logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Problem z gazem w Seacie Toledo 1,6 mono tronic

Problem z gazem w Seacie Toledo 1,6 mono tronic

Autko od niedawna przestało jeździć na gazie... po automatycznym przełączeniu z benzyny na gaz w różnych odstępach czasu coś tyknie pod maską i auto od razu gaśnie . W przypadku benzyny ten problem nie istnieje .... PROSZĘ O POMOC!!

fikus04 / 2006-09-12 21:36:00 /


hmm trzy minuty istnienia topiku a ty jeszcze żyjesz .

dziwne

CzarnyMatowy / 2006-09-12 21:39:53 /


Kolego przeczytaj najpierw regulamin a później coś pisz.Kurde jak by to Twoje Toledo miało z 30 Lat to mógłbyś się pokusić o jakąś pomoc a tak to poszukaj na forum Seata Toledo.Tu są stare fordy i klimatyczne samochody a nie jakieś tam Seaty .Nie ta strona i myslę że koledzy myslą dodobnie.CZYTAJ TO CO JEST NA CZERWONO PRZY ZAŁOŻENIU WATKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 21:40:10 /


Aż się boje pomyśleć o treści następnych komentarzy...;))

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 21:52:14 /


Było stare audi pijące olej, teraz niesprawny toledo mono tronic, a następne? Boję się pomyśleć :) jakaś mazda styczeń 2006? Problemy z bateryjką w kluczyku... Pomocy !
:)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-12 21:55:55 /


A ja tym razem ugryzę się w język i poproszę od razu o skasowanie wątku.. :)
Pleeease..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 21:56:27 /


dolacze sie tutaj.

mam kombajn VISTULA

jaki gaz do niego bedzie pasowal, chcialem tanio bujac sie po wsi ;P

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 21:58:38 /


Audi było przynajmiej z epoki naszych fordzików.A to co to wogule ku..a jest .Koncert Życzeń ???? Ja pier.....le .Nie mogę :) hi hi hi hi hi Czy aż tak trudno uruchomić ww.Google.pl i wpisać Seat Toledo ?? Kolego gdzie ty żyjesz?? Co ma wspólnego Seat z Starym Fordem?? Roczniki NIE!!! Silniki NIE!!!! Zawieszenia NIE!!! A GAZ w twoim aucie nas tak samo NIE INTERESUJE!!!!!
Nawet drobnej inwencji nie potrafiłeś uruchomić aby coś odnaleźć.Sorki ale to jest żałosne.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 22:00:18 /


Marek dobre :) Bardzo Dobre.Jak coś to spojlerki mam do niego za małą kasiorkę,wiesz ładniej będzie się bujał po wiosce :) A jak chcesz to także załatwie oryginalną choinkę zapachową o zapachu kokosowym :) Tak dla bajery także mógłbym dać Ci oryginalnie zjechaną oponę od Stara :)))

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 22:02:44 /


narazie szukam bagarka, mam na wynajmie bagarek od Krk4M'a, ale cus mi nie pasi, troszke za maly.
co do spojlerkow choinki i opony to sie jeszcze zastanowie i w razie jak kase zdobede w wyscigu na 0,75 mili z cyklu "kumbajnem po fsi" to zaraz sie zglosze.

;P

posdrafiam

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 22:19:23 /


Oooo a mi suszarka coś przerywa- co to może być? ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 22:26:36 /


Masz problem z gazem? Mowia: 'jak mnie zab bolal, to wyrwalem'. Pozbadz sie instalacji i po klopocie!

Co do suszarki - jesli jestes policjantką, to lepiej niech przerywa :P A jesli to zwykla suszarka to... hmmm... przerywa na benzynie czy na gazie? Jak na gazie to pozbadz sie instalacji ;) Jak na benzynie - to zdobądz suszarke elektryczną :)

Mysza liil (EM) / 2006-09-12 22:31:46 /


problem z pilotem od telewizora Samsung .... co to moze byc?
Prosze o pomoc.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 22:58:49 /


W chińskiej mikrofalówce coś pyknęło i przestała działać.
Pomóżcie.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 23:18:45 /


mi się popsuł wtyczkoprzełącznik do bulbulatora.. niech ktoś mi pomoże coś takiego naprawić prosze!!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-12 23:37:01 /


mamie ostatnio popsuł się palnik :) ale nieaktualne, bo dziecko naprawiło :)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 23:41:55 /


A ja panowie mam problem bo popsułmi się Wzdrygiwacz do GEWEJERESU. I nie wiem co robić bo cały czas nie działa ????? W instrukcji napisali że włączyć ale jak to się robi???Czego szukać ??? Korbę mam od Nysy ale jakoś nie pasuje??? A może wątek nowy założę ??? hihi hi pozdro

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 23:42:47 /


Coroner, problem z Gewejersem już był! Wysil się trochę i poszukaj na forum! Problem suszarki też już był (Kasiu), więc - wyszukiwarka :)
Wszystko już było! Jak myślicie dlaczego Ci ludzie tu zaglądają?

Swoją drogą... Ostatnio chciałem sobie zrobić kukurydzę w kolbach.. I nie bardzo pamiętałem ile minut.. Tak dla jaj wpisałem w google "jak sie gotuje kukurydze". Skorzystalem z pierwszego linka. Zobaczcie jakie to forum :P
Jaja jak berety! :))))))
Aha, a kukurydza wyszła extra! Właśnie kończę 3- cią kolbę :P

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 00:05:20 /


Milo- natchnienie- na czerwono pod "NA FORUM NIE WOLNO POD RYGOREM BLOKADY KONTA:" itd powinno być coś o google... zdecydowanie- i jakiś odnośnik dla ciućm jak google obsługiwać :)
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 00:31:05 /


jak sie joz wszyscy zala to mi sie zesrala wciagarka w mercedesie, slabo wciaga , ktos ja stworzyl na bazie skrzyni z zuka i rozrusznika z zila, sa 3 biegi + wsteczny 24v spiete szeregowo , zaplace w dolarach albo w jenach .

Classmobile / 2006-09-13 01:05:40 /


Kasiu`:)
Link do google powinien być powyżej tego napisu, bo jednak ludziska czytają od góry, więc takim "pantofelkom" powinno się to pierwsze rzucać w oczy..
A "ten pan" to chyba już tu nawet nie zaglądnął.. :P Ot tak spytał.. i poszedł.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 03:38:43 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.