logowanie | rejestracja
capri.pl » Klub » nasze samochody » Qba_skc - Ford Taunus TC I 2.0 R4 Pinto XL 1971

Qba_skc - Ford Taunus TC I 2.0 R4 Pinto XL 1971

[ rozmiar zdjęć: duże | małe | domyślne ]

Właściciel: Qba_skc Dokładna lokalizacja na mapie
Samochód: Ford Taunus TC I 2.0 R4 Pinto XL 1971
Status: aktualnie posiadany (od 2009-05-23)
Aktualizacja: 2009-05-24 23:32:02

drugi nabytek..;)

Już od dawna przeczuwałem ze na jednym dziobaku sie nie skończy, mimo ze jeden nie wyremontowany (pewnie na dwóch też nie...;) ). Pokazało sie ogłoszenie na Capri ze Hubert chce sprzedać auto.. Chwila zastanowienia, (szybkie zerknięcie do portfela) , myślę czemu nie.. auto może i w nie najlepszej kondycji, ale i tak to nie odstraszyło mnie od zakupu. telefon do Przemka (bo u niego stało to auto) później do Huberta i sprawa dogadana... najbliższa sobota wyjazd do Krakowa po auto..
Przyszła sobota wziąłem busa, wypożyczyłem lawetę (auto nie mogło przyjechać o własnych siłach brak wału i hamulców), i z kumplem ruszyliśmy w stronę Krakowa..
Oczywiście jakby to było, gdybyśmy całą drogę przejechali bez niespodzianek.. w połowie drogi do Krakowa straciliśmy z niewyjaśnionej przyczyny korbkę do podnoszenia kółka podporowego od lawety.. i kółko opadło na asfalt po kilku km chyba zaczęło sie zapiekać i zrobiło sie kanciate;) po zauważeniu tego wykręciliśmy cały ten bubel... (i kolejne koszty przy oddawaniu lawety)...
dojechaliśmy do Krakowa , telefon do Clasmobila udaliśmy sie na jego plac o wał i błotniki.. spory plac sporo aut. i bardzo w porządku właściciel. z Tego miejsca jeszcze raz wielkie dzięki..
potem do busa i w dalszą drogę cel Trzebinia.. po kilkudziesięciu minutach byliśmy już u Przemka i oglądaliśmy auto, auto szybko powędrowało na lawetę..szybkie formalności i trzeba bylo wyjeżdżać bo drogi kawałek w już późnawa godzina..
Ustawienie GPS-a na dom ( z zaznaczeniem omijaj platne i gruntowne polne drogi)
ale gdzie tam Gps wyprowadził nas w pole i to dosłownie Dookoła tylko lasy i pola, mieliśmy już chwile zwątpienia jak droga stawała sie coraz gorsza i z wielkimi kałużami. W końcu jechaliśmy busem z autem na lawecie.. chyba czas najwyższy zaktualizować mapę w nawigacji... dalsza droga już przebiegała bez zakłóceń.. póóóóźnym wieczorem dotarliśmy do domu... i auto już stanęło na Skierniewickiej ziemi....
Teraz tylko zabrać sie za robotę;)
Mam nadzieję ze nie braknie mi wytrwałości..


teraz Tylko niech ktoś mi powie jak zrobić z zarejestrowaniem??
On ma papiery od rzeczoznawcy na Tablice GWE..... A przy rejestracji na siebie bede musiał zmienić na łódzkie tablice... czy jakoś mogę to zrobić ze mogę pozostać na starych??

Komentarze

opinię masz na auto (nie tylko numery rejestracyjne, ale też numer nadwozia itd) - na wszelki wypadek zadzwon/napisz do rzeczoznawcy, przez którego wystawiona jest opinia i będziesz miał jasność. Może w takiej sytuacji wystawiają jakieś zaświadczenie o zmianie numerów albo coś.

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2009-05-24 23:49:09]


No ładny, niekompletny ale i tak robi wrażenie jak każdy dziub :) Tylko go nie krój na rzecz drugiego :) powodzenia w doprowadzaniu go do należytego stanu. W kwestii tablic to raczej bedziesz musiał zmienic blachy nie bardzo rozumiem co do tego wszystkiego miał by mieć rzeczoznawca. Pzdr.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2009-05-28 20:56:03]


mam nadzieje że nie skończy pokrojony;) bardzo mi sie podoba rocznik 71 ;)
zobaczymy co sie kryje pod warstwami lakieru.. może znajdę tam nawet kawałek blachy;)

Qba_skc Dokładna lokalizacja na mapie [2009-06-01 20:41:37]


dziobek aktualnie to produkt ktorym mozemy się golić czy może jest w jeszcze w całości?

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie [2011-03-28 23:19:36]