logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ? » Jan Borysewicz

Jan Borysewicz

Czy wiecie że lider zespołu Lady Pank miał w latach 80-tych Forda Capri? Czy ktoś z was cos wie o tym?

bluejack / 2005-02-14 22:36:57 /


Serio? Miło. Wysłałem do niego maila w tej sprawie, ciekawe czy odpowie...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-14 23:11:49 /


a skad wiesz? powiedzial ci jak pisal autograf :P hehe ..zartuje :)
a ktora mk1 czy mk2-3?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-14 23:12:12 /


No tak... Fan klub nic nie wie na temat capri Borysewicza, ale obiecali daleko posunięta pomoc w tej materii. Może jednak Borysewicz miał Mantę... albo Skodę Rapid ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-15 10:48:49 /


Mail uzyskany od jednej z członkiń fan klubu Bladych Panków:

"Witam
Na początku przepraszam że dopiero teraz odpisuje.
Odwiedziłam waszą stronę, popatrzyłam na zdjęcia i popytałam znajomych...
Tak, Jan Borysewicz posiadał Forda Capri, nie wiem jaki model, był on niebieski.
Na temat jego opini o Capri musiałbyś porozmawiać z nim sam, Jan to raczej trudno dostępny człowiek, nie bywa w pubach, dyskotekach itd. Ale można z nim porozmawiać np. po koncercie lub na podpisywaniu płyty czy też gdzie indziej, gdzie spotkasz go prywatnie. Osobistej możliwości przesłania mu tego maila nie mam, ale możę uda Ci się spotkać z nim i pogadać na temat tego auta, czego Ci życzę :)
pozdrawiam
-Gosia-"

Więc jednak prawda :)Dziękuję wszystkim miłośnikom LP z fanklubu "Kilimandżaro" za pomoc (choć i tak tego postu nie odczytają wypada:))

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-20 00:00:42 /


Dzis rano w polsacie młody Zientarski coś wspominał, ze swoje capri kupił wlasnie od borysewicza. Podobno amerykańska wersja (Cologne ;}) i siniczek Pinto...
Ale to zły człowiek jest.. źle o Capri mówił...;)

michalch83 / 2005-05-21 09:37:05 /