logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » włącznik świateł cofania

włącznik świateł cofania

witam i wszystkich pytam? gdzie znajduje się w skrzyni 4-biegowej od capri lll 2,8i
chodzi mi czy da się ustalić patrząc z zewnątrz,w kanale i czy jest możliwość jego wymiany w tzw "warunkach polowych"
z góry dzięki za info
kefe

kefe Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-04 09:59:17 /


Zależy jaka skrzynia.
Jeśli na zewnętrznych wodzikach, to czujnik jest mniej-więcej w okolicach centralnej szęści skrzyni po stronie lewej (kierowcy). W skrzyni z wodzikami wewnętrznymi szujnik jest z tyłu w okolicach lewarka po stronie prawej. Najłatwiej go zlokalizować po dochodzących doń kablach. Wymienić się da z kanału.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-04 10:05:37 /


wjedz do kanalu to zobaczysz. ja mialem 4 skrzynie i po kablach doszedlem gdzie jest, zreszta trudno go nie zobaczyc:) pozdro

niewiadomskyy / 2006-11-04 10:22:56 /


Ja czujnik a raczej coś wkręconego w miejsce czujnika znalazłem ale kabli tam nie było . Szanownej władzy mówię że ta skrzynka nie posiada czujnika że to taka wersja itd . Do braku tylnych pasów też się przyzwyczaili .
POZDROX

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-05 02:09:09 /


Capri 2.8i nie mialo skrzyni na wodzikach tylko wzmocniona czworke jak essex, czujnik jest tam chyba od spodu latwo dostepny - trudniej z jego dostepnoscia w kwestii zakupu

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 22:24:18 /