logowanie | rejestracja
capri.pl » klub » spotkania, zloty, imprezy » Puchar Capri 2004

Puchar Capri 2004

Puchar Capri 2004

- plan zawodów
- wpisowe
- regulamin
- koszulki
- zakwaterowanie

Zapraszamy na drugą edycję Pucharu Capri !

Tegoroczne zawody odbędą się 3 lipca na torze wyścigowym Automobilklubu Kieleckiego w Miedzianej Górze.

Cel imprezy jest prosty i klarowny. Wyłonić ze stawki naszych pojazdów ten najszybszy. Zwycięzca dostaje puchar i tytuł najszybszego starego Forda w Polsce roku 2004. Jeden puchar, jeden zwycięzca. Żadnych kategorii, ani wiekowych, ani płciowych, ani silnikowych. Wszystkie (no, prawie) chwyty dozwolone - po prostu bezwzględnie najszybszy Ford. A właściwie duet - samochód i kierowca.

Kiedy i gdzie ?

Puchar Capri 2004 odbędzie się 3 lipca na torze "Kielce" w Miedzianej Górze.
Cała impreza ma mieć charakter weekendowy - do przyjazdu zachęcam już w piątek w godzinach przedwieczornych, zaplanowany jest trening na torze. Zawody rozpoczynają się w sobotę o godzinie 11. Czas trwania imprezy przewidziany jest do godziny około 21. Po zakończeniu zawodów przenosimy się na bardzo pobliskie pole namiotowe, gdzie odbywamy huczne obchody z okazji zakończenia zawodów - ognisko, piwo, etc. Niedzielny poranek, i resztę dnia, po odzyskaniu stabilności w pozycji wertykalnej, spędzamy już bez planu, dla przeciwwagi złożoności organizacyjnej dnia poprzedniego. Druga połowa niedzieli to powrót do domów.

Chciałbym, ale ?

Jeżeli wahasz się czy wziąć udział, w obawie przed wilkiem złym, uszkodzeniem samochodu, okazaniem słabych predyspozycji wyścigowych, czymkolwiek innym, to porzuć obawy i potraktuj to rekreacyjnie. Nie trzeba się ścigać "na całego" można równie dobrze potraktować taki przejazd jako zabawę. Na pewno każdy chce wygrać, ale nie widząc szans nie ma co rezygnować - ważne jest "być". Tak stworzymy więcej. No dobra, przymierzyłem wczoraj nawet kask, ale nadal nie czuje adrenalinowego podniecenia - jeśli już zupełnie nie widzisz się na torze, nawet w rekreacyjnym przejeździe z łokciem za oknem, to przyjedź jako widz - oprócz samych zawodów będzie jeszcze masa czasu na kontakty towarzyskie. Potraktuj to jako zwykły zlot.

Ciągle mam wątpliwości ?

Jeszcze raz: obecność obowiązkowa ! Rozpatrzymy jedynie uzasadnione zwolnienia lekarskie.

Plan zawodów

Czas przejść do esencji, czyli samych zawodów. Na początek plan imprezy.

Zawody podzielone są na dwie części: eliminacje i finał. W eliminacjach biorą udział wszyscy zgłoszeni do zawodów uczestnicy, do finału kwalifikuje się 16 samochodów wyłonionych na podstawie eliminacji. Finał rozgrywany jest systemem pucharowym, którego zwycięzca dostaje tytuł i puchar. Wynik eliminacji nie ma wpływu na wynik końcowy finału, pierwszy i szesnasty zawodnik eliminacji mają takie same szanse na zwycięstwo. Celem eliminacji jest wytypowanie finałowej szesnastki, oraz odpowiednie rozstawienie zawodników w pary finałowe, zgodnie z dalszym opisem.

Eliminacje

Na eliminacje zaplanowane są trzy konkurencje, w których udział biorą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do startu.

Dla każdej z konkurencji eliminacyjnych wyznaczane są miejsca zajęte w danej konkurencji przez poszczególnych zawodników, zgodnie z uzyskanymi wynikami, od najlepszego do najsłabszego. Ostateczny wynik eliminacji dla danego zawodnika to średnia arytmetyczna z miejsc zajętych w poszczególnych konkurencjach eliminacyjnych. Do każdej kolejnej eliminacji zawodnicy startują w kolejności odwrotnej do swojej dotychczasowej pozycji w bieżącym rankingu. Do pierwszej konkurencji zawodnicy startują według kolejności przyznanych numerów startowych.

Do finału kwalifikuje się 16 uczestników zawodów z najlepszym uzyskanym miejscem w eliminacjach (średniej ze wszystkich konkurencji). W przypadku uzyskania przez część uczestników tego samego miejsca, dającego zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej liczby uczestników, o kwalifikacji decydować będzie dogrywka.

Dogrywka

Dogrywka rozgrywana jest w wypadku gdy część uczestników zakończy eliminację z takim samym rezultatem, dającym zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej niż 16 liczbie zawodników. Dogrywka polega na przejechaniu jednej pętli toru po zewnętrznym owalu. Uzyskanie lepszego czasu od konkurenta daje kwalifikację do finału.

Finał

Do udziału w finale kwalifikuje się 16 uczestników zawodów z najlepszym wynikiem z eliminacji.

Finał polega na rozegraniu systemem pucharowym wyścigów pomiędzy parami, które indywidualnie ścigają się na owalu toru na tzw. "dochodzenie" - startując równocześnie z przeciwległych stron toru, i pokonując ilość okrążeń zależną od etapu finału. W 1/8 i 1/4 finału zawodnicy pokonują 3 okrążenia, w półfinale przewidziane są 4 okrążenia, zaś w finale - 5 okrążeń. Wyścig trwa do momentu osiągnięcia mety pierwszy z samochodów, lub dojście do rywala na odległość 100 metrów. Zwycięzca w danej parze przechodzi do następnego poziomu rozgrywek finałowych, przegrany odpada z zawodów.

Dobieranie zawodników w pary odbywa się w następujący sposób: pierwszy zawodnik eliminacji startuje z ostatnim, drugi z przedostatnim, itd. według poniższego schematu. W finale wszyscy zawodnicy mają równe szanse, niezależnie od wyniku kwalifikacji. Wyniki kwalifikacji wpływają jedynie na rozstawienie w pary finałowe.

1/8 finału ćwierćfinały półfinały finał
X1: E1-E16

C1: X1-X8

P1: C1-C4

F: P1-P2

X2: E2-E15
X3: E3-E14

C2: X2-X7

X4: E4-E13
X5: E5-E12

C3: X3-X6

P2: C2-C3

X6: E6-E11
X7: E7-E10

C4: X4-X5

X8: E8-E9

Taki system zapewnia największe prawdopodobieństwo spotkania się w finale dwóch najlepszych zawodników, celem uzyskania możliwie największej atrakcyjności finału. Zwycięzca finału otrzyma puchar. W celu wyznaczenia zawodników zajmujących miejsca trzecie i czwarte rozgrywany jest dodatkowy wyścig pomiędzy przegranymi z półfinałów. Wyścig ten odbywa się przed wyścigiem finałowym. Dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca przewidziane są nagrody, jeszcze nie określonej postaci. Klasyfikacja prowadzona jest dla wszystkich zawodników - dalsze miejsca zajmują zawodnicy którzy dotarli do kolejnych poziomów rozgrywek finałowych, na danym równoległym poziomie o miejscu decyduje wynik z eliminacji.


Wpisowe

Uczestnictwo w zawodach wymaga opłacenia wpisowego w wysokości 70 zł. Ponieważ w chwili obecnej Stowarzyszenie przechodzi ostatnie etapy rejestracji i konta formalnego jeszcze nie mamy, póki co wpłaty przyjmowane są na konto podane poniżej w regulaminie. Po ostatecznym zakończeniu formalizacji Stowarzyszenia wpłaty te powędrują na konto Stowarzyszenia. Ostateczny termin wpłaty ustalony został na 24.06.2004 - proszę jednak nie zwlekać do ostatniej chwili szczególnie w przypadku wpłat na poczcie, gdyż przelewy pocztowe mają tendencje do długich podróży, może dojść do sytuacji w której wpłata pojawi się u nas już po Pucharze. Chcielibyśmy zamknąć listę zawodników tydzień przed zawodami, dlatego datę 24.06 proszę potraktować jako termin w którym wpłaty powinny być już u nas.
Przed wpłatą proszę się upewnić że posiadany samochód spełnia warunki regulaminowe, w przypadku wątpliwości proszę o kontakt.

Koszulki pucharowe: dla uczestników zawodów dajemy pierwszeństwo w nabyciu koszulki, w przypadku chęci nabycia koszulki tą drogą wraz z wpłatą wpisowego prosimy o dodatkową wpłatę 40 zł na koszulkę. Informacje o koszulkach - poniżej.

UWAGA: w tytule przelewu proszę wpisać: Puchar Capri 2004 - imię i nazwisko, ewentualnie ksywka z capri.pl. To pozwoli nam uzyskać kluczową informację od kogo jest wpłata.

Po wpłacie proszę o wysłanie maila z informacją o dokonanej wpłacie na adres mk@capri.pl.


Regulamin Pucharu Capri

 1. Zawody odbywają się 03.07.2003 na torze Automobilklubu Kieleckiego w Miedzianej Górze (tor "Kielce").
 2. Zawody rozpoczynają się o godzinie 11:00.
 3. Do udziału w zawodach dopuszcza się wyłącznie następujące samochody marki Ford:
  • Capri (wszystkie wersje i odmiany z nadwoziami produkcji europejskiej),
  • wszystkie europejskie modele Forda poprzedzające pojawienie się Capri (grudzień 1968),
  • europejskie modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri (grudzień 1968), ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II).
 4. Samochód zgłoszony do zawodów może startować tylko z jednym numerem startowym.
 5. Samochodem zgłoszonym do zawodów może kierować wyłącznie właściciel samochodu, lub jego główny użytkownik. W tym drugim wypadku, zgłoszenia są rozpatrywane indywidualnie, po przedstawieniu przekonującego wyjaśnienia.
 6. Samochód może posiadać dowolne modyfikacje, które nie powodują dyskwalifikacji na typowym przeglądzie technicznym. Dopuszczamy również użycie opon typu slick. Nie wolno demontować fotela pasażera.
 7. Warunkiem dopuszczenia kierowcy i samochodu do zawodów jest:
  • ważny przegląd techniczny,
  • ważne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej,
  • ważne prawo jazdy,
  • posiadanie gaśnicy samochodowej,
  • posiadanie przez kierowcę kasku,
  • opłata wpisowego - patrz następny punkt.
 8. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest opłata wpisowego w wysokości 70 zł do dnia 24.06.2004 na konto:

  71114020040000330214851319
  Michał Konieczny
  Warszawa

  W tytule przelewu należy wpisać: Puchar Capri 2004 - imię i nazwisko. Po wpłacie należy potwierdzić ten fakt wysyłając maila z informacją o wpłacie na adres mk@capri.pl.

 9. Wpisowe podlega zwrotowi wyłącznie w przypadkach zawinionych przez organizatorów.
 10. Rejestracja zawodników:
  • rejestracja zawodników zaczyna się w dniu zawodów o godzinie 9:00 i kończy o godzinie 10:30,
  • po godzinie 10:30 niezarejestrowani zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do udziału w zawodach,
  • do rejestracji należy okazać wszystkie niezbędne dokumenty opisane w warunkach dopuszczenia do startu,
  • zarejestrowany uczestnik otrzymuje numer startowy, który musi umieścić na tylnej bocznej szybie, po obydwu stronach pojazdu.
 11. Kierowca zostanie dopuszczony do startu wyłącznie w założonym kasku i w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Samochód bez widocznego numeru startowego nie zostanie dopuszczony do startu.
 12. Start do poszczególnych eliminacji będzie odbywać się w kolejności odwrotnej do bieżącego miejsca w klasyfikacji (z wyjątkiem 1 konkurencji - start według kolejności numerów startowych). Kolejność startów w części finałowej wyznaczona jest przez miejsca zajęte w eliminacjach, zgodnie z tabelą przedstawioną w opisie przebiegu konkurencji.
 13. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania prawa oraz zasad współżycia społecznego.
 14. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do wykonywania poleceń organizatorów, prowadzącego zawody oraz przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego. W szczególności dotyczy to instrukcji postępowania przy podjeździe do startu, oraz przy parkowaniu samochodu po zakończeniu jazdy.
 15. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikacji i wykluczenia z zawodów uczestników w następujących przypadkach:
  • niestosowania się do poleceń organizatorów, prowadzącego zawody lub przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego,
  • niesportowego i niekulturalnego zachowania się,
  • nieusprawiedliwionego spóźnienia się na start do poszczególnych konkurencji.
 16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji konkurencji, zależnie od ilości uczestników, przebiegu zawodów i warunków atmosferycznych.


Koszulki pucharowe

Na okoliczność pucharu mamy koszulki. Wzór koszulki jest taki jak poniżej.

Cena koszulki - 40 zł. Pierwszeństwo w kupnie koszulki dajemy uczestnikom zawodów. Pozostałe koszulki będą przeznaczone dla innych chętnych, zostaną one rozdzielone w kolejności "kto pierwszy ten lepszy". Wszystkich chętnych proszę o nadsyłanie zgłoszeń do mnie - mk@capri.pl, podając ilość i rozmiar koszulki - kolejność tych maili będzie decydować.

Zysk z koszulek wspomaga pokrycie kosztów organizacji imprezy.


Zakwaterowanie

Ponieważ zapraszamy już od piątku, proponując wyjazd w niedzielę, poniżej przedstawiamy lokalne możliwości zakwaterowania.

Motel Tor "Kielce"

W budynku przy torze jest motel, w którym można wynająć pokoje. Rezerwacja pokoi indywidualnie, bezpośrednio na torze: telefon (41) 3031660, (41) 3034949.

Pole namiotowe

Pole namiotowe praktycznie graniczy z torem, i na tym polu urządzamy wręczenie pucharu i ognisko po zakończeniu zawodów. Na polu namiotowym, jak to na polu namiotowym, można postawić namiot, spać w samochodzie, obok samochodu, są również domki campingowe.


Tor

Ci co byli już kiedyś na torze "Kielce" wiedzą jak to wygląda, Ci co jeszcze nie byli mogą zapoznać się z topografią toru poniższym rysunku.

Tor ma dwie części: małą pętlę i dużą pętlę. Na rysunku powyżej widać tylko małą pętlę - czyli owal (duża pętla idzie przez las i odcinek drogi publicznej). Kolorem czerwonym zaznaczony jest owal, zielonym - tor wewnętrzny, niebieskim - początek odcinka leśno-górskiego (dużej pętli).

--
Komitet organizacyjny igrzysk:
 
Michał Konieczny
Andrzej Górecki
Jacek Szczyrba
Adam Lewandowski

Komentarze

fajnie

może tym razem będe mam taka nadzieje :-) pozdrowionka

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-25 12:16:12]


Czy co roku jest wystawiany do zdobycia nowy Puchar Capri czy jeden i ten sam będzie przechodził do następnego właściciela?
Mam nadziję ze co roku będzie nowy bo kiedyś planuję takie wspaniałe trofeum postawić na półce:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-25 12:36:38]


zapowiada sie bardzo ciekawie, mysle ze na tegorocznej imprezie pojawi sie duzo duzo duzo wiecej aut startujacych.no czasu jeszcze troszke zostalo wiec robcie swoje machiny
pozdro

starrsky [2004-02-25 12:40:07]


Puchar nie jest przechodni - co rok nowy nieporęczny kawałek metalu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-25 12:43:37]


Moge sobie już jakoś zaklepać zeszłoroczny numer ?? Fajnie by było żeby tak sie dało ,co roku ten sam numer ten sam wlaściciel ,bytc może ta sama bestia :D
No więc jak starrsky napisał ,jeszcze sporo czasy więc rubta furmany i spodkamy sie na ... ,mecie będe czekał ;P .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-25 12:53:47]


Juz odliczam dni do pucharu ,zeszłoroczny puchar opusciłem -szkoda ,ale na tym napewno bede,prawdopodobnie cala ekipa z Tarnowa zapowiada sie super zabawa!!!:)

Krzysiek.c Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-25 12:55:25]


Można sobie rezerwować numery wedle uznania - proszę o bezpośrednie zgłoszenia do mnie wyłącznie mailem. Pierwszeństwo przy przydziale numerów daję ich zeszłorocznym posiadaczom, o ile ma to dla kogoś znaczenie, rzecz jasna.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-25 13:01:05]


dO SAMODZIELNEGO WMONTOWANIA W SILNIK JAKO DODATKOWY TŁOK..ZWIĘKSZAJĄCY MOC..:)

Albi_Poznan [2004-02-25 13:02:20]


do MK

a czy jest możliwość aby jednym autkiem wystartowały dwie osoby, ( ja i moja przyszła żona??) bo chcemy się przekonać które z nas jeździ szybciej?? pozdrowionka

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-25 13:07:50]


Start dwa razy tego samochodu ze zmianą załogi jest średnio możliwy, bo co będzie jeśli okaże się że muszą stanąć ze sobą do bezpośredniej rywalizacji w części finałowej ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-25 13:13:21]


szkoda

to któreś z nas pojedzie sedanem 2.9 a któreś kombi 2.8i trzeba bedzie ciagnąc zapałki :-) życze powodzonka ,w organizacji

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-25 13:17:08]


hmmmm i znow jako widz...
moze w przyszlym roku wystartuje :) ech.. marzenia

segal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-25 13:26:51]


oby sie wyrobić , oby sie wyrobić ,oby sie wyrobić , oby sie wyrobić ,oby sie wyrobić , oby sie wyrobić ,oby sie wyrobić , oby sie wyrobić ,oby sie wyrobić , oby sie wyrobić ,oby sie wyrobić , oby sie wyrobić

z remontem auta AMEN :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-25 14:05:54]


Mike ... obyś się wyrobił to mnie na hol weźmiesz, jak ja się nie wyrobie :-)

Murol [2004-02-25 14:17:51]


a ja tak jak Mike
oby sie wyrobic.....!!!

bood-o [2004-02-25 15:41:39]


a ja jeszcze u blacharza ;(

ale jak dobrze pójdzie to może i ja w końcu tam pojadę, trzeba ostro wziaść się do pracy :) przydało by sie cos na półce postawić.

ziutoon [2004-02-25 16:01:32]


wrrrrrrraaaaauuuuuuu

1.furkę szykować muszę zacząć najlepiej już teraz
2.zmiana silnika
3.kupić druga granadę co by mieć pewność,że napewno do jadę
4.zaczynam ćwiczyć....
ps.pozdrawiam organizatorów,współzawodników i oglądających z trybun...

gilmor [2004-02-25 16:18:30]


milo...milo....slyszec....
ale mysle ze bedzie ostro!!!
od nas bedzie jechac kilka autek...moze wiecej i kilka tez bedzie startowac..:).....ale juz sama trasa (ponad 500 km)....w takiej ekipie to juz bedzie przednia zabawa..:D
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-25 21:25:49]


Zimny prysznic w goracej wannie.

Jeśli organizatorzy pozwolą wystartować mi w Taunusie (wannie) bez pasów to nim przyjadę.Proponuje zorganizownie dwóch dodatkowych konkurencji: na najstarszy samochód i najwiekszy bagażnik.Tym sposobem wróce z imprezy z Pucharem.A tak pozatym to juz zarezerwowałem pokój z widokiem na Tor.

Arni12 [2004-02-25 22:07:32]


znaczki przy nickach??

MK co oznaczają te czarne znaczki puchar capri 2003 przy naszych ksywkach ??
Pozdro

jagoolmk2 [2004-02-26 01:10:37]


jagool, ze brałes udział, dobrze ze juz niedługo PC2004 :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 01:14:15]


oczopląsu można przez nie dostać

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 01:23:39]


ah ta zazdrosć mike buehehehehe
troojkąt ma czerwony, no za 3 miejsce to brunatny mogli by dać, lub chociaż by za capri jakby nie patrzeć najszybsze..:D hehehhe <zartuje>
(ciekawe jaki w tym roku czas ukręca zawodnicy[0-100km/h] )

starrsky [2004-02-26 07:20:16]


mysle ze cos kolo 7 sek....sie uda..:)
mam pytanko: czy wpisowe jak w tamtym roku 50 zl? czy sie cos zmieni
skoro w tamtym roku startowala pewna ilosc zawodnikow i zawody skonczyly sie jak sie juz sciemnialo to jesli w tym roku wystartuje wieksza liczba to moze zaczac starty juz od rana ....bo sie nie wyrobimy badz czesc bedzie musiala startowac po ciemku..:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-26 09:48:29]


;)

jade z wami;) -tylko pytanko kto bedzie okolic Opola/tak na wszelki wypadek pytam/niech wezmie linke a nóż się pryda;)

Lukasz_Luk [2004-02-26 10:13:32]


hehe nie moja wina że mojego traktora nie wpuszczono ;-) a wiec

oby sie wyrobić ... itd

zakrzak już sie nie martw w tym roku pewnie chętnych bedzie wiecej a wiec i tor bedzie na dłużej - pytanie tylko czy wszyscy zdołają wstać na powiedzmy 10.00 ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 10:57:50]


SO 2004 i tablice zlotowe

sorka ze podepne sie jakby z reklamą ale zanim PC 2004 to szykujcie sie na rozgrzewke w postaci SO 2004
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=400b20798d908
no i zamawiajcie
http://www.capri.pl/services/page.php?id=3ee0583a22422

Maciasek_3M [2004-02-26 11:01:07]


..mike...a czym bedziesz(masz zamiar) startowac?..:)...bo ja taunusem....(jest zapisany na moim koncie)..:D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-26 11:02:17]


jeśli nie to chciałbym Fiestą ... właśnie

jak wam sie widzi Fiesta Mk1 na pucharze, wiem że troche skażona przednim napędem - ale tylko Mk1, skończono ją produkować w 83 (wiec przed końcem produkcji Capri) ale ........ no nie wiem pasuje tam czy nie ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 11:07:20]


Mike, ja myślałem że Stanga odpicujesz na puchar, a Ty z Fiestą wyjeżdżasz :-)

Murol [2004-02-26 11:14:54]


amrykańce

chyba amerykańce nie mogą brać udziału w pucharze...???
mogą..??

jagoolmk2 [2004-02-26 11:24:32]


;-( no lipa jak stąd do Tokio

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 11:25:01]


fiesty, amerykany, bez sensu, to juz przerabaisliśmy.
mike, nie gadaj tyle tylko idz robić, to sie wyrobisz ;)
poZdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 12:43:42]


W tym roku będzie zdecydowanie więcej czasu. Zawody zaczną się na pewno dużo wcześniej, niż rok temu. Najprawdopodobniej będzie też możliwość treningu w piątek wieczorem. Staramy się, żeby wpisowe na tor nie wzrosło i na razie nic nie wskazuje na to, żebyśmy je zmienili. Szczegółowe ustalenia wkrótce.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 13:20:01]


:-)

Oby pan Bog pozwolil i zebym i ja sie zjawil na tym pieknym spotkaniu bo to w sumie tylko 55KM odemnie...ale nie bedziemy gadac, przejdziemy do czynow...bedzie jazda..
....i palimy kapcie....

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-26 16:47:25]


:)

Ja "Sokoła' Skończe ze około 1,5 miesiąca więc napewno będe.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-26 21:23:11]


Znaczki pucharu przy nickach mają wyróżnić weteranów pucharowych zmagań. Jeden puchar - jeden nick wyróźniony szczególnie.

Amerykanów póki co nie przewidujemy.

Fiesta może i rocznikowo się nachodzi lekko z Capri, ale to inne pokolenie i nie ten klimat. Rób MikeB4 któregoś Caprika i nie kombinuj.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 21:29:23]


no jak by miało mnie nie być...

A kto by Wam flagą machał ??? :)
Już podglądam różne programy, co by machać "profejonalnie" :P
pozdroofka

Paula Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-26 21:30:03]


Mam nadzieje że w tym roku Capri też będzie miało ochotę pojeździć po torze :))

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-26 22:19:31]


Szkoda

Być,będę,ale nie będę miał w tym roku czym pojechać,a szkoda,jakby co najstarszy na torze.

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-26 23:09:44]


Najstarszy wiekiem, ale duszą młodszy od wielu z nas

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-26 23:48:03]


Kejpi damy rade :)) nie ma ze boli musisz wystartować i tyle :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 00:10:11]


trójkąt nie chwal sie czerwonym 8] hehe
od razu proponuje zeby kazdy kto ma wziol kamere co by jakis film pelnometrazowy Gośka (pozdro) zrobiła 8]
Pozdrawiam

starrsky [2004-02-27 07:36:12]


bede na 100%!!!! I oczywiscie namawiam goraco wszystkich z mocarnymi silnikami 1,3 i 1,6 do startu, to tez jest niezla frajda, a zawsze mozemy stworzyc nieformalna kategorie malolitrazowcow :))) co by bylo jeszcze ciekawiej.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 09:37:35]


klasy...

Właśnie a może szefostwo by zastanowiło się nad stworzeniem różnych klas typu 1.3 , 1.6 itd. oraz tzw. outlaw:) oczywiście zwycięsca byłby tylko jeden ale wiadomo że piękne, oryginalne 1.6 nie będzie miało większych szans z np. 2.8i .
Poza tym można by było wyłaniać najszybszego forda z miasta np. z waw-y najszybszy jest XXX itd.
Pozdrawiam

jagoolmk2 [2004-02-27 10:27:16]


Jagool, podstawową regułą Pucharu Capri jest wyłonienie najszybszego zestawu samochód-kierowca. Bez żadnych klas, beż żadnych podziałów.
Natomiast jeśli chcesz wprowadzić rozróżnienie na klasy, to możesz to zrobić analizując wyniki poszczególnych zawodników. Nie ma sensu tworzenia podziałów na samym początku, reguła to reguła. Potem możesz z wynikami zrobic, co chcesz.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 10:57:10]


no i właśnie o to chodzi żeby przy okazji podać też wyniki klasowo :-)
np. poniżej 2 litrów inna klasa i dodatkowy zbiór wyników :-)

czy ma startować tylko te 10 sztuk 2.8i które sie zbierze ? ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 11:03:38]


Jagool pokazał ze nie tylko silnik jest ważny!!! jak dobry kierowca to i słabszym autkiem ma duuże szanse!!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 11:19:49]


Rozumiemy wagę zagadnienia, tutaj żeby względnie satysfakcjonująco rozwiązać problem trzeba by zrobić przynajmniej 3 klasy: silniki słabe, średnie i mocne. Tyle że w praktyce wymagałoby to 3 pucharów i równoległego przeprowadzenia 3 różnych zawodów. Obecna koncepcja zakłada jeden puchar - może nie satysfakcjonująco dla wszystkich, ale chociaż czytelnie i klarownie.
Mam odczucie że małe szanse na finał dla posiadaczy małolitrażowych jednostek nie muszą wykluczać udziału - jest to jakaś frajda pojeździć na torze, spróbować swoich sił i umiejętności, porównać się z innymi - przecież mimo jednego pucharu uczestników można sklasyfikować później według dowolnego klucza, to jest tylko kwestia statystycznej obróbki danych.
Rozumiem też że są zacięte jednostki które nie mając realnej szansy wygrać nie wystartują w ogóle - "bo po co". Trudno, jeżeli ambicja wyklucza zabawę, to pozostaje poczekać na imprezę odpowiadającą oczekiwaniom. Na razie ze względu na jednak ograniczone nasze możliwości nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 11:36:32]


niech no tylko poleje deszczyk ............. hihihihi

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 11:37:26]


Ja sie z Michalem zgadzam - szans na final dla 1.6 nie bylo a frajda byla. jedna tylko uwaga, ktoraz juz zreszta zamiescilem po zeszlorocznej edycji wiecej jazdy dla slabych!! Po dwa okrazenia naraz na kazda konkurencje i wtedy dla walczacych o puchar bedzie lepiej, bo roznice beda wieksze a wiec mniejsza szansa na blad pomiaru a dla slabeuszy wiecej jazdy po torze - mysle ze nic wiecej nie trzeba udoskonalac.
A dla malolitrazowcow mam propozycje - niech kazdy z silnikiem ponizej 2.0 przyjedzie na puchar z browarem w bagazniku a zwyciezca tej kategorii dostanie no koniec te browary i bedzie ok.
W ten sposob nie angazujac dodatkowo organizatorow i nie wprowadzajac zamieszania sami zrobimy sobie wewnetrzne zawody i juz.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 11:46:59]


Trójkąt : nie przesadzaj..:))
MK: właśnie chodziło mi o to by nie robić trzech pucharów itd. tylko podać tak jakby nieoficjalne wyniki ze najlepszy w klasie do 2.0 to pan X , najlepszy w klasie do 2.8 to pan Y itd. bez nagród - dyplomów czy pucharów bo wiadomo że puchar jest tylko jeden:))
Pozdrawiam
Ps: chodzi mi o to żeby gość starujący na 1.6 też sie starał wygrać z innymi 1.6 a nie tylko tak sobie pojeździć:)

jagoolmk2 [2004-02-27 13:54:17]


no greenhorn masz rację :) Każdy z V4 i R4 bierze browara do bagaznika ,potem ja je zbieram i ... uciekam przed wręczeniem nagrody ;P ,nie no na poważnie to gut pomysł ,więc browara w garśc i tez będzie fajnie :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-02-27 19:06:51]


A w tym roku jak bedzie...

Organizatorzy też powinni brać udział w Pucharze capri.

Albi_Poznan [2004-02-27 20:11:02]


Witam wszystkich

Mysle że w tym roku zobaczymy więcej konkurencji i wszystkie będą sumować się do wyrónienia może finałowej -czwórki. Natomiast byłoby extra gbydy zawody trwały dwa dni lub też rozpoczeły się wcześniej aby nie kończyć w ciemnościach (chodzi o bezpieczeństwo zawodników). Liczę że bedzie 50 -60 samochodów które wystartują.
Pozdro

Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 21:10:40]


Ktoś ma wolne miejsce??!!

Jeśli ktoś będzie miał wolne miejsce i będzie przejeżdzał przez Wrocław Opole a najlepiej Brzeg to piszę się na to - pokryjęczęść kosztów paliwa :P Pozdrawiam

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 22:08:03]


My z BeaTą też się mamy zamiar pojawić!! I tym razem musi się udać!!

papajPeCeKa [2004-02-27 22:11:06]


Mi o to samo chodziło - czyli nie 3 puchary ale żeby bieżąca klasyfikacja po konkurencjach uwzględniała wyniki klasowo - czyli nie tam każdy może sobie porównać tylko po kolei bo wtedy jest klarownie, jak przyjade Capri to choćby miało 700 ccm z CC pod maską pojade :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-27 22:23:10]


Ma być wyłonione najszybsze Capri, ajk ktoś chce być najszybszy niech wsadza większy silnik jak go nie stać , ( jak mnie np.) to trudno !! rajdów też się nie wygrywa bez kasy.. A chodzi głównie o zabawę i tyle wiec myśle że jeden puchar powienien być i tyle!! ( pomimo tego ,że nie mam szans na zabranei go do domku hehehh)

papajPeCeKa [2004-02-28 00:32:57]


nikt nigdzie nie mówił o wiecej niż jednym pucharze !!!

co wy ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-28 01:25:56]


no jak ?
pierwszy to puchar 2003 - trójkąta
drugi to puchar 2004 - ............
;)
kongres, od rana wyscigi, wszyscy sie najezdzą ... a najbardziej sie ucieszy pan z stacji paliw :) hehehe :D
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-02-28 01:31:44]


do organizatora pucharu

Czy istnieje możliwość aby przesunąć nieco termin pucharu o 7 dni to znaczy na date 10.07.2004 bo wtedy jestem ma zawodach kartingowych w bydgoszczy a chcę wziąć udział w pucharze świeżo wyremontowanym caprikiem

Łukasz Krauzowicz [2004-03-04 15:34:36]


termin jest już ustalony z władzami toru... tak więc przesunięcie go raczej nie wchodzi w grę..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-04 15:43:06]


a tym razem i ja sie pojawie.
zapcham go a dojade :)))

bood-o [2004-03-04 16:00:24]


xx

xxx

Yellow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-15 21:37:33]


Sory

Sory koledzy za te xx ale coś testowałem.Fainie druga edycia !!!!Szkoda tylko że niedam rady wstawić do swego Capri większego silnika(tylko2.0).Ale co by niebyło to zabawa bendzie świetna.

Yellow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-15 21:41:19]


spoko stary nie ty jeden masz 2.0 :) bedzie gut :) nie trzeba odrazu wygrać ,liczy sie nice fun :D do zobaczenia na torze :) (pozatym na koniec dostajesz rozpiske i patszysz sobie króre miejsce zajałeś pośród samochodów z 2.0)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-03-15 22:11:41]


a tak swoją drogą kto powiedział że 2.0 nie może wygrać??

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-16 09:19:53]


aaa no tego to nikt nie mówił :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-03-16 20:23:45]


Pająk czyżby jakiś cossi??

jagoolmk2 [2004-03-16 20:51:11]


jeśli o mnie chodzi to ja jeszcze cossiego niemam a i tak nie startuje w pucharze, ale będzie startował baaaardzo agresywny i lekki ....... (tajemnica)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-16 21:26:56]


mam pytanie kiedy bedzie lista startujacych i od kiedy bedzie mozna wplacac wpisowe?
i czy scenariusz konkurencji bedzie taki sam jak rok temu czy cos sie zmieni?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-03-21 13:58:42]


spokojnie...:)

Scenariusz konkurencji napewno się zmieni natomiast lista sądze że pojawi sie przed zawodami w stosownym czasie:)
Pozdrawiam

jagoolmk2 [2004-03-21 17:56:36]


...ale cisza.....chlopaki chyba szlifuja furacze i nikt nic nie mowi..:)
...ale najciezsze wyzwanie to bedzie mial trojkat..:)...jak sie on obroni....przed ta cicha poki co konkurencja..:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-03-25 18:07:47]


...hehe...i dalej nic......bloga cisza..:)
chlopaki tak dzielnie rasuja swe furki ze nie maja czasu do kompa siasc....az milo..:)


pozdro&powodzenia

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-03-27 18:22:05]


eee...no nie wierze ...az tak was wzielo...i nikt nie chce sie niczym pochwalic....co szykuje na puchar...:D
...chlopaki...hehe no co wy...:)...niech ktos przerwie ta cisze..:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-03-28 22:03:48]


ja będe miał hulajnogę z napędem spalinowym :) i nos-em
:))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-28 22:38:26]


przygotowania

a ja bede mial przyciemniane szyby z tylu zeby nie bylo widac ze mam w bagazniku silnik rakietowy napedzany czystym spisrytusem :))

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-29 22:14:31]


No to se nie pojeździsz, bo Ci zlotowicze paliwo wypiją :)))))

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-03-30 10:32:30]


no jednak chyba będe, taunus cossi gotowy do boju!!!

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-01 12:11:45]


ja też

co powiecie na pierwsze 4 pędne Capri:))
reszta to tajemnica:)) ale coś jak taunus Pająka:))))))
kurde ale sie ciesze jeszcze tylko przekładka i do boju:))
Pozdro

jagoolmk2 [2004-04-01 20:50:19]


ach zapomniałem dodać:)

no i nie będe juz narzekał na brak mocy:))))
Pozdro

jagoolmk2 [2004-04-01 20:51:02]


no już po 1 kwietnia więc prostuje, jeszcze nie mam cossiego i nie jade na PC

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-02 08:36:19]


Pryma Aprylis:))

Pająk nie strasz ludzi:))
Pozdro
Ps: Oczywiscie ja tez dałem poprzednie posty z okazji 1 kwietnia:))

jagoolmk2 [2004-04-02 12:52:52]


A ja wcale nie żartuję;)

Już zacząłem spęd tych walecznych 90 kucyków na swoje miejsce czyli pod machę...bo przez ta zimę to się chyba tylko dwa w stadninie zostały a reszta gdzieś chasała...hihihihi
ale już zbieram na v-powera,wpisowe i coś speszyl ale o tym w krótce:)

gilmor [2004-04-02 13:34:30]


A ja wyrobie.

Auto jest w chwili obecnej już prawie na ukończeniu.
Na południu już mam odłozone pierwsze 30l.paliwa.
To, będzie wyjazd roku -ale mi wrąbie benzyny he,he...ale warto.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-03 00:18:00]


tak

a ja bym was wszystkich chciał bardzo poznać i zobaczyć wszystkie
te cudeńka razem, więc teraz nigdzie nie jeżdże, coby na nowe opony mieć
kaskę, moralnie się przygotowywuję;), autko pucuję, co mogę, to szlifuję i na 99% przylatuję.

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-03 12:27:24]


Pajak co to jest ten taunus cossi???

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-04 14:36:08]


nie taunus cossi tylko taunus cosi:) mały błąd ale już poprawiony...ehehehe
moja GRandzia w klasie do 2000cm3 położy całą konkurencję:))))buahahahaha

gilmor [2004-04-04 14:39:11]


chyba tylko w klasie granad...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-04 15:24:19]


taunus cossi to dziobak z silnikiem coswortha 2.0T

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-04 16:26:40]


ale rzeczywiscie masz takiego?...i bedziesz tym startowal???...bo jesli tak to moje szanse na puchar drastycznie spadną...:(

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-04 16:55:02]


nie nie mam czegoś takiego bo nikt nie chce mi sprowadzić tego silnika za rozsądne pieniądze a nie rozsądnych nie mam.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-04 17:04:06]


no rozumiem...z tego co ja sie dowiadywalem to koszt takiego pieca zaczyna sie od 4.000 w gore....a czesci lepiej nie wspominac.....koszmar..:)
pozdro
p.s. uf...znow moje szanse lekko wzrosly..:D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-04 17:21:33]


mam dojście do 2,0 turbo "Cossie"

Wiem kto ma za 2500 ale sam się do tego przymierzam więc narazie nie daje namiarów ale jak mi wpadnie co innego to podam wam! Piszę to dlatego abyście wiedzieli że da się poniżej 3000 kupiś coś takiego a nie żebym się chwalił.... :)

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-04 17:30:50]


Zakrzak a ty co szykujesz pod puchar??
Pozdro

jagoolmk2 [2004-04-04 18:51:41]


puki co to tajemnica ...ale taunusa '76 2-D...wiecej nie moge zdradzic...:)
ale bedzie dobra zabawa...!!!
narazie jestem w polowie roboty..:)
w kazdym razie od nas ma zamiar startowac nastepujaco:
2*granada
3-4*taunus
2-3*capri
ale jeszcze daleko do pucharu wiec zobaczymy..pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-04 18:56:57]


nio zabawa to bedzie:)

Super, dzieki pucharowi wszyscy zaczeli szykowac fury:) niedługo Niemcy czy Anglia to bedzie pikuś przy tym jakie fury u nas będą sie poruszać:))
Pozdro
Ps: Owocnych prac:)

jagoolmk2 [2004-04-04 21:31:09]


...mam w planie taki gadzet zeby do srodka auta kamere wsadzic i nagrywac caly przejazd...co wy na to?..:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-07 21:49:10]


tylk na czym ją zamontowac ,jak by była klatka to niema problemu ale w cywilu ?? :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-07 21:50:31]


to dobry gadżet :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-08 01:09:29]


a ile to koni dodaje? ;) sorry nie mogłem sie powstrzymac ;) pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-08 01:21:21]


Moc zależy od tego jak zooma w kamerze ustawisz

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-08 07:38:08]


co do umocowania kamery w cywilu to mozna zrobic stelarz przykrecany do mocowania podlokietnikow na tyle auta, chyba da rade :)

dyra [2004-04-08 09:04:20]


to moze zrobic taka rurke jak do zaslonki prysznicowej za przeproszeniem i wkladac kamere kolejnym startujacym , to by byl dlugi metraz.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-08 09:08:47]


moznaby to potem wrzucic do ftp.capri.pl.....
....moze zle okreslilem slowem "gadzet"...wiec co niektorych to bawi...ale bylaby mysle z tego fajna sprawa.....a gdyby wiecej osob chcialo to moznaby cyfrowke przekaladac z auta do auta....chyba moze wiecej nagrac niz zwykla??..nie wiem
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-08 10:35:11]


a tak apropo aut majacych prawo startowac...to czy transit tez moze??..tzn "prosiak"..i model nastepny czyli produkowany bodajze do 1986r.?....miesci sie w przedziale wiekowym z capri...i ma tylnie łapki pędne..:D....
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-11 13:43:57]


oczwywiście rozmowy w kabinie też by były nagrywane wtedy byłoby jeszcze ciekawiej;)

gilmor [2004-04-11 14:01:55]


hehe chyba rozmowy kierowcy z autkiem....bo chyba nitk o ile dobrze pamietam nie startowal z pilotem...:D...oj gilmor gilmor...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-11 14:05:54]


no ba

no przecież wyłaniamy zespół kierowca + auto więc trza się dopingować w drużynie:]

ja rozmawiam ze swoim autem na codzień :)

gilmor [2004-04-11 14:09:45]


rozmowa

ja tez rozmawiam ze swoimi autami
np mowie im dobranoc jak juz tego dnia nie bede nimi jezdzil i zawsze nasetpnego odpalaja bez problemu

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-12 13:51:39]


JA TO SWOIM NAWET BAJKI OPOWIADAM.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-12 14:51:35]


hehe ja też opowiadam moja ulubiona to bajka o remoncie blach... :]

crapi Dokładna lokalizacja na mapie [2004-04-12 17:08:17]


NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

fajna zabawa myśle że dam rade przyjechać swoim autkiem w końcu wraca z remontu

krauzi Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-04-22 11:18:40]


iekawm zjkis opniaczki ea sarowac....?..:D
tzn granie naturalnie.....zreszta jedyne ropniaki mogace startowac w PC....bo innych nie bylo..:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-02 09:44:08]


hehe...mialo byc "ciekawym czy jakies ropniaczki beda startowac"....ale cholera wie jak to sie stalo..hehe ze takie bzdury wyszly...:D
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-02 09:45:51]


Może będę jam uda mi się skończyć granię

Jak mi się uda wrzucić silnik do grani 2,5 TD (Scorpio)
To przyjadę .Apropo będzie to mój pierwszy zlot więc muszę się postarać!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-09 16:51:38]


a jakies kobiety tez beda startowac...?...:D
bo jesli tak to tylko czekac jak beda chcialy osobna klase....hehe:))

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-09 20:25:29]


tak ja wystartuje, a jak mi sie uda to cie rozjade :D

segal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-09 20:30:30]


..jak milo..:DD.....pelna kulturka.....hehe...moze byc jak mnie dogonisz....buhahahhaha:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-09 20:32:19]


do zakrzaka

nie chce cie straszyc ale jabol mowi, ze skoro w Konarzynach mi dobrze poszlo, to w Miedzianej tez bede jechac :)

ale chyba zostawie mu ta przyjemnosc, bo skoro jednym autkiem nie moze jechac dwoch kierowcow :( to lepiej, zeby on jechal.
przynajmniej do mety dojedzie!!!!!! w calosci!!!!!!!!!!

pozdrawiam wszystkich, ktorzy sie ze mna scigali na SO

szczegolnie kolege, ktory zapial pasy i trzymal sie podlokietnika jak sie dowiedzial, ze to dopiero trzeci dzien jak jezdze samochodem od czasu zrobienia prawka

dagna [2004-05-11 21:22:34]


no milo milo...oby wiecej kobiet w starych fordach...moja zonka radzi sobie swietnie...nie chwalac sie...ale niestety plan nie wypali i w PC nie wystartuje swa "czarna strzala" ze wzgledow bezpieczenstwa....no i autko by bylo za ciezkie (7 miesiac ciazy) :D i jej szanse by spadly nieco....:))
pozdro dla wszystkich ktorzy stana ze mna w szranki na PC i przy pifku po PC....:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-11 21:30:38]


do organizatorow


czy juz cos wiadomo o wpisowym co kiedy gdzie.....jak pzrygotowania...i jaki woogle plan...?
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-15 19:02:37]


po wczorajszym zlocie wpadlo nam go glowy zeby (o ile sie da) zamiast pomiaru 0-100km/h zrobic pomiar na 1/4 mili....?
ale nie wiem czy tor ma odpowiednia dlugosc??

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-17 21:18:45]


taa

słusznie, dobry pomysł ale nie wiem jak z hamowaniem,
a i znajdą sie tacy co zaraz napiszą: o modni są modni, hameryke chcą zrobić
heh
*nie szukam zwady }:]

ale pomysl dobry

starrsky [2004-05-17 22:41:19]


nie zamiast tylko dodatkowo - a miejsca faktycznie mało - pętla dużego toru ma 1040 metrów w sumie wiec 400 to jest akurat od początku do końca jednej prostej ale na 200 czemu nie :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-05-18 00:07:13]


..DLAEJ NIC mk NIE PISZE...JAK Z WPISOWYM?..NOCLEGAMI ITP....KIEDY BEDZIE OCS WIADOMO?..BO JUZ MALO CZASU ZOSTALO...

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-26 11:18:20]


NO :)

Nareszcie impreza blisko mnie :)
Przylece transitem (jak skończe lakier ) i razem ze mna mój brat moja była granada ,może jakaś konkuręcja dla transitów będzie :)
W każdym bądz razie fajnie bedzie się spotkać pogadać po oglądać coś wypić .
Pozdrawiam wszystkich moich znajomych :))

Tymon Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-27 21:46:22]


DEDYKACJA

pewnie niewielu juz pamieta ale 10 lat temu 1.05.1994 roku zginol śmiercią tragiczną jeden z najlepszych kierowców formuły F1 Ayrton Senna.
Ten rok jest dedykowany wlasnie Jemu. Myślę że można by w tym roku zadedykować Puchar Capri 2004 Właśnie jemu i pamieci po nim ...
"You got to learn to respect where you're going wrong" A.S. Da Silva.
P.S.
http://www.themagicofsenna.com/s-files/tribute.html

Bives1 [2004-05-29 17:44:12]


nie wiem czy dalo by sie to wcisnac w koszty...i kto by mogl to zrobic..ale moze kazdy kto bedzie startowal...dostalby pamiatkowa naklejke na auto(moze byc nie duza)....na ktorej byloby logo PC 2004...
i co z pomyslem konkurencji startu na 1/4 mili...moze MK by sie wypowiedzial???
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-31 19:46:59]


nie ma tam dość prostej - nie ma sie o czym wypowiadać - moze być na 200 metrów najwyżej

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-05-31 20:06:44]


ok..moze byc i 200..tak jak robiliscie na statnim zlocie:))

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-31 20:19:09]


to be or not to be

Jak mi panowie od blachy nie nawalą to będę. Właśnie capri przygotowywane jest do położenia nowej warstwy farby :-)

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-31 21:11:11]


a jeszcze takie pytanie z innej beczki. Do kiedy trzeba zgłosić swój udział? Gdzie należy przesłać forsę? I ile?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-05-31 21:15:39]


Wwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm

Dodajemy gazu panowie już niedługo:)
Ja w swoim tajnym ośrodku badawczo rozwojowym(MIeszczącym się przed domem na ulicy Miłej 10)szykuję już furę wczoraj pierwsze testy z użyciem paliwa alternatywnego czyli benzyny...efekt mucha ogłuchła...nieodpalił:(
Jutro spóbujemy z paliwem o innej liczbie oktanowej ...bo pompka paliwowa ma mnie głęboko w d... i niechodzi:P

gilmor [2004-05-31 21:54:13]


gilmor....poprobuj na paliwie lotniczym..:P

...i wlasnie do kiedy trzeba sie zglaszac znaczy kase wysylac?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-01 08:32:07]


sooon

Niedługo zapewne będzie na stronie to się wybuli kaskę\:)

A autko dziś będzie chodzić na benzynie znaczy ta pieruńskapompka musi zostać naprawiona

gilmor [2004-06-01 09:37:05]


qrde

No i akurat 3 wyskoczyl mi egzamin grrrrrr.Mam pytanko ,o ktorej w sobote trzeba byc zeby sie zalapac?

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-01 16:12:11]


a ja również mam pytanie

czy ford fiesta mk1 będzie dopuszczony ??:)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-01 16:34:25]


Do zobaczenia na torze !!!

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-03 00:03:48]


Mam drobne pytanko.

Mam Granadę 2.0
Rocznik 1991 ? ( Składak )Ale z nómerów wynika że to jest rok 78 więc??
Czy będą problemy ze startem????
A i jeszcze jedno.
Samochodzik jest zarejestrowany na Poprzedniego Własciciela.OC także na niego bo niedawno kupiłem.Narazie krucho z kasą aby to załatwić ale wszystko ważne!!
Ale mam umowę kupna sprzedaży i czy to wystarczy aby wystartować??????
Proszę o jakąś podpowiedz.Niestety wybieram się 1 raz na taką imprezę zatem nie jestem zorientowany dokładnie i mam nadzieję że fundusze mi pozwolą!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-03 01:11:07]


A czy są i jeśli tak to jakie opłaty za uczestnictwo jako gawiedź zlotowa i kibice jeno, bez startu w PC?
Oraz czy koczowanie w namiotku jest obarczone opłata placową i skoro tak, to jaką?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 13:47:21]


opakowanie zastepcze

a ja mam takie pytanie czy mozna wystartowac innym autem
ze wzgledu na chwilowy brak forda chcialbym wziasc poprostu udzial w zawodach (nie o puchar ofcorse) i sprawdzic sie na torze :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 15:32:38]


jeśli to stare auto, nie ford, a chcesz po torze pojeździć to w tą sobotę automobilklub kilce organizuje imprezę na torze.. tam możesz sobie pojeździć..
bo na pucharze capri tylko fordy :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 15:53:51]


W Pucharze mogą brać udział tylko modele Forda wymienione w regulaminie.
Widzowie nie płacą za wstęp na imprezę. Nocleg na polu namiotowym jest płatny, cennik jest dostepny na stronie automobilklubu kieleckiego, lub w informacji na recepcji Moto Raju tel./fax 041/3031660 i 3034949.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 15:56:49]


orzeł

europejskie modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri (grudzień 1968), ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II).

czy Fiesta Mk1 sie łapie czy nie ???
prod. 1976-83 ..... europejski Ford - no ale niestety FWD ?? też chcielibyśmy sie pościgać !!

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 17:46:40]


bezpieczeństwo!

Ja mam taką sugestię do organizatorów aby na torze i wewnątrz owalu nie było samochodów i niepotrzebnych ludzi, chodzi mi o to ze szybkie fury osiągają tam nawet grubo ponad 100km/h a wiadomo ze nawet na prostej może np. pęknąć guma i fura bez możliwości kontroli wpadnie albo na bandę albo na właśnie trawe wewnątrz toru . mam tu namyśli ten namiocik co był w zeszłym roku.
acha no i jeszcze jedno aby zawodnicy nie zasuwali 5 cm od bandy bo ktos kto stoi dalej za bandą i nic nie widzi moze sie wychylic, a poco nam tragedia.
Pozdro

jagoolmk2 [2004-06-04 18:05:13]


Panowie Proszę o podpowiedz???

Kilka postów wyżej pytałem się o uczestnictwo w Pucharze???

Błagam o jakąś odpowiedz!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 18:32:31]


mysle ze wystarczy - Granada jest - OC jest ..... umowa jest i jest ok ;-) - ale po co chcesz startować ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 18:42:32]


mikeb4, myśle ze dokładnie w takim samym celu co fiesty mk1

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 18:52:16]


:)

Powiem Ci MikeB4 że dla zabawy.Nigdu jeszcze nie byłem na takiej imprezie i chcem sprubować!!!Wiem że nie mam większych szans na ale zabawa będzie przednia!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 19:02:34]


no a escort mk3 wersja przed liftingiem...tez chyba lapie sie przed 86rokiem..czy sie myle???

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 19:02:49]


A niech mi ktoś powie bo nie wiem niestety .... po kiego nie można demontować prawego fotela? A pytam się tylko dlatego że Orest w swoim wozie faktycznie nie ma prawego fotela bo przy zakupie samochodu ów fotel dostał dołączony do ciężarówki gratów jaką dostał wraz z samochodem i jeszcze go nie zamontował. Z tego wynika że w takim przypadku nie zostałby dopuszczony do startu. Dlaczego?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 19:07:06]


no i podsufitki też nie ma ;-)

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 19:08:38]


chyba chodzi o rowne rozlozenie mas...auta..:)).....ale rzeczywiscie pomysl troche bez sexnu..skoro sie scigac to na calego..a nie z fotelem pasazera..przeciez z pilotem nie startujemy...:D..:D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 19:17:50]


Mike B4, Coroner, Zakrzak, Noxx etc.

Wszystkie te tematy przerabiane były rok temu i wyniki są powszechnie znane. Nie liczyłbym tu na sklerozę MK [że tym razem puści coś, co w tamtym roku odrzucił]. Ramy tematyczne były jasne: do 1968 r. wszystkie euro-Fordy [a więc przednionapędowe Taunusy 12M i 15M także], a do 1986 r. tylko te modele, które do tego czasu zakończyły swą produkcję. A więc Fiesta MkI [produkcja do 1989] i Escort MkIII [do 1990] są bez szans, a próby uznawania modeli poliftingowych za odrębne skazane są na niepowodzenie. To samo dotyczy przecież nawet "zazębiających się" wiekowo z Capri Scorpionów i Sierrek, chociaż Perany Ikserka jest 3 lata starsza od wielu Capri z tej strony i także ma tylny napęd - dura lex, sed lex.
A Granada MkII wchodzi nawet jako składak z 2003 r. Pewien problem stanowiłby turecki Taunus np. z 1994 r., bo produkowany był po zakonczeniu produkcji Capri. Ale fabryka lezy po azjatyckiej części Dardaneli, więc i tak dyskwalifikowałoby go pozaeuropejskie pochodzenie.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 19:44:55]


http://www.fasterfords.com/brochures.htm

sam Ford nazwał swoją nową Fieste Mk6 a nie Mk4 jak miało by być nie uwzględniając liftingów, podobnie ma sie rzecz z Escortem
to nie my tutaj wymyślamy takie podziały.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 19:56:32]


no:)

Hoover 3M [2004-06-04 20:17:19]


Pomijajac kwestie sformulowania , wszyscy dobrze wiedza o co chodzi, przypuszczam ze taunusy z turcji czy argentyny takze byłyby dopuszczone do pucharu.

IMHO jezli twój samochód podchodzi pod którąś z tych: http://www.capri.pl/club/cars.php
kategorii ( wykluczajac mustanga i 'inne' ) bedzie mógł wystartować w pucharze.

Nie wiem jak w innych miastach, ale np. w poznaniu samochód ze zdemontowanym fotelem nie przejdzie przeglądu, chyba ze inaczej mówi jego homologacja. Proste? ;)

Pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 22:08:14]


więc gdzie tu problem:)

fiestki mk1 startuja na PC :D

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-04 22:08:52]


auto do zawodow

To jak tu taka powazan dyskusja to moze zamiast capri ja przyjade orionem 85 1.6D i sobie wystartuje ?

kazda fiesta i wszystkie escorty przednio napedowe oraz sierry bez wyjatkow nie moga startowac

i tyle nie wnikac jak sie komus nie podoba to moze przyjechac na kit cary, kabriolety i stare samochody w kielcach tam nie ma zadnych ograniczem oprocz wieku auta nie moze byc mlodsze niz 10 lat

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-04 23:48:22]


Super!!!!!

Dziękuje wszystkim bardzo za informację.
Pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 03:25:02]


hm

europejskie modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri (grudzień 1968), ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II).
z tego punktu wynika chyba jasno ze fiestamk1 1976-1983 może wziąść udział więc niewiem oco chodzi escorty były inaczej produkowane rónież sierry więc chyba niema porównania i niewidze tu problemu w regulaminie chyba nic niepisze ze to musi byc tylnio napędówka ...

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 08:46:15]


W sosnowcu bez fotela przeszedł. Nie ważne jak, ważne że badanie jest wbite w dowód :-) Nie zdziwiłoby mnie gdyby było napisane że nie można startować samochodem bez lewego tylnego koła, ale bez fotela?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 11:23:03]


fiesta nie mozebrac udzialu, bo moga startowac: "europejskie modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri (grudzień 1968), ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II). "
wyraznie jest napisane co moze startowac , w przypadku gdyby po wymienionych modelach bylo "etc." to mozna by fieste wliczac. malo ze ortografia u was lezy, to umiejetnosc czytania ze zrozumieniem tekstu tez :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 11:42:28]


Fieste Mk1 wycofali w 83 roku a Capri w 86 ...... czyli świetnie sie łapie w te ramy a wiec jest tam mały brak , można dopisać punkcik że Fiesta ze względu na przedni naped nie moze startować, ale w te widełki sie łapie. Transita też tam nie ma - ale to akurat chyba dlatego że był wcześniej wprowadzony do produkcji niż Capri

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-05 12:17:49]


Mike ja tam bym na twoim miescu zrobił świętą inkwizycję i zapisał się na listę startową. Z fiestą chodzi o to że napęd ma na przód ale moim zdaniem nie powinien być to powód do niedopuszczenia do zawodów. Zresztą jakby się uprzeć to powinny startować same capriki, wszak to puchar capri a nie tylnonapędowych fordów sprzed '86r.
Widział ktoś w pucharze Alfy np. trabanta?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 14:49:17]


Ja i tak mam nadzieje wziąć udział w pucharze czym innym - wiec nie walcze o swoją sprawe ... ale trudno odmówić 22 letniemu niedobitkowi Fiesty który jeszcze ocalał tego klimatu który czuje za każdym razem gdy do niego wsiadam. A zagrożenie to żadne ... PS. kiedy skończyli produkować Granade ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-05 15:09:26]


w 1985r

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 17:08:03]


spójrzcie tutaj !!

http://www.capri.pl/common/models.php

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-05 18:44:23]


no i gdzie tu jest jakiś problem ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 19:00:21]


ano taki że Fiesta 1 i Escort III sie łapią w po rozpoczeciu Capri i przed zakończeniem produkcji ostatniego egz. - słabo domyślny jestes

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-05 19:09:17]


ehh... no widocznie faktycznie słabo ... ,tylko najpierw mowsz o granadach ,potem dajesz linke i chcesz coby tem zajzeć ... więc ja patrze na granade ,a nie na fiesty i escorty. pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 19:19:06]


ORGANIZATORZY

Mam nadzieję że w tym roku nie będzie się zasłaniać - organizacją- i weźmiecie czynny udział w rozgrywkach

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 20:31:32]


prawy fotel

Podejrzewam że prawy fotel potrzebny jest to konkurencji z pomiarem czasu w rozpędzaniu do 100km/h. pewnie poźniej bedzie można go wyjąć:)
Pozdro

jagoolmk2 [2004-06-05 21:02:44]


Przeciwnicy prawego fotela !!!

Może zamiast wyciągać fotel (trochę zabawne) przeniesiecie na czas zlotu akumulator w dziurę po kole zapasowym. Wydaje mi się że to lepsze rozwiązanie i nie trzeba później fotela po campingu szukać :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 21:09:41]


a może by tak organizatorzy łaskawie zmienili trochę konkurencje i zamiast sprintu do stówki zrobili sprint na odcinku stu metrów, bo mi cholera zegary padły i nie będę wiedział kiedy mogę wyrzucić spadochron.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-05 21:33:20]


o ile wiem takie urządzenie które mierzy - po osiągnieciu 100km/h zaczyna zazwyczaj piszczec ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-05 21:52:08]


Róbta co chceta :)

Apelowałem do rozsądku, ale w sumie może mi to fruwać. Ale uprzedzam - jeżeli wśród Escortów z lat 80-90 i Fiest 76-89 chcecie wyróżniać dwa pokolenia, to do PC załapać się muszą także Sierry MkI - nie dość że produkcję zakończono w 1986 (o ile pamiętam 3 tygodnie przed ostatnim Capri), to na dodatek są tylnonapędowe.
A wtedy miałbym czym wystartować :).
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-05 22:17:15]


W tym momencie nie chodzi o rozsądek, tylko o niekonsekwencję, a raczej niezgodność regulaminu z podziałem który będąc zamieszczonym pod podanym wyżej linkiem winien mieć status obowiązującego.
Nie żeby mnie to w jakiś sposób dotyczyło...

[2004-06-05 22:23:28]


http://www.capri.pl/common/models.php zgodnie z tym kończyli równo produkować ;-) ale sierra wychodziła od 82 a nie 76 .... ciężko Fieste Mk2 uznać za facelifting skoro zmieniono całe podłużnice z przodu i całą konstrukcje pod maską żeby przyjeła skrzynie 5 biegowe .... to nie tylko zmiana przednich lamp i błotników. Ale zresztą ..... co zostanie postanowione to bedzie - jeśli nie mają takie auta jechać to do okresu od wejścia Capri do jego zejścia w nawiasie z wymienianymi modelami powinna być uwaga że : "za wyjątkiem Sierry I Fiesty I i Escorta III"

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-05 22:25:06]


witam.mam rozumiec ze skoro nie bede startowal(bo moj silnik tego chyba nie wytrzyma) to wpisowego nie place tak?mimo wszystko na zlocie bede napewno (to moj pierwszy)tylko jeszcze zbieram wieksza ekipe z okolic chrzanowa.wybiera sie ktos???im nas wiecej tym weselej:)pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

morda [2004-06-06 16:23:29]


Odpowiadam:

Coroner: możesz startować

Wpisowe płacą tylko uczestnicy zawodów startujący na torze, widzowie nic nie płacą !

Ceny na polu namiotowym: nie udało mi się uzyskać jeszcze spójnych danych, ale pewnie podobnie jak w zeszłym roku - patrz cennik w zeszłorocznej zapowiedzi.

Fiesty: nie mogą startować. Proszę nie nadinterpretować kontrowersji w nazewnictwie generacji - dotyczy to roku przejścia na Mk II - dlatego w celu ostatecznego wyjaśnienia w regulaminie dopuszczalne samochody z pogranicza zostały wymienione literalnie. To obowiązuje. Nigdzie nie jest napisane że jakaś tabelka gdzie indziej na stronie jest wyznacznikiem - dopuszczone samochody są WYMIENIONE. Sformułowanie "modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri, ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri" miało w swoim duchu określić rówieśników Capri. Fiesta mimo pewnego zazębienia z Capri jest samochodem "nie z tej bajki" - po prostu następne pokolenie, koncepcyjnie i stylistycznie. Do tego - proszę bez urazy - jest to samobieżny wózek na zakupy a nie samochód :)

Prawy fotel: po pierwsze, mierzący 0-100 km/h musi mieć gdzie usiąść. To jest główny powód. Do tego już doszliście. Ma to jakieś znaczenie i zastrzegamy sobie to w regulaminie. Może i w Sosnowcu przegląd przechodzi samochód nawet bez fotela kierowcy, ale niewielkie ma to znaczenie, ponieważ samochód przystępując do zawodów musi być w stanie gotowości do przejścia ewentualnego przeglądu technicznego. Rzecz jasna nie będziemy go przeprowadzać, ale pieczątka w dowodzie wbita rok temu przez niewidomego diagnostę pozwala ewentualnie tylko dojechać do toru. Na torze - samochód musi być w stanie technicznym tak jakby miał wjechać na przegląd.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-07 11:44:19]


no dobrze...ale startujac musze miec w aucie gasnice trojkat i apteczke czy mozna wyjac to aby uszczknac troche masy??

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-07 12:23:44]


od trójkąta się odczepcie ;p chcecie mnie zamęczyć ?? miałbym jeździć w każdym aucie po koleji ?? ;-))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-07 12:52:30]


a czy koszt wynajecia toru na nasz puchar..jest sprawa tajna czy mozna miec taka informacje?
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-07 21:29:23]


Prawy fotel

Ja bym zdemontował kierownicę, miejsca więcej, lżej i nie zmęczył bym się w slalomie.....
Pozdrawiam wszystkich, z fotelami i bez

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-07 21:38:27]


stary FORD fordowi nierówny......

Czesc

Dziekuje na wstępie za miłe wykreslenie naszych wozkow na zakupy ....

Do Noxa .......pozdrawiam wlasciciela samobierznego wozeczka na zakupy PS z silnikiem prawie jak od capri mk1 1,6GT hehe:P

Miło ze rozwialisci nasze nadzieje choc na tor mozliwe ze wjechalo by pare sztuk mk1....

PS do prowadzacego zycze wygranej nie capri a taunusowi:PP od taki caprys:]
jemu blizej ksztaltem do fiesty :D(taki mały paradoks)

Mysle ze zobaczymy sie na pucharku ale niebedziemy walczyc o niego lecz popatrzymy z boku:)SebaOk [2004-06-07 23:22:02]


No i znów nam .......

eee...albo nie.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 08:46:54]


SebaOk! Na forum wybuchła niedawno dyskusja o klasach itd, więc myślę, że jak MK ulegnie tym sugestiom, to może na 2005 zrobi dla starych FWD osobną klasę z myślą o was. A może by się zgodził żebyście przy okazji zrobili MłayPucharekMałejFiesty :-) ?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 09:49:03]


Takiego urażenia w reakcjach należało się spodziewać - Panowie, wyluzujcie się trochę. Nie jesteśmy w stanie zajmować się wszystkim, ustaliliśmy jakiś profil działalności, wyznaczyliśmy granicę odcięcia - przykro mi że rozczarowujemy i nie dogodzimy wszystkim. Ale po prostu się nie da. Dziękujemy za zrozumienie, które może kiedyś z czasem przyjdzie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 12:00:16]


Z INNEJ BECZKI - NOCLEGI POD STAŁYM DACHEM ?

czy ktoś zna coś nieopodal, oprócz motelu torowego, godne polecenia (pokój 2 osobowy, jakaś łazienka itp.) Plizzz: telefon, doświadczenia z zeszłego roku ???
no i w cenach normalnych (25-30/os - tyle kosztuje super pokój np. w willi nad morzem ;))

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 13:12:36]


Tez troche nie w temat.....

Czesc wszystkim... Mam nadzieje ze niedostane w kosci za ten watek... :)

Ja z zona oraz kolegami z klubu FC (niektorzy tez planuja zabrac swoje drugie polowy) powolutku przygotujemysie na wyjazd do Miedzianej... Do Miedzianej Gory i z powrotem jedziemy przez Warszawe, wiec pomyslalem ze chcialbym na jakis dzien zatrzymacsie w stolicy RP i zrobic jakas niewielka ekskursje... Planuje z Miedzianej wyjechac w niedziele przed poludniem i niedzielne popoludnie oraz polowe poniedzialku spedzic w Warszawie...

Mam wielka prosbe, dotyczaca klubowcow, mieszkajacych w stolicy... Moze ktos wie gdzie mozna przenocowac i moze ktos moze nam pokazac miasto (o ile jest to mozliwe przez tak krotki czas)...

Od razu dzieki...

P.S. Moze przesylajcie odpowiedzi na aras@capri.lt

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 15:50:01]


PUCHAR 2005

Czesc wszystkim

Mam wielka nadzieje ze nastepny puchar bedzie miał z tego zdjecia przyklad... "http://www.capri.pl/club/cup-2004-announcement.php#40c4d96856cd9"
:)

SebaOk [2004-06-08 16:15:38]


Link...

http://www.netz-kasten.de/fiesta1/4/4x0/4x0x38/4x0x38_0.jpg

SebaOk [2004-06-08 16:19:33]


Fiesty Mk1

Caprisy sie boją fiest hahahaahah dobre silnik 2.8 vs 1.1 haha
Co z wami o co chodzi zakomplesionym właścicielą caprisów i innych europesjkich fordów że boją się swojej "młodszej siostrzyczki na zakupy"
Fiesta Mk1 jest to jak najbardziej europejski model forda i to z zakończoną produkją przed rokiem 86 ( zakończono w 83r chociaż w hipszpani ostatnie zjachały z taśmy podobno w 84r). Model mk2 to zupelnie inne auto ono bryłe nadwozia ma tylko podobna kto mial kiedysmk1 i mk2 wie że tak naprawde nie wiele pasuje z jednego modelu do drugiego bo tam bylo wszytko zmienione od zawieszenia , podłoge , elektryke ,wnetrze, przód, nawet po linie boków...itd..itp..
To żę zostały wymienione modele fordów w regulaminie to bylo tylko napisane "między innymi : ..." a stwierdzam że jesli było by napisane : i wymienione konkretnie modele to było by co innego. ALE TAK NIE JEST !!!
Stierdzenie że nie mogą wziąść udziału modele przednio napędowe jest wogóle bez sensu bo gdzie w regulaminie pisze coś o rodzaju napedu ?? NIGDZIE !!!
SEBA wysłął wam bardzo ładny link do zdjęcia które mówi samo za siebie.
A teraz do wszytkich którzy mają caprisy i inne europejskie fordy. Jeśli ja się mylę to n wezcie pierwszy lepszy prospekt z modelami forda w którym jest wasz samochód i jeśli nie stoi tam obok fiesta to możecie stwierdzić że tego posta wogóle nie było ...

van81 Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 17:12:30]


van81, nie kumasz bazy. Tu chodzi o ideologię w myśl której prawdziwy samochód ma napęd na tył. Możesz się z tym nie zgadzać, ale wówczas zastanów się czy capri.pl jest najwłaściwszym miejscem dla Ciebie. Jest tu pewna niekonsekwencja, bo dopuszcza się przednionapędowe Taunusy, ale są to bądź co bądź właśnie Taunusy. Zresztą i tak chyba żaden nie wystartuje... a może się mylę?

[2004-06-08 17:21:32]


Zdaje się, że Michał dość klarownie napisał, dlaczego Fiesta nie została dopuszczona do Pucharu. Jeśli jeszcze nie do wszystkich dotarło, to odsyłam do regulaminu, gdzie jest właśnie precyzyjnie wyszczególnione, jakie modele się kwalifikują. Fiesta nie jest tam ujęta. Czy jest to jasne?

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 17:32:16]


Ani troche ja sie trzymam własnie regulaminu i tego co mówi to nie ja go ustalałem i nie ja zinterpretowałem dla siebie. Ja czytam i jasno wnioskuję że jeśli bym jeszcze miał mk1 to bym mógł przyjechać i dać wam po pupie :]

van81 Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 17:43:09]


jarek wydaje mi się bez sęsu zeby rodzaj napędu miał aż tak ogromny wpływ nato chodzi tu a klimat sytlistyke auta a fiesta mk1 jest zaprojektowana tak jak capri tzn ma podobny styl zresztą nei tylko capri np fiesta mk1 xr2 przednie lampy takie jak w escircie mk2 okrągłe migacze też od niego silnik taki jak w capri mk1 1600gt felgi wolfrace sonic wzór taki jak na capri mk3 tak więc uważam że fiesta ma wiele wspólnego jeżeli chodzi o klimat z innymi fordami niestety musicie się pogodzić z tym ze fiestka jest z tamtych lat i zostałą zaprojektowana przez forda jest siotrą caprika i juz krpka :) pozdrawiam wszystkich i zycze miłego dnia

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 17:58:24]


Panowie od Fiesty, głosujecie w moim odczuciu dla samej sztuki głosowania. Tu nie chodzi o precycję zapisów regulaminowych, choć oczywiście ma to znaczenie, ale przede wszystkim chodzi o to, że my się tu Fiestami po prostu nie interesujemy. Nie mówię o jednostkach, tylko o całokształcie. Zamiast marnować energię na wytykanie nam naszych kompleksów lepiej zbierzcie się do kupy, jest Was cała masa, zorganizujcie sobie zawody, spożytkujcie swoją energię na konstruktywne działania, poszukajcie po prostu swojego kawałka szczęścia na włąsną rękę. Da się - zapewniam - organizacja takiej imprezy to nie lot w kosmos.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 18:02:01]


dlaczego fiesta nie?

wlasciwie to Michal juz napisal co trzeba, ale dodam pare slow od siebie.

dla kazdego z nas fiesta jest autem, ze tak powiem, do kompletu jesli chdzi o lata produkcji w stosunku do capri, taunusa czy granady. i to jest jasne, i to wiemy, i gdyby kierowac sie tymi kategoriami to fiesta oczywiscie powinna walczyc na torze wraz z reszta. ale jakos tak dziwnie sie zlozylo przez te wszystkie lata istnienia strony nie zagoscil zaden ford fiesta na liscie "nasze samochody". jakos wam nie bylo blisko do nas, ani nam do was. nie bylo was na naszych zlotach, ani nas na waszych (myle sie czy nie?). i nie chce tu nikogo obrazac. tworzac regulamin okreslalismy jakie samochody moga starowac i pisalismy majac na uwadze nasze srodowisko i nasze samochody. trudniej przeca wypisac samochody ktore nie moga startowac. i to tyle. fiesta nie jest ujeta w wykazie samochodow dopuszczonych do startu. i nie ma co sie denerwowac. zycie plynie, czasy sie zmieniaja, moze i lobby fiestowcow na tej stronie urosnie do takiego poziomu ze wywalczycie male co nieco.

pozdrawiam i powodzienia

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 18:50:22]


koszt toru

padlo tutaj pytanie o koszt toru. mozemy na ten temat porozmawiac przy okazji pucharu. koszta nie sa dla nas zadna tajemnica i jesli ktos jest chetny moze poznac wszystkie nasze wydatki, nie ma problemu. ale to akurat nie jest miejsce na taka rozmowe. wynegocjowalismy pewne warunki z torem i jest to, powiedzmy, element tajemnicy handlowej. tor kielce, jako strona, niekoniecznie musi chciec udostepniac takie informacje. jesli chcesz znac warunki jakie my mamy, mozemy pogadac na miejscu.

scisk

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 19:04:35]


hm

ja chciałem zeby moje auto pojawiło się w dziale nasze samochody jednak moja proźba została odrzucona podobnymi argumentami jak w tej sprawie choć w w tym dziale są też samochody innej marki takie jak fiat vw i inne

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 19:04:46]


pewnie dlatego, ze te inne samochody sa samochodami oprocz capri, taunusa, czy granady. widac fiesta jest rzeczywiscie odsunieta nieco na bok. moze cos sie zmieni... nie traccie nadziei. mimo wszystko zapraszamy na puchar, na razie bez prawa uczestnictwa ale... kto wie, moze kiedys.

na nasze usprawiedliwienie. pamietajcie, ze ta strona powstala na gruncie, i dla capri. jak sama nazwa strony wskazuje. strona przyciagnela taunusy i jednoczesnie granady. jest coraz wiecej samochodow. wydawalo nam sie ze jest ok, ze granica jest okreslona odpowiednio. nawet zostala bardzo mocno przesunieta. ale jak widac moze nie jest jescze tak jak powinno byc.

serdecznosci

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 19:16:00]


thx za inf na PC napewno będziemy jak w tamtym roku

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 19:19:38]


rodzinka...

Wszyscy dobrze wiemy i przyjmujemy do akceptującej wiadomości, że osią tej strony i całego klubu jest Capri. Był to ostatni samodzielnie opracowany model brytyjskiego Forda, którego wejście na rynek opóźniono o parę miesięcy w związku z koniecznością adaptacji sporej listy detali do niemieckich widlaków, nigdy wcześniej nie stosowanych po tamtej stronie Kanału.
Capri jest nadwoziową mutacją Cortiny MkII, z której przejął prawie cały układ jezdny i napędowy oraz minimalnie zmodyfikowaną płytę podłogową. Gdy Cortina w połowie lat 60-tych 'urosła', podzespoły pierwotnej jej wersji wykorzystano z kolei do zbudowania Escorta MkI. Tak więc Capri MkI i Escort MkI to nie tylko wspólne tylne lampy i reflektory, ale przede wszystkim wspólne korzenie w postaci Cortiny MkI.
Dlatego pozwolę sobie uzupełnić wyżej opublikowane stwierdzenie Gorasa - aczkolwiek Taunusów i Granad jest w naszym nadwiślańskim kraju z pewnościa więcej niz Cortin i tylnonapędowych Escortów [z helmutowa zawsze było nam bliżej niż zza kanału], to jednak najbliższą 'rodzinką' dla Capri są Cortiny i Escorty, a Taunusy i Granady ze swym unikatowym w gamie Forda przednim zawieszeniem na podwójnych wahaczach są jedynie kuzynostwem, wykorzystującym te same jednostki napędowe.
A Fiesta to już przejaw zupełnie innego myślenia. O ile Sierra i Granada są tylko nową formą tej samej wypowiedzi co Cortina, Taunus czy Granada, to Fiesta MkI jest jedynie utrzymaną w starej formie odpowiedzią na zupełnie inne potrzeby, których zaspokojeniem do dziś zajmują się Pumy, Focusy itp. ustrojstwa.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 21:29:15]


ja mam jeszcze jedno bardzo waznie pytanie , dlaczego taki vw, fiat moze byc na stronie w nasze samochody a fiesta mk1 nie ? panowie przeciez to paranoja powiedzcie poprostu ze nie chcecie fiest i tyle wystarczy a nie oprawiajcie to w ładne słowka i sformułoania

Intel

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-08 23:13:03]


nie chcemy fiest

patrz, o ty nie pomyslalem...

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-08 23:23:14]


Pozamiatane :(
krk4m zawsze ceniłem i podziwiałem twoją wiedzę na temat motoryzacji a tu taka wpadka :( ( fiesta mk1 i mk2 to dwa różne auta o których powiedzieć że są identyczne może tylko laik )
Co do klimatu hmm ... o gustach sie nie dyskutuje a tutaj decydujący głos mają organizatorzy więc koledzy posiadający ( tak jak ja ) fiesty mk1 chyba pora się zbierać i nie mieszać kolegom w sprawach organizacyjnych .

Do zobaczenia na drodze :)

CzarnyMatowy [2004-06-09 01:04:49]


Tak czytam !

Witam całe grono dyskusyjne !
Tak czytam i czytam te komentarze i wypowiedzi uczestników
forum i dochodzę do wniosku że to tak naprawdę "bicie piany"
i jak kto woli "zawracanie kijem Wisły",(szkoda pamięci serwea)
Bardzo mało konkretnych pytań dotyczących pucharu,organizaci,
regulaminu,propozycj,itp.W końcu jest to Puchar Capri i priorytetowo
należy traktować te samochody i ich włascicieli.Nie traktuję pozostałych
włascicieli Fordów jako grupy gorszej,ale uważam że wszyscy są gośćmi
na capri.pl Przeglądam podobne strony zagraniczne i jak Capri to wyłcznie
o tych samochodach,a pozostałe modele mają osobne strony.
Tak dużo wątków się przewija że czasmi trudno znaleźć interesujący problem.
Sądzę że będące w trakcie rejestracji stowarzyszenie Capri Club wprowadzi
nowy regulamin i warunki uczestnictwa co pozwoli na urególowanie tych
problemów.
Z Poważaniem dla Wszystkich

Jurek Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-09 15:08:35]


gwóźdź do trumny

O co ta cała awantura?? Regulamin jest regulaminem i tyle. Posiadaczy fiest odsyłam do www.fiestaklubpolska.prv.pl Tam chłopaki też organizują spotkania gdzie można się sprawdzić za kierownicą, opić przy ognisku i spalić laczka. Może to jest lekiem na całe zło?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-09 15:36:30]


heh

śmieszne jest co co piszesz ja nieszukam takiego klubu gdzie sie pali laczki i to jest główna atrakcja wieczoru eh szkoda gadać a wracajac to wątku to zrozumiałem się z gorasem i mam nadzieje ze nas zaakceptujecie i dacei nam szanse bawic się razem z wami na następnym PC

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-09 16:50:15]


jestem za budujcie ekipę fiest i eskortów.....

takie trochę to przykre odrzucać ludzi którzy jeżdzą fordami....
no ale reszta zależy od was...

Albi_Poznan [2004-06-09 17:30:30]


http://www.fiestaklubpolska.pl/html/historia.html

tak właśnie skupia sie tam uwaga na starych Fiestach ....

"""""""Fiesta ma już sporo lat. Pierwszy model tego samochodu pojawił się w sprzedaży w 1976 roku. Był w tamtym czasie najmniejszym autem, jaki kiedykolwiek wyprodukowała firma Ford. Do dziś do nabywców w 50 krajach świata trafiło ponad dziewięć milionów egzemplarzy tego samochodu.
W 1995 roku fiesta (...)""""""""


pozatym jeśli na zlocie każdy otwiera bagażnik i chwali sie swoją super tubą i głośnikami to napewno nie jest to zlot youngtimerów. wystarczy spojrzeć do ich galerii czy zdjęć ze zlotów - bliżej właścicielom Fiesty Mk1 i ich problemom do capri.pl niż do jakiejkolwiek strony o Fieście Mk3 i nowszej.

Konstrukcja gaźnikowa - silnik w mojej wprost z EscortaMk2/Capri Mk1, popadająca blacharka - te same sypiące sie rzeczy - podobne problemy i naprawde wiecej nas łączy niż zadaje podział zwykła inna koncepcja napedu ;-)

dlatego i tylko dlatego uważam że mała reprezentacja mogłaby w pucharze pojechać, ale to nie jest mój problem. Za samobieżny kosz na zakupy Fiesty już nie uważam - a stylistycznie najbliżej jej do Capri Mk3 i Escorta Mk2 właśnie swoją linią. Tył łączy w sobie cześć Granady i cześć Taunusa/Cortiny w wersji kombi - wiec jest to rasowy Fordzik jaknajbardziej z epoki...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-09 17:49:13]


MkI i "MkII" raz jeszcze... choć sił mi juz brak :)

Czarny Matowy - na dobrą sprawę "Motor" i "Trybuna Ludu" w latach 1970-85 co roku raczyły nas opowieściami o "zupełnie nowym modelu" Polskiego Fiata 125p,
dla którego genialni inżynierowie z PW zastosowali nowy uchwyt popielniczki, a racjonalizatorzy z FSO zastosowali krótszy o 15mm pancerz Bowdena. Jednocześnie dach i komplet oszklenia z tegoz wynalazku wymienny jest z krótszą o 20cm Żiguli czy moim Seatem 124 - choć płyta podłogowa nie ma nawet 2dm2 wspólnej wytłoczki.
Jeżeli komplet szyb, dach i drzwi dla Fiesty bj.77 i bj.86 mają ten sam numer katalogowy, jeżeli zachowano rozstaw osi, a tylne lampy i tylna klapa [wiem że nie identyczne] również dają się zastosowac "na krzyż"], to nie wmawiaj mi, że jest to "zupełnie inne auto". Wiem że ma inne podłużnice, bo wymagał tego montaż skrzyni 5-biegowej. Ma także inne błotniki, maskę, reflektory, sporo elementów zawieszenia i czesciowo nową game silników. Ale spróbuj zapakować tylną szybę z dziobaka do Taunusa MkII albo zamienić te elementy pomiędzy Escortami bj.69 i bj.78. Obecna Fiesta - niezaleznie od tego czy spece od marketingu Forda nazwą ją Mk.VII czy Mk.IX - jest dopiero trzecią zupełnie nowa konstrukcją tego sympatycznego skądinąd auta.
I zrozumcie, fani Fiesty - nikt Was tu nie dyskryminuje. Ja nie mam nawet Fiesty i start w Pucharze też mnie omija po raz kolejny. Natomiast gdyby Ford zastosował jednak nazwe Cortina MkV dla pierwszej "ścierki" [jak potem zrobiono z Granadą MkIII z lat 86-94], to obecny regulamin nie byłby w stanie jej wykluczyć - choć moim zdaniem Sierra bj.83 i bj.91 to nadal to samo auto.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-09 18:11:04]


ZGÓDŹCIE SIĘ

Michał Konieczny ,Andrzej Górecki ,Jacek Szczyrba ,Adam Lewandowski co wam szkodzi to jest w końcu Ford a rzeczywiście serducho w fieście mikeb4 i noxa (maciek p.) jest identyczne jak w moim Capri Mk1. Jak są tylko tzw. wolne moce przerobowe to wciśnijcie te "wózki na zakupy" na Puchar Capri który stał się już Pucharem wielu modeli Fordów

Arni12 [2004-06-09 18:13:57]


Ciekawie by obejrzał te auta na Pucharze no i...ciekaw jestem jak im pójdzie.....

Albi_Poznan [2004-06-09 18:47:54]


klucicie sie o bzdury....jasno bylo wszystko powiedziane
choc wiem ze kazdy by chcial startowac...i pewnie stad ten krzyk..o fiesty..bo to w sumie jakis prestiz ..startowac leb w leb z najszybszymi w polsce starymi fordami..:)
ale moze lepiej sie zajac organizacja..moze trzeba cos pomuc?...lub jakies pomysly tu podawac...co by bylo ciekawiej
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-09 18:56:32]


krk4m
wiem że miektóre części są kompatybilne ale porównywanie tego do kolejnych odkryć fiata 125p to przesada .
Znam sprawę z autopsji bo kupiłem kiedyś mk2 na części do mojej mk1 ( człowiek uczy się na błędach ) To naprawde dwa różne auta ( drzwi też są inne )
Co do klimatu mk1 to proponuje wam usiąść za fajerą tego wynalazku i wtedy może spojżycie na niego przychylniejszym okiem

Co do klimatu fiesty mk2 nie ma o czym mówić bo ona żadnego klimatu nie posiada :(
Deska jak w Tico , przód jakiś taki dziwny nawet dźwięk silnika inny :(
( auto o niebo wyżej jeżeli chodzi o wytrzymałość blach i rozwiązania techniczne ale bez poltu jak dla mnie )

Dlatego tak mnie zabolało zacieranie różnic między mk1 i mk2 .


ps : Ilu z was Klimatowców wypowiadających sie o fieście mk1 jako o wózku na zakupy siedziało za jej kierownicą ?

CzarnyMatowy [2004-06-09 21:33:17]


Zgłaszam wniosek mniejszości o przeniesienie dyskusji nt. Fiesty na forum.

[2004-06-09 21:44:19]


:)

tu chodzi o sprawe związana z tym środowskiem eh...

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-09 21:59:28]


"Z innej beczki"

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Capri-Tanuso-Granadomaniaków!
Rozumiem,że plan konkurencji jest już zapięty i zamknięty na ostatni guzik, lecz chciałbym zasugerować mała zmianę w sposobie rozgrywania I eliminacji.
A mianowicie, wydaje mi się, że sposób pomiaru czasu osiągania prędkości 100 km/h przy pomocy osoby wsiadającej na prawe siedzenie i odczytującej wynik z prędkościomierza to chyba żart?(zwłaszcza w samochodach z "krótkimi dyframi")
Myślę, że klasyfikację po pierwszej eliminacji powinno ustalać się na podstawie czasów osiąganych na odcinku 400 m (meta lotna lub zatrzymanie - do wyboru)(Przykład - Konarzyny!).
Oczywiście, będzie tak jak organizator przygotuje , lecz proszę o refleksję, być może Panowie AMK Kielce pomogą doradzić jak będzie "po wyścigowemu".
Jeszcze raz pozdrawiam i wielkie dzięki za ininicjatywę, zainteresowanie, podtrzymanie tradycji.
P.S. Jeżeli, z ten gość wsiadającym na prawe siedzenie i patrzący (nerwowym wzrokiem) przez ramię na tarczę prędkościomierza to był żart - ten głos się nie liczy.

Bystry [2004-06-09 22:17:34]


Jaki nerwowy wzrok ? Wieczór wcześniej stosujemy wewnętrznie solidne znieczulenie :)

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-09 22:58:42]


za kierownicą MkI

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-09 23:22:34]


za kierownicą MkI (znowu ten Enter !!)

Matt Black - ostatnio siedziałem za takowym wolantem przedwczoraj, a jakieś 10-12 lat temu woziłem się takim pojazdem przez kilka tygodni codzień. Nie pogardzam także autkami mniejszymi od Fiesty - mam dwa Fiaciki, które razem ważą mniej od jednego Poloneza czy Sierry. Nie twierdzę też, ze Fiesta to wózek na zakupy, ale równanie jej z Capri czy Granadą w aspekcie klimatu wojażowania to naprawdę nieporozumienie. Nie mi oceniać, czy klimat Fiesty jest lepszy, czy gorszy od klimatu Taunusa - on jest po prostu z innej bajki. Jak Kopciuszek wśród siedmiu krasnoludków.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-09 23:34:21]


Bystry! pomiar czasu do 100km/h odbywa się za pomocą AKCELEROMETRU!! i jest zupełnie niezależny od licznika :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-10 02:22:22]


Luzowanie , akcelerometr

Michale , Trójkącie, jestem oświecony, dziękuję za wyjaśnienia.

Bystry [2004-06-10 14:23:28]


:(

Niestety nie przyjade-nie dostałem premii w tym miesiącu.Mam 600 kilosów do Kielc więc policzcie ile to kasy na benzyne + wjadz na tor...Caprycha pochłoneła moje oszczędności do cna.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-10 17:11:02]


pytanie/ogloszenie

witam
mam prosbe / propozycje do wszystkich jadacych na puchar przez wroclaw !!!
czyli ludzi z dolnego slaska i okolic :)
"ford wetewan klub" i okolice bedzie jechal w kolumnie z jeleniej gory na wroclaw a potem a-4....jesli sa chetni przylaczyc sie i wspolnie smigac na PC to zapraszamy :D zawsze razem razniej i lepsza zabawa
zorganizowane grupy lub indywidualnie
prosze o kontakt na priv

pozdro for @ll

p.s. wyjezdzamy 02.07 godz jeszcze do ustalenia

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-14 07:50:53]


Panowie Proszę o podpowiedz???

Proszę o jakąś radę!!!!Bo doprosić się niemogę!!!

Czy będą problemy ze startem????

Samochodzik jest zarejestrowany na Poprzedniego Własciciela.OC także na niego bo niedawno kupiłem.Narazie krucho z kasą aby to załatwić ale wszystko ważne!!
Ale mam umowę kupna sprzedaży i czy to wystarczy aby wystartować??????
Proszę o jakąś podpowiedz.Niestety wybieram się 1 raz na taką imprezę zatem nie jestem zorientowany dokładnie i mam nadzieję że fundusze mi pozwolą!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-15 17:21:52]


Odpowiadam:

Coroner: możesz startować

[...]

Michał Konieczny [2004-06-07 11:44:19]

trza dokładnie czytać ,jak sie zadaje pytanie :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-15 17:28:45]


:))) JUPI!!!!!

Dzięki Spawn.
Naprawdę tego nie dostrzegłem!!!!
Do zobaczenia na trasie!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-15 17:39:10]


jeszcze tylko dwa tygodnie z haczykiem....

...a ja pojęcia nie mam o machaniu. Głęboko wierzę że koledzy z komitetu organizacyjnego dołożą starań aby mnie przeszkolić, tak jak obiecali :)
pozdrowionka dla wszystkich nie mogących się doczekać!

Paula Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-16 14:29:29]


Bez obaw, po naszym szkoleniu i praktyce na Pucharze bedziesz mogła machać na Indianapolis. Na początek jako pracę domową mogę Ci zadać cwiczenia z szarfą.
Pamietaj też o zabraniu koleżanki do zespołu Capribabek.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-16 15:54:51]


Znaczy cheerleaderki też bendom?

No to piknie żescie się organizatorstwo postarali!!!

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-17 15:42:32]


nie wiem czy gdzies to przeapilem czytajac informacje o noclegach czy tego tam nie ma wiec bardzo prosze o jakis cennik noclegow w motelu i na polu namiotowym... z gory dzieki! wiecej nie bede przeszkadzal w przygotowaniach do zlotu :D Pozdrawiam! Bystry.

Bystry [2004-06-21 23:45:59]


na samej gorze, piaty niebieski wiersz. bystry! no co ty?! :)

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-22 00:31:39]


Do Goras'a

bo wiesz, Goras, ja to juz sie tak ciesze z tego wyjazdu ze wszystko mi zaczyna z rak wypadac, chodze zamyslony... ale cennika pola namiotowego tam nie ma!

Bystry [2004-06-22 12:06:55]


Żarcie i nie tylko:))

Cze wszystkim.
Ja w pewnej sprawie. Po konsultacji z Organizatorami, postanowiłem udać się na Puchar Capri w charakterze...Hot-Dog-mena:))
Oprócz wyżej wymienionego extra posiłku!! mam zamiar zabrać ze sobą zimne napoje (czyt. Cola-Cola, Spite,Fanta) oraz kawe i herbate. Góras zaproponował także, bym Wam zapewnił cos innego np. gorące kubki. Niesety klient z kebabami mi sie wyłamał, także jadę sam. Zabieram dla Was stoliki i krzesła, by siedząc z Hot-Dogiem w ręku móc sie rozkoszować oglądaniem Capricowego widowiska:))
Pytanie moje jest związane z sugestią Górasa- brać te gorące kubki?:)

pozdro for all

Palio Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-22 16:03:40]


bierz bierz, dla niektorych to pewnie bedzie jedyny cieply posilek ]:] hehehe, pozdro.

dyra [2004-06-22 17:45:11]


do Bystrego - tak, nie ma tam cen pola namiotowego, zreszta Michal gdzies pisal w komentarzach ze ich nie podal, bo nie byl pewien czy sie nie zmienily. link ktory jest umieszczony w zakwaterowaniu laczy ze strona automobilklubu kieleckiego, tam na wlasna reke juz mozna sprawdzic. sorki mala niedorobke z naszej strony.

ale mysle ze cena bedzie raczej "w zasiegu" a nie "zaporowa". moze ktos zna cene z zeszlego roku i podrzuci dla przykladu?

Palio - mysle ze jak bedzie zimno i mokro to gorace kubki bedziesz mogl sprzedawac po 15 zl (ani mi sie waz! :). ale to twoj biznes

pozrawiam

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-22 17:45:49]


Cena była zależna od stanu w jakim znajdował sie własciciel/opiekun pola. Orientacyjnie mozna powiedziec ze za 2 noce samochód + namiot wynosiły 20-30zł, co przy całosci kosztów - dojazd, udział, jedzenie, picie jest kwotą znikomą.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-22 17:51:15]


Panowie potrzebna "przysługa"

Mam pytanko kto jedzie na Puchar z Wrocławia.
Mam drobny problem z odebraniem silniczka od Zoggon-a
Może ktoś jedzie "czymś" większym to by mi zabrał na puchar proszę o informacje za ile mi go przywiezie.Na pucharze odbiorę!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-22 19:16:25]


zglos sie na priv...moze damy rade..troche nas jedzie przez wroclaw..pozdro
p.s. chodzi o ten 2.9 tak?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-22 19:39:27]


:)

Tak chodzi o 2.9
Jakoś się skontaktujemy!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-22 19:49:35]


kto bedzie sie wybierał z wawy na puchar i kiedy dokładnie planujecie wyjazd, ja pewnie wpadne do Starachowic po znajomych i chętnie bym sie dołączył w Skarżysku do korowodu, tylko jak by się ktoś okreslił o której będziecie wyruszac, kontakt tel do kogoś sobie znajde, wiec kto bedzie śmigał?

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-23 11:18:46]


DOBRZE ZE 3 LIPCA NIE MAM EGZAMINU NA GOSPODARKE PRZESTRZENNĄ NA UNIWERSYTECIE!!!!!!!!! NIECH WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-24 18:05:59]


Coś ostatnio tak cicho na formu...czyżby

przygotowania fur na PC.......?

Albi_Poznan [2004-06-24 22:58:54]


cisza

a co tu pisac ja np rure sobie musze przyspawac zeby byl ladniejszy i zderzaki nowe zalozyc no i przykrecic pare srubek

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-25 00:00:21]


ta i wyjąć skrzynie wał , przygotować do lakieru , zabezpieczyć ,pomalowac ,włożyć skrzynie , silnik ,wał ,wnętrze , zrobić całe hamulce od nowa ,wszystko poskładać poustawiać dotrzeć silnik ,poustawiać ,modlić sie żeby było wszystko ok i ... niezdążyć :(

pozdro ... Granada też da radę :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-25 00:12:56]


mam zapytanko!!Czy ktos jedzie przypadkiem z wawy lub okolic do miedzianej,i ma wolne miejsce i nie ma nic przeciwko zabraniu dodatkowego bagażu jakim jestem ja??Prosze o kontakt 501-757-147 gg:6403211!!

Langenort-vel-Mlody [2004-06-25 00:45:08]


jedzie do miedzianej:)zabrakło w pierwszym komentarzu!!:P

Langenort-vel-Mlody [2004-06-25 01:00:07]


mi oczywiscie wypadła delegacja od srody do niedzieli do Amsterdamu :) i ominie mnie kolejny PC moze przełozymy puchar na tydzien pozniej? :)

Michal FAZI [2004-06-25 01:52:22]


a ja jestem lekko zalamany...bo moj plan nieco nie wypalil
"powiedzmy" ze auto jest juz przygotowane...ale silnika nie zdazylem i albo wystartuje na marnym 1.6.:( albo taunusikiem zony czyli 2.0 v6 ghia....i szanse na puchar spadly prawie do 0 :((

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-25 12:03:32]


Zakrzak nie martw się na pewno sobie poradzisz...Trzeba wierzyć w siebie...Przecież jesteś prezesem naszego klubu więc musisz świecić przykładem...:):)

Stalka [2004-06-25 22:02:09]


1.6

zakrzak to powalczymy na równych zasadach .Ja też staruje z 1.6

Arni12 [2004-06-26 20:25:21]


no..dzieki za otuche..:D
ale zostaly 4 dni robocze do puchary..i jednak pojade czarnymmatowym :D 2.0 v6
moze jakos to bedzie
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-27 14:43:15]


:)

No i ja sie wkoncu deklaruje :)

Ja i moja 2 polowa rzeczjasna.

Dzis wyregolowalem zaworki i zaplon wiec :))))))

Mam nadzieje ze podepne sie pod jakis okolowarszawski konwoj.
Kto, gdzie, ktorendy jedzie w piatek wieczorem, i przyjmie ogon?

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-27 18:26:54]


My jedziemy

Ja z Karolem jedziemy w piątek wyjeżdżamy o 12 w dzień.Aby tak spokojnie dotrzeć sobie na popołudnie .

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-27 19:03:39]


A tak w ogóle to ile aut bierze udział ?? Czy może dowiemy się tego dopiero na miejscu ??
Pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-27 19:47:13]


no wlasnie...bo juz kto mial sie zdecydowac czy startuje to sie zdecydowal wiec MK powinien juz wiedziec kto bedzie ryzal :D moze jakas lista???

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-27 20:19:45]


Co z listą własnie....

bo nie wiem kto będzie startować, mam dylemat czy pakować w caprika V10, czy V12 :)

Albi_Poznan [2004-06-27 22:19:56]


Mam troszkę miejsca.

Mam miejsca w Granadzie.
Jadę z Olsztyna w Piątek o 12 w południe.
Jak ktoś jest bez środka lokomocji to z chęcią zabiorę na pokład.
Będzie weselej bo narazie to szykuje mi się jazda samemu w samochodzie!!!!!
Jak coś to proszę o kontakt.na kom lub mail.
Pozdrawiam do zobaczenia na trasie i oczywiście na miejscu!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-27 22:34:21]


wyjazd piątek

jadę w piątek o 15,00 z Ursynowa, a potem o 16,00 z Milanówka, wesoły autobus z wesołą załogą,i Granada na lawecie,kto się chce podpinać,proszę bardzo

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-28 00:09:08]


Moje zdanie

Powiem tak, amm nadzieję że nie zaminusuję za bardzo..
Dla mnie ta strona to poinna być kwintesencja jednego auta, Capri, historii i wszelkich "pierdołek" związanych z Caprii. A coraz częściej jest Fiesta Taunus, Granada Scorpio Mustang (Jeszcze to przeżyję albo nie będe czytał) ale coraz więcej pojawiło się młodych i gniewnych, potem pytań z Gazem z VW, BMW itd, a teraz kłócicie się o t czy Fiest powinna startowac????
Dla mnie to jest toczydło, nie rusza mnie, nie przeszkadza, może byc odrębna kategoria dla Fiest ale wolałbym tylko Capri, ewentualnie mustangii (Capri to mustang na europę) i może coś jeszcze jakiś escort czy coś... ale proszę zrozumcie "starych" clubowiczów nam już siechce żygac jak widze 25 post dotyczący tego samego, bo jakiś baran nie umie szukać w wyszukiwarce.
Na 500 postów da się czytać ok 100 i to z dużym marginesem... całą starą atmosferę ratujecie Wy na spotkaniach na zlotach, na których moja osoba jak jest to stara się nic nie zepsuć a docenia wkład organizatorów...
Jest super i oby jak najdalej i najdłużej...
Pozdrowionka for Capri Club Poland
Babaloo

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-28 00:56:31]


Tylko po co odświeżać dawno zamkniętą dyskusję...

[2004-06-28 08:11:05]


Troszkę mocne udeżenie!!!

No Artur mnie twój text troszkę udeżył !!!!
Ale spoko jak myslisz że My (nie posiadacze Capri) a posiadacze innychg także kultowych fordów ,są gorsi to troszkę niesprawiedliwe.Wymieniamy sie doświadczeniami ,i oto w tym wszystkim chodzi chyba???
A jeśli chodzi o zloty to jest wielkie zjednoczenie i mysle ze już wtedy nikt nie patrzy na drugiego że on ma Capri a tamten np. Granadę.Powinniśmy zyć w (symbiozie) i tak żyjemy więc po co rozgrzebywać jakieś tematy.Które mogą kogoś yrazić.???Albo wprawić w zakłopotanie.Ale co do przednio napędowców to się zgadzam.Na Pucharze nie powinny startować.

Pozdrawiam do zobaczenia w Miedzianej.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-28 10:33:45]


no i sprawa sie rozwiązała...

...chocbym chciał to nie pojade... pracuje :(

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-28 11:35:02]


BABALOO

Daj spokój, nie trolluj.
Temat został juz przewałkowany we wszystkie strony, po co więc jeszcze raz go odgrzebywać? A jeśli kluje Cię obecnośc granad, taunusów i innych tego typu fordów na stronach capri.pl, to naprawdę....... nikt Cię nie zmusza do zaglądania w te akurat rejony.
Z całym szacunkiem, ale daj sobie spokój z podnoszeniem kurzu, wystarczy już tych dyskusji.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-28 14:03:40]


klubowe ramki do tablic rej.

na PC 2004 bede mial do sprzedania reszte 1 szej serii klubowych ramek do tablic rej. i pare sztuk zoltych tablic klubowych
http://www.capri.pl/services/ad?id=40b1b8907a9a4
http://www.capri.pl/services/ad?id=40b1b7f11099d

szukajcie mnie na PC
http://www.capri.pl/page/3e5a601493196Maciasek_3M [2004-06-28 14:55:52]


to samo co treetop :(

Praca... do 17 lipca uziemienie - może w przyszłym roku nie będę miał żadnych "nieprzewidzianych wydatków" i w końcu sobie coś kupię - wtedy choćbym miał się zwolnić przyjadę :D

pozdrawiam wszystkich

Jazu [2004-06-28 17:08:52]


Pilna sprawa

pilnie potrzebuje mostu od dwólitrówki, z przełożeniem 3.44 lub sam mechanizm (obudowa z satelitami i wałkiem)

sprawa dosc pilna bo puchar mi ucieka
dzieki i pozdro

starrsky [2004-06-28 18:47:47]


dzial ogloszen !:P
regulamin 5 razy ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-28 20:02:36]


lańsko segal w dupe bedzie ]:]

starrsky [2004-06-28 23:06:26]


ci dam lańsko! chyba tobie za te ukrecanie mostów!!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-29 00:15:39]


cOke z takimi propozycjami to do działu ogłoszeń
5 razy regulamin ]:P

starrsky [2004-06-29 00:23:14]


Prognoza Pogody 03.07.04

Kielce: temp. maks.: 18'C, temp. min.: 8'C, wiatr zachodni 6m/s, zmienne zachmurzenie i PRAWDOPODOBNE ULEWY.

Jeśli ktoś się nastawiał na slicki, to radzę wziąć też coś z bieżnikiem na wszelki wypadek. Zwłaszcza finał może być zabawny na wodzie.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-29 09:44:59]


Ja będę miał tylko sliki - obstawiam na piękną pogodę...:)

ma być przecież też wesoło :)

Albi_Poznan [2004-06-29 09:48:47]


kurcze martwia mnie te prognozy pogody bo opl bagaznika mam zaladowane weglem drzewnym a rugie pol kielbaskami... ale jak tu rozpalic grilla? jednak zawsze trzeba miec nadzieje ze bedzie lepiej!

P.S. BABALOO nie uwazasz ze Taunus, Granady i cala reszta innych kultowych Fordow stanowia na zlotach dosc znaczny procent przybylych samochodow? bez nich bylo by troszke pustawo... tak to zawsze bedzie jakis kolejny delikwent do objechania na Pucharze :D

Pozdrawiam i do zobaczenia w Miedzianej !!

Bystry [2004-06-29 23:12:47]


Zawsze możecie się poslić Hot-Dogami, etc...U mnie bedzie dziłało przez cały czas niezależnie od temperatury i wilgoci:))
pozdro for all

Palio Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-29 23:18:30]


do Zakrzaka!

wyslij mi jakis opis ktoredy bedzie przejezdzal korowod z Jeleniej. chodzi mi o to czy przez Tarnowskie Gory i Zawiercie czy przez Krakow. chcialbym sie gdzies do Was podlaczyc a mieszkam w Gliwicach... godzina wyjazdu tez by byla mile widziana.

Pozdrawiam!

Bystry [2004-06-29 23:19:42]


Sprostowanie....

Nie to że Mi przeszkadza , któraś z osób, czy jakieś auto, lubię Granady i Tauniaki itd, chodziło mi bardziej o to coś co kiedys było jakiś czas temu Ci starej daty klubowicze wiedzą o co chodzi... a na zloty, przecież było jest i będzie zajebiście a ludzie są super...
Chodziło mi tylko o głupie posty, więcej spraw dziejących się a nie dotyczących Capri i clubu i takie tam..
A to że jakieś Fordzisko mnie nie rusza bo nie jest to Capri to inna spraw, Tauniak dziobaczek i to nie wszystkie modele czy granadka ok jak najbardziej mam sentyment ale większość to są autka zwykłe normalne itd.A capri czy mk1 mk2 czy mk3 nawet najbardziej zjechane, ztyrane czy zardzewiałe to autko które wzbudza emocje bardzo silne..Zobaczymy czas pokaże co będzie dalej...
Pozdrawiam i mam nadzieje , że nikt nie czuje się "gorszy" :))

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-29 23:45:57]


z jeleniej jedziemy w 2 grupach najpierw startujacy czyli ja i piotrek...vel kannkunen w piatek o 9.00 a reszta po poludniu
jedziemy j.g.-wroclaw-opole-lubliniec-czestochowa-szczekociny-jedrzejow-kielce-miedziana :D jak na trasie naszej mieszka ktos kto jedzie na PC to milo bedzie jak sie dolaczy :D
czas: j.g. 9.00 wroclaw ok.11.00 opole ok 12.00 czestochowa ok 14.00kielce przed 16.00 pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-30 07:58:46]


Prezes wyjedziemy o 9.00 o ile Ty stawisz się punktualnie więc liczymy na Ciebie:):):)

Stalka [2004-06-30 11:16:07]


Prognza pogody na trzy ważne dni:))


Piątek
obłoki zanikające. Max: 73° F / 23° C Wiatr ZdPnZd 6 mph / 10 km/h

Piątek wieczór i noc
obłoki zanikające. Min: 50° F / 10° C Wiatr ZdPdZd 4 mph / 7 km/h

Sobota
obłoki zanikające. Max: 71° F / 22° C Wiatr zachodni 11 mph / 18 km/h

Sobota wieczór i noc
obłoki zanikające. Min: 55° F / 13° C Wiatr ZdPdZd 6 mph / 10 km/h

Niedziela
obłoki zanikające. Max: 71° F / 22° C Wiatr zachodni 8 mph / 14 km/h

Niedziela wieczór i noc
obłoki zanikające. Min: 55° F / 13° C Wiatr południowy 2 mph / 3 km/h


I co Wy na to:))
pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie [2004-06-30 16:21:22]


wiatr bedzie hamowac przy 0-100 :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-06-30 17:39:44]


szkoda tylko ze nie bedzie lało :D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2004-07-01 09:21:53]


Szkoda?

To dobrze ze nie bedzie lalo.
Nie bede mial mokrych dywanikow :)

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie [2004-07-01 09:23:24]


DO TYCH CO PRZYJADA W SOBOTE

w dniu zawodow warto byc na torze o godzinie 9.00 (slownie - dziewiatej zero zero). o godzine jedenastej chcemy wystartowac pierwszego zawodonika. przez ten czas trzeba zarejestrowac kierowcow i zrobic odprawe. badzcie jak najwczesniej, nie na jedenasta bo nam sie albo stawka uszczupli, albo sie nie wyrobimy z pucharem

pozdr

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-07-01 09:27:07]


przygotowania do wyjazdu pelna para ale cos ta pogoda mnie denerwuje.. dzis umylem sobie furke, wytarlem do sucha, a tu deszcz.... i nie ma jak podpicowac maszyny... mam nadzieje ze w najblizsym czasie warunki atmosferyczne beda bardziej sprzyjajace! Pozdrawiam!

Bystry [2004-07-02 00:04:38]


Giełdobazar Miedziana

Mam propozycję, aby - korzystając z okazji zlotu w centrum Rzplitej - zabrać ze sobą zalegające w garażu i piwnicy szpeja, które komuś mogą sie przydać. Osobiście nie wiem czy wezmę pikapa czy przyczepkę, ale jakieś 6-8 kompletów felg powinno się zmieścić. W każdym razie BIERZCIE KASĘ ze soba :)
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-07-02 00:40:01]


:(

Wyjechałem dzis o 6-ej rano do Miedzianej, ale udało mi sie dotrzec tylko do Janek:( Piep..... uszczelka pod głowicą. Szkoda.podajcie jakieś newsy...

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2004-07-03 17:33:42]


a w tym roku też będzie ????

cos ani widu ani slychu ...

Maciasek_3M [2005-06-05 22:56:44]


9 lipca nieoficjalnie ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-05 23:02:25]


będzie będzie :) szczegóły wkrótce..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-06 01:07:25]


ech a nie moze byc 9 sierpnia :D....bo sie nie wyrobie z przygotowaniem auta tak jak bym chcial ...:(
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-06 22:41:03]