logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » MAD MAX IV : a jednak .....

MAD MAX IV : a jednak .....

25 października 2007

George Miller planuje "Mad Maxa 4" i "Happy Feet 2"

Mad Max
George Miller, legendarny twórca "Mad Maxa", który już wkrótce wyreżyseruje aktorską, kinową wersję animowanego serialu "Liga Sprawiedliwych", planuje niedługo rozpocząć także prace nad kolejną nową, czwartą częścią "Mad Maxa". Niewykluczone, że jednym z jego kolejnych filmów będzie także druga część animowanego "Happy Feet. Tupot małych stóp", za który dostał w tym roku Oscara.

Wśród potwierdzonych oficjalnie informacji na temat czwartego "Mad Maxa", który od kilku lat nosi tytuł "Mad Max: Fury Road", znajdują się doniesienia, że w roli post-apokaliptycznego wojownika na pewno nie wystąpi Mel Gibson. Na razie twórcy obrazu nie chcą jeszcze zdradzać kto go zastąpi. Milczą także na temat planowanej fabuły przygotowywanego obrazu.

rypswyps / 2007-11-13 15:30:45 /


Ja myślę, że w roli głównej wystąpi Małaszyński albo Delong. Buahahaha

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 15:36:32 /


A ja obstawiam Macierewicza! :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 15:51:33 /


może Kononowicz :) :D

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 16:08:14 /


To są potwierdzone informacje? bo ja o tym że ten film ma powstawać juz ze 4 lata słysze i nic, zresztą gdzieś czytałem ze Gibson twierdzi ze juz za stary do tej roli jest, bez niego to juz nie bedzie to samo,licze na to ze w końcu sie zdecydują na ten film zawsze mozna "odmłodnić" postać komputerowo jak chocby w terminatorze, narazie ide grać we własnego mad maxa-fallout2- musi mi to styknąc :)

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 16:30:40 /


Jest pewien problem. Jakie samochody będą się nap... w tej części? W 1 i 2 były auta z cirka tamtego okresu autralijskie, tyle, że zdezelowane. Jeśli teraz dadzą tamte wozy, będzie nieco głupio. Ryzykownie, ale jako przedłużenie po prostu świata Maxa, byłoby pozostawienie motoryzacji z tamtych czasów....Tak jakby Max to była jakaś wizja alternatywnej rzeczywistości - świat uległ niemal całkowitemu zniszczeniu w latach 70 tych, w innej odnodze czasoprzestrzeni...Ale wydaje mi się, że nie będą mieli tyle jaj, raczej postawią na dziwaczne składaki jak w III Cz.
Gibson może grać starszego Maxa, jeszcze bardzie szalonego i styranego walkami. Niestety, z tego co czytałem na portalach filmowych, zarówno kilka lat temu w temacie realizacji kolejnego odcinka, jak i teraz - Gibson stanowczo odmówił zagrania tej postaci po raz kolejny. Więc albo osadzą film w tym świecie postapokaliptycznym bez Maxa wogóle, albo Maxa zagra ktoś inny.....
Fajnie by było, jakby dożucili smaczki z innych wizji takiego świata - plemiona mutantów zombie, dziwne choroby, grupy czy bardziej plemiona usiłujące dobrać się do zakonspirowanych baz zbrojeniowych dawnych sił zbrojnych....

rypswyps / 2007-11-13 17:21:16 /


będą capri, granady i tauny!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 17:32:04 /


Temat już nawet był

http://www.capri.pl/forum/211371

;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 17:34:24 /


Panowie! Jaki Kononowicz!? Jaki Macierewicz?!? Przecież to musi być AKTOR!
Słyszałem, że Holoubek...
:)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 18:01:17 /


Zrobią Mad Maxa 1/2. Będzie opowiadać historię dziejącą się zanim Gibson był tym Gibsonem z pierwszej części. Pokażą jak dorastał i jak podrywał laski, jak konstruował swój własny wózek (na podwoziu jakiegoś Forda, a jakże!) i tym właśnie hot rodem będzie zasuwał z dzieciakami z collegu, bo przecież wtedy apokalipsy jeszcze nie było i bena była :) Odpada problem Gibsona, bo można wziąć młodszego aktora - np. Obuchowicza :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 19:19:32 /


Historia z Maxem 4 ma już kilka lat jak wspomniał wcześniej Jellon, na początku miał reżyserować Gibson, jeśli to co piszesz się potwierdzi i Miller będzie reżyserem to pewnie filmik będzie OK bo to on właśnie reżyserował 1 i 2 część

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 23:38:46 /


A dlaczego niemoga pozostac te same samochody jak w pierwszych cziesciach? Moze podczas wojny atomowej wszystkie plasticcary stopilysie i sploniely i zostaly tylko prawdziwe "metalowe" maszyny... ")

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 12:10:12 /


Chciał byś żeby rozwalali kolejne Fordy i Falcony? bo ja nie

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 12:41:35 /


Mysle ze w Australii jest tych samochodow jeszcze wystarczajaco. Jerzeli podczas zjec rozbija kilka nienajlepszych - niebedzie duzej straty. A i co nam z tych samochodow. One ze maja kiere po zlej stronie :)

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 12:56:31 /


Ja tam wole mieć świadomość że się ich po prostu nie niszczy jeśli tym bardziej że film może być zwykłą klapą jak (remake Gone in 60 seconds, Dukes of hazard, czy Starsky&Hutch) w których niszczą sporo fajnych samochodów

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 16:07:48 /


Tomek generalnie nie ma co panikować bo znając życie nie będzie tam nóek odpicowanych wozów tylko jakieś wraki wygrzebane ze złomowiska, podszyklowane by jakos jeździły, i tak ich los był by marny a tak przynajmniej zapisały by sie w historii:)

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 17:29:50 /


Bzdura - nikt nie będzie brał auta ze złomowiska szpachlował , robił hamulców , remontu silnika itd !! to sie po prostu nie kalkuluje ... jeśli już to kupią parenaście na chodzie w średnim lub dobrym stanie a zostanie może jeden .... i wcale nie ma tego juz tam tak dużo ;-(((

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-14 19:11:56 /


nie wiem czy taka bzdura, w poprzednich czesciach były wozy z demobilu(może przesadziłęm ze ze szrotu) i tez nei wydaje mi sie by sens był w kupowaniu nowych aut i przerabiac je na gruchoty jak mozna takowe juz kupić nie koniecznie trupy w sęsie ze nie nadające sie do jazdy...

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 21:36:28 /


tylko jeżeli jedno auto do nakręcenia jednej sceny trzeba rozwalić wiele razy to wtedy skąd oni biorą identyczne ? ostatnio widziałem program o tym jak kręcili jakiś serial , i okazało sie ze jeden zakład produkuje non stop na potrzeby filmu te samo auto, co odcinek rozwalają coś i od razu mają nowe, gdyby mieli brać ze szrotu to i tak musieli by malować , naprawiać itp...widać sie nie opłaca biegać i szukać na szrotach skoro można budować tanie repliki.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 21:50:16 /


nie no wiadomo ze jak bierze udział w pościgach lub jest to jakis serial to tak będzie, w Mad Maxie był jeden wypadek konkretny i pozamiatane wiecej tego wozu nie było w scenach, teraz sie idzie na łatwizne i daje co scene nowy wóz jak sie uszkodzi poprzedni i tu niestety macie racje ze bedzie marnotrawstwo, co do Maxa to mysle ze beda juz fury z cyklu samoróby więc nie ma co panikować aż tak, pozatym znając życie film nie ujży swiatla dziennego choć kto wie:D?

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 22:19:06 /


z tego co się orientuje to w pierwszej części był budżet wyłożony przez samego reżysera, a samochody były szykowane po to aby tylko się przemieszczały i jakoś wyglądały. część z występujących foorek należała do ekipy.

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 23:04:19 /


rybaak i Jellon mają racje w pierwszej częsci furki były mocno zużyte(pościgowy Ford Falcon 4 dr z R6 przepalający niemiłosiernie olej) a niektóre praktycznie ze szrotu zabrane (Chevy Impala).
Wszystkie końcowe sceny gdzie widać te samochody były kręcone wcześniej (jak Goose jezdzi ze złamaną noga na motocyklu a w tle jest zaparkowany Falcon, garaż i maszyny w nim stojące gdzie mechanik pokazuje Maxowi Black Interceptora (są tam widoczne inne samochody łącznie z tyłem rozwalonego na samym początku Holdena QH Monaro) podobnie jest z jedną z końcowych scen gdy Max kradnie Black Interceptora

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 00:01:52 /


Niech przyjada filmowac na zloty Capri, dokreca sceny z jakimis aktorami, zmontuja i film gotowy ;)

... a potem wszyscy beda sie dziwic, ze po wojnie atomowej na swiecie zostaly same lotniska :D

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 02:07:11 /


BirdDog, ale masz oko :) Winszuję! :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 15:41:21 /


heh dzięki takie zboczenie chyba :D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 17:14:56 /


no zboczenie całe noce na gg przegadać o tych filmach oglądac na youtube haha tak to chyba tylko my robimy <lol2>

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 17:43:34 /


normalnie Tomek mnie zagiąłeś z tym garażem :)

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-16 00:02:57 /


A co wy gadacie, jakie złomy. Przecież chociażby Last V8 to był czyjś wózek, tak samo ten Red XA Falcon i Landau. Wszystko jest tutaj :

http://www.madmaxmovies.com/cars/madmax/index.html
http://www.madmaxmovies.com/
http://www.madmaxcars.com/
http://www.aussiecoupes.com/max.html

rypswyps / 2007-11-16 12:13:35 /


no czyjes to zawsze musiałby być to chyba logiczne, żółte interceptory to zajeżdżona taksówka i radiowozy z demobilu, plus impala szrotowa odpicowana do scen,w każdym rzie nówki to to nie były nie licząc motocykli zdaje sie

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-16 15:31:53 /


dlaczego wszyscy sie podniecaja jakims Flakonem... najlepsza jest Mazda Bongo Van :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-16 21:45:52 /