logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Czy mozna przewozić auto na lawecie bez papierów?? PILNE

Czy mozna przewozić auto na lawecie bez papierów?? PILNE

WItam
Chcialem kupic anglika na części niestety wlasciciel nie ma dokumentów tego auta moze wi jedynie wystawić rachunek czy faktóre zakupu czy z takim dokumentem moge przewieźć auto na lawecie? Co gdy zatrzymają mnie inspektorki lub policja mogą zabrać auto? Prosze o odp. bo nie wiem co robić
Pozdr.

kikulka / 2006-09-23 14:51:47 /


A jakiego starego forda chcesz przewozic?

Mysza liil (EM) / 2006-09-23 15:20:39 /


Mogą ci naskakać. Jesli masz fakturę zakupu od gościa, to jego będą scigać o źródło pochodzenia. A samochód na lawecie nie jest pojazdem mechanicznym na drodze, tylko towarem na skrzyni ciężarówki. Nie musi mieć OC ani tablic.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-23 15:35:54 /


Kurde, następny! Skąd Oni się biorą? .. :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-23 16:07:14 /


Cały szacunek Michale,ale wiesz że nie wolno odpowiadać na pytania nie dotyczące starych fordów.
Myślałem że to już dawno ustalone ale co chwilę widzę że ktoś odpowiada.
Nie ma większego fachowca na tym forum od Ciebie,ale zasady dotyczą wszystkich,bez wyjątku.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-23 16:31:01 /


Piotrek - toż nie odpowiadam na pytanie dotyczące luzów zaworowych w Tavrii, tylko w sprawie przewozu rupiecia bez kwitów na lawecie. Czy uważasz że taka wiedza nigdy nie przyda się nikomu z posiadaczy starych Fordów?
To dokładnie to samo, co odpowiedź na pytanie typu [pierwsze z brzegu - bez wycieczek osobistych :)] "czy oponę 235/60 można zakłądać na felgę 7Jx13?". Jaką masz gwarancję, że oprócz konkretnego Fordziarza z wiedzy tej nie skorzysta jakiś klient z bawarą czy choćby Fiatem 124 Sport?
Moim zdaniem nie odpowiadamy jedynie na pytania dotyczące INDYWIDUALNYCH zagwozdek w KONKRETNYCH samochodach spoza znaku "blue oval". A zwłaszcza w aspekcie instalki LPG w tychże pojazdach...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-23 18:14:48 /


Przyjmuje taką odpowiedź jako wiążącą:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-23 18:21:04 /