logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » elektryczne szyby

elektryczne szyby

moze ktos z was wie od czego mozna dopasowac mechanizm podnoszenia szyb do caprika mk3. moze ktos z was juz robil taka przerobke. a moze ktos z was wie skad wziac oryginal (jesli sie da jaki koszt).z gory dziekuje za pomoc.

Jabol / 2003-03-09 12:38:58 /


Był ostatnio w ogłoszeniach d Subaru. Sprzedający pisał, że w zasadzie pasuje do Capri, jednak czy to prawda to już nie powiem.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-09 23:04:40 /


to chyba ja kupiłem te mechanizmy i 5 godzin kombinowałem ale je załozyłem i działaja dobrze 2 cm wystają do wewnątrz . koszt 80 zł(oba) + oczywiście droga . pozdrawiam zaciek

zaciek Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-25 21:22:58 /


hehe ja zalozylem od Mazdy 929 :)) i tez dziala tylko silniczki jakies slabe, kumpel mnie ostrzegał:)) ale chodzi i jestem zadowolony a silniczek idealnie sie schowaly do drzwi i szybka sie opuszacza normalnie na maxa wszystko jak ulał:) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-25 22:16:01 /


PYTANIE: Gdzie to wpiąć? To znaczy w które miejsce w instalacji??

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-02 23:26:23 /


Niestety całą instalację musisz sam poprowadzić. Polecam bezpośrednio od akumulatora, przez bezpiecznik do przełączników.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-03 13:39:21 /


mam problem z przelacznikiem do szyb elektrycznie sterowanych w granadzie jest on zespolony tzn do przedniej i tylniej lewej szyby + blokada otw. tylnich....poprostu sie potrafi zacinac ale tak ze otwozyc mozna ale zamknac juz nie!!!!.....pytanie brzmi czy to jest rozbieralne i czy ktos juz z czyms takim sie spotkal???
aha nic wiecej nie wchodzi w rachuba wszystko inne jest ok....to na pewno przelacznik....wiec czekam na opinie
z goory thx

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-30 07:13:09 /


Ja mam podobnie, tylko odwrotnie, tzn. zamknąć da się bez problemu, za to otworzyć nie zawsze (tzn. nie zawsze za pierwszym razem, czasami za drugim, trzecim itd.). U mnie to wygląda na zabrudzony albo skorodowany styk w przełączniku. Niestety, nawet gdybym miał jakieś doświadczenia z tym, to na nic by się one nie zdały, bo przełączniki mam podobno nieoryginalne.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-30 15:14:47 /


ok..ale czy to jest rozbieralne.....i co moze byc przyczyna rozumiem ze styki..ale moze cos jeszcze??
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-02 09:49:11 /