logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » Gadżety klubowe pierwsza seria - dyskusja

Gadżety klubowe pierwsza seria - dyskusja

poniewaz ogloszenie http://www.capri.pl/page/3e5a601493196 nie spotkalo sie z wielkim zainteresowaniem chcialbym Was prosic o dyskusje na temat sensu tworzenia takowych gadzetow
ze swojej strony troche nie rozumiem, jest klub sa czlonkowie a jakos malo osob wyraza chec identyfikowania sie wizualnego z capri.pl

zastanawiam sie bo plastikowe podkladki pod tablice rozchodzily sie tez bardzo dlugo a faktem jest ze zamrozilem w nich prywatny kapital no i troche sie przejechalem

teraz chcialem zaproponowac cos moze ciekawszego ale tez pomysl chybil

czy sadzicie ze takie inicjatywy nie maja sensu??

Maciasek_3M / 2005-06-26 22:05:12 /


Macias to chyba nie jest tak że nie ma sensu, wydaje mi sie że teraz trafiłes na kiepski moment z tymi gadżetami klubowymi, bo ludzie wydają kase żeby przygotowac fury do miedzianej i gryźlin, nie mówiąc o tym że są wakacje i tez trzeba miec kapuche żeby odpocząć od szarej rzeczywistości... ja jak bede miał jakies wolne fundusze to cośtam zakupie, zresztą tak jak ramki kupiłem po jakims czasie i tak będzie pewnie z większoscią osób niestety, a może sie myle?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-26 22:14:13 /


niby masz racje ale wlasnie pod katem zlotow kupuje sie gadzety
zdaje sobie sprawe ze lepiej grosz wrzucic w auto dlatego taka dyskusje chcialem wywolac

Maciasek_3M / 2005-06-26 22:25:31 /


myślę ,że faktycznie temat ruszy po wakacjach -mała sugestia- robiąc nadruki pomyśl o tym aby nie tylko sam napis był widoczny (capri.pl) ale przyjmując zamówienie możesz dostarczyć ludziom więcej radochy gdy zapodasz autko którym jeżdzą np. capri II, taunusIII, dziobak czy transit prosiaczek - nie wiem , może się mylę ale nie jest to ani dużo wyżwszy koszt ani więcej roboty - poza tym postów jest tak wiele , że niektóre mogą nawet nie wpaść w oko -przypominaj się częściej- tak działa świat handlu- reklama jego dźwignią:)

sidvicious / 2005-06-26 22:30:59 /


no ja musze powiedziec (tak w ramach reklamy.. :p ) ze z czapeczki jestem bardzo zadowolony, nosze ja caly czas.. :)

a co do smyczy to tak jak pisalem jestem zainteresowany... co prawda bardziej podobaja mi sie smycze "jednoczesciowe" ale zapewne niedlugo odezwe sie do ciebie po ta smycz jaka jest bo tez jest fajna.. :D

ogolnie jak dla mnie to te gadzety sa bardzo fajna sprawa, "odciagaja" na chwile mysli od obliczania ile dni jeszcze zostalo do dostania Capri spowrotem.. :)

pozdrawiam

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 22:37:45 /


pierwsza sugestia, to porozmawiaj z zarzadem stowarzyszenia. skoro pozwolili uzywac oficjalnego logo, to dobrze by bylo gdyby na glownej stronie znalazl sie link do "sklepu" z gadzetami klubowymi. wtedy kazdemu od razu rzucilo by sie w oczy.

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-26 22:39:07 /


Pomysł z gadżetami klubowymi jest świetny, bo tego ciągle mało. Może rzeczywiście czas nieodpowiedni troche.
Poza tym moja sugestia jest taka żeby były różne kolory tych koszulek, nie każdy lubi czarny. Chętnie wezmę białą, lub jakąś jasną !
Czapeczek w ogóle nie noszę, więc sam rozumiesz. Ale pewnie Wojdat weźmie kilka ;-P hehe

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 22:47:36 /


w kazdym razie to co mam bedzie dostepne na PC i zobaczymy co dalej
koszulki beda raczej w jednym kolorze zebysmy nie wygladali jak "choinka"
bedzie to jakby "barwa klubowa" - na razie testuje prototyp
co do wiekszej ilosci napisow to niestey znacznie podraza to koszty wykonania wiec raczej nie ma sensu
dyskusja jest forma badania oczekiwan wiec kazdy glos jest wazny :)
dziekuje za dotychczasowe

Maciasek_3M / 2005-06-26 22:53:30 /


Macias, tu nie chodzi o jakosc, sens itp
problem w tym ze wiekszosc z klubowiczow z trudem kombinuje na benzyne a trzeba jeszcze kupic jakis drut czy tasme izolacyjna do napraw ;)
ja mam utopione bardzo duzo w czesci i ostatnio nie sprzedaje prawie nic

co do gadzetow, chetnie kupie czapeczke, ale ta z malym logo, ta druga jest troche w stylu bialej z czarna lyzwa nike - ale to dobre urozmaicenie, niektorzy takie wola
smycz - nie wiedzialbym co z nia zrobic
koszulka - czemu nie, ale zrozumialem ze to na razie prototyp?

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 23:12:20 /


Ja z wielką chęcią kupie dwie koszulki i dwie czapeczki. Specjalnie nie zamawiam teraz gdyż chce to kupić na PC. Podejrzewam , że osoby które jadą na PC też wstrzymują się z zamówieniami. Może to dlatego takie małe zainteresowanie?
Pozdrawiam i do zobaczenia!!!

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 23:14:21 /


Powoli, powoli... Chętnie wezmę smycz i koszulkę, ale to w trakcie PC. A jak by się znalazła jeszcze jedna podkładka pod tablice, to też chętnie.
Póki co faktycznie sporo osób walczy z furami i nie jest to nawet kwestai kasy, tylko skupieniu na realizacji założonych celów. Jak "zejdzie ze wszystkich powietrze" (patrz: dojedziemy na Miedzianą, przejedziemy próby na torach) to i czas na gadżety się znajdzie.

Ważna kwestai: czy będą różne rozmiary koszulek? Bo taką L-ke to ja sobie mogę na ścianie przybić...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 23:14:31 /


Hmm.. Czapki nie noszę, smycz - również patrz wypowiedż Camaro, ale koszulkę myślę, że a i owszem.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 23:17:20 /


To pytanie powinieneś zadać studentom jakiejś uczelni, najlepiej na kierunku reklama i marketing. Brand Capri.pl jest mocno niszowy i pewnie nigdy nie stanie się religią, jak kult Harleya Davidsona. Ludzie raczej nie zrobią sobie dziary z capri na przedramieniu, ani nie będą biegali ze Stars and Stripes w jednej i klubową flagą w drugiej ręce. Dlatego pewnie czapki słabo idą. Nie ta skala. Ale jakieś gadżety na pewno chwycą. Tylko trzeba mieć na to pomysł, samo logo to za mało. Znajdź jakiś wspólny mianownik dla całego zjawiska, a będziesz miał zapisy i przedpłaty na miesiąc naprzód. Co wszyscy robimy, bez względu na stan techniczny samochodów, poglądy polityczne i stan konta? Babrzemy się w smarach, grzebiemy w mechanice, elektryce, itd. Może to jest jakiś trop? Warsztat i okolice, narzędzia, kombinezony robocze, lampy, gołe panienki na ścianach...Rynek masz, potencjalnych klientów też. Jeden genialny pomysł i ruszasz z produkcją.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 23:23:39 /


a pewnie ze zamowilem :)
i to 2 sztuki tylko jeszcze niedotarły:)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-27 00:17:23 /


U mnie jest tak jak napisał Daniel Treetop, fure trzeba w końcu skończyć. A potem koszulka będzie :) i czapeczka (czapeczek nie noszę, ale zajmie dożywotnią funkcję upiększającą autko).

Piotrek PCK / 2005-06-27 00:19:40 /


Inicjatywa jest jak najbardziej OK, ale może to też kwestia czasu. Na ofertę nie rzucą się wszyscy jednocześnie. A i konsekwentna "reklama" zrobi swoje - może faktycznie fajna witryna z gadżetami na stronie gł. może pomóc?
Póki co, oferta na Twojej stronie Sierry była nieco... zakamuflowana ;)
Gdyby nie anons w "ogłoszeniach", byłoby trudniej trafić.

Zamówiłem 2 czapeczki z małym logo, metalową sprzączką i b. sobie chwalę - są solidnie wykonane, ładne. Nie mam zwyczaju chodzenia w czapce z daszkiem, ale dla Capri.pl to wyjątek - na wszelkie zloty youngtimer'ów. Polecam :)

Potrzeba identyfikowania się z Klubem... hmm, ja z kolei nie bardzo rozumiem, dlaczego wciąż nie ma szansy na takową identyfikację NA DRODZE. To jakaś strategia - lub jej brak właśnie - ze strony Zarządu, że temat klubowych naklejek na auta tkwi w martwym punkcie?
Jakiś czas temu pytałem o nalejki w stowarzyszeniowym wątku - i nic. Kamień w wodę. A przecież - jak piszesz - jest Klub, są członkowie. I wiele aut, na których właściciele z przyjemnością umieszczą logo Capri.pl, jeśli będzie dyskretne, nieszkodliwe dla blachy i lakieru, powiedzmy - klejone na szybę :)
Pozdrawiam!

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-27 00:40:39 /


Babrzemy się w smarach, grzebiemy w mechanice, elektryce, itd. Może to jest jakiś trop? Warsztat i okolice, narzędzia, kombinezony robocze, lampy, gołe panienki na ścianach...Rynek masz, potencjalnych klientów też. Jeden genialny pomysł i ruszasz z produkcją.

orzeł [2005-06-26 23:23:39]


zdecydowanie się zgadzam, jak dla mnie poprostu mało klimatu jest w tych gardżetach :( Sam napis capri.pl to jak dla mnie mało.

Wg. mnie śiwetna byla koszulka capri.pl kóra można bylo kiedyś kupić, ta z trzema podalmi i napisam capri.pl na końcu. Wiem że Q_back robił projekty koszulek, widzialem je , mm nawet jakies tam klisze w domu, są bardzo fajne ale niestety niec z tego nie wyszlo z roznych powodów. Może odezwij sie do niego (najlepiej tel. www.vVarsztat.prv.pl) może podesle jakies pomysły, albo co :)

pozdro i czekam na nadejście stuffu z wena :)

pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-27 03:01:36 /


"...ta z trzema podalmi.."
co to te podalmy?

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-27 10:30:37 /


z trzema padłami chyba ;P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-27 10:58:01 /


sorry puźno było i bardzo chciałem spać, a jeszcze bardziej napisac tego posta :p zreszta ja wiecznie robie błędy ;P chodziło mi chyba o hmm.... niemam pojecia co to miało być za slowo :] w kazdym razie chodziło o 3 modele capri (może to słowo to miało byc modele :D )

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-27 11:14:05 /


Właśnie, naklejki, ja chce naklejki ! i te zaległe z SO2005 też :)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-27 19:40:30 /


no i ogólnie popieram Orła ...

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-27 19:41:41 /


spawn jak zrobisz koszulke z podalmem, to ja kupie :)

Jabol / 2005-06-28 01:16:33 /


Ja bym chętnie kupił jakiś gadżet z napisem "Granada". Głupio mi chodzić z napisem "Capri" jeśli nie mam Capri. Jedyne, przed czym nie mam oporów, to ramki klubowe, bo to w końcu klubowe.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 12:26:45 /


smycz z napisem granada bym wziął od razu, ale wiadomo jak to jest, ten granada, tamten taunus, a strona capri...

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-28 23:28:15 /


podpisuję się pod tym, gadzety klubowe owszem fajna sprawa- ale napisy typu taunus, granada tez mogły by być - zamówiłbym albo dla siebie a na pewno dla Juniora

sidvicious / 2005-06-29 08:15:09 /


Wg mnie:
1. Jak to juz bylo wczesniej powiedziane, powinien byc link ze strony glownej, i zrobione cos w stylu "sklepu firmowego". To na pewno podniesie sprzedaz, chociaz pewnie nie za mocno.
2. Przede wszystkim powinien byc wiekszy wybor wzorow. Wiem ze to kaaaawal roboty, ale duzo sensowniej jest sprzedawac np. kilka roznych koszulek zamiast jednej. Jak dla mnie to jedyny problem co do gadzetow klubowych.
Pozdrawiam!

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-29 12:40:30 /


A, jeszcze zapomnialem:
Jak dla mnie oprocz wzorow powinno byc kilka kolorow.
Pozdrawiam!

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-29 12:53:08 /


Jesteśmy miłośnikami Fordów, więc mamy gadżety klubowe "w każdym dowolnie wybranym kolorze pod warunkiem że będzie to kolor czarny" :-D
Prawda jakże aktualny slogan reklamowy pana Henia Forda?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-29 13:39:39 /


zgadza sie jakos ciemne bardziej pasuja

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-29 13:57:05 /


nie, nie naprawdę przydałyby się inne kolory. Od ręki biorę białą koszulkę, dobra szczególnie na upały :)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-29 16:12:54 /


nie ma co moim zdaniem wybrzydzać, tym bardziej że jest to oddolna inicjatywa Maciaska. Jak mu się posprzedają gadzety które porobił teraz, to będzie napewno myślał o innych. Nie wymagajcie od faceta wtopienia kupy kasy bo jeden chce białe inny czerwone a jeszcze inny może śliwkowe bo ma taki samochód! Cieszczie się że ktoś na szeroką skalę robi takie rzeczy, bierzcie co jest, a jak pierwsza seria zejdzie to na drugą serię Maciasek weźmie pod uwagę Wasze sugestie.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-30 07:19:59 /


maja sens ja bede chcial wszystkie serie dla mnie moga byc nawet zielone;) ale najwazniejsze ze klubowe:) hehehe

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-30 08:36:19 /


zgadza sie Pivo dla Jarka :)

kupowac nie gadac , a jak nie to ....:P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-30 21:50:26 /


A może białe kubki z tym nadrukiem. Jestem w stanie to zrobić, tylko nie wiem czy muszę pytać o zgodę stowarzyszenie.

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-03 22:01:02 /


Mogłoby wygladać fajnie. Zamiast capri.pl możnaby umieścić logo forda, żeby wszyscy zlotowicze byli zadowoleni - nie tylko caprimaniacy. Byliby chętni?

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-03 22:14:10 /


wąż, tylko ze puchar organizuje "capri.pl" a nie ford, który delikatnie mówiac to ma nas tam gdzie słońce nie dochodzi w wiekszośći przypadków. :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-03 22:17:35 /


waz , dzialaj taki kubas ja zawijam na 100 %
u mnie nie ma szklanek w domu a ostatnio troche sie kubasow zbilo

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-03 23:00:08 /


wyślij maila na adres stowarzyszenie@capri.pl i podeślij pomysł.. myślę ze taki gadżet byłby świtną pamiątką.
ja jestem za :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-03 23:01:32 /


ja tez jestem chetny na kubek jakby co, tylko czy zdążysz przed PC? czy raczej juz po wszystkim będziesz zbierał zamówienia i wysyłał?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 12:50:55 /


ciesze sie ze dyskusja nabrala tempa
co do gadzetow z wykorzystaniem loga capri.pl to jest to wartosc "umyslowa" wiec wymagana jest zgoda stowarzyszenia
kubeczek tez na pewno jest fajnym pomyslem i ma szanse dolaczyc do setu gadzetow
co do obecnych gadzetow to beda one dostepne na PC w hot-dogarni Palia
pozdrawiam

Maciasek_3M / 2005-07-04 16:18:45 /


Kubki, jeżeli beda to na pewno na PC, pózniej to nie to samo! Zamówień raczej nie będzie, zrobie tyle, na ile starczy funduszy.

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 16:24:42 /


Kubki reprezentują odmianę galanterii pamiątkarskiej która trochę nie idzie charakterem i stylem w parze z naszą działalnością. Rozumiemy że kubek może być pamiątkowy, ale proszę sobie indywidualnie w czasie spaceru nadmorskim deptakiem zamówić kubki ze zdjęciem chomika czy innego przyjaciela. Nie chcielibyśmy wywoływać wspomnienia naszych zawodów w czasie porannego przełykania owsianki.
Dodatkowe uwagi poniżej.

> nie wiem czy muszę pytać o zgodę stowarzyszenie

Istnieje coś takiego jak prawa autorskie, które regulują te kwestie. W skrócie: trzeba pytać. Zaś co do używania znaku Stowarzyszenia to dodatkowo określa to Statut Stowarzyszenia.

> Zamiast capri.pl możnaby umieścić logo forda, żeby wszyscy zlotowicze byli zadowoleni

No to jest niezłe. Siłą logiki wynika z tego że jakaś część zlotowiczów mogłaby okazać się niezadowolona z racji istnienia loga capri.pl. Rozumiem że m.in. kolega proponent słabo się identyfikuje z nami, zgłaszając taką "podmiankę". Proszę podążyć wzrokiem za mym palcem wskazującym który wycelowuję w podświetlony na zielono umieszczony nad drzwiami znak "EXIT", tak żeby wiedzieć w którą stronę się udać gdyby się okazało że stan niepełnej satysfacji z tego co proponujemy się utrzymuje.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 01:03:48 /


Ktoś wcześniej napisał, że chciałby mieć napis "taunus" albo "granada" a nie tylko "capri.pl" . Kubki nie zmniejszyłyby sprzedaży koszulek. Myślę, że tego właśnie się wystraszyłeś. Masz ciekawe propozycje dla ludzi, którzy próbują dołożyć starań, tylko po to żeby uatrakcyjnić impreze. Ciekawe czy wobec koleżków ze stowarzyszenia za przejawy tego typu działań też pokazujesz EXIT. Na ich miejscu zastanawiałbym się czy chcę jeczcze do niego nalezeć.

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 08:21:08 /


Mówię tu o serii limitowanej - ok 20 sztuk. Żadne komercji. Więc bez obaw p. Michale Konieczny.

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 08:24:19 /


Aha. I blokowanie konta nic nie daje, można to zrobić od nowa. Do zobaczenia na PC.pzdr

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 09:20:31 /


wąż: nie rób za wczasu z siebie męczennika, bo to nie średniowiecze...
zważ na jeden - jakże istotny - fakt: jesteś użytkownikiem strony capri.pl, strony która ma bardzo konkretny charakter i co chcesz zrobić: jak dla mnie rozmyć ten charakter. strona jest poświęcona konkretnym fordom a nie wszystkim fordom. jesli chcesz zrobić dobrze wszystkim użytkownikom fordów - proszę bardzo, zgłoś się do ford polska czy jakoś tam, ale nie wykorzystuj capri.pl do tego celu...
i nie pisz nic o blokowaniu konta, bo w ten sposób niepotrzebnie zaogniasz dyskusję (li tylko dyskusję) bo przynajmniej taki temat ma ten wątek...
to tyle i pozdrawiam serdecznie!

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 09:34:06 /


Dobra, widać, że jest duże parcie na gadżety klubowe. Ok. Skoro tak, to w porządku, ale niech to będzie coś, co swoim charakterem, symboliką, formą, czy czym tam jeszcze nawiązuje do działalności klubu. Tak, jak napisałem poprzednio, żeby był w tym klimat tego, co się dzieje na Pucharze, w Gryźlinach, albo w garażach. No przecież to samograj taki temat. Kubki to robienie lekkiego festynu bez specjalnego pomysłu, tak po najmniejszej linii oporu, tak można promować Ulicę Sezamkową, albo telenowelę na Polsacie. Bez obrazy. Jak już coś robić, to niech poprzeczka będzie trochę wyżej, żeby była potem z tego satysfakcja. W związku z tym przygotowałem takie założenia projektowe dla gadżetu klubowego:

1. przedmiot o charakterze użytkowym (czyli nie durnostój na biurko bez konkrtnego przeznaczenia)
2. powiązany (choćby tylko na zasadzie skojarzeń) z klimatyczną motoryzacją, a najlepiej oczywiście z wiadomo jaką
3. posiadający elementy identyfikujące z działalnością klubu (i nie chodzi tu wyłącznie o logo)
4. dobrze by było, żeby był obecny w codziennym życiu, a nie tylko, jak trzeba
ustawić zbieżniość (czyli, jeśli narzędzie, to żeby się chciało je postawić na stole w pokoju, a nie tylko na półce w warsztacie)
5. musi być możliwość wyprodukowania pewnej serii, ale nie 100 000 sztuk, czyli tak dobrać technologię, żeby to można było ogarnąć metodami chałupniczymi i bez angażowania specjalistów z NASA
6. no i żeby był w tym jakiś POMYSŁ, tak, że jak się to widzi, to chce się to mieć,natychmiast, nawet, jeśli ma się akurat łyse opony na tyle i pękniętą szybę

W skrócie: niech to będzie coś, co nas rzuci na kolana. Wtedy nie będzie problemu z autoryzacją.


Przy okazji, Wąż: z nami to jeszcze idzie się dogadać, ale jak byś na tych kubkach umieścił logo Forda, to wiesz, co by było? To jest całkiem spory koncern i mają niezłych prawników, którzy dostają premię za wyłapywanie nielegalnie używanych znaków firmowych. Lepiej z nimi nie zadzierać, nawet dla limitowanej serii 20 sztuk. A w perspektywie pojawienia się jakichkolwiek mediów na imprezie warto to wcześniej rozważyć.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 09:58:50 /


mimo swej WĘŻowej natury proszę nie siej niepotrzebnego zamętu nadinterpretując po swojemu pewnych kwestii.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 10:00:02 /


Nie chce zaogniać dyskusji, nie wiem dlaczego niektórzy upierają sie, że nie mogę zrobić sobie 20 kubków, zwłaszcza, że nie mam w tym żadnego interesu. Z resztą i tak już je zamówiłem. Nie wiem po co roztrząsać tą sprawę. Czyż nie lepiej przeznaczyć energię na przygotowania.

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 11:11:14 /


Trochę źle zrozumiałeś to wszystko, kolego. Nie dla kubków jest z takiego powodu że po prostu nam się taki gadżet nie podoba, nie zaś jako kontra dla koszulek. Wskazanie na EXIT jest wyrazem tylko tego że jeśli się komuś nie podoba, to niech sam się uda w kierunku wyjścia a nie truje nam nad głowami.

W kwestii głównej: z tego co mi napisałeś na maila że "i tak je zrobię" oraz tutaj powyżej, wynika że nie ma z Tobą kontaktu na płaszczyźnie porozumienia, nie będę nawet mówił o poszanowaniu podstawowych zasad.
Więc jeszcze raz, bardziej bezpośrednio: nie masz prawa zamieścić naszego bannera na kubkach. Jeżeli postanowiłeś podmienić nasze logo na logo Forda, to nawet tym gorzej - w ogóle nie chcemy mieć z Tobą do czynienia, gdyż w żadnym wypadku nie chcemy być łączeni z bezprawnym użyciem znaku firmy Ford. Czy to jasne ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 11:29:28 /


OK. Rozumiem, przygotuje własny projekt. Nie wiem tylko czemu odpowiadasz w imieniu wszystkich klubowiczów. Nie ma się co unosić bo się nic nie stało.
Mam nadzieje, że będziemy się dobrze bawić na Pc.

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 12:35:06 /


Wąż, może Michał mówi w imieniu wszystkich klubowiczów, bo jest założycielem witryny, stowarzyszenia, autorem loga, właścicielem praw autorskich do tej witryny.

Pomysł masz fajny, ale trzymaj sie ogólnie pojętych zasad i prawa.
Prawo autorskie - looknij w wyszukiwarce.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 12:58:36 /


Ja nie wiem po co ten cały szum. Jak ktoś nie bedzie chciał kubka to go po prostu nie kupi. A taka mała seria byłby fajna. Wolałbym pić z takiego kubka niż z chińskiej porcelany.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 13:00:35 /


Ponieważ to ja napisałem, że chętnie kupiłbym coś z napisem "Granada" zamiast "Capri", to czuję się zobowiązany doprecyzować. Pisząc "Capri" miałem na myśli nazwę modelu samochodu, a nie klub czy Stowarzyszenie Capri.pl. Podobają mi się Fordy Capri, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, ale to jest akurat powód, żeby sobie kupić Forda Capri, a koszulkę z napisem ewentualnie potem. Takie jest moje bardzo subiektywne zdanie, nie namawiam nikogo do naśladowania mnie, ani nawet nie głoszę na lewo i prawo. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nikt specjalnie dla mnie nie zrobi takiego gadżetu, nie mam pretensji, wszystko zostaje po staremu.

Na pewno natomiast nie rzuciłbym się na każdy gadżet z napisem "Ford", bo musiałbym jeszcze do niego doczepić wyjaśnienie, że nie identyfikuję się z żadnym (albo prawie żadnym) ze znanych szerokiej publiczności modeli, nie wiem ile kosztuje ubezpieczenie, nie umiem naprawiać instalacji gazowych itd. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 13:55:40 /


hmmm waz zle odbilec pilke , a wiesz ze ja staralem sie dobrze ci podac
i mimo wszystko pamietaj ze jest tu sedzia ktorego sie szanuje i slucha !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 16:20:34 /


Fakt. Może za ostro pojechałem. Ale tak jak "powiedział" Dredzioch - "po co tyle szumu" . Kubek będzie całkowicie oryginalny, żadnego naciągania praw - jeśli sie komuś nie spodoba - trudno. Jeśli nikomu się nie spodoba najwyżej wypiję skrzynkę browara z każdego kubka po kolei. Wielkie sorry dla wszystkich, których mogłem urazić na tym forum, w szczególności MK.

wąż Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 19:32:02 /


oj pomoge ci :) jak to bedzie twoj browar ;P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 22:59:51 /


Witam, cieszę się z tak pokojowego roztrzygnięcia.

Przeczytalem całość i nie znalazłem nic na temat np. naszywki na kurtkę!

Moim zdaniem jeśli projektem zająłby się ktoś z talentem Pana Orła, a produkcją np Maciasek, można byłoby stworzyć taką naszywkę, którą każdy z dumą nosiłby na ramieniu kurtki, tapicerce itp.

Mi osobiście zawsze się takowe podobały i gdybym mógł gdzieś taką kupić już dawno bym to zrobił.
Rozumiem, że trzeba najpierw sprzedać wyprodukowany materiał, ale to dało by trochę czasu na stworzenie projektu.

Pozdrawiam!

AIR / 2005-07-08 13:36:36 /


Koszulki, smycze, czapki, które już są oraz kubki i naszywki na kurtkę jako wizje klubowych gadżetów - dla mnie każdy pomysł jest OK. Zależy kto co lubi.
Ja bym do tego dołączył brelok do kluczyków zrobiony na wzór zapodany poniżej.
Ankieta przy zbyt dużej ilości pomysłów byłaby mile widziana, a przed podięciem produkcji - by nie umoczyć kasy - zebrać popularne dzisiaj zaliczki od chętnych.
Oczywiście łatwo powiedzieć, więc to tylko moje zdanie. Osobiście nigdy nie brałem udziału w takiej operacji - koncepcja-projekt-wykonawstwo. Zawsze kończyłem na projekcie (architekt) :))).

zuzol / 2005-07-08 14:16:33 /


jak jest na dzień dzisiejszy z tymi gadżetami?nie mam narazie Capri,ale chciałbym mieć coś z nim związanego więc ja jestem chętny na wszelkie gadżety wiążące się z nim.pozdrawiam

*Tietzbabe / 2005-09-06 09:32:55 /


Zuzol, a po co takie robić... jak można dostać ;) niestety, z logiem pewnej firmy na odwrocie.
A kto chce kupić jakieś gdżety klubowe... to są w ogłoszeniach, albo kierować się do Maciasa :)

Piotrek PCK / 2005-09-06 09:46:32 /


zuzol jak chcesz takie dyndadło to wal do mnie. Pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-06 17:22:51 /


No i jak się mają sprawy kubków, koszulek, czapek itd. ? Jaki finał tej akcji ?

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-21 09:25:53 /


ja swego czasu dałem na forum namiary na firmę robiąca kubki.
całkiem nieźle to wyglądało.
niestety ja nie mam ani zdolności plastycznych ani odpowiedniego sprzętu by zaproponować jakiś projekt kubka.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-21 21:00:51 /


odświerzam: http://www.capri.pl/forum/177572 i jeszcze jeden temat do przejrzenia jakby ktos chciał: http://www.capri.pl/forum/22957

liczba chetnych rośnie, może warto cos ruszyć?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-20 19:56:12 /


no, ja też przypomnę temat - http://www.capri.pl/forum/87793

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-20 20:16:17 /


niestety doswiadczenie sprzed jakiegos czasu (dluzszego zreszta to fakt) pokazalo ze ktos musi wylozyc kase aby pozniej modlic sie zeby sie zwrocila wiec niestety bedac realista musze uprzedzic ze jesli ktos sie chce zabrac za gadzety musi sie liczyc z nakladem finansowym a pozniej nawet ze stratami - takie zycie
jedynie zamowienie z przedplata ma szanse powodzenia finansowego
z drugiej strony zrozumiale jest ze ostatni grosz wydajemy na czesci...

Maciasek_3M / 2007-01-27 13:58:56 /


Ale przyznaj że z czapeczką ,,CAPRI PL ,, fajnie by było pochodzić !
Podobała mi się organizacja kalędarza na 2007, którego zresztą jestem posiadaczem . Wystarczy zebrać chętnych , zebrać kasę i rozesłać gadzety .
Przy kalendarzach , nikt nie pytał czy zostanie oszukany , płacili ci co chcieli .
Przeciesz mamy jakieś zaufanie do siebie . Nawet jak ktoś zarobi parę zł. to co z tego !
Ja napewno się piszę .
Pozdrowionka

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-27 20:05:07 /


dokładnie. zresztą najlepiej zapytać hoovera - jest w plecy?
zwiedział ilu jest chętnych i najpierw zebrał kasę. i tak należało by robić przy każdej okazji - nieważne czy to kalendarz czy gadżet klubowy.
wydaje mi się jednak że największy problem w tym by znalazł się chętny do wzięcia na siebie ciężaru załatwienia sprawy.
kalendarz załatwiał hoover - i chwała mu za to.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-27 20:13:56 /


Chłopaki - wcale nie jest tak kolorowo jak myśłicie.
Wiem dobrze o tym, bo za każdym razem kiedy jadę dla Was hot-dogować to jest ruletka..i tu wychodzenie, lub nie na swoje jest akurat nie na miejscu. Co innego planowanie, a co innego rzeczywistość:))

A poza tym, myslę, że Macias jak i Hoover nie robili to TYLKO by "wyjśc lub nie wyjśc na swoje". Nie zawsze chodzi o kasę :P:P:P



Pzdr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-27 20:22:10 /


Masz rację ! Nie o kasę chodzi . Przeciesz kominiarze czy strażacy też noszą kalendarze . Dla mnie się liczy fakt że jest to gażet z CAPRI .
Pozdrawiam

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-31 19:17:46 /


odświeżę temat ramek "capri.pl" . może by się zrzucić i kupić sobie takie. Na alledrogo znalazłem taka aukcje http://moto.allegro.pl/item522629451_ramka_do_rejestracji_z_ciekawym_tekstem_28_wzorw.html i od 50szt robią według wzoru jaki im damy :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-06 13:25:56 /


Ja tam od lata robię sobie sam:) BOBIK GARAGE

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-06 13:52:35 /


słabo widać, ale widać:) http://www.capri.pl/image/car/1769/99172 od lat miało być;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-06 14:34:01 /


Ja z checią bym sie pisał na dwie ramki;] albo nawet i 4;] ...Tak zdecydowanie 4szt;] no to jeszcze tylko 46;]

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-06 17:12:28 /


ja bym wziął dwie to juz 44 zostaje :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-06 17:14:47 /


Nie prościej/taniej zamówić taśmę samoprzylepną z nadrukiem? i przywalać to na gotowe podkładki/ramki?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-06 17:43:40 /


wezne szyść

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-06 17:52:42 /


sześc też bym przygarnął...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-06 22:37:41 /


4 sztuki proszę, czyli jeszcze 28 brakuje.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-08 22:54:27 /


to i ja wezme 2
w porywach moze i 4 gdyby trzeba bylo..

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-08 23:54:11 /


ja tez w sumie dwie chetnie wezme

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-09 00:35:22 /


No to i ja też wezmę jak już tak, co byście mnie palcyma nie wytykali.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-09 08:44:04 /


Jak chcecie to mogę wam nadruki na folii zrobić, to se sami przykleicie na dowolne ramki jak z utalu. :D Od jednej sztuki tylko mi przysłać projekcik proszę.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-09 08:56:14 /


A jakie ceny z projektem indywidualnym? :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-09 10:41:27 /


Z czasem średnio więc niechętnie z projektem, ale jak powiesz co chcesz...
z resztą napis maila co chcesz mieć coś pokombinuje w wolnej chwili.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-09 12:43:27 /


Jak podasz ile na ile mam miejsca to ja projekt przygotuję jaki chcę. Tylko ile mnie wydruk będzie kosztował?

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-09 13:41:31 /


niewiele ale trochę potrwa bo muszę pod coś podpiąć co by nie było z minimalki.
muszę sprawdzić wymiary ramki.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-09 14:34:59 /


wezmę cztery :)

mtango / 2009-01-10 22:47:36 /


na podkładki będzie więcej chętnych. ja też wezmę komplecik

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-11 12:31:59 /