logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » Mam pomysl

Mam pomysl

Tylko nie wiem czy mozliwy do realizacji.
Tak sobie podziwialem ponizsze zdjecie i tak sobie pomyslalem...
czy nie dalo by rady zmajstrowac cos takiego na kolektorze od wtrysku do silnika 2.8.
Kiedys w necie znalazlem stronke firmy ktora zajmuje sie chandlem takimi gaznikami, byla tam spora ich oferta. Moze udalo by sie cos dopasowac tak zeby to i wyglad mialo i kopyto.
Niestery jakos nie moge zlokalizowac tej firmy teraz. Niewie ktos cos na ten temat.
Kto i gzdzie zajmuje sie takimi zabawkami?

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 22:54:00 /


A ja mam pomysł na......

........pulpeciki w sosie :-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 23:01:29 /


pulpeciki-powiadasz,hmmmm

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 23:58:50 /


Aldaron nie ma najmniejszego problemu, kup kolektor do V6 na trzy pionowe gaźniki i np. trzy Webery IDF do tego, potem to wyregulować itp... W Burtonie wszystko kupisz od ręki (i to NOWE!), kwestia tylko czy stać Cię na to=/ Taniej niż w Burtonie znajdziesz na niemieckim eBayu, ale i tak nie licz, że kolektor do fałki z trzema gaźnikami wyrwiesz za jakieś zdatne do przełknięcia pieniądze. Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 00:07:42 /


ale o to chodzi ze kolektor juz jest ;-)

znajdz sobie jakies 6 pasownych gaznikow (6x maluch? :) i dzialaj
nikt nie probowal co nie znaczy ze sie nie da :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 01:26:13 /


Heh. Widze ze moj pomysl spotkal sie z nader entuzjastycznym przyjeciem :)
Wroniasty to to ja wiem, ze jak zajze do odpowiedniego sklepu to znajde cuda i cudenka wszelkiej masci, a wszystkie opisane napisem "TOWAR NA KTORY NIGDY NIEBEDZIE CIE STAC FRAJERZE".
W tym wypadku chodzi jednak o zrobienie czegos takiego z niczego i tego na co mnie stac. Wkoncu zyjemy w Polsce. W kraju "Makgajwerów" a nie nie w niemczech. Ty jak sadze mowisz komu trzeba co bys chcial miec wyciagasz kase i placisz. A ja ,wmiare wolnego czasu, lubie sie pobawic.
Kolektor jak wspomnial wyzej kolega juz jest. Pionowe gazniki tuningowe wiem ze mozna kupic do garbatego. Na gieldzie w Krakowie spotkalem raz goscia ktory oferowal tez jakies wlochy tego typu do fiata srajczenta i pyciaka, ponoc dzialaly cuda. Fakt ze to bedzie najdrozsza ze wszystkich czesc, ale moze uda sie cos odpowiedniego dobrac. A zsynchronizowac szesc ganikow. Co za problem? Da sie zsynchronizowac cztery w hondzie magnie, to czemu by sie nie mialo dac szesciu w kaprysze.
A tak wogole to tylko tak sobie marze.
Ale jak mi dostatecznie wejdziecie na ambicje to sie wezme i wam udowodnie ze dasie. :)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-26 19:52:23 /


czekam zatem na efekty.. też uważam ze wszystko da sie.. ;]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-26 19:57:34 /


"Ty jak sadze mowisz komu trzeba co bys chcial miec wyciagasz kase i placisz" - niestety Aldaron mylisz się... a szkoda:( Bo bardzo bym chciał żeby było mnie na to stać:D

No cóż - będę kibicował dla tego projektu, oby Ci się udało. Jednak mimo wszystko myślę, że będzie to dość kosztowne. A i do sześciu gaźników lepszy chyba jednak byłby kolektor od EFI niż od K-Jeta, ale to tylko takie moje przemyślenia...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 22:55:09 /


Bede dumal sobie nad tym.
Ale puki co jest kopa innej roboty ktora musze najpierw wykonac, bo w przeciwnym bazie niebedzie do czego montowac tego bjeru :)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-26 23:33:52 /


aldaron przemysl nastepnym razem temat watku bo ten jest pozniej nie do odnalezienia i ma sie nijak z trescia :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 23:55:50 /


wszystko się da. Jutro odpalam 2,4 na K-jetronicu.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-29 15:46:03 /