logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » ile moze kosztowac remont tego CAPRI ?

ile moze kosztowac remont tego CAPRI ?

znalazlem go na allegro ale jakosc zdjec jest nie najlepsza. nie mam pojecia ile mogla by kosztowac blacharka. jak mozecie w przyblizeniu napisac ile by wyniosla bede wdzieczny http://www.capri.pl/market/3783

RAZOR / 2006-05-12 00:17:28 /


zeby określić trzeba by auto bardzo dokładnie obejzeć a nawet nieco rozebrać zeby zobaczyć co się kryje pod :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-12 00:19:33 /


a masz jeszcze tego caprisa?

RAZOR / 2006-05-12 00:23:10 /


w sumie to ile bedziesz mial kasy tyle wyjdzie;) zawsze cos sie znajdzie do zrobienia:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-12 06:36:26 /


Cichymk świetnie powiedziane !

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-12 15:05:00 /


cichy a jak bym mial 10 zl to calkowity remont auta wyjdzie 10 zl? :|

Somebody Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-12 16:02:41 /


cichemy chyba raczej chodzilo o wyzsze kwoty, nie sadzisz? ;/

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-12 17:19:16 /


10 zł wyjdzie, ale remont nie. :) Z każdą inną kwotą - podobnie.

Jak już się tak czepiamy ścisłości matematycznej, to uściślijmy, że chodzi o każdą kwotę dodatnią. :-P

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-12 18:42:15 /


od kilku tys. zł do powiedzmy hmmm... tak jak Cichy powiedział :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-13 00:47:51 /


somebody ty chyba jestes bladynem bo innego wytlumaczenia nie ma to np. mam teraz 1000 zl i za to zrobie remont????? czy 10 zl za to nawet nie kupisz filtra powietrza chlopie

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-13 07:20:01 /


Niektórzy tutaj to sie chyba z nudów juz wszystkiego czepiają ;) Nie trudno się chyba domyśleć, co cichymk miał na myśli i napewno nie było to 10 zł. Szczególnie jak się weźmie pod uwagę drugą cześć zdania !

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-13 09:49:45 /


Materiały eksploatacyjne plasuja sie na poziomie kwoty 3/4tysięcy złotych sa to filtry nie filtry,gumki,sworznie,tulejki,klocki,tarcze,przeguby,wydech wszystko to co odpowiada za stan zawieszenia i interfejsu kierowcy czyli tam hamulce ,sprzęgło,przeniesienie napędu.Remont silnika to r4 jakieś 1tys v6 ponad 1tyś,lakier to jakieś 3 do 5 tysi no jeśli chcesz powrót do oryginału to jeszcze troche kaski na częsci i wnętrze jakiś tyś. czyli powrót do oryginału to zapewne kwota zbliżona do 10tyś zł. Biorąc pod uwagę oczywiście że to powyżej jest złe lub zużyte.
Dobrze rachuje?

ps.natomiast do jazdy aby jeździć no to tylko koszt przerejestrowania i paliwo ;D

Burza / 2006-05-13 11:02:20 /


Za 1 tys nie kupisz nawet wszystkich czesci na remont V6 , chyba , że nie chodzi o remont tylko kosmetyke.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-13 11:29:29 /


chodzi o taunusa do niego kupisz takie rzeczy tanio uzywane :-))

albo jakies z katowni nowe :-))))

jak by takie niskie ceny na nowe czesci byly to bym jezdzil capri na codzien ale zycie nie jest takie kolorowe i kosztuje to o wiele wiecej

jak chcesz zrobic remont klaszycznego forda dobrze to tu koszty trzeba liczyc od 10 tys zl w gore

a jak chcesz tanio i szybko to wez kit i bedzie git :-)
duzo nie trzeba troche snruka pianki szpachli lakieru w spreyu i odrobine fantazji

juz wiele aut takich rozbieralem i poprawialem, rece opadaja jak ktos chce sobie tanio zrobic remont

zastanow sie bardzo powaznie czy chcesz miec takie auto po to masa wydatkow a odbudowa pochalnie nie tylko gotowke ale takze czas cierpliowsc nerwy i zarwane noce

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-13 17:20:43 /


Ja powiem tak, zakładając znaczący wkład własnej pracy, szukanie po nocy tanich części, udany zakup (czyli kupienie auta w miarę oryginalnego, w miarę niezłym stanie i do tego w miarę kompletnego za nieduże pieniądze od 2000zł do 4000zł -> jak się poszuka to można już coś niegłupiego kupić) - no i jeśli masz blacharza/lakiernika i mechanika na którym możesz polegać (albo zrobisz to sam) to licz się z wydatkiem od 12 do 14 tysięcy złotych, za remont (a nie odrestaurowanie, bo to duża różnica) Caprika MKIII.

Jeśli kupisz kompletną padakę... to koszta będą wyższe:) Najtańszą opcją jeśli chcesz mieć piękne Capri jest kupienie takowego (oryginalnego) na zachodzie. Delikatna blacharka (ograniczająca sie często w wypadku aut z Niemiec do kilku łatek) nowy lakier... i kilka innych części -> jak kupisz ładny egzemplarz to w sumie będziesz musiał go tylko i wyłącznie odświerzyć, a nie remontować, odbudowywać, czy coś w tym stylu. I nawet jeśli auto z przywiezieniem do Polski będzie kosztowało załóżmy 6000zł to włożysz w nie kolejne 4 - 5 tysięcy i będzie pięknym, oryginalnym Caprikiem:)

Oczywiście koszty, które podałem to koszty orientacyjne... bo można wybrać szpachlę, lub blachę; czarny mat, lub czarną perłę; srebrną farbę lub chrom i tak dalej:) Mimo wszystko nie licz nawet na to, że remont będzie Cię kosztować mniej niż 10 tysięcy... chyba, że nie planujesz remontu z prawdziwego zdarzenia, a delikatne podpicowanie autka, żeby ładnie wyglądało i jakoś tam jeździło:)

Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-13 18:40:25 /


powiem tak ja robie blacharke za 3,5 tys euro mam na to gwarancje na 5 lat czyli mam nadzieje ze bedzie ok a reszta?????? smieszy mnie to jak ktos pisze ze za 10 zl mozesz zrobic remont za 10 zl to nawet na pi8wo z kolesiem nie mozesz isc podziwiam tych ludzi na capri.pl ktorzy maja orginalne capri (dla niewiedzacych remont na orginalnych czesciach to wiecej niz 10 zl:)) ja tez kiedys bylem glupio mądry dopuki nie zaczelem remontu kazdy mysli pewnie a co tam remont 2 tys na blache 1,5 na silnik , 800 na zawieszenie i 500 na taPICERA POWIEM SZCZERZE ZEBYSCIE SIE KU...... NIE ZDZIWILI:) oki moze mam i zwariowane capri ale chce je zrobic dobrze nie musi byc orginalne musi byc po prostu w swietnej formie do tego daze tak jak kazdy z reszta kocham swoj samochod tak jak kazdy kocha swoje capri:) pozdro

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-13 21:00:10 /


cichy za 10 zl spokojnie moge isc na piwo z kolega, nawet dwoma

Somebody Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-14 16:13:13 /


chyba jakies milenium z lidla:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-15 09:40:06 /


10zl - to 5 albo 6 buteleczek Noteckiego :-)))

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-15 13:26:54 /


I Jakieś 8-9 "piwek" z Biedronki;-P

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-15 13:56:02 /


9 piw to juz mala impreza;)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-15 14:57:17 /


ale wam sie nudzi :P napiszcie cos sensownego chlopakowi..a jak nie to dawaj na priv jak chcesz to zrobie ci to capri

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-15 15:15:02 /