logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » ogłoszenie o Caprim

ogłoszenie o Caprim

Znalazłem w gazecie swiętokrzyskiej, lub jakoś tak, jeśli ktoś jest zaineresowany, to prosze: FORD CAPRI, 73r., 2.3 V6, granat, 150000km, AF, AL, CZ, EL, bardzo tanio, (022) 720-23-91, 0-601-806-403, mazowieckie

sipa / 2003-10-13 23:29:57 /


powiedz mi coś , czy nie było by bardziej inteligĘtnie gdybyś umieścił to w ogłoszeniach , hmm w sumie to chyba jest ogłoszenie, tak tylko zajłeś kolejny post co wkurzy tylko pozostałych uzytkowników.

starrsky / 2003-10-14 01:19:23 /


Też sie nad tym zastanawiałem, ale stwierdziłem, że skoro i tak tyle pierdół tutaj jest, a w dziale tym jest o anonsach, to czemu nie....
Pozatym co Ty taki nerwowy od rana...Miłego Dnia:)

sipa / 2003-10-14 07:45:52 /


Taaak, typowo polskie Sipa2000. Inni brudzą wokoło siebie to i ja dowalę swoje.
Chodzi tutaj - Capri.pl - chyba o to żeby ułatwiać życie a nie utrudniać.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-15 01:55:53 /


A to capri to z wawy, rok 72, ale mowi ze dwojka, tylko w trakcie remontu dostala przod od trojki i wyglada jak trojka, ponoc wszystko po remoncie, ktory kosztowal 25tys, ale cena za auto jest 10 tys. Interes zycia, no coz..., a rocznik i wyglad pomijam...

Mysza liil (EM) / 2003-10-15 06:27:46 /


Też dzwoniłem skusziny tym co było napisane bardzo tanio ............a tu 10tys. dodam tylko ze włąsnie remont podobno za 25tys. zawieszenie nówka sachsa...........itp itd NORMALNIE ŁAPAĆ OKAZJE!!!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-15 08:58:35 /


Czyli kolejne mk3 którego właściciel twierdzi że to mk2 a papiery ma na mk1 ;-)))
Polska, mieszkam w Polsce....

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-15 10:19:17 /


No jednak to nie jest super okazją, no ale trzeba próbować, znalazłem jeszcze jeden pod gdańskiem, za 3 tyś, 83 rok w anonsach, ale chyba już sobie odpuszczę podawanie,bo jak zabardzo sie starasz, to tylko po głowie dostaniesz , to też chyba typowo polskie, nie podpowie, tylko opierdzieli:) Ja już mam swojego Caprika wiec skończyłem szukanie, zaczyna się szukanie części:)

sipa / 2003-10-15 23:36:03 /


Jak dasz informacje do ogłoszeń napewno nikt się nie obrazi. Nie zrażaj się.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-16 00:26:41 /


Nie chodzi tutaj o to żeby kogoś opier... tylko chodzi o to żebyś przeczytał regulamin o stosowanie którego się prosi.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 00:47:22 /


lepiej nie podawaj tego pod Gdańskiem byłem widziałęm i sie załamałem!!!

Podam tylko kilka smaczków :)
W mniemaniu właściciela blacha i środek jest po robocie....
A w rzeczywistości :)

.....blacha malowana na żywca po ztarciu szpachlu papierem gruboziarnistym!!
.....silnik nie odpala! (podobno pompa wodna) ;)
.....wnętrze fotele Recaro (tak poszarpane ze widać druty, na desce rozdzielczej nie wiem jak to opisać nałożony kawał skóro podobnego materiau wystajacy od dechy ok 3 cm(aaa i nie zaslania tylko 2 zegarów....reszty nie ma )
.....tylnie resowy os auta ciezarowego, sa dłuższe i dlatego nie ma dolnej ściany tylniej a mocowanie resowów jest jakies 2 cm za tylnim zderzakiem (tak tak wystają)
.....pod progami przyspawane na zywca coś ala progi do aut terenowych :)
.....wszedzie bąble od rdzy
.....a przednia atrapa to juz mistrzostwo świata....zamiast normalnej plastikowej gość przyspawał coś na kształt ramki z drutu ok 1 cm srednicy i to tak przyspawanej ramki doprawil tuningową siatke :)


No to tyle jak ktoś ma ochote sie pośmiać/załamać to polecam ten egzemplarz :)
buhahahah

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-16 07:44:55 /


A w ogłoszeniu pewnie pisze stan dobry :-))) ooo albo bardzo dobry

ludzie to mają fantazje

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-16 12:49:36 /


to ja sie podlacze z taka oto ciekawostka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18470237

Mataj / 2003-12-06 00:27:47 /


no ogłoszenie częśto bywa juz na allegro autko fajne ale :) silnik od poloneza heh i tu się boje że przerubek może się mnożyć :(

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-06 09:52:00 /


..hehe dobre...." silnik od poloneza spisuje sie rewelacyjnie.."...narmalnie nic tylko wszyscy zmieniajmy silniki w swoich fordach na polonezowskie..:DD...tanie oszczedne nie do zarzniecia i do forda "rewelacja"......szkoda ze z tasm produkcyjnych juz takie nie schodzily..:))
a co do goscia co wystawil ogloszenie to styl jego bym okreslil na :
..znalazl w sopie auto na szybko przypicowal i proboje znalesc kogos kto sie nie zna a ma siano.....a pozatym nie lubie tego podejscia zeby pchac auta za granice bo "szwaby" placa....lepiej niech zostanie tu...w koncu tez musimy miec jakis dorobek motoryzacyjny.....choc nie rodzimej produkcji ale zawsze...:D
..pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-06 10:44:31 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.