logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Po kilkakroć szczęście! - Luboń, skok na A2

Po kilkakroć szczęście! - Luboń, skok na A2

Wieści Lubońskie, artykuł:



3m sie Dex!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-20 19:55:01 /


Morał z tego taki że śmiało iść na czołówkę...plastik kary nie wyrabiają...capri to solidna konstrukcja.Coke,nie widzę cię na liście zgłoszeń do PC........co jest?

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-20 19:59:14 /


Well, kolejny kapec zdefasonowany :-/ Ale wyglada na tych szpetnych fotkach, ze sie chyba wygrzebie z tego... Wspolczucia dla pani kierowniczki, chwile grozy kobita musiala przezyc...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-20 20:05:18 /


Piotrek , Coka capec na kolkach chyba jeszcze stoi :(

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-20 20:26:10 /


stary...
stary...
...stary ale jary...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-20 20:33:18 /


Mój sprzedany (i rozbity), Dextera rozbity (aż się w gazecie znalazł), Piotrka Pokemona na kołkach, cOke też jeszcze nie skończył cerowania. Kiepsko w tym roku PCK będzie wyglądał na PC.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-20 20:34:32 /


wspułczucia:(

Hoover 3M / 2006-07-20 21:05:53 /


No własnie to capec dextera.:(

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-20 22:19:38 /


A taki ładny był, hamerykański.... :/ dobrze że nic się nikomu nie stało... coś ostatnio za dużo wypadków wśród poznańskich fordów... może to i lepiej że zostają w garażach a nie jadą na miedzianą...

Piotrek PCK / 2006-07-24 22:56:46 /


Witam wszystkich no i stało się moja wspaniała żona dała czadu, samochód wygląda jak koń po westernie z każdej strony coś zgniecione albo odbite _ ale silnik chłodnica i wszystkie układy mechaniczne 100% OK można wsiadać i jechać chociaż był by to ogromny cios dla estetyki i elegancji Capri.
Z relacji kierowcy podobno wyglądało to tak:-) że sobie spokojnie jechała nagle z naprzeciwka ktoś wyjechał na jej pas, dość mocno, z zamiarem wyprzedzania, i to spowodowało odruch "delikatnego" odbicia w prawo gdzie już czaił się żądny krwi krawężnik. Auto szarpneło krawężnik nie puszczał Capri zostało wrzucone na pobocze gdzie spokojnie sobie stał płoteczek, (była święcie przekonana że ten płot ją zatrzyma i po strachu).Niestety płoteczek tylko mignoł przed szybą, znikneło też kilka słupków z płotka i capri pomkneło w dół do autostrady, gdzie już czekała "opiekuńcza" banda.no a potem bum i kupa kurzu. Gdyby nie ta banda i to że Caprik niebył przerdzewiały było by z dziewczynami kiepsko a tak wysiadły i jest OK

Załączam zdjęcie jak wyglądał wcześniej niebędę dawał zdjęć po bo lepiej go zapamiętać jako dobry wóz ! ( napewno będzie odrestaurowany !!) Trzeba czegoś więcej niż mały lot żeby wykończyć Capri.

Pozdrawiam wszystkich DEXTER Poznań

DEXTER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-26 19:29:54 /


cos z tym zakrętem jest kurde nie tak....

Jade sobie dzisiaj Caprikiem dokładnie tak samo jak jechała żona Dexa, lece jakies 80 może nawet mniej , nie za szybko bo właśnie skończyłem woskowac auto przed zimą więc nie chciałem zeby sie wybrudził ;), a tu nagle jak mi nie wyskoczy wielki czarny Range Rover i leci prosto na mnie.... Juz widziałem się frunącego w kierunku autostrady, dałem ostro po hamulcach na tyle zeby moje biedne hanckooki nie zerwaly przyczepności no i tak lece prawie przyklejony do kraweżnika i czekam czy ta idiotka (blondi chyba była) zdąży czy przeryje mi pół auta tym czołgiem... Jeżeli czytacie tego posta to pewnie sie domyślacie ze nic sie nie stało bo w innym przypadku albo bym zginął, albo siedział za morderstwo, albo strzelił sobie w łeb. Tak czy inaczej trzeba tam uważac bo idiotów nie brakuje...

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 16:16:48 /


Taka moda. Teraz trendi i dżezi jest albo mini albo land cruiser, navara, i inne sangjongi

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 17:18:48 /


UglyKid masz racje kurde dzisaj ja dziś przezyłem hwile grozy jadąc busem di szkoły:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 18:05:12 /


Benio, z tego wniosek, że winko musisz walić przed szkołą a nie po, będziesz bardziej wyluzowany ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 18:42:08 /


hehe nie przed szkoła nie dam rady busa mam o 7:25 i to jest czas na faja przed busem :P:P musze przez całe miasto zasówać a jak dojde to ta kochana faja :P:P hehe a dzis to były kumpla ur także wiadomo co tam sie działo:P:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 18:55:28 /


ur. kumpla i dasz rade pisać ?

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 19:24:09 /