logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » KOSZULKI KLUBOWE

KOSZULKI KLUBOWE

Po pierwsze sorry że zadaje nowe pytanie, wiem że ten temat przewijał się już pare razy na forum ale myslę że w ten sposób więcej osób go zauważy.
A chodzi o to : na Allegro ogłasza sie koleś który sprzedaje koszulki z nadrukiem rysowanych przez siebie samochodów (m.in. Capri mkI, Mustang gt500 - przykład poniżej).Gość jest z Krakowa,gadalem z nim ostatnio i mówi ze mógłby nam zrobic/zaprojektowac klubowe koszulki (robil juz koszulki dla klubu manty a teraz ma zamowienie od f-body.polska, a rysuje naprawde zaj...).
Z tym ze jest jeden problem: zeby stwierdzić czy wogole jest sens i czy sie to mu opłaca musiało by sie zdeklarować troche osób które na 100% koszulke kupią, chodzi o to zeby sie nie narobił wymyślajac dla nas projekty a koszulke kupi z 4 czy 5 osób.
Mysle ze móglby zrobić ze 3 wstępne szkice jak by koszulka miala wyglądać, wrzucimy je na strone, wybierzemy który bedzie sie podobał większości i ten wybrany przez nas zostanie dopiero dopracowany do końca.
Nie wiem jak z cena ale te które sprzedaje na Allegro są po 45zł a koszulka jak i nadruk są bardzo dobrej jakości wiec myśle ze to nie tak strasznie drogo.Gdyby była spora ilość to było by pewnie taniej.
Co Wy na to??????

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 22:29:09 /


- chciałem sprostować - to drugie to nie Gt500 tylko zwykły Fastback

-odnośnie koszulek - nadal utrzymuje projekt wszyskich trzech generacji Capri na koszulce (każdy znajdzie swoją i może sie z nią identyfikować ;-) HOWK

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-17 23:02:09 /


ja jutro jade zrobis sobie koszulke ale myśla ze na 90% tą tez bym sobie kupił :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 23:13:05 /


posiadacze mk1- koszulka z mk1, posiadacze mk2- koszulka z mk2, posiadacze mk3- koszulka z mk3--->taki obrazek z przodu, a z tylu by wszyscy mieli to samo np napis capri.pl czy cos tam innego co sie wymysli
ale to tylko moje zdanie :)
jak na razie nie mam capri ale jestem pasazerem mk3 wiec zdeklaruje sie na mk3 :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 23:24:30 /


a posiadacze, Sierr, Granad, Taunusikow??, w sumie mozemy miec koszulki z wymarzonym modelem Capri;))

Krzypek / 2002-12-18 00:04:38 /


tez bedziecie miec mk1, mk2 i mk3 a pod spodem napis ze to grandzia, tauni czy sierka po faceliftingu :)))

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 00:10:08 /


Te rysunki są ze strony www.autogaleria.com, może tam będą inne modele.

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 01:00:20 /


mi sie wydaje ze lepszym ,a przede wszystkim tańszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie na czarnej /białej koszulce napisu malutkiego capri.pl ,takiego jak w lewym górnym rogu i tyle...bo każdy bedzie chciał inną, ja hce taką z płomieniami na rękawkach :) no i co ?wszyscy chcą ...chyba nie

starrsky / 2002-12-18 06:49:26 /


starrsky jak chcesz to ci moge na zlocie takie plomienie na rekawkach zrobic ...:)))

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 08:14:25 /


KOSZULKI TO SWIETNY POMYSŁ!TRZEBA JESZCZE GOCIOWI POWIEDZIEC ZEBY BAWEŁNA BYŁA DOBREJ JAKOSCI,BO CO MI Z KOSZULKI JAK PO JEDNYM PRANIU Z XXL ZROBI SIE M-KA?

m.i.c.r.o.n. / 2002-12-18 08:25:34 /


jeśli mógłbym coś zaproponować, to polecałbym wizytę np. na stronie http://www.sepi.com.pl - oni zajmują się przygotowywaniem gadżetów dla firm (korzystałem już z ich usług i mogę powiedzieć że robią naprawdę dobrze). Można wybierać z całej masy koszulek od zwykłych T-shirtów po Polo (a ceny konkurencyjne - np. T-shirt biały 165g ok 9 PLN, Polo - ok 23 PLN) do tego nadruk sitodrukiem (zostaje po praniu :)). W tym przypadku trzeba sie bedzie liczyc z jednorazowym wydatkiem na przygotowanie matrycy (cena różna w zaleznosci od ilości kolorów wzoru) ale przy zamówieniu kilkunastu (kilkudziesięciu szt.) rozłoży się i nie będzie wysoka. Można też pomyśleć może o Polo z haftem logo Capri na piersi... Pozostaje zatem wybrac wzor (mysle ze w poprzednim wątku dotyczącym tej kwestii jakieś wzory zostały do Michała podesłane) i zebrać zamówienia

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 08:52:37 /


ja jestem za pomyslem Kasi-Segala . kazda koszulka powinna miec na piersi szkic Capri mkI lub mkII lub mkIII a na plecach ksywke np. Jagool i pod spodem Capri.pl chciałbym by wszyscy mieli podobne koszulki bylo by fajnie i solidarnie:)Pozdro

jagoolmk2 / 2002-12-18 10:53:32 /


tak jest! szkic, albo krawędziowy rysunek w kilku tylko wersjach, a nie zdjęcia, czy malunki jak na powyższych przykładach. Jestem za ! (dla mnie mk I )
Wcześniej jednak warto uzgodnić wzór (choćby prościutki taki malutki) abyśmy wszyscy mogli się cieszyć tym samym- w końcu jedna (mniej lub bardziej pokręcona)rodzina, no nie? ;)
Co do zdolności estetycznych sami wiecie jakie mam (choćby po moim sprzęcie) więc nie śmiem nic proponować :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 12:57:56 /


Byle nie były białe :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 12:59:50 /


no to ja się pochwalę dokonaniem :-)
zrobiony projekt pokazał się na limitowanej serii koszulek (na trzech :-) )
projekt został wydrukowany na specjalnym papierze i wprasowany w koszulkę
wyszło dobrze



jak coś to mogę pomóc :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 13:11:17 /


JA BYM SIE PISAŁ ALE TA CENA 45 WSZYSCY KUPICIE TO PEWNIE BĘDZIE TANIEJ :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 14:14:46 /


jak będziecie mieli czarną z nadrukiem mk3 to biorę dajcie znać miaracapri@o2.pl
acha do mikeB4 to jest shelby GT 500 popatrz na te wloty za drzwiami i maskę :) nara

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 15:44:29 /


ja mysle ze spokojnei moza sie zamknac w 25zl koszulka jesli zbierze sie z 30 osob!!!
I jestem za tym ze z przodu szkic i na piersi znaczek forda
a z tylu NICK -proponuje w 2 kolorach czarne i biale jakie kto woli
w koncu trzeba by zakonczyc ta sprawe
jesli zgadzacie sie na cene od 20-25zl za szutke po łaczmy sie wystarczy 30 osob!
LISTA:
1.Hoover
2.Tusia

Hoover 3M / 2002-12-18 15:46:53 /


3.Camaro

tylko nie logo forda, a napis Capri.pl ta czcionka Mk1

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 16:15:23 /


ja bym proponował tak z przodu trzy generacie capri a reszte się wymyśli :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 16:17:54 /


gt500


Fastback

zwróć uwagę na tylne nadkole na zdjęciu 2 i w tym z koszulki !!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 16:26:10 /


a swoją drogą z tego co zauważyłem to słynne gt500 z "60 sekund" to Fastback !!??!!??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-18 16:28:52 /


jestem za i tak jak Camaro powiedzial zamiast loga ktore i tak jest popularne w srod nowych fordow lepszy jest napis Capri .
ja moge dac nawet 45 zl byle wreszcie to zakonczyc bo juz sie robi meczace.
Pozdro.

jagoolmk2 / 2002-12-18 18:39:08 /


LUDZIEEEEEEEEEEEEEE
wiem jak wygląda Shelby i to na koszulce zielone to nie jest SHELBY tylko podróba i ja nie dałem sie nabrać !!!!!! :-P

nie o to chodzi w tym wątku zeby sie sprzeczać tylko o koszulki


Pomysł z 3 osobnymi Mk1, Mk2, Mk3 nie jest zły ale ja obstaje przy jednym zdjęciu wszystkich 3 generacji ......


a co jak ktoś ma: mk1 i mk3 ?? dlatego to bardziej praktyczny pomysł :-)))

...............

jeśli by ustawić 3 generacje Capri w taki sposób jak na zdjęciu poniżej (lub podobnie) no to byłoby coś ciekawego na front koszulki ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 21:24:10 /


SPAWN, gratuluje ......... spostrzegawczości ??? hmmmmm

okej wiem że bedziecie sie rzucać więc może tak:

TO JEST SHELBY

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 21:35:59 /


To NIEEEE jest Shelby

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-18 21:37:04 /


jak ktos ma rozne mk1, mk2, mk3 to bedzie mial 3 koszulki :)
a napis capri jest ok

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-19 01:41:17 /


Nie wiem jak Wy uwazacie, ale moim zdaniem choc pomyslow bylo tu naprawde duzo, nie ma sensu wymyslac kilku rodzaju koszulek, tak aby kazdy mial "swoja". Wiadomo kazdy osobny wzor to kolejne koszta, a i tak wlasciwie nikt z tego nie bedzie mial takiej satysfakcji, jakby to byla koszulka klubu capri i wszyscy mieliby taka sama, zeby ludzie idac na ulicy mowili: "o kolejny z klubu capri, ale ich duzo sie porobilo" :-), a nie tylko o zobacz koszulka z capri, ale po co on/ona ma napisane tam swoje imie ;-).
Jesli chodzi o mnie, to bylbym np. za dobra koszulka polo z wychaftowanym logo capri na piersi i/lub logo capri.pl na plecach (w przypadku normalnej koszulki) Jesli chodzi o kolory, sugerowalbym czarny, ale jak ktos chce sie wyrozniac, to moze sobie rozowa zamowic ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 07:58:11 /


4. taka jak mówi Camaro, ale dla mnie MkI (chyba że 3 generacje na raz)-wezmę nawet dwie koszulki :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 08:15:12 /


po tej kłotni dla mnie nie ma już znaczenia co tam będzie,byleby nawiązywało do "naszej rodziny"kojażyło sie tylko z jednym:CAPRI,a nie jakies tam shelby(bez urazy dla shelby)W końcu to strona o capri no nie????Jesli ktoś inaczej sądzi to niech sobie zamówi koszulkę z logo Trabanta z silnikiem 1.1.,albo
z radzieckim Kamazem:))...
Pozdrowionka dla całej DUUUUZEJ Familiady!!!!!!!!!!!!!!!!

m.i.c.r.o.n. / 2002-12-19 08:53:54 /


widze że sprawa koszulek zmierza w tym samym kierunku co kiedyś na taunuspl.org :-(
plany były wpaniałe, już mieliśmy zamawiać ale nie było konkretów co do samego projektu. po kilku tygodniach burzliwej dyskusji sprawa ucichła, czego oczywiście nie życzę Wam.Najpierw ustalcie jakieś jakies założenia co do tego co chcecie mieć na koszulce, a dopiero potem szukajcie kogoś kto cos takiego wykona.Jeżeli każdy będzie miał odrębną wizję (tak jak w chwili obecnej) to nic dobrego z tego nie wyjdzie.Ustalcie jakis kompromis.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 08:58:59 /


A może jakoś tak..? Ewentualnie mogę zająć się wykonaniem.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 12:22:46 /


Ja myśle że powinnismy przeprowadzić ankiete ile wogóle osób chce koszulki. Potem przygotować kilka projektów ze zdjęciami do wyboru i przegłosować, ta która by miała najwięcej zwolenników była by ostatecznie dla wszystkich.Jak sie komuś nie podoba zawsze może sobie swoją własną wizje zrealizować sam.
Wystarczyła by prosta koszulka z napisem Capri (tak jak mówił camaro)ale hafowana bo jest trwalsza niż te nadruki i wprasowywanki.

Arni12 / 2002-12-19 12:26:09 /


CHODZIŁO MI O TAKIE COŚ - tak to jest jak sie tylko patrzy na zdjęcie a kompletnie pomija treść :-(((( PS. to ja napisałem już wyżej że to wątek o koszulkach a nie o Shelby - można sprawdzić.



oczywiście mają być 3 generacje na zdjęciu ...... KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE o takim zdjęciu niech da znać bo ja nie mam :-((( ew. można by na jakimś zlocie strzelić takie foto :-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 12:52:48 /


to ja jestem za projektem bryzola :))) segal takze, ile to kosztuje? na gwiazdke lub wielkanoc bedzie jak znalazł :))))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 13:17:45 /


Wszystko zależało by od tego ile osób chciało by takie koszulki (im więcej tym taniej oczywiście). Trzeba by zorganizować jakieś zapisy czy coś w tym stylu (uwzględniając rozmiary)... Mogłyby być dwa rodzaje: białe i czarne jak na zdjęciach wyżej. No i na gwiazdkę to odpada, bo nie ma już czasu, raczej jakoś na początku przyszłego roku, wtedy też mógłbym podać koszt jednej sztuki (napewno przystępny). Trzeba też by było zapytać o zgodę pana MK na wykorzystanie loga stronki, myślę że to pierwszy krok jaki powinniśmy podjąć. Po ewentualnej zgodzie można by było działać...

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 13:41:06 /


Pewnie i tak nie będę tego nosił, bo nie mam Capri - dwa w domu już wystarczą. Ale jako projektant graficzny pozwalam sobie zabrać głos: nie przeładować formą, bo zgubicie treść. O jedno autko za dużo (Mk II od Mk III z boku różnią się tylko zderzakami, czemu w takim razie nie ma Mk I przed i po liftingu? Mają inne choćby wloty przed tylnymi kołami!! Poza tym przed Capri.pl (koniecznie tą czcionką, jest OK) trzeba dodać www. Uzgodnić z MK prawa autorskie, Bryzol dobrze kombinuje z wersją białą i czarną - tak będzie najlepiej. Ale proponuję układ autko (Mk I) - www.Capri.pl - autko (Mk.II lub III). I jeszcze pytanko co do kolorów sylwetek. Dlaczego właśnie zółty, czerwony i niebieski, a nie pomarańczowy i zielony? Zróbcie plebiscyt - niech wiara sie wypowie a 2 kolory które wygraja wchodzą na projekt Bryzola i będzie OK.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:01:04 /


to może zadam pytanie całkowicie poza tematem

krk4m, czego nie robiłeś w życiu?? czytając Twoje posty dochodze do wniosku że nie nie ma takiego zawodu na ziemii którego byś nie wykonywał.Jeżeli to pytanie narusza Twoją prywatność to OK, uszanuję.Ale jeżeli jesteś w stanie odpowiedziec to z miłą chęcią poczytam :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:06:07 /


Bryzol
jestem za, to jest swietny wzor, bez przesadnych rysunkow
mozna sie jeszcze zastanowic nad tymi ksywami na plecach a moze rekawie
wiec petycja do MK o pozwolenie...

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:13:09 /


krk4m, przychylam się do Twoich uwag. Niech wiara wybierze kolory, MkII lub MkIII (faktycznie prawie się nie różnią, chciałem tylko żeby każdy był zadowolony), doda się www i przedstawi projekt panu MK. Może coś z tego będzie.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:15:22 /


No może zastanówcie się też czy wogóle wywalać któregoś z nich (mkII lub mkIII)...

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:19:23 /


do krk4m: dobrze ująłeś, nie umiem lepiej.
Dodam, że "www.Capri.pl" (odpowiednią i większą czcionką)widziałbym właśnie z tyłu na plecach, a z przodu: taki jeden nie zaduży samochodzik mkI , lub mkIII (powiedzmy, że na prawej piersi ;)) a pod nim małą czcionką (oczywiście odpowiednią)"Capri"
P.S. Bryzol dobrze kombinujesz :)
Może z napisami odwrotnie: z tyłu tylko "Capri", a z przodu mały napis akurat na długość Caprika: "www.Capri.pl"
(ponawiam: biorę 1 czarną mkI i jedną białą mkI)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:21:32 /


A ja bym żadnego zdjęcia nie wstawiał. Napis Capri.pl (z zachowaniem aktualnych czcionek) jest wystarczającym znaczkiem graficznym. Można go umieścic na karku, z przodu po lewej stronie (zamienie z imieniem lub ksywką) i ewenualnie na rąkawie.

actom Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-19 14:26:47 /


Cornholio - naruszanie prywatności mi fruwa osobiście, więc nie masz się co krępować. Jak pożyjesz tyle lat co ja (czego ci życzę), to i CV deko Ci się wydłuży. Pracuję od 20 roku życia, odwaliłem w tym czasie ponad 20 bardzo różnych stanowisk, prowadziłem kilka własnych firm w kilku dość różnych branżach. Studiowałem na 3 kierunkach ale (podobnie jak pan Prezydent) w efekcie nie mam dyplomu, wcześniej robiłem szkołę muzyczną i liceum lingwistyczne, przetłumaczyłem na polski 10 ksiązek, oprócz tego jestem autorem 14 własnych ksiązek, kilkudziesięciu artykułów do kilkunastu gazet i czasopism, działaczem Automobilkubu i Aeroklubu, byłym zawodnikiem, komisarzem i koamandorem rajdów samochodowych - tylko powiedz, kogo na stronce jeszcze może to obchodzić? Pozdro dla wszystkich....






KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:53:56 /


mnie osobiście i chętnie Cię poznam, o ile Twoje szacowne kości zechcą pojawić się na zlocie ;)
P.S. może razem zbudujemy helicopter?

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 14:58:11 /


No dobra ustalmy fakty.
Na stronie zarejrowanych użytkowników jest pewnie z 1000, jeśli każdy miałby mieć koszulkę wykonaną według własnych zaleceń , powstałoby z 1000 różnych koszulek.
Powstał projekt (www)Capri.PL + trzy Kaprychy (układ zainspirowany tym na stronie głównej, wymyślonym przez MK) w trzech kolorach (żółty, czerwony, niebieski - czyli tzw. kolory podstawowe).
Myślę, że takie rozwiązanie jest najbardziej kompromisowe dla tak szerokiej rzeszy fanów FC (np. ktoś chciałby duże zdjęcie z trzema FC obok siebie, a inny chciałby tylko logo - moje rozwiązanie leży gdzieś po środku).
Jeszcze kwestia ksywek. Drukowanie dla każdego odzielnej ksywki ZNACZNIE podniosłoby koszt jednej koszulki (nakład w każcym przypadku wynosiłby 1 a nie np. 50, a im więcej tym taniej).
Więc...
Jeśli znajdzie się trochę więcej osób, Którym pomysł się podoba to pytamy MK i wdrażamy do produkcji. Wtedy moż znajdą się następni... Pozdrawiam...

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 15:08:58 /


:]

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 15:11:28 /


Bo znowu bedzie dyskusja, 100 wersji i zadnego finalu
z przodu nie za duze Mk1, Mk3 i www.Capri.pl

co do ksywy trzeba sie dowiedziec jak z cena, bo przeciez bedzie inna na kazda koszulke a to stwarza dodatkowa prace, nie bedzie to 50 takich samych koszulek, tylko kazda z inna ksywa, ale zwykla czcionka moze nie bedzie to stwarzalo problemu

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 15:20:11 /


Karol - co do helikoptera, to też miałem takie plany 20 lat temu, ale odpuściłem. Proponuję wiatrakowiec (pamiętasz Bonda i mad Maxa?) - 10 razy taniej, 5 razy prościej - możemy budować od zaraz. Dokumentację posiadam, wyłóż tylko kasę. To samo dotyczy produkcji cooltowych autek (np. Lotus Se7en) - od paru miesięcy stoimy z wszystkim z powodu braku kasy....A co do zlotów - jak cos skroimy pod Wawelem, to zwykle bywam. Na Borneo czy Gryźliny w moim dzisiejszym stanie entuzjazmu do życia raczej się nie piszę - sorka...

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 15:30:56 /


Co do czcionki to nie ma znaczenia jaka to będzie, chodzi o to, że oprócz matrycy na "obrazek" z przodu, której koszt rozkłada się na przykładowe 50 osób, trzeba zamówić 50 oddzielnych matryc z ksywkami. Koszt koszulki wzrośnie conajmniej 2-krotnie. Wypisanie 50 ksywek to najmniejszy ból, a nawet to żaden problem.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 15:40:43 /


a może xywki zrobicie inną metodą??
wydrukować je na specjalnym papierze i potem wprasować. na formacie A4 wejdzie ich sporo więc koszty nie będą kosmiczne a i jakość nienajgorsza.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 15:42:35 /


To racja, można i tak. Jak tak sobie myśle to można by też wyciąć z takiej specjalnej folii do naprasowywania ( zrobiłem tak koszulki dla dwóch małych drużun piłkarskich, to trwała metoda, już rok się trzymają i wygłądają jak na początku). Trzeba by było tylko obliczyć co wyjdzie taniej.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 15:54:53 /


no dla mnie bomba :)) tylko nie wywalajcie z koszulki czeronego MK II Camaro nieładnie ;( !!!!!!!!!!!!!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-19 15:57:51 /


chodzi mi o to ze na zdjecia musza robic specjalna matryce, a ksywki skladaja sie z literek dowolnej standardowej czcionki
wydaje mi sie (ale nie znam sie na tym) ze maja gotowe matryce do tworzenia dowolnych napisow (pojedyncze litery) i nie musza ich robic
trzeba sie po prostu zapytac

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 16:34:48 /


No dobra, to ja zapytam.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 18:08:29 /


mimo wszytsko upieram sie przy 3 capri (nikt nie bedzie sie denerwował, ze mu mk2 znikło, lub ze mk3 nie ma ;)), i napise 'capri.pl' bez www, w koncu www to tylko 'nagłowkek' pozatym samo 'capri.pl' moim zdaniem duzo ładniej sie prezentuje. W obliczu rychłej kłótni na temat kolorów, xywek i samochodów na koszulce, może by przygotować projekt (spogladam na bryzola) w jakims formacie 'komputerowym' (im prościej tym lepiej,tzn nie jakieś kosmiczne pliki z programów, których nikt nie ma, .psd chyba był by ok?) i udostępnić na stronie, każdy sobie wedle potrzeb przerobi, wydrukuje i uda do najbliższego punktu prsowalniczego, a na zlocie zobaczymy jak sie prezentują :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 19:08:27 /


Ja sie nie upieram przy likwidowaniu Mk2 (czy 3)
jak najbardziej moga byc trzy modele i capri.pl

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 20:32:43 /


3 CAPRI CAPRI.PL a ztyłu napis w.w u taunusów "...to nie wiek świadczy o dojrzałości człowieka ,a samochód jakim jeździ..." to jest zawodowa koszulka z jajem

starrsky / 2002-12-19 20:44:19 /


Długo się nie wypowiadałem w temacie koszulek, myśląc co o tym myślę, i już wiem. Moje zdanie jest takie:

- jeśli to ma być koszulka "klubowa", a przez klub rozumiem towarzystwo wzajemnej adoracji, które zgromadziło się wokół tej strony, to na koszulce muszą być emblematy związane z tą stroną. Tworząc stronę niejako z potrzeby chwili popełniłem jakieś tam logo, i może nie jest to szczyt wyrafinowania, to przyjęło się, i raczej tak powinno zostać - mowa o stylizowanym "capri" plus kropka plus pl,

- co do przedrostka www, to raczej wydaje mi się że bez niego - z dokładnie takich powodów, jak nie ma go w logu strony: to jest tylko przyjęta przez konwencję nazwa usługi sieciowej, a nie część nazwy. Nazwa naszego nieformalnego klubu to capri.pl, oferujemy jako usługę stronę www (www.capri.pl), jest też serwer ftp (ftp.capri.pl), mogą być i inne przedrostki - to dla mnie wyklucza ich udział w nazwie (do strony równie dobrze można się dobrać w przeglądarce przez samo capri.pl, bez przedrostka www),

- problem z tym gościem z allegro co miałby cos narysować jest taki: on narysuje nam kilka przykładowych wzorów, pod warunkiem że my będziemy zdecydowani zakupu koszulek w satysfakcjonującej go ilości - my jednak zanim nie zobaczymy jego propozycji, nie damy żadnych deklaracji, i koło się zamyka, co wyklucza taki wariant, tym bardziej że tak naprawdę my musimy wiedzieć czego chcemy,

- problem z uruchomieniem produkcji: ponieważ nie chcemy ch..ych koszulek jednorazowego użycia, nadruk na koszulkach musi być wykonany technologią przekraczającą możliwości punktu usługowego pana Wacka na Dworcu Centralnym. To pociąga za sobą koszty rozruchu, do poniesienia których nikt nie jest zbyt wyrywny, bez gwarancji zwrotu inwestycji. A składkowanie się przed zrobieniem koszulek będzie trwało kolejny rok. Ponieważ i tak już włożyłem dużo serca/czasu/pracy/potu/kasy w to co tu jest, nie widzę problemu z poniesieniem takich kosztów, jednym słowem podejmuję się tą podukcję uruchomić na własny koszt, bez troski o końcowy wynik finansowy przesięwzięcia,

- będzie potrzebna pomoc, ponieważ na co dzień jestem międzynarodowym potentatem produkcji koszulek, ale dziś akurat zapomniałem jak się je robi - ale z tego co widzę mamy tu biegłych - kolega Bryzol ?

- co do własnej ksywki na koszulce, to sorry, ale to chyba pomyłka - każdy będzie sobie potem mógł w terminie późniejszym nanieść na koszulkę ksywkę dowolną techniką, jeśli musi ją mieć, ale to jest technologia z przedszkola, dopóki pani przedszkolanka nie zapamięta jak się dzieci nazywają (można też flamastrem na czole),

- koszulki (chyba) trzeba zrobić w dwóch kolorach, czarnym i bałym, aby była większa szansa zrobić dobrze każdemu,

To chyba tyle w sprawach formalno-organizacyjnych, teraz do części artystycznej (nadmienię jeszcze raz że to tylko moje osobiste zdanie):

- zdjęcia to raczej nie widzę na takiej koszulce, idola estradowego można sobie tak zapodać, ale wygląda to co najmniej tandetnie,

- prosta forma, wręcz kreskowa grafika, kolory jeśli w ogóle, to minimum,

- projekt Bryzola jest całkiem Ok, ale uwaki krk4m są w samo sedno: o jeden samochód za dużo: jeśli ma być Mk II i Mk III, to trzeba by też dac Mk I pre-72 i post-72. A na dodatek w oficjalnej capriologii według Forda nie ma czegoś takiego jak Mk III, my tego używamy przez konwencję i dla wygody - naprawdę to jest Mk II '78 (tak jak jest i Mk I '72). Różnice w profilu bocznym są podobnej wagi jak pomiędzy wersjami Mk I. Tak więc albo 4 wozy, albo 2 - ja obstaję przy dwóch, lepiej skupią uwagę. Mk I z lewej, capri.pl po środku, Mk II/III z prawej. Takie sylwetkowe, jak są przy logo strony, ale wypełnić je trochę dla ożywienia jednym kolorem (znaczy się każdy samochód innym kolorem, jeden kolor na samochód) - mniej więcej jak na rysunku Bryzola,

- i to w zasadzie dla mnie na tyle, tył koszulki widzę pusty - ponieważ jeszcze trudniej będzie dogodzić wszystkim co ma być z tyłu. A jeśli wszyscy będą mieć wspólny front, to już będzie sukces, jeśli zaś ktoś będzie musiał coś mieć z tyłu, to może sobie w zgodzie ze swoją fantazją koszulkę skastomajzować.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-19 21:51:22 /


jestem za projektem bryzola tylko czemu ktos wpadl na pomysl wywalenia mkII .... bo co jest nas malo??? nie chce sie klocic ale skoro mamy w histori zapis ze jest mkI , mkII , i mkIII to tak powinno zostac!! acha i mkI przed i po liftingu..?? - jak by byl podzial ze mamy mkI a mkI po liftingu to mkII i oficjalnie bysmy rozruzniali te auta to ok ale tym sposobem to jest jeszcze pelno odmian Capri np.mkIII.
cOke w sumie to niezly pomysl i kazdy bez problemow moglby sobie ksywke walnac ale najfajniej byloby miec wszystkie koszulki dokladnie takie same i np. takie jak na poście bryzola a z tylu napis Capri.pl ta fajna czcionką:)
Pozdro

jagoolmk2 / 2002-12-19 21:52:11 /


jestem za!!! Z tylu na plecac wspomniany napis!(zapozyczony iod taunusowcow)a z przodu "Capri" (bez www i bez pl) i 3 capri:)
MK3-czrne-joke:) a imniona na rekawkach to fajna sprawa jak by to drogie nie bylo

Hoover 3M / 2002-12-19 22:00:22 /


OK ale w takim razie ktore autko wywalic mkII czy mkIII ??? znow bedzie wojna ktora jak domniemam zwycierza wlasciciele mkIII... bo poprostu jest ich wiecej, szczerze to na poczatku troszke sie wkurzylem ale doszedlem do wniosku ze w sumie walczymy o to samo czyli o idee i w imie idei jestem gotow sie poswiecic :))
Pozdro
PS:a pod koszulka i tak bede mial koszulke ze swoja dwojka:))

jagoolmk2 / 2002-12-19 22:03:21 /


przepraszam ze tyle postow ale teraz zobaczylem post Hoovera i przypominialo mi sie ze przecierz cena nie powinna stwarzac zbytnich problemow!! kazdy z nas wydaje mnostwo kasy na utrzymanie swych potworkow, to czy wielkim problemem bedzie odżałowanie tej 100-wki na cos dla siebie?? cos co nas jeszcze bardziej zjednoczy.
oki sorry ale sie rozmarynowalem:))
Pozdro

jagoolmk2 / 2002-12-19 22:08:43 /


o kurcze. MK dobry pomysł, moze okiełznasz nas i nasze pomysły na koszulke, czasmi potrzebny jest 'dyktator'. ;) czekam na projekt, ... no i cene hehe
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 01:51:10 /


A tak na marginesie - mówi się, że kobiety są niezdecydowane!

Czołgistka / 2002-12-20 08:20:00 /


bo my na modzie się nie znamy i sama widzisz jak to jest ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 09:48:06 /


Szans na uzgodnienie wyglądu koszulki nie widze, wiec po prostu zglaszam akces na dwie sztuki w rozmiarze XL (czarna, biala) - bez względu kto je zrobi. Jedna uwaga - jesli juz sie zabieramy powaznie do tego to zadbajmy o jakosc samych koszulek jak i nadruku - niech bedzie drogo byle nie rozpadlo sie po dwoch praniach!! Cena na pewno nie przekroczy nawet srkromnej wizyty na stacji benzynowej wiec tak naprawde nie gra roli.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 12:28:42 /


tez wyrazam chec nieodparta na 2szt tego co wyjdzie, czarna i biala
i rowniez wole dolozyc pare zl zeby to wytrzymalo dluzej

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 14:01:26 /


W końcu mam troche luzu na uczelni, więc mogę przedstawić swój projekt. Generaknie widze to tak : Nadruk musi być jednolity, na białym czarne , na czarnym białe.z przodu bym proponował tylko małe Capri.PL na serduszku :) pisane wiadomą czciąnką, a z tyłu miejwięcej coś takiego:



Oczywiście jest to wersja robocza robiona na wykładzie, ale można nad tym popracować:). Ten model przypomina MkI, a mogę jeszcze zmajstrować pozostałe generację, Ale właśnię taki rodzaj grafiki lubię i proponuje.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 14:49:37 /


He he to "mk1" to chyba po niezlym dzwonie musialo byc, albo autor na wykladzie... ;-) Ale + za pomysl.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 15:04:09 /


prawda jest taka ze nigdy nie powstanie taka koszulka, bo zawsze kazdy bedzie mial jakies "ale"....moim zdaniem trza sie na cos zdecydowac. Moim zdaniem generalnie im mniej tresci przekazywanej na koszulce, tym lepiej....a plecy to lepiej zostawcie jednolite....co do rysynku to nie musi byc caaaaly samochod tylko np. wycinek tylnego blotnika z szyba(akcent wspolny dla wszystkich 3 generacji) narysowany jakas fajna "grafika"...cos w tym stylu podesle niebawem...

Rem!k / 2002-12-20 15:43:23 /


greenhorn - no bo widzisz z tą skromną wizytą to jest tak ze ja dość często za 10zł tankuję ;) No a wracając do koszulki to trzeba jak juz ktoś pisał ,kilka wzotów i zrobiś głosowani który uzyska najwięcej głosów teg będzie na koszulce.A sądząc po ilości wypowiadających się osób chętnych się znajdzie niemało ;) Taka jest moja koncepcja.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-20 16:10:58 /


proponuje koniec dyskusji
niech MK z Bryzolem sie tym zajma i zrobia tak jak proponuja
jak sie komus nie bedzie podobalo to nie kupi
bo inaczej temat ten bedzie sie ciagnal kolejne dwa lata
jesli bedzie trzeba i bede w stanie to moge w czyms pomoc

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 16:13:04 /


eee tam michał masz i mialeś racje kiedyś już...nic z tego nie bedzie bo kazdy narzeka i chce cos innego...moim zdaniem michal jako ADMINISTRATOR tej strony powinien zarządzić i tyle

starrsky / 2002-12-20 16:17:57 /


chlopy, zrobmy konkurs pt " termin naplywania prac mija w dniuxx o godzinie 00.00..." czy cos w ten desen....
p.s np. do konca stycznia....

Rem!k / 2002-12-20 16:43:21 /


moze poprosic Andrzeja Mleczke :)???

Rem!k / 2002-12-20 16:44:23 /


w sprawie koszulek....zajmuje sie tym, mysle ze moglbym cos zaproponowac w tej konkretnej sprawie....jesli oczywiscie jest jakies zainteresowanie..pozdrawiam..bewuc

bewuc / 2002-12-20 16:52:59 /


Mi sie bardzo podoba projekt Bryzola, prosta koszulka bez przerostu tresci, patrzac na nia od razu wiadomo o co chodzi. I zostawil bym tak jak jest czyli Capri.pl po lewej stronie i obok MK I,II,III. Ewentualnie na plecach mozna by dac cos takigo, tylko zamiast Warszawa - Polska czy tam Poland (oczywiscie jezeli wlasciciel tego samochodu sie zgodzi) :

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 16:57:21 /


No nieźle: "jeśli jest jakieś zainteresowanie" ... jeśli to co powyżej nie nosi znamion zainteresowania, to sam już nie wiem co to. Jeśli możesz pomóc, to napisz w jakim zakresie, tyle że może już bezpośrednio do mnie: mk@capri.pl

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 16:58:32 /


A czy Capri Club International dla wam pozwolenie na przerobienie tej naklejki na "Warszawa" ;)
jest identyczna

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 16:59:39 /


A czy robimy koszulkę capri.pl, czy Capri Club Warszawa ?
Trzeba przejść od słów do czynów, bo koncepcji na temat wyglądu będzie tyle co wypowiadających się. Wszystkich, co sie deklarują że biznes koszulkowy mają za pan brat, proszę o kontakt prosto do mniem, z deklaracją co mogą.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 17:05:45 /


Panowie bez urazy, ale to jest smiech na sali........."Czy capri.pl czy Capri Club costam..."....w tej sytuacji warto jeszcze przemyslec moja propozycje : zrobmy proporczyki(!!!) - oczywiscie kazdy dla innego miasta z uwzglednieniem gmin....:>

Rem!k / 2002-12-20 17:18:13 /


Do Coke'a i innych którym się podoba projekt Bryzola, a także do Sz. P. Bryzola:
gdybyś Bryzol zdecydował się na produkcję koszulek twojego projektu bez względu na końcową decyzję naszego forum miłośników samochodów CXXX to ja się piszę na dokładnie to co wymyśliłeś w kolorze białym. Pasuje mi Capri.pl bez www i wszystkie trzy Mk.

Do MikeB4:
Mike, chyba się nie obrazisz jak twoje zdjęcie to z trzema Mk3 całkowicie indywidualnie wrzucę sobie na czarną koszulkę?
PS Zdjęcie jest super!

Tak czy inaczej czekam na końcowy pomysł/decyzję MK i innych, i obserwuję co z tego wyjdzie. Jakby co to ja na 100% biorę jedną klubową koszulkę.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-20 17:19:22 /


oczywiscie proporczyki musza byc z fredzelkami - jak w polskich Pekaesach i TIRach...;)

Rem!k / 2002-12-20 17:19:30 /


Nie obraże sie - tym bardziej że jest z Fordowskiego folderu

okej mogą być małe autka - www.Capri.pl - jest bardziej czytelne dla kogoś z zewnątrz kto zobaczy koszulke jeśli można zauważyć sam fakt i od razu wiadomo że chodzi o strone internetową oraz że można na nią wejść (jeśli sie ma ochote oczywiście). Natomiast po samym napisie Capri.pl - mało osób sie domyśli - może 10 % bo na wiecej bym nie liczył - jako sama nazwa jest bardzo sprytna - Capri.pl ..... że Polska i Capri i że całość ale (patrz wyżej)

Okej nie chcecie porządnej koszulki ze zdjęciem wszystkich 3 generacji - zrobie je sam i dorobie do reszty koszulki klubowej (tylko później bez narzekań, że mam inną - ogólnie pomysł nie był zły , chyba ?? ) :-)))

z tym waszym wyrzucaniem Mk2 :-)) to właśnie inne zderzaki w zdjęciu profilu auta dedydują o tym żeby go nie wyrzucać ..... proponował bym jeszcze wersje z niklowo- plastikową listewką (jak Gl i Ghia) - pozioma linia nadaje stabilności ...... i jeszcze bardziej by sie wyróżniało

w profilu nie widać zasadniczej różnicy Mk2/Mk3 - prostokątnych (oprócz amerykańkiej wersji) świateł przednich + kieunkowskazu obok / podwójnych okrągłych i kierunkowskazu w zderzaku, dlatego duże zdjęcie na koszulce pozwalałoby bardziej uzmysłowić osobom z Capri niezwiązanym - jakie to piękne auto i które było jakie (choćby przez wskazanie palcem - o ten to jest) i jest jeszcze kilka innych aspektów - ale niestety (wyższy koszt wykonania koszulki)


myślałem już nad tym niezależnie przed zadaniem tego wątku i poprzedniego o koszulkach i to uznałem za najciekawsze .... widać nie umiem dobrze pomysłu sprzedać .....


Szkoda że nikt z obecnych na tamtym zlocie nie wpadł na genialny pomysł uwiecznienia tych 3 Capri z ukosa (jak strzałka) choć lepsze byłoby klasyczne MK1 - z bardziej pospolicie spotykanymi w nim reflektorami a nie okrągłymi

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-20 19:07:52 /


MikeB4
Twój pomysł postawienia jedynki, dwujki i trójki tak jak na zdjęciu, tym z trzema mk3 jest tak samo dobry jak pozostałe, albo nawet chyba leprzy.
Osobiście uważam że Capri.pl wystarczy bo ci którzy mieli w życiu do czynienia z Internetem będą od razu wiedzieli co jest grane a ci którzy nie to i tak do nas nie zaglądną.
Natomiast Mk1, Mk2 i Mk3 muszą być wszystkie.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-20 20:17:24 /


Tak jak powiedzial Kuba Gacu prosta koszulka nawet ładna i konkretna, a najlepiej rzeczywiscie jak MK zrobi a my sie podporzadkujemy no bo kto sie sprzeciwi...???:))) acha jak widac brak nam samo organizacji i z tego miejsca pragne podziekowac MK za poświęcenie czasu na ten szczytny cel(koszulki) teraz to jestem pewien ze wreszcie rozwiąze sie ta sprawa.
Pozdro

jagoolmk2 / 2002-12-21 00:15:26 /


Z tego co widzę to doszedłem do wniosku, że nigdy nikt z nikim sie nie dogada i po prostu nie można wymyśleć koszulki pasującej każdemu. Moje zdanie jest takie: Niech MK zrobi koszulki wg. własnego uznania i czy będa lepsze czy gorsze (równiez zalezy dla kogo:) zawsze będa najlepsze, bo przerciez będą z Cpari! I nikt już nie będzie dyskutował o tym co komu sie najbardziej podoba. A jak tak będziemy wymyslać w nieskończoność to bedzie tylko więcej postów w tym wątku a koszulek nie widać, nie słychać...

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-21 00:27:40 /


Witam serdecznie wszystkich fanów Capri!

Jestem autorem rysunków i koszulek z Allegro o których była mowa.
Jeśli moge coś zaproponować to moje zdanie jest takie: napewno najtaniej byłoby wydrukować dużą serię koszulek moetodą sitodruku. Jednak wtedy będzie to tylko 1 wzór na wszystkich koszulkach i trzeba będzie się zdecydowac na coś uniwersalnego albo w ogóle zrezygnować z grafiki (rysunku czy zdjęcia) a umieścic np. tylko logo klubu.
Po drugie: ktoś będzie musiał na początku podjąć ryzyko i zainwestować sporą sumę pieniędzy aby takie koszulki wyprodukować.
Jesli decydowalibyśmy się na koszulki wykonywane metoda tzw. termotransferu koszt jednej sztuki byłby większy ale takie rozwiązanie ma kilka zalet:
1) Możliwosć wydrukowania małej serii co mogłoby za soba pociagnąć duże zróżnicowanie koszulek. Ja widze to w ten sposób: powstaje cała seria koszulek klubowych z rysunkami różnych modeli i odmian Capri, a może równiez Taunusów, Mustangów i innych? Natomiast elementem łączącym serię jest logo klubu pojawiające sie na każdej koszulce. W takiej ofercie kazdy mógłby znaleść coś dla siebie. Jeśli koszulka kosztuje 45 zł i kupi ją 10 osób to już opłaca mi sie przygotować nowy wzór (jesli zbierze się np. 10 chętnych na Taunusa - powstaje koszulka z Taunusem itd.).
2) Nikt nie musi wczesniej inwestować pieniedzy w duży nakład - koszulki wykonywane sa na jednostkowe zamówienia i jedyną osobą podejmujaca ryzyko jestem ja przygotowując nowy wzór.
3) Trwałość takich koszulek wbrew pozorom jest bardzo dobra - pod warunkiem przestrzegania przepisów prania i prasowania (prać i prasowac na lewej stronie do 40 stopni). Oczywiście 100% bawełny (bdb. jakość, nie pamiętam gramatury ale jest to troche grubszy materiał niż na tych najtanszych podkoszulkach).

Aby wykonać koszulki potrzebna byłaby tulko zgoda zarzadu Waszego Klubu na umieszczenie na koszulkach Waszego logo (jesli nie posiadacie logo to moge je zaprojektować).

W kazdym razie jeśli jest zainteresowanie jestem gotów projekty wykonać.
Czekam na Wasze opinie i komentarze.

Przepraszam, ze sie trochę rozpisałem i dziękuje wszystkim którym chciało sie to przeczytać ;-)

Życzę Wesołych Świąt i Spełnienia marzeń w Nowym Roku!

Michał


Michał O. / 2002-12-21 11:59:38 /


2 przykłady koszulek:

Michał O. / 2002-12-21 12:47:04 /


i jeszcze jedna:

Michał O. / 2002-12-21 12:47:59 /


:) to ja bym prosil z taunusem :) a nawiasem mowiac cierzko trafic w nasze gusty go kazdy chce cos innego, orginalnego tylko dla siebie :) jak cos ruszy to ja jestem za tym zakupem :) tylko czarne tlo i biore :)

Zajenty / 2002-12-21 16:40:28 /


Z czarnymi jest niestety pewien problem. Nadruk jest droższy o 14 zł, ponieważ jest wykonany z użyciem specjalnej włókniny podkładowej (poza tym jest przez to troche grubszy - nadruki na koszulki biale sa wykonane przez bezposrednie wprasowanie nadruku w tkanine).

Jeśli koszulka z Taunusem to z ktorym modelem najchetniej? Masz jakis zdjecia na podstaie ktorych moznab zrobic rysunek? Jesli tak to prosze przeslij na adres orzech@post.pl

Pozdrawiam

Michał

Michał O. / 2002-12-21 21:03:22 /


Gacu! Nawet nie wiesz, ze w swoim texcie wrzuciłeś zdjęcie mojego capri :) To taki niebieski z antenką i naklejką na szybie keep the legend allive......

Heheheh bardzo mi miło taki akcent zobaczyć :)

lutek / 2002-12-27 01:22:46 /


no to jeszcze ja dorzuce swoje 3 grosze
... mysle, ze z przodu wystarczyloby samo capri.pl jako znak zjednoczonych caprikowców (ale moze i slowo "club" tez by sie przydalo - nie wiem)


a dopiero z tylu dac jakas grafike. Plecy gwarantuja, ze tresc jaka niesie koszulka
bedzie dobrze widoczna. Proponuje dac tylko jedno autko (bedzie w tedy na pewno wieksze i bardziej rozpoznawalne) - dalem jedynke - bo od niej sie zaczelo (jezeli chodzi oczywiscie o samo capri) - ale i przy tym sie nie upieram, jednakze MKI chyba jeszcze bardziej podbija znaczenie tekstu pod rysunkiem
----> strzalka

chrisu / 2002-12-28 14:08:25 /


a wlasnie ze plecy nie... bo jak ktos chodzi z plecakiem? albo ma jakas bluze rozpinana? to plecow wtedy nie widac :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-28 18:01:13 /


Ja brałbym tą ostatnią

Filet Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-28 18:04:31 /


Kto wymyślił napis "keep the legend still alive" ?? Po co tam jest to STILL?? Pomysł ze zdjęciem samochodu jest fajny, ale najlepiej byłoby mieć 3 warianty koszulek. Z przodu zrobił bym odpowiednio Mk1, Mk2 lub Mk3 tej wielkości co napis capri .pl na poprzedniej propozycji. Napis Capri dać na rękawki a z tyłu tylko zdjęcie samochodu z napisem CAPRI na rejestracji tak aby wszytko było czytelne. Trudno to bedzie wszystko pogodzić bo każdy ma inny pomysł :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-28 18:10:21 /


ooooooo :0 ta mi sie podoba :DDD

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-28 23:49:08 /


...dodam jescze, że na rękawkach można by umieścić napis www.capri.pl a na zdjęciu nie musiałaby być koniecznie moja `dwójka` :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-29 11:20:34 /


Chciałbym zauważyć, że dodatkowy nadruk (np. na plecach lub na rekawku)znacznie podraża koszt koszulki, wiec trzeba to wziac pod rozwage (mowie caly czas o technice tzw. termotransferu).

Pozdrawiam

Michał

Michał O. / 2002-12-29 11:30:52 /


Do MikeB4 : "(...) a co jak ktoś ma :mk1 i mk3?? "
Będziesz obydwoma naraz na zlocie? Wątpię.

A skoro już jest 100 głów 100 pomysłów, dorzucę swoje:
1: Jestem przeciwny (podobnie jak Michał Konieczny) ksywom na koszulkach, bo to można sobie zrobić we własnym zakresie, a nie mam ochoty by byle szczyl wołał na mnie z za rogu (bo taką koszulkę mam zamiar też nosić poza zlotami)
2: Jestem też przeciwny nadrukowi CAPRI.PL , bo wtedy będą nagminne przypadki, gdzie co bardziej nadgorliwi będą wchodzić na stronkę i zacznie się "LUDZIE!! RATUNKU ! JAK STAĆ SIĘ NABYWCĄ CAPRI?" itp. Osobiście wolałbym napis POLSKA pod napisem CAPRI. Kiedy pojedzie się na zlot za granicę, będzie to fajnie wyglądać.
3: Co do dwukolorowych koszulek,to też jestem przeciw. Bez obrazy, ale na zlocie wyglądalibyśmy jak klawisze od fortepianu.
4: Żeby nie być ze wszystkim na nie: moim zdaniem lepszym pomysłem byłyby prasowanki. Wtenczas każdy mógłby wybrać sobie rodzaj koszulki (bo jak się domyślacie jak już uzgodnimy logo i wygląd koszulki, to zacznie się: "JA NIE CHCĘ ZWYKŁEGO T-SHIRTU TYLKO W SEREK!" albo "JA CHCĘ POLO!" albo "JA Z DŁUGIMI RĘKAWAMI". Poza tym jak słusznie zauważyła Segal, faceci nie znają się na modzie.
5: Autka- oczywiście osobno- każdy wybierze model dla siebie. Poza tym zastanawiałem się nad jedną rzeczą: produkcja takich koszulek jak wiadomo nie jest tania, a głupio by było gdyby ktoś został z 50-cioma koszulkami na składzie. Gdyby koszt jednej wynosił np.40pln, a koszt kalkomanii 10-15pln, to jak myślicie: czy ktoś kto zobaczy nas na zlocie nie będzie chciał sobie kupić TANIEJ rzeczy z Capri?
Osobiście pomysł jest super i podpisuję się pod Hooverem i resztą jako nabywca dwóch koszulek obojętnie z czym, gdzie i czy z mk3 czy z "całą rodzinką"
Pozdro dla wszystkich, których zmęczyło czytanie tych wypocin.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-29 22:16:32 /


Co do tego co zrobić gdy sie ma dwa Capri... Czy dwoma na raz da sie na zlot przyjechać? :-) Z napisem POLSKA to świetny pomysł!

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 00:38:58 /


Bede dwoma ---- do jednego założe sobie hak a drugie na lawete .........

i bez takich tutaj insynuacji

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 01:42:31 /


Polityków jest kilka razy więcej jak nas a my się im dziwimy ,że oni nie mogą dojść do ładu ...??? Heh...!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-30 14:43:54 /


Z tego co tu czytam, to zaczynam się zastanawiać czy warto coś dalej w tej sprawie robić. Niech może sobie każdy zrobi koszulkę jaką chce, i po sprawie.
Wygląda na to że ze wspólnej koszulki będzie więcej niezadowolonych niż zadowolonych. Nie bardzo czuję niektóre wypowiedzi typu "śmiech na sali czy to capri.pl czy capri club coś tam", "wolałbym Capri Polska niż capri.pl", "jeśli nie macie to mogę wam zaprojektować logo". Tematem wątku jest koszulka klubowa. No więc o jaki klub chodzi, może mi ktoś wyjaśni ? Widzicie jakiś ? Problem pewnej części użytkowników tego cyrku polega na tym, że nie czujecie się częścią tego co tu jest, stąd problemy z identyfikacją. Jeśli komuś ma przeszkadać capri.pl na koszulce, to po co sobie zawraca głowę pisaniem tutaj ? Proszę sobie pisać gdzie indziej. Róbcie sobie koszulki - Capri Club Polska, Warszawa, Koluszki. Cokolwiek. Tu jest capri.pl.
Teraz co do koszulek: ponieważ spójność towarzystwa jest wątpliwa, mam pewne obawy co do sensu zrobienia na własny koszt partii koszulek sitodrukiem. Tak więc nie obędzie się bez sondażu. Moja propozycja to projekt Bryzola + wnioski krk4m, czyli na szybko mniej więcej tak:



Do dopracowania oczywiście są te samochodziki po bokach, na razie to tylko wzór. Tył koszulki pusty. Chętnych na coś takiego proszę o maila do mnie - mk@capri.pl - z następującymi informacjami: ile, jaki rozmiar, kolor koszulki - czarny/biały, kolor samochodzików po bokach jakie by się widziały. Mogą być również inne wnioski, ale zasadniczo poruszamy się wokół projektu Bryzola. Czekam na odzew, i nie tu, tylko na maila, jeszcze raz: mk@capri.pl

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 16:01:52 /


Witajcie.. zainteresował mnie ten wątek... który chyba umarł... Mam jedno pytanie do MK, czy zezwoli na wykorzystanie "loga (napis + samochod)" do zrobienia sobie koszulki? Mam chęć zrobić sobie takową a jak juz zrobie,to się pochwalę i może zaproponuję innym... oczywiście może wynika z tego, czy inni będą chcieli. W każdym razie kiedyś robiłem już takie koszulki i to haftowane i nie były one kosmicznie drogie (nadminie, ze haftowanych byly tylko 2 a chyba 8 bylo zrobionych metodą wypukłego wprasowania/naklejenia) i z tego, co pamietam koszty nie powalily mnie na kolana. i tak na marginesie oba rodzaje nadal funkcjonuja i to dosyc intensywnie uzywane. tak wiec czekam na odpowiedz i pozdrawiam...
PS. Mam nadzieje, ze na letnią wyprawę do Chorwacji popędzę w koszulce promującej zarówno Capri, jak i strone MK....;)

RedX Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-29 14:59:51 /


Wątek może przymarł, ale temat nie umarł - aktualnie powstają koszulki prototypowe. cdn

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 17:21:51 /


Hmm.. znaczy sie, ze nie zezwalasz na stworzenie przeze mnie prototypu z wykorzystaniem "loga" strony?

RedX Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 08:27:00 /


Nie chodzi tu o pozwalanie lub nie, chodzi raczej o to, żeby zrobić JEDEN wzór koszulki, przynajmniej na początek. Tak żeby była taka sama dla wszystkich, bo wtedy można będzie mówić o koszulce klubowej, a jak każdy zrobi sobie wedle własnego konceptu, to cały ten wątek traci sens. Oczywiście że możesz nam przedstawić swój projekt, ale jest troche ciut późno. Aktualnie największe popracie okazał się mieć projekt Bryzola, i na nim na razie bazujemy - Bryzol zrobił dwa projekty, wrzucamy je teraz na koszulki prototypowe żeby zobaczyć który będzie lepiej wyglądać w naturze. A jeśli masz jakiś genialny projekt, to tak czy owak możesz go tutaj nam pokazać, może okaże się jeszcze lepszy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-30 10:50:14 /


oki. nie bede sie "wychylał"... znam swoje miejsce w szeregu...;)))))) A tak powaznie, to masz racje.. poczekam na Wasz prototyp.. bo moze sie okazac, ze wlasnie o czyms takim myslalem...

RedX Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-30 14:35:01 /


a ja juz sobie zrobiłem koszulkę z Capri :D I bynajmniej nie jest to koszulka KLUBOWA (zeby ktoś źle nie zinterpretował) tylko koszulka z capri :)






ps.troszeczke nie o0stre fotki mi wyszły ;( ale bywa ...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-10 00:30:22 /


Wracamy do tematu koszulek. Po kilku iteracjach, wykonaniu prototypów, oglądzie, etc. doszliśmy do wniosku o wyrzuceniu kolorów z sylwetek samochodów, i zrobieniu ich monochromatycznie. Bryzol przygotował odpowiednie projekty, które pozostaje tylko zanieść do drukarni. Drukarnia czeka zwarta i gotowa. Tyle że potrzebna jest jeszcze ostatnia decyzja co do wariantu, i tu głos należy do was. Na początek zrobiłbym jeden wariant, i zobaczymy jak to się rozejdzie. Wybór mamy następujący:







Mi osobiście najsłabiej wygląda to na czarnej koszulce, ponieważ po pierwsze okna muszą być na biało żeby się wyróżniały, co robi taką trochę plamę, a dodatkowo biały nadruk na czarnej koszulce wymaga dwukrotnego naniesienia, co sprawia że jest to takie trochę bardziej "gumowate" niż na jasnej koszulce, gdzie drukuje się raz. Ale głos należy do Was.

Od momentu decyzji koszulki zrobią się w tydzień, przewidywany koszt do ok. 30zł, głównie zależy to od ceny samej koszulki.

Wszystkich zainteresowanych proszę o wypowiedź co do wariantu i rozmiaru koszulki tutaj - wiem że już raz ankietowałem, ale zmienił się trochę wzór, tak więc ostatnia ankieta i drukujemy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 15:27:30 /


Mnie to tam osobiście rybka, bo i tak nie mam Capri, ale.... drogi Michale!

Na projektach Bryzola z 19 grudnia i Twoim z 30 grudnia Mk I nie miał tego badziewnego winylu na dachu i wyglądał stokrotnie lepiej niż teraz - proponuję zdcydowany nawrót do uprzedniej koncepcji. 5 minut obróbki sylwetki w programie, a związek z późniejszymi odmianami wizualnie sie umocni. No chyba że już którys koniecznie MUSI mieć winyl, to daj go w Mk II/74 albo w Mk II/78, celem podkreślenia, że jakieś różnice pomiędzy owymi dwoma sylwetkami po prawej rzeczywiście istnieją (nie żebym był upierdliwy, hihi).
A co do koloru, to chyba ten pierwszy - szary - jest lepszy i od bieli (nieco) i od czerni (zdecydowanie).
A w ogóle to wreszcie witamy finał dywagacji - tak trzymaj.

Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 15:46:09 /


dla mnie biala rozmiar S , no chyba ze nie da rady takiego to najmniejszy jaki sie da.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-21 15:49:16 /


I jeszcze ad vocem - z plastycznego punktu widzenia owej czerni zdecydowanie brakuje na sylwetce środkowej (Mk II/74). Mk I ma czarne środki piast i chromowane wloty przed tylnymi kołami, Mk II/78 - ramki szyb, zderzaki i tylny spoilerek, a na środkowym nie ma nic - więc proponuję jemu dać winyl. Dodatkowo potwierdza się stara prawda, że symetria jest estetyką prostaków. To prawda - ale jednakże ESTETYKĄ...
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 15:51:13 /


Na pomysł koszulek natknąłem się dopiero teraz, ale pozwolę sobie dorzucić mój pomysł.
Biorąc pod uwagę fakt, że równocześnie z dyskusją na temat koszulek toczy się "spór" o wygląd klubowego oznaczenia zapoczątkowany przez 1379 , może by po prostu połączyć te dwie sprawy i na koszulkach umieścić właśnie te wspólnie wybrane "Logo Klubu" www.capri.pl

Ps. Niestety nie potrafię zrobić takiej symulacji na kompie ale, może ktoś ...

Murol / 2003-03-21 16:10:57 /


i tak bedziemy robic loga naklejki breloczki, koszulki do u... smierci,
projekt koszulki jest dobry, sugestie krk4m jak najbardziej na miejscu :)
Jak narazie to szara XL chyba ze cos sie zmieni albo nie bedzie szarych to biała rozmiar bez zmian, ...
pozdro
imho. zrbic sprzedadza sie napewno a jak sie komus nie podoba ... nikt nie zmusza ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 16:28:07 /


szara jest spoko a kiedy wogóle zaczynamy je robić i jaka jest cena?

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-21 16:34:54 /


Symetria jest estetyką tak samo jak i asymetria, co do wiązania jej z prostactwem to bym się aż tak daleko nie posuwał, ale to temat na osobną dyskusję. Ja początkowo byłem zwolennikiem pomysłu "capri.pl" na środku, po bokach po jednym samochodzie, i taki prototyp koszulki też powstał, ale po wzrokowym porównaniu z tym co pokazuję teraz, musiałem przyznać że "capri.pl" po lewej + 3 samochody wygląda trochę bardziej wyważenie i proporcjonalnie - przy dwóch samochodach wszystko było trochę za duże. Aczkolwiek przyznaję, że przeniesienie winylowego dachu na samochód środkowy, lub usunięcie winylu w ogóle jeszcze trochę bardziej to wyważy.

> może by po prostu połączyć te dwie sprawy i na koszulkach umieścić właśnie te wspólnie wybrane "Logo Klubu" www.capri.pl

Hmmm, logo powstało razem z tą stroną "na samym początku", tak już raczej zostanie, i w takiej postaci wyląduje też na koszulce. Co miałeś na myśli pisząc "wspólnie wybrane Logo Klubu" ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 16:39:10 /


Co kolwiek wymyslicie to ja biore dwie białe: XXL i S. Tylko nie kazcie czekac w nieskaczonosc , bo juz wiosna :)

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 19:18:04 /


Dobrze chlopak gada ;-) Wiosna idzie!!!
PS. Demokracja fajna rzecz, ale ktos musi i tak wszystkich poustawiac ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 22:19:28 /


i jedna szara dla mnie :0 rozmiar L

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-21 23:37:25 /


Dla mnie XL szara. A co do logo, to nie miałem zamioaru czegoś nowego wymyślać. Na zaproponowanym przezemnie znaczku logo strony jest niezmienione. I tak niech zostanie.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-22 00:34:18 /


Wóz albo przewóz-ja proszę szarą "L",ale jeśli pojawią się kolorowe autka(projekt krk4m), to jeszcze czarną L.

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-22 00:46:02 /


ja poprosze szara L

a bedzie pozniej mozliwosc dokupienia?

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-22 08:56:21 /


Zdecywdowanie szara XL.

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-22 09:34:27 /


XL szara i czarna dla mnie jakas S dla kobiety(białą i jakąs mała dla piecio letniego chlopaka :) sowja droga bluzy tez by sie przydaly na wieczory a co do logo to na forum odznaczenia klubowe cos sie znajdzie

Michal FAZI / 2003-03-22 11:10:48 /


czarna i biala L

starrsky / 2003-03-22 11:21:47 /


A mi się podoba okrutnie ta co pokazał Krk4m. No ale jak nie ta no to proszę jedną w rozmiarze L.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-22 15:04:34 /


Zapomniałem dopisać, że chcę białą.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-22 15:07:59 /


To nie lista życzeń - tylko wątek o kwestii jak ma wyglądać koszulka klubowa a ten który zajmie sie rozprowadzaniem napewno nie będzie czytał tego wątku forum przy ustalaniu zamówień - więc zlitujcie sie

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-22 19:35:06 /


-bez obrazy MikeB4, ale MK parę postów wyżej napisał: "wszystkich zainteresowanych proszę o wypowiedż co do wariantu i rozmiaru koszulki tutaj" koniec cycatu.

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-23 20:09:48 /


Oki oki - ale gdzie dwóch polaków tam trzy zdania jak widać z przesiewu ustaleń co do koloru koszulki :-))) pozatym lepiej naskrobać maila

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-23 20:54:27 /


czarna L

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-25 10:43:18 /


Mam pytanko???Czemu tak drogo i jaką metodą nakładany jest obrazek??W Szczecinie na Jagielońskiej koło Progresu (centrum j ang) jest duża firma kserograficzna i unich koszulka nawet 1 szt z dowolnym zdjęciem cena tylko lub aż 22 zł a nie 30zł.A przy większych zamówieniach zjadą z ceny???Co wy na to??

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-25 17:49:05 /


heh ... po co kombinoować ?? Jak juz jest to niech będzie !! ja tam o 8zł nie będe płakał !! Ja moge i za 17 zł zrobić 9 koszt koszulki i 8 zł naprasowywanka dobrej jakości ,foto jest wyżej w jakiejs mojej wypowiedzi ale tylko białe... .Jak juz znaleźli firne co to robi to niech juz to wreszcie zrobią bo znowu sie zacznie i następne pół roku będziemy czekać !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-25 18:55:26 /


Do MK
Czytając opinie na temat klubowego oznaczenia zrozumiałem, że poszukujemy "znaczka" czy "herbu", który firmowałby nie jako klub Capri.pl
w takim przypadku sensowniej by było, aby koszulki również promowały naszą grupę i stąd mój pomysł.
Jak widać, zbyt jednoznacznie to oceniłem :-(
Nigdy nie zamierzałem zmieniać istniejącego logo Capri.pl , a jeżeli odniosłeś takie wrażenie to Cię przepraszam :-)

Ps. A tak na marginesie to niezależnie od wzoru czarna XXL 1 raz !

Murol / 2003-03-26 10:53:42 /


Oj Artur, a u nas w Warszawie na ulicy Zapadłej jest mała firma Pana Wacka, i u nich to jak przyniesiesz flaszkę i szef nie będzie widział, to może zrobią nawet za 73 grosze. Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Cały temat polega na tym, żeby zrobić koszulkę nieco trwalszą niż standard punktu kserograficznego. W związku z tym koszulki będziemy dawać do druku metodą sitodruku (rym wątpliwy :-)). Jest to i tania, i droga metoda, zależnie od punktu widzenia i nakładu. Żeby komukolwiek chciało się to zrobić, to trzeba zrobić nie jedną koszulkę, ale ze sto, tu wchodzą jakieś tam koszty przygotowania do tego druku, to trochę co innego niz ksero. Stu koszulek to ja nie zrobię, ponieważ muszę wyłożyć na to kasę z góry, a sądząc po reakcjach każdy chce tak naprawdę mieć koszulkę według własnego wzoru. Zaeksperymentuję z 50 sztukami, na tyle jestem skłonny ponieść ryzyko wyłożenia kasy, zobaczymy czy to się rozejdzie. 50 stuk to już i tak minimum przy którym mało który sitodrukarz chce wstawać z łóżka. Koszt druku to raz, drugi najbardziej znaczący składnik ceny to koszt koszulki. Oczywiście można kupić chińską koszulkę za 5 czy 8 zł, tyle że po co na niej robić trwały nadruk, skoro sama koszulka rozejdzie się w praniu po dwóch czy trzech razach. Na taką jednorazową koszulkę nadruk w punkcie ksero jest w sam raz. Naprawdę przyzwoita koszulka kosztuje więcej, i taką proponuję - bo ja po prostu nie lubię gówna i tandety. Ale jeśli to ma być za drogo, to dla oszczędności powiedzmy 10 złotych poszukam koszulek o 10 złotych tańszych. I będzie nawet taniej niż w Twoim punkcie ksero, który nagle wyda Ci się bezlitosnym zdziercą. Ok ? Tyle że jak teraz znowu będę wszystkich pytać ile mogą wydać maksymalnie, to tych koszulek nigdy nie zrobimy. Dlatego coś proponuję, wiem że może da się i taniej i lepiej, tak samo jak da się drożej i gorzej, ale dla paru złotych wydaje mi się że szkoda czasu i energii.

Murol: nie ma za co przepraszać, po prostu loga już nie szukamy. Ja tylko czasem nie jestem zachwycony jak ktoś chce trupią czaszkę podpisać capri.pl, bo to jednak jakoś tam narzuca wizerunek, z którym ja osobiście słabo się identyfikuję. Doceniam inicjatywę, czasem po prostu jedne pomysły są lepsze, drugie gorsze. Sam miałem kilka mniej udanych pomysłów, które pozostało schować na inne okazje, jak np. zmiana układu strony głównej :-)

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 12:44:07 /


Nic dodać, nic ująć...

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 16:34:14 /


A można będzie opcjonalnie zamówić wersję kolorową (autka)? Bardzo bym takowe chciał (czarną i białą).

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-27 10:15:53 /


mi najbardziej podoboa sie ta biala z napisem capri.pl a za nim zolte mk1 czerwone mk2 i niebieskie mk3 na plecach moglo by byc np. MKIII w zaleznosci od tego jaki kto ma model i to by bylo super co o tym myslicie? a trzeba myslec szybko bo juz sie cieplo robi

Michal FAZI / 2003-03-27 10:53:53 /


kur.. to nie jest juz temat jakie maja być koszulki tylko jaki rozmiar chcesz... !!! A jak chcesz z kolorowy to sobie zrób samemu !!!!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-27 15:56:38 /


jak juz tak od razu wyskakujesz z opierd... to se poczytaj co jest wyzej napisane i opanuj swoje nerwy na remat capri

Michal FAZI / 2003-03-27 16:07:37 /


Nie ma co się denerwować, dogodzić wszystkim to zadanie niemożliwe do wykonania w skończonym czasie. Wolałbym też żeby zbyt wielu różnych wersji się nie pojawiało, gdyż koszulka, czy każdy inny gadżet "klubowy" ma być w końcu jakimś WSPÓLNYM atrybutem. Koszulki idą do druku na początku przyszłego tygodnia, czarna raczej na razie odpada, pozostaje jeszcze kwestia wyboru biała/szara. Jak ktoś się jeszcze nie wypowiedział, to proszę albo tutaj, albo do mnie na maila.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 16:16:02 /


szara XL

Michal FAZI / 2003-03-27 16:19:25 /


Michał, dla mnie (zapominając o starych zamówieniach) 2 szare koszulki XL.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 16:20:45 /


to nie było tylko do ciebie ale do wszystkich !! A chodzi mi o to zeby nie mieszać za wiele...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-27 16:30:08 /


dla mnie cztery koszulki : 2 x XXL , 1 x XL , 1 x S.
I jeden CH..... czy ona jest biala , szara ,w kratke czy paski byle nie bylo czach , korbowodow i pozostalych czesci skladowych samochodu.

maxmad / 2003-03-27 16:56:52 /


Jak trzeba decydować to prosze szarą w rozmiarze w sam raz na mnie :) Ponieważ różnie z nimi bywa - co firma to inny rozmiar bazowy - więc strzelam. Jedna L i jedna XL.

kliner aka cleaning / 2003-03-27 17:02:53 /


dwie to raczej bankowo wezme ale chciałbym jeszcze taka małą dla 5 letniego chłopaka choc wiem ze to raczej moze byc mało mozliwe, no i szare skoro czarnych ma nie byc

Michal FAZI / 2003-03-27 17:38:04 /


wczesniej pisalem ze chce szara L, do tego dodaj jeszcze biala L i czarna L

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-28 07:45:13 /


Szara jak 150 i XXL bo duże jest piękne :-)

Murol / 2003-03-28 07:49:57 /


to jeszcze ja szara L

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-28 09:46:25 /


A oto moje projekty na nadruk na koszulce.
Moge zrobić inne, lub te zmodyfikować.

syrop / 2003-05-07 00:37:39 /


Syrop myslisz podobnie jak ja;)
Ja kiedys zaprojektowalem logo Sierry, obrazek Capri mozna tez tak przerobic czyli czarno biale bez odcieni - latwiejsze w druku i np wycinaniu.

Seemann / 2003-05-07 11:15:19 /


Troszke zmodyfikowałem Twoje logo :)

Odwiedzających proszę o wybór, które z tych nadruków, które wymyśliłem jest najciekawsze.

syrop / 2003-05-07 12:00:15 /


tak prawde mówiąc to mi sie żadne nie podoba :( ,ale jak juz bym musiał wybierać to trzecie ujdzie :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-07 12:24:56 /


Proponuje, aby nadruk był raczej czernobiały, łatwiej jest wtedy go wydrukować, wyciąć, no i chyba taniej, a też wygląda bardzo ładnie.

Prosze o opinie na temat moich propozycji.

Mogę zrobc inne lub te zmodyfikowac, wedle życzenia

syrop / 2003-05-07 14:39:28 /


Zdecydowanie lepsze od poprzednich , mi sie podobają

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-07 15:04:02 /


Jak sie podobają no to trzeba nadrukować.
Jeśli ktoś by drukował koszulki z logiem które zrobiłem to prosiłbym jedną za darmo, w ramach nagrody za trud i poświęcenie przy pracy.

syrop / 2003-05-07 19:53:50 /


To z "Ford Capri" na górze jest super:). Dobra inicjatywa.
Pozdro.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-07 20:32:12 /


Eeee , lepsze jest z samy napisem "Capri" ... napis ford i capri za blisko nie pasują do siebie... :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-07 21:07:23 /


a to jet moja propozycja na logo na koszulkę

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-07 21:26:42 /


wreszcie cos mi sie spodobalo. tylko ten napis z gory bym wywalil i jestem pierwszy na liscie zamawiajacych

konk / 2003-05-07 21:30:26 /


Nooooooo właśnie!!! Takie coś dużego na przód koszulki!!!
Mi też się podoba.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-07 21:40:15 /


no według uznania może i być bez napisu

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-07 21:41:17 /


Suuuuuper , to jest to !!! Ale u góry bym zostawił sam rocznik , albo chociarz bez "ford"

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-07 21:41:47 /


Aha , i może bez tych linii między modelami .... (?)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-07 21:43:14 /


eeee no wlasnie te linie to fajny akcent. nie dogodzisz wszystkim ;)

konk / 2003-05-07 21:46:39 /


to juz ostatnia wersja
a moze zrobie puzzle i każdy sobie poukłada co??

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-07 21:48:06 /


Super , własnie , linie są ok. Biore od razu.
Jeszcze jedno , może fajnie by było jakby rys. Gurdena był z tyłu a z przodu to : ???
-Co Wy na to ?? to oczywiście sugestia....

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-07 21:54:53 /


ale po co ta kreska łącząca Mk I z Mk III ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-08 00:21:08 /


gdyby wywalic z logow (log) syropa te "wience laurowe" to by byly spoko. a tak w ogole to... e za duzo kombinowania . wzor juz jest:P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-08 03:15:37 /


Kreszeczka łącząca Mk I z Mk III powstała nie tak do końca bez potrzeby. Jak wiadomo Ford przygotowuje nową werscje Capri, ale już nie podtrzymującą legendy więc ja widać kreska łącząca Mk I z Mk III nie pozwala dolączyć już kolejnej wersji Capri Mk IV oznaczając, że Capri skończyło się na Mk III i następnym modelem może być tylko i wyłącznie Mk I i tak w kółko i projektu w tym wypadku nie zmienię...

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-08 09:37:07 /


A może jak w kolarstwie
zwycięsca Pucharu Capri otrzymałby zółta koszylkę z jakim emblematem capri czy jak koś tam lepiej wymysli - byłby to dobry pomysł- zapytanie kieruję do MK.

Albi_Poznan / 2003-05-08 09:45:51 /


Gurden, całkiem klawa!
Ale i tak na razie niestety nie jestem w stanie zamówić nawet tej "naszej", buuuu....
Pozdro

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-08 13:10:51 /


to juz na pewno ostatni

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-08 14:48:05 /


Wedle życzenia, bez liści laurowych.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły i koncepcje to prosze mi to powiedzieć, postaram się wykonać czyjś pomysł.

syrop / 2003-05-08 16:13:01 /


hmmmmm

syrop / 2003-05-08 16:26:17 /


Kożystałeś z mojej tapetki, którą zrobiłem z dostępnych na stronie materiałów?
http://www.capri.pl/assorted/ford-capri-wallpaper-03.jpg

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-08 17:47:07 /


sorry "korzystałeś", a tak przy okazji to co MK sądzisz na temat mojej propozycji?

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-08 17:52:26 /


Sorki Gurden !!!
Ja właśnie chciałem pokazać że ktoś korzystał z tapetki z capri.pl, bo sam mam ją na pulpicie.
Zauważyłem podobieństwo w porojekcie koszulek z tymi trzema Caprikami z tapetką ze strony capri.pl więc zemieściłem fragment tej tapetki.

syrop / 2003-05-08 23:06:09 /


no ten twoj projekt gurden jest nie w kij pierdział :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 00:17:36 /


Nie ma sprawy Syrop, ja tą tapetke "poskładałem" z kart, które zamieszczone są w Historii, a nie miłałem pod ręką innych grafik i stwierdziłem, żę grafika najlepiej pasuej na logo, a zdjęcia nie za bardzo bo maj a wiela nie potzrebnych elementów i nie najlepiej wyglądaja na koszulce...

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 10:19:05 /


Coś mnie jeszcze natchneło

lud coś takiego

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-11 16:27:27 /


> a tak przy okazji to co MK sądzisz na temat mojej propozycji?

Napiszę tu co myślę, co znowu może nie wszystkim się spodoba. Uważam tak: w zalewie różnych projektów każdy sobie coś wypatrzy dla siebie, co mu się podoba najbardziej. Koszulka klubowa (choć jak widzę różnie to jest z tym "czuciem" tutaj klubu) powinna byc pewnym wspólnym mianownikiem. Ustaliliśmy jakiś wzór, zrobiłem koszulki, 50 sztuk rozeszło się w 3 dni. Uważam że poszło nieźle. Zaraz zrobię następne. Teraz jeśli każdy będzie chciał zrobić sobie koszulkę według własnego widzimisię, próbując ją traktować jako koszulkę klubową, podpisując "capri.pl", to zakończymy to z setką różnych wzorów, i z czegoś wspólnego będą nici. W moim mniemaniu niech każdy sobie zrobi koszulkę z Capri jaka mu się widzi, proszę bardzo. Ale podpis "capri.pl" zostawiłbym tylko dla tych koszulek, które będziemy robić właśnie jako klubowe, a nie prywatne pomysły na koszulki z Capri. Na razie mamy już wzór koszulki klubowej, i przy tym bym chwilowo pozostał. Związany bezpośrednio z tą minimalistyczną odrobiną grafiki na stronie. Takie było wyjściowe założenie. Będzie dajmy na to dla urozmaicenia powiedzmy w różnych kolorach, ale ciągle to ten sam motyw, który jakoś się już w głowach wyrył. Jest on znakiem tej strony (klubu ?), i niech jego zamieszczanie na czymkolwiek odbywa się w sposób zgodny z poszanowaniem pewnych zasad. Nie chodzi tu o żaden monopol, ani tym bardziej o pilnowanie zarobku na koszulkach, bo to praktycznie nie ma miejsca. Chodzi o zachowanie jakiejś spójnej całości. Ciekaw jestem dlaczego projekty wysypały po tym, jak koszulki zostały zrobione, a nie wcześniej. Wnioskuję że to co jest zdecydowanie się nie podoba ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-15 00:11:12 /


Mi tam się podoba...

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-15 18:28:35 /


Ja zamówiłem koszulkę "Klubową" ale cały czas marzę o czarnej z kolorowymi Capri:).

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-15 22:45:41 /


jak patrze na ta moja biala koszulke z MK 1 2 3 w szeregu to stwierdzam ze jest suuuuper!!!!

a czarna z kolorowymi to ja tez bym chcial

Krzypek / 2003-05-16 18:35:56 /


a ja znalazlem cos takiego
http://www.autograf.republika.pl robia tam rysunki samochodow na zamowienie
a to przyklad

Michal FAZI / 2003-05-16 19:18:03 /


ta z trzema modelami capri jest git ja jestem za czarna jest zajeb....!!!
ja bym byl chetny ile wynioslaby taka akcja

PiEcUr / 2009-01-15 16:21:36 /


wiesz o 6 lat nikt nic nie napisał w tym wątku :P

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 17:10:35 /


:))))))

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 17:30:11 /


PiEcUr wal na priv'a. Ja zajmuję się robieniem koszulek na zamówienie. Dodatkowo jak chcesz to bluzy z kapturem, polary etc. Podeślij projekt i zrobię Ci koszulkę jaką chcesz :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-16 15:18:57 /


a ty musisz mieć jakiś tam projekt wektorowy czy coś czy zwykłe zdjęcie wystarczy???

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-16 15:29:42 /


zależy co chcesz mieć. Mogę Ci wrzucić jpg a mogę projekt zrobić wektorowo. A jak masz jakiś gotowy projekt to jeszcze lepiej, bo teraz mam trochę zleceń i ledwo ogarniam :) Wal na priv to będę odpowiadała na bieżąco na pyt.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-17 01:04:44 /


MILO pleć zmieniłeś?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-17 08:57:16 /


MILO w spódniczce? :)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-17 10:45:10 /


WTF? o czym mówicie? Zleceń na projekty na koszulki! :) A Wam tylko jedno w głowie :D Niedługo zamieszczę w swoim wątku kilka moich wypocin to zobaczycie. Wypocin projektów rzecz jasna. Mamma mia... żebym się musiał tłumaczyć .. ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-17 11:41:26 /


Majlo, a dałbyś radę zwektoryzować i przygotować do druku taki rysunek:



bo na taunus.pl miały powstać koszulki klubowe między innymi z tym rysunkiem, ale ktoś tam czegoś nie dopilnował i projekt wypadł, a zrobiłem sobie trochę smaku na niego

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-17 17:49:56 /


Pewnie że tak!
Wal od razu na @ z takimi prośbami :) Ale uprzedzam - dopiero po ostatnim egzaminie. Widzę po projekcie, że będzie z nim trochę zabawy.. W każdym razie - no problemo :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-20 20:11:55 /


na taunus.pl "już" wrzuciłem "wersje poprawioną"

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-11 20:22:15 /