logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Właśnie stałem sie posiadaczem!!!!

Właśnie stałem sie posiadaczem!!!!

Oczywiście Forda Capri.. to na razie materiał do roboty.. ale zawsze jz coś... znaczy jeździ i huczy.. ale nie zupełnie w moim stylu.. to drugie moje Capri.. poprzednie było V6 3000 i tęsknota za "bulgotem" pozostała.. ale co tam.. wszystko przed nami (mną i moim Black Knight-em....;) ) Tak tylko chiałem sie pochwalić..;)
pozdrawiam wszystkich..;)

RedX Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-23 15:55:00 /


poszukuje czlowieka jak ty!
tez zamierzam kupic kapryche i skoro to juz twoja druga to mozesz mi doradzic
wiem ze che 3 ale nie wiem z jakim silnikem
wiem ze ma byc na gaz
fura musi sie rzucac w oczko che ja wypiescic i musi tez miec kopa spod swiatel
pozdrawiam iczekam na odp:)

Hoover 3M / 2002-04-04 20:19:15 /


Szczerze Ci odpowiem, ze dluga droga przed Toba, jesli nie masz jakis 10 - 12 tys. PLN...;) bo tyle kosztuje ladne i zagazowane (czasem) Capri.... Tak wiec ....
Albo masz kase i jest koles chyba z Gniezna, co sprzedaje ladne Capri 2.8 z gazem itd. albo kup co mozesz i zbieraj kase i dlub i zebrz u kolegow pomocy.. (jak ja)...;) Innego wyjscia niema.... ;)
Pozdrawiam...

RedX Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-05 12:59:19 /


niestety narzie na pocztek mam kolo 3000zl:(
wienc sila rzeczy wybieram wersje 2
mam do kupienia za 3000 ale 1.6 troche nadpsuta-warto?
czy poczekac na lepsza okazje?

Hoover 3M / 2002-04-05 23:14:17 /


Do Hovera
W twojej sytuacji szukałbym jakiegoś Capri z blachą w dobrym stanie bo silniki o niewielkiej pojemności są bardzo tanie (np. Jagool chce sprzedać z całym osprzętem). Docelowo i tak zapewne będziesz zmieniał silnik na coś większego a przy małym nakładzie kaski nawet jakiegoś trupa uruchomisz do jazdy (silnik) i to ci wystarczy. Co do blachy to już jest wydatek jak wszyscy wiedzą większego grosza więc lepiej kupując patrzeć przede wszystkim na jej stan. Poza tym jak wiadomo OC za 1.6 to co innego niż OC za 2.0 czy więcej a potem może ci się przydać to że masz w papierach 1.6 (chyba wszystko jasne :)? Do tego jeszcze dochodzi spalanie, a wiadomo że V-ki lubią zupę.
Tak więc najpierw zastanów się na jaką pojemność cię stać( OC i paliwo) a potem szukaj: cena w stosunku do stanu blachy.
Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-05 23:34:55 /


Wielkie dzieki Michu wlasnie takiej rady bylo mi trzeba, rozgladam sie wlasnie za 1,6-jesli ten twoj kolega che sprzedac z calym osprzetem capri to prosze daj mi maiary
jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Hoover 3M / 2002-04-06 11:51:56 /


auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

tytul watku jest nie do konca trafiony
ale wlasnie odpalilem mojego Caprika po 1,5 roku przerwy :))))))))))))

jest jeszcze troche skladania, ale juz chodzi!

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-22 19:55:55 /


no to gratulacje...a na PC przyjedziesz juz nim???

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-22 20:02:32 /


Bartek, chyba WRUM, WRUM ;)
No to pewnie w żyłach teraz krąży sama adrenalina :)
O podniecenie nie będę pytał, bo jeszcze żona przeczyta ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-24 14:19:00 /