logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » ratunku

ratunku

Zaraz zapewne dostanę opr. ...., ale ze względu na naleśnika poszukuje sklepów i warsztatów specjalizujących się w oplach z lat 80-tych, po próbie obejrzenia zawieszenia zglebionego kadeta C na mokrym parkingu w nocy jednak poproszę Szanowne Gremium o ratunek. Nie mam niestety pojęcia w jakim europejskim oplu mieli zawieszenia identyczne z Vauxhallem Viva ???????????

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-29 21:35:48 /


Nikt Cię nie będzie opier..., jeśli tytuły wątków będą zawierały coś więcej niż tylko słowo "ratunku". A Viva to nie jest kadett właśnie?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-29 21:40:58 /


przeciez kadeciarze maja swoje forum, jest tam nawet pare madrych glow. zarejeststruj sie tam i popytaj.

Mysza liil (EM) / 2006-10-29 21:41:44 /


jakoś inaczej wygląda.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-29 21:46:14 /


ale może ?

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-29 21:48:58 /


kumpel ma Vauxhall Viva ale ja nie gadam z uzytkownikiem "stich"
a druga sprawa to troche juz przesada nie dosc ze strona o aucie ktore nie jest fordem to jeszcze tematy postow zupelnie nie zwiazane z tematyka strony i jeszcze wszyscy przyklaskuja....

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-29 22:24:14 /


STICH - nie jest dobrze. Viva jest jeszcze samodzielnym produktem Vauxhalla, w następnym pokoleniu zastąpionym przez model Cavalier, tożsamy z Asconą/Mantą B. Kadett C w UK nazywał się Vauxhall Chevette [w Brazylii Chevrolet Chevette, w Japonii Isuzu Gemini] i chociaż wymiary podwozia ma te same, to przekroje elementów są deko mniejsze.
Musisz szukać elementów do Vauxhalla Viva/Firenza/Magnum [któryś Holden też był na nich oparty, ale to niewiele w Europie pomaga], albo wymieniać całe zespoły na Kadetta lub Asconę. I żeby nie było, że nie uprzedzałem :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-29 22:47:25 /


zakrzak weż sporą ogrodową roślinę i wsadż ja sobie, wszystkim to pomoże.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-30 00:25:54 /


krk4M, nie będę wymieniał podwozia, trudno, niech ktoś dotoczy nowe poliuretany, za bardzo się zakochałem.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-30 00:32:55 /


a więc tak w krakowie jest firma manta-tuners, podaję do nich link- www.manta-tuners.pl, oni robią ople i inne, dorabiaja poliuretany. Będzie dobrze.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-30 08:13:31 /