logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » znaki i ozdoby klubowe

znaki i ozdoby klubowe

Nie było gwałtownych protestów w czasie premiery, czasem wręcz nieśmiała aprobata, apotem już ponaglenia więc znalazłem wolną chwilę i dokończyłem moją wersję znaku klubowego, uwzglęniając "głos ludu" zrobiłem też wersję dla kibiców ;o)



dla zrzeszonych



dla reszty luda ;o)


ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-01 21:55:38 /


Łoooł, ja chcę, ja chcę, ja chcę.... Hmm, a po kiego ch.. mnie to? Do corsy przylepię? :/

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-01 22:21:20 /


Na serio: chcę, a potem pomyślę, co z tym zrobić.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-01 22:22:20 /


rewelacja naprawde sa swietne

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-01 22:44:51 /


Zajefajne... kurcze no Hrabia przylepiaj na Corse, a co:P Tylko wpierw zmień błyskawicę na błękitny owal;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-01 23:29:03 /


świetny projekt!! :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-02 08:33:28 /


Ander mistrzy znaczki sa zajebiste, chyle glowe, naprawde super.

pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-02 09:22:20 /


super szkoda tylko że Poznań Group na wszystkich pozatym naprawde super pomysł chętnie bym coś takiego zamontował na swojego dziobaka, jakby co to daj znać

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-02 16:04:13 /


BirdDog bo to z założenia miały być znaki tylko "oddziału" poznańskiego (i okolic) capri.pl dla wszyskich fordów dlatego wrzuciłem je w naszym kąciku PCK i nie próbowałem dawać ich na godło klubowe bo nawet u nas chociaz sie ogólnie podoba to nie wszystkim pasuje, że gdzieś tam nie ma wciśniętej sylwetki capri :P

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-22 13:58:42 /


aha rozumiem;) tak czy siak wg mnie są naprawde świetne te znaczki i chętnie bym taki przyczepił do swojego samochodu, a raczej 2 sztuki na oba błotniki po jednym:p

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-22 19:41:00 /


dawać mi takie znaczki na mojego bombowca - najwyżej jak mi go jakiś chwast kupi to sobie powieszę na łańcuszku - a w razie czego i tak skończę z jakimś luta fordem więc się nie zmarnują...

???how much???

Ufok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-22 00:45:17 /


To ja też takie chce, z kim to załatwić ?

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-22 06:32:51 /


Ander może capriplowskie emblematy zrobisz?? TAkie dla ogółu? Tylko jeszcze pytanie ile takie cudo by kosztowało, ale są przepyszne.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-22 07:24:35 /


uuuuuuuuuuuuuuuu ja takiego kcem a najlepiej dwa albo trzy bedzie miejsce dla niego
pikne panocu pikniejse jako marysi lico szacuneczek

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-22 08:56:24 /


JAkby się dało wersję Wrocław Group pyknąć to by super było :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-22 09:09:38 /


Hmm, Młody, ale jak tworzyć odznaki czegoś, co nie istnieje? :P :D

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-22 09:12:30 /


buchacha o ups :)

Ufok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-25 20:38:56 /


tej ander mozna gdzies zamowic czy kupic ten znaczek? mam mk1 i jestem z ostrowa - to tak jesli chodzi o okolice zamieszkania ;)

fluxTMC Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-28 23:16:11 /


Na razie są (były) tylko naklejki, za ciężkie pieniądze można również kupić dedykowaną koszulkę. Ander nie ma czasu na zaglądanie w ten wątek, więc lepiej do niego zadzwonić.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-28 23:35:33 /


pikne:)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-29 19:39:00 /


Wypas, dobra grafika, zestawienie, wszystko w zasadzie, jestem na tak:)

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-29 23:58:07 /


Przywieźcie to na SO to rozejdzie się w "milionach" egzemplarzy, może uda mi się upolować kilka...

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-30 00:16:49 /


ja tylko tak nieśmiało sspytam, na co komu emblemat pck, jak nawet poznania nie widział?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-30 18:14:03 /


dla mnie jest troszke to dziwne ze ktos sie tyle meczyl by cos takiego wymyslic a teraz niemozna tego kupi :/

fluxTMC Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-29 22:37:27 /


Dla mnie sa naprawde fajne.Moze jednak da sie je jakos zrobic co by mozna bylo zakupic

ponury zniwiarz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-29 23:33:51 /


No fakt ostatnio kiepsko z czasem na przeglądanie forum, wiec jak już tu jestem to chyba muszę tu kilka rzeczy wyprostować - tym którzy dzwonili mówiłem to już przez telefon ale żeby oszczędzić innym impulsów wyjaśniam co mnie chwilowo zniechęciło do dalszej walki:
to co widać powyżej to jak to się ładnie mówi "symulacja komputerowa" :o)
był model przestrzenny w realu ale... już go nie ma :o)
w założeniach (moich) miała to być metalowa chromowana tarcza z wnętrzem emaliowanym (tak jak w kiedyś bywało - ma wtedy większą trwałość i naturalny połysk) dlatego jest wersja z numerem klubowym co by zniechęcić ewentualnych kolekcjonerów - jak zacząłem szukać możliwości wykonania ich w większej ilości i sposób powtarzalny pojawiły się schody i to dosyć wysokie -

wariant 1 -sztanca tej wielkości to koszt 800-1500 złociszów + obróbka + chromowanie + emaliowanie = koszta znaczka przy dobrych wiatrach ok. 300 PLNów czyli porażka

wariant 2 - żeby zrobić sensowny odlew mosiężny z zachowaniem wszystkich detali i chromować potem lakierować musiałyby być wielkości CD bo na te kilkanaście sztuk to tylko odlew w piachu, na Granadzie jeszcze jakoś by wyglądał na capri chyba już niebardzo ale nawet gdyby - model, odlew, obróbka grawerska, chrom lakier = koszt znaczka ok. 170-200 PLN znowu porażka

wariant 3 - ręczna pojedyncza robota grawera - panie, co pan !? 20 szt. takich samych... eee to sie ni da... no może... ale to potrwa... i bedzie kosztować - koszty +/- jak wariant 2 + niewyceniony jeszcze artyzm pana grawera :o)

wariant 4 - cyfrowe frezowanie aluminium, proszek, polerka - zachowany ogólny zarys, utrata większości detali (grubość frezu) - efekt końcowy nie do przyjęcia przynajmniej dla mnie no ale to w końcu ja decyduję :o)

czyli ogólnie znana polska niemoc przy jak zawsze dobrych chęciach i ogólnej aprobacie wykonawców :o) więc na razie dałem sobie na luz

wariant 5 - (w trakcie rozpracowywania) wycinanie laserowe detali i łączenie galwaniczne z odlewem tarczy - już wiem, że poniżej 100 nie zejdzie ale potencjalne efekty najciekawsze - odpada ręczna grawerka

tak więc ze wzgl. na koszty tematu nie rozwijam bo chętnych nie będzie w końcu taki znaczek to czasem prawie pół ceny samochodu :o) ale dzięki za uznanie na Śląsku,Mazowszu,Pomorzu w Mało- i Wielkopolsce - kurcze prawie dogoniłem Warke :D

taaa to się rozpisałem znowu ale temat uwazam za wyjaśniony

fluxTMC - jak mości hrabia rzekł - na razie są tylko wersje naklejkowe, jeszcze kilka zostało jak reflektujesz mogę wziąć na SO.

hrabia za ciężkie pieniądze to masz sobie kupić odpowiednią koszulkę która odpowiadałaby twojej pozycji społecznej ;o) dedykowane "ozdoby koszulkowe" są w cenie dobrego piwa ewent. dwóch gorszych ale dla ciebie cena promocyjna 6ciopak :o)
jak gdzieś kiedyś komuś mówiłem (chyba) - robiąc koszulkę dla kżyha wyciąłem jeszcze kilka dla innych i czekają na teraz na zainteresowanie adresatów m.in. ciebie

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-30 02:27:39 /


checi - checiami a realia - realiami! zazwyczaj tak bywa ze jak ktos wymysli cos zajebistego to zawsze cos stoi na przeszkodzie by to wdrozyc do uzycia! trzeba sie nastawic optymistycznie i miec nadzieje ze znajdzie sie jakis sposob na wyprodukowanie tego cacka za mniejsze peiniadze!

...a jesli znajdzie sie jeszcze jakas naklejka to narazie zaspokoje sie ja ;)
niestety na SO niepojade moja capriczka bo jest dopiero w poczatkowej fazie renowacji :(

pozdrowka

fluxTMC Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-30 13:35:52 /