logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » Członkowie Stowarzyszenia - porządki w szeregach

Członkowie Stowarzyszenia - porządki w szeregach

Zrobiła się mała zaległość w ogarnianiu członkostwa. Zacząłem kiedyś przerabiać system tak żeby przypomnienia się zgłaszały w odpowiedniej chwili, ale jakoś z powodu innych pilniejszych i ciekawszych zajęć nie zdążyłem tego wyprowadzić na prostą. W każdym razie zaktualizowałem teraz dane o członkostwie za ostatnie dwa lata.

Dla zaliczonych składek w tym czasie dostaliście emaile, jak coś się nie zgadza, to oczywiście proszę alarmować, pomyłki przy tej monotonnej czynności się niestety czasem zdarzają.

Dla tych co w tym czasie nie mieli składki i nie dostali żadnego emaila, uruchomię zaraz zbiorowe przypomnienie stanu rzeczy ze stanem aktualnym, ale to jeszcze mała chwila.

Mamy też dobry moment (choć nieco też opóźniony) na uporządkowanie szeregów, bo skończyła się zniżka PZU, a dla jakiejś części był to główny impuls do członkowania się. Nie ma zniżki, spodziewam się że członków ze składką nam ubędzie.

Co dalej:

- Dla chcących dalej utrzymywać ten interes: wszystko bez zmian, pozostaje utrzymywać aktualny stan składkowy. Dziękujemy za wsparcie, dzięki niemu działamy.

- Dla członków którzy korzystali ze zniżki w PZU ale dalej już nie chcą być członkiem: dziękujemy za dotychczasowy udział. Jak ktoś ma zaległość składki za czas pokrywający się z czasem korzystania ze zniżki gdy obowiązywała ona na zasadach klubowych (do 19.12.2018), wypadałoby składkę uregulować. To w zasadzie legalny warunek udzielenia zniżki. Potem można zrezygnować z członkostwa, proszę o email na adres stowarzyszenie@capri.pl z powiadomieniem o zakończeniu członkostwa, bardzo nam to ułatwi papierologię. Z góry dziękuję.

- Dla członków którzy ni chcą dalej być członkiem, niezależnie od zniżki PZU - proszę o takiego samego emaila jak powyżej.

Powtórzę jeszcze raz, że jeśli chcesz zakończyć swoje członkostwo, proszę o email'a na adres stowarzyszenie@capri.pl z powiadomieniem o zakończeniu członkostwa. Bez tego będziemy musieli odczekać jakiś czas dając sobie czas na ewentualną reakcję, przy braku sygnału uznamy że jednak nie i na mocy statutu pozostaje nam poskreślać z listy. Ale to zawsze czynność na siłę i wolimy zrobić to w porozumieniu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-16 11:47:14 /


A co z maszyną do zgłaszania chęci członkowstwa ? W ciągu roku wysłałem bodajże 3 zgłoszenia i do tej pory brak odzewu.

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-01-16 12:58:00 /


> A co z maszyną do zgłaszania chęci członkowstwa ?

Ano ten sam problem, zacząłem przerabiać maszynerię członkowską na coś bardziej automatycznego i nie osiągnąłem jeszcze stanu gotowości, więc póki co wracam do obsługi ręcznej, bo wyszły właśnie z tego zaległości.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-16 13:01:34 /


Człowiek nie doczytał i z rozpędu uznałem maila o składce jako przypomnienie o jej wpłaceniu co też uczyniłem ;) jeśli więc jest coś górką to niech zostanie na przyszły okres.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-18 20:27:59 /


Półautomatyczny system wysłał wiadomość apropos składek, ale wg stanu zliczenia sprzed daty początku tego wątku. Jak ktoś się zeskładkował w międzyczasie, to dzisiejsza wiadomość może być nieaktualna - stan aktualny trafi kolejną wiadomością.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-19 13:00:29 /


Składki opłacone na bieżąco. Jednocześnie rezygnuję z serwisu capri.pl całkowicie.
Przystępuję do kasowania moich danych. Dane których nie będę miał możliwości usunąć, proszę o usunięcie przez M.K. lub moderatorów.

Powodem mojej rezygnacji jest tolerancja przez M.K. antypolonizmu, wyrażanego na łamach capri.pl co uważam za szkalowanie dobrego imienia Polski Rzeczypospolitej.

Sprawą sporną okazało się ogłoszenie użytkownika Dreda o treści:
Z przyczyn politycznych muszę uciekać z Polski niestety.....


--------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów

zenonDWR / 2020-01-19 21:58:53 /


ależ się napisałem, dobrze że backspace działa bez zarzutu :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-19 22:06:42 /


A czy dla osob chchacych w jakis sposob naprawic bledy mlodosci i sklerozy jest szansa rozratowania zaleglosci?

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-19 22:11:58 /


Proszę moderatorów o usunięcie wszystkich komentarzy z mojego folderu Consul, wstawianie komentarzy jako niewidoczne (cenzura) zajmie mi czas do rana i jak wiadomo są one tylko częściowo niewidoczne.

Milo było się poznać i tak się pożegnajmy.

zenonDWR / 2020-01-19 22:13:21 /


Zenonie bidulko jakoś bym Cię wsparł ale ostatnio już czytałem regulaminy i teraz dyscyplina partyjna nakazuje mi milczenie :))))

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-01-19 22:18:57 /


najdos - dzięki za wsparcie.

Kiedyś, przed wielu, wielu laty, spotkanie na drodze samochód Mercedes, był czymś
wyjątkowym. Coś jak biały kruk. Pamiętam, kiedy mijały się dwa Mercedesy to kierowcy trąbili i machali do siebie rękami. Ale to było bardzo dawno.

Jak zobaczysz kiedyś na drodze białego Consula DWR, to również możesz zatrąbić i pomachać ręką

zenonDWR / 2020-01-19 22:31:30 /


Yyyyy...... to jakis taki dzołk ?? .... nie za bardzo sledze watek bo nie jestem czlonkiem klubu i nie oplacam omawianych skladek ale czytajac teraz posty nie za bardzo wiem jak zareagowowac choc nie ukrywam ze korci mnie ale mam nadzieje ze to tylko taka zgrywa ze strony kolegi ???? .... plizzz ... napisz ze to sa zarty

Damian74 / 2020-01-19 22:31:34 /


Taaak, Zenek to nasz klubowy żartowniś, na każdym zlocie zapodaje wice i wszyscy mają ubaw po pachy. Teraz też.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-19 23:33:41 /


ach ten antypolonizm capri.pl... :)
Zenon - żegnam Cię trochę z żalem - jeszcze może to przemyśl... :)
Ja jak usłyszę i zobaczę Consula w klekocie zawsze zatrąbię! :)
I uważaj na autostopowiczki.... ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 01:30:26 /


Zenon nam odjechał, w obydwu znaczeniach. Zażądał stanowczej reakcji w stosunku do Dreda, za wypowiedź "Z przyczyn politycznych muszę uciekać z Polski niestety" - jako szkalującą Polskę Rzeczpospolitą. Odpisałem że nie widzę szkalowania Polski, tylko krótką wzmiankę Dreda o swojej prywatnej sytuacji i że sprawa jest rozstrzygnięta jako nienaruszająca regulaminu i zamknięta. Zenon łupnął wiaderkiem i odjechał Consulem. Co zrobić. Zenonie, dziękujemy za udział, bywało barwnie, gdybyś zechciał znowu to droga powrotu jest otwarta.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 02:27:31 /


@Michał Konieczny

Czy trzeba płacić na raz wszystkie składki, czy można wyrównywać systematycznie co miesiąc? Przyznam się bez bicia, że umknęło gdzieś to płacenie i zrobiły się plecy, a członkiem czy jakimś innym szeregowym tej jednostki pragnę dalej być:) Prosiłbym o informację i pozdrawiam!

Kropla Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 07:53:54 /


"Z przyczyn politycznych ja już dawno z Polski uciekłem, biznesowo."


Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 10:13:36 /


> Czy trzeba płacić na raz wszystkie składki

Nie trzeba. Jak widać, trochę luźno traktujemy cały aparat składkowy. Poza tym uznajmy że składka klubowa powinna stać dość daleko w łańcuchu spraw ważnych w życiu i jeśli finanse mówią że nie, to przecież sprawa jest jasna. Można na taką okoliczność się odczłonkować na czas dziury w składkach i zaczłonkować od nowa jak już znowu będzie to sensowne. Jeśli chcesz uzupełniać dziurę to oczywiście dziękujemy za takie uczestnictwo! Możesz spokojnie się składkować wedle swojego tempa, damy radę. Poskreślać z członkostwa muszę tych co zupełnie nie chcą albo słuch o nich zaginął.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 10:32:27 /


Nie no, jakie odczłonkować i zaczłonkować? Przez cały czas używam na przykład strony czy też konta mailowego. Musiałbym cofnąć wszystkie maile odebrane i wysłane :). Sama usługa serwera pocztowego bez reklam jest tyle warta.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 10:58:17 /


> Nie no, jakie odczłonkować i zaczłonkować? Przez cały czas używam na przykład strony czy też konta mailowego. Musiałbym cofnąć wszystkie maile odebrane i wysłane :)

Nie no, strony można tak samo używać będąc nieczłonkiem. A jak ktoś już ma konto mailowe i musi się odczłonkować, to spokojnie, dopóki korzysta z tego emaila i nie sprawia nam problemów wysyłaniem spamu czy zajętymi terabajtami na dysku, to konto zostawię.

> Sama usługa serwera pocztowego bez reklam jest tyle warta.

Celna uwaga, szczególnie w czasach coraz większego korporacyjnego monopolu emailowego.
A na dodatek, u nas swoją pocztę czytasz jako pierwszy, a nie ostatni w kolejce za wszystkimi co zapłacili za przywilej trzepania twojej poczty i wszelkimi 3-literowymi agencjami, gdzie na dodatek twoje często dość prywatne sprawy zostaną zapamiętane na zawsze, jak mocno byś ich nie kasował.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 11:26:01 /


Jest jeszcze jedna zaleta - korpo firewalle nie znają capri.pl jako serwera poczty, i ile by nie blokowali, tak dostęp do poczty przez www działa :).

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 11:30:20 /


Acz czasami korpo-spam-filtry blokują wysyłane z capri.pl maile ;)
Tak miałem, jak sam do siebie wysyłałem coś na służbową skrzynkę i jeden z adminów mi przyszedł się pytać czy kzyho@ to mój mail, bo jak co to puścił dalej, bo filtry wyłapały i zablokowały ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 15:11:56 /


A czy da się tak zrobić abym też dostał kiedyś tego emaila? Nie chcę się narzucać, może być za rok czy dwa. Obiecuję że nie będę co pół roku męczył bułę jak baba o przykręcenie karnisza.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 18:06:45 /


Pewnie że można. Nadaj do mnie bezpośrednio jaki chcesz mieć adres (co przed @capri.pl) i zaraz zrobimy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 19:18:08 /


Suuuper:) no aż tak się nie pali, że tak powiem :) Na spokojnie, odezwę się jak już wyniki z ostatniego PC się pojawią na stronie, i tak nie byłem przygotowany na taką ekspresową odezwę :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-20 22:30:59 /


w sumie to opłąciłem zaległości i tez bym chciał takiego maila

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 11:59:03 /


> w sumie to opłąciłem zaległości i tez bym chciał takiego maila

No to przecież napisałem powyżej co robić, pisz do mnie bezpośrednio.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 12:29:47 /


A jak jest z tym mailem? Bo zawsze myślałem, że dla szlachty, a plebs ma na tlenie:) Jakie prawne wymogi trzeba spełnić?

Kropla Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 12:31:54 /


No warunki są proste, po pierwsze trzeba chcieć emaila a po drugie być członkiem stowarzyszenia.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 12:51:31 /


posypuje głowę popiołem, jest mi wstyd, proszę o wybaczenie, to się już nie powtórzy...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 21:06:36 /


Coście tacy narwani, dajcie szefowi dychnąć po robocie, w maju piszcie, tylko nie wszyscy na raz.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 21:09:08 /


Piszcie teraz, jest zimno, nie chce się wyjść z domu, to jest i wolna chwila przed komputerem. W maju to już trzeba siedzieć w garażu, jeździć i w ogóle.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 21:18:48 /


O kurde, nie zaglądałem dawno. Już M. K. uzupełniam zaległości i pisze emaila :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-02-22 17:48:16 /


Michał wysłałem mail i nie dostałem odpowiedzi

Cichy77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-02-23 10:49:27 /


Kiedy się, można spodziewać potwierdzenia wpływu składki bo jakoś na stronie nic nie widać .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-03-21 10:57:36 /


ja dostawałem na maila podziękowanie. dość szybko po wpłacie

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-03-21 11:34:28 /


Ja też mam pytanie: Kiedy otrzymam odpowiedź na maila?

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-03-21 12:34:25 /