzo chętnie :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-15 13:01:47 /


Gdzie jest plac wolności?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-15 13:11:46 /


ja też mogę być
Młody, a Ty byłbyś chętny? może w niedzielę? :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-15 14:55:23 /


Ja dam znać później. Dziś miałem niezły dym w pracy i nie wiem czy będę miał wolne w niedz. :/
Młody, plac Wolności jest z tyłu opery. Albo - naprzeciw WZ-ki, bo wiem, że Ty częstym bywalcem dyskotek jesteś :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 15:12:03 /


Ja w niedzielę bardzo chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-15 16:07:16 /


Pisałeś :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 21:26:12 /


No to mamy ustalone co i jak poniformuje jeszcze youngtimerowcow jak mi sie wreszcie uda zrobic z kontem porzadek.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-16 00:05:32 /


za późno...oni poinformowani:P

Lajka / 2007-11-16 02:30:35 /


Dzieki wielkie Lajka:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-16 13:28:41 /


Ja nie dam rady :-(

Pozdrawiam

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-17 16:19:46 /


widze że wśród YT...coś kiepsko może dziś być...tak tylko uprzedzam

Lajka / 2007-11-18 14:09:25 /


w niedzielę w veronie wyszedłem na moment w trakcie ustalania systemu powiadomień i nie wiem czy coś się ustaliło :(
w łańcuszki raczej nie wierzę bo jak zawali jedna osoba to kilka innych zostanie niepoinformowanych. jakby co to ja mogę wysyłać esemesy grupowo do kilkunastu osób.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-21 02:05:35 /


Może jakieś fotki?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-21 07:08:22 /


Młody, to może podasz wreszcie hasło do ftp? :/
Z Tobą się nie można dogadać w ogóle.. ://
Remon, gówno zostało ustalone. Jak zwykle. Prawie został dograny fajny wstęp ale niektórzy wolą jednak, żeby zainteresowani siedzieli przy kompach :///

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-21 12:22:57 /


Nie mogę podać hasła z przyczyn niezależnych.
Łatwiej by się było dogadać jakbyś miał telefon w normalnej sieci albo gg.
System powiadamiania to głupota.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-21 14:38:28 /


Jak to??
Przeciez ustalilsmy ze mlody zabiera sie za strone! Milo ty znasz juz odpowiedzi na swoje bolaczki wiec podeslij Mlodemu relacje a On je wrzuci na strone system powiadamiania zaczal dzialac ostatniego weekendu a ty Mlody mozesz wysylac wojska to juz wystarczy:P Proponuje liste kto do kogo wysyla:

NEON-----> HONEY SPIDER, KAPEC, THE FUNKY.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-24 19:52:56 /


Relacja się kończy powoli. Musiałem ją pozmieniać z przyczyn wiadomych.
Co do systemu powiadamiania, to widzę siłę przebicia Neon :)
Dobra, więc ja na przekór Młodemu powiadamiam: Młody, Neon, Zoggon.

Jeśli jeszcze co najmniej 4 osoby dołączą, to będą wszyscy zawsze informowani.
Ale.. trzeba chcieć.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-24 22:36:34 /


Ja powiadomię wszystkich, których mam na gg. A co do strony to nie zapominajcie o Vaaxie, on się nią będzie zajmował jak dawniej, ja tylko jeśli Vaax nie będzie miał czasu, awaryjnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-24 23:46:51 /


??? To ja już nic nie rozumiem w ogóle... :/ To komu mam to wszystko wysyłać? Najpierw narzekacie na Vaax'a, że nic nie robi, Vaax się tłumaczy, że nie ma czasu, potem chcecie przejąć Jego obowiązki, po jakimś czasie Vaax ma czas, potem znów nie ma i znów gadka, że nikt się tym nie chce zająć...
To jakaś schizofrenia jedna wielka! ://
A z tym powiadamianiem to poleciałeś w kule Młody. Czuję się dotknięty. Ale gg nie zainstaluję :)
Weźcie się w końcu wypowiedzcie i ustalmy coś!! bo mnie szlag trafie jak wszystko jest takie rozmemłane. Mam dosyć chaosu z własną osobą, to mnie jeszcze kołujecie dodatkowo..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 00:21:55 /


Ja nigdy na vaaxa nie narzekałem, to Ty ciągle marudziłeś, że mu długo schodzi. Dziś rozmawiałem z nim i zajmuję się stronką już w 100%. A na dobre samopoczucie Deprim i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-25 01:15:10 /


Przestań pieprzyć Młody! Ja marudziłem? Kurde, jestem w połowie odpowiedzialny za to co jest na stronce! To Wy w kółko narzekaliście, że nie ma tego, nie ma tamtego, kiedy będzie ta i ta relacja.. A wszystko w dupie macie! To JA zawsze robię fotki, to ja nad nimi później się męczę, to ja piszę relację, to ja po nocach z Vaax'em opracowywałem co ma być gdzie itd. To ja w połowie organizuję spotkanka i to JA zawsze cholera muszę wszystkich zawiadamiać. I jeszcze jak ktoś ma już mi w czymś pomóc, to również JA muszę się o wszystko dopytać, bo jak nie zapytam to mi nikt nie raczy podpowiedzieć. I wszystko można łatwo sobie wytłumaczyć, że ze mną jest utrudniony kontakt bo nie mam gg. Was to nie dotyczy, bo to macie w dupie. Najlepiej jakby wszystko się samo robiło. Ale jak trzeba cokolwiek zrobić to nie ma komu. :((
I przestań mi Młody opowiadać głodne kawałki o gg. Jak masz ze mną utrudniony kontakt to wpadnij na herbatę - wiesz gdzie mieszkam. A nie wyjeżdżaj mi z tekstem o gg.
P.S.: pieprzę Deprim. Ciężko haruję, żeby ta stronka hulała i nikt nawet nie doceni. ://

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 02:14:22 /


Strona jest zaj....ta, bardzo fajne zdjęcia i opisy i generalnie no... :)

Michał.. / 2007-11-25 10:09:58 /


Milo, nie unoś się. Stwierdziłem tylko, że zawsze Vaax czekał spokojnie na Twoje relacje, a jak je już dostał i się po dwóch dniach nie ukazała to marudziłeś, że V jeszcze nie wrzucił i że olewa itp itd. Nie raz rozmawialiśmy o tym i zawsze Ci mówiłem, że może chłopak nie ma czasu, żeby spokojnie poczekać. Więc nie mów, że nie marudziłeś, jak marudziłeś i nie mów "marudziliście" kiedy ja nie marudziłem :). Tyle.

To, że jesteś odpowiedzialny za treść stronki (w 90% a nie w połowie wg mnie) to efekt tego, że się podjąłęś pisania relacji, za co Ci chwała, bo nikt inny nie wykazał zapału i chęci ku temu. Ale nie rób z siebie teraz męczennika za wolność naszą y waszą, bo nie ma powodu. Po prostu wyślij mi te relacje i je wrzucę W WOLNEJ CHWILI a nie w ciągu dwóch godzin od otrzymania ich od Ciebie. I jeśli mogę prosić, oszczędź nam histerycznych komentarzy w stylu "to ja mogę nie pisać" bo naprawdę każdy docenia ogrom pracy i serca, które włożyłeś w tą stronę, tylko zrozum, że jak po pół roku spłodzisz wreszcie jakąś relację to jeśli ona się ukaże w ciągu następnych dwóch tygodni, to świat się nie zawali. Postaram się to aktualizować co weekend, jeśli będzie co wrzucić ofkorz.
Pozostałe sprawy:
- fakt mam w dupie zawiadamianie ludzi, którzy i tak nie przyjdą, zawiadamiam tych, którzy wykazują minimum chęci, a także, jak zapewne zapomniałeś, ZAWSZE zapraszałem ludzi, którzy się świeżo pojawili. I naprawdę NIE MUSISZ wszystkich zawiadamiać, bo są ludzie, którzy nigdy nie przybyli i nie przybędą, a Ci co chcą i tak się dowiedzą, choćbby ze strony. A gadanie, że nie każdy może codziennie zerkać na stronę jest trochę na wyrost, bo zwykle się organizujemy conajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, a raz w tygodniu zerknąć to nawet w kafejce można.
- jest z Tobą utrudniony kontakt, bo nie masz GG, też wiesz gdzie mieszkam, więc zamiast mi wysyłć smsy z netu, na które nie mogę odpisywać przyjeżdżaj na herbatkę,
- trudno Ci w czymś pomóc ,skoro się nie dopytujesz. Mam przewidywać, że z tym i z tym i z tym sobie nie poradzisz i uprzedzać Twoje pytania gotowymi rozwiązaniami?? Czy kiedyś nie dostałeś odpowiedzi na pytanie, jeśli tylko potrafiłem pomóc? Naprawdę nie jestem jasnowidzem.

Co do PSa; ja doceniam i myślę, że każdy kto jest choć trochę zaangażowany w wFe też docenia.
Mam nadzieję, że nadal będziesz dalej pisał relacje, nie denerwuj się. I spróbuj mi wytłumaczyć co to znaczy, że mam wszystko w dupie, bo nie bardzo kumam ten zarzut.
PZDR

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-25 11:44:34 /


No to już tłumaczę:
- po pierwsze nie unoszę się k...a :)
- po drugie: odpowiadając na Twoje pytanie ("Czy kiedyś nie dostałeś odpowiedzi na pytanie, jeśli tylko potrafiłem pomóc?") tak, miałeś mi wysłać kod dostępu do ftp i czekałem i czekałem i czekałem (jeden dzień :D).... i musiałem się upomnieć.
- Vaax nie zwlekał dwóch dni z wstawieniem relacji tylko miesiąc, wiec przestań zmieniać fakty. To, że nowe rzeczy nie ukazywały się w tempie natychmiastowym spowodowane było tym, że nie chciałem, żeby się to ukazywało (choć było przygotowane) bez poprawek właśnie wystawionych rzeczy, które nigdy nie wyglądały tak, jak chciałem i co Vaax wytłumaczył mi dopiero po pół roku - chodziło o problemy techniczne. 4 get about it.
- z tego co pamiętam to nie tylko ja na Vaax'a narzekałem ale chyba byłem jednym z nielicznych, którzy z Vaax'em o tym rozmawiali.
- co do mojego podejścia do strony, to dla mnie nie ważne są procenty tylko właśnie to, co piszesz: "bo nikt inny nie wykazał zapału i chęci ku temu."
I dla Twojej i każdego wiadomości: nie robię z siebie męczennika i nie skarżę się na to, że mnie w coś wrobiono itd. Robię to z przyjemnością, sam z własnej woli. Po prostu czasem byłbym rad, żeby ktoś też pomyślał, że może by tak mi pomóc? ZANIM poproszę o pomoc. Może by tak raz ktoś inny wziął aparat, może np. kto inny niż ja mógłby wziąć mój aparat i popstrykał fotki (zawsze w końcu muszę kogoś szukać i wyznaczać), może ktoś kto ma inny aparat wpadnie na pomysł, żeby mi te fotki podesłać a nie czekać aż to JA sie do niego zgłoszę itd... Byłoby to bardzo pomocne.
- komentarze w stylu "mogę nie pisać" Wam oszczędziłem. Nie wiem gdzie to znalazłeś w moim poście...
- a propos również płodzenia relacji po pół roku (jak to zgrabnie ująłeś), to byłyby one spłodzone dużo wcześniej, gdyby nie Wasza a między innymi Twoja opieszałość, bo jeśli już mam robić relację a okazuje się, że nie mam wszystkich zdjęć (nie zawsze tylko ja mam aparat) i nie mogę ich od kogoś wydębić, abo mam jakiś problem i chcąc go wyjaśnić muszę kurde umawiać się w Wami i czekać łaskawie aż mnie wysłuchacie i pomożecie go rozwiązać, to wybacz. To miedzy innymi miałem na myśli, że masz w dupie. Jeśli ja mówię, że mam problem z relacją i w końcu się spotykamy w jakimś gronie (trudno to nazwać większym gronem) to chciałbym, żeby ktoś (czytaj TY) wykazał chęć rozwiązania go. A nie robienia cyrku jak zawsze, kiedy to muszę czekać aż skończysz swoje śmichy chichy i jak się już zbieramy do wyjścia to sobie łaskawie przypominasz, że o czymś tam wspominałem.. No kurde, trochę pomyślunku!
Sprawa wyboru logo czy nazwy klubu w dużej mierze się rypała bo nie można z Tobą poważnie pogadać, bo zawsze gadasz o jakichś prezesach itd. - przykre ale fakt.

Co do pozostałych spraw:
- fajnie, że mi mówisz, że "nie muszę wszystkich zawiadamiać". Dobrze to wiedzieć. Przynajmniej jedna sprawa wyklarowana (jakby nie można było tak od razu),
- co do powiadamiania przez stronkę, to przykłady ostatniego tygodnia (dwóch) pokazują, że jednak ten system zawodzi. Patrz: Neon mijający się z Łajką pod mostem, Łajka, który daje znać, że Youngtimerowcy się nie pojawią - ja to odczytałem dopiero po zlocie (około 23:30), podczas gdy Łajka napisał post przed 15, dalej Zoggon który prosił by go zawiadomić co, jak i gdzie, bo będzie w trasie i Tazzman, który ma rzadki dostęp do sieci itd..
Ja pamiętam czasy gdy Ci nie odbijało z kosztem 0,40 groszy za połączenie i jak jechałem na grill do Vaax'a, to zadzwoniliście do mnie gdzie niebiescy stoją żeby mnie ostrzec. Teraz rozumiem nie mam na co liczyć na podobne wyczyny, bo nie będziesz miał dostępu do sieci, co by mi wysłać ostrzeżenie? Powalasz mnie :)
- co do umawiania się z jakimś tam wyprzedzeniem to owszem umawiamy się ale plany się zmieniają.
- i prosiłem, żebyś mi z tym gg nie wyjeżdżał, bo zamiast niego mam Skype'a i zawsze można się ze mną skontaktować przez niego właśnie.

I na koniec ode mnie: Mam w dupie wasze docenianie. Nie potrzebuję oklasków. Pokażcie mi po prostu, że Wam zależy. Zróbcie coś do cholery pozytywnego.



MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 12:46:00 /


Oj Oj Oj..
Chłopaki:)

Widzę że wątek rozwija się wedle motta "łatwiej burzyc niż budować".
Jak tak policzycie ile słow tutaj zostało rzucone...to wyszyło by naprawdę kilka fajnych relacji. :)
Nie za bardzo rozumiem te napięcia?

Tu o jakieś relacje, tu o stronkę tu o zdjęcia czy powiadamianie?
Czytając to ...z boku, obiektywnie - wydaje mi się to trochę dziwne.
Ot szukanie dziury we wszystkim.
Tak nigdzie nie zajdziecie (może powinienem napisać zajdziemy:) ).
Dajcie sobie kilka dni..może nawet tygodni na ochłonięcie.
Teraz jesienio - zima...okres frustracji, depresji braku ładnej pogody:)

Zazdroszcze wam tego że udało wam się wycyganić "swój dział na forum głównym" - macie idealne fundamenty żeby robić coś na większą skale...a o pierdoły się rozchodzi.
Dla przykładu...na forum youngtimera walczyłem i walcze o jakiś "poddział" i każda moja nowa propozyja...to jak rzucanie grochem w ściane...a servis stoi w miejscu.
Słowem zero otwarcia na nowości i modernizacje...a tu prosze...macie swoje miejsce...i tylko 3 wątki?:)
Przepraszam za porównania do YT...ale tam liczebność wrocłąwiaków jest podobna...i w jednym tylko wątku wytrzepane jest 16 stron postów:)

Może powiniście podchodzić do stronki z większym dystansem?
A nie jak do jakiś własnych ambicji - myślę że taka zmiana podejścia rozluźni i oczyści atmosfere.
Nic na siłe...
Myśle że ...będąc nowym użytkownikiem....zniechęciłbym się czytając ten wątek - weźcie to pod uwagę.

Nie znam was - więc ciężko mi jest sugerować więcej rzeczy ...."bo niby ...co mi do tego?" ;)

Z autopsji - w sumie fajnie by było gdyby MILO zainstalował to gg - niby pierdółka...ale na gg można naprawdę czasem sporo rzeczy wyjaśnić nie wychodząc z domu...
Czemu gg? - dla mnie to czysta ekonomia...szkoda mi kasy na telefon...a smsem..nic się nie załatwi.

Idąc dalej...
Jeśli mogę jakoś pomóc...chętnie pomogę.
Zdjęcia - żaden problem - uwielbiam je robić...tak jak umiem.
Pozdrawiam serdecznie.

Lajka / 2007-11-25 14:55:37 /


Lajka, już tłumaczę: my tak z Młodym zawsze :) Bardzo się lubimy (może nawet młody aż za bardzo mnie lubi i czasem mnie to nawet niepokoi ;D) ale faktem jest, że z nami się da rozmawiać w ważnych sprawach tylko jak już polecą k. i ch. :) Więc jak każdy z nas sobie tupnie nogą pod stołem, to wszystko nabierze pędu. Ja jestem zaczepny z natury a Młody z przekory i dlatego tak działamy. Ale faktem jest, że od zawsze to MY byliśmy lokomotywą tego "klubu". Tylko różnimy się podejściem: Młody olewatorsko (czytaj: sądzi, że przesadzam, za bardzo się przejmuje i wszystko się w końcu wyjaśni), ja: stanowczo zbyt poważnie (czytaj: rzeczywiście za bardzo się przejmuję, chcę żeby jak już ma być zrobione to żeby było super i nie lubię półśrodków. No i niejako wymagam co najmniej takiego samego wkładu od reszty ludzi, którzy również chcą być w tym klubie).

Teraz rozumiesz? :))
Depresja jesienno-zimowa nie ma tu nic do rzeczy. Możesz sobie to tłumaczyć krócej: "Te typy tak mają" :)
Z tą różnicą, że Młody ma okres raz na jakiś czas a ja jestem rąbnięty cały czas :)
No i jeśli Młody nie załagadza sporu to to się tak ciągnie.

Teraz tylko czekamy na załadowanie relacji (a ja już kończę wysyłać drugą na ftp) i będą inne tematy do uzgodnienia.

Aha, Lajka, co do gg, to nie założę. Mam Skype'a i wystarczy.
A jak ktoś żałuje 40 groszy, żeby mi wysłać smsa to wybacz..
Komórkowym skrytożercom mówię stanowczo NIE! :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 15:19:28 /


Milo, konsekwencji trochę. Najpierw piszesz " Ciężko haruję, żeby ta stronka hulała i nikt nawet nie doceni. ://", a potem "Mam w dupie wasze docenianie".
Co do Skype to ma on tą wadę, że obaj musimy być zalogowani w tej samej chwili, na gg mogę Ci zostawić wiadomość i odczytasz ją później, uparłeś się dla zasady i brniesz w to bez sensu.
Co do dzwonienia i smsowania to czasem mam wrażenie, że to Tobie szkoda 40gr i wysyłasz mi wiadomości w stylu: "zadzwoń do mnie, mam sprawę".
To tyle :).

I wyjaśniam postronnym, że faktycznie Milo lubię ale bywa trudny :P.

PS. Uaktualniłem stronkę, proszę o uwagi.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-25 15:57:24 /


aha, i załagadzam sprawę, nie ciągnijmy tego. :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-25 16:16:27 /


Sprawdzałem. Jak dola mnie bomba. Logo, adres www, poprawka błędów. Fajnie to wygląda. Nie wiem czemu nie działa mi opcja "strona główna". Przeładowanie nie pomaga. Wysłałem Ci wcześnie rano (około 4 rano) relację. Dostałeś? Bo na maila nie odpisałeś a na stronce jej nie ma. Chyba, że nie załapała się do uaktualnienia jeszcze.
Aha, i nie pytam, bo się nie mogę doczekać tylko chcę wiedzieć czy ją dostałeś :))
Trzeba przyznać, że jak Ty załagodzisz spór, to nie ma... we wsi :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 17:07:41 /


Aha, lubisz mnie czy bardzo lubisz? :)
Zastanów się nad odpowiedzią, bo powiem Baśkowi o Twoich wszystkich kochankach! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 17:18:20 /


Nie zerkałem jeszcze na skrzynkę, zaraz luknę :). Cały dzień wgryzałem się w htmla, to dla mnie nowość :). Jak dobrze pójdzie to jeszcze dziś wrzucę.

PS. Lubię Cię bardzo i ani słowa Baśkowi! ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-25 18:55:19 /


ok :)
Wysłałem Ci już drugą relację. Daj znać czy doszły. Wysłana na maupiak...
fotki też już na serwerze.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 19:54:02 /


Część fotek w relacji nie działa.
Przeglądam pod Mozillą.

Lajka / 2007-11-26 02:20:32 /


K***wa czy wy zawsze i wszedzie musicie sie klucic??:) a ja mam capri hehe i wam nie pochwalilem sie :D:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-26 19:21:41 /


taaak! ta dyskusja była jałowa, nie doczytałem do końca bo mnie to znużyło.
zamiast tyle pisać można było położyć warstwę wosku na swoich furkach. ale rozumiem że niektórzy czasami muszą się wykrzyczeć :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 19:52:39 /


konkrety:
postanowiłem ponękać ludzi z wrocławia i okolic zarejestrowanych na stronie, ale nie dających znaków życia - wyślę im jakieś majle, wiadomości na gg lub komórę. Jeśli ktoś z nich kategorycznie stwierdzi że zarejestrowanie się na stronie było błędem i nie chce mieć z nami nic wspólnego to dam mu spokój. Pozostałych wrzucę na listy kontaktowe i mogę im wysyłać esemesami np informacje o spotkaniach.
poniżej zapodaję ludzi do których będę wysyłał informacje:
Seba,McFly, Tomek_, dareksad, gregor..., Premier, thefunky, sewerynos v6, Air!, FoMoCo, MEGIC, Scava, PieknyMilon, Chiquita_;), Pitcarn, masa, Yossarian, oskar, Robert Babczynski, GRANADAmaniac, black_consul, Tomek capri1975, anri, Chomiq, zombifordz vel ŁOR, Bart, Anja, SAAB 900, Moto Misiek z Marsa
trochę tych ludzi jest.... tą listę może jeszcze subiektywnie zweryfikuję na podstawie profilów i aktywności.
Jeśli ktoś zna jeszcze kogoś kto się powinien tu znaleźć albo wręcz odwrotnie - kogo nie należy lub nie wypada nękać to niech da znać.
Ze swojego doświadczenia wiem że mogą być tacy, którzy czują klimat starych fordów ale "wstydzą się" przyjechać na spotkanie bo nie mają wypasionego capri albo nie znają się na mechanice. Można by takich trochę pozachęcać.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 20:19:28 /


Przerabialiśmy to - na niewiele się to zdało, ale skoro nam się nie udało, to nie znaczy, że Wrocławianie są tak samo "be" jak Pyry ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 20:22:43 /


też nie mam zbyt wielkich nadziei (połowa pewnie kosi pieniądz na wyspach albo przesiadła się na beemki), ale spróbować można.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 20:30:14 /


Rozumiem, że to owykrzyczeniu, to do mnie było ? :) Też chcesz oberwać Remon? ;)) Spoko, Joke! :D
Tazzman, nie pochwaliłeś się ale wszyscy wiedzą, że masz Capri. I nawet nie trzeba pytać Zoggona czy sprzedał tę swoją bryczkę :)

Remon, pomogę Ci:

thefunky, - pojawił sie na ostatnim zlociku (plastikcarem). Capri ma w remoncie. Robi się.
Air!, - nigdy nawet się nie zatrzymał na ulicy jak się mijaliśmy, raz pomrugał światłami, Capri swego czasu stało na jednym z osiedli, teraz już nie widuję dłuugi czas.
Chiquita_;), - brak autka (permanentny)
Robert Babczynski, - 4 różne numery tel. Na żaden nie odpowiada. Capri już dawno nie widziałem nigdzie.
GRANADAmaniac,
black_consul, - sprzedał Consula.
zombifordz vel ŁOR, - Zombi? :) Powodzenia :D Zombi pojawia się gdzie chce i kiedy chce :) - patrz SO '2007

Co do reszty... :Bart, Anja, Tomek capri1975, anri, Chomiq, SAAB 900, sewerynos v6, Moto Misiek z Marsa, Pitcarn, masa, Yossarian, FoMoCo, MEGIC, Scava, PieknyMilon, oskar, Seba,McFly, Tomek_, dareksad, gregor..., Premier... - kim są ci ludzie? :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 00:25:17 /


Ja się tak cicho wtrącę jako mieszkaniec dalszych okolic Wrocławia. Milo, jak nie chcesz gg to zainstaluj spika. Kompatybilny z gg, tlenem i czymś tam jeszcze a do tego nie pada jak gadu. Osobiście polecam. Do pobrania z www.wp.pl :D

szkodnik_wFe / 2007-11-27 00:36:08 /


Co Wy się wściekliście z tymi cholernymi komunikatorami? Najlepiej, żebym kurde zainstalował do każdego z ludków oddzielny szajs :) Jeden lubi gg, drugi Spika, trzeci Żbika, czwarty Skype'a, piąty msn.. Weźcie się zlitujcie.. :/
Już sobie dałem spokój z proszeniem się o smsy nawet.. :))
Ale wiecie co? Dziwna sprawa, bo jak już dzwonię, to i tak nikt nie odbiera a potem mi zmywacie głowę, że mam numer zastrzeżony :D
Oj, chyba coś na mnie za dużo psioczycie.
Nie będę instalował żadnych dodatkowych pierdół. :D
Jaaasssnneeee? :))))
Ty Szkodnik jak sie bawisz w kombinowanie, to kombinuj kasę na paliwo i czas. Na następnym większym spotkanku masz być :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 00:49:37 /


Milo dzięki za parę opisów
thefunkiego też widziałem na spotkaniu, o zombim wiem że chodzi swoimi drogami. o innych trochę się można dowiedzieć z informacji w profilu lub zabieranych postach na forum, ale nie mam czasu na śledztwa.
osobną kategorię stanowią osoby które nie podały (jak np Lajka) lub błędnie podały miejscowość
tak czy inaczej warto spróbować - może któryś użytkownik okaże się kobietą-desperatką która przygarnie Majla i trochę go uspokoi :P

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 01:57:43 /


Milo, czasu w zasadzie mi nie brakuje nie licząc ostatnich tygodni. Kasa na paliwo też się znajdzie. Do wrocka nie mam daleko. Problem jest w tym, że Kapryśną odprowadziłem już do Zamościa na zimowanie, a to jakby nie patrzeć ponad 500 km w jedną stronę i wcześniej niż w maju jej z garażu nie wyprowadzę. A czeka ją jeszcze kilka zabiegów przed sezonem. Głownie wymiana cholernie się już ślizgającego sprzęgła z którym nie da sie już jeździć. Na następne spotkanie chętnie się wybiorę, ale jak już Ci pisałem raczej jako widz bo trochę wstyd się mi się pokazać tym czym teraz jeżdżę bo to ani klasyk ani marka szanowana przez fordziarzy :) Żeby to chociaż niunia była... to trochę zamieszania bym wprowadził :) a tak zostałem na zimę z samochodem rodziców :/

szkodnik_wFe / 2007-11-27 02:24:22 /


Mlody co ty tak czekasz na pochwaly co? Strona super bardzo fajnie to wszystko wyglada a co do strony to juz przeciez ustalilsmy ze ty meczysz temat ostatnio czy cie pamiec nie myli przypadkiem? Ja sie nie bede powtarzal. A co do waszych wielgasnych postow co sie na 19calach nie mieszcza to powiem tyle: MLODY JEST GUPI MILO JEST FAJUCHA!!!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 10:13:09 /


nEon, coś Ci się pomyliło chyba. To MILO jest GUPI a młody jest FAJUCHA!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 11:39:12 /


Tak mialo byc!!!:P

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 23:38:15 /


Może ktos przejazdem, zajazdem podjazedm czy jak tam będzie chciał załatwi coś dla mnie???

Jutro we Wrocławiu bedzie moja skrzynia biegów. Bedzie sie znajdowała najprawdopodobniej na giełdzie owocowo-warzywnej na Obornickiej. Będzie to w godzinach popołudniowych i wieczornych. Czy ktos byłby w stanie odebrac ja dla mnie i zawieżć do MILO lub ewentualnie przechować jakiś czas u siebie???? Milo nie bardzo jest zmotoryzowany niestety. Oczywiście odwdzięczę się browarkami tudziez jakims przelewem. Jak nikt sie nie odezwie to bede jutro dzwonił po wszystkich więc lepiej na ochotnika sie zgłosic:):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 23:41:29 /


cos wykombinujemy daj znac jak to trza odebrac albo numer do goscia co skrzynie ma to cos wymyslimy i jakos to odbierzemy ja na pewno moge przechowac miejsca jest pelno w garazu pozdro

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 23:49:38 /


Remon, dobrze gadasz! Szukaj tej desperatki :) Akurat znajdziesz.. ;)
Młody - gif dobry, chociaż Neon przekręcił mi jego zawartość :) A teraz zabieraj go ze stronki! :) Aha, i zdjęcie Honeyspidera zniknęło :(

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-28 00:38:21 /


Nigdy nie było zdjęcia H. Przynajmniej ja nigdy nie widziałem i nic nie usuwałem.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-28 07:38:34 /


mlody ja poszukam zdjecia honeya i ci wysle!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-28 09:05:02 /


Profil uaktualniony:)

Lajka / 2007-11-30 10:39:42 /


znalazlem fote niezby duza ale za to ladna okolica chcesz?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-04 23:50:10 /


Dzis (piatek 28.12.07) spotykamy sie na ul. Obornickiej w celu spalenia laczka i polatania troche boczkiem.
Godzina spotkania: 22.00
Miejsce spotkania: ul. Obornicka, 2 brama jak sie wjezdza na jednostke.

Jak ktos nie bedzie mogl trafic, niech pusci sms lub zadzwoni a wyjedziemy.
Mapki nie zamieszcze bo sam jeszcze dokladnie nie wiem gdzie to:)

Pozdrawiam i do zobaczenia

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-28 11:52:06 /


mnie nie będzie bo nie mam czym :( ale będę się starał sklecić któregoś grata jeszcze przed końcem zimy :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-28 13:26:03 /


Dobra. Jako, że dużo pytań jest i trza by sie było wreszcie (no ile można?) spotkać w tym roku, to proponuję w przyszły weekend gdzieś się wybrać na ploty.
Od razu odpowiadam na przyszłe pytania:
- Niekoniecznie zlocik autkami, bo lepiej gdzieś pójść i spokojnie pogadać.
- Nie, nie będziemy pół dnia wybierać miejsca. Sądzę, że dobrą miejscówką będzie któraś z knajpek pod nasypem kolejowym na Bogusławskiego.
- Tak, youngtimerowcy są zaproszeni. I to gorąco.
- Tak, Margines też może przyjść, choć kłamca i szubrawiec.
- Nie, tym razem się nie spóźnię.
- Nie, nie będziemy tego łączyć z innymi zlotami (typu Sierra fan).
- Tak, kto chce może przynieść projekty graficzne. Zainteresowani wiedzą o co chodzi a jak nie wiedzą niech zapytają tych, co wiedza na pewno :)

Czekam na odzew, żeby wiedzieć czy w ogóle ktoś reflektuje? Piszcie kiedy komu pasuje.

1. MILO (pn-pt po 18, weekend cały)
2 ...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 01:12:40 /


1. MILO (pn-pt po 18, weekend cały)
2. remon (j.w.)
3. ...

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 01:37:03 /


Ja zawsze chętnie

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 02:45:05 /


Milo a możesz mi wytłumaczyć ten tekst: "- Nie, nie będziemy tego łączyć z innymi zlotami (typu Sierra fan)" "my" to znaczy kto? Czy może samo spotkanie merytorycznie ma się tyczyć tylko i wyłącznie WFE? Coś gadacie o integracji posiadaczy klimatycznych autek?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 12:51:36 /


Dobre pytanie Zoggon. Odpowiadam: Choćby dlatego, że widziałem jak się wybraliście na ostatnie spotkanie Sierra fan i żałowałem, że nie zostaliśmy z youngtimerowcami. Było lekko mówiąc... Właściwie nic tam nie było. WY byliście :) No i WAMI pojechałem do lokalu. Więc skoro na tamtych zlotach nic się nie dzieje, to może więcej energii poświęcimy integracji NAS a jak już będzie dobrze, to się zajmiemy innymi? Mam tu na myśli Sierra fun, cartoon trabant czy inne. Na razie trafiły się fajne osoby z innymi autkami z youngtimer.pl ale jakoś ten kontakt nam się rozłazi... Nie sądzisz? :/ To może by to spróbować jakoś scalić?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 02:57:06 /


Co do spotkań Sierrafan, to akurat my daliśmy za przeproszeniem dupy, bo poza "cześć" stanęliśmy sobie z boku i wkrótce się zmyliśmy. U nich na spotkaniach dzieje się dosyć sporo, przeważnie spod Andersa jadą sobie gdzieś poszaleć. No chyba, że mówiąc "nic się nie dzieje" masz na myśli ich samochody :-) to już kwestia gustu. Ja tam nie mam nic przeciwko nim. Info o spotkaniu na Sierrafan zawsze warto dać, może ich gusta odbiegają nieco w inną stronę -tzw. "tjuningu" ale cóż...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-06 03:04:41 /


Aha, no to nie wiedziałem, że to Wy daliście ciała :) No ale faktem jest, że wiało nudą. Oczywiście, można dać im cynk, jestem absolutnie ZA. Tylko chodzi mi o to, żeby imprezę zebrać w jednym miejscu, niekoniecznie się w trakcie rozjeżdżać gdzieś po Wrocku. A jeśli Oni gdzieś szaleją, to czemu My nigdy nie zostaliśmy zaproszeni na wspólne szaleństwa? Zresztą... 4 get about it, powiesz mi na spotkanku. Będziesz? Bo jak na razie, to widziałem, że Remon się wpisał.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 11:53:42 /


1. Milo
2.Remon
3.Mlody
4.Neon

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 17:04:07 /


Sluchajcie a nie lepiej polaczyc spotkanie z tym: http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?pid=49044#p49044 pomysl fantastyczny a mozna poznac nowe twarze i cel szczytny wogole! Co wy na to? Ja sie pisze!!!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 18:46:14 /


Ja zawsze chętnie!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-06 19:23:16 /


pomysł zasadniczo dobry, ale ze względu na stan moich gratów ja rezygnuję. nie chcę sobie zrobić siary na całą polskę jak coś odpadnie lub zadymię cały rynek :/
może za rok :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-06 21:45:11 /


ja z braku jeżdżącego auta również odpadam jeśli będzie to spotkanie na rynku.
Jeśli gdzie indziej, to będę

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-06 22:13:06 /


Zoggon a dziobakiem nie dasz rady? :/ Jak nie dasz rady odpalić dzioba, to się zjaw choćby bez auta! Potem skoczymy gdzieś do knajpy i pogadamy. Szkoda by było, żeby sprawność samochodu była kryterium pojawiania się na zlociku... Przyjdź!

Ja się piszę na wspieranie Orkiestry! Będzie duuużo... dobra :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-07 00:31:14 /


Dziobak porozkręcany. Jak będziecie później gdzieś w knajpie, to możecie dać znać SMS-em

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-07 00:43:58 /


Co z tym spotkaniem w końcu? Ktoś coś wie?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-09 19:01:10 /


http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?pid=49363#p49363

pod tym linkiem niby są jakieś szczegóły parady z okazji WOŚP, natomiast MILO stwierdził kilka postów wyżej że:
cyt.:
"- Nie, nie będziemy tego łączyć z innymi zlotami "

Więc ja nie wiem, tak jak powiedziałem, jeśli to tylko WFE spotkanie, to ja będę, jak paradowanie po rynku, niestety mnie nie będzie.
Pozdro

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-09 20:06:32 /


Jestem sfrustrowany brakiem konkretów, więc proszę o szczegóły i deklaracje ze strony wFe, bo muszę grafik sobie rozplanować.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-09 20:33:51 /


Milo pisząc odpowiedzi do niezadanych pytań jeszcze nie wiedział że będzie parada - to wynikło parę dni później i wtedy pojawiła się propozycja podczepienia się pod wośp - istotnie całkowicie sprzeczna z wcześniejszymi ustaleniami
konkrety: http://www.capri.pl/forum/266955

ja podobnie jak Zoggon - nie mam czym paradować na rynku, ale na spotkanie bez gratów chętnie przybędę

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-09 22:25:22 /


Dzięki Remon. Jedyny tu myśli.. :/
Zoggon, weź się uspokój.. Wyjaśniłem moje zastrzeżenia - chodziło o to, żeby się w trakcie spotkanka nigdzie nie rozjeżdżać jak ostatnio. O imprezie na Rynku nic nie wiedziałem i to akurat nic nie zmienia. Po prostu NASZE spotkanko wfe robimy na Rynku. Pasuje Ci? To, że akurat będą tam Garbusiarze i inne nacje to akurat in plus, nie sądzisz? I nigdzie się rozjeżdżać nie będziemy. Ja Cię wciąż nie będę prosił, jesteś dorosły.

Jak chcecie konkrety to zaproponujcie. Jest podane miejsce i godzina zbiórki, co jeszcze trzeba? Wstępnie zorientowaliśmy się kto jest za. Teraz zobaczymy kro przyjedzie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-09 23:32:36 /


co do rozjeżdżania, to Ty MILO spóźniłeś się ostatnio prawie godzinę, więc nie dziw się. Gdybyś był od początku, napewno tak byś tego nie odebrał, że ktoś tam gdzieś się rozjeżdża. Sory chłopie, ale spotkanie nie zaczyna się wtedy, kiedy TY się pojawiasz i nie jest organizowane przede wszystkim dla CIEBIE. :-).
Co do spotkania w rynku, jako że jestem dorosły, to ponownie mówię... jak będziecie gdzieś w knajpce, to dajcie z łaski swojej cynk sms-em, postaram się pojawić (z tym, że między 15.30 a 18.30 nie dam rady). Na rynku nie będę paradował, bo tłumów nie lubię, a i nie mam narazie czym...
pozdro

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-10 00:00:13 /


STRACH MNIE OGARNIA JAK TO CZYTAM PO NOCY! CO WY WSZYSCY MACIE OKRES ZE JEDEN SIE WCIAZ DRUGIEGO CZEPIA? Moze nerwosol trzeba brac? Napisalem wyraznie POLACZYC proponuje, nie parada na rynku zamiast spotkania. Zoggon jak sie umowimy wczesniej to wczesniej bedziesz wiedzial ze mozna wpasc choc czy to zwieksza prawdopodobniestwo przybycia? Nie wiem. Milo egocentryk jak zwykle miesza... Eh... Proponuje zeby wszyscy chetni wpadli na parade np. zeby zdjecia do jakiejs relacji zrobic po paradzie udalibysmy sie do jakiejs knajpki na rynku pogadac ogrzac sie itd... Moze byc?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-10 02:28:49 /


:)))) Myślałem, że beze mnie to nie ma spotkanka :) Egocentryk? No ba! :) Zoggon, masz trochę racji, z mojej perspektywy to inaczej wyglądało.. Ale spóźnienia mi nie wypominaj, bo spóźniłem sie raz i to wcześniej zaznaczyłem - dzwoniłem uprzedzając iŁajkę i Remona, żebyście wiedzieli kiedy jadę. A niektórzy w ogóle się nie pokwapią, żeby choćby esa wysłać. Co do knajpy, to spoko - zawiadomimy Cię.

A swoją drogą to Neon ma rację - może by się ktoś raz poświęcił i porobił innym fotki? Bo jak ja robie, to w rezultacie nie ma mnie na żadnym zdjęciu.. ://

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-10 23:59:49 /


Ja w niedziele niestety sie nie pojawie, mam szkole. Jesli bedziecie robic spotkanko w jakis inny dzien to z checia przyjade.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-12 01:29:40 /


Dzis o 16 spotykamy sie na placu Katedralym. W planach ogladanie nowych nabytkow nowych (byc moze) czlonkow WFE, starych czlonkow juz jezdzacych, zaliczenie kolejnej knajpy do ktorej wiecej nas nie wpuszcza... jak jakies watpliwosci to dzwonicie... Acha jadac od rynku przez most pokoju pierwsza w lewo to jest plac katerdalny to jest na tylach katerdy mozna tam legalnie wjechac jak by ktos mial watpliwosci... pozdrawiam

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-02 10:42:12 /


nie bede zakładał nowego wątku bo nie wiem czy jest sens, ale kto zna jakieś ciekawe miejsca, zabytki, okolice itd w okolicach wrocławia, tak do 150km?? chodzi mi zeby gdzies sie ruszyc bo tam jest ciekawie..:)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-24 22:22:53 /


wiesz tachu jest tego troche na dolnym slasku tak walsnie planowalismy zeby pojechac za tydzien moze gdzies jak bedzie ladnie ale nie wiem gdzie jeszcze...

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-24 22:51:47 /


jedzcie do ksiaza na poczatek jest co zwiedzac i plenerki ladne

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-24 23:37:36 /


Dzięki wszystki za wczorajszą pomoc i wizytę.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-25 07:04:06 /


no własnie pojezdziłbym gdzieś... tak podpatrzyłem jak Milo sie wybrał i tez mi sie zachciało... to jak z dymankiem :D im wiecej sie naogladasz tym dłużej.... aaa mniejsza z tym :P

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-25 18:55:39 /


:) Ej!! Mnie nie widziałeś dymającego!! To o co chodzi? :)
A co do wycieczek, to ja niedługo do Niemiec się z Carlą wybieramy, więc ... :) Mozna i na dwa auta Tachu. A co do okolic Wrocka to ja bym był chętny na jakieś zamki, ruiny itd. Można by się w końcu ruszyć..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-25 21:03:23 /


w niemczech byłem, nawet całe przejechałem pod holandie, mam tam moja wybranke serca:D ale w okolicach wrocka to siem pisze... chociaż Milo jakbyś walił w okolice Hanoveru to jedziemy na dwa...:))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-25 21:05:49 /


Patrzcie co żem znalazł: http://www.streetracing.pl/forum/index.php?showtopic=51730

Czyli jednak jest coś do wynajęcia :) Dupa że nie w samym wro, no ale...

żbik / 2008-03-02 17:27:58 /


No Żbik, punktujesz! :) Skoro u nas nie wypaliło, to nie znaczy, że gdzie indziej nie może. Jak będę miał luźniejszą kasę to na pewno skorzystam z zaproszenia..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-02 22:51:10 /


nie chce sie wtracac ale o tym placu pewne osoby wspominaly jeszcze w listopadzie a mi panowie niebiescy tam chcieli mandat wlepic:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-05 22:54:59 /


Możeby tak jakieś spotkanko? Pogoda ładna.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-31 17:21:48 /


ja bardzo chętnie.BOGDAN.

v150 wFe / 2008-03-31 17:32:41 /


Ja zawsze chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-31 20:08:21 /


ty Bogdan a ty w Polsce jesteś?? w naszej polsce??

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-31 21:28:42 /


a no jezdem

v150 wFe / 2008-03-31 21:49:38 /


moja wstępna propozycja: Niedziela, godz. 12.00. Na grobli ( z tyłu ZOO po drugiej stronie Odry). Nad rzeką, opodal niskich łąk. (jutro zapodam orientacyjną mapkę.
Czy byliby chętni?
Pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-31 22:02:04 /


Ja pracuję :-(

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-31 22:11:10 /


a po co??

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-31 22:13:40 /


Ja też chętnie. Miejscówka może być dobra a i termin jest ok (moje urodzinki) ;)
Carlę przy okazji przewietrzę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-01 01:50:52 /


ja również chętnie, tylko może bardziej po 13

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-01 12:05:00 /


co do urodzin, to ja mam w sobotę ;-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-01 16:40:04 /


Załączam mapkie poglądową. Myślę, że wszyscy wiedzą jak trafić.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-01 18:20:34 /


Ja bym tez byl chetny tylko nie wiem czy auto bede mial do tego czasu...:( mozna jakiegos grill zrobic przy okazjii... taki piknik...:) Zoggon to prawda ze bedzie twoj dziobak?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 12:41:00 /


będzie mój dziobak, jak usunę dziś opcję dodatkowego wyposażenia polegającą na automatycznym włączaniu się rozrusznika podczas skręcania w lewo.
Liczę Neon na to, że twój Dziób się również pojawi. Darek też ma swoim się przyturlać. To na skalę Wrocławia będzie bezprecedensowe wydarzenie. Jakie fotki trzebaby ciachnąć.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-04 12:51:40 /


a nie, sory, już kiedyś spotkały się 3 Dziobaki u Ciebie pod domem :)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-04 12:54:35 /


Wezmę aparat :) To o której się spotykamy? Wszystkim pasuje termin i miejsce?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 23:44:13 /


Niedziela, godz. 12.00. Na grobli ( z tyłu ZOO po drugiej stronie Odry)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-04 23:49:04 /


moj dziobak dzis o godzinie 00:59 przeniosl sie do nowego cieplego domku na kasztanowej wiec na pewno zagosci:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-05 10:50:40 /


mnie niestety zabraknie na tym spotkaniu :( "sprawy rodzinne" zatrzymają mnie w domu

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-05 18:21:21 /


Słuchajta, a nie możemy tego przesunąć na godzinę 16? Bo o 13 jest wyścig... :// Ja chcę go w każdym razie oglądnąć w TV live :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-05 19:08:04 /


Ja mogę o 16, nawet chyba lepiej.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-05 22:32:37 /


Scava do mnie dzwonił i Jemu też (z tego co zrozumiałem) pasuje później. Zoggon i Honey wolą o 12. Ja już nic nie wiem :/ Weźcie się jakoś zlitujcie... Urodziny mam. ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-05 23:16:51 /


ludzie. Ustalone było o 12.00 więc niech będzie 12.00... A Kubicę sobie na VHS-a nagraj albo retransmisję w Teleexpresie zobaczysz, albo z Emula ściągniesz :)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-05 23:31:22 /


To spotkajmy się o 12 i idźmy może do lokalu z tv? Ja idę spać, będę o tej 12.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-05 23:34:15 /


Kurde nie kazdy jest zainteresowany wyscigiem w TV bylo ustalone na 12... jak ktos woli przed tv siedziec niz sie z kumplami spotkac to juz jego problem... :P

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-06 03:14:36 /


enek dzwonilem tyle razy a ty nic... eh bawcie sie dobrze ja niestety ale obowiązki rodzinne:(

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-06 03:18:31 /


dostałem sms'a - choć nie ukrywam że na 12 się nie wybiore...wiadomo Kubica :/
Zbyt na bieżąco go oglądam by odpuścić PolePosition ...tak jak napisał ktoś powyżej...późniejsza godzina jak najbardziej - o 12 jeszcze wiele osób odsypia.

Lajka / 2008-04-06 10:08:31 /


ach ten Kupica :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-06 15:24:13 /


po ostatnich szaleństwach na torze Poznań...jeszcze bardziej "kręci" mnie takie ściganie :P
No i mamy 3 miejsce :P

Lajka / 2008-04-06 15:39:16 /


No kur.... Łajka!!!! Po cholerę tu to piszesz? Chciałem oglądnąć powtórkę.. :/
Wszystkich upomniałem żeby broń boże nie pisali smsów ani nie dzwonili a ten mi tu... Ech.. ;D cholerne Prawo Murphy'ego :)

Dzięki wszystkim za fajne spotkanko. Remon - fotki do mnie, część relacji jest już zrobiona, brakuje mi fotek. Czy Pitcam przyłoży pomocną dłoń do miniatur fotek? byłoby fajnie...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-06 19:36:30 /


Milo ,no ba chociaż w ten sposób mogę się zrewanżować za nieobecność na dzisiejszym spotkaniu :) miniaturki będą gotowe jak tylko znajdę trochę wolnego czasu.

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-06 20:53:22 /


Fajnie było! szkoda tylko że Zombi nie dotarł...

bad ass boy / 2008-04-06 22:35:01 /


Carla!! Dziś rodzynek wśród tych wszystkich Granad i Dziobaków.. :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-06 22:37:16 /


ojojojj
miło zobaczyc mojego byłego dziobaczka :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-06 23:19:05 /


No powiem Ci Wojdat ze zadziora z niego ;) podobnie jak z Remonowej Granady! :P

bad ass boy / 2008-04-06 23:33:36 /


No szkoda bylo bardzo milo moze za tydzien tez sie uda... tazz kiedy do mnie dzwoniles???

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-07 08:50:31 /


Ja mam taką sugestię. Wczoraj MILO miał urodziny. Ja za tydzień w niedzielę mam imieniny. W związku zeszczym proponuję kolejnie spotkanie w tym samym miejscu, za tydzień w niedzielę, również o 12.00. Jeśli tylko nie będzie gradobicia, żadnej Kubicy w TV i nikomu nie wypadnie rozrusznik na ulicę, to czy byliby chętni? Miło byłoby gdyby frekwencja dopisała conajmniej tak jak wczoraj.
Pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-07 16:24:39 /


nie wiem czy trafie :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-07 16:29:17 /


z serii podpowiedź...
fajna miejscówka jest tuż koło panoramy racławickiej - kolisty parking (moge znaleźć nazwe ul.) równie przyjemnie jest na ostrowie tumskim od str. grunwaldu czy w okolicach wyspy "słodowej"/"bielarskiej"...oraz np ul.Grodzkiej.
Przez fajną miejscówke rozumiem miejsce gdzie kilka aut może jednocześnie zaparkować...i pozować do zdjęć. ;)

Lajka / 2008-04-07 16:43:25 /


A ja miałem 5 urodziny :-) Mi przyszła niedziela jak najbardziej :-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-07 18:33:50 /


Łajka, źle rozumiesz :) Przez fajną miejscówkę rozumiemy miejsce gdzie można:
1. ustawić autka do zdjęć
2. zrobić grilla
3. zachowywać się niestosownie (musimy być czujni, bo Tachu może wpaść znienacka)
4. pojechać stamtąd gdzieś dalej...

:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-07 19:19:48 /


wszystkie te kryteria świetnie spełnia...lasek rędziński oraz miejscówka pod milenijnym - tuż przy Odrze od strony Orbity;)

Lajka / 2008-04-07 20:00:04 /


5. Nie ma buraków w Calibrach, jak pod mostem Milenijnym.

W czym problem Łajka? Po prostu przyjedźcie i już.
:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-07 21:44:45 /


Milo zraniłeś mnie na wylot..:( az żałuje że ci drugiego rogala nie zeżarłem :P

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-07 22:18:26 /


Pod orbita nie ma zadnych burakow w calibrach (bez moze sie jacys znajda;).
Chodze tam prawie codziennie z psem wiec moge sie wypowiedziec:-p
Ale miejscowka ta nie przedstawia niczego wyjatkowego, ot zwykly parking.
Ja od siebie polecam lasek osobowicki lub jadac dalej komunalny, duzo zieleni, cicho, kameralnie i nie ma komu przeszkadzac:)

A ja teraz mam kolejne dwa weekendy pod rzad studia cala sobote i niedziele wiec narazie nie dam rady wpasc niestety.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-07 22:48:33 /


Majlo, wysłałem Ci na majla wszystkie fotki jakie mam. ale siakieś niewyraźne są i strasznie długo się wysyłają :(

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-07 22:50:48 /


"5. Nie ma buraków w Calibrach, jak pod mostem Milenijnym.

W czym problem Łajka? Po prostu przyjedźcie i już. "

MILO problem jest chyba w twojej psychice...wiecznie masz jakieś zupełnie bezsensowne "ale"...
Mi ogólnie zwisa czy się spotykacie w TESCO, na Wawelu czy nad Odrą...chciałem TYLKO życzliwie podpowiedzieć gdzie są moim zdaniem fajne miejsca.
Nie wiem co trzeba napisać żeby połechtać twoje ego ...i by było ok?
Może będę przytakiwał na każdym kroku...

Młody zachęcał mnie do odwiedzania wfe...więc odwiedzam, próbuje się jakoś zintegrować... to w rewanżu na propozycje czytam o burakach w Calibrze - nie dziw się po takich tekstach że jakoś nie chce mi się "wpadać" na spotkanko...

Miejscówka pod Milenijnym nie dla "buraków"...dla tych którzy nie znają ->
http://images25.fotosik.pl/132/de1e5492465b887a.jpg

Lajka / 2008-04-07 23:31:35 /


nowa pyskówka będzie...?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-07 23:35:25 /


MILO problem jest chyba w twojej psychice...wiecznie masz jakieś zupełnie bezsensowne "ale"...

Czegoś tu nie rozumiem, dlaczego próbujesz obrazić mojego kolege?
Nikt przecież <no i całeszczescie> w twoja psychike i bezsensowność nie wnika..
Nie można sie troche inaczej wypowiadac niż z przekonaniem "ja mam racje i już" ?

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 05:59:19 /


remon - nie będzie...jeśli MILO czuje się obrażony to przepraszam...
Jestem po prostu troche uczulony na "ograniczoną mentalność" (już pisze co mam na myśli).
Przez to "ograniczenie" rozumiem jakąkolwiek niechęć do nowości, częste zadawanie pytań "...ale po co?" czy też komentowanie z marazmem przy użyciu słów "bezsensu / nie rozumiem".
Nie jestem wybitnym aktywistą...nawet nie przeciętnym - ale coś tam od czasu do czasu próbuje zorganizować w różnych życiowych kategoriach...i z autopsji moge napisać że taka postawa ("ograniczonej mentalności";) ) jest najbardziej męcząca i destrukcyjna...tym samym najmniej konstruktywna.
Gdyby nie determinacja ludzi bardziej "otwartych" tego świata...zapewne dopiero od kilku lat moglibyśmy się cieszyć elektrycznością czy radiem.

Nie napisałem nigdzie - "chłopaki...spotkajmy się tam...a tam", zasugerowałem jedynie na przyszłość ...nawet daleką że są też inne miejsca które dobrze się sprawdzają w roli miejscówki na spontan, na sesje fotograficzna, na grilla czy też festyn/piknik.

Chyba że przez najbliższych 10 lat wykupiliście tą miejscówke...a ja o tym nie wiem.;)

W tych "innych" miejscach nie raz, nie dwa miałem okazje bawić się/spotykać i dzięki temu moge je polecić...
Nie widze i nigdy nie widziałem problemu w tym by wybierać miejsca które nie tylko pozwolą wspólnie miło spędzić czas...ale także pozostawią fajne pamiątki w postaci "dobrych" zdjęć...dobrze skadrowanych, z miłym plenerem.

Tyle ode mnie w formie sprostowania.

Lajka / 2008-04-08 10:25:55 /


Nie napiszę, że się czuje obrażony, bo się nie czuję, ale uważam, że to już jest przesada Łajka. Dogryzanie dogryzaniem ale kurde...
Przeczytaj to wszystko raz jeszcze. Ty ZAWSZE sugerujesz coś nowego. Dla nas TA miejscówka jest NOWA. Spotkaliśmy się tam tylko raz i spodobało nam się, w czym problem? Czy ktokolwiek napisał, że to będzie miejscem spotkań przez najbliższy rok? Niegdzie nic takiego nie wyczytałem :/ Kiedy TY/WY organizowaliście spotkanka (kilka w tym samym miejscu) koło Hali T. to nic nie mówiłem i nie podsuwałem Ci pomysłów tylko wpadałem.
To dziwne, ale po Twoich ostatnich postach to ja odnoszę wrażenie, że cały czas Ci coś nie pasuje.. Wiedziałem, że w końcu jak już coś napiszesz to będzie się to sprowadzać do jednego - pod Milenijny masz bliżej i tyle. To się za tym kryje i następnym razem pisz wprost. To mnie trochę śmieszy, bo zawsze do tego samego się to sprowadza. To dziwne, że dla ludzi z wFe nie jest problemem dojeżdżanie z okolic Jelcza L. (Tachu, Bogdany, V-150) a dla Ciebie problemem jest przejechanie przez Wrocław.
Moja sugestia: wpadnij, zintegruj się (zawsze jesteś mile widziany obojętnie czy ja jestem dziwny czy zaczepny czy jakikolwiek inny - wszyscy to wiedzą i nikomu nie przeszkadza integrować się z innymi) i sprawdź jak jest. Potem zaproponuj coś innego a My sprawdzimy Twoją miejscówkę (tak, jak to miało miejsce wcześniej).

Aha i jeśli nie pasują Ci moje argumenty to szanuj przynajmniej to, że są. Zawsze potrafię uargumentować swoje zdanie i nie piszę "bo nie". Jeśli się nie zgadzasz - napisz konstruktywnie z czym się nie zgadzasz (to jest polemika właśnie) a nie zarzucasz mi jaki jestem zaczepny i zabierasz zabawki i wychodzisz z piaskownicy. Klubik we Wrocku rodzi się w bólach i nikt nie mówił że będzie łatwo. :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-09 12:17:01 /


nie za bardzo widze sens wdawania się w spór z tobą skoro najzwyczajniej nie potrafisz odczytać banalnych intencji zawartych w moich postach (od pierwszego o miejscówce)...i w sytuacji gdy zaczyna się piaskownica z kontrargumentami typu "bo masz bliżej, napisz wprost" etc - trzeba trzymać jakiś poziom.
Szkoda mojego i waszego czasu/wątku na takie pierdoły.
Grunt że dobrze się bawiliście, że jest kilka zdjęc i co wspominać...no i że teraz jest o kim pogadać za kulisami;)
Pozdrawiam.

Lajka / 2008-04-09 12:58:48 /


Milo nie smuc sie... jak chcesz to cie przytule na nastepnym spotkaniu;D
a tak wogóle to do jelcza mam 30 i z tamtąd drugie 28 do wrocka :)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-09 20:41:55 /


Lajka ja osobiście zdecydowanie dobrze odczytuję twoje intencje i mam nadzieję, że w przyszłości objedziemy miejscówki które polecasz. Również zapraszamy Ciebie w niedzielę w samo południe na groblę. Mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie tak jak poprzednio?
Pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 21:29:47 /


Ja sie pojawie.(Bogdan)

v150 wFe / 2008-04-09 22:05:54 /


A ja zaczekam aż skończę auto i pojadę z Lajką pod milenijny :-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 22:09:18 /


haha oki Koniu;)
Jak tam prace;)?

P.S.
Zoggon nie wiem jak będzie z tą niedzielą bo jeśli pogoda dopisze to ok godz 16 planujemy piknik / grill z ludziskami od innych staroci.

Lajka / 2008-04-09 22:32:19 /


Wstrzymaj się proszę do przyszłych wakacji (wersja optymistyczna :-P )

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 22:44:54 /


Lajka a nie mozna tego polaczyc? Czy musi byc kontra? Ja np. chetnie zintegruje sie z innymi a na dwoch zlotach razem byc raczej sie nie da...:(

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-10 00:25:20 /


neon - tak naprawde to nie wiem co planujecie to raz(nie ma konkretnych informacji - ustalacie większośc chyba telefonicznie...nie wiem), dwa - godzina.
Dla mnie to bez różnicy czy jest 8, 12 czy 16 - ale sporej grupie osób godziny, umówmy się, "poranne" w niedziele...nie zawsze odpowiadają.
In plus późniejszej porze świadczą prognozy pogody - z każdą godziną ma się przejaśniać etc (z rana może być jeszcze morko/pochmurnie).
P.S.
Nie ma czegoś takiego jak "kontra" - yt nie ma zarządu, nie ma grupy trzymającej władzy, nie ma wrogów etc.
Spotkania to przeważnie efekt inicjatywy pojedyńczej osoby po konsultacjach z resztą grupy.

Lajka / 2008-04-10 01:26:54 /


To może w kwestii integracji.. Czy możemy to połączyć w jeden zlocik? :) Np. Fordziarze spotkają się na Niskich w południe a Youngtimerowcy dojedziecie troszkę później? Będziemy wtedy jedna wielką grupą parchów, zjemy coś z grilla, pogadamy, pośmiejemy się i porobimy jakieś fotki. Łajka, tam też można cosik wykombinować w postaci pleneru ale nikt z nas o tym nigdy nie myśli bo nie ma sprzętu ani zmysłu do tego. Tym bardziej zapraszam, bo masz szansę na warsztat. :) W przyszłym tygodniu chętnie skorzystamy (sądzę, że reszta poprze pomysł) z zaproszenia w inne miejsce, gdzie jeszcze nie byliśmy i RAZEM pozwiedzamy tak w końcu wszystkie fajne miejscówki. Co Wy na to?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-10 22:09:09 /


niby wszystko ok ...ale -> http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?pid=57200#p57200

Lajka / 2008-04-11 15:41:07 /


Nesamowite Łajka jak żeś szybko się uwinął - 1,5 doby..... no no ! :)

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-11 16:02:58 /


Kurcze przeciez jest napisanane co planujemy w tym watku. Lajka ja to tak odbieram jako kontrapunkt ale nic wiecej nie mowie bo nie chce zaogniac tematu. Rozumiem ze nie wszystko i nie wszyscy Ci pasuja na tym forum ale sa ludzie niczemu nie winni a bardzo chcielby sie zintegrowac z reszta wroclawian co maja stare autka, miej to na wzgledzie.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-13 10:47:17 /


dobra to co gdzie i o której??

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-13 11:06:52 /


od 12 na walach na niskch lakach na przeciw zoo

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-13 11:42:12 /


Neon...czytam to forum jak i inne na bieżąco...
Na niektóre zarzuty po prostu nie chce mi się odpisywać/witki opadaja..bo są najzwyczajniej w świecie nieprzemyślane...jak tekst Milo że ktoś ma daleko. ;]

Czy naprawde sądzisz że ja ot tak...w ciągu nie wiem - jednego dnia "zgrałem" kilka/kilkanaście osób w jedno miejsce na przekór inne niż wasze ?
Jeśli tak - to za mało się postarałem...bo nie udało mi się ich namówić na tą samą godzine...12. ;) - no i musze być straszliwie mściwy i złośliwy...ogólnie samo ZŁO:P

YT to pojęcie abstrakcyjne... nie jest to jakiś bardzo kameralny związek kilku osób znających się 5 lat czy coś podobnego...wiecznie coś nowego.

Żeby nie było za wesoło...
Irytuje mnie megalomaństwo tutaj się panoszące...
- chciałbym przeprosić:P że nie umówiłem wszystkich (innych "marek") ludzi mi znanych z wrocławia by przyjechali w termin i miejsce pasujące fordom...którym nawet BE ani ME nie chce się na forum YT napisać... ( nie licząc dosłownie paru postów z Młodym na czele = 12 :P )
Jak chce poznać ryśka czy heńka...to pisze do niego priva/maila a nie mam pretensje do całego świata i biednej Łajki że rzekomo staje ci na drodze do integracji.:)

Jaki to problem zalogować się na forum i powysyłać zaproszenia na grill czy spotkanie które robicie?

Ja nigdy problemów nie stwarzam...ale nie lubię gdy ktoś na siłe robi problem ze mnie.;)

Nie jestem żadnym prezesem yt ani kimkolwiek poza zwykłym użytkownikiem starego auta zarejestrowanym także na capri.pl... pretensje nie do mnie - conajwyżej do tych którym się nawet zarejestrować na capri.pl nie chciało i którym nie wystarczy wysłać sms'a by ot tak jak za dotknięciem magicznej różdzki zjawiali się na każdym spotkaniu/imprezie.

To tak z serii dłużej i straszliwie uszczypliwej polemiki pół-żartem:P:P

Lajka / 2008-04-13 11:47:45 /


zlocik znów się udał. Tym razem pogoda dopisała :-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-13 18:17:59 /


no i gitara - zarzucie więcej fotek:)
Miło że Neonowi,Remonowi i jeszcze osobom których nicków nie pamiętam chciało się wpaść na drugie żarcie:P

Lajka / 2008-04-13 20:06:00 /


tak, udało się, tym razem miażdżąca przewaga granad :)
na spotkaniu youngtimer też było bardzo fajnie, ale miejscówka jak dla mnie bez rewelacji i zbyt odległa - kilka kilometrów po dziurach, błotach i w korku (most milenijny). Wytrząsłem z granady kilka kilo rdzy :(

Lajka - ja też jestem zarejestrowany na YT ale nie jestem tak aktywny bo tak jak piszesz to trochę abstrakcyjna formacja - np nie znajdę tam informacji na temat przekładki silnika w taunusie, a sam nie pomogę nikomu pytającemu o regulację zaworów w skodzie S100... Tylko tematy ogólne (np tapicer, zloty) mają tam sens, a dla mnie to niewiele.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-13 20:21:59 /


O sensie yt też można pogadać na żywo - chętnie dotkne tego tematu..trza było walić:)))
Na yt technikalii nie szukam...tylko społeczności którą można zebrać na neutralnym polu...bez konkretnej przynależności.
Właściwie to jest dla mnie jedyny atut tego forum...może to i mało, z drugiej strony dużo...realnie patrząc, to dziś bez podziałów i przynależności siedziało ok 6/7 klubów...i o to chodzi:)

Lajka / 2008-04-13 20:58:45 /


neon masz gdzieś link do jakiś fotek tego US zlotu etc?

Lajka / 2008-04-13 22:08:22 /


np tutaj: http://www.usashow.pl/index.10
oprócz tego tysiące fotek uczestników rozrzuconych po różnych portalach i fotogaleriach. potrzeba trochę czasu + szukacz.pl :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-13 22:50:20 /


jeszcze na www.asu.pl jest sporo zdjec

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-13 23:27:36 /


www.asu.pl tam jest sporo zdjec. Nie wiem tylko czy organiaztorom to sie spodoba bo to w koncu zlot amerykancow. Mnie ostatnio przyjeli baaaardzo cieplo:) Myslalem sobie tez ze moze by sie wybrac na jakis rajd z tradycja ktory odbywa sie od np. kilkunastu lat. Jest takich imprez troche a roznorodnosc pojazdow baaardzo duza wiec powinna cie zadowolic:) Swoja droga milo ze sluchales...

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-13 23:37:48 /


patrze na usa show...i mam troche mieszane uczucia - juz rozwijam myśl...
z jednej strony fajne/ciekawe auta(szczególnie starsze) - aczkolwiek mocno przekrojowe wiekowo...terytorialnie jednolite;]
z drugiej strony mam pewne obawy co do integracji starego cadilaca z poczciwym fiacikiem 126p...
Żeby nie było - ja kompleksów USA nie mam...zresztą pająk jest USA;] po prostu probuje się postawić w sytuacji innych właścicieli ..czy to wawki czy skodzinki...
Możliwe że jestem przewrażliwiony...i niepotrzebnie zamartwiam się o samopoczucie innych. :)
Myślę że kwestia zdecydowanie otwarta i do szerszego omówienia / zaprezentowania na kolejnym spotkaniu.
Amerykanów troche mamy :P

Fajnie by było spróbować zorganizować coś swojego - wrocławskiego...
Marzy mi się rajdzik turystyczny...taki na który nie musilibyśmy się "wpraszać" a na który moglibyśmy "zaprosić" - jednak za mało mamy chyba doświadczenia w tej kwestii...i przede wszystkim mocnych/pewnych punktów/członków.
Tak ja to widze:)
Póki co wrocław raczkuje...choć o chodzeniu już myśli - zobaczymy jak to będzie.
Jestem dobrej myśli.

Lajka / 2008-04-14 00:04:58 /


jest dużo imprez ogólnych - wystarczy otworzyć Classicauto albo Automobilistę. Niestety najczęściej w znacznej odległości od dolnego śląska (bieszczady, centralna polska, beskidy).
z pobieżnych poszukiwań najbliższe jakie znalazłem:
- Świeradów zdrój - IV zlot pojazdów zabytkowych "Ikar 2008" (4-6 VII)
- Eskapada po ziemi cieszyńskiej (28-29 VI)
- IX eliminacja MPPZ - Koszęcin (21-24 VIII)
- X eliminacja MPPZ - częstochowa (28-31 VIII)
- XI eliminacja MPPZ - poznań (11-14 IX)
oprócz tego pewnie w czechach przy granicy się coś dzieje.
Ja osobiście nie czuję się na siłach żeby startować w MPPZ ale pokibicować można :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-14 00:33:08 /


wow ;] super są te punkciki pod postami...szkoda że do minusów nie dodajecie komentarzy:)
Stąd tyle nieporozumień - bo ja za cholere nie wiem co napisałem "nie tak" w poście powyżej...a chętnie bym się dowiedział. :)

Lajka / 2008-04-14 20:53:02 /


Bylem :D:D "złamas" dojechał i dalej jezdzi

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 21:02:34 /


hi hi.... pomijając moje 6 browarów wczesniej.... całe szczescie ze nie dodajemy komentarzy:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 21:03:11 /


"Chopaki" ja już stary szczur jestem...a wiem że wśród was sporo jeszcze "młodziaszków"...może byście tak starego wyge na jakieś procenty do miasta zaprosili :P:P:P?
Napiłbym się...pooglądał, potańcował jedną nogą ;]
Może jakieś otwarcie sezonu w knajpie :P?

Lajka / 2008-04-14 22:38:10 /


Toz to ile razy bedziemy ten sezon otwierac:) Jak bedziesz grzeczny to czemu nie...:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 23:14:27 /


Czy na 2/3/4 maja są jakieś plany zjazdowo-grylowe?

żbik / 2008-04-23 23:56:49 /


zbik jedz na SO:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-24 03:04:59 /


tak, są plany grilowe, ogniskowe, zlotowe, konkursowe i jakie jeszcze chcesz :)
nazywa się to Spring Open ale miejsce akcji wyjątkowo nie nad Odrą tylko w Konarzynach.

Młody, czemu nie jedziesz? :(

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-24 16:34:13 /


Ok, inaczej.
Czy w poniedziałek/ wtorek/ środę znajdzie się ktoś kto mógłby mi w garażu pomóc z karawanem? Trzeba wymienić chłodnicę i połatać wydech na początek.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-24 21:28:38 /


Mlody wydechem sie nie mart a chlodnice zmienisz w 20 minut:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-26 01:50:14 /


A I TOMEK MUSISZ BYC NA SO!!!:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-26 01:50:52 /


Proponuję spotkanko w przyszłą niedzielę o 15.30 na placu pod Volvo na ul. Mydlanej coby kapcia przyćmić troszkie...
Czy byliby chętni?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-11 20:19:25 /


a co na to właściciel placu i strażnicy?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-11 21:27:06 /


zasadniczo ich zdania nie bierzmy pod uwagę...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-11 22:48:31 /


więc ja mogę pokibicować z godzinkę - dwie.
w najgorszym razie (jak nas wygonią) możemy sobie poleżeć nad pobliską Odrą

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-13 00:12:36 /


ja też może sie przykaturlam(Bogdan)

v150 wFe / 2008-05-13 10:05:09 /


Ja tez ale raczej nie fordem... nie chce mi sie go skladac:(

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-17 05:42:38 /


Może jakieś spotkanko/grill w najbliższy weekend (31/05). Można by zacząć wcześnie tak żeby wieczorkiem jeszcze po wrocku pojeździć (coś a'la midnight crusing). Lokalizacja? - zaproponujcie coś - ja zbytnio wrocka nie znam.

szkodnik_wFe / 2008-05-26 14:49:54 /


Ja pas. Siedzę i kuję. Przez najbliższy miesiąc mnie nie ma.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-26 16:11:19 /


Ja zawsze chętnie :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-26 17:21:47 /


No to młody kombinuj jakąś lokalizację i grilla (jak nie masz to ja się mogę szarpnąć i takowego zakupić). Twoje Capri już zrobione?

szkodnik_wFe / 2008-05-26 18:30:29 /


ja się spróbuję dostosować chociaż miałem inne plany na weekend
lokalizacji na grilla jest mnóstwo do wyboru: wzdłuż Odry, parki itd. byle pogoda była

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-26 19:15:32 /


ja tyz chętnie.Bogdan

v150 wFe / 2008-05-26 22:29:42 /


Bogdan, wziąłbyś mi fanty??

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-27 20:54:41 /


pewnie tak,a co to było?gaznik i co jeszcze?

v150 wFe / 2008-05-27 21:32:12 /


gaźnik, trójnik wydechu, za puchami, gdzie się łączy w jeden w Grani i jakbyś dał radę rozrusznikdo 2.0ohc Tazzmana, mówił, że u Ciebie leżą jego

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-27 22:49:22 /


oki poszukam.

v150 wFe / 2008-05-27 22:54:44 /


Panowie, weekend się zbliża wielkimi krokami więc czas na konkrety. Termin: sobota. Lokalizacja: ??? Godzina: ??? Brać kiełbachy: ???

szkodnik_wFe / 2008-05-29 19:23:35 /


proponuje wyjechać za miasto,np.w moje okolice.Co wy na to?(Bogdan)

v150 wFe / 2008-05-29 22:59:07 /


Ja chętnie. Tylko co to za okolice? :)

szkodnik_wFe / 2008-05-29 23:54:32 /


okolice jelcza,oławy.

v150 wFe / 2008-05-30 00:07:25 /


Z Wałbrzycha kawałek. Ale co tam, jak wszyscy będą chętni to ja też się piszę :)

szkodnik_wFe / 2008-05-30 00:41:02 /


Ja będę, dostosuję się.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-30 09:44:21 /


A gdzie reszta?Wystraszyła się wyjazdu ze śmierdzącego miasta?

v150 wFe / 2008-05-30 10:13:57 /


Młody mam ten nieszczęsny trójnik wydechu,gorzej z rozrusznikiem,ale jeszcze poszukam.

v150 wFe / 2008-05-30 10:34:32 /


Młody, my się gdzieś we wrocku spotkamy. Będziesz robił za przewodnika ;) Sam nie trafie do Bogdana.

szkodnik_wFe / 2008-05-30 12:12:15 /


Oki, wieczorem się odezwę.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-30 12:31:45 /


Nie wiem którędy będziecie jechać,możecie z wrocka przez Oławę na Jelcz,lub przez Wojnów,Kamieniec Wrocławski na Jelcz.to zależy z której części miasta będziecie startować.

v150 wFe / 2008-05-30 13:01:53 /


Młody, a ty jedziesz Capri czy karawanem? I kombinować grilla czy coś załatwicie?

szkodnik_wFe / 2008-05-30 13:20:00 /


Jak coś to sie załatwi grila,albo ognicho rozpali.

v150 wFe / 2008-05-30 13:42:05 /


Ja jadę karawanem Caprio nie dziala.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-30 18:25:30 /


a o której tak mniej więcej sie spotykamy?

v150 wFe / 2008-05-30 18:29:54 /


Więc tak:
jutro (sobota) o 16 ja i Szkodnik spotykamy się pod Halą Ludową (100lecia) i śmigamy w stronę Jelcza. Z Bogdanem organizujemy grilla/ognicho i czekamy na resztę chętnych. Jakby ktoś się wybierał to albo z nami o 16 albo tel do Bogdana, on poprowadzi. Można dojechać później, bo przed nocą nie mamy zamiaru skończyć ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-30 20:28:36 /


Będzie się działo :)

szkodnik_wFe / 2008-05-30 21:39:51 /


ooooooooooooo tak,będzie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

v150 wFe / 2008-05-31 00:40:32 /


Dzięki wszystkim za miłą imprezę. Było naprawdę fajnie. Młody działaj z relacją niech wFe zobaczy jak się fordziarze bawią ;P

szkodnik_wFe / 2008-06-02 12:41:04 /


Relacja dziś w godzinach wieczornych. Było git :D

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-02 13:13:47 /


Kolejna relacje do przeczytania na naszej wspaniałej stronce:
http://www.wfe.capri.pl

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-03 21:37:00 /


Młody tymi "dretwymi grypsami tacha'" i twoim '"żartem na wysokim poziomie" to mnie połozyłes na deski hahaha:D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-03 21:54:17 /


Nie wiem gdzie się dopisać ... może tu bedzie git ;)

No więc w imieniu ekipy lecącej w zeszłym tygodniu w stronę Dolnego Śląska a nawet dalej .... chciałem podziękować koledze MILO za bardzo miłe przyjęcie we Wrocławiu. Na uwagę zasługuje fakt, że kolega MILO został zciągnięty przez nas (właściwie to kol. Gryziową) z wyra w niedzielny poranek. Fajnie oprowadził nas po okolicy, opowiadając ciekawe historie i nie zapominając przy tym o degustacji lokalnego browarku 8)

Dzięki MILO ... i do następnego! ;)))

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-17 19:28:07 /


c.d.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-17 19:28:44 /


Fajnie, że daliście znać :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-17 20:42:10 /


Młody nie ubolewaj odgryziemy sie :DDD

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-17 21:59:04 /


ale pobalowaliśmy normalnie jeszcze mam kaca.

v150 wFe / 2008-06-18 10:55:50 /


He he :) No problem! Tylko następnym razem dajcie znać że jedziecie, bo 15 minut to stanowczo za mało na pobudkę i zebranie się dla wFe. My się zbieramy kilka dobrych kwadransów. :)

P.S.: Super jest ta fota jak lejemy do fontanny :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-18 14:25:29 /


Młody, łącze się z Tobą w bólu :/

szkodnik_wFe / 2008-06-21 05:10:08 /


A tak przy okazji, kto się wybiera na gryźliny?

szkodnik_wFe / 2008-06-21 05:12:14 /


ja tyz

v150 wFe / 2008-06-21 09:39:47 /


nono ... pomysł podskoczenia tranzytem do Wrocka powstał ok. 4.30 w niedzielę rano ;)))) na pewno wszyscy by szczęśliwi jakbyśmy od razu zaczęli dzwonić z tą radosną nowiną ;)))

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-21 11:27:40 /


Hej - wybiera się ktoś na zlot w Świeradowie....w ten weekend?
Myśle "coby" wpaść tam z zaskoczenia w sobote - na sam przejazd ...jadąc na końcu :)
Szkoda 100 na wpisowe...18 lipca YTP ;]
Więcej info o imprezie http://www.ikar.auto.pl/

Lajka / 2008-07-03 22:48:53 /


ja bardzo chętnie ale... chyba w przyszłym roku :(

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-04 17:17:58 /


skoro wFe walnie zbojkotowało tegoroczne gryźliny to może aby weekend nie był tak całkiem stracony i żeby trochę mniej smutno nam było zrobimy jakiś mały spocik we wrocku?

szkodnik_wFe / 2008-07-04 22:34:00 /




jestem za oby deszcz nie padał

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-04 23:05:51 /


dodam tylko ze ja moge tylko w niedziele

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-04 23:06:26 /


ja tyż jestem zaaaa.

v150 wFe / 2008-07-04 23:24:40 /


ja też jestem za.
i trochę jeszcze się zastanawiam nad Świeradowem...

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-05 04:40:34 /


ja zawsze chętnie

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-05 13:55:20 /


Jak na prawdziwego studenta przystało tym razem niestety mam niski budżet a, że do wtorku jestem we Wrocławiu to proponuje się spotkać w granicach tego pięknego miasta.

szkodnik_wFe / 2008-07-05 17:23:00 /


a Milo już się obronił?

szkodnik_wFe / 2008-07-05 17:48:50 /


macie jakąś propozycję,gdzie i kiedy?

v150 wFe / 2008-07-05 18:21:52 /


może gokarty? tylko to ko0sztuje ze 20pln/8min chyba :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-05 18:53:26 /


no nie wiem,nie chce mi sie jechać na bielany,za daleko.

v150 wFe / 2008-07-05 19:27:00 /


jak dla mnie optymalna byłaby typowa nasiadówka w jakimś miłym miejscu.
niedziela po południu.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-05 20:29:22 /


ja też bym był za jakąś nasiadówką tudzież grillem :D

szkodnik_wFe / 2008-07-05 20:42:58 /


właśnie rozmawiałem z Młodym który poinformował mnie że jest problem: ludzie z Jelcza i okolic nie chcą jechać do wrocka, a Ci z wrocka nie chcą opuszczać miasta :(
zaproponowałem kompromis: jakąś łąkę nad Odrą pomiędzy wrockiem a jelczem np tzw Bajkał koło Gajkowa albo Łany.
bajkał może niekoniecznie bo to ulubione miejsce buraków i jutro nie będzie tam skrawka miejsca :/

wpisujcie czy to bardzo głupi pomysł

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-05 20:53:37 /


tez znam takie miejsce i to nie bajkał jestem za

v150 wFe / 2008-07-05 21:43:12 /


ok... może być. a gdzie się we wrocku na grupowy wyjazd umówimy? i kto bierze grilla?

szkodnik_wFe / 2008-07-05 22:23:56 /


to gdzie dokladnie i o ktorej?

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-05 23:32:33 /


Proponuję okolice 17-18.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-05 23:48:46 /


trochę późno, ale mi bardzo odpowiada.

nie pamiętam dokładnie którą dróżką się dojeżdza nad odrę więc proponuję się zebrać na stacji benz. koło Gajkowa i razem czegoś poszukać.
Dołączam mapkę. To w kółeczku to chyba właśnie ta stacja, ale mogę się mylić.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-05 23:53:02 /


Będę na stacji o 17

szkodnik_wFe / 2008-07-06 00:09:47 /


ja tez postaram sie dotrzec kolo 17:00

v150 wFe / 2008-07-06 01:29:11 /


czy ktoś mógł by zabrać ze sobą podnośnik? najlepiej tzw. żabę ale inny hydrauliczny też byłby ok byle się tylko pod główkę mostu zmieścił. muszę na tyle zamienić koła miejscami ale mam standardowy fordowski podnośnik do capri i nie chce mi się robić tego na raty wspomagając się zapasowym. Z góry bardzo dziękuje :D

szkodnik_wFe / 2008-07-06 01:49:32 /


ja mogę zabrać trapez i słupkowy hydrauliczny. żaby nie posiadam

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-06 08:16:39 /


ja tak tylko nieśmiało dodam - iż na popoludnie zapowiadają załamanie pogody...
Ile w tym prawdy - ni wim :)

Lajka / 2008-07-06 11:04:46 /


ostatnio też się załamała pogoda :) jak się znowu załamie to korzystając z poprzednich doświadczeń przeniesiemy się do jakiejś stodoły ;) a tak na marginesie, to chyba jakieś fatum, jak tylko się zlatujemy pogoda się załamuje choć ja wcale jej się nie dziwię. Trzeba by się kiedyś porządnie zlecieć, żeby frekwencja dopisała itp. to może pogoda się nie załamie i my się nie załamiemy ;)

szkodnik_wFe / 2008-07-06 11:18:21 /


Lajka, nie kracz, to nie może być prawda :)
a tak poza tematem: byłeś w Świeradowie?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-06 11:22:06 /


niestety - niet, kolega zdjęć narobił...było całkiem miło - na kolejną edycje się wybiore.
Długo się wahałem - w piątek mocno lało...po zdjęciach widać że podczas sobtniego przejazdu w świeradowie nie było już tak ładnie...jak we Wrocławiu...
Dodatkowo musiałem pare rzeczy załatwić...a i fundusze naYTP w Poznaniu odkładam - "bom" już zapisany.

Lajka / 2008-07-06 11:44:49 /


Lajka, a może nas odwiedził?

szkodnik_wFe / 2008-07-06 14:12:18 /


tzn. byś nas dzisiaj odwiedził?

szkodnik_wFe / 2008-07-06 15:51:24 /


było git :D kąpiel super, chałupy welcome to ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-06 21:58:08 /


no fajnie fajnie, tylko niech tam zrobią jakąś dojazdówkę porządną :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-06 22:09:59 /


hehehe... jeziorko było suuuper, aż dziwne, że tak nieliczni odważyli się popływać :) dojazdówki niech nie robią... zepsuło by to klimat, a tak jest najpierw przeprawa przez dżunglę a po wyjechaniu z zarośli ziemia obiecana :D Do następnego, oby było równie fajnie albo nawet lepiej :D

szkodnik_wFe / 2008-07-06 22:34:48 /


Kolejna relacja na naszej stronce, tym razem Gryźliny widziane oczami członków wFe ;)

http://wfe.capri.pl/gryzliny08.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-21 20:18:27 /


a juz myślałem że ktoś z wFe był w gryźlinach...
w sumie u nas jezioro też było, las był, tylko lotniska brak.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-21 20:53:24 /


Mlody i to przeze mnie ta swietna bajka tak dlugo nie mogla ujrzec swiatla dziennego???
eh ale warto bylo czekac:D:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-21 22:52:14 /


młody, za tego partnera masz już przechlapane. to mój szwagier czyli partner mojej siostry a nie mój. a tak poza tym to relacja świetna i fotki fajne ;D

szkodnik_wFe / 2008-07-22 01:25:15 /


tak Krzysiu, przez Ciebie, była gotowa trzy dni po spotkaniu :P
Szkodnik, nie tłumacz się, bo się tylko pogrążasz ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-22 08:44:31 /


może jakie browarowanie by my zorganizowali heee??????????

v150 wFe / 2008-07-22 18:12:24 /


alkoholik...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-22 20:34:05 /


Zaraz alkoholik!!!! Upał będzie w sobotę i niedziele więc uzupełniać płyny obowiązek.

v150 wFe / 2008-07-22 21:31:57 /


ja chętnie, ale pod warunkiem, ze tym razem miejscem spotkania i poniekąd spożywania będzie zamość :)

szkodnik_wFe / 2008-07-23 01:10:34 /


dwa alkoholiki :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-23 20:21:00 /


tachu, chyba nie wyłapałeś żartu. zobacz na mapce ile km od wrocławia jest zamość (ten w woj. lubelskim) :)))

szkodnik_wFe / 2008-07-23 20:41:20 /


ty też nie wyłapałeś...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-23 21:28:54 /


dalej go nie wyłapuje

szkodnik_wFe / 2008-07-24 00:22:24 /


disco % i krągłości - czemu nie :P:P:P

Lajka / 2008-07-24 23:09:33 /


Ten weekend jest moim ostatnim weekendem w Polsce, spotkajmy się w sobotę około 14, proponuję gdzieś we Wrocku, bo jestem niezmotoryzowany.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-20 20:54:42 /


jestem za, ale dlaczego tak wcześnie?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-20 22:17:03 /


Tym razem JA napiszę: JA ZAWSZE CHĘTNIE! No, już jesteś czasowo zmotoryzowany. Celuj gdzieś w okolice z wodą.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 20:07:14 /


Zatem proponuję jaz opatowicki na biskupinie, ja się będę starał być o 14, niech ktoś weźmie grill :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 20:39:40 /


Obawiam się, że na jazzie nie da rady grilla odpalić :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 23:21:28 /


Remon wie, Scava i Bogdan powiadomieni. Kuba z Kasią nad morzem, Zoggon w rozjazdach. Ja będę. Co z resztą?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 12:20:25 /


ja bym przyjechał ale mi wstyd,,, sprzedałem granade :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 17:44:48 /


tachu Bardzi Mi Wrzykro :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-23 19:05:24 /


Jeśli to prawda, że kupiłeś BMW to Cię nie rozpoznam na mieście.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 20:26:49 /


no prawda.. ale mam jeszcze dwie granady także spoko.. a łącznie z brata to są 3 jeszcze w rodzinie...:P

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-24 01:02:06 /


Moze jakis zlocik przed zima? Taka tu cisza ostatnio panuje. Mlody wyjechal i co wszyscy placzecie? Czy to moze juz koniec wFe albo jak mowia wjestFe... W sumie szkoda kto teraz bedzie pisal do znudzenia "ja zawsze chetnie"...

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-03 00:51:02 /


ja (w zastępstwie za Młodego) zawsze chętnie
ale nie w tą sobotę bo mam już inne plany

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-03 01:40:54 /


ja zawsze chętnie.... napiszę coś takiego :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-03 11:03:57 /


Jak to "przed zimą" ? A co Ty, Neon, w sen zimowy zapadasz? :) W zimie też się można spotykać. Ja w tę sobotę też nie bardzo, bo mam cały dzień zawalony. Poza tym teraz w weekendy będę absolutnie niedostępny więc jak spotkanko to pon - pt. :)) A teraz jak Młody zdezerterował to Baśkę będziemy zabierać :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-03 17:53:57 /


Ja zawsze chętnie :P W końcu swoją Gadzinę muszę wam przedstawić.

szkodnik_wFe / 2008-10-03 21:23:48 /


tez jestem za... i czasowo elastyczny. dostosuje sie ;d

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-05 01:38:43 /


Znalazłem fajną miejscówkę na ślizganie się, ewentualne ściganie na ćwiartkie w Oleśnicy.
Lotnisko wojskowe. Długość tak na oko 3-4 km. Nawierzchnia: Asfalt. Stan nawierzchni bdb. (nie licząc kęp wyrastającej miejscami trawy -ale nie stanowi problemu... śmiało bokiem można przez nie przelatywać). Pasy startowe szerokie na śmiało 2 auta obok siebie. Oprócz tego co około 300-400m spore place i skrzyżowania i innymi pasami asfaltu. Na teren lotniska można śmiało wjechać i się pobawić, jak dotąd nikt nikogo nie ścigał. Poniżej 2 fotki. Więcej w weekend.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 18:59:46 /


"znalazłeś"? pisałem o tym miejscu z rok temu: http://www.capri.pl/forum/261395#262874
:D

przy okazji: jutro minispotkanie wieczorem pod fredrą

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 20:26:25 /


Panowie i Panie mam pewną propozycje:) Może kiedyś zorganizujemy spotkanie na torze kartingowym na Bielanach?? bedziemy mogli np ustalic jakieś zawody miedzy nami?? zwłaszcza ze ostatnio jest tam chyba promocja i 10 minut kosztuje 15 zł:))

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-26 04:17:13 /


Jeśli by się udało przed 04.01 to ja chętnie

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-26 12:10:49 /


ja przed sylwestrem wracam w okolice DW więc jak najbardziej się pisze na mały karting :D

szkodnik_wFe / 2008-12-26 17:04:46 /


Ja odpadam. Mam egzaminy i nie ma mnie :/ Ewentualnie PO jak się wyrobię to wpadnę na jakieś spotkanko ale karty odpadają.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-29 01:09:38 /


hej. to co z tymi gokartami?

szkodnik_wFe / 2009-01-06 16:36:43 /


wlasnie co?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 20:28:40 /


moze najblizszy weekend?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 20:29:18 /


Neon,ja mógłbym wpaść ale fajnie byłoby przy okazji pojeździć na gokartach...
Na koronie się skończyły,byłem na bielanach ale tor nieczyny.
Są gdzieś jeszcze gokarty we wrocku?

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 20:42:37 /


sa teraz na bielanach

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-28 01:00:39 /


witam
jak może zauważyliście zaczęła się wiosna i tym samym sezon zlotów, zjazdów... itd

pretekstem do spotkania jest niecodzienne zdarzenie: za parę dni nieopodal wrocławia śmignie granada Zapka świeżo po kataforyzowaniu na wyspach.
może więc spróbować zebrać się i obejrzeć to cudo, tym bardziej że ta granada ma wrocławskie korzenie :)

ja przynajmniej chętnie bym ją zobaczył, nawet jeśli będzie oplandekowana.
i aktyw z GOP-u też oczywiście chętnie zobaczę ;)

problemem jest to, że sam Zapek nie wie jeszcze kiedy będzie wracał :/
szczegóły tu: http://www.capri.pl/car/2873/2852#264162

prawdopodobne miejsce zebrania: okolice A4

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-01 18:24:58 /


Ja zawsze chętnie :) (kiedyś Młody tak pisał :/ )

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-02 11:31:22 /


Panie, świeć nad jego duszą...
[']

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-02 13:18:53 /


bo to jest tak... ja sprzedalem granady... mlody wyjechal.... miśko sprzedał granade... bogdan sprzedał gradane....stach sprzedal granade... koniec WFE:(

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-02 20:26:01 /


ja nie sprzedalem :P hmm ja nie jestem z wroclawia hmmm ja tu tylko mieszkam
ale fakt mozna by bylo otworzyc sezon

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-02 20:35:14 /


ale sprzedaz aut to od razu musi byc koniec wfe? auta były tylko powodem zeby sie poznać.. spotykalismy sie dla aut czy dla siebie? wiec jesli bliżej sie okresli spotkanie na trasie to ja skorzystam, pomimo marki nielubianej, a jesli przeciągnie sie chłopakom do przyszłego weekendu to ja w piatek po południu wyruszam pod hannover (pózniej troche niżej) to możemy sie na jakims zjezdzie spotkać ewentualnie, sam jestem ciekaw tego cuda maczanego..:)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-02 20:39:59 /


zgadzam się z tachem, mozemy sie zawsze spotkać na piwku/pogaduchach itp, tylko mi po prostu trochę trudniej niż wcześniej

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-02 20:55:57 /


troche zle sie wypowiedzialem:) chyba troche mało tych okazji do spotkan

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-02 20:58:55 /


Tazz zrob to swoje capri to zrobimy maly szalony poscig gdzies :P Jak narazie szukam jakis opon do zjarania ;)

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-02 21:42:06 /


ja zawsze chętnie... ale po świętach ;) Została jeszcze jedna Granada w wFe :D

szkodnik_wFe / 2009-04-02 21:43:59 /


trochę nie rozumiem o co chodzi.
z mojego punktu widzienia niewiele się zmieniło - dalej mam dwa graty z niebieskim owalem na grilu :)

jako przeciwwagę dla zrzędzenia Tazzmana podam: Honeyspider rok temu kupił drugiego dziobaka, Milo dokupił transola, Zoggon ostro robi siernusa, Młody oddał caprika do Granadziarza więc pewnie coś z niego jeszcze będzie, Neon nadal posiada dziobaka, pojawiły się dwie nowe twarze: Curtis i "Taz", Szkodnik_wFe już nie jest (chyba)wFe, Żbik nie pozbył się granad mimo uszczypliwości jakich doznał na forum z powodu pewnego drobnego metalowego przyrządu... itd

konkluzja jest taka że wFe nadal istnieje mimo kryzysu i odpływu ludzi z kresów wschodnich :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-02 23:50:39 /


Nie zdążyłem nawet zaoponować, bo mój adwokat, Remon, mnie ubiegł :)
Dodam tylko, że Żbik nabył jeszcze jednego Forda (wieloryba, ale zawsze to Ford) i zamierza ostro podziałać z Grandzią, przedtem kupił jeszcze 2de.
Do spotkania nie potrzebujemy aut, bo i tak w historii wFe rzadko kto przyjeżdżał oprócz mnie, Młodego i czasem Szkodnika. Reszta zjawiała się pieszo lub mpk i i tak było fajnie.
Co do komentarzy, to nie wiem dlaczego Tazzman piszesz to, co piszesz, bo zjawiłeś się raptem ze dwa razy i to na chwilę :)

A tak poza tym, to jakie otwarcie sezonu? Ja tam sezonu w ogóle nie zamykałem i cały rok się spotykam z Fordziarzami i jeżdżę moimi złomami :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-03 10:52:31 /


Jak już się chwalimy to i ja dorzucę coś od siebie. W mojej małej stajence też pojawił się nowy błękitny owal - a mianowicie Sierra XR4X4 :D ale jej reanimacja jeszcze trwa i na razie jej nie lubię :/

szkodnik_wFe / 2009-04-03 18:35:33 /


Ty Szkodnik lepiej już niczym się nie chwal. To ja się tak starałem Ci pomóc w pchnięciu Capri w Ty nawet znaku nie dałeś, że się jej pozbyłeś.. Wstyd. Będziesz się musiał nieźle tłumaczyć jak przyjedziesz.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-03 18:51:00 /


Milo... facet o którym mówiłeś do tej pory nawet nie zadzwonił. Tłumaczyć to się będę jak kupie następne Capri ale to chyba nie tylko Tobie :D

szkodnik_wFe / 2009-04-03 19:46:07 /


Spoko,spoko. Nie wszyscy sprzedali granady:)Stachu opylił swój wehikuł ale jest jeszcze moja grania w rodzinie.I dwie na części za stodołą:)A co do spotkania to nie widzę problemu.

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-03 19:55:01 /


milo... o przyjezdzaniu na chwile to ty wiesz najlepiej:P ale nie bede ciagnac tego tematu dalej bo nie mam ochoty sie klucic:))

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-03 22:45:01 /


hehe, dużo żalów się nazbierało przez zimę
tym bardziej trzeba się spotkać żeby sobie wyjaśnić parę rzeczy przy kokakoli

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-04 08:37:11 /


jakie zale??:) to nie ja przyjechalem na bajkal ... powiedzialem czesc i ucieklem gdzies diabli wiedzą gdzie:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-04 18:09:44 /


NO i masz! Zaczęły się żale :) Jak macie za dużo czasu to wpadajcie do mnie - starszej ogródek przekopiecie. Albo do garażu spadać i nie jęczeć mi tu. Nie dam się sprowokować i nie będę wymieniał kto był a kogo nie i kiedy to było. Wszystko widać na fotkach z relacji :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-04 18:58:18 /


Żeby nie było, że strona nie żyje, aktualizacja:
http://wfe.capri.pl/index.html

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-05 20:28:33 /


Ej, tam! Grillo-maniacy! To kiedy się ustawiamy? Uprzedzam, że jutro mam urodziny i zaczynam bardzo okrągłą cyfrę w moim zegarze biologicznym, więc jest powód do składania życzeń i podarowania prezentu :) Pan Wojciech już złożył - jako pierwszy. A i z pustymi rękami nie wpadł :) Piszta komu jak pasuje. Zapałąłem sklecić cosik dla Młodego (czytaj: mini relację), coby na nią czekał z niecierpliwością (jak zwykle) i mnie wyzywał pod nosem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-05 22:05:27 /


Milo nie ladnie się tak upominac:P hehe jutro sie zastanowie nad zyczeniami:P

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-05 22:17:01 /


Poniedziałek wielkanocny wieczór?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-05 22:21:44 /


coś nikt nie chce potwierdzić udziału :(
mi wielkanocny poniedziałek po południu pasuje i całkiem chętnie się pojawię,

mogę też esemesownie porozsyłać informacje do innych ludzi z wFe, tylko ustalmy konkretną godzine i miejsce.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-08 17:20:50 /


Ja będę pewnie jechał karawanem od rodziców, także ciężko mi powiedzieć kiedy będę, raczej bardziej 18

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-08 18:06:04 /


Mozna do was wbić przynajmniej się wstępnie zapoznać ;] ? Jacy to ludzie są w tym wroclawskim klubie capri... ;]

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-08 18:08:00 /


Lepiej nie wiedzieć :P
A poważnie to kto nie przyjdzie jest duuuuuuupa :D
Poniedziałek 18, miejsce do ustalenia.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-08 18:19:01 /


Poniedziałek, 13go, tak? - pytam dla pewności.

Jako, że już jest 4-ech chętnych to apeluję, żebyśmy zawczasu zdecydowali: gdzie się spotykamy, co robimy itd. Ewentualnie co robimy jak się pogoda załamie i czy spotykamy się żeby pooglądać złomy, ponarzekać a potem jakiś grill czy może ponarzekać i knajpa, z której mogą nas po raz kolejny wyrzucić? Bo jeśli opcja druga, to zastanówmy się jaka. Nie chce mi się znów stać godzinę i debatować gdzie jest jakaś knajpa i patrzeć jak Młody robi się coraz głodniejszy (czytaj: coraz bardziej upierdliwy) ... :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-09 10:39:18 /


mi by bardziej pasował 18 ale sobota. godzina dowolna byle niezbyt wczesnym popołudniem :D. A, i obiecuje przyjechać starym fordem :) Do w/w soboty siedzę za bugiem wiec nie dam rady się zjawić :/

szkodnik_wFe / 2009-04-09 19:21:03 /


A nie lepiej w jutro?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-11 20:17:37 /


Co z tym spotkaniem? Mnie się plany zmieniają z minuty na minute i jutro nie będę miał dostępu do kompa. Ja mogę późnym wieczorem, od wtorku to już mam full czasu. Proszę, żeby mnie ktoś poinformował (sms jakiś albo call) jak się sprawy mają i o której odpowiednio wcześniej..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-12 21:19:41 /


Ok, jutro o 19 w cegielni ul więzienna pasaż italiano. Ja będę.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-12 22:18:59 /


oki, ja mogę poesemesować do ludzi jutro z rana
ale proponuję się zebrać w rynku pod Hrabią bo nie każdy wie gdzie jest więzienna i cegielnia :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-12 23:15:19 /


dobra, powysyłałem esemesy w sumie do dziewiętnastu osób, ale jako miejsce podałem rynek koło Fredry na godz 19.
w międzyczasie zanim się ludzie zbiorą, Młody może zamawiać dla wszystkich drinki w cegielni ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-13 12:38:46 /


Ktos przyjezdza starym fordem? ;]

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-13 13:34:18 /


Ja będę Fordem

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-13 16:55:47 /


Dzięki wszystkim za przybycie. Ze względu na frekwencję spotkanie można nazwać "walnym" ;)
pojawiły się następujące osoby:
- Młody
- Basiek (niezrzeszona)
- ja

Na spotkaniu jednogłośnie ustalono wysokość składek członkowskich i kar za nieprzybywanie na spotkania ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-14 08:20:04 /


Teraz możecie sobie podebatować na forum jakie sa powody tak niskiej frekwencji :P.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-15 10:01:54 /


Ja się wcześniej usprawiedliwiłem i zaznaczyłem, że może mi się nie udać. No i gnałem do Wrocka na złamanie karku ale już się rozjechaliście do domów.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-15 18:57:03 /


wcześniej uprzedzałem, że ja w okolice wrocławia wracam dopiero 18. trzeba było na mnie poczekać frekwencja by się poprawiła ;P

szkodnik_wFe / 2009-04-15 22:28:19 /


Jakby ktoś miał głód spotkań to youngtimerowcy robią dzisiaj grilla po 17:30 w lasku Rędzińskim
Zbiórka chyba na parkingu za smętarzem na osobowicach.
szczegóły: http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?id=2517&p=36

mnie nie będzie, tylko przedłużam info od Neona.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-09 14:39:20 /


a ja mam taką propozycję, coby sprawdzić kiedy na dolnym śląsku będzie jakiś rajd zaliczany do mistrzostw polski i pojechać pooglądać jak ganiają auta WRC

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-09 17:47:19 /


No to chyba musieliby się ścigać u mnie w ogródku. Zoggon, o czym Ty mówisz? Skoro nie da się zorganizować nikogo na spotkanie w Rynku to co dopiero jakiś wyjazd za miasto? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-10 22:25:44 /


Ja żem sie chciał spytać czy wrocławski klub superszybkich, wściekłych i przeważnie zgnitych fordów planuje jakieś spotkania, np. na niskich łąkach?

żbik / 2009-06-13 19:14:01 /


Żbik skoro pytasz to znaczy, że kupiłeś coś, co jeździ :) Obojętnie gdzie ale w tym miesiącu odpadam. Niedługo wyjeżdżam na wakacje :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-13 21:22:36 /


Na przyszłość, jeśli komuś nie przeszkadza klimat centrum handlowego, to na parkingu nowo-otwartego CH Renoma na ul. Świdnickiej można zrobić ciekawą miejscówkę na spotkanka i ewentualne sesje foto. Wprawdzie brak możliwości wariowania, ale za to ładne widoki.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-14 17:59:02 /


no ładna miejscówka, tylko nie wiem któremu naszemu fordowi uda się wgramolić tak wysoko. chyba że jest tam winda dla samochodów ;)

ja będę miał coś jeżdżącego najwcześniej na połowę lipca

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-22 18:36:45 /


jak spamować, to spamować :P
http://wfe.capri.pl/wfe290809.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-30 21:25:36 /


Milo to jednak pozytywny wariat :))) jak my wszyscy zresztą....

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-30 21:56:24 /


cieszę się,że moja osoba przysłużyła się relacji ze spotkania bo dzięki temu była o połowę dłuższa,i było się z kogo pośmiać:)).gratuluję Milo.masz talent.mam nadzieję,że Młodego,i resztę ekipy,brzuch nie rozbolał ze śmiechu:]].spoko,luz.nie mam do nikogo urazy i myślę,że do mnie też nikt nie ma.trochę mnie wtedy poniosło i tyle.miłej zabawy:).aha,"dresem" nie jestem choć mam krótkie włosy,i należę do ludzi spokojnych.nie sądzmy po pozorach.pozdrawiam:)))))

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-30 23:07:23 /


Tak w ogóle to ja się zarzekałem, że Mroziu to nie Ty :) Opowiadałem jak się spotkaliśmy na "Amerykańcach" i że jesteś spoko gość. A sprawy w capri wcześniej nie kojarzyłem, bo przez ostatni miesiąc nie miałem czasu wejść na stronkę. Dopiero wczoraj sprawdziłem.. że Ty to TY ! :) Ale każdego mogło ponieść. Mam nadzieję, że się nie obraziłeś, bo w sumie wieczór był pod taką egidą i tak opisałem relację ale jak to ze mną bywa - prześmiewczo i na luzie. A osobiście mam nadzieję, że się pojawisz następnym razem bo ekipa się powiększa i fajnie by było iść za ciosem. A z Ciebie fajny gość i też byś ruszył dupę na spotkanko żeby i inni mogli poznać Cię osobiście. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 13:14:30 /


no faktiko,że JA to JA:)spoko,było mineło i żyje się dalej.a dupsko ostatnimi czasy rzeczywiście mi urosło i czas je ruszyć z posad.aha Milo, jak bedziesz chciał kiedyś jeszcze zdjęcie w chevy albo innym amerykańcu to będziesz musiał być dla mnie bardziej milusi::)))))),bo zrobię rozmazane:)))).pozdrawiam

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 20:23:01 /


miszczuniu słowotwórczy:)))) była nie kiepska jazda!!!

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 21:38:07 /


:) WOW! ujawniłeś część mojej następnej (już się pisze) relacji :)
Ale następnym razem to filmik musisz nakręcić. Fotka jest po części rozmazana bo gość ruszył mieląc kołami :) Ale jazda była rewelacyjna. Choć miejsca w środku mniej niż w Capri ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-02 11:39:56 /


parę krótkich filmików z "amarykanskiego" zlotu mam.no i mnogo zdjęć.

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-02 19:59:46 /


Mroziu, dawaj mi na skrzynkę, bo będę potrzebował do relacji. A zdjęć mam .. niezbyt wiele. Nie wiedzieć czemu :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-03 13:40:50 /


Zrobimy jakieś spotkanie? Deszcze popadały, ślisko jest. Może byśmy lotnisko w Oleśnicy odwiedzili żeby trochi podryftować?

żbik / 2009-10-16 19:57:50 /


Jestem jak najbardziej za ;)

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-16 20:41:55 /


Za tydzień w piątek/sobotę?

żbik / 2009-10-16 20:50:27 /


Milo, Remon i reszta? Fajnie jakby z 4-5 osób było

żbik / 2009-10-16 20:51:49 /


remon nie pojedzie bo tradycyjnie nie ma czym
ale zapytajcie Zoggona, to jego tereny

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-16 23:09:12 /


Nie mam za bardzo czasu na takie wypady za miasto. Mam jeszcze kilka gratów do robienia. Poślizgać to się można równie dobrze na rondach koło Magnolii :D Po kiego się pchacie za miasto? Żbik ty chcesz te bielutką, świeżo umytą i nie przepalaną od .. miesięcy Grandzie bokami ganiać? :0 Zabraniam!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-17 00:03:54 /


niestety... ja mam za daleko ;)

szkodnik_wFe / 2009-10-17 14:45:27 /


yy, jakowyś spocior dziś??

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-24 14:08:58 /


Dziś jest walka, nikt nigdzie nie wyściubi nosa :) Ja mam już niestety plany.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-24 14:56:12 /


Moze w przyszly weekend na to lotnisko do olesnicy?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-24 18:23:41 /


Curtis... świeta

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-26 08:48:24 /


Nastepny wolny mial byc...

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-26 11:35:24 /


Czy ktoś dysponuje wolnym czasem w pierwszej połowie sierpnia? Może odwiedzić liil-owców na ziemi kłodzkiej? Jest blisko wrocka więc fajna okazja do integracji. Ja chyba mógłbym wyskoczyć po 8 sierpnia.
link do strony rajdu: http://www.capri.pl/forum/446553

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-26 21:38:40 /


ja co najwyżej w weekend może ktoryś i chyba plastikeim, tudzież GArbatą Strzałą..
ale propozycja zacna..

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-26 21:50:21 /


Ja pas. Nakłada mi się inna impreza. Może w przyszłym roku..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-26 22:34:17 /


w przyszłym roku już do Was nie przyjedziemy ;p

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-26 23:02:22 /


są dwa weekendy do wykorzystania, pierwszy jesteśmy w czechosłowacji, a drugi jeszcze nie wiem gdzie, ale raczej napewno na dolnym śląsku. Zapraszamy serdecznie, jakby coś, telefony w profilach.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-27 11:39:08 /


Czechosłowacja? A gdzie to? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-28 09:56:14 /


no byśmy Ci pokazali, jakbyś wziął udział w rajdzie ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-28 10:00:35 /


Ja w sumie mógłbym, ale tak po 10 sierpnia ;) Więc jak remon, termin Ci nie przeszkadza i nie chcesz sam jechać, to możemy jechać ;)

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-28 10:06:00 /


Curtis, jest szansa że właśnie w tym terminie będę wolny ale ewentualny wyjazd w okolice Kłodzka byłby częścią podróży na wschód, czyli nie wracam do wrocka tylko jadę dalej na Głuchołazy, Śląsk itd.
Na razie jednak nie mogę przekonać pilotki do tej nieco okrężnej trasy :(

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-30 00:14:50 /


Uwaga dostałem następującego esemesa od Majla. Nie wiem czy zainteresowany chciałby abym go tu zacytował, ale pal go licho, i tak niedługo wyjeżdża :]

"Hej. Ostatnia szansa na napici się ze mną piwka przed wyjazdem- sobota godz 17., knajpa Bałagan na Bogusławskiego 87 za teatrem Capitol. Potwierdz obecność. -MILO"

Od siebie dodam że to będzie nie tylko OSTATNIA okazja, ale równocześnie PIERWSZA okazja do napicia się piwa z Majlem bo osobnik ten dotychczas pił tylko mleko, ewentualnie wodę niegazowaną, nawet na imprezach.

Tak więc zapowiada się grubo. Może od razu wyznaczyć ekipę która odniesie Majla do domu po tym jak już wypije to piwo.

Ponadto będzie to wreszcie jakaś okazja do zebrania się wFe.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-28 09:50:44 /


:D Bylebyś kurde przyszedł Remon.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-28 10:19:09 /


No, ja będę, ale godzina 17 to dużo za wcześnie. Bardziej odpowiadałaby np godz 19. A jeszcze bardziej niedziela, ale nie będę marudził i się mniej więcej dostosuję.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-28 11:14:07 /


To się widzę wFe zebrało ojej! Rok mnie tu z okładem brakowało, a tu nic cisza...

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-21 22:03:39 /


Właśnie dlatego =]

montujemy balangę?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-21 22:56:20 /


kiedy i gdzie?
ja proponuję niedzielę lub przyszły tydzień

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-21 23:08:16 /


Mi pasi tak i śmak.
Furami czy bez?

Fajnie jest, deszczowo - bokami się fajnie lata.. :]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-21 23:19:05 /


WFE, mogę wam poddać pomysł na połączenie jazdy samochodem z aktywnym wypoczynkiem. Spływ kajakowy po Baryczy :) To tylko godzinka drogi z Wrocławia. Przyjeżdżacie rankiem (~10), robimy przesiadkę do kajaków i płyniecie sobie z przerwą na ognisko co zajmie jakieś 6-8 godzin albo i więcej (zależy jak się wam impreza rozkręci :D). W tym czasie auta będą pod moim okiem :)
Jakbyście reflektowali na taką formę zlotu, to telefon mam w profilu, zapraszam.

*ps to nie reklama firmy, to tylko propozycja na "coś innego" dla WFE, tak przez sympatię do Capri :D

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-21 23:47:51 /


Chłopie to ty nie wiesz, że zloty WFE żaden stary Ford nie przyjedzie, bo każdy jest zepsuty? Mój już jeździ, ale nie ma ubezpieczenia, więc nie bardzo się nada. Na spływ bardzo chętnie wpadnę z moim kumplem Michałem. Często pływam po Odrze i Oławce. Odezwę się wkrótce.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-21 23:55:36 /


Zaraz zaraz teraz mnie olśniło. Czy to nie o tej trasie była jakiś czas temu audycja w PRW prowadzona przez Sikorę?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 00:03:17 /


2CV: podchwycam propozycję, tylko podaj szczegóły bo rok temu spływałem Baryczą od Żmigrodu do Wąsosza i nuuuuda. Górny odcinek jest podobno dużo ciekawszy. Nawet mieliśmy nim spływać w weekend majowy ale rano zaczęła nagle zamarzać woda w rzece ;)
Podaj jaki jest stan wody obecnie bo ostatnio trochę lało - może warto więc zaczekać z tydzień - dwa aż się ustabilizuje.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-22 00:40:31 /


a Ty Neon przestań defetyzm siać ;)
Powiedzmy że nasze fordy są sprawne w 80%, do lekkich poprawek blacharsko-lakierniczo-mechaniczno-silnikowych. I nie stoją tylko zajęły z góry upatrzone pozycje i czekają na właściwy moment do powrotu na drogi.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-22 00:52:23 /


Ostatnio był stan niski i po deszczach średni, ale, że odcinek o którym myślę (Potasznia - Sławoszowice) ma 2 jazy spiętrzające wodę i kończy się na trzecim, to spływało się bardzo dobrze na całej długości (przenoszenie tylko na jazach, można wtedy zrobić przerwę/ognisko/grill) Raporty, jak widzę podają, że kilka centymetrów woda poszła do góry a sam sprawdzę na tym odcinku jutro (tj. sobota) na spływie ze znajomymi, będę mógł też wrzucić trochę fotek :) Gorzej było pod koniec czerwca i na samym początku lipca za Miliczem, w stronę Sułowa, ale po deszczach woda podniosła się i już spływało się przyjemnie bez miejscowego tarcia dnem kajaka :)

Rzeka na tym odcinku Potasznia - Sławoszowice jest spokojna i spływ jest bardzo relaksacyjny a odległość jest idealna dla osób niewprawionych, które chcą aktywnie wypocząć, także polecam :)

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 01:05:34 /


O proszę, jaka miła niespodzianka. Mamy wśród fordziarzy równiez kajakarzy?
Ja też czasem na kajaki lubieję wyskoczyć, ale z reguły (choć nieregularnie i w sumie niezbyt często) jeżdżę na spływy dwudniowe do Czech. Tylko wątrobę trzeba mieć mocną na takie wycieczki. Na taki jednodniowy też chętnie wyskoczę, tym bardziej że ostatnio brak czasu na dłuższe wypady.

Pogoda w sumie nie zachęca, ale wbrew pozorom w czasie deszczu pływa się naprawdę przyjemnie. Tylko z rozpaleniem ogniska może być kłopot.

Tomek-> skąd kajaki? trzeba by przytargać swoje, czy dysponujesz jakimiś szklokami do wypożyczenia? Jak z transportem ich? Masz jakiś wózek, lub przyczepę do nich?

nEon-> słyszałem, że się gdzieś przeniosłeś?

Remon, masz haka w tym swoim fordswagenie?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 08:50:14 /


a, dobra, już wiem skąd kajaki :]
dawaj jakieś ceny

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 08:55:53 /


Mam haka. Ale co chcesz do niego przyczepić?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-22 11:27:41 /


@Raul
Mam 10 kajaków dwuosobowych, kajaki są nowe, niektóre nawet nie pływały (zacząłem dopiero od 1 lipca), oczywiście w komplecie są wiosła i kamizelki. Każdy kajak ma duży luk bagażowy oraz osobny schowek na telefon/dokumenty.
Przyczepkę oczywiście mam, nawet przyszłościowo, do 12 kajaków. Ciągać oczywiście też mam czym :)
Wypożyczenie kajaka na cały dzień to 30zł, dowóz 1,50zł/km, czyli przy spływie z Potaszni dowóz wyjdzie 60zł. Cena dowozu jest niezależna od ilości kajaków, dlatego też, polecałbym spływać od dwóch. Mogę wtedy zaprosić 4 osoby do samochodu i zawieźć na miejsce spływu. Większy samochód jest w planach, ale przy większych grupach jest sposób na wygodne dostarczenie wszystkich na miejsce, więc nie ma się co martwić.

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 11:35:05 /


O, jak kajaki to ja też się chętnie na to piszę z Kasią, tylko oby to nie było w Woodstockowym terminie ;P

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-22 13:07:52 /


Hmm, czy dobrze rozumiem że na miejsce spływu wozisz CVką?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 16:50:06 /


Nie, ale też cytryną, tylko mniej fotogeniczną :D

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 17:54:02 /


Pewnie którymś z tych azot-rideów:) Ja? Owszem i to baaardzo daleko. Wkrótce będę jeszcze dalej, ale póki co chętnie skorzystam z kajaka.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-22 19:06:42 /


Hej,

Chciałbym przejechać się na jakiś zlot Capri lub Fordów za granicę, czy macie gdzieś jakieś linki do zbiorów terminów?
Macie może kontakt do klubów we Francji, Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii?

Pozdrawiam

Bart

Gnieciuch Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-08 14:17:01 /


Czeskie zloty, zawody staruchów:

11.-12.4. Penrite Cup 1, Masarykův okruh Brno

8.-10.5. Penrite Cup 2 + HistoCup, Masarykův okruh Brno

18.-21.6. 24. sraz FCB, kemp Výr

27.6. Oldtimerfest Slavkov

10.-12.7. Capri sraz v Maďarsku (výlet s Capri Clanem Bohemia) / Křenovická jízda

29.8. Penrite Cup 3, Autodrom Vysoké Mýto

27.9. Setkání veteránů a jízda do vrchu, Brno-Soběšice

25.10. Penrite Cup 4, Masarykův okruh Brno


Ja jeżdżę na ten 18.-21.6. 24. sraz FCB, kemp Výr
Relacje, zapowiedzi i forum tutaj http://www.fordever.cz/

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-08 14:36:08 /


jeśli miałoby być w UK to chyba najważniejsze:

Brand New Show for 2015 held at Santa Pod Raceway
Sunday September 13th
run by Kelsey the new organisers of Ford Fair & Classic Ford

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-08 15:13:03 /