logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Trochę zmian na stronie głównej

Trochę zmian na stronie głównej

W ramach ostatnich pytań o propozycje zmian, dostałem parę uwag że strona główna po załadowaniu zawsze wymaga przewinięcia w dół, bo to zdjęcie na górze zajmuje za dużo miejsca, i nowości już nie widać. Podobnie lewa kolumna z zapowiedziami pucharu i Gryźlin jest zbyt na dole, a powinna być na samej górze, żeby było to lepiej widać. Mam obiekcje przed robieniem strony głównej typu portalowego z 1000-cem linków i niczym więcej, ale ciut przemodelowałem to co jest, i proszę o opinie czy tak jest lepiej czy gorzej.
Zobaczyć można tu: http://www.capri.pl/new.php

Druga sprawa jest taka, że zaczyna mnie trochę wkurzać ten licznik osób na czacie, bo jak serwer polchatu gdzie czat rezyduje nie odpowiada zbyt szybko, to zawiesza to ładowanie strony głównej. Miewacie taki problem ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 20:51:20 /


Z licznikiem nie jest źle.Tak bardzo nie spowolnia a zachęca do czatowania jak coś się tam mrygnie.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 20:55:34 /


Nowy bannerek ??

Można by nieco wyeksponować link do "Nasze samochody" - bo widziałem że są z tym problemy :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 21:00:02 /


Tak licznik jest spoko :) od kiedy jest zauważyłem większą żywotnożć czata :) A co do nowego designu strony to mi się podoba ,ale jesli zostanie staru to tez mi sie bedzie podobac.Dla mnie kazda decyzja bedzie dobra ,a poza tym nowa wersja jest zachowana w starym stylu a to dobrze !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 21:03:13 /


Tak szczerze to mi się nie bardzo podoba. Fajny jest motym w tymi różnymi obrazkami za każdym razem jak się wejdzie. Na tej nowej dobre są ikony ogłoszeń, forum itp.
Ja wolę starą stronę. Ale to tylko ja...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 21:03:40 /


wszystko kwestia przyzwyczajenia:)) ale te kolorowe autka na dole sa bomba...:)) ekstra:)
Pozdro
Ps: co do licznika to spox mnie nie przeszkadza.

jagoolmk2 / 2003-02-27 21:07:23 /


co do strony głównej to mi nie odpowiadało zawsze to, że do spisu treści trzeba było biegać na sam koniec, a pozatym było ok czy nie lepiej było by umieścić spis w kolumnie po boku strony? Pozatym popieram przedmówcę. Starej głównej nic nie brakuje!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 21:07:30 /


Stara ładniejsza - taka bardziej "domowa" :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 21:07:33 /


Te samochody 3 są ok tylko kolory mniej zabijające proszę:). A fakt że stara była taka bardziej swojska.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 21:11:43 /


Jak dla mnie spoko jest nowa edycja
A licznik nie zawadza

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 21:12:21 /


niee spis treści z boku strony nie pasuje :( niech costanie tak jak jest na dole ! Z boku by ję tylko oszpecił !!!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 21:16:21 /


czy ja wiem......juz po zmianie naszych samochodów mi sie ciezjko przyzwyczic a nowa strona ghłówna jest kul ale właśnie taka "obca" a siedze na capri pl juz 2 lata więc wiem co mówie :)

starrsky / 2003-02-27 21:19:29 /


Kwestia przyzwyczajenia - mnie tam się nowa podoba.
Ale co MK wybierze - zawsze będzie dobrze.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 21:22:41 /


stara forma jest lepsza....Capri to samochod z tradycja wiec niech stronka bedzie tradycyjna.........w nowym projekcie ta prawa ramka psuje kompozycje

Rem!k / 2003-02-27 21:22:52 /


Przepraszam, ale jestem za wersją OLD SCHOOL

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 21:52:45 /


Moim zdaniem nowa wersja jest spox. Kącik klubowy w tej wersji mógłby tylko być trochę niżej, tak aby szary pasek nie był rozbity w ten sposób, to psuje dotychczasową harmonię.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 22:04:46 /


Zrobiłoby się w tedy trochę więcej miejsca na "Witamy wszystkich...". Teksty te zajmowały by mniej linijek (pin-ups i tak by się zmieściły) i wszystko inne podniosło by się jeszcze trochę do góry.

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 22:08:12 /


No Michal napracowales sie, ale mi osobiscie bardziej przypada do gustu wersja poprzednia "starych drzew sie nie przesadza" ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 22:10:30 /


Zgadzam sie z przedmowca, ze ta ramka z boku to troche nie wiadomo czy strona jest podzielona pionowo, czy poziomo. Ja juz bywam na stronie od 2 lat i dla mnie jest bardzo dobrze tak jak bylo.
Ja obstaje za stara wersja str. gl. bo tak naprawde to nigdy sie wszystkim nie dogodzi, a jak do tej pory dziala dobrze, jest czytelna i elegancka.
:-)
A tak przy okazji (bez obrazy) to to, ze trzeba przewinac troche okno do jakiegos linku to chyba nie jest problem, bo chyba chodzi o to zeby skupic ludzi wokol tego co robimy i kochamy- czyli SAMOCHODY. Chcialem tylko powiedziec, ze dla mnie ta stronka to po prostu jest mistrzostwo jesli chodzi o kontakt z ludzmi od starych fordow (bo zanim ja odkrylem to padaczka). I o to chyba chodzi, nie?
Po prostu Michal ja uwazam, ze interface jest bardzo spoko i jesli cos usprawniac to organizacje materialow (np. ogromnego zbioru tematow na forum- bo zrobilo sie tego mnostwo) a nie wyglad strony.
Ale oczywiscie to jest moja prywatna opinia :-)))
Za caly naklad pracy dla Michala SUPER DZIEKI

A tak przy okazji: gdzie mozna znalesc te statystyke pociadaczy capri (te zrobiona po wprowadzeniu edycji strony swojego auta) bo ostatnio szukalem i nie znalazlem.

wadol1 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 22:19:30 /


ja zdecydowanie wole stara wersje strony tytulowej

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 22:54:44 /


Ja też uważam, ze "stara" strona główna jest ładniejsza. Przyzwyczaiłem sie przez ten dluuuuugi okres.
A co do "widocznosci" nowych postow... ja mam ustawiona rozdzielczona 1152x864 i wszystko widze!!! ;-)

B / 2003-02-27 23:02:19 /


Po staremu i TYLKO PO STAREMU!!!! Obecna forma jest bardzo dobra a i tak kto chce zobaczyc czy jest cos nowego to zobaczy, bo przecież musi looknąć na aktualności, które graniczą z nowościami.
Co do licznika osób na czacie to wg. mnie bardzo dobra sprawa bo pozwala lepiej wykorzystac czat a z zawieszaniem nie mam żadnych problemów. W zasadzie dowiedziałem sie o tym dopiero od Ciebie, Michale.
Pozdro

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 23:12:24 /


No dobra, widzę że się nie podoba. Uwagi są cenne, tak więc kolejna próba modyfikacji - wracam do starego układu, ale drobne zmiany w nagłówku jestem bardzo skłonny przeprowadzić - brakowało logo na górze, to raz, a dwa że mamy wspaniałe rysunki Orła, które aż się proszą o to żeby je godziwie wykorzystać, na samym froncie, zamiast przypadkowych zdjęć różnej jakości. Tak więc drugie podejście: http://www.capri.pl/new2.php
A trzy samochodziki na dole to dzieło Bryzola, które trafić ma docelowo na koszulki, dzięki jeszcze raz !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 23:16:47 /


Chyba nie będe oryginalny i powiem ze stara wersja jest wg mojej opini lepsza.

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 23:16:57 /


Tak tak stara jest jak najbardziej właściwa i dobrze by było, gdyby została, a pomysł z menu po boku przyszedł mi do głowy na bazie tej kolumny klubowej proponowanej w nowej wersji. Też uważam, że przewinąć stronę trochę w dół to nie problem. Ale jak zwykle pełen szacunek dla wysiłku Michała i troski o zdanie odwiedzających.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 23:22:29 /


Co do porawki nr.2, to jest niedobrze. Przede wszystkim. Logo Capri.pl nie jest widoczne. Nowemu użytkownikowi taka strona główna raczej by się nie spodobała.
Proponuję prace Orła wstawić w tło (tylko) na stronie głównej.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 23:23:22 /


zostawić takm jak jest tylko zamiast tych sdjęć co są dać zdjęcia orła i tyle bo te bryzola na dole to kompletnie nie pasują to tony strony która jest przyjemna i delikatna a te zamochodziki a przynajmniej ich kolory strasznie żywe i ,i nie powiem że brzydki bo ładne ale w innym miejscu.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 23:38:22 /


Co do poprawki nr.2 - to mimo wszystko stara strona jest idealna. Nic dodać nic ująć. Co do grafik orła - no cóż - chłop się napracował, lecz na stronę główną (w lewym górnym rogu, gdzie zwykle znajduje się menu, i gdzie każdy najpierw spogląda) - to tak niebardzo. Sorry.
PS. - do orła - zdjęcia które wrzuciłeś na "car babes" są świetne, chyba nawwet lepsze niż strona główna :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 23:38:46 /


Ja osobiście jestem przeciwny wyrzuceniu zdjęć z górnego lewego rogu, jak dla mnie one są poprostu piękne, niewyobrażam sobie strony bez nich...

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 23:43:31 /


Nowa mi się nie podoba, stara strona miała klimat a na tej nowej jakiś taki "porządek na siłę" Przepraszam Mk ale takie jest moje zdanie.

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-27 23:55:51 /


Uff, nie ma atmosfery na zmiany :-)
Strona wraca więc prawie do postaci wyjściowej, z dwiema zmianami - rysunki zamiast zdjęć wielkości takiej jak były uprzednio zdjęcia, a nie takie małe (a skoro nie ma problemu z przewijaniem, to niech będą duże), a po drugie to nagłówek - w nim jednak widziałbym logo, tego brakuje tutaj, oraz dodałem linki które są przez wielu poszukiwane - czyli klub i mapa strony. Ze starym nagłówkiem był mały problem, mianowicie użycie loga Forda, którego tak na froncie nie powinniśmy używać bez zyskania zgody :-( Na dole również wróciłem do sylwetek b&w zamiast ostrych kolorów. Proszę spojrzeć tutaj: http://www.capri.pl/new3.php

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:01:30 /


No dobra. Osobiście myślę,że niema co zmieniać strony głównej.
Proponuję za to rozbudować galerię do wręcz gigantycznych rozmiarów.
A co ze sportowymi osiągnięciami Capri? Czy coś się zmieniło w tym temacie?
Jeżeli już koniecznie trzeba zmienić stronę główną, to zaproponuję wstawienie na samej górze dużego loga Capri.pl, które będzie się pierwsze rzucać w oczy po wejściu na stronę.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:09:52 /


narzekania dalej bedą


u góry jest link "nowe komentarze" ??
do czego to służy ?

używanie loga Forda ..... hmmmm no nie wiem czy nie można go używać bez zgody, w końcu strona jest o Capri , a Capri to Ford (akurat chodzi o ten przypadek)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:12:07 /


wszystko pieknie ladnie ale moze rzeczywiscie zrobic jakis wiekszy napisik my i nasze samochody:)albo naciskajac na grafike orla zeby wchodzic? a mi osobiscie sie podobal new2:)

Hoover 3M / 2003-02-28 00:14:54 /


Losowo generowane zdjęcia też wydają sie niby taką głupotką .... ale bardzo sie do nich przyzwyczaiłem - to pewnie są te inne niż własne Capri które śnią sie po zamknięciu oczu :-))) tak naprawde zdjęcia mają aspekt wychowawczy hehe :-P
i czemu mają/muszą zniknąć ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:15:48 /


newph3 jest rewalecja miód cud i orzeszki jednym słowem palce lizać

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:19:43 /


Link "nowe komentarze" był na starej stronie, więc jakbym trochę nie rozumiał pytania ? Pokazuje listę nowych komentarzy na stronie od czasu ostatniej wizyty.

Co do logo Forda, to jest właśnie jeden z powodów dla których myślę o zmianie nagłówka - ponoć właśnie tak jest, że powinniśmy mieć zgodę na użycie takiego znaku w tak centralnym i reprezentatywnym miejscu strony. Nie chcę się wdawać w temat poszanowania praw autorskich tu i tam na tej stronie i nie tylko, bo różnie z tym bywa, ale na samym froncie strony głównej to wolałbym nasze logo od loga Forda, z którym jako takim nie mamy nic wspólnego. To jest zaszłość którą trzeba w moim mniemaniu zmienić. To jest miejsce na nasze logo.

A co do galerii (mowa o tym przypadkowej zbieraninie zdjęć z sieci), to coraz bardziej myślę o wyrzuceniu tego w ogóle - dostałem raz jeden przykry mail w sprawie tego, że jakiś gość znalazł tam swoje zdjęcia, i że mogliśmy chociaż zapytać o zgodę. Rozumiem go akurat doskonale, ale nie bardzo wiadomo było kogo w takiej sytuacji pytać, jako że te zdjęcia krążą w tylu miejscach i w takim tempie. Sami zresztą masę nadesłaliście. Myślę że wszyscy zainteresowani mają i tak pościągane te zdjęcia z różnych innych stron, i chyba nie ubędzie nikomu jak znikną stąd ? Już słyszę te lamenty ... Ale pytam poważnie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:26:59 /


3 jest gites, ale gdzie "samochód,który..." proponował bym wrzucić ją obok znaku firmowego strony, a linki, które znajdują się u góry dać obok konto / wyloguj się

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:27:38 /


powiem krótko i zwięźle:galeria musi być!!!!!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:31:56 /


wersja obecna/"stara"/ wg mnie najlepsza, choc moze to przyzwyczajenie ;)
jednak jak mike zauwazyl te zmieniajace sie obrazki sa fajne, a poza tym tej formie od razu strona rzuca sie w oczy (naglowek, obrazek - charakterystyczne i dosyc duze)
a przewinac strone w dol to nie problem.
niby po co zmieniac cos co jest dobre... ale mk jak chcesz zmienic wyglad to na new2 bo bardziej przejrzyste niz new. ;)chyba ze na cos jeszcze innego..
pozdrowka

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:34:16 /


w szoku jestem zmiany???
no to i ja wrzuce swoje 3 grosze :)

ja bym połaczył 'new.php' i 'new3.php' ;P tzn.
układ jak w 'new' - fajnie wyglada, tylko z kilkoma zmianami, gorna czesc ("witamy wszytskich...") w proporcjach jak na 'new3' i z losowymi grafikami zamiast rysunkow orła (bez urazy, sa super ale moim numer i jest zolta mk1 i rekawiczki)
kolorowe capri fajnie wygladaja na koszulce jednak chyba tutaj lepiej wygladaja czarno-biale.

a tak swoja droga moze zrobic tak, ze domyslnie stary design, a dal zarejstrowanych... opcjonalnie?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:34:27 /


galerie powinny zostać ! Nie są one największe ,ani jakieś super małe ,ale powinny być ,w końcu jest to strona o Capri !! A jak ktoś przypadkowy tu trafi to powinien móc pooglądać cobie i zobaczyć co to wogóle jest Capri.Takie jest moje zdanie !A no i super jest "new3" + to co mówił moj przedmówca !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:34:48 /


yyy moim przedmówcą jak to pisałem był Albatros vel RoT !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:36:12 /


co do loga, to najwyżej można wpisać logo wyspy Capri i będzie spoko:-)
Berlusconi sie nie doczepi hehehe.
Albo np.:

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:38:15 /


opcjonalny design to juz chyba przesada...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:38:41 /


o kurcze ale ruch, MK skoro samo logo capri.pl to mzeo ciut wieksze? a co do galerii .... ehhh szkoda wywalac, moze i nie nasze ale zawsze, wrazie jak by co to sluze ok 1Gb roznych zdjec :)))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:39:20 /


zamiast new2 mialo byc new3

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:41:43 /


zoogon chyba chodzi o logo "ford" a jezeli nie, to pod zadnym apozorem nie zmieniac!!! ;P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:46:49 /


zmiana logo??? A z jakiej paki? I czy nie jest tak, że według prawa nawet zastrzeżone znaki towarowe stają się po jakimś czasie dobrem publicznym po zakończeniu ich stosowania? Może warto by to sprawdzić? I chodzi mi o logo capri.pl, bo otym mowa, jak sądzę, a nie o o owalu forda...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:53:00 /


Zmiany zatoczyły koło i wróciły do punktu wyjścia: http://www.capri.pl/new4.php
Z powrotem zdjęcia, z jedyną różnicą w nagłówku, który chyba raczej jednak zmienię, co najwyżej ciut powiększę logo, ale temu przyjrzę się już "za dnia".

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:55:59 /


no i dalej optuję za tym, żeby wrócił napis "samochód, który zawsze sobie obiecywałeś" wstawiony w miejsce linkow, a te żeby powędrowały pod powitanie do linków od logowania. No i zmieniające się obrazki, ale bz grafik.Popieram...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:56:56 /


Nie chodziło o zmianę loga capri.pl, bo to zostaje bez zmian, chodziło o nieużywanie stylizowanego loga Forda, które rządzi się innymi prawami.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 00:57:12 /


cholera nie wyrabiam z oglądaniem i za komentarzami... ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 00:59:14 /


powinno zostac stare....TA STRONA MA WIELKI KLIMAT BO WYGLADA JAK WYGLADA i ja bym N I C zmienial.....
ps.te rysunki orla(sa piekne!!) powinny zniknac (do tych 2 wirtualnych capri na przyklad)...powinny zostac te ktore byly dotychczas czyli z rekawiczkami etc.......

Rem!k / 2003-02-28 00:59:23 /


przepraszam samochód jaki...zmęczenie ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 01:00:58 /


a mi tam sie te szare paski z ver1 podobały :P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 01:01:41 /


OK ja ostatecznie widzę to tak:
1)Nagłówek pozostaje jak w wersji starej
2)Linki z nagłówka wracają tam, gdzie były, czyli pod powitanie
3)Można zastosować w ich miejsce linki graficzne z opisem tak jak w wersji new
4)Dodane do nich zostają linki z wersji 3 i 4, czyli klub i mapa strony
5)Według mnie lepiej wyglądają te fotki w lewym, górnym rogu bez ramki, ale dał bym tam kilka pozycji capri I, II i III zeby był pełen przegląd
6) Rysunki Orła wracają, gdzie były (chylę czoła przed talentem, ale wolał bym w tak reprezentatywnym miejscu widzieć jednak capriki takimi, jakimi były na prawdę)
7)Wielkość fotek pozostaje po staremu, lub jak w wersji 4.
8)To tyle ode mnie. Decyzję pozostawiam autorowi strony.
9)Efekt moich rozważań osiągnąłem otwierająć każdą propozycję, począwszy od "starej" w kolejnym oknie i przechodząc na zmianę to na jedną to na drugą. Polecam, bo wtedy najłatwiej wychwycić różnice i szczegóły...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 01:19:51 /


Heh... najlepiej nich zostanie tak jak jest i tyle ... nie ma co kombinować .Po staremu albo new3 + napis "samochód jaki ..." !!!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 02:13:59 /


Michał zostaw lepiej tak jak było choć nie które wersje są extra ..pytanie mam takie DLACZEGO NIE MA II i III w galerii na głównej ???? nigdy sie nad tym nie zastanawiałem :/ i w sumie żeby wszyscy byli zadowoleni przemieszać galerie głównej aut z pin ups'ami :D

starrsky / 2003-02-28 07:29:53 /


MK
prosze zostaw strone taka jaka byla
rysunki orla sa owszem super, ale jako dodatek bo sa stworzone jakby do artykulu o Capri w playboyu, wiec wydaje mi sie ze na pierwszym planie powinny byc dotychczasowe zdjecia

druga sprawa to nie robcie takich badziewnych kolorkow na samochodzikach(ani na koszulkach ani na stronie), to jest okropne
to jest oczywiscie tylko moje zdanie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 07:34:15 /


Może powiem jak stary tetryk, ale klasyka samochodu potrzebuje klasycznej strony ;)
Być może się przyzwyczaiłem do starej strony tak jak do starego Caprika, więc zmiany jakie dokonasz to co najwyżej prawnie niezbędne i tylko kosmetyczne, ale żadnych innych!.
Znajomi, nie tylko Ci którym polecam stronę ale także trafiający przypadkiem, mówią z przejęciem o WIELKIM STYLU tej strony.
NIC NIE ZMIENIAĆ!
P.S. z szacunkiem dla Twojej pracy nad nowymi stronami.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 07:45:17 /


ostatnia wersja jest juz prawie identyczna z pierwsza wiec jest ok
ale i tak jest zmieniona na gorsze bez hasla reklamowego Capri
i loga forda
nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek sie czepial
przeciez to jest tylko reklama
kazdy kto np sprzedaje cokolwiek, oblepia sie naklejkami z logami firm
nie jest to wykorzystywanie loga w celach np. produkcji poloneza jako Ford, o to raczej by sie czepili
Capri sa Fordami, maja taki znaczek i mamy prawo go umiescic tutaj
moge sie dokladniej dowiedziec

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 07:49:27 /


Ostatnia, czwarta wersja jest ok (bo jest identyczna z pierwsza, prawie)

Co do loga "Ford" kazdy jest mądry, bo to nie on w razie czego bedzie odpowiadal.

Ja proponuje sprawdzic, czy rzeczywiscie MK (ciekawe, czy wsrod caprimaniakow jest jakis prawnik? - hehe) groza jakies konsekwencje za uzywanie (jakby nie patrzec) bezprawne loga "Ford".

A do tego czasu niech lepiej bedzie bez "ford", wiecie jakie sad moglby zasadzic kary....?!

To tyle mojej pesymistycznej opinii... ;-)

B / 2003-02-28 08:07:45 /


hmm... Mi osobiście podoba się obecna strona ... nic jej nie brakuje. a jest bardzo przejrzysta i prosta... owszem jak zmienisz na nową wersję to też się do niej przyzwyczaje ale uważam że żadne zmiany nie są potrzebne...

jak dalej będzie się tak zmieniać to za pół roku choinka z tego wyjdzie :D

Uważam Michale że powinniśmy zachować obecną postać strony głównej.. a jak komuś nie chce się wykonać jednego ruchu myszką żeby dostać się do menu to niech znajdzie lepiej zorganizowaną stronkę...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 08:39:38 /


teaz zobaczyłem 3 kolejne wersje strony tytułowej i nadal uważam że żadne zmiany nie sa potrzebne...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 08:45:17 /


Ja tez uwazam zmiany za zbyteczne. Kocham ta wersje co jest innej nie chce kochac ;-----P
Licznik czata to praktyczna sprawa bo przedtem sie wszyscy mijali teraz mozna spoko tam sie zasadzic i ktos cie ujzy z zewnatrz. Juz sprawdzone
NARRA

Q_Back / 2003-02-28 09:12:09 /


Toteż nie zmieniam tak hop-siup, tylko konsultuję napierw. No ale jak się nie podoba, to dużych zmian nie będzie - ostatnia wersja to już nie jest przecież żadna nowa wersja, tylko mała zamiana góry na logo capri.pl plus linki których ludzie najczęściej szukają w ciut lepiej widocznym miejscu, TO JEST W KOŃCU WYNIK ZGŁASZANYCH UWAG ŻE NIE SĄ ZBYT WIDOCZNE ? Nie sądzę żeby takie zmiany radykalnie wpływały na klimat strony, reszta oprócz samego górnego centymetra jest przecież identyczna jak była ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 10:19:43 /


Nigdy nie korzystałem z linku "nowe komentarze" - po prostu za każdym razem gdy odświeże strone są one wypisane pod zdjęciem z nagłówkiem : od ostatniej wizyty..... więc co to za guzik i po co on ??


Galeria losowo pokazywanych zdjęć na stronie głównej opiera sie raczej na wycinkach z folderów Forda - nikt nie może sie przyczepić że to jego Capri ---- zobacz na dyskusje w komentarzach do Galerii Mk2 - tam ktoś pisze że to konkretne zdjęcie to zdjęcie akurat jego samochodu sprzed lat ....... dlaczego ?? Bo miał ten sam kolor :-))


Dopiero w Galerii - są zdjęcia Mk1, Mk2, Mk3 - niektóre wyglądają na Polskie i pozbierane z różnych źródeł - te na stronie głównej nie obejmowały zasięgiem całej galerii - więc nie okrajaj tego prosze..... dla nas którzy tu przebywamy od dłuższego czasu stały sie czymś normalnym.... ale z początku pamiętam że były bardzo fascynujące - i zresztą nadal są (choć może nie w takim stopniu)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 10:33:29 /


no dobra, niech już będzie ta ostatnia wersja, ale "samochód który sobie zawsze obiecywałem ;)" musi być

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-28 10:38:56 /


Ja nie popuszczę - hasełko musi zostać, bez niego to połowa klimatu siada...albo i więcej. Linki powinny być tam, gdzie były, bo tez były doskonale widoczne, dobrym pomysłem jest jednak dodanie do nich linka klub, ale fakt bez sensu jest link nowe komentarze. Co do galerii można w niej umieścić jakiąś informację typu jeśli znalazłeś tu swoją brykę to skontaktuj się z MK w celu uzyskania twojej zgody na dalszą jej prezentację...oczywiście delikwent musiał by udowodnić, że dane auto było lub jest jego, bo w innym wypadku galeria zniknęła by szybko...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-28 11:32:44 /


Pozwólcie mi dodać swoją opinię: :)
-Wg mnie górne 2cm muszą mieć "Ford Capri" albo "Capri.pl", praktycznie to to samo, chociaż można by się pokusić o "Ford Capri.pl" :).
-"SAMOCHÓD KTÓRY ZAWSZE SOBIE OBIECYWAŁEŚ" musi, powtarzam MUSI:) być, tylko może w cudzysłowiu i z trzykropkiem na końcu(?).
-Dodatkowy link Nowe komentarze jest chyba nie potrzebny. W końcy to samo jest w aktualnościach "Od ostatniej wizyty", poza tym można nacisnąć 'PageDown' i się człowiek znajdzie na miejscu.
-Jeżeli ktoś ma problem z przejeżdżaniem na koniec strony to chyba najwyższy czas nauczyć się używać klawisza Home i End powyżej strzałek(!).
-Linki do mapy strony i klubu to dobry pomysł.
-Zdjęcia z folderów szalenie mi się podobają, od samego początku. Faktycznie można by poszerztć te zdjęcia o Mk2 i Mk3. No i żeby było ich więcej żeby się rzadko powtarzały,:) wtedy strona będzie się wydawała zawsze inną. Rysunek jedynki Orła jest na prawdę super. Wnioskuję o dołączenie jego do zdjęć z folderów.
-Strony new i new2 wydają mi nie czytelne, przepełnione zbyt dyżą ilością inforamcji, new3 i new4 mają spokojną stylistykę i w takim klimacie powinna zostać strona. Ikonki z new.php są OK:)
-Samochodziki bardzo mi się podobają jak są wszystkie 3. Tylko żeby były czarno-białe --- KONIECZNIE.

Tak poza to w new3i4 góra bes "Samochód który..." jest trocze pusta. Ogólnie uważam że pierwotna strona jest bardzo gustowna, bardzo ładna i wszystko jest czytelne i łatwo znaleść każdą rzecz. Tak czy inaczej przyjmę ze stoickim spokojem co nastąpi:).

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-01 12:20:42 /


"beczkę mu..."

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-01 15:50:07 /


Ostatecznie zmiany są znikome, zamieniłem na górze Forda na capri.pl, na dole zamiast dwóch sylwetek są trzy, bezkolorowe, i dodałem na górze link do klubu oraz mapy strony. Reszta bez zmian, na froncie zostaje "samochód jaki sobie zawsze obiecywałeś", zostają też zdjęcia, dodam tam ewentualnie trochę jeszcze innych, głównie Mk II i III, no ale to muszę przejrzeć foldery.
Czyli w sumie - uderzywszy głową w mur - zostajemy przy tym co było. I dobrze, bo skoro tak chcecie, to niech tak będzie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-02 15:45:07 /


Se, perfetto...:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-02 17:29:22 /


I chwała za to!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-02 18:22:17 /


I koniec! Tak ma być!
Bardzo dobrze.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-02 20:34:20 /


Czekamy na nowe zdjęcia na głównej , stare znamy do bulu na pamięć ... ;)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 22:20:31 /


kto czeka to czeka...

Rem!k / 2003-04-01 22:26:48 /


nowe ... nie znaczy ze stare mają zniknąć

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 22:34:57 /


aha...wobec tego czekam na rozwoj wydarzen

Rem!k / 2003-04-01 22:36:15 /


Michał - gratulacje !!!
W końcu zacząłeś egzekwować postanowienia,że tak się wyrażę, NASZEGO regulaminu :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-06 16:48:49 /


Może by tak dorzucić do zdjęć losowo pojawiających się na stronie głównej zdjęcia z kalendarzy Capri.pl ???

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-14 17:04:17 /


albo inne fajne zdjecia użytkowników :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-14 17:23:22 /


i eurogąbki! ;D
a na powaznie to bardzo fajny pomysl... z tymi zdjeciami ofkoz.

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-14 17:27:41 /


a czy jest opcja prywatnych wiadomości na stronie??

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-14 18:04:23 /


tak najlepiej jak z Capri.pl "zrobimy" portal naszecapri.pl bedzie mozna dawac prezenty pisac prywatne wiadomosci itp. itd. To forum jest zajebiste ze wzgledu na swoja prostote w uzytkowaniu nie trzeba myslec gdzie co jest bo to poprostu wiadomo po pierwszych odwiedzinach stronki... To forum jest jak nasze fordy, bez fajerwerkow i zbednych rzeczy... bo po co np w starym fordzie ESP zeby laczka sie nie dalo spalic :)...a co do fotek ktore sie wyswietlaja po wejsciu na stronke rzeczywiscie troszke malo ich i sie czesto powtarzaja ;p

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-14 18:24:15 /


popieram piotrka gran!!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-14 21:45:08 /


tazzman, a to tak cięzko znaleźć i wysłać do kogoś mail?
Nie żebym się czepiał, ale po co wyważać łomem otwarte drzwi?

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 10:39:10 /


zgadzam się z Piotrkiem, proste rozwiązania są najskuteczniejsze

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 16:02:07 /