logowanie | rejestracja
capri.pl » klub » spotkania, zloty, imprezy » Puchar Capri

Puchar Capri

Fundatorzy nagród:


Puchar Capri

- plan zawodów
- regulamin
- lista uczestników
- koszulki
- zakwaterowanie

Bardzo proszę Szanownych Państwa o uwagę. Z niemałą dozą entuzjazmu informuję, że wzbogacamy kalendarz imprez firmowanych przez capri.pl. Wszyscy już zdążyli oswoić się z naszą dotychczasową sztandarową imprezą, antyzlotem w Gryźlinach. Kolejne trzy edycje tej imprezy wyklarowały jej formułę i klimat, który przypadł do gustu większości, co nas cieszy niezmiernie i bardzo dobrze wróży edycji tegorocznej. Gryźliny zaspokajają towarzyski aspekt naszych poczynań, jednak coraz bardziej odczuwalny jest niezaspokojony duch walki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, organizujemy drugą imprezę pod naszym patronatem, która mam nadzieję wpisze się na stałe w kalendarz, i doczeka się kolejnych, corocznych edycji. Tą imprezą jest właśnie puchar capri.pl.

Cel imprezy jest prosty i klarowny. Wyłonić ze stawki naszych pojazdów ten najszybszy. Zwycięzca dostaje puchar i tytuł najszybszego starego Forda w Polsce roku 2003. Jeden puchar, jeden zwycięzca. Żadnych kategorii, ani wiekowych, ani płciowych, ani silnikowych. Wszystkie (no, prawie) chwyty dozwolone - po prostu bezwzględnie najszybszy Ford. A właściwie duet - samochód i kierowca.

To tyle tytułem wstępu, diabła należy szukać w dalszych szczegółach.

Kiedy i gdzie ?

Puchar capri.pl odbędzie się 28 czerwca na torze "Kielce" w Miedzianej Górze. Termin został wytypowany biorąc pod uwagę kilka względów - możliwie sprzyjającej aury, końca sesji na uczelniach, jeszcze-nie-wakacji, ilości czasu na przygotowanie bolidów, jednym słowem optimum na wysoką frekwencję.
Miedziana Góra koło Kielc może nie jest sprzyjająca dla potencjalnych uczestników z rejonów północnych, ale liczymy na to że ten raz w roku uda się zmobilizować, przyjechać i powalczyć o puchar. Sam tor i jego okolice zapewniają natomiast godziwe warunki do przeprowadzenia samej imprezy, oraz spędzenia weekend'u w interesujący sposób, w interesującym gronie.
Cała impreza ma mieć charakter weekendowy - do przyjazdu zachęcam już w piątek w godzinach przedwieczornych, może uda się wjechać na tor w celu odbycia jazd próbno-treningowych (ten temat jeszcze podlega ustaleniom). Właściwe zawody odbywają się w sobotę, rozpoczynając się o godzinie 14:00. We wcześniejszych godzinach na torze odbywa się KJS - chętni mogą wziąć również udział w tej imprezie, aczkolwiek to zupełnie osobna sprawa. Godzina 14:00 mam nadzieję pozwoli dotrzeć uczestnikom z najdalszych zakątków kraju - tym, którzy zaplanują przyjazd na sobotę. Czas trwania imprezy przewidziany jest do godziny około 20-21. Po zakończeniu zawodów przenosimy się na bardzo pobliskie pole namiotowe, gdzie odbywamy huczne obchody z okazji zakończenia zawodów - ognisko, piwo, etc. Niedzielny poranek, i resztę dnia, po odzyskaniu stabilności w pozycji wertykalnej, spędzamy już bez planu, dla przeciwwagi złożoności organizacyjnej dnia poprzedniego. Druga połowa niedzieli to powrót do domów.

Chciałbym, ale ?

Jeżeli wahasz się czy wziąć udział, w obawie przed wilkiem złym, uszkodzeniem samochodu, okazaniem słabych predyspozycji wyścigowych, czymkolwiek innym, to porzuć obawy i potraktuj to rekreacyjnie. Nie trzeba się ścigać "na całego" można równie dobrze potraktować taki przejazd jako zabawę. Na pewno każdy chce wygrać, ale nie widząc szans nie ma co rezygnować - ważne jest "być". Tak stworzymy więcej. No dobra, przymierzyłem wczoraj nawet kask, ale nadal nie czuje adrenalinowego podniecenia - jeśli już zupełnie nie widzisz się na torze, nawet w rekreacyjnym przejeździe z łokciem za oknem, to przyjedź jako widz - oprócz samych zawodów będzie jeszcze masa czasu na kontakty towarzyskie. Potraktuj to jako zwykły zlot.

Ciągle mam wątpliwości ?

Jeszcze raz: obecność obowiązkowa ! Rozpatrzymy jedynie uzasadnione zwolnienia lekarskie.

Plan zawodów

Czas przejść do esencji, czyli samych zawodów. Na początek plan imprezy.

Zawody podzielone są na dwie części: eliminacje i finał. W eliminacjach biorą udział wszyscy zgłoszeni do zawodów uczestnicy, do finału kwalifikuje się 16 samochodów wyłonionych na podstawie eliminacji. Finał rozgrywany jest systemem pucharowym, którego zwycięzca dostaje tytuł i puchar. Wynik eliminacji nie ma wpływu na wynik końcowy finału, pierwszy i szesnasty zawodnik eliminacji mają takie same szanse na zwycięstwo. Celem eliminacji jest wytypowanie finałowej szesnastki, oraz odpowiednie rozstawienie zawodników w pary finałowe, zgodnie z dalszym opisem.

Eliminacje

Na eliminacje zaplanowane są trzy konkurencje, w których udział biorą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do startu.

Dla każdej z konkurencji eliminacyjnych wyznaczane są miejsca zajęte w danej konkurencji przez poszczególnych zawodników, zgodnie z uzyskanymi wynikami, od najlepszego do najsłabszego. Ostateczny wynik eliminacji dla danego zawodnika to średnia arytmetyczna z miejsc zajętych w poszczególnych konkurencjach eliminacyjnych. Do każdej kolejnej eliminacji zawodnicy startują w kolejności odwrotnej do swojej dotychczasowej pozycji w bieżącym rankingu. Do pierwszej konkurencji zawodnicy startują według kolejności przyznanych numerów startowych.

Do finału kwalifikuje się 16 uczestników zawodów z najlepszym uzyskanym miejscem w eliminacjach (średniej ze wszystkich konkurencji). W przypadku uzyskania przez część uczestników tego samego miejsca, dającego zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej liczby uczestników, o kwalifikacji decydować będzie dogrywka.

Dogrywka

Dogrywka rozgrywana jest w wypadku gdy część uczestników zakończy eliminację z takim samym rezultatem, dającym zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej niż 16 liczbie zawodników. Dogrywka polega na przejechaniu jednej pętli toru po zewnętrznym owalu. Uzyskanie lepszego czasu od konkurenta daje kwalifikację do finału.

Finał

Do udziału w finale kwalifikuje się 16 uczestników zawodów z najlepszym wynikiem z eliminacji (przy optymistycznym założeniu, że na zawody przybędzie przynajmniej 16 samochodów).

Finał polega na rozegraniu systemem pucharowym wyścigów pomiędzy parami, które indywidualnie ścigają się na owalu toru na tzw. "dochodzenie" - startując równocześnie z przeciwległych stron toru, i pokonując ilość okrążeń zależną od etapu finału. W 1/8 i 1/4 finału zawodnicy pokonują 3 okrążenia, w półfinale przewidziane są 4 okrążenia, zaś w finale - 5 okrążeń. Wyścig trwa do momentu osiągnięcia mety pierwszy z samochodów, lub dojście do rywala na odległość 100 metrów. Zwycięzca w danej parze przechodzi do następnego poziomu rozgrywek finałowych, przegrany odpada z zawodów.

Dobieranie zawodników w pary odbywa się w następujący sposób: pierwszy zawodnik eliminacji startuje z ostatnim, drugi z przedostatnim, itd. według poniższego schematu. W finale wszyscy zawodnicy mają równe szanse, niezależnie od wyniku kwalifikacji. Wyniki kwalifikacji wpływają jedynie na rozstawienie w pary finałowe.

1/8 finału ćwierćfinały półfinały finał
X1: E1-E16

C1: X1-X8

P1: C1-C4

F: P1-P2

X2: E2-E15
X3: E3-E14

C2: X2-X7

X4: E4-E13
X5: E5-E12

C3: X3-X6

P2: C2-C3

X6: E6-E11
X7: E7-E10

C4: X4-X5

X8: E8-E9

Taki system zapewnia największe prawdopodobieństwo spotkania się w finale dwóch najlepszych zawodników, celem uzyskania możliwie największej atrakcyjności finału. Zwycięzca finału otrzyma puchar. W celu wyznaczenia zawodników zajmujących miejsca trzecie i czwarte rozgrywany jest dodatkowy wyścig pomiędzy przegranymi z półfinałów. Wyścig ten odbywa się przed wyścigiem finałowym. Dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca przewidziane są nagrody, jeszcze nie określonej postaci. Klasyfikacja prowadzona jest dla wszystkich zawodników - dalsze miejsca zajmują zawodnicy którzy dotarli do kolejnych poziomów rozgrywek finałowych, na danym równoległym poziomie o miejscu decyduje wynik z eliminacji.

Regulamin Pucharu Capri

 1. Zawody odbywają się 28.06.2003 na torze Automobilklubu Kieleckiego w Miedzianej Górze (tor "Kielce").
 2. Zawody rozpoczynają się o godzinie 14:00.
 3. Do udziału w zawodach dopuszcza się wyłącznie następujące samochody marki Ford:
  • Capri (wszystkie wersje i odmiany z nadwoziami produkcji europejskiej),
  • wszystkie europejskie modele Forda poprzedzające pojawienie się Capri (grudzień 1968),
  • europejskie modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri (grudzień 1968), ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II).
 4. Samochód zgłoszony do zawodów może startować tylko z jednym numerem startowym.
 5. Samochodem zgłoszonym do zawodów może kierować wyłącznie właściciel samochodu, lub jego główny użytkownik. W tym drugim wypadku, zgłoszenia są rozpatrywane indywidualnie, po przedstawieniu przekonującego wyjaśnienia.
 6. Warunkiem dopuszczenia kierowcy i samochodu do zawodów jest:
  • ważny przegląd techniczny,
  • ważne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej,
  • ważne prawo jazdy,
  • posiadanie gaśnicy samochodowej,
  • posiadanie przez kierowcę kasku,
  • opłata wpisowego - patrz następny punkt.
 7. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest opłata wpisowego w wysokości 50 zł do dnia 21.06.2003 na konto:

  71-11402004-0000-330214851319
  Michał Konieczny
  Warszawa

  Po wpłacie należy potwierdzić ten fakt na adres mk@capri.pl.

 8. Wpisowe podlega zwrotowi wyłącznie w przypadkach zawinionych przez organizatorów.
 9. Rejestracja zawodników:
  • rejestracja zawodników zaczyna się w dniu zawodów o godzinie 12:00 i kończy o godzinie 13:30,
  • po godzinie 13:30 niezarejestrowani zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do udziału w zawodach,
  • do rejestracji należy okazać wszystkie niezbędne dokumenty opisane w warunkach dopuszczenia do startu,
  • zarejestrowany uczestnik otrzymuje numer startowy, który musi umieścić na tylnej bocznej szybie, po obydwu stronach pojazdu.
 10. Kierowca zostanie dopuszczony do startu wyłącznie w założonym kasku i w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Samochód bez widocznego numeru startowego nie zostanie dopuszczony do startu.
 11. Start do poszczególnych eliminacji będzie odbywać się w kolejności odwrotnej do bieżącego miejsca w klasyfikacji (z wyjątkiem 1 konkurencji - start według kolejności numerów startowych). Kolejność startów w części finałowej wyznaczona jest przez miejsca zajęte w eliminacjach, zgodnie z tabelą przedstawioną w opisie przebiegu konkurencji.
 12. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania prawa oraz zasad współżycia społecznego.
 13. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do wykonywania poleceń organizatorów, prowadzącego zawody oraz przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego. W szczególności dotyczy to instrukcji postępowania przy podjeździe do startu, oraz przy parkowaniu samochodu po zakończeniu jazdy.
 14. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikacji i wykluczenia z zawodów uczestników w następujących przypadkach:
  • niestosowania się do poleceń organizatorów, prowadzącego zawody lub przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego,
  • niesportowego i niekulturalnego zachowania się,
  • nieusprawiedliwionego spóźnienia się na start do poszczególnych konkurencji.
 15. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji konkurencji, zależnie od ilości uczestników, przebiegu zawodów i warunków atmosferycznych.

Lista uczestników

 1. Michał Konieczny
 2. orzeł
 3. Adas'
 4. Rayo
 5. kejpi
 6. ObiMobile
 7. BatOOn
 8. spawn
 9. Abo
 10. szpak
 11. CHUDER
 12. Capri_Maciasek
 13. Paweł Wilk
 14. Trójkąt
 15. greenhorn
 16. Gawron
 17. Paweł Szechowski
 18. Piotr Miernik
 19. KAROL
 20. Yellow car 007
 21. starrsky
 22. cOke
 23. jagoolmk2
 24. Kongres
 25. kliner aka cleaning
 26. Irpac
 27. NoVVy
 28. Simon
 29. Jurek
 30. rafalzwolinski
 31. Hoover
 32. acdc
 33. Arni12

Koszulki pucharowe

Na okoliczność pucharu mamy koszulki. Wzór koszulki jest taki jak poniżej (po kliknięciu w poniższy obrazek ukaże się dokładniejszy i większy wzór nadruku).

Cena koszulki - 50 zł. Pierwszeństwo w kupnie koszulki dajemy uczestnikom zawodów. Pozostałe koszulki będą przeznaczone dla innych chętnych, zostaną one rozdzielone w kolejności "kto pierwszy ten lepszy". Wszystkich chętnych proszę o nadsyłanie zgłoszeń do mnie - mk@capri.pl, podając ilość i rozmiar koszulki - kolejność tych maili będzie decydować.

Zysk z koszulek wspomaga pokrycie kosztów organizacji imprezy.

Zakwaterowanie

Ponieważ zapraszamy już od piątku, proponując wyjazd w niedzielę, poniżej przedstawiamy lokalne możliwości zakwaterowania.

Motel Tor "Kielce"

W budynku przy torze jest motel, w którym można wynająć pokoje. Rezerwacja pokoi indywidualnie, bezpośrednio na torze: telefon (41) 3031660, (41) 3034949.
Liczba miejsc i ceny wyglądają następująco:

Pokój Ilość Cena za dobę
2-osobowy z łazienką 6 120 zł za pokój
3-osobowy z łazienką 3 180 zł za pokój
2-osobowy gościnny bez łazienki 1 40 zł za osobę
3-osobowy gościnny bez łazienki 2 40 zł za osobę

(na trzy pokoje gościnne jest jedna wspólna łazienka z prysznicem na korytarzu).

Pole namiotowe

Pole namiotowe praktycznie graniczy z torem, i na tym polu urządzamy wręczenie pucharu i ognisko po zakończeniu zawodów. Na polu namiotowym, jak to na polu namiotowym, można postawić namiot, spać w samochodzie, obok samochodu, są również domki campingowe.

Tak wygląda cennik, ceny za dobę:

pobyt osoby dorosłej 6 zł
pobyt dzieci i studentów 4 zł
namiot mały 4 zł
namiot średni 5 zł
namiot duży 7 zł
domek 20 zł za osobę
pościel w domku 6 zł

Domki campingowe są dwa: jeden na 8 osób, drugi na 4 osoby.

Tapety na pulpit

Dla chętnych przygotowaliśmy dwie tapety na pulpit, do pobrania tutaj:

- tapeta 1,
- tapeta 2.

 

--
Komitet organizacyjny igrzysk:
 
Michał Konieczny
Andrzej Górecki
Jacek Szczyrba
Adam Lewandowski

Komentarze

i tak trzymać :)

Już się nie moge doczekać :) postaram sie pojawić

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 17:55:29]


Ojejka

Ja mam Forda po 1980, zreszta niewazne,
chce tam byc i to zobaczyc na wlasne oczy!!!!!!!!
bedzie niezla zabawa,

Krzypek [2003-02-25 18:00:19]


Już jest sukces :)

w pierwszej trójce się załapałem :)
Przynajmniej w zapisach.

P.S. Wie ktoś gdzie kask pasujący do Capri można tanio kupić ? :)

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-25 18:23:49]


Na to właśnie czekałem :)

Do zobaczenia na torze - a może wcześniej.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 18:35:29]


Jeśli można

to chciałbym zrobić naklejki na szyby takie jak logo na samej górze tego posta - za free - MK - co Ty na to ?

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 18:43:59]


pytanie...jakim przyrzadem będzie mierzony czas do 100km/h?

starrsky [2003-02-25 18:51:20]


fenomenalnie:))

mam nadzieje ze zdaże z "jednorożcem":))) moze ktos w przyblizonym nawet w paintcie narysowac zarys duzego owalu???
Pozdro

jagoolmk2 [2003-02-25 18:58:45]


Super.

Jaka dożyję to będę - bardzo dobrze się zapowiada.

Albi_Poznan [2003-02-25 19:01:28]


czas do 100 km/h mierzony bedzie akcelerometrem montowanym wewnatrz samochodu

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-25 19:06:04]


Niezła zabawa, bardzo dobry pomysł.

ale...rozumiem że jeżeli np. Capri MKIII było produkowane od 78 do powiedzmy z grubsza 84 to z ograniczeniem do 1980 tylko część z nich będzie mogła startować ? Troche to dziwne.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-25 19:08:22]


to chyba nie tak...

Wydaje mi się że organizatorzy mówiąc o ograniczeniu samochodów do 80 roq, odnoszą sie do tych pozostałych tylno napędowych Fordów...
Tak mi się wydaje...

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 19:13:37]


Dlaczego dziwne??

Z tego co wyczytałem to ,,Inne tylnonapędowe Fordy" mają być do roku 1980, co się nie tyczy Capri/Cortina/Taunus...

crapi Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 19:20:00]


o..

chyba Perana mnie uprzedził

crapi Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 19:24:00]


WRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baaaaaaanzaiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

SCARAMANGA [2003-02-25 20:19:21]


Klasa "open"

A czy będzie możliwość przejechania się po torze innym tylnonapędowym samochodem niekonieczniew ramach konkursu? Zresztą jak nie będzie to i tak przyjadę :)

actom Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 20:24:50]


logo...

Michal suuper logo moze rzeczywiscie dobry pomysl z tym logiem na samochód chetnie bym sobie nakleil taka mala naklejeczke:)) Pozdro

jagoolmk2 [2003-02-25 21:40:49]


Jeszcze nie wiem którym fordem ale będe.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-25 22:01:15]


yeahhh

fajnie puchar do scigania + gryzliny do gadania :))))))) trza autko zaczac robic :)))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-25 22:52:26]


Ekstra:) tylko fury nie mam:(

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-25 23:08:27]


jak ktoś będzie chciał bardzo wygrać

to na mobile.de jest mk1 RS 3100 Turbo do wzięcia...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-26 00:22:26]


Z "regulaminu" wynika,że aby wystartować trzeba wnieść opłate i posiadać auto z przeglądem technicznym.
Moje pytanie jest takie :czy trzeba mieć opłacone OC ?

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 08:17:50]


no jestem pod wrażeniem :)

i .... z jeszcze większym zapałem biore się za fure ;D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 08:52:57]


Zapowiada się świetna zabawa !

Mam nadzieje, że droga do Kielc nie zmęczy mojego Caprika na tyle,by przeszkodzić w starcie w eliminacjach. Chylę czoła przed organizatorami, domyślam się że nie łatwo było to wszystko załatwić. Adrenalina już mi podskoczyła. Pozdrawiam.

Kaper [2003-02-26 08:59:19]


Też chciałbym się pościgać ale niestety nie spełniam warunków imprezy. Caprik, którym chciałbym pojechać jest zarejestrowany na moją babcię, a w regulaminie jak byk stoi, ze musi prowadzić właściciel. Trudno, niech i ona ma z tego auta trochę frajdy ;) Jestem pewnien, że jako kierowca ma z was największy staż więc będziecie mięli trudnego przeciwnika. Nie będę ukrywał - nie macie szans!

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-26 09:47:23]


W regulaminie stoi,że właściciel musi jechać samochodem ale nie koniecznie musi go prowadzić. Babcia może być pilotem.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 09:57:56]


co z rejestracją

no właśnie dobre pytanie, jaka zasada obowiązuje w przypadku zarejestrowania auta na babcie, dziadka czy kogokolwiek innego ze względów oszczędnościowych...babcia musi siedzieć w aucie???

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-26 10:01:56]


Pod pojęciem własciciela rozumiana jest osoba najbardziej emocjonalnie związana z danym samochodem. Ale oczywiście należy przedyskutować tę kwestię z dziadkiem lub babcią, żeby nie czuli się dyskryminowani. Dobrze mówię Michale?

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 10:18:31]


Musi być właścicielem albo współwłaścicielem. Czyli idziesz do skarbówki piszesz oświadczenie że zrzekasz się na nią połowy własności. Ale to nic nie da jeśli babcia nie będzie miała zniżek. Jeśli nie ma to pozostaje tylko jej sprzedać Caprika:).
Do tego jeszcze dochodzi wyrobienie nowego dowodu i jeśli babcia mieszka w innym mieście to zrobienie nowych tablic (jeśli mieszka w innej strefie oznaczeniowej).
Może czasem się to nie opłacać.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-26 10:22:14]


O sorki nie przeczytałem o co chodzi, bo myślałem że o ubezpieczenie:)
Przepraszam...=)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-26 10:23:21]


niezle

pelen profesjonalizm :)
mam dodatkowa motywacje zeby konczyc samochod

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 10:43:03]


konkurencja zaczyna się robić już w komentarzach :) a co dopiero na toże będzie :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 11:19:58]


Czy ja dobrze widze 8-I

No ja nie watpliwie sie stawie z "ZAWADZIACKOM" kompania.


Milo sie bedzie spotkac ze wszystkimi :-)))

Q_Back [2003-02-26 13:11:30]


logo gryzliny

KAROL, co do loga gryzlin to moze ten drogowskaz , tylko zamiast 0,1 dac np. rok (03) ?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 14:13:31]


hmm...

widze ze to co myslalem samo sie sie ujawnilo
a czy ja bede na bank nawet jak capri nie skoncze to escorta zrobie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 14:26:52]


a propos logo Gryzlin, dokladnie myslalem o tym samu co Ty cOke, drogowskaz bedzie niezly. mozna jeszcze poglowkowac nad innym pomyslem ale ten jest naprawde mocny

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 15:58:26]


UWAGA - eliminacja nr 4

na probie nr 4 nie bedzie treningu. wazne jest zeby przed czasowka kazdy sie tam przeszedl i zobaczyl ten odcinek - co wyda, a co nie wyda. ta mapka jest nieco mylaca. trasa wydaje sie prosta, ale nie do konca tak jest. jedzie sie tam mniej lub bardziej pod gore, przez co auto jest roznie dociskane i zmienia sie poczucie mocy silnika. inaczej reaguje na gaz niz na plaskim, zakrety na poczatku wydaja sie latwe ale potem robi sie coraz ciasniej i potrafia zaskoczyc. naprawde warto obejrzec to miejsce, polecam. bylo tam juz pare kraks.

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 16:08:02]


kaski

czy kask jest wymagany? jezeli tak to czy sa jakies specyficzne wytyczne?
np. czy kask typu "z miga" lub "jajko" moze byc?
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 16:23:16]


wymagany, moze byc od miga. Orzel w zeszlym roku byl pilotem smiglowca... "halo tu baza ksiazycowa alfa do orla..."

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 16:26:49]


:)) no to czas najwyzszy zaczac poszukiwania :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 16:34:43]


He,he temat całkowicie zdominował forum:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-26 17:15:36]


ja tutaj sie przerzucam na spokojną jazde, a tu takie rzeczy ehhh :)
góras czy będzie można w jakiś sposob otrzymać wydruk potwiedzający zapis na akcelerometrze? cOke proponuje kask jak pan karwoski miał :)

starrsky [2003-02-26 18:38:12]


no no:))

a czy ktos bedzie w miedzianej 08.03 ?? Pozdro

jagoolmk2 [2003-02-26 18:46:10]


starr taki mam w domu razem z słuchawkami i klimatycznymi okularami ale boje sie ze ten numer nie przejdzie i sobie nie pojezdze, puki co szukam kasku lotniczego (na wypadek nagłego odlotu), ew. cos ala MO ;) btw. czapce nic sie nie stało po upadku z 10pietra ;))))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 18:52:16]


Pewnie ja

8 będę jeszcze oplomobilem, ale na czerwiec musze Forda skończyć, będzie premiera:)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 19:07:53]


Ja bede

Szykujemy taunusa 2 dzwiowego na wyscigi 2.0 ohc juz obnizony jeszcze trzeba poprawic co nieco i bedziemy walczyc o cos na podium BATONN kierowca i jego woz zawieche robi pajak a ja bede troche w napedzie montowal

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 19:58:54]


toz to profesjonalny TEAM ... ja sie tak nie bawie:(( czy bedzie mozna wymienac oponki miedzy kwalifikacjami np. start do 100km/h i petla??
Pozdro
ps: co z tym logo mozna sobie takie zrobic?? chetnie bym sobie przykleil na szybke:)

jagoolmk2 [2003-02-26 20:12:54]


HODZI O IMPREZE

28 czerwca odbędzie się zlot aułt tuningowanyh w toruniu.Więc można by pszełorzyć na inny termin impreze.

yellow car [2003-02-26 20:21:37]


Z tym Oc pytałem poważnie bo nie wiem którym dziobakiem pojechać,capri niestety będzie spawane.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 20:49:37]


s sumie tor nie jest drogą publiczną ..... ale nie wiadomo co powie organizator :-)) hehe mam nadzieje że nie masz zamiaru nim przyjechać tylko że przyjedzie na lawetce :-))) jak już

mnie by to też interesiło

Czy auto musi mieć OC ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 21:12:58]


Może mój nowy nabytek zdąży ?...
Kto jeszcze wybiera się do Miedzianej 8.03 ?
Jagool jedziesz ?
Ja mam zamiar być szkoda tylko że nie Fordem.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 22:06:54]


Różne odpowiedzi

Co do roku 1980: to dotyczyło tych "innych", samochody wymienione na liście - niezależnie od roku. Te "inne" jeszcze uściślimy.

Pomiar czasu 0-100: mam w posiadaniu akcelerometr G-Tech Pro, niestety chwilowo jest reanimowany bo stracił przytomność, ale mam nadzieję że będzie gotowy na zawody. Pomiar tak na prawdę jest do 60 mph, czyli niecałe 100 km/h. Wydruków nie robi, tylko wyświetla wynik. W ogóle bezwzględna dokładność jego pomiaru jest może nie do końca super dokładna, zależna dość mocno od ukształtowania terenu, ale do pomiarów porównawczych na takim samym odcinku dla wszystkich się nadaje.

OC: co do potrzeby mania OC to sprawa jest dopiero do wyjaśnienia. Niby na torze zwykłe OC i tak nie działa, sprawca odpowiada sam za szkody które spowoduje, ale wyjaśnię to jeszcze z władzami toru.
Kask: do jazdy po torze potrzebny jest kask. Albo swój, albo były kiedyś jakieś na torze do wypożyczenia (to jeszcze sprawdzę), albo pożyczony od kogoś na miejscu, ale tego założenia nie wdrażałbym na szeroką skalę, bo wszyscy przyjadą bez kasków, i co wtedy.

Samochodem jedzie właściciel: regulamin dopiero powstanie, a powyższy opis to szybko przelane przeze mnie na postać pisaną koncepcje z głowy. Możliwe że miejscami niejasne. Chodziło tu o to, że jak przyjedzie samochód X, nim kierowca plus wesoła załoga dajmy na to trzech balastujących, to żeby nie było tak, że samochód startuje cztery razy, za każdym razem z innym kierowcą. Z drugiej strony chodziło o to, żeby właściciel nie zaprosił do jeżdzenia swoim samochodem jakiegoś wysoko kwalifikowanego figuranta. Oczywiście jak ktoś ma samochód zarejestrowany na babcię, to takie przypadki rozpatruje organizator :-) Bez prawa odwołania.Naklejki: tu jeszcze musimy się naradzić nad polityką marketingowo-reklamową ...

SCARAMANGA: najpierw wnosisz powiew wątpliwej świeżości na tą stronę, wycelowany bezpośrednio w jednego z kolegów, potem ignorujesz nasze prośby o wyjaśnienie swoich poczynań, a teraz najwyraźniej uznałeś że się za Tobą stęskniliśmy, i próbujesz narzucać nam znowu swoją obecność ? Mimo że chyba ostatnie co wyczytałem w Twoich postach to że już nie będziesz tu pisać ? Nie mam ochoty na kolejne nieporozumienia, więc albo wyjaśnij dotychczasowe, albo daruj sobie nas.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 22:52:00]


Świetnie!

Widzę już pełny entuzjazm to wreszcie może i ja będę. Oczywiście tylko (niestety) jako obserwator, ale chociaż nie będe miał czego skasować;)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-26 23:09:12]


I ja będę, raczej tylko jako obserwator, ale kto wie (może nie tylko)?

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-26 23:53:19]


Inne Fordy

...ja tak tylko z ciekawości:
jak to jest z rozpatrywaniem udziału innych modeli forda wyprodukowanych przed 1980 roiem?
teoretycznie: co stanie się, gdy zgłosi się na start np. amerykański ford o mocy 350KM??????

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-27 00:03:51]


Fajoffsko :DD

Ja jeszcze nie wiem na 100% czy będe ;( ,ale zafsze moge się wypisać z listy.Ale będe czy nie to impra szykuje się itak zajebiście :DDD ( bezemnie oczywiście nieco gorsza ,ale będziecie musieli sobie jakoś radzić... ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-27 00:09:27]


350KM: chyba musiałem przeoczyć ten warunek w opisie, ale w zamyśle ścigać się mają europejskie fordy. Poza tym organizator zastrzega sobie prawo do dowolnej interpretacji regulaminu :-) Który mam nadzieję - wkrótce będzie. Tego powyżej proszę nie traktować wiążąco na 100%.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-27 15:07:49]


350 KM

no tak, czyli mustangi odpadają...bo forda GT40 to chyba nikt w Polsce nie posiada ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-27 15:21:29]


....a może tak:

Myślę, że regulamin zawodów powinno się uściślić w kwestii takiej, iż sama impreza powinna dotyczyć Fordów wymienionych powyżej, tzn. Capri, Taunus, Escort, Granada, Cortina, Consul itp. W końcu ta strona traktuje głównie o takich samochodach. Inne Fordy powinny brać udział w zabawie poza konkursem lub w oddzielnej kategorii.

Co do następnych edycji imprezy, to zaproponowałbym drużynowe zmagania między posiadaczami Fordów i Opli. np.: Escort-Kadett, Taunus-Ascona, Capri-Manta itp.

Inną moją propozycją byłoby drobne uproszczenie zawodów, tzn. myślę tu o ograniczeniu się tylko do wyścigu na ćwierć mili. Taki drag-racing mógłby się odbywać powiedzmy 4 x w roku z udziałem wyżej wymienionych modeli Forda. Byłoby to o tyle pasjonujące, że właściciele z pewnością dążyliby do ulepszania swoich maszyn przed kolejnymi edycjami drag-racing. Pozatym dbając o bezpieczeństwo kierujących i samych furek taki rodzaj wyścigu byłby chyba najbezpieczniejszy.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-27 17:03:34]


Trzeba by również coś zrobić z autoryzacją uczestników.

Znalazłem dwóch żółtodziobów (yellow car i Yellow car 007))o tych samych danych osobowych. Czyżby następny rozdwojony ?

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-27 17:31:37]


HARDCORE

Ale ogień będzie... Browary,wozy,tor. Pomysł zajebisty, byle czas leciał szybciej..

banol [2003-02-28 10:46:05]


>uproszczenie zawodów, tzn. myślę tu o ograniczeniu się tylko do wyścigu na >ćwierć mili.

tego typu zawody próbujemy przecież organizować na prawie każdym zlocie... niestety chętnych jest niewielu... poza tym w takich zawodach najwazniejszy jest silnik kierwca jest już na dalekim planie...

dlatego też zamysł "pucharu capri" jest wporzo bo pozwoli ustalić najszybszy duet KIEROWCA+AUTO... i w tym przypadku bardzo bym się niezdziwił gdyby wygrało auto z mniejszym niż 2,8 silnikiem...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 11:01:14]


Klasa Open

Ktoś już poruszył ten temat, ale czy będzie możliwość przejechać się we wszystkich konkurencjach tylnonapedowym nie-Fordem? Oczywiście wpisowe i wszystkie inne obostrzenia beda dotyczyc danego kierowcy...

Proszę o odpowiedź Michała Koniecznego.

Pozdrawiam wszystkich,

Sąsiad [2003-02-28 12:10:24]


P.S.

Oczywiście mam na myśli przejazd poza jakimikolwiek konkurencjami i klasyfikacjami... Zresztą gdzie mi tam do warczącej fordowskiej V-ki...

:-))))

Sąsiad [2003-02-28 12:11:22]


fordy nie fordy?

A jak organizatorzy mają zamiar traktowac chetnych do scigania sie samochodami marki Ford / AC Cobra. Jak wiadmo przez kilka lat te bryczki były firmowane znakiem forda, a przez cały okres produkcji miały jego silniki. Co pozatym z replikami? Czy to jeszcze ford, czy już nie ford?

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-28 12:14:05]


PYTANIE DO ORGANIZATORÓW:

czy eliminacja nr1 będzie miala prOby?, proponuje ażeby każde auto przejechało odcinek 3 razy i wybrać czas najlepszy z przejazdów,tak było by najlepiej ponieważ wiemy ze mamy stare auta i nie zawsze sie wszystko udaje :) mi np 1 na 10 ostrych startów dwójka nie wchodzi a to bardzo boli :(

starrsky [2003-02-28 13:13:31]


Przejazd po torze dla "innych": jak czas pozwoli to czemu nie, ale w chwili obecnej to ciężko powiedzieć czy starczy nam na to czasu, bo lista uczestników już jest dłuższa niż myśleliśmy że będzie.

Cobra: nie jestem przekonany czy Cobry były firmowane przez Forda, wydaje mi się że to zawsze było AC, ale pewności nie mam. To jest zresztą do dogadania, jak zgłoszą się jakieś Cobry, to będziemy myśleć.

Próby: jeszcze nad tym myślimy, ale z drugiej strony gdyby każdy chciał zrobić sobie próbę do każdej konkurencji, to potrzebowalibyśmy dwa razy tyle czasu na wszystko.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 13:31:56]


raz a dobrze!

jesli moge cos dodac.
chodzi o to zeby wyszlo i to za pierwszym razem, przed zawodami mozesz potrenowac i ewentualnie cos poprawic a jesli sie nie da to zanaczy, ze inny wlasciciel takiej samej skrzyni biegow bedzie mial te same problemy. skrzynia 4 na wodzikach (bo domyslam sie ze masz 5-tke) chodzi lepiej ale biegi sa krotsze, ty na 2-ce osiagniesz stowke a 2,0 V6 niestety nie i trzeba zapiac trojke. po pierwsz - kazde auto ma swoje wady i zalety , po drugie - trzeba jeszcze umiec z niego korzystac. po to sa zawody, by to sprawdzic

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 13:41:10]


sugerujesz coś góras ? :D ja ci pokaże :>

starrsky [2003-02-28 13:59:30]


Cobra

Pierwotnie stosowana nazwa Shellby AC Cobra uległa zmianie na Ford Shellby / Ford Cobra w roku 1963 i pod tą marką Cobry ukazywały się do pierwszego końca produkcji w roku 1969. Było to spowodowane tym, że AC było tylko kooperantem i posiadało mały udział w projekcie. Z ich zakładów do USA wędrowała jedynie nielakierowana buda ;) Gdzieniegdzie była jednak używana nazwa AC Cobra, a w Anglii, gdzie AC nie miało praw do nazwy Cobra wozik ten nazywał się AC 289. Cobra była bowiem marką zastrzeżoną przez Forda. Firma Autokraft, która w 1983 roku wypuściła na rynek model AC Mark IV zgodę na używanie nazwy Cobra uzyskała od Forda dopiero w roku 1986 i od tąd mamy model AC Cobra...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-28 14:09:11]


co do biegów

to mi trochę czasu zajęło przyzwyczajenie się do tego, że w miejscu gdzie normalnie powinna być dwujka to ja mam wsteczny ;D. Może kolega ma ten sam problem i stąD te zgrzyty. Człowiek często zapomina o tym w ferworze walki. Polecam tez obadać stan pćęgła, które również może powodować takie niemiłe niespodziewajki...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-02-28 14:14:08]


nie wygrasz ze mna starrsky!

...bo nie bede sie scigal. Michal nie dopuscil Monzy do wyscigu a zaden Capri nie jest gotowy, wiec bede tylko widzem... niestety, bo bysmy powalczyli! powalczymy w przyszlym roku jak wyscigowka bedzie hulala

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 14:45:18]


ja tez nie powalcze

jade raczej rekraacyjnie i nie daje caprikowi wiekszych szans, ale nie mówie że nie dam z siebie wszystkiego :D ,szkoda góras :(

starrsky [2003-02-28 14:52:04]


rekraacja?!

stary, zapomnij! jak wiedziesz na tor to silnik czy wyskoczy i o rekraacji przypomnisz sobie jak bedzie do domu wracal holu. :) TAM SIE PO PROSTU NIE DA JECHAC WOLNO! nie wiem czy mnie rozumiesz dlatego pisze drukowanymi :)

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 15:02:16]


No jak to, Starrsky, nie pojedziesz na maksa? To ja, swoim dychawicznym Super Injection z przytkanym wydechem i krzywymi tarczami mam zamiar wypisać gumą "STEVE McQUIN" na asfalcie, a tu podrasowany silnik, hamulce, czarne pasy i co? Nie przyjmuję do wiadomości. To ma być, kurna jak turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu, no mrecy. I nie spoczniemy, choćby nam się paski klinowe na lewą stronę wywróciły.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 15:18:33]


Do el Pajaka-Speed-Spidera


A co z Transitami
Pajak Ty bys dal uczte dla oka i pokazal jak "Prosiak" slalom zapyla. Bierz walek pasy, reklamy sponsoroow, pare firm na bude wrzuc, zaplajstekuj lampy na krzyz i jazda "Prosie ganiac" po torze


Nie ma starrski ze boli nie ma ze reakcyjnie raz na 10! Popraw sprzeglo i jak nie wejdzie, to se 3 nadrobisz :-P

NARRA

Q_Back [2003-02-28 15:25:58]


hehe rekraacja:)

rekraacje to bedziemy lubowac na Gryżlinach o ile po pucharze ktos bedzie mial jeszcze autkona chodzie:)) jak tam jest ze stacja benzynową?? jest gdzies nie daleko czy brac karnistry:))) a moze mala cysterne:)) just kidding...:)
Pozdro
ps: ja bede na hamulcach od 1.6 i wydaje mi sie ze autko nie jest po to by hamowalo a odwrotnie..:)(ktos kiedys tak powiedział) heheh...

jagoolmk2 [2003-02-28 17:00:33]


zobaczymy

:)

starrsky [2003-02-28 17:07:27]


jagool chyba wiekszosc bedzie na zwyklych hamulcach hehehe wiec powiedzmy ze znam twoje problemy ;) w niedziele sie zobaczy jak bedziemy do domu wracac i czy zabierzemy cos wiecej niz kierownice ;) podejzewam ze z moim mułem duzych szans nie mam ale nie oddam pola tak łatwo ;P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 19:05:38]


Bedzie gosc

Dzis rozmawialem z kolega ktorego troche osob zna na stronie, powiedzialem o pucharze i chetnie nas odwiedzi bedzie to mila niespodzianka, tez ma forda ale takiego drugiego egzeplarza nie znajdziecie.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 19:46:03]


Prosiak niestety ma atrape od v4 co za tym idzie nie ma miejsca na chłodnice.Dlatego pilnie kupie pas przedni i maske do diesla.Może zdąże to bym połoił prosiakiem,i sklepał wszystkim tyłki :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 19:55:07]


prosiak

dawaj prosiak dawaj... Pająk ja widziałem w Janowcu co robiłeś z Grandzią wiec nie watpie ze dostalibysmy po tyłkach....
Pozdro

jagoolmk2 [2003-02-28 22:52:02]


Cobra: to już trochę akademicka polemika, bo jakoś nie sądzę żebyśmy zobaczyli Cobrę taką, coby można było ją nazwać oryginalnym Fordem. Ale czemu nie.

starrsky: nie no, to co piszesz to jest rozczarowanie, ja myślałem że ty będziesz pierwszy ścigant, liczę jeszcze że obudzisz się na samym torze.

I Panowie, nie rekraacja, tylko rekreacja ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-02-28 23:07:19]


soorki

Przepraszam za błedy..;P kiepski ze mnie polonista....
Pozdro

jagoolmk2 [2003-03-01 13:43:01]


Nie przesadzajmy, nie każdy jest orłem

Lepsze błędy jak wulgaryzmy. Ja też mam problemy z ortografią i często zasadzam jakieś ładne ortograficzne kwiatki, bo nie zawsze chce mi się odpalić Worda i obadać czy napisałem coś poprawnie...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-01 13:51:06]


Hehe, no proszę, Orzeł stałeś się wzorem w dziedzinie ortografii na capri.pl ;-)

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-01 13:58:58]


;)

orłem nie Orłem hi hi hi

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-01 14:02:50]


no chyba raczej Orłem nie orłem :P

starrsky [2003-03-01 15:36:07]


Właściciel

Mam pytanko: samochodem musi jechać właściciel widniejący w dowodzie rejestracyjnym? Moje auto zarejestrowane jest na matkę, co mam zrobić aby wziąć udział w konkurencjach?

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-03 09:47:21]


Możesz być pasażerem :)

Może Twoja mama lepiej wypadnie w rajdzie niż Ty :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-03 09:49:59]


MAMA

WES MAME POPROSTU ZE SOBA?????CO TY NA TO???HI...HI.....

Andreas [2003-03-03 09:53:41]


He,he,he..

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-03 09:53:58]


Czołg, nie martw się - wyjaśniłem parę komentarzy wyżej intencje takiego zapisu. W żołnierskich słowach - możesz jeździć bez mamy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-03 10:11:09]


Chyba Puchar bedzie medzynarodowy.....

Jeszce niema 100% gwarancii, ale jest duuuuuza mozliwosc, ze przyjedzie 1 - 3 Capri z Litwy...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-03 10:49:35]


arunas :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-03 10:55:53]


Karol:

Ja myśle ze logo Pucharu jest zajebiste i da sie nakleic - proste czarno biuale i w ogole tylko pozostaje miec zgodze "zarzadu" :) co do Loga Gryzlin to fajnie by bylo zrobic rownie proste jak to z pucharem Capri...
Pozdro

jagoolmk2 [2003-03-03 15:28:10]


jagoolmk2

zupełna racja !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-03 19:46:43]


No cóż wodzowie

- rozpoczynamy produkcję ?
Osobiście myślałem o białym logo, bez tła, przyklejane na wewnętrzną stronę szyby tylnej.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-03 20:28:26]


ciśnienie

Ale mi adrenalina podskoczyła,łaaaaaaaach parę dni mnie nie było a tu takie wieści. yeahh
Już sie nie mogę doczekać takiej jazdy.
Pomysł z naklejkami znakomity, mam nadzieję że dojdzie do skutku.
I niechciałbym kur.... wyjechać bez takiego bajeru na mojej kapprysi.
Michale K. potraficie panie poprawić samopoczucie, dla ciebie wielki szacunek!!!! pozdro

spandi [2003-03-03 20:38:50]


Do Komitetu organizacyjnego igrzysk:)

Jak coś postanowicie w sproawie naklejek to please dajcie znać:)
już nie moge sie doczekać...:))
Pozdro

jagoolmk2 [2003-03-03 21:20:16]


naklejki

jestesmy caly czas na podsluchu, sprawa wlasnie ruszyla z miejsca :) moze tez udaloloby sie zorganizowac koszulki, sa chetni?

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-03 21:35:08]


myśle że chętni sie znaldą ... dla mnie rozmiar L ;P

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-03 21:59:45]


hehe wielki brat czuwa:))

chętni na koszulki napewno się znajdą:)) ja się melduję:))
Pozdro

jagoolmk2 [2003-03-03 22:39:52]


Projekt

Myślę że najlepszy projekt to ten na samej górze, właśnie taką koszulkę chciałbym mieć, w przodzie logo a w tyle np jakąś kaprychę namalowaną przez Orła. Jak wam się podoba ta koncepcja?

spandi [2003-03-04 11:49:05]


P.S.

Oczywiście koszulki takie można by otrzymać (lub kupić) wyłącznie jako uczestnik pucharu capri.

spandi [2003-03-04 11:52:11]


Powstrzymajcie na razie te dywagacje, projekty przecież już są. Wszystko to się rozbija o kwiestie finansowe, ale ogólnie jesteśmy na dobrej drodze do zrobienia naklejek i koszulek. Żeby te naklejki coś znaczyły, to raczej sądzę że będą one dla uczestników pucharu, bo inaczej to średni sens by miały, a tak będą jakimś wyróżnikiem.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-04 11:56:40]


Racja !!

Ale szkoda że to racja ;( bo mnie może nie być ;(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-04 12:42:13]


Ale święta racja (a może świetna racja)
a moze jeszcze jakaś żółta koszulka lidera?

spandi [2003-03-04 13:32:38]


Cześć wam maniacy capri

Nie moge się już doczekać do tego Pucharu Capri.Prawde mówiąc nie byłem jeszcze na żadnym zlocie,a mam już moją Capryche dobre cztery latka.Jestem z Kielc to będę miał rzut beretem.Ale pojade moją Caprychą was dopingować.Moje marne 1.6 jest już troche wychlustane i dałbym troche ciała jak bym chciał startować.Chodzi o silnik bo blacharke mu robiłem to jakoś wygląda.W każdym bądż razie na pewno przyjade tylko nie wiem o której,bo w sobote pracuje.No to nara do 28 czerwca. Ps.Trzymajcie się drogi jak będziecie jechać do Kielc na Miedzianą Góre:To tyle Hej>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bony [2003-03-04 14:51:05]


coś wielkiego

ij nie musisz od razu wygrać ważne żeby się przejechać i uczestniczyć w czymś wielkim !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-04 15:33:14]


mk napisal "..Żeby te naklejki coś znaczyły, to raczej sądzę że będą one dla uczestników pucharu, bo inaczej to średni sens by miały, a tak będą jakimś wyróżnikiem"
czy uczestnikami beda tylko osoby biorace udzial w konkurencjach??? bo ja nie bede niestety jezdzic, a tez bym chciala miec taka pamiatke.

segal Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-04 19:58:41]


Do Bony

Bony. tu chodzi o klimat a nie o miejsce które zajmiesz.
Ja moge zająć ostatnie a i tak będę wygranym bo tam przyjadę.
(Chyba że saddam się wkórwi i da nam popalić)

spandi [2003-03-04 20:10:47]


segal::

może 2 naklejki na samochód a dla Teamu czyli np. Ty i cOke koszulki:))
Pozdro

jagoolmk2 [2003-03-04 20:17:31]


o tak to dobry plan :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-05 22:52:06]


Aleście mnie zmotywowali

Czeka mnie remont silnika,a autko już pokryte kurzem, bo "pośpiech nie jest tu wskazany" a tu masz ci babo placek. Teraz nie tylko będę musial zrobić silnik, ale przy okazji coś niecoś z niego wykrzesać! A co do remontu... to nie wiem jak się do niego zabrać, a żaden z was nie podsunął mi pomysłu :((( Help!? Póki moim wsparciem duchowym był Konk, autko jakoś ciągnęło, ale teraz... cienko to widzę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-06 11:04:04]


Do Spawna i Spandi

W sumie macie racje że chodzi tu o klimat żeby dobrze się bawić,nie zależnie które zajmie się miejsce.Tylko problem jest w tym że ja w sobote pracuje i moge być na miejscu o 14godz.a moge być też o 17godz.albo póżniej? Mam nadzieje że po całej imprezie będzie jakiś grylik albo ognisko przy PIWIE. No to nara.

Bony [2003-03-06 19:45:41]


A tak wogule!!!!!!!!!

Musiałem moją Capryche dzisiaj wstawić do mechaniora.Strzelił mi układ chamulcowy.Stała całą zime w garażu i wreście kiedy chciałem ją przepalić szlak trafił chamulce.Pół Kielc przejechałem bez chamulców zanim dowlokłem się do mechanika.To dopiero jest frajda kiedy po całej zimie wyprowadza się fure i siada za kółkiem.Wtedy czuje dopiero że żyje.Nie ma to jak siedzieć za sterami swoiej bryki.Są dwie rzeczy które kocham:"CAPRI" i młode pachnące"CIPKI".Chyba wszyscy się ze mną zgodzicie.

Bony [2003-03-06 21:46:42]


co do kategorii open....

Może pozwolicie wystartować w kategori open innym samochodom? Może zorganizowałoby się np reprezentacje stareńkich fiacików (wszak podobno 128 to włoska odpowiedź na capri.... choć ja w plotki nie wierze....) pozdrawiam

tadzik128 [2003-03-07 16:06:06]


Do Bony

Wpadaj stary wpadaj bo oj będzie się działo!!!!!!!

spandi [2003-03-08 23:31:44]


Bryka chodz!

No zrobiłem wreście hamulce.Nówka funkiel,teraz to jest jazda.Jutro daje do kowala bryke żeby mi resory wyklepał i nadrzucił po jednym piórze.Dopiero mu dupcia pójdzie do góry.Trzeba szykować fure na Miedzianą Góre.A u was jak tam przygotowania?

Bony [2003-03-10 19:31:19]


szykuj furę na Miedzianą Górę

myślę, że Bony całkiem przypadkiem wpadł na niezłe hasło.
Bułas

pbulas [2003-03-10 20:09:41]


Czy zostane dopuszczony do Pucharu Capri ,fordem escortem mkII 77r tył pęd ?

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-15 19:35:40]


Ukłony!!!!

Super pomysł. Ale ja także bym był za przesunięciem daty o jeden tydzień do przodu jeśli się da...

A Escort '77 zostanie dopuszczony do wyścigów z tego co czytał wyżej:)) Oj ludzie to nie lubią uwaznie czytać:))

Moćk [2003-03-16 17:33:45]


sorki, nie zauważyłem, że było coś o escorcie, na szczęscie pytanie już nie aktualne.Pewnie jescze mi się 5 razy zmieni opcja czym pojechać :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-17 19:05:00]


Wiem kto wygra...

...i ludzie którzy choć trochę interesują się rajdami, też powinni zauważyć że na listę uczestników wpisał się " król poślizgów " (pozdrawiam go, piękna jazda)

Szkoda że pierwszy Puchar Capri nie wygra Capri:)...no chyba że mamy tutaj jakieś ukryte talenty.

Pudel [2003-03-23 23:05:16]


Czy ja tez moge sie poscigac moim Scorpio?????????????????????????

Mam Scorpio 89r 2.4 V6 czy tez moge sie poscigac???????????????????????????

Tomas [2003-03-24 20:28:13]


Nie

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-24 22:00:36]


Please!!!!!!!!!!!!!!!

Co wam szkodzi,przeciez moj samochod nieprzewyzsza waszych pod zadnym wzgledem,newet brakuje mu,zrobcie prosze wyjątek,zaraz bym sie zapisal!!!!!!!

Tomas [2003-03-24 23:12:41]


scorpio?

Też mam Scorpio i co z tego? Bezsensowne byłoby dopuszczanie Scorpiaków, Sierr, a potem Escorty też by się chciały pościgać, i Focusy! Słabo

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-24 23:28:33]


Do Tomasa

Szkoda cie Tomas ale weż pod uwagę jak by to wyglądało.TU same Caprychy a ty wyskakujesz ze Skorpio.Troche to nie pasuje,chyba przyznasz mi racje.Psuło by to troche smak całej imprezy.

Bony [2003-03-25 10:52:58]


:))))))))

:)))Ok,ale i tak przyjade i bede przynajmniej jako kibic,moze sie jakos uda wkrecic:P:))

Tomas [2003-03-25 10:58:23]


Mała przeróbka

CHyba że oddał byś swego Skorpio do chirurga plastycznego,żeby przerobił ci go na Capri wtedy czemu nie.Tylko musisz się troche pospieszyć. POZDROWIONKA:)

Bony [2003-03-25 10:59:44]


pewnie

pewnie otym pisaliście ale czy można na puchar przyjechać nie capri ale fordem??

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-27 15:55:30]


kask

a to moze bys taki sam kask jak na ścigacz ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-28 19:49:34]


motorower

albo jak na motorower ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-28 19:51:21]


nie ma co obstawiać kto wygra, poprostu pojedziemy, zobaczymy.Może ktoś nas czymś zaskoczy :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-29 10:44:14]


ale co z tymi kaskami ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-03-29 11:58:31]


kask jak to KJSie powinien być w razie dacha lub boka się przyda.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-30 00:29:35]


a no i przy czołówce też. . .

starrsky [2003-03-30 00:37:31]


tak dla gwiazdora obowiazkow przy czoluwnce jeszcze poduszka na kierownice

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-30 11:29:12]


wariat ty se lepiej nowe zderzaki załóż

starrsky [2003-03-30 12:38:55]


zderzaki

zaloze bo mam dwa komplety nowych zerzakow i to naprawe fajnych

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-03-30 23:34:23]


Automobilista...

Może to głupie pytanie MK ,ale dzwoniłeś do "automobilisty" w sprawie sponsoringo ?? Oni lubią sponsorować takie żeczy ,natchnęło mnie do tego jak zobaczyłem dzć ich baner na reklamie jakiegoś motor show na 100 lat motorów czy cuś takiego... .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-04-03 00:00:23]


Pytanie nie jest głupie - co do sponsorowania to mocno wątpię, o samej imprezie ich powiadomiłem, zadeklarowali przybycie w miarę możliwości, dadzą też zapowiedź w numerze wcześniejszym, ale to musimy najpierw do końca spisać regulamin zanim tak zupełnie oficjalnie poinformujemy ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-04-03 00:43:28]


skladka

MK moze by tak zrobic skladke typu wieksze wpisowe za udziale w zawodach i tak Puchar Capri pochlonie pelno kasy w paliwie oponach i samych przygotowaniach wiec pare groszy wiecej nas nie zbawie a przy naszej duzej liczbie moze sie uzbierac jakas sumka:) co ty na to?? Pozdro

jagoolmk2 [2003-04-03 18:16:33]


Składkę ustaliliśmy na 50 zł, uznając że jest to fair, że tyle jesteście skłonni zapłacić bez grymasu. W dofinansowaniu reszty liczymy na sposorów. Ale jeśli jesteście dla dobra sprawy skłonni zapłacić dajmy na to po stówce, to możemy łaskawie :-) przystać na taką propozycję, pod warunkiem oczywiście że wszyscy się na to zgodzą ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-04-03 22:20:10]


wlasnie o to mi chodzi:)

wiem ze to nie malo ale jesli od tego ma zalezec czy puchar ma sie w ogole odbyc lub czy mamy miec tor na pare godz dluzej to wole doplacic te 50zl i miec zabawe na maxa niz oszczedzic tych w sumie pare groszy i byc ograniczonym w korzystniu z toru:) rozumiesz co mam na mysli:) takze ja wyrazam zgode pomimo ze nie sram kasa i i tak mi jej bedzie brakowalo ale na tym wole nie oszczedzac:) a wiem ze ta kasa nie bedzie przeznaczona do celow osobistych i jesli np. sponsorzy okaza sie chojni i cos zostanie z tej kasy to wieczorem mozna bedzie za nia kupic piffko lub kielbaski dla wszysktich:) lub np. dla zwyciescy pucharu i "najslabszego" Capri zwrot kosztow paliwa?? nie wiem tak sobie kombinuje bo mi sie nudzi... moze przesadzam, wiec jakby co to mnie wyhamujcie:) sorrki i pozdro:)

jagoolmk2 [2003-04-03 22:26:38]


Patronat

A mozeby tak zaprosic do patronatu jakies media ja proponuje program na tv 4 V-Max jest najbardziej autentyczny i andegrandowy :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie [2003-04-15 18:32:01]


uuuu no :) i radio 94 co prawda warszawskie aaale oni bawią sie w takie żeczy...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-04-15 19:23:07]


Telewizia!!!!!1

Kolega wcześniei ma bardzo dobry pomysł,z tym v-max.Pszeciesz każdy by hciał aby iego fura była w telewizi.

Yellow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-03 20:41:10]


V max

taki pan z brodą co ma głos charakterystyczny, chyba z V maxa lub 4x4 nie jestem pewien jest moim sąsiadem i czesto z nim gadam jak jestem z psem na spacerze, moge coś zagaić, ale decyzja nalezy do grupy organizacyjnej

starrsky [2003-05-03 20:43:09]


w sumie

mozna by zagaic bylo by to ciekawe choc program v-max uwazam ze spadl ostatnio bardzo mocno "na psy " jak to nazywalo sie jeszcze "MMM" to mieli inne lepsze podejscie do tego programu teraz jak go ogladam to czuje ze oni go robia na sile.

Michal FAZI [2003-05-04 10:44:39]


V max

Mysle ze to dobry pomysl z tym V-max'em. W oststnim programie padla informacja ze sa medialnym patronem zlotu amerykancow 24 maja, wiec moze Pucharem Capri tez by sie zainteresowali.W kazdym razie mozna sprobowac,fajnie byloby zobaczyc swoja fure w TV.
A swoja droga Super Express tez wykazuje zainteresowanie takimi imprezami, mogliby wpasc porobic fotki,napisac jakas relacje czy cos. Prosza organizatorow roznych zlotow o kontakt. Zreszta zobaczcie tutaj : http://www.superexpress.pl/iso/Dzisiaj/TiP/SuperAuto/auto_1.shtml

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-08 22:50:34]


suprexpress to szmatławiec... raczej średnio bym chcia zobaczyć swój samochód u nich w gazecie :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-05-09 13:27:30]


Co do kosztów - startu.

Jeżeli 100zł mogłoby uczynić nasz Puchar Capri jeszcze bardziej atrakcyjna imprezą to jestem za - mogę rzucić 100zł.
Może dało by się opłacić jakość skompo ubrane hosstesy - co to będą rozdawać
regulaminy , uśmiechy i tym podobne.
A tak na poważnie to są w Poznaniu orgaznizowane wyścigi ale na mieście i one kosztują około 150 zł więc 100zł za tor wyścigowy to da się przełknąć.

Albi_Poznan [2003-05-12 20:20:41]


wpisowe!!!

mam pytanko do organiozatorow czy wpisowe w wysokosci 50 zl wplaca kazdy czyl;i od osoby czy od auta???

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2003-05-12 22:50:24]


Wpisowe

jest od auta - którym się ścigasz.

Albi_Poznan [2003-05-12 23:30:59]


TO NIE FAIR PLAY

Mója bryka jest na starego bo tak jest DUZO taniej dlatego niebędę mógł sobie pobrykać?To falstart poprostu wiecie ze jesli nieładuje się w OC to w samochód ja juz zaoszczędziłem 2tys powiem że nos instalacja ksztuje 3tys haha:)a tak poważnie jak edę miał kwitek od właściciela to mam sznsę wystartować?? czy nie?

gilmor [2003-05-15 00:00:28]


szmalec

chetnie dodrukuję tą stówkę tylkoże wątek mi się urwał i niewiem jednego kiedy mam to zapłacić?

gilmor [2003-05-15 00:06:03]


co do startu...

...to poczytaj sobie przebieg dyskusji !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-05-15 00:53:21]


A jeśli się nie ma Capri

.... to można przyjechać na ten Wasz zlot? Jeżdżę na codzień Astrą Classic, ale marzy mi się Capri. Może kiedyś.....
To jak, można przyjechać? Nie wyrzucicie? :-)

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-16 11:39:53]


I to jest podejście - nawet na rowerze :-)) yeah

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-16 19:58:53]


objadę Was wszystkich...

.... moimi 60 konikami. :-)))

A tak na serio: uzyskałem już dyspensę od tow. Małżonki. Będę na pewno w sobotę. Na niedzielę chyba się nie piszę, mogę nie dać rady, bo mam budowę na głowie. Pozdrawiam wszystkich.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-20 09:21:25]


Kruca, niewiem czy uda mi się wyrobić z remonte, mojegop Capri w 30 dni.....
Niewiem czy się nie wypisać??

Sid99 [2003-05-20 20:33:35]


Przekroczyliśmy 50 aut.

Możliwe że sie nie wyrobimy czasem?
Mozliwe że potrzebne będzie rarezerwować tor na tydzień.???!!!

Albi_Poznan [2003-05-20 21:02:27]


Szkoda by było kroić eliminacje.

Proponuję silniki równe i poniżej pojemności 2.0 o wycofanie się z pucharu.

Albi_Poznan [2003-05-21 17:42:48]


Oj Gościu, Gościu, klimatu i atmosfery to Ty nie budujesz ... To jest impreza dla ludzi, nie dla silników. Może zamiast na torze rozegramy od razu zawody na hamowni ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-21 20:57:18]


Czekałem na komentaż.

To był żart ale nie sądziłem, że wkurzę tym tekstem samego guru.
Poważnie to chodziło mi o podjudznei co niektórych którzy śpią - ale widze że ty stoisz na straży non stop.
Czekałem właściwie na dodatkowe informacje apropo pucharu co się stanie lub co kroimy aby te 60 aut mogło się scigać.

Albi_Poznan [2003-05-21 21:40:56]


Wkurzyć to mnie nie wkurzyłeś, bo do tego to daleka droga, ale choć jestem przeciwnikiem nadużywania "uśmieszków", to w takich przypadkach - jeśli miał to być żart - to uśmieszek jest na miejcu. A bez tego to się nie dziw - zabrzmiało to tak jakby szkoda Ci było czasu na rywalizację z teoretycznie słabszymi.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-21 21:56:33]


Czekałem na ostry komentaż.

Nawet oczekiwałem mail-i i sms ale było głucho cicho - dopiero ty zaragowałeś.

Albi_Poznan [2003-05-21 22:07:39]


MK daj znać co kroicie.

Aut jest dużo co planujecie - ten temat pewnie nie tylko mnie interesuje.

Albi_Poznan [2003-05-21 22:10:44]


Co do silnikow

Kolego z poznania Gosciu
Jezeli tak chcesz sie mierzyc na moc to chetnie przyjme twoje wyzwanie na pojedynek
i kazdego co chce i szuka mocnych wrazen rowniez
;-)))

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-21 23:22:38]


WYZYWAM CIĘ CHUDER !!!

Nie to żebym źle o tobie mówił czy cóś tam :)
Na pojedynek wyzywam. A co mi tam :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-05-21 23:40:57]


Do Chudera. Sprawdzimy się na torze.

Albi_Poznan [2003-05-22 08:47:09]


nie radzę Gościu nie radze.... CHUDER zje cie żywcem!!! nie zostawi nawet kosteczki ;D to najtwardszy zawodnik jakiego znam...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-22 08:53:00]


spoko spoko

chetnie z kazdym z was

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-22 09:01:12]


Widziałem u Coke film z Gryzlin chyba.

Pokazywał mi jak Chuder rozgrzewał laczki chyba oddam walkowerem.

Albi_Poznan [2003-05-22 09:10:59]


zwalniam miejsce :(

Niestety mimo najszczerszych staran nie wyrobie, "restauracja" auta poprostu musi jeszcze potrwac... czyms sie pojawie ogldnadnac was w akcji, ale czym... to sie okaze...

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie [2003-05-22 22:16:58]


Ja bym teżproponował podział na pojemności. Będzie wtedy lepsza zabawa no i walka, no bo jakie szanse ma 1.6 z 2.3 V6 w sumie to żadne.

PS. Jam ma teraz 1.6 i troche moje kozactwo zchowało się do piwnicy:)

Sid99 [2003-05-22 22:47:45]


Jeszcze jedno kiedy jest ostatnie termin do wpisania się??

Sid99 [2003-05-22 22:49:28]


a co z cennikiem noclegow ??? bo mial byc

segal Dokładna lokalizacja na mapie [2003-05-22 23:16:41]


impreza ma charakter open, wiec nie bardzo jest sens przeprowadzac podzialu na kategorie. co bedzie gdy pojawi sie zrobione 1.6 o mocy wiekszej niz 2.0. poza tym to nie jest dwugodzinna jazda i powolne kumulowanie sie przewagi wiekszych pojemnosci. bedziemy walczyc na torze o to by nie popelnic bledu co pozwoli uzyskac najlepszy czas. pradoksalnie moze sie okazac ze duze pojemnosci nie beda na poczatku stawki bo z nadmiarem mocy nie jezdzi latwo...

pozdro

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-23 10:11:19]


Do organizatorów

> Jeśli można

to chciałbym zrobić naklejki na szyby takie jak logo na samej górze tego posta - za free - MK - co Ty na to ?

Szajba [2003-02-25 18:43:59]

> Składkę ustaliliśmy na 50 zł, uznając że jest to fair, że tyle jesteście skłonni zapłacić bez grymasu. W dofinansowaniu reszty liczymy na sposorów. Ale jeśli jesteście dla dobra sprawy skłonni zapłacić dajmy na to po stówce, to możemy łaskawie :-) przystać na taką propozycję, pod warunkiem oczywiście że wszyscy się na to zgodzą ...

Michał Konieczny [2003-04-03 22:20:10]


> a co z cennikiem noclegow ??? bo mial byc

segal [2003-05-22 23:16:41]

Zaproponowałem, że załatwię naklejki na szybę za FREE - nadal czekam na jakieś info i projekt czy robić czy nie.
Co ze składką ? Czy wpłacamy na miejscu (mało prawdopodobne) czy przelew na konto ? Numer konta, kwota.
Przydałby się jakiś cennik noclegów. Wybieram się z żoną i dwoma synami. Razem cztery osoby. Chyba zrozumiałym jest że chciałbym sięczegoświęcej dowiedzieć.

Pozdro

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2003-05-26 20:55:59]


noclegi

spoko spoko
nedaleko miedzianej gory jest sztuczne jezioro 70 km a tam jest masa osrodkow wypoczynkowych mozna tam zarezerwoac cos koszt byl 20 zl za osobe domki pientrowe na 7 osob a nawet wiecej

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-26 23:55:51]


CHUDER a to nie jest czasem w Sielpi około 25 km od Miedzianej jest tam tak jak piszesz.
Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-27 15:40:58]


tak

to tam ale tam jest ponad 50 km do miedzianej

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-05-28 10:07:52]


kiedy i jak??

Jak organizatorzy przewidują wpłaty za udział w zabawie?? czy bedziemy płacić na miejscu przy wjeździe czy teraz jakoś np. na konto?? bo czasu już nie wiele:))
Pozdro

jagoolmk2 [2003-06-01 22:27:57]


cobra i mocne silniki :-)

Czesc,

Pomysl tych wyscigow jest interesujacy, ale ja nie o tym.

Postanowilem dorzucic swoje "3 grosze" do tej dyskusji. Na poczatek temat cobry. Nie oszukujmy sie, w Polsce nie ma ani jednego oryginalu (czyli auta z lat 60-tych), co wiecej, chyba 99% to cobry zbudowane w Polsce. Ich pokrewienstwo z granadami, taunusami, scorpionami, sierrami czy capri jest zatem ogromniaste! :-) Tak wiec zastanawianie sie nad nazwa jest bez sensu, gdyz zadna cobra w Polsce nie jest ani AC, ani Ford (w sensie takim jak pojazdy z lat 60-tych) Notabene, nie bardzo pamietam by cobra byla nazywana "Ford Cobra", to juz raczej tyczylo podrasowanych mustangow (nawet tych wspolczensych).

Co do wypowiedzi kolegi z Poznania. Nie wiem czy byles w Miedzienj czy nie, ale moc silnika tak naprawde przyda Ci sie TYLKO przy pomiarze przyspieszenia od 0-100. Juz slalom na wewnetrznym torze kartingowym stawia wymagania PRZEDE wszystkim kierowcy. Tam jesli nie masz umiejetnosci, mocny silnik moze tylko pogorszyc sprawe, bo wylecisz z toru. Poza tym sledzac tebele "wynikow" z innych zlotow capri, widac, ze czasami 2.8i ustepuje, jakby nie patrzec, slabszym 2.0

To tyle jesli chodzi o moje 3 grosze :-)
Pozdrawiam wszystkich!

B [2003-06-02 09:17:58]


B dokładnie, a niech jeszcze troche pokropi... :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-02 15:42:13]


baner...

co sie stało z banerem sponsora który był na tej stronie ?? Ten akumulatorów .Wycował sie czy jak ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-02 18:22:22]


Sorka.

Na 100% mnie nie będzie. Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników.

Albi_Poznan [2003-06-03 18:32:01]


baner

nie ma bo napial MK w regulaminie ze nie ma reklam moj tez mial byc bo rowniez ufundowalem nagrody ale nie ma

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-04 15:31:14]


Oj Chuder, coś Ci się pomieszało z tymi reklamami - jutro powinna być aktualizacja tej strony, i będą wsystkie aktualne już informacje. A tak BTW, to czy Ty wiesz już jak Twój banner ma wyglądać ? Bo mam juz dwie wersje, zgłosiłem Ci uwagi, i czekam na ostateczną postać. W tym temacie pisz bezpośrednio na mojego maila, nie tu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-04 15:43:00]


I stało się :-( to czego się najbardziej obawiałem ....

Dziś wypisałem się z listy uczestników w Capri Cup. Niestety w trakcie remontu mojego Caprika, wciąż przybywa niespodzianek. Nie ma szans na to żebym go poskładał na zawody (mam cichą nadzieje, że może chociaż na Gryźliny się wyrobię). Pozostaje mi tylko rola kibica. Koledzy z Warszawy jakby ktos miał wolne miejsce w swoim samochodzie do Miedzianej, to chetnie się załapię (oczywiście będę partycypował w kosztach benzyny). W ostateczności zrobię sobie maraton rowerowy :-). Pozdrawiam wszystkich.

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-05 07:57:32]


do Łysego

Ja się wybieram z qmlem do Miedzianej i jadę z Wawy. Planuję wyjazd tylko na jeden dzień - sobota. Mogę Cię zabrać, choć nie mam Capri. :(
A może by tak zacząć planować jakieś wpólne spotkanie przedwyjazdowe, aby całą "kupą" pojechać do Miedzianej. Prawdę mówiąc czekam cierpliwie na taką inicjatywę braci z Wawy i mam cichą nadzieję, że pozwolicie mi jechać w grupie, choć powożę autkiem na "O".

Pozdrawiam,

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-06 13:57:34]


no to cos zorganizuj !!

no to zorganizuj zlota ,zaplanuj trase ,a nie czekasz aż ktoś inny zrobi wszystko za ciebie !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-06 17:21:50]


Chylę czoła

Zajeb... Logo i strasznie mi się podobają koszulki nie mówiąc o tapetach na pulpit:)) na a puchar to palce lizać przepiękny....ach... mam nadzieje ze bede mógł go potrzymać przez chwilke...:P
Pozdro
Ps: Przygotowujcie maszyny!!!! już niedługo:))

jagoolmk2 [2003-06-07 16:22:46]


Wow...

Szkoda,ze mnie nie bedzie buuuu :( Słowa uznania dla organizatorów i miłej zabawy dla uczestników!!!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-07 17:59:52]


No nie pogadasz... Full profesional , pod względem graficznym jak i organizacyjnym

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-07 19:12:21]


chyba sie potne...

k..a akurat mi egzaminy na uczelnie wypadaja
a tak chcialem pojechac... :-(

przypadek [2003-06-07 19:39:53]


zapomnialem tylko dodac, ze tak zorganizowana impreza nie ma szans na niepowodzenie
slowa uznania dla organizatorow!

przypadek [2003-06-07 19:41:46]


Egzaminy.... ha!

Mnie też dopadły egzaminy na studia i mimo najszczerszych chęci nie pojadę:(

Ale może za rok... tak czy siak miłej zabawy zyczę i nie "dzwońcie" za dużo, żeby do gryźlin było czym jechac;)

Moćk [2003-06-07 22:21:11]


Łodzienie

Jeśli ktoś by wyjeżdżał w piatek to mam nastepującą propozycje by pojechać razem !Ja mam granie postarm się za wami nadązyć jeśli byli by chętni to dzwoncie na 504447715

gilmor [2003-06-09 04:30:47]


spawn + Warszawa

spawn: Nie znam Was prawie w ogóle, więc się do tej pory nie wychylałem. :-)
Umieściłem wątek na forum o zlotach - tam proponuję przenieść dyskusję o wspólnym wyjeździe Wawy do Miedzianej.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-09 09:38:09]


prosilbym organizatorow o doprecyzowanie sprawy kaskow
jaki musi/powinien byc to kask: rowerowy/motocyklowy/grotolazowy
konkretnie to wiele osob nie ma kaskow wiec trzeba bedzie znalezc cos zastepczego - kask hokejowy??

Maciasek_3M [2003-06-09 10:12:49]


Tablice zlotowe

Przyjmuje zamowienia na tablice klubowo-zlotowe
Chcialbym przywiezc zamowione/oplacone wczesniej przez uczestnikow tablice na Puchar Capri
http://www.capri.pl/services/page.php?id=3ee0583a22422

Maciasek_3M [2003-06-09 10:32:15]


Najbardziej zajebiste tapety/koszulki/logo Capri z tymi tłokami:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-09 22:15:40]


jade!!:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-10 18:34:10]


Ja tez chce koszulke !!!

Malcolm [2003-06-11 18:21:58]


Bardzo chce

A jak ktos nie bierze udziału w wyścigu a posiada Capri i bardzo chce miec taką koszulkę to nie ma możliwosci jej nabycia w zaden konwencjonalny sposób???

Malcolm [2003-06-11 18:24:25]


Zanim zechcesz....

przeczytaj info co będzie z nadprogramowymi koszulkami i jak będą one rozdzielane.

crapi Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-11 18:48:24]


Musimy pojechac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziki ile razy bedziemy ci mowic, zebys sie zapisal? A na liscie nie widac twojego nazwiska !!!!!!! Jesli sie ono do jutra nie pojawi to przyjdziemy po ciebie hahahaha trzymaj sie.

Dziki [2003-06-12 08:31:18]


To jeszcze raz ja :):):)

W związku z otrzymaną wiadomościa, ze sie zapisałeś to odwoluje lansko a z do potwierdzenia udzialu w zlocie w miedzianej :), oklepu nie bedzie :), I zacznij zbierać kase na paliwo do rakiet bo na czym bedziemy jezdzili? hehehe Narta

Dziki [2003-06-12 08:34:29]


Myslalem ze cos napiszesz a ty nic :)

No nie ladnie czytasz i tylko czytasz :)

Dziki [2003-06-12 10:45:10]


Wyrazy uznania i podziwu

Panowie, Gratuluję!!!, pozostaje rzyczyć tylko dobrej pogody, bo zabawa już na wstępie jest zagwarantowana.
tak 3mać

Daniello [2003-06-14 13:02:06]


To dopiero czad, 28/29 czerwiec Puchar Capri a ja mam 30.06 egzamin z Algorytmów:)heheehh, ale będzie dobrze:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-14 15:03:54]


Lista

Mam nadzieje, ze pojawie sie niedługo na liście, w końcu wszystkie warunki spełniłem :)

Dziki [2003-06-14 18:49:08]


To jest nowy

Powinienes czytac komentarze !!!!

Dziki [2003-06-15 19:29:37]


Do kogo ty człowieku nadajesz ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-15 20:37:50]


istotnosc mocy silnika

co do tego to proponuje niektorym przejzec liste zwyciezcow w kategorii proby gorskiej bodajze z wrzesnia zeszlego roku ze zlotu kabrio weteranow i kitcarow - wygralo kitrowe mini o mocy pi razy dzrzwi ~45 KM // MINI RULEZ // nie obrazcie sie panowie i panie ale ja kocham mini i na miedzianej bede ale tydzien wczesnie , moze i od was ktos bedzie ? // pozdroofki dla wszystkich oszolomow ktorzy kochaja swoje rupiecie rdzewiejace psujace sie i drogie w utrzymaniu jak zaden normalny wspolczesny samochod // GRATY GORA //

flapjck1 [2003-06-15 23:45:30]


o mini

Troche z tym mini sie mylisz
to co wygralo mialo kolo 100 koni rozmawialem z osoba ktora przygotowywala to auto do jazdy nie bylo to zwykle mini troche poprzerabiane
ale fakt faktem ze swietnie sie trzymalo drogi i robilo wszystkich jak chcialo a tak wogole to byly tam wtedy dwa takie jeden byl zwykly bez przerobek specialnych ale ten byl w dalszym miejscu

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-16 00:56:05]


a ja cholera chyba bede musial isc do pracy wiec dupa blada ale .... moze sie uda pozdr

Michal FAZI [2003-06-16 21:43:30]


Ile pachołków w slalomie?

Pytanie techniczne do organizatorów:
Czy pachołków w slalomie będzie tyle co na obrazku? Znaczy cztery?
W jakiej odległości i z jakim odstawieniem będą ustawiane te pachołki?
Potrzebne do treningów... :)
Pozdrawiam

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 09:56:39]


Pachołki będą najprawdopodobniej cztery, tak jak na rysunku. Dokładny dystans pomiędzy nimi nie jest jeszcze określony, ale pewnie będzie analogicznie do slalomu ustawianego co roku w Gryźlinach. Może się jednak zdarzyć, że ze względów czasowych (w zależności od ilości zawodników) nastąpią zmiany w przebiegu poszczególnych konkurecji, w skrajnym przypadku niektóre z nich mogą być skasowane (próba górska). Ostateczny program przedstawimy, jak tylko zamkniemy pulę startujących.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 10:38:36]


zamykajac pule starujacych ustalimy dokladnie przebieg imprezy dostosowujac sie do ilosci zgloszen. w zwiazku z tym, nie przewidujemy przyjmowania zapisow na miejscu przed impreza.

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 10:57:19]


Do organizatorów raz jeszcze

Ja wiem Jacek, że się wszystko jeszcze może zmienić... ale:
Jeżeli jest wpisowe do zapłacania w jakimś terminie, to + - wiadomo ile osób startuje, wliczając nawet margines na tych co się dopiszą na Miedzianej. Ergo można program już nieco bardziej usztywnić, bo demokracja się w tym kraju nie sprawdza :) Przykłady są nawet na tej stronie (vide np. regulamin).
A na antylzocie jeszcze nie miałem przyjemności, więc nie wiem jak były ustawiane pachołki w Gryźlinach. Proszę więc o chociaż przybliżone odległości między pachołkami z tolerancją maximum do 5m :)))))
Pozdrawiam

P.S. Widziałem i nawet miałem w rękach PUCHAR, jest na prawdę klawy

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 16:59:26]


Rayo nie przeczytałeś dokładnie postu Gorasa. Zapisy trwają do końca tego tygodnia i kto nie wpłaci kasy na konto podane przez MK ten nie wystartuje i nie ma mowy o dopisywaniu się na liste już w Miedzianej.
Tak więc z początkiem przyszłego tygodnia poznamy dokładną liczbę uczestników Pucharu co za tym idzie organizatorzy będą mogli przewidzieć czas trwania imprezy i ustalić które próby ulegną zmianie a które nie...
Pozdro
Ps:Pachołkami bym się tak nie martwił gdyż slalom bedziemy pokonywać przktycznie ze startu zatrzymanego bo trzeba będzie wykręcic 180 stopni przed pierwszym pachołkiem więc przy rozpędzaniu się minięcie 4 pachołków nie bedzie takim tragicznym problemem - tak mi się wydaje a okaże się na miejscu..:)))
a jak chcesz poćwiczyć to lepiej poćwicz dohamowanie się z dużej prędkości i wykręt 180 stopni bo to będzie chyba! trudniejsze od samego slalomu...

jagoolmk2 [2003-06-17 17:20:42]


ps2: i tak masz fajnie że możesz poćwiczyć ja się zastanawiam czy moja "wyścigówka" się dotoczy...;P

jagoolmk2 [2003-06-17 17:21:50]


Do jagoolmk2

Doczytałem, doczytałem... :) I właśnie o to chodzi, żeby wcześniej znać jak najwięcej szczegółów.
To co ile metrów te pachołki :D

A i drugie pytanie: Start do paki mierzony będzie akcelerometrem - to wyczytałem. Jedziemy z "sędzią"=pasażerem w środku czy solo?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 17:49:06]


pacholki gryzlinskie ustawione byly nieco inaczej, tak bys mijal 12 m "muru" co 12 metrow. ale to nie istotne. pacholki w miedzianej beda pi razy oko co 15 metrow, i pewnie najtrudniejsze bedzie nie zawracanie, a wstrzelenie sie w slalom na odpowiedziej predkosci bez wywrocenia przeszkod. sam nawrot tez nie jest prosty ale to mozna szybko opanowac - najazd na slalom na duzej predkosci to chyba nie takie proste. tak mi sie przynajmiej wydaje

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 18:10:13]


gdyby pasażer (sędzia) miał siedzieć w środku to chyba byłoby o tym wspomniane..
tak mi się wydaje..;P
Do Rayo:
Z tą więdzą o szczegółach to masz racje... tylko uważaj na autko podczas treningów coby go nie zniechęcić do zawodów..:)
Pozdro
Ps: Rany ale ja już bym tam chciał być... a tu jeszcze egzaminy...:(

jagoolmk2 [2003-06-17 18:12:37]


o mini raz jeszcze

co to to nie 100 koni to tam na pewno nie bylo ( jesli artur albo marek co to powiedzieli to cie w trombe puscili, zeby ci nie bylo przykro :) ) sensowna ilosc koni jaka moze drzemac w litrowym mini to ok 50 - 60 moze owszem miec wiecej ale wtedy samochod musi jezdzic nonstop 4500 - 6500 obr/min co na drodze cywilnej jest raczej meczace, tak wiec uwazam nadal ze wzielo was seryjne mini owszem moze z lekko skorygowana geometria ale nic ponad to, ten samochod juz seryjnie jezdzi jak gokart

flapjck1 [2003-06-17 18:15:22]


a wlasnie. nie napisalem o tym urzadzeniu...
z tego co wiem (w temacie akcelerometru to do Michala zapraszam) to urzadzenie zapamietuje czas przy 100 i nie ma potrzeby nikogo wozic.

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 18:18:38]


jeszcze raz mini

owszem byly dwa bordowy i granatowy ale ten drugi wypadl slabo bo mial kiepskie hamulce ( bebny na 4 kola ) ten bordo mial juz tarcze z przodu

flapjck1 [2003-06-17 18:19:20]


do Gorasa

Sorry ale o jakim wstrzeliwaniu w slalom mówisz?? bo chyba nie mówisz że po wyjściu z zakrętu mamy wjechać w slalom zawrócić i znowu slalom i zakręt??
z tego co wyczytałem i widzę na mapce to chyba po wyjściu z mniejszego zakrętu toru mamy dojechać do slalomu omijając go w jednąstronę, wykręcić dookoła pachołka i rospędzając się jechać slalomem między pachołakmi...
czy coś pochrzaniłem??
Pozdro

jagoolmk2 [2003-06-17 18:19:25]


o poptrz, masz slusznego. dobrze, dobrze - po prostej 180 i slalom na rozpedzaniu. sorki

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 18:23:41]


Akcelerometr to nie tylko taki diwajs (ci Anglicy to czasami fajne słowa wymyślają no nie :) co zapamiętuje, ale ma to do siebie, że:
-nie zawsze pokaże Ci później to co chciałeś,
-łatwo go zresetować, jak wynik jest nie taki jak chciałeś.
Ja wiem, że towarzystwo na capri.pl jest spoko, ale uwierzcie, że ja wiem gdzie leżą słabe strony takiego contest'u. A sędzia w środku widzi wszystko...
Taki tylko temacik do zastanowienia się.

Do Michała Koniecznego: Jaki to akcelerometr będzie?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-17 18:54:53]


pytanie o trening

czy bedzie możliwość wjechania na tor w piątek ???

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-18 09:10:41]


niestety, nie bedzie mozliwosci wjazdu na tor w piatek bo miedziana zyczy sobie za to dodatkowe pieniadze. troche przykro, ale az tak dobrze finansowo nie stoimy

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-18 09:36:57]


Co do Mini

Przecież były Miniaki 1300cm^3. Tak więc owy miniak mógł mieć bez problemu 75KM a po przeróbkach...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-18 15:22:01]


Co do Mini raz jeszcze...

Parafrazując Julka Cezara i Jasia Sobieskiego -"nie przybyłem, nie widziałem, ale Mini wygrał". Sklepowy Mini 1.3 miał 75PS DIN już w 1967 r., a egzemplarze 1.3 rajdowe na 2 podwójnych gaziorach miewały do 140 PS. Jeździłem w Anglii użytkowanym na codzień egzemplarzem rozwierconym do 1.4, który 115 PS oddawał bez żadnych specjalnych cudów na jedym dwuprzelocie (oczywiście kompresja, wałek, kanały, wydech, itd.). Jeździła nim kobitka po 40-ce na zakupy i woziła nim codzień dzieci do szkoły. W Kraku znam kilka sztuk (silnie zorganizowane środowisko, trzeba przyznać) dobrze ponad 100 PS, a jeden koleś na Woli Duchackiej od paru miesięcy buduje egzemplarz 170 PS (1.6 16v DOHC) - podobno lada tydzień ma wyjechać. Obliczeniowo powinien robić 0-100 poniżej 6 sekund.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-18 16:13:40]


mini

w calej polsce na jednej rece policzysz mini ktore maja wiecej niz 80 km a egzemplarze ze setka to juz u nas rarytasy ( np. jest jedno turbo katalogowe 98 km) wiadomo mi o jednym rozwierconym do ok 1400 ccm ale mysle ze on nie ma ponad 100 km, a co do organizacji srodowiska... to owszem jest ale mysle ze wy macie duzo lepsza sytuacje ( ale nikt nie jest prorokiem we wlasnym kraju )znakomita wiekszosc miniakow jezdzacych po kraju to 998 ccm 42 km z czego czesc juz uciekla albo maja po 3 kopyta, a gwoli sprostowania: wspolczesne od mniej wiecej 84 roku miniaki maja max 63 km ( 1275 ccm ) nawet te na wtrysku i podwojnym wtrysku ale za to samochod wazy 650 kg :)

ale capri tez jest fajne....

flapjck1 [2003-06-18 22:39:21]


cd. mini

prosze bardzo link do strony o mini
jest tu opisane troche o mini
strone ta redaguje gosc co przerabial to mini co wygralo miedziana gore
www.markfive.republika.pl

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-19 09:26:24]


Znam w Kraku dwa miniaki i... niestety każdy z nich jest nowym, jeden z końca lat '80 a drugi początku '90 i każdy jest na papierze z lat '70.
Jeszcze gorzej niż z Capri, co prawda 2 to nie wiele i to nie wyrokuje na całość ale...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-19 14:37:28]


a ja na jednej ręce moge policzyć miniaki które mają wiecej niż 80 KM z obszaru w promieniu 5 kilometrów od mojego domu i palców zaczyna brakować :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-19 15:32:50]


Niestety, musze się wypisać :( niewyrobie z remontem.

Zycze swietnej zabawy,.

Ale do gryzin musze dązyc ;)

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-19 19:17:21]


do wypowiedzi Bartka <cobra 427> z 2.06. godz.9:18

Sorka, że tak późno, ale jakoś wcześniej uszło mej uwadze.... Pytasz, gdzie i kiedy oficjalnie występował samochód Ford Cobra? Wg oficjalnych statystyk FIA - tytuł wyścigowego mistrza świata producentów kategorii GT (Manufacturer's 1965 FIA Sports Car GT World Championship) w sezonie 1965 otrzymał: "make - Ford; model - Cobra 289 V8".
I na pewno nie był to Mustang......
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-21 15:12:41]


1.6

hihihihi - wyglada na to ze bede jedynym 1.6 w tych wyscigach???
No to niezle.....

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-23 15:34:13]


deszcz!

to czaruj zeby padal deszcz. wtedy szanse sie wyrownaja

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-23 20:08:06]


NIE!!!!!!!!!!

Goras PLEASE nie kracz.....
Pozdro
Ps: ale bedzie "walka":)))

jagoolmk2 [2003-06-23 21:32:14]


1/4 mili

A może szanowni organizatorzy pokusili by sie o wyścig równoległy na 400 m Z podaniem czasu i predkości końcowej - ciekawe jak by tu wypadł taunus 1.3 , jak dla mnie na ostatnich metrach poleciał by może 80-85 km/h można by wtedy prównac tauniaka z draxterem klasy Top-fuel który po 400m leci jakieś 450 a do 100 przysp. w 0,8 s ! ;) ?
Pozdr.

Johnny Bravo [2003-06-24 00:19:10]


Czy brać grilla? Czy jest tam możliwość zrobienia ogniska?
Czy jest w planie jakaś impreza "rozpoznawczo zapoznawcza";))) dla klubowiczów?
Hehhe, miło by było gdyby sporo z nas zostało na noc z soboty na niedzielę.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-24 00:44:12]


zadnego deszczu

jak bedzie desc to niewiem czy mnie opony tylnie podolaja
napisane ze na desc ale raczej nie nadaja sie i wtedy bedzie problem

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-24 08:14:18]


Nocleg ?
Gdzie macie zamiar nocować z piątku na sobotę ?
Bo słyszałem o polu namiotowym przy torze i o noclegu nad jeziorem w Sielpi
gdzie szukać większości ?

Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-24 15:08:02]


To. MK

Czesc,

Do Miedzianej wybierajasie kilka moich kolegow (1 Granada MKI Coupe, 1 Consul i Capri MKIII)..(ja niestety niepojade, bo mam problemy finansowe).. Chcialem zapytac, czy mozna zaplacic za udzial w wyscigach na miejscu...???? (ucziestnyczyc w wyscigach chca 1 lub 2 samochody)...??? Odpowiedz prosze pisac na aras@capri.lt (tymczasowo mam problemy z i-netem)...


Pozdrowenia...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-24 15:13:35]


z tego co wiem to nad jeziorm nie ma juz miejsc :( więc raczej na polu namiotowym !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-24 17:47:57]


Przecież w Sielpii koło domków można rozbić namioty tak więc chyba nie ma problemów?
A poza tym chyba można skoczyć większością do Sielpii na imprę i wrócić spowrotem w nocy na spanko.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-24 17:54:09]


Sielpi? jezioro? gdzie to jest? moze jakas mapka czy cos?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-24 18:34:43]


Siel[ia

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-24 19:42:42]


Sielpia (znow ten francowaty "enter")

Gród o tej sławie znajduje się jakoweś 30 km na północny zachód od Miedzianej, przy trakcie krajowem nr 74 Kielce-Piotrków. Fajne jeziorko i kilka ośrodków rekreacyjnych.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-24 19:44:41]


A nie lepiej przy torze ?? w końcu tam jest impreza i chyba nikt nie chciałby rozbicia na dwa obozy - a miejsca obok toru jest całkiem sporo ;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 00:36:58]


mi te sie tak wydaje... i mozna sie razem napić bez stresa że jechac trza jeszcze...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-25 01:06:02]


Ale impreza przy torze jest w sobotę po rozdaniu nagród
a miejsc a Sielpi raczej napewno nie zabraknie...
Kilka ośrodków wypoczynkowych a pola namiotowego hoho...
Dlatego pytałęm gdzie większość, bo też niechcę rozbicia
Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 09:42:40]


Mam takie samo podejście. Jak większość zostanie w Miedzianej to ja też.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-25 12:15:59]


ja bym wolal mieszkac na miejscu, juz i tak slono sie zaplaci za dojazd tam i potem jeszcze jezdzic te 30 kilosow tor->jezioro itd... i tak mi kasy ledwo na dojazd i powrot starczy... :))) btw. jak to jest jak pojade tam i bede chcial spac na polu namiotowym w samochodzie to jaka tam jest oplata? za czlowieka+samochod? w opisie imprezy jest ze mozna spac w wozie ale cany sa tylko za namioty... :P moze przyjdzie komisja i zadecyduje czy moj woz podpada pod namiot "mały" "duzy" lub "sredni" :P jak to jest z cena? pozdro

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 12:27:18]


samochód za darmo :-PPP
YEAH

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 12:53:06]


fajnie... :P to mi bardzo odpowiada... :))))

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 12:55:16]


Czyli co ? umawiamy się na polu namiotowym przy torze juz w piątek ?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 13:05:50]


Panie i Panowie, jaka Sielpia ? Może kiedyś zrobimy imprezę w Sielpi, ale na ten raz wytypowaliśmy Miedzianą Górę. Więc zapraszamy tam. Grilla raczej nie ma potrzeby brać, na polu namiotowym jest miejsce na ognisko. My jesteśmy tam już w piątek.
Ważna sprawa: przywieźć należy ze sobą zaopatrzenie - piwo, kiełbasa, musztarda, etc. Najbliższy sklep jest raczej w odległości samochodowej, więc lepiej mieć wszystko ze sobą.
Wyścig na 400 metrów: na torze nie ma miejsca później na wyhamowanie, więc taki dystans odpada.
Akcelerometr: G-Tech Pro, czy jakoś tak. Akcelerometry tego typu wielką dokładnością nie grzeszą, mocno zależą od nachylenia terenu, ale do pomiarów porównawczych w identycznych warunkach sprawdzają się wystarczająco. Przy próbi 0-100 (a właściwie to ten akcelerometr pokazuje 0-60 mph) Jechać będzie raczej sam kierowca, to są zwykle warunki na taki test, a próby ingerencji w proces pomiaru rozwiążemy np. montując go poza zasięgiem kierowcy (może tylna szyba), plus zasilanie z osobnego małego akumulatorka. Powinno się obejść bez problemów.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 13:17:57]


i wszystko jasne - do piątku
nara

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 13:30:15]


od ktorej ktos bedzie w piatek??

Maciasek_3M [2003-06-25 15:46:18]


Do Greenhorn'a

Nie będziesz jedynym 1.6 na zawodach - Gawron bedzie startował Taunusem 1.6.

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-25 16:04:46]


i super!!! - jescze bedzie Arni - tak wiec klasa malolitrazowcow rosnie w sile!!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 19:15:03]


My jesteśmy w piątek od samego rana.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 20:04:40]


a ja mam problem

skladam auto i narazie poszla mi chlodnica i niewiem jak to bedzie ale licze ze dobrze

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 22:39:06]


Dzieki mojemu mechanikowi samochód od poniedziałku chodzi jak przeciąg.A MK zagwarantował mi start z numerem 12.Nigdy nie startowałem w takich zawodach ale jak to powiedział boy hotelowy w "Czterech pokojach" Q.Tarantino "Nie urodziłem sie wczoraj".

Arni12 [2003-06-25 23:07:14]


Michał a co wy tam będziecie robić ?

Kije na kiełbasę strugać :))

Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-25 23:22:46]


to ja moze jeszcze dodam ze gdyby ktos kto posaiada kask, i mogłby go komus (np. mi :) pozyczyc to bymbył baaaardzo wdzieczny!
pozdrawiam :)
btw. poznan bedzie o... 21 lub pozniej :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-26 03:10:06]


oj, co mi sie wydaje ze bedzie jednak padalo w Miedzianej. ostatnio nie bylo dnia coby nie popadalo

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-26 13:53:46]


a 44?

nie wiem czy przyjadę pooglądać chociaż, ale widzę że nr 44 wolny wciąż :-))))

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie [2003-06-26 13:58:04]


D-Day - Najdłuższy Dzień

Jak donosi nasz korespondent na południu Polski zanotowano przejaśnienia.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-26 16:26:42]


dzis w gdańsku pikna pogoda! jeslio taka sie utrzyma to lipa:(
w deszczu mniejsze stadniny maja wieksze szanse:)

Hoover 3M [2003-06-26 16:46:07]


dzisiaj też w Poznaniu jest piękna pogoda aż -gorącco to dopiero będzie - Na Miedzianej.

Albi_Poznan [2003-06-26 18:04:23]


"instrukcje obslugi"??

Mialy byc jakies instrukcje obslugi dla zawodnikow czy cosik takiego...
Nie wiem czego mialy dotyczyc ale chyba przez chwile byl taki post na glownej stronie co sie stalo?? czy organizatorzy zrezygnowali z tej uslugi?? czy do mnie nie doszlo...?
Pozdro
Ps: Sorki za brak Polskich znaczkow ale sys. mi pada..:)

jagoolmk2 [2003-06-26 23:44:24]


odpalil...:))

ale jaja udalo sie:)) niestety nie to autko co trzeba ale i tak sie ciesze jak cholera..:)) szkoda ze ta zasrana kasa tak wszystko blokuje... , tyle rzeczy be sie jeszcze przydalo zrobic ale wszysto tyle kosztuje...:(
Pozdro i do jutra.
Mam nadzieje ze dojedzie:)

jagoolmk2 [2003-06-27 20:35:55]


jagool, jak to "niestety nie to autko co trzeba " ???
Nie mow ze jedziesz jednorozcem :) ?

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2003-06-27 23:21:22]


Pech normalnie

Dziś puchar w Miedzianej a ja kurcze nie moge przyjechac bo mam jakieś "głupie" :P rozdanie dyplomów. Może następnym razem uda mi się oglądnąć wasze maszyny w akcji. Powodzenia wszystkim na torze :)

Zayoos [2003-06-28 08:44:50]