logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » belka pod silnik

belka pod silnik

Za ile można kupić belkę pod silnik ze Sciery Xr4i 2.8v6?
Panie i Panowie szybko i na temat... Czekam...

paras / 2006-05-21 23:08:24 /


eh...ja bym dal z 2 dychy
ale to nie dzial ogloszen

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-21 23:15:42 /


eee tam 20dychy.. ja bym 5pln nie dał bo mi to niepotrzebne :)) no chyba że jako klombik do ogródka :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-22 01:06:53 /


jako klombik lepsza jest opona z wystajacymi drutami... wyglada efektowniej i jest tansza ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-22 14:48:42 /


Nie wiem czy tansza bo to trzeba jeszcze troche benzyny spalic aby taka zrobic a belki od sierry to na szrotach gratis rozdaja ;)

ford76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-22 21:04:07 /


"Nie wiem czy tansza bo to trzeba jeszcze troche benzyny spalic aby taka zrobic a belki od sierry to na szrotach gratis rozdaja ;) "

za nic w swicie nie jarze twoje wypowidzi!!!!!!!! a tak na marginesie -ładnie wysmiewac sie z rowiesnika?? Ty nigdy nie zaczynales?? i oczywiscie nigdy nikt nie dawal ci wskazowek
temat bez sensu oczywiscie ,ale wlasnie dlatego sie nie udzielam-teraz juz nie dalem rady sie powstzrymac niestety.pzdr dla klubowiczow

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-23 01:09:33 /


sorki za pisownie klawisze sie przycinaja:(

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-23 01:11:23 /


"za nic w swicie nie jarze twoje wypowidzi!!!!!!!! a tak na marginesie -ładnie wysmiewac sie z rowiesnika?? Ty nigdy nie zaczynales?? i oczywiscie nigdy nikt nie dawal ci wskazowek"

powyzej czytamy:
"jako klombik lepsza jest opona z wystajacymi drutami... wyglada efektowniej i jest tansza ;-)
wiewior (Piotrek) PCK [2006-05-22 14:48:42]"

"Nie wiem czy tansza <<opona z wystajacymi drutami>> bo to trzeba jeszcze troche benzyny spalic aby taka zrobic <czyli spalic>> a belki od sierry to na szrotach gratis rozdaja ;)
ford76 [2006-05-22 21:04:07]


Mam nadzieje ze juz jest jasny sens mojej wypowiedzi. Nikt nikogo nie wysmiewa, zgryzliwe komentarze (moim zdaniem) pojawily sie z powodu nie wlasciwie sformuowanego zapytania
"Panie i Panowie szybko i na temat... Czekam..."
Ta forma wypowiedzi nie nalezy do zbyt zachecajacych na powazne odpowiedzi.
Z forum capri czerpalem "pelnymi garciami" przy tworzeniu i naprawach mojego samochodu ale zawsze staralem sie aby zapytanie mialo mila, dla oka uzytkownikow strony capri.pl, forme. ;)

Wiecej luzu i poczucia humoru!! Przeciez jakby ktos wiedzial to by napisal a ze jak dotad nikt nie wie to pisza cokolwiek aby zapytanie nie pozostalo bez odzewu a pytajacy nie pozostal sam ze swoimi problemem ;)))))
Pozdro dla wszystkich pozytywnie zakreconych!!

ford76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-23 01:40:58 /


Ponieważ wątek od początku jest bez sensu a na dodatek dyskusja rozwija się w niebezpiecznym kierunku, autorytatywnie i ostatecznie ustalam cenę na 0.35 zł za kg złomu stalowego i zamykam wątek.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-23 01:55:06 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.