logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » FORD CAPRI MK I

FORD CAPRI MK I

CZY ZNACIE KOGOS KTO CHCE SPRZEDAC FORDA CAPRI MK I, CHCE KUPIC TAKIE CACKO, ALE MAŁO JEST TAKICH OFERT, I WIEM CZEMU, POMOZCIE, DAJCIE CYNK NA POCZTE, ajzon@tlen.pl

ajzon / 2006-07-13 17:22:04 /


Podpisałes na siebie wyrok tym postem i ogłoszeniem kupię capri :D he he
Pozdrawiam

Burza / 2006-07-13 18:23:02 /


Oj, będzie się działo.. Swoją drogą mnie to bardzo dziwi.. że ludzie czytać nie umieją.. Ja zanim kupiłem Caprika, to na niego polowałem około półtora roku.. I czytałem wszystkie informacje pomagające mi zbliżyć się do celu.. A tu koledze nie chce się czytać.. Hmm. Może poszła taka fama, że tu na Capri.pl mają chłopaki taki "garaż" ;)) i tam sobie jedyneczki czekają aż je ktoś przygarnie.. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-13 21:01:03 /


Można powiedzieć, że był to ajZONK.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-13 21:02:23 /


a ja kupiłem fretke i to był zonk....

capriman / 2006-07-13 22:04:08 /


"Bo z kaczki zrobił się zająć.." ;))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-13 22:05:45 /


tu ja , ajzon, co tu jest takiego śmiesznego jak tego autka poszukuje dobre 9-10 miesięcy, siedze w Anglii a wiecie czemu, bo zbierałem na Capri, i udało mi się. w niedzielę wracam do POLSKI, i bedę dalej szukać, ale jak już jedna osoba dobrze określiła te strony, moze nie strony ale osoby które na nich piszą " śmieci " teraz wiem czemu.
pozdrawiam

ajzon / 2006-07-13 22:50:52 /


Przepraszam jestem impulsywny, ale nie bardzo wiem czy kogoś obraziłeś czy nie? Nie rozumiem tego co napisałeś.. :) Wytłumaczę Ci więc z czego się śmiejemy.. Otóż my śmieciami nazywamy takie wątki jak Twój, chyba że znajduje się on w dziale ogłoszeń.. Z całą stanowczością mogę stwierdzić, że nie czytałeś regulaminu, bo gdybyś go czytał, z pewnością wiedziałbyś, że tu obowiązują pewne zasady. Pewnie zauważyłeś, że większość z tutaj zalogowanych nie odpowiedziała.. To jest tak zwany bojkot. Ja Cię wyprowadzam z błędu, bo zwykle ktoś mnie uprzedzał, poza tym taki wątek bez sensu pojawia się co najmniej raz dziennie :) i ma całkiem niezłąszansę na skasowanie przez MK. Chłopakom i Dziewczynom (żeby nie było-też tu są!) się znudziło w kółko to samo wałkować. Wiem, że w Anglii wszystko na opak mają, ale skoro chcesz wrócić do PL i zrealizować marzenie, to sugeruję, żebyś się znów wcielił w Polskie realia, bo tu troszkę inne zasady panują... I nikt Ci nie będzie wrzucał ogłoszeń na prywatną skrzynkę. Trzeba się będzie bardziej postarać. Nie umniejszając Ci pracy NA Caprika, to ja też byłem na wyspach przez ponad pół roku, żeby zarobić na remont ale nikt za mnie ogłoszeń nie szukał. Przez półtora roku przeszukiwałem giełdy, forum, autogiełdę.. Posiedź troszkę na stronce a przekonasz się o co biega. Pozdro i wytrwałości w szukaniu.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-13 23:38:50 /


Może ja się nie znam, może nie znam osobiście tych ludzi, może wogóle nic nie wiem, ale i tak napisze swoje:
Wg mnie, ludzie tutaj piszący, może alkoholicy, może zboczeni cultstylowcy, przeciwnicy gazu czy też zwolennicy, nie ważne jacy są, każdy ma wady i zalety, ale z chęcią by ci pomogli gdybyś zastosował się do pewnych reguł panujących na tej stronie.
Nie wiem czemu, ale jak tak przeglądam to forum, od roku czy może więcej, to zauważam rażąco niski poziom nowych wypowiedzi na forum. Nie wiem o co chodzi, ale zanim coś napiszesz, poczytaj troche, popatrz na ogłoszenia, dodaj swoje, a capri nie szukaj w polsce, w większosci to stjuningowane, zwiesniaczone samochody, (mowa o tych do sprzedaży, chociaż nie wszystkie). Naprawde ciężko dostać porzadny samochód który nie wymagał by do remontu kupna drugiego na części. Osobiście polecam:
www.autoscout24.de
www.ebay.de
www.mobile.de
Jeśli szukasz taniego, to nie oczekuj dobrego.

PS. "człowiek ma dwoje uszu i jedne usta po to by dwa razy tyle słuchać co mówić"

_Domage_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-13 23:39:48 /


To samo tyczy się pary oczu :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-13 23:42:56 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.