logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Warto kupić? zdjęcia

Warto kupić? zdjęcia

Mam nadzieje że zdjęcia teraz się załadują

benej / 2018-03-11 11:19:14 /


warto lub nie - zależnie od ceny.
Na zdjęciach niewiele widać, jak auto jest w PL poproś kogoś z c.pl z okolicy o pomoc w oględzinach

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 12:05:52 /


cena 2k ojro. więcej info w równoległym wątku

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-11 12:12:44 /


Wygląda to na 2.3 S plus kilka gadżetów tuningowych. Ogólnie spoko wersja: recaro, szyberek i wspoma. Patrząc na purchle na przednim błotniki - przednie słupki do roboty jak w każdym Capri. Ogólnie mało widać na tych zdjęciach, ale wygląda nie najgorzej za tą cyfrę.

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 12:45:09 /


Jak od spodu istnieje to brac. On tu juz kiedys byl.

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 14:24:57 /


Dobrze widzę że okolice Bautzen? Według mnie warto

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-11 14:55:16 /


Tak jest,spod Bautzen. Spód niby jeszcze jest z tego co zaglądałem

benej / 2018-03-11 15:01:10 /


Bierz go, taniej lepszego nie znajdziesz jak patrzę.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 16:35:08 /


Chyba że go nie chcesz , to zajrzę na konto bankowe czy przypadkiem ja go nie chcę.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 16:50:24 /


No te 400 Euro to Hans powinien opuścić za te lusterka, podkowę i te gówna nie wiadomo do czego służące przyklejone do błotników. Poza tym fajny jest.
Albo lepiej - idź do Hansa daj mu 2000 Euro i przy nim urwij te badziewne i nieoryginalne dodatki i wrzuć mu je do śmietnika:) Nagraj jego minę i wklej linka do filmu.
A i jedzie jedno. W to auto będziesz musiał włożyć wielokrotność tych 2000Euro... Czasem na przykład 10x.... Kupisz, poznasz, zobaczysz:) Powodzenia!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 17:04:57 /


Czyli dodatki wiochą zalatują? Z tymi kosztami (wielokrotność 2k euro)jakie ew. dojdą to chyba nie całkiem serio? Bo troche mnie z tropu zbiłeś..Na taki stary wóz wygląda naprawdę przyzwoicie i co wydaje mi się ważne,żaden polski paprok jeszcze tam paluchów nie maczał..

benej / 2018-03-11 17:55:06 /


Ogólnie trochę mam do czynienia z samochodami i wydaje mi się, że taki wiekowy pojazd w takim stanie to już chyba nie taki częsty okaz. Tylko czy ta cena adekwatna?

benej / 2018-03-11 18:00:18 /


ważne jak wygląda od spodu.. po zdjęciach zaryzykowałbym i stwierdził że warto.

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 18:06:29 /


Wiesz, wygląda na auto, które trochę stało. Zależy ile sam będziesz robił. Wg mnie na początek wszystkie oleje, filtry, hamulce, łożyska niektóre, regeneracja gaźnika, kable, świece, atrapa, maskownica zegarów, jakieś wahacze, gumki zawiasu przód/tył + pewnie trochę innych dupereli, opony, jakieś wydechy, rejestracja w PL i już masz pewnie drugie 2000E. Potem stwierdzisz, że trzeba trochę z bąblami powalczyć, zdjęcie błotników, a tam o KU$^&A słupki dziurawe, zakończenia progów skończą się pewnie wymianą całych progów, a tu kawałek podłogi jeszcze etc. Kupisz kilka blach do wymiany + jakaś lekka blacharka + pewnie lakier po całości i już masz kolejne 2000E (życzę Ci z całego serca, aby to było tak mało). A potem zobaczysz, samo już poleci:) Nie ma takich pieniędzy, których nie da się utopić w starym Fordzie. Jak auto będzie ładne to będzie wqrwiał zardzewiały zawias no to wszystko w proszek + ocynk etc......

Ale tak jak Popcio napisał. Raczej zapowiada się przyzwoicie...

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 18:26:22 /


W sensie jakbym chciał Capri to chyba bym się za bardzo nie zastanawiał, a może nawet wcale.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-11 18:36:11 /


Dred ma rację, choć jego podeście do aut jest najbardziej ortodoksyjne z całego tego forum :) zobacz na to https://www.capri.pl/car/2126 a stwierdzisz że On jeńców nie bierze :)

jeśli kupisz to nie popełniaj błędów nowicjusza. doprowadź do stanu jezdności i sukcesywnie poprawiaj. nabijaj kilometry i ciesz cię starym gratem. najgorsze co możesz zrobić to od razu rozłożyć i pakować się w kapitalkę. w 90% przypadków skończy się to ofertą sprzedaży auta w kartonach :(

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-11 18:45:20 /


No podłoga niby wygląda jak dzwon- tyle ile można bez podnosnika zajrzeć.
A z tym czy chcę capri?..
Cholera to jest tak, że koło żadnego starszego auta nie mogę przejść obojętnie..i każde bym chciał mieć, obojetne jaka marka. Ogólnie to jestem zakażony vw, ale capri coś w sobie ma, a jak juz kupic to przynajmniej nie przepłacić. Powiedzmy kupic, grzebnąć coś w miarę potrzeb i za jakiś czas sprzedać w przypadku gdybym stwierdził, że się nacieszyłem..
Szanowna też już powoli zaczyna się irytować bo ilość aut ,,dla siebie" już przekroczyła 10..więc jak zaczyna stękać to przynajmniej nie powie,że do tego dokładam..

benej / 2018-03-11 19:36:25 /


dodatku znajomy Hans pakiet startowy w postaci płynów, świec itd. juz zrobił o sam go nabył w lecie ub. roku ,,dla siebie'', ale to stary kawaler, ma warsztat, kaske i kupe innych zabawek, wiec doprowadziłdo jezdności po przestoju i jak po raz kolejny nawinąłem mu, że może ja bym nabył rzucił ze za 2k odda, ale ani centa mniej..
Ale ogólnie widze, że pojazd dobrze rokuje i w razie czego swoją kaskę odzyskam..
Jutro jade do kolegi Hansa i zobaczymy co będzie..
Na razie dzięki za opinie

benej / 2018-03-11 19:46:01 /


Nic tylko brac za taka cene jesli podloga i podluznice sa wliczone w pakiecie

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-03-12 17:05:47 /


Bardzo ładne auto.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-03-15 20:35:41 /


Siemanko, ktoś go oglądał, zna, klubowy? https://www.olx.pl/oferta/ford-taunus-1-6-lpg-1976-CID5-IDtwNuH.html#3805cb158b

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-18 23:38:14 /


Jutro idę oglądać....

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-19 08:15:59 /


Aha... ja chciałem w sobotę... :)

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-19 09:12:28 /


I co, byłeś?

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-20 18:29:02 /


Bylem, widziaem, jechałem, podobał mi się... nie kupiłem😁 Nie mówił do mnie, ale ogólnie niezły jest, podłoga się sypie jak podziobać palcem, ale podłużnice całe, wóz na chodzie całkiem przyjemnym, warto mieć, niezły egzemplarz. Zegarek i klakson nie działają,😀

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-21 18:49:34 /


Co Ty dajesz? Auto do kompletnego remontu. Przed chwilą byłem oglądać. Cały bagażnik w nitach. Podłoga się sypie, jak piszesz. Tona szpachlu. Prawe drzwi na dolnym rogu mają jakieś 8 mm grubości. TCII z przodem TCIII. Felgi pokrzywione na rantach. Na gazie nie chodzi. Z gaźnika leci paliwo bokiem. Spod pompy wody cieknie po uruchomieniu silnika. Fotele tragiczne. Wystają druty, a kierowcy się nie otwiera, więc wejście do tyłu tylko od strony pasażera. O winylu na dachu nie wspomnę.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 11:42:56 /


Widać na fotach że to gruz ale i kosztuje jak gruz więc o co chodzi :)

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 11:55:39 /


Wiśnia, hehe, trochę byłem na kacu oglądając wóz, tych rzeczy nie spostrzegłem (pompy wody, krzywych felg itd), nie przyglądałem się aż tak. W tych pieniądzach to tyle można żądać. A właściciel do negocjacji też skory, więc to plus.

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 12:35:52 /


Niby skory, ale jak powiedział, iż ze sprzedażą mu się nie spieszy. Za tyle kasy to kupiłem Granadę od joystick'a w zeszłym roku i mam porównanie stanu obu aut.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 13:23:01 /


To coś czuję, auto zostanie u właściciela... :) Choć mówił, że dziś ma być 3 potencjalnych, ciekawe. Niby mu się nie śpieszy, ale po to wystawił, by sprzedać, więc konkretna propozycja - i albo przyjmuje, albo nie, za 5 tysi nie sprzeda, w sensie nikt nie kupi. Chyba:)

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 17:03:36 /


Twierdzi że jest po świeżym przeglądzie ( nie wiem jakim cudem) , a OC nie wiem do kiedy i może stać w garażu w Kościanie. On i tak mieszka i pracuje w Poznaniu, więc poczeka na odpowiedniego klienta.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 18:46:17 /


Nic mi nie mówił o kolejnych chętnych do oględzin. O wczorajszym owszem. Nie myślałem, że to będziesz akurat Ty.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 18:48:29 /


No za 5 tyś raczej nie, ale on nadal wierzy, że ma klasyka. Pożyjemy.... zobaczymy.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-22 18:52:48 /


Hehe, no mi mówił, że dojeżdża do Wawy, więc dziwne...:) Czyli zostanie w Kościanie, albo cena Kup teraz dwa pięćset i można pojechać, trochę się pobujać. Ale mnie ten wóz nie przekonał do siebie, czasem większe truchła od razu lubię, ten na innych falach nadawał :)

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-23 10:18:51 /


Z jednej strony szkoda grata, z drugiej tak jak pisałem. Nie za te pieniądze.
Najlepsze jest to, że ponoć 4 lata go ma, a pierwszy raz go widziałem.... na świeżym powietrzu.

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-04-23 21:29:15 /