logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Mlody taunus z 1982 r:)

Mlody taunus z 1982 r:)

Moj slinik ma zaladwie 69 000 km przebiegu ale chcialbym sie spytac czy wie ktos jak mozna go ulepszyc jakimis drobiazgami tak by chodzil plynniej estetyczniej a zarazem nie wydajac na to zbyt wielkiego szmalu to silniczek 1.6

Sympatic24Cam / 2006-09-28 23:03:44 /


najtaniej zmić na 2,0. a z ciekawości po czym wnioskujesz przebieg ??

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-28 23:09:01 /


to zes trojkat mu doradzil :)
wogle taka tendencja wymiany wszystkiego na wieksze bo po co robic mniejsze jest dla mnie glupia
jeszcze troche i wszystkie fordy na capri.pl beda na 2.8v6 jezdzic ...i niewazne ze sie niszczy oryginalne 1.3 czy 1.6 i wywala na smietnik ..no ale co walne se v6...

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-28 23:28:21 /


Zakrzak co się tak pieklisz, Kolega pisze ze nie chce pakować dużego szmalu to mu napisałem zgodnie z prawdą ze najlepiej bedzie 2,0 wstawić,

wszelkie przeróbki 1,6 będą albo kosztowne albo odbija się negatywnie na eksploatacji i zużyciu paliwa. czyż tak niejest ?

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-28 23:36:38 /


jest..natomiast drobna kosmetyka i niewiekimi nakladami da sie to i owo poprawic w takim 1.6 aby milo dla ucha chodzil :0
ale zreszta temat wlakowany poszukaj na forum

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-29 00:02:06 /


niewielkimi nakładami to w tym przypadku można sobie zwalić konia :(

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-29 07:37:39 /


Absolutnie...

Śmietan / 2006-09-29 08:39:35 /


no to powodzenia stichu..gratuluje

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-29 14:59:24 /


ja mam zakrzaczku nieograniczony budżet , na laski też :), pogratuluj sobie .

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-29 17:38:15 /


stich naprawde sie zastanawiam czy aby napewno dobra date swego urodzenia wpisales w swoim profilu? bo twoje texty czasem zalatuja conajwyzej gimnazjum....

do tematu zakladajac ze masz nie wiecej jak powiedzmy 300pln to juz mozesz cos zrobic tak wiec:
sciagnij glowice przeszlifuj kanaly dotrzyj zawory przeczysc wszystko...bez kosztow zasadniczo
splanuj sobie ja powiedzmy o kilka mm koszt ok 20-30 pln
nowa uszcz pod glowice +pod dekiel klawiatury 50pln
zmien gaznik od 2.0 2-gardzielowy koszt uzywki mysle ze nie przekorczy 50-70pln + ewent zestaw naprawszy (uszcz.membramki itp) nie wiem ile ale tez nie duzo
do tego jak wymienisz swiece na nowe i filtry to wszystko powinno poprawic zauwazalnie dynamike silnika i jego elastycznosc po dokladnym jego ustawieniu...i tak moze wygladac delikatna kosmetyka niewielkim nakladem...a nie walenie konia jak co poniektorzy tu proponuja...

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-29 23:40:08 /


uwielbiam słuchać takich ludowych mądrości, zrobienie konkretnego 1600 jest niewątpliwie znacznie droższe niż zakup porównywalngo 2000,

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-30 04:30:46 /


za 300zl za dużo nie zrobisz, usczelka pod głowice, pod kolektory ssący i wydech, uszczelka pod dekiel, uszczelniacze, simering wałka rozrządu, kamienie szlifierskie, planowanie głowicy, pasek rozrządu, rolka napinacza, nowe świece, olej, filterek, płyn chłodniczy, Tego wszystkiego nie ogarniesz za 300zl, a jeżeli nie będziesz robił sam to już nie ma wogóle o czym gadać, takie realia :(

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-30 08:50:39 /


popieram 3Kata

i oczywiscie STICHA bo tanio to mozna faktycznie zrobic to co napisal :D:D
hehhehe

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-02 13:49:39 /


a ja popieram siebie...skoro wy lubicie za wszystko przeplacac :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-02 20:14:05 /


no i właśnie o takie intymne wyznanie chodziło, "popieram siebie" dobre.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-02 20:49:28 /


skoro o to ci chodzilo i jestes usatysfakcjoowany to mozesz teraz pojsc i sobie zw.... gruche jak pisales powyzej :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-02 20:59:32 /


no coż, mam lepsze opcje, "popieranie siebie" zostawiam Zakrzakowi :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-02 21:33:17 /


stich przyznaj sie ...sprawia ci to przyjemnosc?..droczenie sie ze mna , zabawy slowne i te twoje przechwalki jakis ty nadziany koles i woogle luuuzak z ciebie klawy gosc mimo 50 na karku :) chcesz sie tu dowartosciowac..bo koledzy dawno cie olali? chyba nie zrobi to na nikim wrazenia...tak sadze
nara

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-03 12:05:00 /


po pierwsze sam zacząłeś dawno temu, trzeba było trzymac język za zębami, co do przyjemności to się zgodzę, co do kolegów to już nie. ponadto jesteś chyba rekordzistą na tej stronie jeżeli chodzi o wypisywanie bzdur, często wogóle niewiadomo po co się odzywasz, może jak sam będziesz miał 50-tkę na karku, to Ci przejdzie, poczekamy.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-03 12:14:50 /


tyle ze ty wtedy bedziesz juz dawno kwiatki od spodu wachal....

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-03 22:52:19 /


pierdolisz, jak zawsze

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-03 23:06:59 /


niesadze....bo razcej nie dozyjesz 93 lat...a odzywajac sie tak jak teraz do mnie napewno!
i mysle ze juz wkrotce bede mial watpliwa przyjemnosc poznania cie na zywo...jeszcze troche...poczekam zbieraj zbireaj dobrze ci idzie

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-03 23:11:00 /


wiadomo gdzie mieszkam, zapraszam.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-03 23:15:57 /


rozumiem, że jak Ci nie idzie dyskusja wybrakowanym mózgiem, to spróbujesz wątpliwymi mięśnami, ciekawe :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-03 23:19:00 /


ty to napisales...nie ja

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-03 23:24:36 /


pierdolisz...jak zawsze

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-03 23:27:26 /


Moimskromnym zdaniem to po co walić się na słowa ,może jakiś sparing na zlocie na rękawice bokserskie??? Kilka osób z forum także by tego spróbowało jak widzę.Oj panowie nie rozumiem to po co wogóle ktoś tu wchodzi i pisze takie gówniane docinki.Tak samo Zakrzak jak i STICH ,Panowie nie wyszaleliście się za młodu?? To sprubujcie jakoś rozładować emocje .A nie zaśmiecać,tak zaśmiecać forum i wąten swoimi prywatnymi rozgrywkami !!!! Pomyślcie bo coraz berdziej skłaniam się do myśli że naprawdę parę osób na tym forum powinnosobie dać po mordach (na rękawice) Ciekaw jestem kto byłby wtedy nie tylko w gadce mocniejszy??a wtedy może trochę by ucichło.Ale jak to najczęsciej bywa to jak "krowa dużo ryczy to mało mleka daje" .A przegrany by napewno się odgrażał i wogóle zamiast podejść do tego wszystkiego po męsku a nie jak dwóch 15latków.Także nie wiem jak by to się zakończyło ale i jedna i druga strona mogła by z tego kiepsko wyjść.Sam już nie wiem ile to można mówić na forum aby swoje osobiste porachunki załatwić poza forum capri.pl.. Pozdr i bez obrazy ale jakoś mnie do takich wniosków sami zmusiliście.Uwaam ten konflikt dwóch jak by nie było miłośników marki FORD za bezsensowny a jak uważacie inaczej to (rękawice) sami to rozwiązcie i nie każcie czytać tego komuś.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-03 23:35:08 /


Przenieście się na prywatne łącza, bo was będę musiał przyblokować ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 00:22:22 /


OK

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 00:31:23 /