logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » Koszulki, czapeczki, polary klubowe/zlotowe

Koszulki, czapeczki, polary klubowe/zlotowe

Słuchajta! Mam dostęp do tanich ciuchów przeznaczonych pod nadruki. Każde ilości, każde rozmiary, mnóstwo kolorów.
Mam też dojścia do szwalni, flock'a i sitodruku.
Jeśli chcecie, mogę zająć się tematem biorąc pod uwagę, że niedługo będzie SO, i nadal nie mamy koszulek klubowych.
Co do kombinacji to jest możliwe, żeby każdy kto chce miał koszulkę w swoim kolorze i rozmiarze. Jedno ALE: ilość. Dla 50-ciu sztuk nie zawracam sobie gitary :) Jeszcze jedno: z myślą o PANIACH dołączam do oferty polówki kobiece, polary kobiece i oczywiście w kobiecych kolorach. Dajcie IM proszę znać, żeby podały swoje preferencje co do tematu. Jak będzie zainteresowanie, to powklejam fotki ciuchów i przykładowe kolory. Aha, no i chyba najważniejsze - LOGO. Tym się nie zajmuję. Mogę gotowy projekt zawieźć do drukarni, koszt zrobienia matrycy itd. podzielimy po równo pomiędzy zamawiających. Aha, i nie będzie to takie cuś jak na ostatnim SO, że jak ktoś się spóźnił, to się nie załapał na koszulkę czy coś.. Każdy kto wpłaci kasę na swoją koszulkę, czapkę czy co tam chce - otrzyma ją w kolorze, rozmiarze i fasonie jaki sobie zamówił. Nie ukrywam, że im więcej zamówionych rzeczy (nie osób), tym taniej. Np. jeśli zgłosi się 70 osób i każdy weźmie po jednej koszulce to wyjdzie jakaś tam suma "X". A jak te same 70 osób weźmie i koszulkę i czapeczkę a niektóre z nich polar czy polo to będzie np. "X" - 10%. Czekam na decyzję :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 13:25:40 /


Polara to ja bym wziol dla siebie i dla Panny:)Mam nadzieje że zbierzemy dużą ilość osób:)A Na tyle polaru może być to co na koszulce?:)
Szafa tez jest zainteresowany:..

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 14:25:51 /


Ja zawsze chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 14:59:00 /


Nie tyle sam szafa ale szafa ze swoja kobietą:) sam silnik spoko ale cały czas brakuje mi tego klubowego loga ono by sie gdzieś przydało wcisnąć je z przodu takie nie duże na piersi i tyle. ale znowu nie wiem jak to w koszta pojdzie bo to druga matryca pewnie będzie co nie Milo?

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 15:27:40 /


chętny na polar + koszulka klubowa !

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 15:35:30 /


Ja też koszulka + polar

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 15:44:04 /


to i ja sie pisze na koszulke i polar ewentualnie co tam jeszcze bedzie to tez wezme:)

morda / 2008-01-30 16:05:35 /


Koszulka KLUBOWA jak najbardziej a może i polarek też :)
Jednak tak jak szafa pisał to powinny być koszulki klubowe z wyraźnym zaznaczeniem jakiego klubu dotyczą.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 16:44:13 /


MILO ja rozumiem ze o kobiecych krojach rowniez pomyslales? :) Jesli tak to oczywiscie sie pisze.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 17:50:00 /


Kasia ale tam na poczatku pisze o Was drogie Panie że wszystko brane pod uwagę jest:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 18:13:39 /


był bym chętny na jedną bądz dwie zależnie od ceny

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 18:25:12 /


Milo a masz dostep do zrobienia indywidualnego zamówienia?? czyli mój pomysł i tylko dla mnie... ;) albo do jakiejś szwaczki privatnej co by znia sie mógł dogadać a propos wyszucia czegoś na ciuchu...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 18:40:40 /


klubowe - oczywiście z logo klubu.
wziąłbym ze dwa polarki. może i koszuleczki

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 19:00:54 /


Odpowiadam tak na szybko:

Kasiu, czytaj na górze: o WAS też pomyślałem i będziecie miały full kolorów i załatwię tak, żeby było i kilka fasonów do wyboru. :)

Tachu, mam taką możliwość. Dasz mi wzór logo, wybierzesz ciuch a ja Ci powiem ile kosztuje zrobienie tego taką to a taką techniką.

Szafa - co do matrycy, to masz rację. Będzie potrzebna druga. Dlatego wcześniej niż SO napisałem o tym, bo można załatwić przy okazji drugą matrycę (może wyjdzie przez to jeszcze taniej - nie obiecuję ale spróbujemy).

Może też być tak, że większość osób jako gadżet na np. SO '08 będzie chciało koszulki polo. Będzie też chciało mieć na nim nadruk z SO właśnie - czyli jakiś tam rysuneczek - przykładowo silnik na plecach w technice sitodruku. Na tej samej koszulce będą chcieli mieć logo capri.pl (odpowiednia zgoda od prezesa obowiązkowa :D ) - np. z przodu i np. wyhaftowane. Można to zrobić za jednym razem. ALE inne osoby nie chcą koszulki z silnikiem na plecach tylko zwykłą, z samym wyhaftowanym logiem i to nie na piersi, z przodu, tylko z boku na rękawku. Zamiast robić nową matrycę i bulić - można to zrobić tą samą matrycą. Koszt podzieli się zarówno na osoby biorące koszulkę polo na SO jak i te biorące zwykłą koszulkę. Sprawiedliwie. No i ten sam haft można później wrzucić na czapeczki, polary, bluzy dresowe czy co tam chcecie.

Podstawowym plusem jest to, że mam możliwość negocjowania ceny :) Ale jak mówię - ilość. Aha, koszulki i polary mogą być zarówno bardzo dobrej jak i podłej jakości. Cena podłej będzie oczywiście niższa ale to zależy od Was.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 19:04:28 /


To jeszcze jedno, żeby uściślić.. Zróbcie proszę jakąś (nazwijmy to wstępną) listę. Muszę wiedzieć na co jest zainteresowanie i w jakich ilościach. Aha i też ważne - ROZMIARY!

Przykładowo:

POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. ....

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 1 (L)
3. .........
Ok? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 19:07:46 /


T-shirta jak najbardziej. Ale kurcze polar ? Jak polar w ogóle pasuje do klimatów tego forum....???

Fajne by były takie kurteczki i koszule "robocze" jak w King Kerosin, Lucky 13 czy Johnny Suede.

rypswyps / 2008-01-30 19:14:41 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L 0

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 1 (L)
3. .........

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 19:21:35 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt 1 XL

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [damska])
3. .......


Sądzę że ciuszki lepszej jakości (takie jak już było tylko nie pamiętam od kogo) mocna gruba ciepła super koszulka tak samo polar tez nie pyli się byle czego a lepiej zapłacić troszkę więcej niż kupic byle co

Co do Polarka to cholera za nic nie rozumie dlaczego ma nie pasowac do forum? czy pasuje? to uważam że tak:) ja w piwnicy czy garażu mam zimno i cały czas jestem w polarku poza tym jesienią czy wiosną (teraz było MC) i jest chłodno wskakuje w polarka klubowego i jest super. No ale nie każdy może lubić polarki

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 19:32:03 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 1 (L)
3. .........


No chyba ze XXL to strasznie ogromniaste są to wtedy XL -jakieś wymiary orietacyjne było by fajnie poznać w cm(szerokość w klacie-długość ramion itp;])
Pozdr

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 19:44:41 /


Tu wklejam liste raz jeszcze bo się błąd z mojej winy wdarł za co przepraszam

POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. .........

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 19:50:57 /


Milo, dzięki za uwzględnienie mnie :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-30 19:58:06 /


Może trochę za wcześnie na listę chętnych. Może najpierw jakiś projekt ?

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 20:03:11 /


Ta lista co kto chce to jest przykladowo:)
Ja sie piszem na 2 polarki jeden damski S i jeden męski XL Jeśli będom fajne ceny to wezme koszulke polo..

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 20:17:06 /


Młody, Ty zawsze chętnie :)
Eclips, logo Orzeł zrobi w 5 minut. Potem tylko to zatwierdzić i już. Co do koszulek klubowych, to zapytanie do MK i jeśli się zgodzi to nie ma co kombinować z logo, bo logo już jest i tylko nadruk i skończone. :)
Lista jest poglądowa czy jest zainteresowanie. Fotki będą jutro. Jak ktoś chce to nawet mogę Młodego w ten (przykładowo polar ubrać i cyknąć Mu fotkę) :)



POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemo - szt. 2 (S damski, XL)


KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemo - szt. 1 (polo)
4.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-30 20:45:02 /


ja ostatnio fajną koszulkę wyczaiłem- logo forda a w środku czcionką fordowską napis FUCk hehe kupie sobie a jak :)

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-31 01:54:54 /


R.A.T.M. nosil taka lata temu.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-31 08:05:27 /


Dobra, słuchajta! Znalazłem szwalnię, w której zrobienie (wyhaftowanie) napisu jak Capri.pl na czapkach wojdatowych (chodzi o matrycę oczywiście) kosztuje 50pln. Każda następny haft to od 1,5 do 2 pln. Jak będzie dużo ciuchów to będzie taniej.

Dobra, to fotki:
1. pierwsza to polar damski. Kolor: beż, czarny, czerwony, grant, zieleń. Koszt samego polaru (bez nadruku czegokolwiek) - 25pln.
2. polar męski (tzw. baranek), gramatura 500, kolor czarny. Cena 45 pln.
3. t-shirt. Gramatura 170, Kolory: czerwony, zielony, żółty, czarny, granat, chaber, miodowy, oliwka, beż jasny, beż ciemny, brązowy, melanż, forest (ciemna zieleń), pomarańczowy, szary, bordo, jasnoniebieski, cegła. Cena kolorowych: 10pln, biały: 9pln.
T-shirt o gramaturze 190, kolory: czarny, zielony, bordo, żółty. Cena: 10pln, biały: 9pln.
4. polo damskie. Kolory jak t-shirty + róż :) Cena: 15pln.

Jak widzicie jeśli chodzi o końcową cenę to przy zamówieniu np. 50-ciu T-shirtów, każdy z nas dopłaci 1 pln kosztów matrycy i 1,5-2 pln za haft. Czyli w przypadku facetów - zamykamy się w cenie 15pln za koszulkę a w przypadku kobietek: w 20pln. Ciekaw jestem czy teraz zainteresowanie będzie większe :) ?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 10:06:56 /


Aha, zapomniałbym! Czapeczki!! Z kolorów: niebieskie, czarne, białe, żółte, pomarańczowe, zielone. Polyester lub bawełna (100%), siedmio lub sześcio panelowe. Cena 10pln.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 10:10:03 /


Jeśli za 1 t-shirt ma być 15 złoty to może i Ja bym siępisał na dwie koszuleczki :) co do koloru to obojętnie byle coś ciemniejszego typu czerń, niebieski.

POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemo - szt. 2 (S damski, XL)


KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemo - szt. 1 (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 10:13:00 /


Czapke kupiłem u Wojdata więc nie potrzebuję, koszulka jak najbardziej a jeżeli chodzi o polar to zależy czy będzie na nim tylko małe logo capri.pl z przodu czy coś więcej ? (to samo pytanie dotyczy koszulek)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 10:43:56 /


moje pytanie jest analogiczne jak Eclpisa

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 11:43:31 /


dokładnie - ceny nie są wygórowane i chętni powinni się znaleźć.
zostaje kwestia wzoru.
ja osobiście chciałbym coś, co jedynie identyfikuje klub - np. małe logo capri.pl na piersi i większe na plecach. taki wzór biorę w ciemno.
mnie nie interesują jakieś grafiki w stylu silnik, czy inne bzdety - za stary jestem na takie coś

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 14:43:07 /


ja jestem za opcja kolegi wąskiego 77 też chetnie łykne koszulkę z logo stronki w rozmiarz XL jak byu co

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 15:11:24 /


Była kiedyś taka koszulka ze wskaźnikiem poziomu paliwa (jak ktoś ma zdjęcie lub projekt to wklejcie) Coś takiego na przód + małe logo klubu a na tył samo logo tyle że duże ( mowa o koszulkach ).

Myślę, że coś takiego każdemu by spasowało i zamówień było by całkiem sporo choćby była trochę droższa. Ja przynajmniej na 100%

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 16:11:11 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemo - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemo - szt. 1 (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 17:30:47 /


Ten wskażnik to wzór z Gryźlin 2006 :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 17:40:37 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 17:42:49 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-03 21:23:43 /


A będzie jakieś ustalenie projektu czy nie ?

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-03 21:36:34 /


Wciąż czekam na projekt..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-03 23:58:30 /


Widzę że sprawa stanęła w miejscu:(
Milo –Masz jakiś pomysł??

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-07 20:47:44 /


NO ludzie ludzie działajcie;] A tak serio to fajnie było by miec polara klubowego....

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-07 21:03:29 /


przez weekend cos pomyśle nad nadrukiem jak mi wyjdzie cos fajnego to umieszcze:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-07 22:46:06 /


Milo powiedział że musi być min 50 posób:(

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-07 23:09:46 /


owszem ale jesli pojawi sie jakis projekt ktoś moze sie zainteresuje poza nami:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-07 23:13:16 /


Jeśli będzie projekt to i chętni się sami znajdą i będziesz jeszcze dorabiać.

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-08 18:34:38 /


jeżeli koszulki i polar bedzie miały obrazek silnika np. cosowrtha, i do tego gdzieś logo capri.pl to będe zainteresowany, ale do puki projektu nie bedzie to nie namówie żądnych znajomych, i dlatego bym tylko po jednej sztuce brał.
a i jeszcze moze sie na polo skusze ale jakiś projekt poprosze

krauzi Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-09 11:46:07 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)

Łukaszz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-09 18:59:58 /


No.. ja czekam tylko na projekt.. Będzie projekt to Wam będę mógł już końcową kwotę za poszczególne ciuchy podać. Czekam cierpliwie. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-10 13:08:27 /


jedna z propozycji padła - małe logo capri.pl na piersi i większe na plecach

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-10 13:22:18 /


małe logo na piersi większy rysunek jakiegoś forda/fordów na plecach sam napis capri.pl mnie jakoś nie kręci

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-10 14:01:18 /


Wychodzi na to, ze ma byc podobnie jak na bluzach, tyle, ze polary i koszulki.

Milo, jesli interesowaly by Cie gotowe projekty zrobione w corelu, to gdzies je jeszcze powinienem miec.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-10 14:06:42 /


No ja cały czas czekam na jakiś projekt bo od tego zależy czy będę zainteresowany :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-10 20:52:12 /


Piem, chyba jako jeden z nielicznych czytasz ze zrozumieniem :)
Chłopaki, przecież wyraźnie napisałem, że projektem się nie zajmuję! Muszę mieć GOTOWY projekt (zrobiony wektorowo, nieważne w jakim programie) i z tym projektem zaczynam działać. Cena zależy od stopnia skomplikowania wzoru, ilości kolorów, wielkości i techniki wykonania. Tu akurat sprawa może być prosta, bo niektóre wzory da się zrobić tylko danymi technikami a innymi nie i na odwrót. Więc ja muszę mieć NAMACALNY projekt. A jak już się dogadacie jak on będzie wyglądał, jaki będzie wielki i w ilu kolorach, to wtedy mogą się zapisywać kolejne osoby. To chyba ma sens?

Piem, dzięki za inicjatywę. Wklej tu proszę jakieś projekty jak znajdziesz - będzie jakiś pogląd na sytuację. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-11 01:29:24 /


Projekty mam w corelu i nie chce mi sie eksportowac, ale mam foto jak to bylo na bluzach.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-11 11:27:15 /


PieM wymiatasz ale moja uwaga to tak: napis na piersiach spoko ale to PL też można jakoś inną czcionką bo się na oczy strasznie rzuca w oczy.
A na tył ale to teraz zależności jaka cena można dac np. 2 rzędy samochodów tc2 tc2 capri 2 i 3 albo nawet 3 kazdą serie:) ale to jaka cena bedzie tego wszystkiego ale to już to MILO chyba pytanie no i czy sie reszcie spodoba:) pozdrawiam

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 11:37:52 /


Na koszulki dokładnie tak samo jak na ww.zdjęciach (no może logo capri.pl na plecach większe) Szafa, wydaje mi się, że tyle samochodów co jest teraz w zupełności wystarczy. Za dużo to też nie dobrze.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-11 12:00:17 /


To PL to element logo klubu, tak jakbyście chcieli napis kokakola inną czcionką.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 13:10:55 /


Mi to co pokazał PieM się podoba, tyle samochodów co jest starczy bo po co taki "przepych" ?? każdego modelu po jednym i styka. Ja jestem ZA :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 16:12:14 /


jesli ma to wygladac tak jak pokazal PieM -- to ja uwazam zakup za obowiazkowy :)

Człowieniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 16:17:54 /


bluzę mam jest super. więc jak taki będzie polar i koszulki to muszę miec komplet

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 17:21:25 /


I ja też komplet.

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-11 18:29:06 /


popieram kolege Grzesiek_Rudy pomysł jest ok

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-11 19:14:37 /


OK to jak piszecie że takie jest git to ja też że jest Git i takie może byc:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 20:10:17 /


Jest git. Jak dla mnie , to mogę się zapisac już dziś.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 20:10:32 /


Projekt bardzo ok. Mam bluze z taką jak no fotce i jest bardzo fajna... jeżeli polary były by z tym samym projektem to biorę dwa tak jak deklarowałem wcześniej;]

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-11 20:28:48 /


Dobra, to wstępnie projekt jest i wstępnie uzgodnione co i gdzie. Teraz poproszę o projekt graficzny (może być w corel'u) na maila. Przejdę się z tym do firmy i dowiem jaki koszt wykonania projektu. Im szybciej, tym lepiej, więc działajcie :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-12 00:27:14 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)


SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-12 10:24:02 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)
10. himek1983 - meski szt 1 (XL)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)

Człowieniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-12 21:35:56 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)
10. himek1983 - meski szt 1 (XL)
11. remon - męski szt 1 (XL)

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)
8. remon - szt 2 (L i XL)

projekt jest super - ewentualnie widziałbym tam jeszcze mały dopisek np "klub miłośników starych fordów" lub "entuzjastów klimatycznej motoryzacji"

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-13 21:34:54 /


Bardzo dobry pomysł Ramon !! :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 07:43:38 /


Eclips, przekręciłeś koledzie nicka, on się nazywa Ramol ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 08:43:50 /


a Młody tylko z nicka jest młody. W rzeczywistości to stary pierdziel :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 19:55:33 /


Ramon, a niech będzie nawet stary pierdziel ale wiem, że ma fajną ramonę ;) :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-16 18:47:42 /


Czyli co robimy koszulki/polary i jeszcze z takim rysunkiem z tyłu(foto) i z napisem Capri.PL z przodu na piersi ?? Każdy jest za kto się wpisał ?

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-16 18:50:21 /


jak najbardziej za

Łukaszz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-16 19:57:04 /


tak.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-16 20:06:25 /


jeśli będzie rozpinana to ja również się pisze

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-17 00:34:01 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)
10. himek1983 - meski szt 1 (XL)
11. remon - męski szt 1 (XL)
12. Branek - męski szt. 1 (L) czarny

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)
8. remon - szt 2 (L i XL)
9. Branek - szt. 2 (L) czarne

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-17 09:42:40 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)
10. himek1983 - meski szt 1 (XL)
11. remon - męski szt 1 (XL)
12. Branek - męski szt. 1 (L) czarny

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)
8. remon - szt 2 (L i XL)
9. Branek - szt. 2 (L) czarne
10. Eclips - szt. 1 (XXL) czarna

Co do polara to czekam na cennik :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-17 12:04:10 /


A właśnie polar jest rozpinany z przodu czy zakładany przez głowę?
No i jak Eclips mówi cenik można by jakiś dać chociaż orientacyjnie

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-17 12:17:52 /


ja bym jeszcze był wdzięczny jezeli dałoby się podać jakieś rozmiary ( tzn długość polaru, długość rękawa ) bo jak chyba wszyscy wiemy każda firma produkująca ciuchy ma różne wielkości rozmiarów ( u jednych L to nie to samo co w innej firmie ). a nie chciałbym zamówić a potem szukać kogoś do zamiany.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-17 12:36:41 /


jesli to tak bedzie wyglądac jak na foto to też biere :) polara oczywgipsie... aaa i bedzie to logo tyż z przodu ??

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-17 12:42:57 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)
10. himek1983 - meski szt 1 (XL)
11. remon - męski szt 1 (XL)
12. Branek - męski szt. 1 (L) czarny

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)
8. remon - szt 2 (L i XL)
9. Branek - szt. 2 (L) czarne + 1 szt. damska (M) czarna
10. Eclips - szt. 1 (XXL) czarna

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-17 12:51:57 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)
10. himek1983 - meski szt 1 (XL)
11. remon - męski szt 1 (XL)
12. Branek - męski szt. 1 (L) czarny
13. gryziu - męski szt 1 (XL) czarnymatowy

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)
8. remon - szt 2 (L i XL)
9. Branek - szt. 2 (L) czarne + 1 szt. damska (M) czarna
10. Eclips - szt. 1 (XXL) czarna
11. gryziu - męska szt 1 (XL) czarnamatowa

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-17 13:43:02 /


POLARY:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Waski77 - - szt. 2 ( L i L )
3. Gumbas - szt. 2 (XXL i XXL)
4. Szafa - szt 1 (XL)
5. Przemek. - szt. 2 (S damski, XL)
6.adrian_c - szt 1 (L)
7. rybagosc - szt 1(XL)
8. Łukaszz - szt 1 (XL)
9. SzooGun - damski 1szt (M), męski 1 sztuka (L)
10. himek1983 - meski szt 1 (XL)
11. remon - męski szt 1 (XL)
12. Branek - męski szt. 1 (L) czarny
13. gryziu - męski szt 1 (XL) czarnymatowy
14. tachu- męski szt 2 ( L , XL) czarny matowy

KOSZULKI:
1. Młody - szt. 2 (L i M)
2. Szafa - szt. 2 (XL i S [Damska])
3. Przemek. - szt. 1 XL (polo)
4. Grzesiek_Rudy - szt. 2 ( XL )
5. rybagosc - szt1 (XL)
6. Łukaszz - szt 2 (XXL i XXL)
7. SzooGun - szt 2 (L i M)
8. remon - szt 2 (L i XL)
9. Branek - szt. 2 (L) czarne + 1 szt. damska (M) czarna
10. Eclips - szt. 1 (XXL) czarna
11. gryziu - męska szt 1 (XL) czarnamatowa
12. tachu- męska szt 2 (L , XL) czarna matowa

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-17 13:54:12 /


Nie zapiszę się jeszcze, bo nie wiem na co się zdecydowac i ile sztuk. Projekt jest dobry i należało by miec polarek lub, i koszulkę.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-17 14:40:41 /


Więcej chętnych brak ?? Chyba warto dokończyć ten pomysł :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-29 17:51:36 /


W poniedziałek zaczynam brać się za temat od strony finansowej. Z MK już wstępnie wymieniłem uwagi ale jeszcze nie dograliśmy szczegółów. Nie ukrywam, że chętnych... troszku mało.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-29 23:39:30 /


Myślę że jak już będzie gotowy projekt i ustalona cena to i chętnych przybędzie :) Wtedy można by zrobić coś w rodzaju tabeli z zamówieniami (tak jak przed Gryźlinami 2007)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-01 08:14:39 /


Koszulkomat to dobry pomysł, może dało by się go udostępniać jako gotowe rozwiązanie przy takich sytuacjach?

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-02 11:22:00 /


Dobra, piszę czego się dowiedziałem: Jak na razie negocjuję z jedną firmą ceny, bo trochę niezadowoliła mnie ich oferta. Ale jest jeszcze inny problem - natury technicznej : To, co dostałem na @ jest co prawda w corelu ale jest zdjęciem z wszystkimi cieniami i na białym tle - więc nadaje się tylko jako wydruk na białą koszulkę (inne kolory odpadają, polary także). Ja osobiście wolałbym też inne kolory oprócz białego, więc jest prośba:
PRZYśLIJCIE MI PROSZę NA @ TYLNE LOGO (AUTKA) ALE ZROBIONE WEKTOROWO !!!! Tak, by były same linie (najlepiej białe, bo wtedy można z nimi cuda wyczyniać, odwracać kolory i adaptować na inne kolory koszulek) i zero cieni i gradacji kolorów.
Dopiero z takim projektem będę mógł wytargować ostatecznie dobrą ofertę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-10 18:13:10 /


Halo halo temat poszedł w nie pamięć ??

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-13 14:25:42 /


Dopiero teraz zobaczylem wypowiedz MILO. Jesli chodzi Ci o projekt, ktory dostales ode mnie to powinien byc wektorowy. Robisz to sitem, termodrukiem czy haftem? Jesli robisz haftem to moze faktycznie jest cos nie tak, ale nie jestem w stanie powiedziec co, bo sie na tym nie znam, jesli zas sitem albo termo, to projekt jest na pewno dobry i firma, ktora sie tym zajmuje nie moze narzekac.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-13 14:49:02 /


Nie jest wektorowy Piem. Jest to jakby zdjęcie i jest na białym tle. Jeśli by to robić na białych koszulkach to wyjdzie całkiem nieźle, jeśli na czarnych to wyjdzie biały prostokąt a w środku autka czarna obwódką. Gdyby był dobry to bym przecież nie pisał tylko już sprawa byłaby w toku. Aha i to co mi wysłałeś ma cienie itd. Flockiem to pójdzie ale projekt będzie bardzo drogi.... A nam chodzi nie tylko o wykonanie ale też o cenę projektu. Tak więc na razie troszkę utknęliśmy. A czas leci.. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-13 16:26:56 /


MILO jeszcze raz zapytam jaka chcecie to robic technologia? Jesli faktycznie flock jak piszesz to nie mam o tym zielonego pojecia, wiem jedynie, ze to chyba polega na elektrostatycznym nanoszeniu czegos tam (tak cos mi tlumaczyl znajomy).
Jesli bedzie to termo albo sitodruk to nie ma znaczenia czy to jest biale czarne czy rozowe, bo zawsze drukuje sie czarnym, naswietla klisze zaslaniajac czesc tym wydrukiem i potem w to nienaswietlone miejsce naklada sie farbe jakiego tylko koloru sobie zyczysz.
Jesli rysunek faktycznie nie jest wektorowy, to lipa, bo na przerobienie tego zdecydowanie nie mam czasu.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-13 16:40:05 /


podeślijcie mi to

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-13 19:21:39 /


szkoda że temat zdechł bo kupiłbym bluze z kapturem jak na zdjęciu nieco wyżej i koszulke też chętnie

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-18 07:33:57 /


Jeszcze nie umarł do końca.. Wciąż czekam. Jak nie wypali to sobie sam koszulki i polary zrobię :) Jak się ładnie uśmiechniesz, to dla Ciebie też się znajdzie ale cena nie będzie już taka atrakcyjna..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-20 21:33:27 /


PieM Powiedział że w przyszłym tygodniu coś wzruszy s[prawe projektu jest szansa że coś się zrobi:)

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-26 22:20:50 /


No już nawet smsa do Piem'a wysłałem. Młodemu nie mogę tego wysłać, bo jest naprawdę w tak słabej jakości to tałatajstwo, że nic się z tego nie da zrobić :/ Poza tym to jpeg. Już mam wszystko dograne z firmą, brakuje tylko projektu.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-02 19:17:10 /


PIEM dziś wysłał mi projekt w takiej wersji jaka powinna być i można już robić polary i koszulki. Na razie wklejam koszulkę, którą zrobiłem dla ludzi z wFe ale pomysł został olany. Ponieważ wszystkie matryce musiałem robić na własny koszt (jedna przy pomocy Neona) nie bawię się już w kwestię zapisów. Kto chce może składać zamówienie. W takiej konfiguracji jaka jest na zdjęciu (5 różnych logo) koszulka 215g wynosi 25pln. Można wziąć mniejszej gramatury ale jakość spadnie. Jeśli ktoś nie życzy sobie któregoś z logo - koszt będzie mniejszy o koszt danego logo, którego nie chce na koszulce. Można sobie zamówić w dowolnej konfiguracji. Aha, technika mieszana - flock i termodruk. Można sobie też zamówić obojętnie które logo na czapeczce - kolor dowolny (najlepiej 6-cio panelowa). Koszt - zależny od rodzaju logo ale tylko flock'iem - czyli bardzo trwałe.
Podobno wersja logo z taunusem (autko, nie wiem czy napis) jest już gotowa ale jeszcze nie wiem na 100%. Na razie pytam o koszulki Capri. Jak ktoś chętny - wpisywać się na listę (całkiem nową, bo już znacie prawdziwy koszt. Dodać ilość sztuk, rozmiar i kolor. Aha możliwy dowóz na SO albo jak kto chce kącikiem samopomocy (w miarę możliwości) oraz pocztą dla bardziej zniecierpliwionych. Jak ktoś chce się dowiedzieć jak kto wygląda organoleptycznie - walić do kogoś z wFe - widzieli na żywca.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 11:22:50 /


Mam rozumiec że czarna też jest dostępna ? (no i wtedy napisy białe, tak ?)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 12:26:54 /


Dokładnie tak. Nie ukrywam, że koszulki koloru białego i czarnego najłatwiej robić i będą najfajniej wyglądać.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 17:47:52 /


Hej!
Mam pytanie : miejsce logo jest ustalone, czy np. mogę napis FORD zamówić na rękawie, jak na poniższych fotkach? Gdzie składać zamówienia, na forum czy wysłać maila do Ciebie?

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-14 19:56:26 /


Nie mam napisu FORD do dyspozycji. Jest znaczek - jak na karku (patrz: fotka). Jak chcesz napis na rękawie to w grę wchodzi tylko napis Capri. Chyba że chcesz znaczek Forda. Miejsce nie jest ustalone, mogę zamówić dla Ciebie że logo Capri będziesz mieć centralnie, logo autka na piersi itd. Zamówienia - mail i na forum. Jak będę mieć problem z odbiorem poczty to zawsze na forum mogę zaglądnąć.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 22:52:30 /


Zamawiam 2 X koszulka XXL
kolor:
1-biała,
1-czarna
logo:
-przód, jak w Twoim projekcie
-tył, czysty - bez nadruków
-lewy rękaw, znaczek FORD
przesyłka:
-poczta, lub inny kurier

Pozdrawiam

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-15 19:12:13 /


Dobra, rusza druga tura koszulek. Chętnych zapraszam do składania zamówień na maila. Jac - Ty już nie musisz, Twoje już mam odnotowane :) Chcę załatwić wszystko za jednym razem, żeby się później nie rozdrabniać bo muszę projekt rzeźbić na obronę :) Czekam max do końca tyg. a potem to już następna tura po obronie - za jakieś 1,5 mies.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-03 12:58:49 /


Polecam ! Koszulki są dobre jakościowo, kilka razy już prałem i kolorek też trzyma.
Pochwalę się że z pierwszej tury byłem pierwszy i zaliczyłem prezent niespodziankę.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-03 18:06:41 /


Rafał zamówił sobie takie oto czapeczki. Wyszły rewelacyjnie a cena chyba przystępna. Jak ktoś chętny na więcej to migiem się zgłaszać. Aha, chłopaki nie wiem jak z wysyłką bo przy tej strajkującej poczcie to raczej polecony wchodzi w grę żeby nic nie zginęło. Każdy zresztą dostał maila.

Cena za czarną z jednym logo - 20 pln
za białą z dwoma logo - 24 pln

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-07 15:21:03 /


Milo, a czarna z dwoma logo bedzie za - 24 pln ??

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-07 21:00:41 /


Polary sa jeszcze dostępne ?

circos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-07 21:05:44 /


Eclips - TAK. Dostępne są także inne kolory: żółty, zielony, chyba szare (nie dam głowy), pomarańcz, czerwony.

Circos - temat polarów umarł, ponieważ nie zebrała się odpowiednia ilość chętnych. Jeśli chcesz, mogę zlecić zrobienie specjalnie dla Ciebie polaru z wykorzystaniem logo jakie są u mnie na fotkach. Konfiguracja dowolna. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz maila. Na ostatnim SO chodziłem w takim polarze (chociaż tylko na ognisku, w nocy), więc można było zobaczyć jak wygląda i jak z gramaturą (500 tka - jak dla mnie super, lepiej się nie da). We Wrocku co drugi ludź widział mnie w nim w zimie (jeszcze bez logo na nim) więc mogą się również wypowiedzieć. A nosić dałem do przymierzenia Młodemu-wFe - to tak jeśli chcesz spytać o opinie o przedmiocie, gatunku, kroju itp. Aha i polary nie mają kapturów ani innych syfów w stylu sznurków itp. Mają zamki błyskawiczne i stójkę dość wysoko zapinaną. Jakby co - podeślę Ci fotki na maila jak chcesz.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-07 21:48:47 /


Hmmm ja sie na listę wpisywałem ale potem jakoś umarło i teraz nie wiem czy to co w liście zapisałem że chce będzie czy nie... MILO realizowałeś listę która powstała tu w wątku? jak tak to podaj numer konta i kwotę jaką mam przelać

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-07 21:53:29 /


MILO - gramatura OK, też robiłem koszulki ze swoimi projektami :)

circos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-07 22:55:56 /


Szafa, listę olałem, bo umarły projekty. Realizuję zamówienia jakie spływają na mojego maila. Wybór koszulek masz podany - kolory. Doszły jeszcze jakieś beżowe i szare. Rozmiary jakie sobie zażyczysz. Loga - masz na moich fotkach. Cenę dostaje każdy indywidualnie, bo każdy zamawia co innego w innej konfiguracji. Ceny podane tu są już nieaktualne, bo wtedy zamawialiśmy koszulki przed "sezonem" i była doprawdy śmieszna. Kto się załapał (a zrobiłem ponad 30 koszulek) ten szczęściarz :) Teraz cena i tak jest atrakcyjna bo materiał jest bardzo dobry, każde zamówienie robią indywidualnie (chociaż nie za bardzo im się to opłaca). Za mało osób się zebrało i za długo to trwało a ja nie mam czasu na takie pierdoły teraz. Wszystkie koszty musiałem ponieść ja, pozałatwiać wszystko itd. Więc nie ma żadnych list. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz maila.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-07 23:48:01 /


Aha Ok dzięki za informacje jak tylko dosane wypłate zgadam sie:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-08 00:47:39 /


a ja w wczorajszej chwili wolnej sprodukowalem sobie taka koszulke. zdjecie fatalne, w rzeczywistosci wyglada troche lepiej. szablon: PS, kartka samoprzylepna i wycinanka zyletka. farba: spray dorabiany do mojej Grani:Champagne Gold ;]

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-16 07:58:58 /


noo!! taki motyw plus www.capri.pl pod rysunkiem i bym taką wziął

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-16 17:02:07 /


Czy to jest Granada ? Strasznie mi się podoba :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-16 17:16:38 /


lepsze fotki

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-16 18:49:40 /


tutaj ;)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-16 18:51:47 /


jest gitara!!!
czy ktoś może zrobić koszulki? na pewno znajdzie się trochę chętnych

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-16 20:32:54 /


jak opracuje technologie i uda mi sie kupic farby do tkanin to moge pare koszulek zrobic, tudziez mozna nawiazac wspolprace z kims kto robil juz koszulki dla Capri.pl
moge odstapic szablon.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-16 21:42:12 /


w razie czego jestem chętny na dwie sztuki.
może jeszcze do tego mniejsze logo klubu?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-16 21:47:57 /


Jak chcecie to Wam takie koszulki zrobię. Potrzebuję szablony zrobione wektorowo i załatwione. Jak chcecie farbą wodną to też da radę. Ale musi się znaleźć więcej chętnych bo same matryce są drogie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-18 14:21:56 /


odpale corela i szablon wlasciwy zrobie.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-18 14:38:27 /


Milo, a wklej fotkę tych które teraz były by dostępne bo już sie pogubiłem
(chodzi mi o czarną z Capri i z logo Forda)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-18 15:21:11 /


coś takiego?

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-18 15:56:00 /


No, Jac już mnie uprzedził :) Dodatkowo takie autko jak na piersi tylko dużo większe oraz mały napis "Capri". Już dużo ludzi zamówiło i wszyscy chwalą. Dodatkowo są czapeczki i już mam kilka kolejnych zamówień. Jakby co to możecie zamawiać następną turę, bo teraz już nie jestem uwiązany studiami i mam ful czasu. Zamówienia na maila. Konfigurację, kolory i rozmiary - wybieracie sobie do woli. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-19 14:05:53 /


A czapka jak sobie wygląda ?? (przypomnij mi jeszcze ceny koszulek i czapek)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-19 16:07:30 /


No tak to jest jak się nie chce poszukać a przecież i fotki i cennik jest ;)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-19 17:54:25 /


Leszek, i jak z tym szablonem? Mi się tam nie spieszy ale będę teraz zamawiał następne koszulki. Właśnie, Ci którzy dzwonili z zamówieniami a nie miałem czasu zapisywać proszeni są o mailowe wysłanie zamówienia!! Niedługo PC a ja będę siedział w garażu i nie będzie czasu na koszulki. Także jakby co to zgłaszać się teraz. :)

Aha, Branek - mail poszedł. Miałem problem z pocztą.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-28 13:34:36 /


Ja pod tym rysunkiem Leszka jeszcze bym widział napis Ford Granada.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-28 13:58:49 /


dajcie znać co z tymi koszulkami z granadą bo wezmę dwie.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-28 15:22:50 /


Dobra ludziki. Taki oto projekt dostałem od Leszka. Zabieram się za ten projekt tak czy siak. No to teraz wstępnie trza ustalić jakie to wielkie robić - ja proponuję żeby zrobić to w rozmiarze 10 x 20 cm. Jak macie jeszcze jakieś sugestie to piszcie teraz. Ja myślę, że oprócz bryczki przydałoby się jeszcze logo Forda.
Aha, wstępnie dajcie znać kto jest chętny i na ile sztuk. A jak ktoś jest już zdecydowany to wysyłać do mnie maila z zamówieniem, ilością sztuk, kolorem, rozmiarem i fasonem - wszystkie szczegóły są w tym wątku - wystarczy go na szybko przewertować. Przesyłki pocztą lub dowóz na PC - jak kto woli.

Akcja GRANADA rusza! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-01 14:27:53 /


Zapomniałem dodać wzór projektu - cały ja :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-01 14:30:28 /


Wstępnie jestem zdecydowany :) tylko tak jak pisał MILO dobrze by było jakby był chociaż znaczek Forda a w ogóle zajefajnie by było jakby był podpis Granada:)
1. Grzesiek_Rudy - 1 szt. czarna (ze znaczkiem)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-01 15:53:35 /


1. Grzesiek_Rudy - 1 szt. czarna (ze znaczkiem)
2. Treetop - 1szt. czarna rozm. L (poszedł mail)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-01 16:06:58 /


szt.3
1. czarna XXL (+ znaczek forda, lub napis GRANADA)
2. czerwona XXL (+ znaczek forda, lub napis GRANADA)
3. czerwona S (+ znaczek forda, lub napis GRANADA)


pozdrorasta

<<poczta>>

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-01 21:38:15 /


Ok, to jeszcze czekamy na chętnych to nie będę kilka razy dupy zawracał. Nazwijmy to pierwszą turą :) Aha, co do podpisu "Granada" to mi to obojętne - możecie podrzucić projekty. Nie wiem jaki chcecie ten napis - czy normalnymi literami czy czcionką jak Capri...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-02 00:00:56 /


ja koszulki nie chce, ale mysle ze taka czcionka jak jest napis na klapie bagaznika bylo by najlepiej.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-02 00:50:12 /


:) No cieszy mnie odzew. Dużo maili dostałem ale nikt mi nie napisał odnośnie tego co ustalono. Więc powtórzę:
1. Czy chcecie również logo Forda (na rękawie czy na piersi,
2. Gdzie chcecie autko (plecy tył, klatka centralnie czy pierś)
3. Jakiego mniej więcej rozmiaru ma być autko
4. Wiem, że każdy chce napis ale ja nie mam takowego i na razie nie mam czasu zrobić. Podeślijcie mi coś (WEKTOROWO) albo chociaż jakąś fotkę w dużej rozdzielczości.

Jak tylko te sprawy zostaną załatwione to ruszamy. Aha, dowóz na PC jest jak najbardziej możliwy, wpłata wcześniej na moje konto (bo też pytał ktoś). Będzie podane w mailu zwrotnym do każdego z osobna. Koszt koszulki będzie uzależniony od ilości logo i wielkości tychże, ale nie będzie większy niż 35pln. No i macie za free dowózkę. Chyba, że któryś mi fundnie jakieś ciastka :)

Aha, Jac nie dostałem maila od Ciebie.. Potwierdzisz?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-02 12:12:55 /


wysłałem maila

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-02 20:28:56 /


zakręciłem się, już wysyłam!

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-03 10:07:49 /


Dobra, napis mam. Coussie go dorobił i ja proponuję koledze postawić dużego browca przy najbliższej okazji :)
Informuję tych, którzy już złożyli zamówienia, że zaczynam od poniedziałku realizację. Jak będą do odebrania to podeślę foto jak to wyszło. Aha, postaram się, żeby czapeczki z Granadą też były możliwe - z napisem jak i logiem. Ale to zobaczymy.
Większość będzie do odebrania na PC, bo tak wybraliście.
Jac, Tobie wyślę jak poprzednio. :) Niedługo powysyłam maile z adresem do wpłaty i kontem. Myślę, że do końca tygodnia.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-06 13:16:44 /


W samą porę , bo kupiłem GRANADĘ. Tym razem to nie mi odbiło, tylko żonce. Dziura budżetowa jest jak stąd do Japonii, ale trudno. Za parę dni stonka. Autko z Berlina więc większość pewnie wie o czym mowa.
pozdrox

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-06 16:25:16 /


milo - czy ten napis będziesz dawał pod rysunek?
i czy wszystkim czy tylko tym co chcą?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-06 18:16:29 /


Pod rysunek albo na rękaw - gdzie chcesz i jeśli chcesz. Niektórzy napisali, że absolutnie bez napisu ale koniecznie logo Forda na rękawie. A jak ktoś pisze, że mu wszystko jedno, bo chce koszulkę, to robię jak mi pasuje i będzie miał niespodziankę :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-07 01:39:35 /


ja chciałem rysunek i logo. napis wciśnij gdzie będzie ci wygodniej

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-07 18:01:21 /


Dobra, odebrałem pierwszą partię. Szkoda, że aparat nie oddaje zupełnie jak wyglądają, bo na żywo wyglądają SUPER! Oczywiście Ci, którzy zamawiali bez napisu - dostaną tak jak zamawiali. Podobno jeszcze dorobili mi czapeczki ale na razie ich nie widziałem. W ciągu jakichś dwóch dni będę wysyłał maile. :))
Fajnie wygląda też koszulka czerwona zamówiona przez JAC'a ale bateria mi padła w aparacie :(

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-12 16:33:38 /


no wyszlo bardzo ladnie. bylbym sklonny sobie zamowic, ale 2ch takich samych nie potrzebuje ;P
i pamietajcie "(c) QSi" ;)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-12 16:47:32 /


Przypominam osobom, które jeszcze nie uregulowały płatności, że czas mija.. Wszystkim wysłałem maile z danymi do przelewu. Połowa od razu wpłaciła a niektórzy się ociągają..
Żeby się później nie okazało, że wiozę te koszulki na Puchar niepotrzebnie..

Aha i mam jeszcze kilka nowych projektów. Między innymi bardzo zła Granada i silnior V8.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-20 16:36:02 /


Aha, zapomniałbym.. te dwa ostatnie mam tylko w kolorach czarnym i białym. Rozmiary L, XL i XXL mogę też przywieźć na PC jak ktoś chce zamówić i mieć dowóz za free :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-20 16:39:15 /


pokaż: "bardzo zła Granada" ;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-20 16:47:16 /


sory milo - nie ociągam się tylko po prostu w tym tygodniu miałem w robocir sajgon i nigdy nie zdążyłem do banku przed zamknięciem.
jutro mam luźniej więc na pewno pójdzie

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-20 22:08:58 /


Spoko spoko. Tylko przypominam się, bo jak wysłałem maile to niektóre osoby zapłaciły na nast. dzień i nie musiałem nawet o nic pytać. A reszta osób nie zawiadomiła mnie co jest grane. Nie chce mi się po prostu chodzić na zlocie i dopominać się o kasę bo jadę tam w innych celach :)

Bobik, masz bardzo złą Granadę na białej koszulce - fotka wyżej. Ale jak dla Ciebie to może bardziej mroczny klimat będzie na czarnej koszulce? :) Zaraz Ci podeślę wzór, bo gdzieś go tu mam na kompie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-21 00:01:07 /


Tutaj masz Bobik podobną. Taka jak na pierwszej koszulce ale w środku czarna Grandzia - jak na fotce poniżej (Grandzia na białej koszulce). I jeszcze czachy do wyboru :) - na czarnej duże a na białej małe.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-21 00:20:31 /


Ktoś pytał kiedyś o bluzy kapturem.. No więc mam dostęp do takowych. Ostatnio dostałem zamówienie na bluzę z napisem "Taunus", takim jak miał Tauniak w oryginale. A drugą bluzę z napisem na piersi "Ford Motor Company". Jak ktoś chce to po świętach mogę dorobić kilka sztuk. Bluza jest spoko, bardzo fajnie leży, ma ściągacze, specjalnie cieniowany kaptur (z taką mini zakładką, że nie spada no oczy), ściągacze i kieszenie - typu kangur, zamek błyskawiczny. Jeśli chodzi o wzór to jest identyko jak bluzy "Fruit of The Loom" ale moja ma lepszą gramaturę, bo 300 a nie 280 więc i ciepło i miło. Ja swoją noszę normalnie na t-shirt i jest mi ciepło a jest na tyle cienka, że jak się chce założyć na to kurtkę to nie ma problemu. Cena nie powinna przekroczyć 50 pln (zależy od tego jaki kto chce projekt na niej. Jak są jacyś chętni to proszę o konkrety. Do końca świąt zbieram zamówienia a potem realizacja. Aha napisy, loga i nick (jak ktoś chce) wykonuję folią poliuretanową. Jest fajna bo bardzo trwała (to ten materiał, z jakiego są napisane nazwiska na koszulkach piłkarzy) zarówno na rozciąganie, jak i pranie. Chyba że ktoś chce flock - no problem, wystarczy podesłać projekt.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-19 16:32:20 /


to ja na jedną bluzę z napisem ford motor company bym sie pisał :) a jest możliwość wybrania innego napisu ? :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-19 20:11:13 /


Ja tez chce bluzę.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-19 20:13:19 /


Może być inny napis, różna czcionka, kolory.. co tam sobie zażyczysz :) Ja sobie zrobiłem z napisem "S.W.A.T." :) - litery jak w oryginale. Szczegóły zamówień wysyłajcie na @.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-19 21:12:48 /


Dobra, uporałem się z tym wreszcie. Chcieliście takie cudo (który to znalazł, Kohaś? bo nie pamiętam.. ) to macie :D
Zbieram zamówienia. Jak ktoś chce to mu mogę to samo logo zrobić na bluzie z kapturem ale wtedy to chyba logo z tyłu.. Zresztą.. jak tam kto sobie chce. Cena koszulki - standardowo: 35pln. Zamieszczam też fotki bluzy - moja wygląda tak. A szczegóły napisałem wyżej. Jak ktoś chce własny projekt - to na @.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-20 20:12:12 /


hmm wiem ze sie czepie po fakcie ale zapis poprawny kurde wygląda raczej tak: We learned at an early age that FWD sucks !

da sie cos z tym zrobic? ;p

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-21 16:50:52 /


:) To był próbny wydruk i też zwróciłem na to uwagę. Mam już poprawioną wersję :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-21 18:08:44 /


Trochę off-topic; na JM znalazłem taką koszulkę:

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-19 09:04:53 /


kiedys ktos chcial na koszulce silnik
znalazlem taki wzor. nawet niezly

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-11 17:28:16 /


a tak przy okazji. kiedyś była mowa o polarach z takim wzorem jak na rozpinanych bluzach. temat chyba upadł.
czy ktoś ( MILO lub Piem ) ma jeszcze zapisany ten wzór by móc go wyprodukowac? moja żona chciałaby taką bluzę

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-11 17:38:31 /


No.. ja nigdy takiego wzoru nie dostałem. A temat bluz umarł, bo nie było chętnych. Każdy na churra chciał a potem jak przyszło co do czego to czekali na wypłatę, zastanawiali się, nie wiedzieli jaki rozmiar.. W rezultacie takich bluz zamówiło kilka osób ale podesłali własne loga. Ja w każdym razie jestem otwarty na propozycje.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-11 23:01:37 /


może piem ma bo to on wtedy je robił

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-11 23:03:06 /


Mam to sie chwali :-) Zamówiłem sobie jescze kiedyś 2 typenscheiny cortiny mk3 i tauniego tc2 w celu zrobienie nadruku na koszulki. Poniżej przedstawiam efekt, jeśli ktoś chce udostępnie schematy gotowe pod wydruk zeskanowane w 600 dpi.

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-04 11:28:54 /


a z capri masz ??

zolty_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-04 11:43:04 /


Niestety niet

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-04 20:36:08 /


przydałaby się jakas nowa seria koszulek lub bluz polarowych

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-04 20:52:29 /


Dobrze mówisz! Albo Bluz z kapturem.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-06 09:16:44 /


Mogę białą nr S prosić .

Pozdro

Derek / 2010-08-17 12:34:19 /