logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Ogłoszenia???

Ogłoszenia???

Od kiku dni nie mogę wejść na stronę z ogłoszeniami. Czy jest to chwilowy problem techniczny i Wy też nie możecie, czy to tylko mi się coś pie........i?

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-26 19:24:51 /


u mnie bez problemow.....

jagoolmk2 / 2002-10-26 19:53:37 /


U mnie też bez komplikacji.

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-26 20:26:31 /


Jezeli sa np 2 nowe ogloszenia to nie czekaj az sie wszystko wgra tylko po kilku sekundach naciskaj "Zatrzymaj" pojawi sie to co sie wgralo (czlyli poczatek/ najnowsze ogloszenia) jak czekasz do konca to moze nie wgrywac jezeli masz slabe lacze i Ci przerywa.

Seemann / 2002-10-26 21:38:47 /


mam pytanie czy u was zdaza sie podobnie?
mianowicie jesli na stronie pojawi sie np. 10 nowych ogloszen to na poczte przychodzi mi 20-30..bo sie powtarzaja i to nawet po 5 razy to samo ogloszenie?
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-03 17:55:47 /


do mnie czasem przychodzi nawet po 7 tych samych ogłoszeń ...

black_consul Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-03 18:03:40 /


Siedem to mi się jeszcze nie zdarzyło, ale 3-4 razy to samo to jest codzienna norma.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-03 18:23:28 /


moze cos z automatem ogloszeniowym jest nie tak co?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-03 18:38:22 /


to jest chyba wtedy kiedy ludzie edytuja ogloszenia zaraz po ich zalozeniu, po kazdej edycji dostajemy nowego maila, czasami nic nie zmieniaja, ale moze sie myle i to jakas usterka

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-03 19:26:13 /


Czy ten problem dublowania sie maili dotyczy tylko ogloszen, czy tez forum/komentarzy ? Czy to dotyczy wszystkich ogloszen, czy tylko czasem ? Prosilbym kogos ko dostanie taka "serie" o przeslanie tych maili do mnie, tylko w calosci razem z naglowkami. Najlepiej podejrzec tresc/zrodlo maila tak zeby bylo widac naglowki, skopiowac to do nowego maila i wyslac.
Automat mailowy ma zabezpieczenie zeby dla jednego ogloszenia wyslac tylko jednego maila. Ale jest tez taki "feature" ktory zapewnia wyslanie maila po kazdej jego edycji przez autora, moze to nadmiar szczescia gdy autor potrzebuje 10 podejsc zeby sformulowac jedno ogloszenie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-03 21:42:19 /


nie wiem jak z komentarzami i postami bo nie przychodza mi na maila ale ogloszenia tak wiec tylko coniektore sie dubluja tak srednio co 4-5 od 2 do nawet 5 razy pod rzad
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-03 23:04:00 /


Dubluja sie tylko ogloszenia , jak bede mial koleja serje to przesle.

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 12:21:07 /


Mnie się dublują (albo bardziej zwielokrotniają) tylko niektóre, a maile różnią się czasem, od kilkunastu sekund do kilku (-dziesięciu?) minut. Rekord to chyba 7 kopii. Mam wtedy wrażenie, że zamieszczający ogłoszenie klika przycisk "wyślij", nie dostaje przez jakiś czas odpowiedzi, przerywa transfer i klika jeszcze raz, i tak aż do skutku. Trochę cierpliwości, a przekonałby się, że już za pierwszym razem jego ogłoszenie zostało zamieszczone i drugi raz nie trzeba.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-04 15:49:39 /


A ja właśnie sprawdzam poczte i widzę odpowiedź na nowy wątek 4 minuty przed jego założeniem :] coś ta poczta jakaś taka lewa....

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-05 02:36:43 /


o co chodzi z ogloszeniami?? wczoraj wystawilem transita na sprzedaz w ogloszeniach..rano patrze ogloszenia nie ma mysle oki zmiany na stronie moze cos sie skasowalo wiec dzis ponownie wystawiam ogloszenie i po jakims czasie znowu zniknelo? wiec o co chodzi???

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 21:58:37 /


buehehe... jakbyś wystawił golfa to tez by pewnie zniknął ;D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 22:24:46 /


Jest tu już jakieś 7 czy 8 osób co mogą kasować takie ogłoszenia które są poza profilem strony, mogło się więc coś takiego przydarzyć ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-06 22:35:11 /


rozumiem ale czy nie powinna byc na ten temat jakas informacja nawet na priv ??
byloby to w porzadku a nie robienie z czlowieka balona bo nie wie co jest grane!
do tej pory trafialy sie nawet przyslowiowe golfy w ogloszeniach
a ja nie dosc ze wystawiam forda z silnikiem rodem z capri taunusa czy granady , auto ma klasyczny naped :) tyle ze mlodszy pare lat:) to juz be??
albo ktos to jasno okresli co moze byc zamieszczane w ogloszeniach albo nie robcie takich szopek bo wyglada jakby ktos to na zlosc robil...

el'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 22:40:24 /


wiesz Zakrzak nic nie jest wykluczone ;) żartuje oczywiście, ale z tego co pamiętam to nawet skorupy znikały z ogłoszeń...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 22:45:38 /


TAK DOKŁADNIE MOJE SCORPIO 2,9 ZNIKAŁ KILKAKROTNIE I BYŁEM WK.... Z TEGO POWODU. A DLACZEGO TO DO TEJ PORY NIE WIEM

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 22:48:34 /


O CO CHODZI ? Jest napisane jakimi samochodami się zajmujemy. Teraz sprawa wygląda tak: ktoś wrzuca ogłoszenie które nas nie interesuje. Raz - moderator już musi poświęcić swój czas na kasowanie ogłoszenia. I co niby jeszcze - dwa - ma poświęcać jeszcze więcej swojego czasu na informowanie że posprzątał ? Litości. Właściwie to ja mam pytanie: na jakiej podstawie myślicie że można tu takie ogłoszenia zamieszczać a do tego jeszcze okazywać niezadowolenie z powodu ich usuwania ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-06 22:55:39 /


dura lex et lex ;)
Popieram.

michalch83 / 2006-03-06 23:01:50 /


na takiej podstawie ze przez 6 lat funkcjonowania strony nie bylo problemu gdy ktos chcial oglosic chec sprzedazy lub kupna jakiegokolwiek FORDA
a teraz sa na stronie zmiany i oki szata graficzna i inne i o wszystkim jest napisane co i jak tylko dlaczego nie zaznaczy sie ze od tego i tego dnia zakaz wrzucania ogloszen aut nowszych niz te w kregu zainteresowania strony mimo ze tez fordy
zeby wszystko funkcjonowalo sprawnie musza byc jasne reguly a skoro cos nie jest zabronione jest dozwolone i w mysl tej zasady wystawilem transita czy cruiser scorpio ( tak mniemam)
i nie chodzi zeby ktos mnie powiadamial o kasowaniuogloszenia ale zeby bylo jasne ze od tej pory takich na tej stronie nie wystawiac
nie wiem czy mozna to prosciej wytlumaczyc?
i gdybym o to tu nie zapytal to pewnie dalej bym puszczal nowe ogloszenia w niewiedzy ze ktos marnuje czas na ich kasowanie zamiast poprostu to jasno okreslic

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 23:09:03 /


> przez 6 lat funkcjonowania strony nie bylo problemu gdy ktos chcial oglosic chec sprzedazy lub kupna jakiegokolwiek FORDA

Pierwsze słyszę. To znaczy chcieć mógł, ale przyzwolenia nie było i o ile ktoś z moderatorów przyuważył niepożądane ogłoszenie to je kasował. Owszem, mogły jakieś przemknąć niezauważone, ale to nie żaden przyczynek do ogólnego przyzwolenia.

Z tego co tu piszesz o tym że "musza byc jasne reguly" i "zamiast poprostu to jasno okreslic" wnioskuję, że nie czytałeś naszego regulaminu. Mamy tu taki elegancki mechanizm do wymuszonego wielokrotnego klikania w regulamin, jaka jest dla Ciebie niezbędna ilość kliknięć abyś zwrócił uwagę na to w co klikasz ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-06 23:24:33 /


Zakrzak!, nie podejrzewaj mnie o złośliwość, bo jeszcze ktoś uwierzy... w razie wątpliwości co my tu robimy, proponuję powtarzać jak mantrę nastepujący tekst:

"Witamy wszystkich entuzjastów klimatycznej motoryzacji w klubie posiadaczy i miłośników starych Fordów. 6 lat temu zaczęliśmy od internetowego kącika Forda Capri pod sztandarowym hasłem "samochód jaki zawsze sobie obiecywałeś", obecnie działamy jako formalny klub obejmujący swoim zasięgiem zainteresowania wszystkie stare Fordy. Jak stary Ford jest dla nas wystarczająco stary ? Zgrubny klucz jest prosty - interesują nas samochody zaprojektowane do końca lat 70-tych ubiegłego wieku.
Masz starego Forda lub kręcą Cię takie samochody ? Dołącz do nas !"

Y całym szacunkiem, ale mój skromny rozumek nie przyjmuje - przynajmniej w tym stanie świadomości - iżby Sierra, Scorpio, nowy Transit czy inne pochodne spełniały powyższe....

Profil strony (i klubu) został wyjątkowo jasno ;-) określony i myślę, że dla dobra ogółu ;-) należy się tego trzymać - wszelkie próby rozdrabniania się, tudzież odchodzenia od głównych wątków zajęć- jak historia pokazuje - nigdy nie prowadziły do niczego dobrego...

Tak więc odpowiedź na postawione pytanie jest prosta: tego typu ogłoszenia - w miarę możliwości - są i będą usuwane, gdyż są NIE NA TEMAT.

Pozdrawiam tych co jeszcze nie śpią :-)

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-06 23:30:15 /


eh..
puscilem ogloszenie z czesciami do starych fordow
mysle ze jest w duchu strony i zgodne z regulaminem ...wiec mysle ze tym razem nie zostanie skasowane :)
pozdrawiam i milej nocy

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 23:56:19 /


Sprytne ...........ja tam nie tykałem, ale realnie patrząc via Capri.pl masz małe szanse sprzedać takiego Transita (chyba?) - pod postacią takiego nowego ogłoszenia jeszcze mniejsze.

W każdym razie ogłaszanie sie tu z Orionem czy Fiestą od Mk3 wzwyż, Mondeo to też przesada i pare takich ogłoszeń miałem okazje kasować. Totalnie poza zainteresowaniem ogółu.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 00:10:45 /


nie chodzi juz o sprzedaz auta tylko ze ...polak potrafi :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 00:13:25 /


Zakrzak!, co jest z Tobą ?
Po pierwsze Polak pisze się z wielkiej litery;
Po drugie, a'propos, że "polak potrafi", to cwaniactwo i kombinatorstwo nie powinny stanowić powodu do dumy, więc z czystym sumieniem Twoje ogłoszenie kasuję.

A, i nie rób TEGO więcej.


Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 00:20:21 /


to byl zart :) i raczej nie dalo sie tego ukryc
jak pewnie nie zauwazyles wszystko pisze z malej i bez interpunkcji
a po trzecie daje na luz za duzo wrazen jak na jeden dzien sprzedaje 3 auta jedno kupuje i wogle wir straszny
wiem juz wszystko ogloszen z autami nowszymi niz klimat strony nie bede umieszczal
wszystko sie wyjasnilo jest ok
p.s. a to ze polak potrafi to niekoniecznie kojazy sie z kombinatorstwem ...mi osobiscie z inteligencja i zaradnoscia naszego narodu a interpretacja regulaminu w wersji mego ogloszenia to swoja droga :) chyba nie byla zla hehe
el'pozdro ..ide spac

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 00:26:36 /


Zakrzak, wnioskuję po Twoim ostatnim ogłoszeniu że chodzi Ci o to żeby zablokować Twoje konto. Bardzo proszę - jeśli jednak chciałbyś jakoś odwrócić bieg zdarzeń, to jeszcze możesz spróbować coś tu napisać, ale musisz być bardzo przekonujący ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 00:42:38 /


A ja jedynie chciałbym wyrazić swoją opinię...
Moim zdaniem uważam, że nowe Fordy może rzeczywiście nie powinny się tu w ogłoszeniach pojawiać. Ale już Scorpio czy Sierrę jednak bym dopuścił (ale tylko w ogłoszeniach) z tej prostej przyczyny, że auta te często są dawcami organów do naszych starszych maszyn i zdecydowanie lepiej jest kupić coś od klubowicza, który w jakiś tam sposób jest sprawdzoną osobą niż samemu szukać po jakiś handlarzach z Allegro czy innych ogłoszeń interentowych i marnować czas oraz pieniądze na kombinatorów, takich jak ja ostatnio pod Rawiczem miałem "przyjemność" oglądać chcąc kupić 2.8EFI...
Rozważcie to proszę, bo jednak wedłgu mnie parę ogłoszeń więcej nie stanowi problemu, kto nie chce może nie oglądać przecież, a znowu wielu mogło by to pomóc.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 09:25:01 /


Nie za ostro? Przecież chłopak napisał, że rozumie. Może trochę luzu? Nerwowy klimat wprowadzacie bez potrzeby.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 10:00:50 /


A więc mam pytanie może Scorpio i Sierra mogły by zostać dopuszczone :) Część z nas ma takie samochody do jazdy na co dzień i one także się sypią.A więc myślę że lepiej jest coś kupić od sprawdzonego kontrachenta niż od jakiegoś gogusia z Allegro!!!!!
A tak nawiasem mówiąć to prawie połowa samochodów na Capri.pl jest napędzana własnie jednostkami z Scorpio/Sierra.A więc jak ja chcę sprzedać całe scorpio za 1000zł to nic innego jak chcem sprzedać kompletny i zamontowany silnik z całym osprzętem i to pomoże napewno przyszłemu nabywcy włożyć go do swojego sprzęcika którym jest :
Capri/Granada/Taunus/Transit/Czy inny stary Ford.A że częsci mu zostaną to trudno.Ale ogłoszenia takie są potrzebne.Bo jak by nie było łatwiej i taniej i bezpieczniej jest kupić cały samochód niż sam nie sprawdzony silnik do którego trzeba dokupywać jakieś pierdółki aby go zamontować i uruchomić.
Pozdrawiam

P.S. I jeszcze jedno pytanie dlaczego ogłoszenie z moją Granadą 2,5 D zostało usunięte? Co tam było nie zgodne?

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 10:20:15 /


Popieram poprzedników - w końcu sporo naszych aut gania na motorach ze Scorpio czy Sierry [nie tylko Pinto Efi czy Koeln 2.9, ale także DOHC, które NIGDY nie były elementem występującym w Capri, Grani czy Taunusie], opracowanych zdecydowanie później niż połowa lat 80-tych. Co innego stronki użytkowników, opisy aut, uczestnictwo w PC etc. a co innego ogłoszenia.
Apeluję do PT Moderatorów o rozsądek - anons typu "megazayebiste alufelgi do Matiza" to nie to samo, co nawet "silnik Zetec 2.0 16v z Mondeo" [świetnie się sprawdza w Taunim czy Capriku], a co dopiero Zakrzakowy Transit [w końcu tylnonapędowy i Pintem poganiany, a nie jakiś tam gnojówkojad].
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 10:23:26 /


Skoro jestescie takcy restrykcyjni zeby usuwac z dzialu ogloszen transita co robia na capri.pl w club takie samochody jak Dodge Challenger '73 czy Chevrolet Camaro '67 jak byc takim ostrym to bez "wyjatkow"

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 10:38:53 /


Takim autem jak Challenger 73 albo Camaro 67 nie jeździ sie na codzień jak przytoczoną wyżej Fiestą Mk3 i wyżej czy Orionem i ma on znacznie więcej wspólnego ze stroną ;-)

Sierry i Scorpio a tymbardziej części z nich zawsze zostawiam. Zawsze ktoś może kupic na "dawce" ;-P
Co do różnych Saabów, Alf itd. to żegnamy ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 11:03:59 /


Nie neguję tego iż nie są mile widziene ogłoszenia z Golfami itd.ale dlaczegóż to straszy sie tow.Zakrzaka blokadą,gdy juz napisał-wszystko się wyjaśniło jest ok.Na wielkie słońce!Trochę luzu!Na forum toczy sie dyskusja o autach nic nie mających wspólnego z naszymi poczciwymi staruszkami,a więcej w nich elektroniki niż silnika i jakos nikt nie straszy ich blokadą konta. Pax między chrześćijany ! Pozdrowienia

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 11:17:34 /


Chłopaki, przecież nikt Wam nie zakazuje sprzedawać i wystawiac ogłoszeń dotyczących Transitów, Fiest, Zeteków itp. Po prostu na takie ogłoszenia są inne miejsca. Można je wystawić na allegro lub w jakimkolwiek innym serwisie ogłoszeniowym. Jeśli ktoś będzie szukał do swojego Caprika silnika Zetec (taki się jeszcze nie trafił...), Forda Mondeo czy jakiejkolwiek części niezwiązanej bezpośrednio z naszą stroną, to raczej nie będzie liczył, że znajdzie je na naszej stronie. Na stronie Capri.pl świat się nie kończy. Mimo wszystko ;) Ja dla przykładu gdy chcę kupić pasztet, to nie idę do sklepu z narzędziami, mimo, że generalnie sklep ten chętniej odwiedzam niż spożywczy. Chcecie sprzedać lub kupić Forda Sierrę to proponuję poszukać na innych stronach, gdzie wybór, nawet zakładając ogólne przyzwolenie na umieszczanie takich ogłoszeń u nas, z pewnością będzie większy. Zamieszczenie ogłoszenia w odpowiedniejszym miejscu, ma jeszcze tą zaletę, że zwiększa szansę na powodzenie tranzakcji, bowiem zainteresowanie częściami do Forda Sierry na stronie www.sierrafan.pl na pewno będzie większe.

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 12:37:32 /


O sensie zamieszczania tu ogłoszeń o nowszych samochodach możemy oczywiście podyskutować, ale problem z Zakrzakiem polega chyba na jego nadmiarze wolnego czasu z którym nie wie co zrobić. 5 minut po tym jak mu się tłumaczy dlaczego wg naszej wykładni ogłoszenie zostało skasowane, on zamieszcza kolejne w postaci "sprzedam silnik od transita pasujący do capri, z przyczepionym do silnika całym transitem, tylko w całości", do tego dość głupi komentarz że "Polak potrafi i on w ten sposób da sobie radę z naszymi ustalonymi zasadami". Może wysiadło mi poczucie humoru, ale nie bawi mnie to jakoś a nawet wręcz przeciwnie, może dlatego że po prostu mam mniej wolnego czasu niż rzeczy które chciałbym zrobić i jak muszę marnować czas na figle z Zakrzakiem to nie mam z tego frajdy.

Co do ogłoszeń o nowszych samochodach, to na moje oko pożytek z nich jest niewielki. Mamy serwis tematyczny, postrzegam to tak że użytkownik który subskrybuje sobie ogłoszenia ze strony o starych Fordach nie powinien być męczony ogłoszeniami które są spoza zakresu na który się nastawił. Argument "co szkodzi i tak wszystkiego jest dużo" pochodzi od tych z nadmiarem wolnego czasu, a ta perspektywa się z czasem zmienia, gdy zaczyna się swój czas szanować. Czy jest realna korzyść z takich ogłoszeń ? To że ktoś kto śledzi tą stronę na bieżąco chce sobie kupić "inny" samochód do jeżdżenia i ma to wszystko razem tutaj ? Może, ale równie dobrze możemy w takim razie przyjąć zupełnie dowolne samochody. Jest jeden cień sensu że np. z takiego scorpio ktoś weźmie silnik czy skrzynię. Ale jaki to procent tych samochodów sprzedawanych jednak w całości, które miałyby pójść na przeszczepy ? Podejrzewam że niewielki. Do tego, jeśli ktoś szuka dajmy na to scorpio na części, to ZAPEWNE nie ogranicza się wyłącznie do tej strony w oczekiwaniu na ogłoszenie o jakimś scorpio, tylko szuka w innych miejscach gdzie z większym prawdopodobieństwem trafi na takie coś. Więc tu się ten obszar dubluje - ktoś zaineresowany takim ogłoszeniem i tak szuka gdzie indziej, natomiast cała reszta niezainteresowana - jest zbędnie bombardowana ogłoszeniami spoza zakresu ich zainteresowania. Tak więc sprowadza się to do wyboru pomiędzy uciążliwością dla niezainteresowanych a nie-tak-znowu-wielką korzyścią dla tych co mogliby być zainteresowani, bo ja mi się wydaje i tak szukają gdzie indziej - podejrzewam że podaż scorpio do rozbiórki jest większa na stronie dedykowanej scorpio niż tutaj. Idziemy tu na prawdopodobieństwo, jak z impasem w brydżu - znacznie większa szansa na pomyślny zakup jest gdy sprzedający scorpio zamieści je na stronie dydykowanej scorpio oraz kupujący uda się także tamże, niż gdy sprzedający scorpio "na pałę" pozamieszcza ogłoszenia w innych serwisach i ktoś się na to natknie. To się oczywiście może przydarzyć, ale - czy musimy być wszystkim dla wszystkich ? Osobiście uważam że specjalizacja ma więcej plusów niż minusów.

To moje zdanie, jeśli są jakieś ważkie argumenty kontra, to bardzo proszę, rozważymy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 12:40:30 /


Zdecydowanie zgadzam się z MK. Uważam, że specjalizacja prowadzi do konkretów - dzięki niej stajemy się (jako klub) wiarygodni, a to niekiedy jest bardziej cenione od mozliwości uzyskania informacji o wszytstkim.
Przykład Irpaca z pasztetem jest idealny - też uważam, że wolę iść tam gdzie zajmują się czymś konkretnie, a nie z dolotu... myślę, że wielu z Was przećwiczyło na własnej skórze np. przypadkowych mechaników... analogicznie jest z capri.pl - nie chcemy być jeszcze jedną stroną o samochodach, tylko KONKRETNĄ stroną o KONKRETNYCH samochodach i nie starajmy się pretendować do roli encyklopedii...

Dla mnie Ford Sierra, czy Scorpio, to juz CAŁKIEM INNA bajka, i to niezależnie od tego, że reżyser jest ten sam.

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 15:04:29 /


bo "co jest do wszystkiego, to jest do nieczego"

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 15:28:15 /


Owszem Michale, masz rację, że Sierra czy Scorpio mają swoje strony. W moim przypadku chodzi tylko o to, że jako członkowie stowarzyszenia, klubowicze dażymy się z reguły jakimś mniejszym lub większym zaufaniem. I jak ktoś z capri.pl sprzedaje np. silnik i mówi, że jest w stanie takim a takim, to zdecydowanie bardziej uwierzę w to, niż jak mam szukać w innych seriwsach, gdzie wszyscy sprzedawcy są dla mnie obcy i nie wiem kto wicska kit, a kto rzeczywiście mówi prawdę. Prosty przykład (każdy zapewne już to przerabiał) - chciałem kupić silnik 2.8efi. Był jeszcze w Scorpio, ogłoszenie z autogiełdy dolnośląskiej. Auto 120km od Poznania. Nie aż tak daleko, więc tymbardziej mnie interesowało. Parę rozmów telefonicznych, za każdym razem sprzedawca zapewniał o super stanie. Pojechaliśmy więc na miejsce i oczywiście okazało się, że silnik padło. Sprzedawca twierdził, że wszystko jest super nawet po zdjęciu kap zaworowych, gdzie pod nimi był syf wyglądający prawie jak trociny wymieszane z olejem...

I właśnie z tego względu trochę walczę o Sierry i Scorpio, bo każdy z nas na pewno chciałby zaoszczędzić sobie pieniędzy i czasu na takich, przepraszam za słownictwo, palantów.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 15:34:12 /


Owszem, jest taka mała działka na to że ktoś z "naszych" będzie chciał sprzedać coś co jest poza profilem strony, a ktoś z "naszych" będzie wolał kupić to coś spoza profilu strony od swojego a nie od zupełnie obcego. Jednak to na moje oko bardzo niewielki wycinek całości, która to całość w takiej dowolnej postaci robi się zwykłym bałaganem. Więc mamy do wyboru: albo konkrety i koniec, albo śmietnik bo ktoś może coś sobie z niego wybierze. Tu i tu są plusy i minusy, wybieramy po prostu wariant lepszy z punktu widzenia całokształtu. Pozostaje zdrowy rozsądek - jak ktoś sprzedaje takie scorpio na części bo się do niczego innego nie nadaje albo jest nierejestrowalny i nadmienia ten fakt że do wzięcia jest w zasadzie silnik - to może od biedy ujdzie jeśli prawidłowo to sformułuje, ale jeśli ktoś sprzedaje jeżdżący, sprawny samochód o którym wiadomo że nie jest na części, albo graty ze scorpio które wiadomo że nas nie interesują, to nie tutaj.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 16:29:30 /


witam myslę że silnik skorpio powinien być dopuszczony w ogłoszeniach i jego uzbrojenie, jest pare osób kture posiadają te silniki w swojich cackach, ana alrgro nikt niechce słyszeć o kupowaniu silnika w częsciach bo ma cały i niebędzie rozkręcał żeby wyjąć jeden korbowód ajak już roskręci to dowali taką cene że tylko płakać pozdro.

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 17:07:41 /


Dokładnie tak - części pasujące od Sierry, Scorpio powinny zostawać ;-)

Całe auta ? Rada nadzorcza jest na nie ;-) Czyli od dzisiaj lecieć z tym bez wyboru ? Czy te najtańsze zostawiać ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 19:06:02 /


potem wszystko bedzie za 1zl , bo polak potrafi.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 21:29:51 /


dlaczego zaraz za 1zł.wiadomo że tu można przecież trochę taniej, prawie każdy znas ma jakieś graty które zalegają i gracą ,a na koniec prędzej czy póziniej lądują na złomie czy wsmietniku i napewno niejeden zwas drodzy koledzy przyjoł by za symboliczną złotówe jakieś graty które go by interesowały ,a na alegro niedość że zapłacisz kosmiczną cene to itak dokonca niewiesz co dostaniesz kupiłem ostatnio chłodnicę i co miała być ładna cała, aokazało się że jest pogięta i dokogo z pretensjami ,do wystawcy on twierdzi że była cała noi 150 zł psu wgębe poszło no dobra bo się zabardzo rozczuliłem ,pozdro

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 21:49:52 /


chodzi mi o to , ze zostawianie najtanszych ofert wg kryterium mike'a doprowadzi do tego. ze w ogloszeniu bedzie np. 1 zl ( jak zadzwonisz to sie okaze ze cena jest inna) tylko po to, zeby ogloszenie nie zostalo przez moderatora wywalone.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 22:06:38 /


np. jak jest sierra za 1100 zł taka paściarska to może nada sie na części :-P

za 8800 nikt nie weźmie na części , chyba :-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 22:24:48 /


Z oczywistych względów popieram pozostawienie ogłoszeń dotyczących sierrowsko-scorpiowskiej mechaniki . Lektura profili użytkowników nie pozostawia wątpliwości co do zasadności i częstości wykorzystywania silników i skrzyń z wyżej wymienionych. Argument, jakoby były bardziej trafione miejsca na sprzedaż sierrowsko-scorpiowskiego silnika niż capri.pl nie przemawia do mnie - temat bezsprzecznie leży w kręgu zainteresowań użytkowników a zdecydowanie częściej wymiany silnika wymaga 25 czy 35letni capri, grania,escort,taunus czy transit niż 15to czy 20letnie scorpio - nie trzeba chyba tłumaczyć "dlaczego". :)
Nie ograniczajmy się na siłę, niech "zawartość" strony wypływa z woli użytkowników - w końcu capri.pl to nie tylko strona www ale i właśnie ONI :)
Ewidentne przegięcia i odchyły od ogólnie przyjętych norm, zasad i przepisów regulaminu niech weryfikuje Rada/Moderatorzy.
Pozdrowienia

Śmietan / 2006-03-07 22:36:50 /


tylko silniki i ich uzbrojenie , a całe skorupy to raczej na nie.

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-07 22:36:54 /


Tak jak już napisaliśmy - części (np. silniki czy skrzynie) - o ile są interesujące z punktu widzenia naszych samochodów - jak najbardziej, samochody "inne" w całości - nie. Raz że dlatego że po prostu nie są punktem zainteresowania strony, dwa - jak ktoś chce kupić scorpio/sierrę/cokolwiek w całości na części to wie gdzie szukać.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 23:06:40 /


Czyli sprawa z ogłoszeniami jasna. Ja mam tylko nadzieję, że nie dojdzie tu do blokowania kont, bo Michałowi "zabrakło luzu". Rozumiem, że to jego dzieło ale chyba są jakieś procedury, np. takie jak z Albim?? Bo w przeciwnym wypadku strach polemizować... :(
Buziaki i pax panowie, pax

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-07 23:29:34 /


Cholera jasna!!!
Czy za każdym razem jak odwiedzam forum to jesli jest mnóstwo komentarzy to ma to oznaczać jakąś małą "zadymę".Chyba już ten temat kiedyś był poruszany albo i nie.Mniejsza z tym.Zakrzak przestań zgrywać większego cwaniaka niż jesteś "mimo że Cię nie znam".Skoro jesteś tu napewno dłużej niż ja to sam powinieneś świecić przykładem i nie wystawiać takich ogłoszeń.Jak już coś to moim zdaniem tylko i wyłącznie można oferować" podzespoły mechaniczne " kompatybilne z naszymi Fordami np. silniki i skrzynie (sierra i scorpio).To może z racji że tez tu siedzę to wystawię na sprzedaż np.Mondeo z 2003.przecież to tez ford.A może ktoś "przez przypadek go przytuli w całości albo dla silnika za jedyne 40tyś:)".Daj spokój i nie rób z siebie i z innych "idioty".

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-08 00:33:42 /


Coś Wam powiem.. Nie mam za dużo czasu, żebym aktywnie (tak, jak tego chcę) uczestniczył w życiu forum, ale dziwnym trafem jak już mam czas do spędzenia tu trochę czasu, to zawsze natrafiam na jakiś "dym". A ponieważ akurat sądzę, że to ważna sprawa, pozwolę sobie wtrącić swoje 2 grosze..
1. MK, masz co do cwaniactwa rację, ale:
2. z całą pewnością zawodzi Cię poczucie humoru.. w końcu chłopak przeprosił a to ogłoszenie, to chyba tak z niemocy.. (Sorry, Zakrzak, że Cię tłumaczę, ale piszę co odebrałem jako subiektywny czytelnik). Poza tym wiemy, że kto się czubi.. :)
3. Co do skorup np Scorpio, to rzeczywiście niezbyt się tu nadają..
4. Co do silników jednak, to MK moim zdaniem troszkę nie doceniasz tego, że te silniki to niewielka część.. Bo może rzeczywiście niewielka, ale dla mnie np. to oznacza wszystko, czego szukam, bo do ukończenia auta brakuje mi już tylko silnika.
5. Co do allegro, to sprawa nie jest taka prosta, bo wiele osób ma inne nicki (ja sam tak mam) i trudno się domyślić czy zna się daną osobę z capri.pl a to jest bardzo ważne (nie będę się powtarzał po przedmówcach)
6. Z innej strony rzeczywiście może powstać burdel, ale.. nie wiem do końca co w tym takiego strasznego.. Wychodzę z założenia, że jeśli czegoś szukam, to muszę poświęcić chwilę na znalezienie tego. I to czy natrafię na kilka ogłoszeń "z innej beczki" mnie nie zbawi. Oczywiście niech te ogłoszenia dotyczą Fordów, a nie np. Opla Astry, ale szukając czegoś i tak raczej korzystamy z wyszukiwarki, co zawęża nam krąg poszukiwań..
7. Straszenie blokadą konta to troszkę za cięzki kaliber, moim zdaniem, jak na zdrową dyskusję, która się tu toczyła od początku.. (W porównaniu z innymi przypadkami nadwyrężania Twojej cierpliwości, MK)
8. Rozumiem jednak i jak najbardziej popieram ludzi, którzy sami z siebie poświęcając swój cenny czas (o tym rzadko kto pamięta), starają się zapanować nad tą stronką, żeby nam się tu wszystkim miło współgrało..
9. Może więc zrobić tak, że pozwolić na zamieszczanie np. linków do allegro (uczestników forum, nie komuś "z ulicy",żeby wiedzieć z góry, ze np. silnik ze Scorpio jest dostępny na stronie, a buda i inne duperele na allegro lub pod nr tel. .. cholera, nie wiem, ale wydaje mi się, że wyrzucając część ogłoszeń, dużo ludzi straci dużo okazji..
Pozdrawiam

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-09 14:04:08 /


Zapomniałem dopisać, jeśli chodzi już o irytowanie się i porządki, to mnie szczerze mówiąc bardziej irytuje bałagan w dziale o autkach użytkowników. Pewne autka/osoby to "duchy", bo dawno sprzedały autka.. Kiedyś chciałem się o coś zapytać właściciela pewnego caprika i napisałem do niego maila i czekałem tak ruski rok, dopiero później zauważyłem ten sam samochód pod innym nickiem. Sprzedany jak się okazało ładny kawał czasu temu. Poprzedni właściciel olał mnie chyba dlatego, że stwierdził, że skoro nie ma już tego samochodu, to nie musi mi na nic odpisywać:(( Czasem 3 razy muszę tę cała listę przeglądać, zeby się upewnić czy to o tego właściciela/to autko chodzi.. A z dnia na dzień autek przybywa.. Pozdrawiam zniecierpliwionych:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-09 15:05:30 /


Co do samochodów - duchów i porządków w prezentacjach wozów klubowych, to właśnie próbuję nad tym zapanować, robiąc szufladki na samochody sprzedane i załomowane, tak żeby nie zaciemniały krajobrazu, ale żeby ślad po nich nie zaginął na amen.

Co do ogłoszenia Zakrzaka, to jak po informacji czemu ogłoszenie uznaliśmy za niewłaściwe dostajemy kontrę że on i tak znajdzie sposób na to żeby robić jak mu się podoba, to mnie to nie bawi, choćby on miał w zamyśle ubaw po pachy.

> nie doceniasz tego, że te silniki to niewielka część

Chyba nie zrozumiałem - przecież właśnie silniki które mogłyby się nam przydać - akceptujemy tutaj, tylko nie całe samochody.

Co do linków do allegro, to funkcjonują tu od dawna, choć mamy na to zapis w regulaminie - patrz pkt 10 ppkt 8. Ja osobiście uważam że same linki do allegro to jest nie fair. To nie jest oferta sprzedaży, bo nie możesz po prostu się dogadać i kupić. Musisz odczekać do końca akcji, licytować się, po prostu inny sport. Rozumiem chęć maksymalizacji zysku sprzedawcy tą drogą, ale to nie fair: sprzedający płaci allegro za obsługę aukcji, za przyciągnięcie potencjalnych kupujących - reklamą serwisu w różnych mediach. Prowizja jest całkiem konkretna. Skoro sprzedający płaci za to wszystko, to my tak naprawdę to co robimy to wyłącznie wspieramy biznes zwany allegro. Robimy się wyspecjalizowanym ich indeksem - wspomagając ich działania mające na celu przyciągnąć więcej kupujących - ale na dodatek nas to kosztuje - utrzymanie serwera, opłaty za generowany ruch. Może nie są to koszty które są jakkolwiek istotne, ale całokształt jest niewłaściwy - bo przepływ kasy jest z naszej kieszeni do kieszeni allegro. Niby czemu i po co ? Jeżeli sprzedający ma coś do zaoferowania naszej społeczności, to niech da normalną ofertę sprzedaży a nie zaproszenie do aukcji które nie jest tak naprawdę ofertą sprzedaży, a na dodatek nas to kosztuje a kasę kosi głównie allegro. Mi tu bynajmniej nie chodzi o tą kasę, bo to nie jest ani zauważalne ani policzalne, ale intuicyjnie wyczuwalne jako nie fair. Może idealizuję, może moja prywatna powyższa opinia jest kontrowersyjna, ale tak właśnie uważam. Mimo to nie reagujemy jakkolwiek na takie allegrowe anonse, bo jednak zanim bym ten temat poruszył samodzielnie to wolałbym go przedyskutować w gronie zainteresowanych, a teraz nadarzyła się właściwa ku temu okazja. Więc jeśli macie jakieś opinie na temat zamieszczania ogłoszeń postaci "sprzedam coś-tam" i jako całość ogłoszenia jest wyłącznie link do allegro, to bardzo proszę, chętnie się dowiem co na ten temat myślicie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-09 15:39:38 /


W tej kwestii masz rację. Jest to trochę nie fair. Może nas tylko tłumaczyć to (wszystkich, którzy z tego korzystają), że dzięki temu remontujemu autka, a potem jeździmy na zloty, wstępujemy do klubu itd.. Może wyraźnych korzyści capri.pl nie ma (a np. ja chciałbym być pełnowartościowym członkiem klubu, tylko na dzień dzisiejszy po prostu mnie na to nie stać), ale może w przyszłości się doczeka.. Co do ogłoszeń, to wiem, że funkcjonują, ale miałem na myśłi, żeby np w treści ogłoszenia ogłaszać, że to na allegro. Wtenczas, zainteresowany, ale nie chcący tracić czasu na oglądanie linków do aukcji nie musi nawet w to ogłoszenie klikać. Wtedy robi się już mniejsze zamieszanie. Ale i tak sądzę, że zamieszanie i tak będzie, bo nie wyeliminujecie ludzi, którzy zamieszczają ogłoszenia typu "zobaczcie coś takiego" gdzie znajduje się jakiś wrak do odratowania itp. A jeśli chodzi o allegro, może poszliby na to, zeby ich banner, lub reklamę zamieścić na capri.pl? Może w jakiś sposób zasponsorują stronkę? To mój pomysł, skoro już padło takie pytanie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-09 15:51:58 /


Jest możliwa forma uzyskania jakiejś kasy z allegro: http://www.allegro.pl/ap/
Tyle że nie wiem czy jest sens zawracać sobie głowę - płacą tylko za nowo zarejestrowanych użytkowników.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-09 16:07:57 /


Oczywistym wydaje mi się fakt , że nie jest w porządku jak ktoś podaje linka do SWOJEJ aukcji na allegro czy innym tego typu serwisie . Przeglądajac takie ogłoszenia mam wrażenie ,że oferent chce zrobic jak najwiekszą kasę na czyjejś pasji . Jest temat na forum "znaleziono na ebay czy allegro" i tam to mnie nie razi ale pewnie jeśli nie damy robić ogłoszeń prosto do allegro to link zostanie uprzejmie zapodany właśnie na forum jako "znaleziony"

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-09 16:31:17 /


Sam kilka razy w ogłoszeniach na capri.pl podawałem link do mojej aukcji. Jeśli wiekszość członków stowarzyszenia twierdzi że to jest niedozwolone to sie podporzadkuje.
Ale moje argumenty są takie:

- liczba tego typu ogłoszeń jest znikoma,czy komuś to tak bardzo przeszkadza
- jak mi na czymś zależy wole kogoś przebić na aukcji,niż wysyłac dziesiątki maili a potem sie dowiadywać że sprzedane 10 minut temu,albo już zarezerwowane i żeby sie dowiedzieć za pare dni.
- czasami mam jakąś część do odsprzedania.Nie zajmuje się handlem częsciami zawodowo i często trudno mi określic cenę.Przy aukcji mi ten problem,zaczynam od 1zł .Za ile ktoś wylicytuje za tyle sprzedaje.
- zbijając argument bogdana o dorabianiu sie na czyjeś pasji to to tej pory udało mi sie sprzedac na aukcji nowy zderzak do granady za 79 zł (kupiłem niewłaściwy na ebay.de z przesyłką wyszedł mnie ponad 100zł).Część absolutnie nie dostępną w polsce.

Arni12 / 2006-03-09 18:37:52 /


nie sprzedaje nic na allegro ale podoba mi sie to, ze w naszych ogloszeniach czy na forum pojawiaja sie linki do aukcji, nie przegladam tego na biezaco a czasem ktos zwroci uwage na cos ciekawego. co do kwestii cen na aukcjach to wychodze z zalozenia ze kazda rzecz jest tyle warta ile ktos jest w stanie za nia zaplacic - byle informacja do tego kogos dotarla, chocby przez nasze ogloszenia. W Niemczech ebayu nie trzeba reklamowac i w zasadzie 99% wystawianych tam rzeczy osiaga cene odpowiadajaca rzeczywistej wartosci, u nas allegro wciaz raczkuje tak jak ogolnie temat starych samochodow

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-09 19:02:22 /


Wydaje mi sie że sprzedający na allegro ma nieco większe szanse sprzedać samochód - ale czy części do starego Forda ?? _ _ _ Nie wiem ;-)


Mi to nie przeszkadza - może taką część wystawioną na allegro zauważyć też ktoś kto ma starego Forda a nie zna strony Capri.pl ..... powielanie opisu wystawiającemu daną część na sprzedaż też chyba zbytniego sensu nie ma. Zazwyczaj jest zaznaczone w tytule o jaką część chodzi.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-09 19:10:18 /


skoro odemnie zaczela sie ta dyskusja to moze kilka slow na podsumowanie:
1.wystawialem kiedys na capri.pl np. fiata,mercedesa,audi i inne i nie zdazylo sie zeby ogloszenie zostalo skasowane fakt bylo to 2-3-4 lata temu ale bylo
wiec teraz zdziwil mie bardzo faka ze ogloszenie transita zniklo...pomyslalem ze moze jakis blad wiec wystawilem jeszcze raz a po rozmowie tel z jednym z uzytkownikow capri.pl wywnioskowalismy ze ktos je usuwa bo jego ogloszenie tez zniknelo i nastepnym krokiem bylo zapytanie tu w tym poscie o co chodzi???
fakt wystawienia 3 ogloszenia w formie przekory i zartu byl spowodowany moja frustracja i zdziwieniem dlaczego tak sie dzieje skoro nikt wczesniej nie okreslal tego (nie mowie tu o goloszeniach typu sprzedam audi tt) ze od dnia tego i tego nie mozna wystawiac ogloszen o fordach mlodszych niz te ktorymi sie interesuje strona jesli postapilem niesportowo to przepraszam

2. ale straszenie blokada kata to chyba lekka przesada bo nie zalezy nam chyba tu na formach zastraszania tym bardziej przy tematach nie do konca wyjasnionych???
ta strona ma byc dla nas a nie my dla nie przynajmniej ja to tak rozumiem..myle sie?a straszenie blkada konta na kazdym kroku w efekcie nic nie daje tylko tyle ze ludzie beda sie odwracac od serwisu nie o to chyba chodzi?
lubie ta strone ludzi ktorzy tu dyskutuja smieja sie zartuja pomagaja sobie itp
wiec chodzi o dobry klimat wspolnego dzialania a jak cos jest niejasne to wyjasniania tego

3.co do ogloszen to jakie beda dopuszczone i tak odemnie nie zalezy
ale co moge powiedziec to na swoim przykladzie mianowicie sciagam auta czesto sa to fordy i np mam na sprzedaz sierre 2.0efi za smieszne pieniadze bo powiedzmy 300e wiec potencjalnie jest to wymazony dawca do naszych autek to jak mam go wystawic skoro w calosci ie moge a cena jego jest jak za sam silnik?
a wiem ze takie auta sa poszukiwane i wiele osob wolalo by taka sierre kupic odemnie czy kogokolwiek znanego z capri.pl niz gdzies u handlarza czy alegro
nie chce tu prowadzc jakiejs krypto reklamy ale jedynie naswietlic temat

4 zreszta ogloszenia sa podzielone na dzialy "czesci" sprzedam auto" kupie auto" itp wiec jak ktos nie chce czytac tego co go nie interesuje to nie czyta wszystkiego i tak

5 na koniec jeszcze jedno choc mam nadzieje ze tak nie jest ale jesli MK ma do mnie jakies uprzedzenia czy poprostu mnie nie lubi badz nie trawi czy drazna go moje wypowiedzi komentarze czy ogloszenia niech powie przestane sie oglaszac odzywac w koncu to strona jego autorstwa ma do tego prawo nie ma problemu ustapie od razu.......bo wole to niz straszenie blokadami czy przypisywanie innych epitetow i zlosliwosci skoro nie mozemy sie dogadac
jednak mysle ze kazdy z nas w temacie ktory nas tu laczy zrobil duzo i chce zrobic jeszcze wiecej wiec mam nadzieje ze dalej bedzie tylko lepiej

z mojej strony temat wyczerpany mysle ze nikogo nie urazilem jesli tak to nieumyslnie a decyzje co do tych nieszczesnych ogloszen i tak trzeba podjac i jaka ona nie bedzie taka przyjme

pozdrawiam Zakrzak :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-09 21:21:41 /


Można oczywiście tez spojrzeć na to z drugiej strony, to jest co allegro daje potencjalnym kupcom, którzy link do aukcji znaleźli na stronie capri. Otóż daje krótką historię ostatnich transakcji, komentarze i opinie innych kupujących. Tego u nas nie ma poza wątkiem "z tym gościem nie warto handlować" gdzie nie oszukujmy się, znaleźć opinię o kimś szczególnym jest trudno.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-09 21:24:37 /


No i widzicie efekt samonapędzającego się śmietnika - mamy w ogłoszeniach dvd, telefony, komputery. Dający kolejne ogłoszenie dodaje nawet tytułem usprawiedliwienia że "skoro mamy już X-Y-Z to ja też wjadę ze swoim towarem". Nie, nie i jeszcze raz nie ! Ogłoszenia z zakresu tematyki strony i koniec, proszę mi nie przysyłać maili z oburzeniem dlaczego ogłoszenia są kasowane !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-22 12:09:11 /


Też to popieram! Diwidi czy inne rzeczy - od tego jest allegro, i inne takie tam aukcje...

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-22 12:51:57 /


Ogłoszenia???!!!Nie wiem,długo szukałem,może już ktoś o tym pisał...Ja jeszcze jedno słowo w kwestii ogłoszeń.Rozumiem,że miało być lepiej ale chyba po ostatnich zmianach coś mi nie do końca pasi ....Otwieram Outloooka i co widzę?
Ogłoszenie na temat caprika lub mustanga zza wielkiej wody i.....kilkanaście lub kilkadziesiąt(!) następnych ogłoszeń(?!) niby na ten sam temat a nie będących niczym innym jak gaworzeniem sobie na różne,niestety coraz częściej odbiegające od meritum tematy...Owszem,fajnie sobie pożartować i wymienić uwagi,szczególnie między kolesiami,tylko dlaczego k....!!! mam to wszystko oglądać na swojej poczcie?!Mam naprawdę (i pewnie nie tylko ja) mnóstwo lepszych zajęć niż uporczywe kasowanie przez kilkanaście minut wszystkiego co zaczyna się na "SPRZEDAM SAMOCHÓD: Ford Taunus Coupe 1971 w trakcie remontu blacharskiego"...Mnie to po prostu nie interesuje!
Czyli co,olać i zlikwidować subskrypcję?O to chodziło?A może po prostu się czepiam,może teraz OGŁOSZENIA i FORUM to jedno i to samo?!!!

robertas Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-28 00:18:13 /


Nie ma co się tak denerwować. Niestety zawsze znajdzie się ktoś kto nie mając zupełnie nic do powiedzenia uważa że jednak wręcz przeciwnie, ci niektórzy tak po prostu mają - nie zwalczymy tego skutecznie bez niezamierzonych szkód pobocznych. Jeżeli nie chcesz widzieć komentarzy do ogłoszeń, ale same ogłoszenia Cię interesują - to na tą właśnie okoliczność jest osobna subskrypcja na ogłoszenia i osobna na komentarze do nich, co powinno załatwiać sprawę.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-28 00:33:19 /


robertas czepiasz sie hehe

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-28 08:44:21 /


Dzięki M.K.-sprawa załatwiona :)

robertas Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-28 18:34:02 /