logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » nieopłacone oc

nieopłacone oc

Kupiłem auto które było ubezpieczone w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych. Pojechałem do ubezpieczyciela i po opłaceniu jednostki uczestnicta ubezpieczenie przepisano na mnie. Kończyło sie w kwietniu tego roku. Niestety w marcu musiałem wyjechcać za granicę, auto zostało w Polsce, ubezpieczenie się skończyło, a ja dopiero teraz wróciłem do Polski i coś muszę zrobić. I tu pytanie. Czy tamto ubezpieczenie wygasło? Czy nadal mam oc i poprostu zalegam z płatnościami. Czy zapłacę jakąś karę albo odsetki? Jeżeli tak to w jakiej wysokości? Co robić dzwonić do Tuw-u?

Dziadek___ / 2006-09-18 17:41:18 /


A jakie to autko?
marka..model

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-18 17:55:05 /


nadal masz polise OC z zaległymi składkami które musisz opłacić jeśli nie chcesz mieć do czynienia z funduszem gwarancyjnym.. a wierz mi że niechcesz :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-18 18:31:34 /


uuuu niepełne dane - brak wpisu o sobie i samochodzie + rejestracja w dniu dzisiejszym - na 100% nie jest to auto z kręgu naszych zainteresowań

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-18 18:35:38 /


chyba MK będzie musiał wprowadzić jakieś ograniczenia dla "nowych"

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-18 18:55:42 /


Niektórzy po prostu nie chcą słuchać.. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-18 19:40:21 /


trójkąt ma rację - polisa jest automatycznie przedłużona na kolejny rok.
musisz zapłacić składkę z odsetkami.
ale odsetki to nie taka straszna kwota.
nie mniej czym predzej zapłacisz to lepiej dla portfela

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-19 12:10:06 /