logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Orzel i jego projekt doczekal sie realizacji :P

Orzel i jego projekt doczekal sie realizacji :P

W koncu projekt orla doczeka sie realizacji na bazie capri wito1981
pok co robiona jest "standardowa blacha i przymiarki do projektu
czas realizacji ok 2 miesiace (optymistyczna wersja)
trudnosc polega na tym ze oprzec prace musze poki co na jednym zdjeciu i tu pytanie do was jakbyscie widzieli tyl tego auta tak zeby pasowalo to do calej reszty
podpowiem ze maja byc 2 osobne wydechy z tylu i oryginalne lampy
w miare postepu prac beda tu splywac fotki
czekam na sugestie

el'pozdro
p.s. panienka na aucie nie wchodzi w sklad projektu :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-19 13:46:09 /


W końcu? Przecież to prawie wypisz wymaluj stare capri Pabla.

Piotrek PCK / 2006-05-19 14:13:23 /


Dokładnie... ja byłem pewien zawsze, że to Capri Pabla jest na tym obrazku, ale może się nie znam;)

Co do panienki... to szkoda, że nie mieści się w projekcie, bo bardzo chętnie bym się taką zajął na którymś zlocie;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-19 15:21:46 /


A ja jak zawsze ni z gruchy ni z pietruchy... W tej pozie pani nie powinna mieć na sobie ani grama bielizny. Wtedy byłoby OK. Co do projektu - któż powiedział, że nie można kopiować dobrych pomysłów? Współcześnie to się chyba benchmarkingiem nazywa. Powodzenia, zakładacie dobre tempo prac.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-19 15:27:42 /


Ja tam nie widzialem tego auta na formum, przemaglowalem cale forum i nic.

W kazdym razie, dalej sie trzymam koncepcji i ufam Zakrzakowi w 100%:) Bedzie identyko.


Pozdro

wito1981 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-19 15:43:44 /


To spójrz obecnie w profil użytkownika cichymk

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-19 15:56:59 /


Jest podobna koncepcja poszerzonych nadkoli. Jednak przypatrujac sie glebiej, roznice sa znaczne. Sposob poszerzania i detale. "Kłamca" bedzie identyczny jak rysunek Orła, z zachowaniem detali. Wiec na bank to auto nie jest wypisz wymaluj jak Cichego:) A swoja droga to spoko wyglada i utwierdza mnie w przekonaniu ze warto to zrobic.

Pozdro

wito1981 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-19 16:10:51 /


dzieki zaawansowanym metodom wizualizacji...
tadamm.. :



btw. orzel to z niego obraza zrobił, autko śmigało dużo wcześniej, projekty orła sa tutaj:
http://www.capri.pl/orzel/
(pod pin-up)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-19 16:14:16 /


Mmmmm to jeszcze przed pierwszym walnym zgromadzeniem . Alem ile wspomnienia ;D

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-19 16:18:43 /


czyli to auto z fotek wyzej to to samo co ma cichymk tak? i bylo robione przez pabla tak?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-19 16:21:51 /


nie no chyba nie, to z fotek coka to chyba pierwowzur rysunku a capri cichego jest ciut unne :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-19 16:24:59 /


wzÓr :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-19 16:32:19 /


interesuja mnie takie rzeczy: na jakiej feldze byo to capri oraz z czego to zrobione zywice? odlew szpachli czy blacha?
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-19 23:39:08 /


Tego Caprika nie zrobil Pablo, jedynie przemalowal, zrobil go duzo wczesniej Marek z Gniezna

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-21 08:48:36 /


ale te capri za zdjec coka ma niemieckie tablice? wiec o co tu chodzi?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-21 12:18:48 /


zdjęcia które wstawiłem, sa z jakiegos niemieckiego zlotu, były w galerii na naszej stronie, samochód pojawił sie w jakims filmie o f.capri w garażu suhe, wiec jest to taka sobie niemiecka wydumka, poszerzona, ale inaczej niż xpack. Z tych zdjęc narysował go orzeł.

capri cichego/ex. pabla/ ex. p.Nowaka, to mk3 z założonym X-packiem z mk2, nakladkami na progi, lotka i masa innych bajerów dostepnych u forda w czasie ich produkcji.

ale to nie jest ten sam samochód minimo iż, ten "nasz" przyjechał z reichu juz ospoilerowany, no i oba były niebieskie.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-21 14:16:51 /


no ale z tego co widac w koncie cichego to byl odlew ze szpachli :)
tak czy siak wynika z tego ze takiego jak na rysunku orla w polsce nie ma
tylko zastanawiam sie na ile go odsadzic i na jaka felge tyl pasowac? macie jakies pomysly?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-21 16:36:18 /